Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 09:00 Herkules II. 15/24 [i] 09:50 V siedmom nebi XI. 6/22 [i] 10:40 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 11/22 [i] 11:30 Veronika Marsová III. 11/20 [i] 12:20 Bláznivý Jimov život V. 8/22 [i] 12:45 Dva a pol chlapa III. 19-20/24 [i] 13:35 Čarodejnice VII. 12/22 [i] 14:25 Bez stopy II. 12/24 [i] 15:15 Osobný strážca 41-42/64 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex X. 2/12 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 SUSEDIA [i] 20:40 Jackie Chan: Superpoliš 3 [i] 22:35 Veľký záťah [i] 00:25 Najbližšie príbuzenstvo [i] 02:20 Sliediči II. [i] 03:40 Komisár Rex X. 2/12 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Euromaxx - Architektúra 14/18 [i] 05:30 Uvarte si štíhlosť 2/6 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Safari za kuchyňou 1/11 [i] 08:35 Lassie I 14/26 [i] 09:00 Lassie I 15/26 [i] 09:30 Večne nespokojní II. 13/28 [i] 10:25 Špiónky 35/40 [i] 11:05 Policajti z prístavu IV. 13/31 [i] 11:55 Sila lásky I. 187 [i] 12:45 Sila lásky I. 188 [i] 13:40 Obchod so šťastím 35 [i] 14:10 Kaviareň Slávia [i] 15:05 Rany lásky 97/130 [i] 15:50 Rany lásky 98/130 [i] 16:35 Oheň 9/26 [i] 17:25 Largo 35/39 [i] 18:10 Domáci majstri [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Uragán [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dnes vás baví Senzi Senzus [i] 21:50 Takí sme boli [i] 23:00 Lož má ploché nohy [i] 00:35 Buddy Faro 6/13 [i] 01:20 Prípad pre Samanthu 12 [i] 02:05 Euromaxx - Architektúra 14/18 [i] 02:35 Uvarte si štíhlosť 2/6 [i] 03:00 Kto šetrí, má za 3 [i] 03:20 Sila lásky I. 187 [i] 04:10 Sila lásky I. 188 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Správy STV [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy - Hírek [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Živá panoráma [i] 07:45 Providence II. 21/23 [i] 08:30 Ranný magazín [i] 10:35 Leto s telkou : Čo rozprávala teta Srna 35 [i] 10:40 Bračekovia mravčekovia 8/13 [i] 10:50 Tajomný ostrov 3/13 [i] 11:20 Dopraváčik uja Sládka 10 [i] 11:25 Pesničky z Hviezdičky [i] 11:30 Spielt mit [i] 11:50 Planéta Zem zhora 6/8 [i] 12:45 Živá panoráma [i] 13:15 Piesne domova [i] 13:30 Veľké záhady [i] 14:00 Separé [i] 14:25 Deti vetra [i] 14:55 Siesta z archívu: Železné ruky [i] 16:05 Sigord [i] 16:45 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 17:15 Televíkend [i] 17:45 Huby [i] 17:55 Bumerang [i] 18:45 Kaleidoskop 8/33 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 5000 rokov čínskej civilizácie 12/12 [i] 21:05 GEN.sk [i] 21:15 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko dnes [i] 22:05 Nočný filmový klub [i] 23:40 Hviezdna loď Galactica III. 12/20 [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy STV [i] 01:25 Správy - Hírek [i] 01:30 Správy a komentáre [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 PROMI NOVINY [i] 05:50 KRIMI NOVINY 06:20 Nikdy nehovor nikdy [i] 07:00 KRIMI NOVINY 07:30 NOVINY TV JOJ 08:00 PROMI NOVINY [i] 08:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VI. 6 [i] 09:00 Letná výhra [i] 10:50 Profesionáli IV. 11 [i] 11:50 V. I. P. II. 13 [i] 12:40 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 11 [i] 13:30 Prison Break: Útek z väzenia III. 11 [i] 14:20 C. S. I. : Kriminálka New York III. 8 [i] 15:15 Špeciálne komando II. 3 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VI. 7 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. 