Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Chrisa nemá nikto rád I. 9/22 [i] 05:50 Malý zajac Bugs a priatelia II. 13/13 [i] 06:15 Scooby Doo, kde si?! II. 2/8 [i] 06:40 Duck Dodgers II. 22/26 [i] 07:05 Moja mama veterinárka I. 3/13 [i] 08:00 Neviditeľný na úteku [i] 09:45 Krok za krokom I. 1-2/22 [i] 10:40 Smallville VI. 14-15/22 [i] 12:30 Miss špeciálny agent 2: Krásna a nebezpečná [i] 14:40 Byl jednou jeden polda II: Major Maisner opět zasahuje [i] 16:10 Besniace peklo [i] 18:05 Crusoe [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Žraločia svorka [i] 23:05 Hrozba smrti [i] 01:15 Brutálny Joe [i] 02:45 Telesné túžby [i] 04:10 Ako prežiť haváriu lietadla [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Ostrovy snov 4/4 [i] 06:15 Motormagazín [i] 06:35 Postav dom, zasaď strom [i] 07:10 Pocoyo II. 9/52 [i] 07:15 Timon a Pumbaa 9/25 [i] 07:40 Phineas a Ferb 11/26 [i] 08:05 Elá hop! [i] 08:35 O hlúpej žene [i] 09:25 Falcon Beach 12/26 [i] 10:15 Život so sobmi [i] 11:10 Svet v obrazoch [i] 11:40 Alžbetin dvor 6/6 [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot [i] 13:55 Agatha Christie : Poirot [i] 14:50 Povstalecká história 6 [i] 16:15 Víťazstvo lásky 4/6 [i] 17:50 Zmenáreň [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 Uvoľnite sa, prosím [i] 19:20 SOS špeciál [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dni skazy- Kategória 6 1/2 [i] 21:45 Dni skazy- Kategória 6 2/2 [i] 23:10 Dievča na predaj [i] 00:40 Agatha Christie : Poirot [i] 01:30 Agatha Christie : Poirot [i] 02:25 Uvoľnite sa, prosím [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Udalosti ČT [i] 08:25 Polícia [i] 08:35 Halali [i] 09:05 Televíkend [i] 09:35 Farmárska revue [i] 09:50 Československý filmový týždenník [i] 10:00 Bratislavské miniatúry [i] 10:15 Kapitán všetkých morí [i] 10:45 Traja Štefanovia [i] 11:10 Matka Jednoty [i] 12:05 My sme malí muzikanti [i] 12:40 Hrady a povesti [i] 13:10 Uzlíky nádeje [i] 14:15 Orientácie [i] 14:45 Jánošíkove dni v Terchovej 2009 - Ešte raz, potom zas... [i] 16:20 Poklady sveta IV. [i] 16:40 Megastavby II. [i] 17:30 Vojna volov 4/6 [i] 18:30 Zlaté hity [i] 19:10 Malé biblické príbehy\Zázraky v Kafarnaume [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke SK + CZ [i] 21:35 Soirée z Mlynskej doliny [i] 22:25 Z hranej tvorby slovenských autorov [i] 23:35 BJD 2007 [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:10 Správy STV [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 Veľký televízny príbeh: Cudzinec v dome [i] 07:35 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 08:25 Pinocchio [i] 09:00 Karate Kid [i] 09:25 Simpsonovci VIII. 4 [i] 10:00 Blízko smrti [i] 10:45 Sexi špinavé prachy II. 3,4 [i] 12:25 Blízko smrti 9,10 [i] 14:10 Pekelný dážď [i] 16:00 Cudzinec v dome [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:15 NAJLEPŠIE POČASIE 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 22 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VII. 20 [i] 22:00 Americký nindža 5 [i] 00:00 Superzáchrancovia [i] 01:35 Americký nindža 5 [i] 03:10 Damages - V ohrození života I. [i] 04:50 Superzáchrancovia [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:10 Dr. Hermanová [i] 07:00 Zvieracia klinika [i] 07:30 Zorro 63 [i] 08:00 Starsky a Hutch II. 37,38 [i] 09:30 V uliciach San Francisca 112,113 [i] 11:15 Zorro 64 [i] 11:40 Zvieracia klinika [i] 12:20 Klub EURO výhercov [i] 13:50 Doktorka Quinnová 47,48 [i] 15:30 Julie Lescautová V. 12,13/13 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Detektív XXL 2: Diamanty [i] 21:30 Komisár Paul [i] 23:10 V uliciach San Francisca [i] 00:55 Starsky a Hutch II. [i] 02:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník XII. - Panama 