Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Herkules II. 16/24 [i] 09:50 V siedmom nebi XI. 7/22 [i] 10:40 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 12/22 [i] 11:35 Veronika Marsová III. 12/20 [i] 12:25 Bláznivý Jimov život V. 9/22 [i] 12:50 Dva a pol chlapa III. 21-22/24 [i] 13:40 Čarodejnice VII. 13/22 [i] 14:30 Osobný strážca 43-44/64 [i] 16:05 Walker, texaský ranger III. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex X. 3/12 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 SUSEDIA [i] 20:45 Dámy alebo nedá mi [i] 22:35 Gomez a Tavarés v akcii [i] 00:35 Brak [i] 02:10 Wolffov revír I. 22/26 [i] 03:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 03:20 Komisár Rex X. 3/12 [i] 04:05 Sophia - nevesta proti svojej vôli 57-58/65 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Euromaxx - Architektúra 15/18 [i] 05:30 Uvarte si štíhlosť 3/6 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Safari za kuchyňou 2/11 [i] 08:35 Lassie I 16/26 [i] 09:05 Lassie I 17/26 [i] 09:35 Večne nespokojní II. 14/28 [i] 10:25 Špiónky 36/40 [i] 11:10 Policajti z prístavu IV. 14/31 [i] 12:00 Sila lásky I. 189 [i] 12:50 Sila lásky I. 190 [i] 13:45 Obchod so šťastím 36 [i] 14:20 Kaviareň Slávia [i] 15:05 Rany lásky 99/130 [i] 15:50 Rany lásky 100/130 [i] 16:30 Oheň 10/26 [i] 17:20 Largo 36/39 [i] 18:05 Domáci majstri [i] 18:10 Večerníček [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Uragán [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Tajný román [i] 21:55 Cesta nenávisti [i] 23:20 Buddy Faro 7/13 [i] 00:05 Prípad pre Samanthu 13 [i] 00:50 Euromaxx - Architektúra 15/18 [i] 01:20 Uvarte si štíhlosť 3/6 [i] 01:45 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:05 Svet v obrazoch [i] 02:30 Sila lásky I. 189 [i] 03:25 Sila lásky I. 190 [i] 04:15 Slovensko dnes [i] 04:30 Správy STV [i] 04:50 Góly body sekundy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Polícia [i] 05:50 Správy STV [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:45 Cesty nádeje [i] 07:15 Živá panoráma [i] 07:45 Providence II. 22/23 [i] 08:30 Ranný magazín [i] 10:35 Leto s telkou: Lienka Anulienka 1/21 [i] 10:40 Bračekovia mravčekovia 9/13 [i] 10:50 Tajomný ostrov 4/13 [i] 11:15 Dopraváčik uja Sládka 11 [i] 11:25 Pesničky z Hviezdičky [i] 11:30 Spielt mit! [i] 11:50 Megastavby II. [i] 12:45 Živá panoráma [i] 13:05 Piesne domova [i] 14:00 Poklady sveta IV. [i] 14:15 Encyklopédia slovenských obcí [i] 14:40 Siesta z archívu: Monsieur Batmanov [i] 15:50 Sigord [i] 16:30 Odpískané [i] 17:00 Motormagazín [i] 17:25 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:50 Bumerang [i] 18:40 Z lásky k zvieratám 7 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Deň,keď som chcel ísť do raja [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko dnes [i] 22:00 Japonská mozaika II 8/9 [i] 22:20 Eurokino [i] 00:00 Hviezdna loď Galactica III. 13/20 [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:20 Správy - Hírek [i] 01:25 Správy STV [i] 01:50 Správy a komentáre [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:30 KRIMI NOVINY 06:50 PRVÉ NOVINY 07:00 NOVÁ SHOW NA JOJKE: RANNÁ SHOW ADELY A SAJFU [i] 09:00 Webmaster [i] 10:00 Austin Powers: Špión, ktorý ma pretiahol [i] 11:50 V. I. P. II. 14 [i] 12:40 C. S. I. : Kriminálka Miami VII. 20 [i] 13:30 Prison Break: Útek z väzenia III. 12 [i] 14:20 C. S. I. : Kriminálka New York III. 9 [i] 15:10 Špeciálne