2 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Kutyil s. r. o. 3 [i] 21:00 Zákon príťažlivosti [i] 23:00 V osídlach vášne [i] 00:45 C. S. I. : Kriminálka New York III. 8 [i] 01:30 Špeciálne komando II. 3 [i] 02:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VI. 7 [i] 02:55 Acapulco H. E. A. T. II. [i] 03:40 V. I. P. II. [i] 04:25 Nič len pravda [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Doktor z hôr II. 1/19 [i] 06:30 Navzdory osudu 42,43 [i] 08:00 Starsky a Hutch II. 33,34 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 50 [i] 11:00 Doktor z hôr II. 2 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 13:40 Lenny, zázračný pes [i] 15:00 Sprisahanie strelného prachu 1/2 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Navzdory osudu 44,45 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Synovia a dcéry Jakuba sklára 6 [i] 21:00 Siska 44 [i] 22:00 Smrť krásnych srncov [i] 23:45 Starý III. 50 [i] 00:45 Starsky a Hutch II. [i] 02:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy V. 8/32 [i] 07:00 All Saints VII. 14/40 [i] 07:55 Zoom 61/167 [i] 08:00 Lost - Ztraceni V. 6/17 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida 15/20 [i] 10:00 Eli Stone 11/13 [i] 10:55 Zoom 61/167 [i] 11:00 Vodní krysy V. 8/32 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 130/219 [i] 13:00 Lost - Ztraceni V. 6/17 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida 15/20 [i] 15:00 Umíte tančit? III. 29/33 [i] 16:00 Vodní krysy V. 9/32 [i] 17:00 All Saints VII. 15/40 [i] 17:55 Zoom 61/167 [i] 18:00 Lost - Ztraceni V. 7/17 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida 16/20 [i] 20:00 Umíte tančit? III. 30/33 [i] 21:00 Ďábel v modrém [i] 23:00 Zachraň mě III. 2/13 [i] 23:55 Zoom 61/167 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 156/219 [i] 01:00 All Saints VII. 15/40 [i] 02:00 Ďábel v modrém [i] 03:45 Zachraň mě III. 2/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Soutěž stavitelů motorek: Trevelen proti Paulu Coxovi a Keinovi [i] 06:00 Zlomyslné stroje: Ponorky [i] 06:25 Pátá rychlost 4 [i] 06:50 Americký chopper: Intel - část 1 [i] 07:45 Výzva k boji: Korea [i] 08:40 Bořiči mýtů: Bořiči mýtů se vracejí [i] 09:35 Jak se to dělá: Pojízdné sekačky na trávu [i] 10:00 Jak se to dělá 36 [i] 10:30 Nejsmrtelnější úlovek: Strasti zelenáčů [i] 11:25 Špinavé práce: Stříhač alpak [i] 12:20 Opravna vraků 10 [i] 13:15 Americký chopper: Intel - část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 5 [i] 14:35 Opravdoví hrdinové: Smrtelně nebezpečný seskok [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 25 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Led a otevřené moře [i] 16:25 Miami Ink: Učeň [i] 17:20 Špinavé práce: Opatrovatel opic [i] 18:15 Bořiči mýtů: Čínský nájezdní poplach [i] 19:10 Jak se to dělá: Karavany [i] 19:40 Jak se to dělá 37 [i] 20:05 Výzva k boji: Francie [i] 21:00 Bořiči mýtů 115 [i] 21:55 Jediná cesta úniku: Zkouška ohněm [i] 22:25 Hry s časem: Tekutý dusík [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 26 [i] 23:20 Opravdoví hrdinové: Peklo nehody [i] 23:45 Opravna vraků 11 [i] 00:40 Soutěž stavitelů motorek: Westbury proti Fullerovi [i] 01:40 Bořiči mýtů 115 [i] 02:40 Bořiči mýtů: Čínský nájezdní poplach [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 26 [i] 04:05 Jak se to dělá: Karavany [i] 04:35 Jak se to dělá 37 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Bali 30,31/52 [i] 09:00 Jak to chodí mezi psy [i] 09:10 Od Karolinky ke Sputniku [i] 09:40 Prázdniny [i] 10:15 Krásy evropského pobřeží: Moře whisky [i] 10:25 Po kolejích jede vlak [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 13:25 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 