Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Chrisa nemá nikto rád I. 8/22 [i] 05:35 Bláznivé dobrodružstvá zajaca Bugsa [i] 06:55 Malý zajac Bugs a priatelia II. 12/13 [i] 07:20 Scooby Doo, kde si?! II. 1/8 [i] 07:50 Duck Dodgers II. 21/26 [i] 08:10 Deň otvorených dverí 2009 [i] 08:25 Alf II. 4-5/24 [i] 09:15 Deň otvorených dverí 2009 [i] 09:30 Nezbedníci [i] 11:15 Deň otvorených dverí 2009 [i] 11:35 Priatelia IV. 23-24/24 [i] 12:25 Deň otvorených dverí 2009 - Špeciál [i] 13:20 Veľký podraz [i] 14:50 Deň otvorených dverí 2009 [i] 15:10 Jackie Chan: Superpoliš 3 [i] 17:05 FC Venuša [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smotánka [i] 20:25 Miss špeciálny agent 2: Krásna a nebezpečná [i] 22:30 Bratstvo vlkov [i] 01:15 Memento [i] 03:15 Veľký šéf [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Slovensko dnes [i] 05:15 Správy STV [i] 05:40 Góly body sekundy [i] 05:45 Klik [i] 06:05 Kto šetrí, má za 3 [i] 06:25 Môj dom - môj hrad [i] 06:50 Hopla! [i] 07:15 Pocoyo II. 8/52 [i] 07:20 Timon a Pumbaa 8/25 [i] 07:45 Phineas a Ferb 10/26 [i] 08:10 Fidlibumove rozprávky [i] 08:35 Amálka,ja sa zbláznim [i] 09:35 Falcon Beach 11/26 [i] 10:30 Ostrovy snov 4/4 [i] 11:25 Motormagazín [i] 11:50 Život bez konca 3/5 [i] 13:05 McBride : Padlý idol [i] 14:30 Vtedy [i] 16:00 Prameň nášho národa [i] 16:50 Trezor/Prvá budova Matice slovenskej [i] 17:20 Európski knihári [i] 17:55 Postav dom, zasaď strom [i] 18:25 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:40 Promülle [i] 19:20 SOS špeciál [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:40 Čas rozhodnutia [i] 23:10 Hra na vojakov [i] 01:00 Jargo [i] 02:25 Takí sme boli [i] 03:35 Správy STV [i] 04:00 Góly body sekundy [i] 04:10 Klik [i] 04:25 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 04:55 Ryby, rybky, rybičky [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Kaleidoskop 8/33 [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:55 Udalosti ČT [i] 08:30 Správy - Hírek [i] 08:35 Správy a komentáre [i] 08:55 Huby [i] 09:10 Televíkend [i] 09:35 5000 rokov čínskej civilizácie 12/12 [i] 10:35 Cesty nádeje [i] 11:00 Tá tajovská voda mútna 1/3 [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Pestrá rodinka 32/36 [i] 13:30 Expedícia Červené more [i] 14:00 Z tvorby lokálnych a regionálnych televízií SR [i] 14:10 Z tvorby lokálnych a regionálnych televízií SR [i] 14:20 Pútnické miesta na Slovensku [i] 14:55 Moc vedomostí. Veľké európske univerzity 4/6 [i] 15:50 GEN.sk [i] 16:05 Vojna volov 3/6 [i] 17:05 Farmárska revue [i] 17:25 Matka Jednoty [i] 18:20 To žitie moje [i] 18:55 Clippato [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:55 Slovo [i] 20:00 Slová v čereni [i] 20:30 Európski knihári [i] 20:55 Dokumentárny klub [i] 22:15 Anjeli strážni [i] 22:40 Dejiny malej mechanizovanej múzy [i] 22:55 Študentské filmy [i] 23:25 Noc v archíve [i] 00:55 Invencie [i] 01:00 Hudobný relax [i] 01:30 Motormagazín [i] 01:50 Udalosti ČT [i] 02:25 Správy STV [i] 02:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Zvieracia klinika [i] 05:45 PROMI NOVINY [i] 05:50 Veľký televízny príbeh: V osídlach vášne [i] 07:30 Nedráždi! [i] 08:00 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 08:50 