2/15 [i] 07:00 Poslední trosečník XII. - Panama 3/15 [i] 08:00 Wildfire II. 13/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 19/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 20/20 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI 22/22 [i] 12:00 Wildfire II. 13/13 [i] 13:00 Vodní krysy II. 12/13 [i] 14:00 Poslední trosečník XIII. - Cookovy Ostrovy 14/16 [i] 15:00 The Amazing Race XIV. 8/11 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI 22/22 [i] 17:00 Wildfire II. 13/13 [i] 18:00 All Saints V. 15/43 [i] 19:00 Posel ztracených duší III. 11/18 [i] 20:00 Bez řečí [i] 22:00 Podstata strachu 1/13 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 20/22 [i] 00:00 Pacovo mužstvo III. 19/26 [i] 01:30 Podstata strachu 1/13 [i] 02:25 Bez řečí [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americký chopper: Pamětní přehlídka vozů RJR [i] 06:00 Zlomyslné stroje: Vlaky [i] 06:25 Jak se to dělá: Policejní odznaky [i] 06:50 Jak se to dělá 34 [i] 07:15 Bořiči mýtů 115 [i] 08:10 Svět budoucnosti: Vlaky budoucnosti [i] 09:05 Extrémní výbuchy: Demolice v Louisville [i] 10:00 Řádění tornád [i] 10:55 Výzva k boji: Korea [i] 11:50 Americká rychlá kola: Auto soutěže Hildebrandt - část 2 [i] 12:45 Opravna vraků: SEMA - Revoluční Roaster [i] 13:40 Špinavé práce: Horník [i] 14:35 Nutné k přežití: Rumunsko [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Závod o čas [i] 16:25 Jak se to dělá: Detektory kovů [i] 16:55 Jak se to dělá 35 [i] 17:20 Svět budoucnosti: Vlaky budoucnosti [i] 18:15 Top Trumps: Obrovské lodě [i] 18:45 Top Trumps: Hasičské stříkačky [i] 19:10 Americký chopper: Pamětní přehlídka vozů RJR [i] 20:05 Bořiči mýtů: Plavání v sirupu [i] 21:00 Jediná cesta úniku: Zkouška ohněm [i] 21:30 Hry s časem: Tekutý dusík [i] 21:55 Chris Ryan u nejlepších policejních sborů světa: Izrael [i] 22:50 Vězněm v cizině: Scott a Lucy [i] 23:45 Ross Kemp v Afghánistánu 1 [i] 00:40 Zničeno ve vteřině 25 [i] 01:10 Opravdoví hrdinové: Nebezpečné zrní [i] 01:40 Extrémní výbuchy: Demolice v Louisville [i] 02:40 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Mrakodrap Taipei 101 [i] 03:40 Jak se to dělá: Pojízdné sekačky na trávu [i] 04:05 Bořiči mýtů: Plavání v sirupu [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Co mám dělat, když...? [i] 05:15 Postřehy odjinud [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Navštívenka [i] 06:25 Ve dvou se to lépe táhne 7/13 [i] 06:30 Borůvka a Kvítko 7/13 [i] 06:40 Pět draků vodáků 7/13 [i] 06:50 Ferda 16/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou 07:30 Obyčejná koňská historie 4/6 [i] 08:00 Teď vedou, babička s dědou [i] 08:05 Animované písničky: Opice 08:08 To musíš vidět: Freediving 08:15 Animované písničky: Slon 08:20 Rybářská školička 8/10 [i] 08:25 Růžový květ [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Eliška a její rod 5/7 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Janek nad Janky [i] 14:10 Cesty víry [i] 14:30 Křesťanský magazín [i] 14:45 Sváteční slovo uměleckého řezbáře Františka Nedomlela [i] 14:50 Film o filmu Veni, vidi, vici [i] 15:10 Výdělečné ženy [i] 16:35 Podzemní Čechy II 8/13 [i] 17:05 Čétéčko [i] 17:25 Území bílých králů 5/7 [i] 18:15 Škola Na Výsluní www.naseskola.cz 7/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Nuda v Brně [i] 21:50 Losování Sportky a Šance 21:55 Foylova válka IV 7/7 [i] 23:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:40 Mrtví jako já 11/14 [i] 00:25 Svět umění: Dějiny psané americkým filmem 2/2 [i] 01:15 Uvolněte se, prosím [i] 02:00 Na cestě po Jizerských horách [i] 02:25 Horizont života [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 1. část 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Příběhy