13:35 Cesta vzhůru 17/22 [i] 14:20 Film o filmu El Paso [i] 14:40 Simpsonovi XVIII 12/22 [i] 15:00 Benjamin Kvítko 16/26 [i] 15:30 Let 29 9/30 [i] 15:55 Ovečka Shaun 7/40 [i] 16:00 Daleká cesta za domovem 24/39 [i] 16:25 Bludiště [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:30 Ondřejova filmová škola [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Střevlík uherský [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Dobrodružství kriminalistiky 11/26 [i] 20:55 13. komnata Jitky Zelenohorské [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě V 2/8 [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 Díra [i] 00:35 Losování Euromiliony 00:40 Cesta vzhůru 17/22 [i] 01:20 Všechnopárty [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Události v regionech Brno 02:55 Události v regionech Ostrava [i] 03:20 Regiony ČT24 03:45 Krásný ztráty [i] 04:15 Přezůvky s sebou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hledám práci [i] 05:25 Sváteční slovo kněze a biologa [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:00 Památky na prodej [i] 10:20 Osudové okamžiky [i] 10:40 Noční jestřáb [i] 11:05 Království za koně 7/9 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Služby v našich službách [i] 12:40 Na plovárně s Robertem L. [i] 13:05 Zapomenuté výpravy [i] 13:30 Svět zvířat [i] 13:50 Pytlíkov [i] 14:05 Šikulové [i] 14:15 Nová dobrodružství Černého Bleska 6/26 [i] 14:45 Sportovci světa: Kouzlo jachtingu 4/6 [i] 15:10 Arnold Palmer [i] 15:40 Napříč světem [i] 16:05 Kus dřeva ze stromu [i] 16:20 Vizitky českých muzeí a galerií [i] 16:30 Nepohodlní [i] 16:45 Hledači času [i] 17:05 Rozhlédni se, člověče 12/15 [i] 17:25 Dvaasedmdesát jmen české historie [i] 17:40 Géniové, blázni a pábitelé [i] 17:55 City Folk 2008 - Lisabon [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Klíč [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 12/22 [i] 20:00 Zázračná planeta: Mocné síly Země 4/5 [i] 20:50 Soul Deep 3/6 [i] 21:45 Studio Kroměříž [i] 22:15 Fresh Film Fest 2009 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 HOREČKA PÁTEČNÍ NOCI [i] 00:00 Ženský hlas [i] 00:25 Být Romem [i] 01:25 Hudební festival Kutná Hora 1996 [i] 02:15 F. Mendelssohn - Bartholdy: Hebridy [i] 02:25 Urbanita [i] 03:00 Hledám práci [i] 03:20 Po stopách [i] 03:35 Golfmagazín 03:55 Co mám dělat, když...? [i] 04:10 Nepohodlní [i] 04:25 Hledači času [i] 04:45 U nás v Evropě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Směr jih 3 [i] 09:25 Cordierovi, soudce a policajt 13 [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:20 Pop Corn TV [i] 11:40 Nová cestománie [i] 12:10 Komisař Rex VII 9 [i] 13:10 Ženatý se závazky 156, 157 [i] 14:05 Walker, Texas Ranger II 25 [i] 15:10 Superman 11 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa II 10 [i] 17:50 Vražedná čísla IV 13 [i] 18:40 Kriminálka Las Vegas II 16 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Příběhy obyčejného šílenství [i] 22:25 Aféra Thomase Crowna [i] 00:35 Dům neřesti [i] 02:15 Novashopping 02:35 Tabu [i] 03:40 DO-RE-MI [i] 04:30 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Tutenstein II 1 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Deník zasloužilé matky IV 7 [i] 08:15 Přátelé X 2 [i] 08:45 M*A*S*H 162 [i] 09:15 Policie - New York IX 9 [i] 10:10 Případ pro Sam IV 3 [i] 11:05 To je vražda, napsala IX 21 [i] 12:05 Drzá Jordan IV 16 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky IV 8 [i] 13:30 Sabrina - mladá čarodějnice VII 11 [i] 14:00 Čarodějky V 4 [i] 14:55 Chirurgové II 35 [i] 15:50 Nejhorší