komando II. 4 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VI. 8 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. II. 4 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Profesionáli II. 5 [i] 21:00 Cliffhanger [i] 23:15 Mafstory [i] 01:00 Celebrity CAMP [i] 03:10 Špeciálne komando II. [i] 03:55 Na vlnách erotiky 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Skutočné príbehy [i] 07:00 Zvieracia klinika [i] 07:30 Zorro 64 [i] 08:00 Starsky a Hutch II. 39,40 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 51 [i] 11:00 Doktor z hôr II. 3 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 13:40 Komisár Paul [i] 15:15 Detektív XXL 2 - Diamanty [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Navzdory osudu 46,47 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Vraždy v Midsomeri VIII. 3 [i] 21:40 Mravnostné oddelenie I. 7 [i] 22:30 Linda 13 [i] 23:30 Starý III. 51 [i] 00:30 Starsky a Hutch II. [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy V. 9/32 [i] 07:00 All Saints VII. 15/40 [i] 07:55 Zoom 62/167 [i] 08:00 Lost - Ztraceni V. 7/17 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida 16/20 [i] 10:00 Eli Stone 12/13 [i] 10:55 Zoom 62/167 [i] 11:00 Vodní krysy V. 9/32 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 156/219 [i] 13:00 Lost - Ztraceni V. 7/17 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida 16/20 [i] 15:00 Umíte tančit? III. 30/33 [i] 16:00 Vodní krysy V. 10/32 [i] 17:00 All Saints VII. 16/40 [i] 17:55 Zoom 62/167 [i] 18:00 Lost - Ztraceni V. 8/17 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida 17/20 [i] 20:00 Umíte tančit? III. 31/33 [i] 21:00 Svatyně 3/13 [i] 22:00 Podstata strachu 2/13 [i] 23:00 Zachraň mě III. 3/13 [i] 23:55 Zoom 62/167 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 157/219 [i] 01:00 All Saints VII. 16/40 [i] 02:00 Svatyně 3/13 [i] 02:50 Podstata strachu 2/13 [i] 03:35 Zachraň mě III. 3/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: SEMA - Revoluční Roaster [i] 06:00 Zlomyslné stroje: Rypadla [i] 06:25 Pátá rychlost 5 [i] 06:50 Americký chopper: Intel - část 2 [i] 07:45 Výzva k boji: Francie [i] 08:40 Bořiči mýtů: Čínský nájezdní poplach [i] 09:35 Jak se to dělá: Karavany [i] 10:00 Jak se to dělá 37 [i] 10:30 Nejsmrtelnější úlovek: Led a otevřené moře [i] 11:25 Špinavé práce: Opatrovatel opic [i] 12:20 Opravna vraků 11 [i] 13:15 Americký chopper: Mikyho speciál [i] 14:10 Pátá rychlost 6 [i] 14:35 Opravdoví hrdinové: Peklo nehody [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 26 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Zmrzlý závěr [i] 16:25 Miami Ink: Rodina [i] 17:20 Špinavé práce: Hadí výzkumník [i] 18:15 Bořiči mýtů: Spojenecká raketa [i] 19:10 Jak se to dělá: Šroubováky [i] 19:40 Jak se to dělá 38 [i] 20:05 Výzva k boji: Indonézie [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek: Hledání úlovku [i] 21:55 Nutné k přežití: Turecko [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 27 [i] 23:20 Opravdoví hrdinové: Pohřben zaživa [i] 23:45 Opravna vraků 12 [i] 00:40 Soutěž stavitelů motorek: Norakas proti Websterovi [i] 01:40 Nejsmrtelnější úlovek: Hledání úlovku [i] 02:40 Bořiči mýtů: Spojenecká raketa [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 27 [i] 04:05 Jak se to dělá: Šroubováky [i] 04:35 Jak se to dělá 38 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Svět Elmo 49, 50/56 [i] 09:00 Výdělečné ženy [i] 10:25 Rabování v Jemenu [i] 11:20 Zeměpis světa [i] 11:40 Film o filmu Veni, vidi, vici [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Přezůvky s sebou [i] 13:15 Coimbra [i] 13:30 Osudy hvězd [i] 13:50 Cesta vzhůru 18/22 [i] 14:35 Doktorka Quinnová III 3/29 [i] 15:25 My holky z Městečka 8/9 [i] 15:55 Tohle jsem já... [i] 16:05 Futuroskop [i] 16:35 Bali 32,33/52 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Svět, kde se nežebrá aneb Galerie podvodníků v Čechách [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Bříza trpasličí [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Konec velkých prázdnin 5/6 [i] 21:05 Na cestě po Kopanicích [i] 21:40 Reportéři ČT [i] 22:20 V hlavní roli Pancho Villa [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Sex ve městě V 2/8 [i] 00:45 Cesta vzhůru 18/22 [i] 01:30 Události v regionech [i] 01:55 Události v regionech Brno 02:20 Události v regionech Ostrava [i] 02:45 Regiony ČT24 03:10 Z metropole [i] 03:35 Týden v regionech Brno 04:00 Týden v regionech Ostrava [i] 04:30 Zpěvačky ze Strání [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Lebka [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Napříč světem [i] 10:20 Malý atlas člověka sběratelského [i] 10:55 Ondřejova filmová škola [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:25 Případy detektiva Packala [i] 12:55 Vypůjčený táta [i] 14:35 Architektura pro vesmír [i] 15:20 V roli predátora 1/2 [i] 16:15 Urbanita [i] 16:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 17:00 Gambrinus liga [i] 19:40 MS v atletice 2009 Německo [i] 21:55 V odborné péči 42/43 [i] 22:15 Krásy evropského pobřeží: Valčík hrází [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Krásný ztráty [i] 23:40 Q [i] 00:05 Konec [i] 01:50 61. mezinárodní hudební festival Pražské jaro 2006 [i] 03:15 Čtenářský deník... Vladimír Körner: Údolí včel [i] 03:30 Česko jedna báseň: Robert Fajkus [i] 03:40 Po stopách [i] 03:55 Československý filmový týdeník 742/2379 [i] 04:10 Přezůvky s sebou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Směr jih 4 [i] 09:30 Cordierovi, soudce a policajt 14 [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:20 Nová cestománie [i] 11:50 Lenssen & spol. [i] 12:20 Komisař Rex VII 10 [i] 13:20 Ženatý se závazky 158, 159 [i] 14:15 Walker Texas Ranger III 1 [i] 15:05 Superman 12 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa II 11 [i] 17:50 Vražedná čísla IV 14 [i] 18:35 Kriminálka Las Vegas II 18 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 O zvířatech a lidech 12 [i] 21:05 Víkend [i] 21:45 Godzilla [i] 00:20 Štvanci 8 [i] 01:05 Playmate roku 2007 11 [i] 01:35 Novashopping 01:55 Zvěrokruh II 8 [i] 02:40 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:35 Tutenstein II 2 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Deník zasloužilé matky IV 8 [i] 08:15 Přátelé X 5 [i] 08:45 M*A*S*H 163 [i] 09:10 Policie - New York IX 10 [i] 10:05 Případ pro Sam IV 4 [i] 10:55 To je vražda, napsala IX 22 [i] 11:50 Drzá Jordan IV 17 [i] 12:45 Deník zasloužilé matky IV 9 [i] 13:10 Sabrina - mladá čarodějnice VII 12 [i] 13:40 Čarodějky V 5 [i] 14:35 Chirurgové II 36 [i] 15:30 Stříbrný blesk [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé X 6 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 Jak se staví sen [i] 22:05 Myšlenky zločince II 8 [i] 23:05 Kauzy z Bostonu II 21 [i] 23:55 Wolffův revír I 22 [i] 00:50 Volejte