Pinocchio [i] 09:20 Karate Kid [i] 09:45 Profesionáli II. 4 [i] 10:30 Nezvestní III. 13,14 [i] 12:10 Komando GSG 9 13,14 [i] 13:55 Pravá a ľavá ruka diabla [i] 16:10 Pekelný dážď [i] 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Tajuplná Operácia Hades [i] 00:00 Miliónový tanec [i] 02:30 Komando GSG 9 13,14 [i] 04:00 Zlodeji [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Doktor z hôr II. 2 [i] 06:30 Navzdory osudu 44,45 [i] 08:00 Starsky a Hutch II. 35,36 [i] 09:30 V uliciach San Francisca 110,111 [i] 11:15 Zorro 63 [i] 11:40 Zvieracia klinika [i] 12:20 Klub EURO výhercov [i] 13:30 Smrť krásnych srncov [i] 15:10 Doktorka Quinnová 47,48 [i] 16:50 Synovia a dcéry Jakuba sklára 6 [i] 17:55 Siska 44 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Julie Lescautová V. 12,13/13 [i] 23:25 V uliciach San Francisca 110,111 [i] 01:10 Starsky a Hutch II. [i] 02:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník IX. - Guatemala 15/15 [i] 07:00 Poslední trosečník XII. - Panama 1/15 [i] 08:00 Wildfire II. 12/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 17/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 18/20 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI 21/22 [i] 12:00 Wildfire II. 12/13 [i] 13:00 Poslední trosečník XIII. - Cookovy Ostrovy 14/16 [i] 14:00 The Amazing Race XIV. 8/11 [i] 15:00 Vodní krysy II. 12/13 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI 21/22 [i] 17:00 Wildfire II. 12/13 [i] 18:00 All Saints V. 14/43 [i] 19:00 Posel ztracených duší III. 10/18 [i] 20:00 Internát 6/6 [i] 21:30 CSI: New York V. 24/25 [i] 22:30 Úkryt [i] 00:40 Internát 6/6 [i] 02:00 CSI: New York V. 24/25 [i] 02:50 Bouře století 3/3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Soutěž stavitelů motorek: Westbury proti Fullerovi [i] 06:00 Masivní rychlost: Válečné lodi [i] 06:25 Jak se to dělá: Autosoučástky z uhlíkových vláken [i] 06:50 Jak se to dělá 33 [i] 07:15 Miami Ink: Pět kamarádů [i] 08:10 Špinavé práce: Čistič palivových nádrží [i] 09:05 Záchrana vraku 5 [i] 09:35 Záchrana vraku 6 [i] 10:00 Rizikové stavby: Mosty [i] 10:55 Megainženýrství: Podzemní město [i] 11:50 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Mrakodrap Taipei 101 [i] 12:45 Výzva k boji: Japonsko [i] 13:40 Hry s časem: Tekutý dusík [i] 14:10 Hry s časem: Lehké terénní motocykly [i] 14:35 Svět budoucnosti: Vlaky budoucnosti [i] 15:30 Bořiči mýtů 115 [i] 16:25 Extrémní výbuchy: Demolice v Louisville [i] 17:20 Rizikové stavby: Mosty [i] 18:15 Megainženýrství: Podzemní město [i] 19:10 Americká rychlá kola: Auto soutěže Hildebrandt - část 2 [i] 20:05 Top Trumps: Obrovské lodě [i] 20:35 Top Trumps: Hasičské stříkačky [i] 21:00 Americký chopper: Pamětní přehlídka vozů RJR [i] 21:55 Opravna vraků: SEMA - Revoluční Roaster [i] 22:50 Nutné k přežití: Rumunsko [i] 23:45 Chris Ryan u nejlepších policejních sborů světa: Mexiko [i] 00:40 Extrémní výbuchy: Demolice v Louisville [i] 01:40 Řádění tornád [i] 02:40 Rizikové stavby: Mosty [i] 03:40 Záchrana vraku 5 [i] 04:05 Opravna vraků: SEMA - Revoluční Roaster [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zahrada je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Navštívenka [i] 06:20 Šikulové [i] 06:30 