zrada [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé X 3 [i] 20:00 Angelika a sultán [i] 22:05 Smrtonosná zbraň 2 [i] 00:10 Drak přichází [i] 01:55 Volejte Věštce 03:35 Medicopter 117 IV 1 [i] 04:25 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Táta k vánocům [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Kolem světa za 80 dní 1. [i] 13:40 Srdeční záležitosti [i] 15:15 Kolem světa za 80 dní 3. [i] 16:55 Holky to chtěj taky [i] 18:25 Sladká pomsta [i] 19:55 Střelba na psy [i] 21:50 Zrůda [i] 23:45 Šikana [i] 01:35 Krutý trest [i] 03:10 Advokát chudých [i] 04:55 Srdeční záležitosti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Atletické princezny [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:00 Atletika [i] 13:30 Fotbal [i] 14:15 Fotbal [i] 15:00 tbal [i] 16:00 Fotbal [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Skoky na lyžích [i] 19:45 Tenis [i] 23:30 Bowling [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:25 Atletické princezny [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 7 [i] 06:00 Dotek anděla III 8 [i] 07:00 Dotek anděla III 9 [i] 08:00 McLeodovy dcery IV 30 [i] 09:00 Soudkyně Amy II 7 [i] 10:00 Jane Doeová: Těžký pád [i] 12:00 McLeodovy dcery IV 31 [i] 13:00 Soudkyně Amy II 8 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru X 1 [i] 16:00 Cesta za Vánocemi [i] 18:00 Foylova válka VI 3 [i] 20:00 Manžel na objednávku [i] 22:00 Inspektor máma II 4/4 [i] 00:00 Neklidný [i] 02:00 Jane Doeová: Těžký pád [i] 04:00 Dotek anděla III 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Londýnský Hollywood 04 [i] 06:00 Země krásná neznámá 08 [i] 07:00 Prehistorický park 05 [i] 08:00 Svět na talíři 05 [i] 09:00 Na úvěr 19 [i] 09:30 Na úvěr 20 [i] 10:00 Mistři švindlu 07 [i] 10:35 Mistři švindlu 08 [i] 11:10 Jamie vaří doma 14 [i] 11:40 Jamie vaří doma 15 [i] 12:10 Svět na talíři 05 [i] 13:10 Everest [i] 13:40 Malí mniši [i] 14:10 Země krásná neznámá 08 [i] 15:10 Chůvy divočiny 15 [i] 15:40 Chůvy divočiny 16 [i] 16:10 Na úvěr 19 [i] 16:40 Na úvěr 20 [i] 17:05 Jamie vaří doma 14 [i] 17:35 Jamie vaří doma 15 [i] 18:05 Prehistorický park 05 [i] 19:00 Mistři švindlu 07 [i] 19:30 Mistři švindlu 08 [i] 20:05 Venku v zimě 10 [i] 20:30 Jsme zvědaví 02 [i] 21:30 Za hranice lidských možností 01 [i] 22:30 Jak přežít v Alcatrazu [i] 23:30 Sexuální revoluce 04 [i] 00:25 Hubbleovy obrazy 05 [i] 01:00 Londýnský Hollywood 05 [i] 01:30 Tutanchamón [i] 02:30 Jak přežít v Alcatrazu [i] 03:30 Interiéry 04 [i] 03:50 Sexuální revoluce 04 [i] 04:50 Hubbleovy obrazy 05 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Paříži, miluji Tě [i] 08:00 Hafan hasičem [i] 09:50 Moulin Rouge [i] 11:55 Nikdo není sám [i] 13:40 Dobrý den, smutku [i] 15:15 VALL-I [i] 16:50 Kryštof Akustik Best of Tour [i] 17:50 Na domácí půdě [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 34 [i] 20:00 Beowulf [i] 21:50 Křížová palba [i] 23:30 P2 [i] 01:05 Otisk [i] 02:30 Monkey Business - Nokia Tour 2007 [i] 04:05 Berlínské spiknutí [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Tady se nedá žít VI. 1 [i] 11:20 Podezřelý [i] 12:40 Budiž světlo [i] 14:10 Wing Commander [i] 15:50 Číslo 2 [i] 17:20 Chcete být hvězdou? [i] 18:55 Kněz je poděs [i] 20:25 Číslo 23 [i] 22:00 Démon pomsty: Krvavá lázeň [i] 23:35 Flight Of The Conchords II. : Murray přechází na vyšší úroveň 4 [i] 00:05 Stav obležení [i] 02:00 Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu [i] 03:25 Nelly Furtado - Loose [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 13 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 66