domů [i] 05:25 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Jaroslavou [i] 06:50 Správy STV 07:15 City Folk 2008 - Lisabon 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 742/2379 [i] 08:40 Alternativní kultura [i] 09:35 Česko jedna báseň: Robert Fajkus [i] 09:45 Čtenářský deník... Vladimír [i] 10:00 Retro Prague 2009 [i] 10:25 Film 2009 [i] 10:50 Exit 316: Zklamání [i] 11:10 Mýty a fakta historie: Mata Hari: svůdná vyzvědačka [i] 12:00 Bohuslav Martinů: Kytice [i] 12:45 Otvírání studánek [i] 13:05 Otvírání studánek [i] 13:25 B. Martinů: Koncert č. 2 pro klavír a orchestr [i] 13:50 B. Martinů: Špalíček [i] 13:55 B. Martinů: Kolombína tančí [i] 14:00 POP ART [i] 14:45 Svět umění: Dějiny psané americkým filmem 2/2 [i] 15:35 Světci a svědci [i] 15:50 Znamení a rituály [i] 16:05 Podezření [i] 17:40 Poklady světa [i] 18:00 MS v atletice 2009 Německo [i] 21:55 Fresh Film Fest 2009 [i] 22:05 Na plovárně s Václavem Koubkem [i] 22:30 Střípky vzpomínek [i] 00:05 Nigel Kennedy: The Blue Note 1/2 [i] 01:05 Studio B [i] 01:45 Čétéčko [i] 02:05 Kamera na cestách: Psi hyenoví [i] 02:55 Podzemní Čechy II 8/13 [i] 03:25 Krásný ztráty [i] 03:55 Hvězdy jazzového nebe [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:00 Království surikat II 4 [i] 06:20 Kamarádi z lesa 25, 26 [i] 06:55 Bolek a Lolek 59 [i] 07:05 Baby Looney Tunes 37 [i] 07:30 Spongebob v kalhotách 17 [i] 08:00 Paní Zima [i] 09:05 XXL [i] 10:50 Vinnetou a míšenka Apanači [i] 12:35 Unesený 7 [i] 13:30 Moto GP - Velká cena ČR [i] 15:05 Zelený svět [i] 17:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:40 Kriminálka Las Vegas II 17 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Chalupáři 9 [i] 21:05 Mr. GS [i] 21:35 Policajti na baterky [i] 23:20 Velmi nebezpečné známosti 3 [i] 00:50 Báječní lidé 6 [i] 01:35 Novashopping 01:55 HOGO FOGO [i] 02:50 Senzibilšou [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 X-Men: Začátek IV 5 [i] 07:00 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka II 10 [i] 07:20 Oggy a škodíci [i] 07:30 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:55 Přátelé X 4 [i] 08:25 Hitlerovi muži I 3 [i] 09:35 Svět 2009 [i] 10:10 Muž v hnědém obleku [i] 12:05 Ta nejhledanější v Mexiku [i] 13:55 Všichni chtějí Papiho [i] 15:35 Bohové musí být šílení [i] 17:50 Jste to, co jíte [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé X 5 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru [i] 22:10 Havana [i] 00:55 Birkenau [i] 02:30 Volejte Věštce 04:10 Dvojí nasazení 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Tátou proti své vůli [i] 06:30 Kolem světa za 80 dní 2. [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Kolem světa za 80 dní 3. [i] 13:40 Hlavní zprávy [i] 15:25 Sladká pomsta [i] 16:55 Elvíra-strašidelný zámek [i] 18:25 Proměna Placida Lakea [i] 19:55 George Washington [i] 21:25 Babel [i] 23:45 Hranice smrti [i] 01:35 Odsouzeni k boji [i] 03:10 Zajatci vesmíru [i] 04:45 Hlavní zprávy [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 10:00 Atletika [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:45 Cyklistika [i] 16:45 Rychlostní kanoistika [i] 18:00 Atletika [i] 21:45 Atletika [i] 00:00 Atletika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Pomluva [i] 08:00 Síla odpuštění [i] 10:00 Po letech [i] 12:00 Cesta za Vánocemi [i] 14:00 Nezdolné město 2/2 [i] 16:00 Než řekneš ano [i] 18:00 Síla odpuštění [i] 20:00 Rtěnka [i] 22:00 Dobrá čarodějka [i] 00:00 Po letech [i] 02:00 Naivní důvěra [i] 04:00 Neklidný [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Buď já nebo pes 47 [i] 06:00 Mistrovské loupeže 12 [i] 07:05 Znovuobjevitelé 13 [i] 07:35 Znovuobjevitelé 14 [i] 08:05 Za zavřenými dveřmi 07 [i] 