Sezamová angličtina 47,48/52 [i] 07:00 Garfield a přátelé 12/26 [i] 07:25 Let 29 9/30 [i] 07:45 Hurá, škola! [i] 08:00 Vypůjčený táta [i] 09:40 Ovečka Shaun 22/40 [i] 09:50 Kuchařská pohotovost [i] 10:20 Přísně tajné prázdniny [i] 11:45 Film o filmu Na půdě aneb Kdo má dneska narozeniny? [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Království divočiny: Žraloci mako [i] 13:35 Mezi námi zvířaty [i] 14:05 Veselé příhody z natáčení [i] 14:40 Mlčení krahujce 6/8 [i] 15:30 Jen procházka v parku [i] 17:00 Poslední vlak z Gun Hillu [i] 18:35 Návštěva v ZOO - Lemuři 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Křidýlko nebo stehýnko? [i] 21:50 Čtyři svatby a jeden pohřeb [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Případ z Poodle Springs [i] 01:40 13. komnata Jitky Zelenohorské [i] 02:05 Svět gotiky v životě a ve věčnosti [i] 03:05 Sólo pro... sestry Steinovy 03:40 Folklorika [i] 04:05 Kavárnička dříve narozených [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kus dřeva ze stromu [i] 05:20 Vizitky českých muzeí a galerií [i] 05:30 Štíty království českého 8/10 [i] 06:00 Zlatý poklad R.Č.S. [i] 06:30 Správy STV 06:50 Divnopis [i] 07:00 Utajená řeč peněz 7/13 [i] 07:20 Soukromá muzea [i] 07:30 Osudové okamžiky [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Mocné síly Země 4/5 [i] 09:25 Folklorika [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Za vesnickými muzikanty [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:00 Nanebevzetí Panny Marie [i] 12:00 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 12:20 Pětka v Pomeranči - letní sestřih [i] 12:45 Sabotáž [i] 13:15 Dresden Dolls: Live at the [i] 14:20 Kamera na cestách: Tobago [i] 15:10 Architektura pro vesmír [i] 16:00 Modrá tajemství [i] 16:55 Po stopách [i] 17:10 O češtině [i] 17:25 Památky na prodej [i] 17:40 Příběhy domů [i] 18:00 MS v atletice 2009 Německo [i] 21:35 Ozvěny Smetanovy Litomyšle 2009 [i] 22:05 Alternativní kultura [i] 23:00 Fresh Film Fest 2009 [i] 23:10 Noc s Andělem [i] 00:40 Sunshine: Live [i] 01:25 Soul Deep 3/6 [i] 02:15 Sešli se... [i] 03:15 Kdo je kdo [i] 03:45 Grotesky [i] 03:55 Ladí neladí [i] 04:50 Památky na prodej [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Bolek a Lolek 58 [i] 05:40 Baby Looney Tunes 36 [i] 06:05 Admirál Bublina útočí 20 [i] 06:30 Spongebob v kalhotách 16 [i] 06:55 Lovec krokodýlů VI 1 [i] 07:55 HOGO FOGO [i] 09:00 Zlatíčka [i] 10:10 Moji synové [i] 11:55 Zákon podle Canterburyové 6 [i] 12:50 Právě začínáme [i] 14:25 Zbořené mosty [i] 16:25 Jako jed [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:35 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Gejša [i] 22:50 Planeta teror [i] 00:50 Detektiv Wilderová [i] 02:25 Novashopping 02:45 Babicovy dobroty [i] 03:10 Zlatíčka [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 X-Men: Začátek IV 4 [i] 07:00 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka II 9 [i] 07:25 Fresh Prince IV 11 [i] 07:55 Přátelé X 3 [i] 08:25 Autosalon [i] 09:20 Knight Rider I 14 [i] 10:20 Wolffův revír V [i] 11:15 Policejní vyjednavači 16 [i] 12:10 Columbo [i] 13:40 Drsňák Dudley [i] 15:20 Neohlížej se [i] 17:20 Můj táta je duch [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé X 4 [i] 20:00 Nebezpečná rychlost [i] 22:20 Křižovatka smrti [i] 00:20 Tři do páru [i] 02:00 Volejte Věštce 03:45 Inspektor Balko 22 [i] 04:30 Inspektor Balko 23 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:30 Kolem světa za 80 dní 1. [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Kolem světa za 80 dní 2. [i] 13:40 Tátou proti své vůli [i] 15:10 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 16:55 Střelba na psy [i] 18:50 Zloději času [i] 20:45 Elvíra-strašidelný zámek [i] 22:15 Mafiánky [i] 23:55 Odsouzeni k boji [i] 01:30 Šikana [i] 03:20 Temné vody [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Atletické princezny [i] 08:35 Skoky na lyžích [i] 10:00 Atletika [i] 14:15 Rychlostní kanoistika [i] 15:30 Skoky na lyžích [i] 16:30 Atletika [i] 18:15 Atletika [i] 21:15 Atletika [i] 21:45 Bojové sporty [i] 00:00 Atletika [i] 01:45 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 9 [i] 06:00 Dotek anděla III 9 [i] 07:00 Soudkyně Amy II 4 [i] 08:00 Soudkyně Amy II 5 [i] 09:00 Soudkyně Amy II 6 [i] 10:00 Soudkyně Amy II 7 [i] 11:00 Soudkyně Amy II 8 [i] 12:00 Dobrá čarodějka [i] 14:00 Nezdolné město 1/2 [i] 16:00 Foylova válka VI 3 [i] 18:00 Pomluva [i] 20:00 Než řekneš ano [i] 22:00 Médium III 1 [i] 23:00 Médium III 2 [i] 00:00 Médium III 3 [i] 01:00 Médium III 4 [i] 02:00 Neklidný [i] 04:00 Naivní důvěra [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Londýnský Hollywood 05 [i] 06:00 Antické olympijské hry 05 [i] 06:30 Antické olympijské hry 06 [i] 07:00 Britské muzeum 03 [i] 07:35 Britské muzeum 04 [i] 08:10 Cristiano Ronaldo [i] 09:10 Úsvit lidstva 01 [i] 10:10 Prehistorický park 01 [i] 11:10 Stroj, který nás stvořil [i] 12:10 Doktorologie 10 [i] 12:35 Od podlahy s Debbie Travisovou 18 [i] 13:40 Skryté možnosti 37 [i] 14:05 Skryté možnosti 38 [i] 14:35 Zvířecí rekordmani 35 [i] 15:35 Řeč hmyzí říše 09 [i] 15:55 Znovuobjevitelé 26 [i] 16:25 Znovuobjevitelé 27 [i] 16:55 Mistři švindlu 14 [i] 17:30 Chlapský víkend 07 [i] 18:00 Chlapský víkend 08 [i] 18:30 Buď já nebo pes 47 [i] 19:25 Elektrizující věda 27 [i] 19:55 Elektrizující věda 28 [i] 20:25 Když se Země zatřese 01 [i] 21:25 Velikonoční ostrov [i] 22:30 Rozhodující bitvy 01 [i] 23:30 Pohromy století 36 [i] 00:25 Za zavřenými dveřmi 02 [i] 01:25 Chytrý průvodce po… 05 [i] 01:55 Chytrý průvodce po… 06 [i] 02:25 Proslulé maďarské vinice [i] 03:30 Místa ve Středomoří 10 [i] 04:40 Interiéry 16 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Jaký otec, taková dcera [i] 07:25 Saawariya [i] 09:40 Miliónový pes [i] 11:30 Keith [i] 13:05 Dannyho parťáci 3 [i] 15:05 2 blbouni v Paříži [i] 16:40 Živoj jde dál [i] 18:30 Jen proto, že jsme jiní [i] 20:00 Až na krev [i] 22:35 Za nepřátelskou linií 2: Osa zla [i] 00:10 Krédo [i] 01:35 Vlajky našich otců [i] 03:45 Dopisy z Iwo Jimy [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Tady se nedá žít VI. 2 [i] 09:20 Přijít a zazářit [i] 11:00 Cinema, Cinema, Cinema 34 [i] 11:25 Angel [i] 13:20 Bernard a Doris [i] 15:00 Propast [i] 17:25 Moje superbejvalka [i] 19:00 Volání o pomoc [i] 21:00 Tara a její svět 4 [i] 21:30 Tara a její svět 5 [i] 22:00 Tara a její svět 6 [i] 22:30 Absurdistán [i] 23:55 Zodiac [i] 02:30 Dopravní apokalypsa