Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Herkules II. 17/24 [i] 09:50 V siedmom nebi XI. 8/22 [i] 10:40 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 13/22 [i] 11:30 Veronika Marsová III. 13/20 [i] 12:25 Bláznivý Jimov život V. 10/22 [i] 12:50 Dva a pol chlapa III. 23-24/24 [i] 13:40 Čarodejnice VII. 14/22 [i] 14:30 Osobný strážca 45-46/64 [i] 16:05 Walker, texaský ranger III. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex X. 4/12 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Zajaté srdcia [i] 21:40 Odložený prípad V. 8/18 [i] 22:35 Krakatica 1/2 [i] 00:05 Krakatica 2/2 [i] 01:45 Alias IV. 18/22 [i] 02:30 Láska, s.r.o. 9-10/22 [i] 03:10 Wolffov revír I. 23/26 [i] 03:55 Komisár Rex X. 4/12 [i] 04:40 Sophia - nevesta proti svojej vôli 59-60/65 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Euromaxx - Architektúra 16/18 [i] 05:25 Uvarte si štíhlosť 4/6 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Safari za kuchyňou 3/11 [i] 08:35 Lassie I 18/26 [i] 09:05 Lassie I 19/26 [i] 09:35 Večne nespokojní II. 15/28 [i] 10:25 Špiónky 37/40 [i] 11:10 Policajti z prístavu IV. 15/31 [i] 12:00 Sila lásky I. 191 [i] 12:50 Sila lásky I. 192 [i] 13:45 Obchod so šťastím 37 [i] 14:20 Kaviareň Slávia [i] 15:05 Rany lásky 101/130 [i] 15:50 Rany lásky 102/130 [i] 16:35 Oheň 11/26 [i] 17:25 Largo 37/39 [i] 18:10 Domáci majstri [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Uragán [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľak nás zabáva [i] 21:30 Chodili sme spolu [i] 22:20 Zúfalé manželky II. 23/24 [i] 23:05 Zúfalé manželky II. 24/24 [i] 23:50 Buddy Faro 8/13 [i] 00:35 Prípad pre Samanthu 14 [i] 01:20 Euromaxx - Architektúra 16/18 [i] 01:50 Uvarte si štíhlosť 4/6 [i] 02:15 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:35 Sila lásky I. 191 [i] 03:25 Sila lásky I. 192 [i] 04:15 Slovensko dnes [i] 04:30 Správy STV [i] 04:50 Góly body sekundy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Správy STV [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy - Hírek [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Živá panoráma [i] 07:45 Providence II. 23/23 [i] 08:30 Ranný magazín [i] 10:35 Leto s telkou : Lienka Anulienka 2/21 [i] 10:40 Bračekovia mravčekovia 10/13 [i] 10:50 Tajomný ostrov 5/13 [i] 11:15 Dopraváčik uja Sládka 12 [i] 11:25 Pesničky z Hviezdičky [i] 11:30 Spielt mit! [i] 11:55 Deň,keď som chcel ísť do raja [i] 12:50 Živá panoráma [i] 13:15 Piesne domova [i] 13:45 Z lásky k zvieratám 7 [i] 14:15 Encyklopédia slovenských obcí [i] 14:35 Japonská mozaika II 8/9 [i] 14:50 Deti vetra [i] 15:25 Siesta z archívu: Román o base [i] 16:20 Sigord [i] 16:50 Turčianski zemani dnes [i] 17:25 Národnostný magazín [i] 17:55 Bumerang [i] 18:45 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 24/26 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Chceli zabiť Hitlera 3/4 [i] 20:45 Diagnóza 149 [i] 21:05 Test magazín [i] 21:10 Svetobežník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko dnes [i] 22:05 Filmový klub [i] 23:50 Hviezdna loď Galactica III. 14/20 [i] 00:35 Národnostný magazín [i] 01:00 Udalosti ČT [i] 01:35 Správy STV [i] 02:00 Správy - Hírek [i] 02:05 Správy a komentáre [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Nič len pravda [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 RANNÁ SHOW ADELY A SAJFU [i] 09:00 Cliffhanger [i] 10:50 Profesionáli 5 [i] 11:50 V. I. P. II. 15 [i] 12:40 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 12 [i] 13:30 Prison Break: Útek z väzenia III. 13/13 [i] 14:20 C. S. I. : Kriminálka New York III. 10 [i] 15:15 Špeciálne komando II. 5 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VI. 9 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. II. 6 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Rodinka na výlete [i] 22:00 Kosti I. 19 [i] 23:00 Mafstory [i] 00:00 Jazero [i] 01:35 Špeciálne komando II. [i] 02:20 Nič len pravda [i] 03:10 Závoj pokušenia [i] 04:30 PROMI NOVINY [i] 04:40 Acapulco H. E. A. T. II. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Doktor z hôr II. 3 [i] 06:30 Navzdory osudu 46,47 [i] 08:00 Starsky a Hutch II. 41,42 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 52 [i] 11:00 Doktor z hôr II. 4 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 13:25 Linda 13 [i] 14:25 Mravnostné oddelenie I. 7 [i] 15:15 Vraždy v Midsomeri VIII. 3 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Navzdory osudu 48,49 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Inžinierska odysea 9 [i] 20:50 Vraždy v Midsomeri IX. 8/8 [i] 22:35 Linda 14 [i] 23:35 Starý III. 52 [i] 00:35 Starsky a Hutch II. [i] 02:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy V. 10/32 [i] 07:00 All Saints VII. 16/40 [i] 07:55 Zoom 63/167 [i] 08:00 Lost - Ztraceni V. 8/17 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida 17/20 [i] 10:00 Eli Stone 13/13 [i] 10:55 Zoom 63/167 [i] 11:00 Vodní krysy V. 10/32 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 157/219 [i] 13:00 Lost - Ztraceni V. 8/17 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida 17/20 [i] 15:00 Umíte tančit? III. 31/33 [i] 16:00 Vodní krysy V. 11/32 [i] 17:00 All Saints VII. 17/40 [i] 17:55 Zoom 63/167 [i] 18:00 Lost - Ztraceni V. 9/17 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida 18/20 [i] 20:00 Umíte tančit? III. 32/33 [i] 21:00 Návrat do Modré laguny [i] 23:00 Zachraň mě III. 4/13 [i] 23:55 Zoom 63/167 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 158/219 [i] 01:00 All Saints VII. 17/40 [i] 02:00 Návrat do Modré laguny [i] 03:45 Zachraň mě III. 4/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Soutěž stavitelů motorek: Norakas proti Websterovi [i] 06:00 Zlomyslné stroje: Buldozery [i] 06:25 Pátá rychlost 6 [i] 06:50 Americký chopper: Mikyho speciál [i] 07:45 Výzva k boji: Indonézie [i] 08:40 Bořiči mýtů: Spojenecká raketa [i] 09:35 Jak se to dělá: Šroubováky [i] 10:00 Jak se to dělá 38 [i] 10:30 Nejsmrtelnější úlovek: Zmrzlý závěr [i] 11:25 Špinavé práce: Hadí výzkumník [i] 12:20 Opravna vraků 12 [i] 13:15 Americký chopper: Austrálie - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 7 [i] 14:35 Opravdoví hrdinové: Pohřben zaživa [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 27 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek speciál - v zákulisí [i] 16:25 Miami Ink: To nejlepší [i] 17:20 Špinavé práce: Ošetřovatel tučňáků [i] 18:15 Bořiči mýtů: Mýty o vodce [i] 19:10 Jak se to dělá: Eskálátory [i] 19:40 Jak se to dělá 39 [i] 20:05 Výzva k boji: Mexiko [i] 21:00 Megainženýrství: Kilometr a půl vysoký mrakodrap [i] 21:55 Rizikové stavby: Lodě [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 28 [i] 23:20 Opravdoví hrdinové: Sebevražedný výstřel [i] 23:45 Opravna vraků 13 [i] 00:40 Soutěž stavitelů motorek: Williams proti Comptonovi [i] 01:40 Megainženýrství: Kilometr a půl vysoký mrakodrap [i] 02:40 Bořiči mýtů: Mýty o vodce [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 28 [i] 04:05 Jak se to dělá: Eskálátory [i] 04:35 Jak se to dělá 39 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Bali 32, 33/52 [i] 09:00 Veronika, prostě Nika [i] 10:05 Kavárnička dříve narozených [i] 10:45 Vondráčkovo pozdní odpoledne [i] 11:40 Písničky kolem nás [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Co teď a co potom? 