09:05 Jamie vaří doma 24 [i] 09:40 Jamie vaří doma 25 [i] 10:10 Nigella vaří narychlo 13 [i] 10:45 S Nigellou ve vánoční kuchyni 01 [i] 11:20 Keltské mýty 02 [i] 12:25 Od podlahy s Debbie Travisovou 19 [i] 13:30 Skryté možnosti 39 [i] 14:00 Skryté možnosti 40 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 36 [i] 15:35 Řeč hmyzí říše 10 [i] 15:55 Znovuobjevitelé 28 [i] 16:25 Znovuobjevitelé 29 [i] 16:55 Mistři švindlu 15 [i] 17:30 Chlapský víkend 09 [i] 18:00 Chlapský víkend 10 [i] 18:30 Buď já nebo pes 48 [i] 19:25 Elektrizující věda 29 [i] 19:55 Elektrizující věda 30 [i] 20:25 Když se Země zatřese 02 [i] 21:25 Skryté světy: V podzemí Říma [i] 22:30 Rozhodující bitvy 02 [i] 23:30 Pohromy století 37 [i] 00:25 Pevnosti Británie [i] 01:30 Příběh o Indii 03 [i] 02:35 Za zavřenými dveřmi 07 [i] 03:30 Místa ve Středomoří 11 [i] 04:35 Interiéry 11 [i] 04:55 Zvířecí rekordmani 36
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Jako Mike 2 [i] 07:35 Od baru k baru 2 [i] 09:20 Před kamerou 33 [i] 09:50 Venkovský učitel [i] 11:55 Babylon 5: Hlasy v temnotě [i] 13:10 Titanic [i] 16:20 Čistá barva [i] 18:05 Pan tělocvikář [i] 19:30 Před kamerou 34 [i] 20:00 Než si pro nás přijde [i] 21:35 Jako malé děti [i] 23:50 Lady Jane [i] 01:30 Smrtonosná past 2 [i] 03:30 Mé druhé já [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Tady se nedá žít VI. 3 [i] 09:25 Jak jíst smažené žížaly [i] 10:45 Genesis - koncert v Římě [i] 12:15 Citové pouto [i] 13:50 Úžasný den [i] 15:20 Koření života [i] 17:00 Garfield 2 [i] 18:15 Návrat na vrchol [i] 20:25 Mistři Hazzardu: Jak to začalo [i] 22:00 Svatby jako řemen [i] 23:40 Hexina [i] 01:10 Závan smrti [i] 02:40 Krvavá sklizeň [i] 04:20 Před kamerou 33 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 2 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 22 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 23 [i] 07:00 Veterinární policie Houston 19 [i] 08:00 Opičí život 13 [i] 08:30 Opičí život 14 [i] 09:00 Ztřeštěná zvířata: Zpráva v lahvi [i] 09:30 Ztřeštěná zvířata: Sláva, bohatství a šílenství [i] 10:00 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Od myši po lva [i] 10:30 SOS živočišné říše 11 [i] 11:00 Zvířecí policie: Lepší život [i] 12:00 Zvířecí policie: Láska v Bronxu [i] 13:00 Veterinární policie Houston: Anděl strážný [i] 14:00 Veterinární policie Houston: Drama v soudní síni [i] 15:00 Žokejové: Na startu [i] 15:30 Žokejové: Zenyatta [i] 16:00 Kdo s koho: Jižní Afrika [i] 16:30 Kdo s koho: Ekvádor [i] 17:00 Veterinární policie Jižní Afrika 8 [i] 18:00 Dny delfínů 5 [i] 18:30 Dny delfínů 6 [i] 19:00 Surikatí království: Tak se to dělá u nás [i] 19:30 Opičí život 6 [i] 20:00 Přirozený svět: Kladivoun [i] 21:00 Vůbec nejhorší žraločí útok - moře strachu [i] 23:00 Veterinární policie Jižní Afrika 8 [i] 00:00 Veterinární policie Houston 19 [i] 01:00 Surikatí království: Tak se to dělá u nás [i] 01:30 Opičí život 6 [i] 01:55 Přirozený svět: Kladivoun [i] 02:50 Vůbec nejhorší žraločí útok - moře strachu [i] 04:40 Veterinární policie Jižní Afrika 8 [i]
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox
    12:00 Nebe [i] 13:35 Poldou na 24 hodin [i] 15:05 Ztraceno v překladu [i] 16:50 Lidé z maringotek [i] 18:15 3 muži a 3 nemluvňata [i] 19:40 Dogora - Dogora - Ouvrons les yeux [i] 21:00 Tajemství slov [i] 22:55 Lekce [i] 00:30 Halloween: Prokletí Michaela Myerse [i] 02:00 Rachot v Bronxu [i] 03:29 Závěr vysílání

Hernandez prestupuje do West Hamu za 16 miliónov libier
Mexický futbalista Javier Hernandez prestúpil z Bayeru Leverkusen do West Hamu United. Anglický klub zaplatil nemeckému za jeho služby šestnásť miliónov libier, útočník ...

Vo veku 87 rokov zomrel grandslamový a daviscupový víťaz M.Rose