Věštce 02:35 Výklad snů 03:30 Medicopter 117 IV 2 [i] 04:20 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:30 Kolem světa za 80 dní 3. [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 13:45 Cíl: Země [i] 15:20 Zloději času [i] 17:15 George Washington [i] 18:45 Mezi námi právníky [i] 20:20 Cesta Černého měsíce [i] 22:00 Pod hladinou [i] 23:40 Psanec [i] 01:25 Pod podlahou [i] 02:55 Zběsilec [i] 04:25 Cíl: Země [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    10:00 Atletika [i] 12:30 Skoky na lyžích [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:00 Atletika [i] 17:30 Fotbal [i] 17:45 Fotbal [i] 18:00 Atletika [i] 21:45 Atletika [i] 22:15 Tenis [i] 23:00 Tenis [i] 00:00 Atletika [i] 01:00 Atletika [i] 01:15 Závěr vysílání [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Dotek anděla III 10 [i] 07:00 Dotek anděla III 11 [i] 08:00 McLeodovy dcery IV 31 [i] 09:00 Soudkyně Amy II 8 [i] 10:00 Dobrá čarodějka [i] 12:00 McLeodovy dcery IV 32 [i] 13:00 Soudkyně Amy II 9 [i] 14:00 Rtěnka [i] 16:00 Sama na lásku [i] 18:00 Válečná nevěsta [i] 20:00 Čítárna [i] 22:00 Médium III 5 [i] 23:00 Médium III 6 [i] 00:00 Vraždy v Midsomeru X 2 [i] 02:00 Doživotní trest [i] 04:00 Dotek anděla III 10 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Země krásná neznámá 09 [i] 07:00 Prehistorický park 06 [i] 07:55 Černá káva 01 [i] 09:00 Na úvěr 21 [i] 09:30 Na úvěr 22 [i] 10:00 Mistři švindlu 09 [i] 10:35 Mistři švindlu 10 [i] 11:05 Jamie vaří doma 16 [i] 11:35 Jamie vaří doma 17 [i] 12:05 Černá káva 01 [i] 13:05 Clippertonův ostrov 01 [i] 13:35 Kultura za pultem 01 [i] 14:10 Země krásná neznámá 09 [i] 15:15 Chůvy divočiny 17 [i] 15:45 Chůvy divočiny 18 [i] 16:15 Na úvěr 21 [i] 16:45 Na úvěr 22 [i] 17:15 Jamie vaří doma 16 [i] 17:45 Jamie vaří doma 17 [i] 18:15 Prehistorický park 06 [i] 19:15 Mistři švindlu 09 [i] 19:45 Mistři švindlu 10 [i] 20:20 Vychytávky 01 [i] 20:45 Tuningmánie 01 [i] 21:20 Za hranice lidských možností 02 [i] 22:20 Milionářské hračky 01 [i] 23:20 Antické olympijské hry 01 [i] 23:50 Králové a královny 01 [i] 00:20 Hubbleovy obrazy 06 [i] 00:50 Londýnský Hollywood 06 [i] 01:20 Time Team [i] 02:25 Milionářské hračky 01 [i] 03:30 Interiéry 05 [i] 03:50 Antické olympijské hry 01 [i] 04:20 Králové a královny 01 [i] 04:50 Hubbleovy obrazy 06 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy 32 [i] 06:00 Titanic [i] 09:10 Před kamerou 34 [i] 09:40 Čistá barva [i] 11:25 Hvězdy padají na Henriettu [i] 13:15 Monkey Business - Nokia Tour 2007 [i] 14:50 Michael Clayton [i] 16:50 Malý Dodo [i] 18:10 Bělásek [i] 20:00 Láska za časů cholery [i] 22:15 Rezident Evil: Zánik [i] 23:50 Hostel 2 [i] 01:20 Gangsteři z Miami [i] 02:50 Křížová palba [i] 04:25 Rezident Evil: Zánik [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Tady se nedá žít VI. 4 [i] 11:20 Let 93 [i] 12:45 Pravý Američan [i] 14:15 Nezkrotná Dee Dee [i] 15:35 Fontána [i] 17:10 Tikot [i] 18:40 Divoké vlny [i] 20:05 Stav obležení [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Hořící dům lásky 7 [i] 22:55 Flight Of The Conchords II. : Murray přechází na vyšší úroveň 4 [i] 23:25 Shred [i] 01:05 Krvavý diamant [i] 03:25 Smrt s lidskou tváří [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 3 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 68 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 69 [i] 07:00 Corwinovo poslání - zvláštní vydání: Co pro vás všechno neudělám