8/8 [i] 13:20 Braňme se! [i] 13:35 Co mám dělat, když...? [i] 13:55 Cesta vzhůru 19/22 [i] 14:40 Doktorka Quinnová III 4/29 [i] 15:25 Případy detektiva Packala [i] 15:55 Věda je zábava III 14/26 [i] 16:20 Pomáhejme si [i] 16:35 Bali 34, 35/52 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:30 Přežili rok 2000 8/9 [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Kobylka révová [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Helios 522 [i] 20:50 Všechnopárty [i] 21:40 Místo činu [i] 23:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:20 Vltava v obrazech 29/86 [i] 23:40 Cesta vzhůru 19/22 [i] 00:20 Poklady světa [i] 00:35 Podzemní Čechy II 8/13 [i] 01:05 Géniové, blázni a pábitelé [i] 01:20 Rodinné křižovatky [i] 01:50 Události v regionech [i] 02:15 Události v regionech Brno 02:40 Události v regionech Ostrava [i] 03:05 Regiony ČT24 03:30 Zajímavosti z regionů [i] 03:55 Zajímavosti z regionů Brno 04:20 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:45 Setkávání [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Mata Hari - svůdná vyzvědačka [i] 10:30 Podivuhodný svět [i] 10:55 Postřehy odjinud [i] 11:00 Mezi námi zvířaty [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:30 Obyčejná koňská historie 4/6 [i] 13:00 Teď vedou, babička s dědou [i] 13:05 Animované písničky - Opice 13:08 To musíš vidět [i] 13:15 Animované písničky - Slon 13:20 Rybářská školička 8/10 [i] 13:25 Růžový květ [i] 14:40 Exit 316: Zklamání [i] 15:00 Vltava v obrazech 29/86 [i] 15:20 Svět zázraků: Pashmina 1/4 [i] 15:40 Botticelli: Primavera [i] 16:30 Štíty království českého 9/10 [i] 16:55 Soukromá muzea [i] 17:05 Na vlně první republiky 5/7 [i] 17:30 Zatopené osudy [i] 17:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 18:00 MS v atletice 2009 Německo [i] 21:20 Skryté zločiny osmašedesátého [i] 22:15 Motorkáři [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Ženský hlas [i] 23:35 Acoustic Version - Bulharsko [i] 00:05 Svět, kde se nežebrá aneb Galerie podvodníků v Čechách [i] 00:20 Akce Kryštof - 10 let [i] 01:15 Made in Valmez [i] 02:15 Míč [i] 03:10 Náš venkov [i] 03:25 Světci a svědci [i] 03:40 Znamení a rituály [i] 03:55 Sváteční slovo uměleckého řezbáře [i] 04:00 Cesty víry [i] 04:20 Křesťanský magazín [i] 04:35 Exit 316: Zklamání [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 5 [i] 09:30 Petrolejový princ [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:20 Nová cestománie [i] 11:50 Lenssen & spol. [i] 12:20 Komisař Rex VII 11 [i] 13:15 Ženatý se závazky 160, 161 [i] 14:15 Walker Texas Ranger III 2 [i] 15:10 Superman 13 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa II 12 [i] 17:50 Vražedná čísla IV 15 [i] 18:35 Kriminálka Las Vegas II 19 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Nikdy to nevzdávej! [i] 22:20 Námořní vyšetřovací služba IV 7 [i] 23:15 Legenda o opilém Mistrovi [i] 01:10 Kriminálka New York 17 [i] 01:50 Novashopping 02:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 04:30 Kolotoč [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Trní [i] 06:05 Teleshopping 06:35 Tutenstein II 3 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Deník zasloužilé matky IV 9 [i] 08:15 Přátelé X 6 [i] 08:45 M*A*S*H 164 [i] 09:10 Policie - New York IX 11 [i] 10:05 Případ pro Sam IV 5 [i] 10:55 To je vražda, napsala X 1 [i] 11:50 Drzá Jordan IV 18 [i] 12:45 Deník zasloužilé matky IV 10 [i] 13:10 Sabrina - mladá čarodějnice VII 13 [i] 13:40 Čarodějky V 6 [i] 14:35 Chirurgové III 1 [i] 15:35 Tajemství mého úspěchu [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé X 7 [i] 20:00 Vítězství lásky [i] 21:50 Closer III 7 [i] 22:45 Kauzy z Bostonu II 22 [i] 23:35 Wolffův revír I 23 [i] 00:30 Volejte Věštce 02:10 Výklad snů 03:00 Medicopter 117 IV 3 [i] 03:45 Svět 2009 [i] 04:10 Dvojí nasazení 12 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Sladká pomsta [i] 13:30 Zabít Elizabeth [i] 15:05 Proměna Placida Lakea [i] 16:35 Cesta Černého měsíce [i] 18:15 Tygří srdce [i] 19:45 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i] 21:20 V zajetí mlhy [i] 23:00 Smrtící Avalon [i] 00:50 V pasti lásky [i] 02:25 Intermission [i] 04:10 Zabít Elizabeth [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    09:00 Atletika [i] 10:00 Atletika [i] 12:30 Atletika [i] 14:30 Skoky na lyžích [i] 16:00 Atletika [i] 17:45 Fotbal [i] 18:00 Atletika [i] 21:00 Atletika [i] 21:30 Box [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Atletika [i] 01:00 Atletika [i] 01:15 Závěr vysílání [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 11 [i] 06:00 Dotek anděla III 12 [i] 07:00 Dotek anděla III 13 [i] 08:00 McLeodovy dcery IV 32 [i] 09:00 Soudkyně Amy II 9 [i] 10:00 Sama na lásku [i] 12:00 McLeodovy dcery V 1 [i] 13:00 Soudkyně Amy II 10 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru X 2 [i] 16:00 Čítárna [i] 18:00 Směr východ [i] 20:00 Okruh přátel [i] 22:00 Médium III 7 [i] 23:00 Médium III 8 [i] 00:00 Vraždy v Midsomeru X 3 [i] 02:00 Nebezpečná seznamka [i] 04:00 Dotek anděla III 12 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Londýnský Hollywood 06 [i] 06:00 Země krásná neznámá 10 [i] 06:55 Nigel Marven a tučňáci [i] 07:50 Černá káva 02 [i] 08:55 Na úvěr 23 [i] 09:25 Na úvěr 24 [i] 09:55 Mistři švindlu 11 [i] 10:30 Mistři švindlu 12 [i] 11:05 Jamie vaří doma 18 [i] 11:35 Jamie vaří doma 19 [i] 12:05 Černá káva 02 [i] 13:05 Clippertonův ostrov 02 [i] 13:35 Kultura za pultem 02 [i] 14:10 Země krásná neznámá 10 [i] 15:10 Chůvy divočiny 19 [i] 15:40 Chůvy divočiny 20 [i] 16:10 Na úvěr 23 [i] 16:40 Na úvěr 24 [i] 17:10 Jamie vaří doma 18 [i] 17:40 Jamie vaří doma 19 [i] 18:10 Nigel Marven a tučňáci [i] 19:10 Mistři švindlu 11 [i] 19:45 Mistři švindlu 12 [i] 20:20 Vychytávky 02 [i] 20:50 Tuningmánie 02 [i] 21:20 Za hranice lidských možností 03 [i] 22:20 Milionářské hračky 02 [i] 23:20 Antické olympijské hry 02 [i] 23:50 Králové a královny 02 [i] 00:20 Meze poznání [i] 01:25 Time Team [i] 02:25 Milionářské hračky 02 [i] 03:30 Interiéry 06 [i] 03:50 Antické olympijské hry 02 [i] 04:20 Králové a královny 02 [i] 04:50 Meze poznání [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Keith [i] 07:30 Filmy a filmové hvězdy 32 [i] 07:55 Příměří [i] 09:45 Michael Clayton [i] 11:40 Malý Dodo [i] 12:55 Letopisy Narnie: Princ Kaspian [i] 15:20 Jaký otec, taková dcera [i] 16:45 Jack [i] 18:35 Silnice č. 30 [i] 20:00 Tara a její svět 7 [i] 20:30 Tara a její svět 8 [i] 21:00 Tara a její svět 9 [i] 21:30 Hlava nehlava [i] 23:30 Alpha Dog [i] 01:25 Králové roku [i] 03:00 Hlava nehlava [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Tady se nedá žít VI. 5 [i] 11:30 Hrdinové a zbabělci [i] 13:00 Cinema, Cinema, Cinema 34 [i] 13:25 Americká kratochvíle [i] 15:10 Přijít a zazářit [i] 16:50 Happy Feet [i] 18:35 Řeč nepřítele [i] 20:25 Marion a Lucie [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Čtvrtý muž v ohni 8