Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 09:00 Herkules II. 14/24 [i] 09:50 V siedmom nebi XI. 5/22 [i] 10:40 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 10/22 [i] 11:25 Veronika Marsová III. 10/20 [i] 12:20 Bláznivý Jimov život V. 7/22 [i] 12:45 Dva a pol chlapa III. 17-18/24 [i] 13:40 Čarodejnice VII. 11/22 [i] 14:25 Bez stopy II. 11/24 [i] 15:15 Osobný strážca 39-40/64 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex X. 1/12 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ukradla si môjho muža [i] 21:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 7/19 [i] 22:40 Na hranici zúfalstva [i] 00:20 Muž pod paľbou [i] 01:55 Alias IV. 17/22 [i] 02:40 Láska, s.r.o. 7-8/22 [i] 03:20 Wolffov revír I. 21/26 [i] 04:10 Komisár Rex X. 1/12 [i] 04:55 Sophia - nevesta proti svojej vôli 55-56/65 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Euromaxx - Architektúra 13/18 [i] 05:30 Uvarte si štíhlosť 1/6 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Safari 13/13 [i] 08:35 Lassie I 12/26 [i] 09:05 Lassie I 13/26 [i] 09:35 Večne nespokojní II. 12/28 [i] 10:25 Špiónky 34/40 [i] 11:10 Policajti z prístavu IV. 12/31 [i] 12:00 Sila lásky I. 185 [i] 12:50 Sila lásky I. 186 [i] 13:45 Obchod so šťastím 34 [i] 14:15 Kaviareň Slávia [i] 15:00 Rany lásky 95/130 [i] 15:45 Rany lásky 96/130 [i] 16:30 Oheň 8/26 [i] 17:20 Largo 34/39 [i] 18:05 Domáci majstri [i] 18:10 Večerníček [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Uragán [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Vietor vášní 9/10 [i] 21:05 Vietor vášní 10/10 [i] 22:00 Skryté zločiny 2/4 [i] 23:40 Buddy Faro 5/13 [i] 00:25 Prípad pre Samanthu 11 [i] 01:15 Euromaxx - Architektúra 13/18 [i] 01:40 Uvarte si štíhlosť 1/6 [i] 02:05 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:30 Sila lásky I. 185 [i] 03:20 Sila lásky I. 186 [i] 04:10 Slovensko dnes [i] 04:25 Správy STV [i] 04:50 Góly body sekundy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Správy STV [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy - Hírek [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Živá panoráma [i] 07:45 Providence II. 20/23 [i] 08:30 Ranný magazín [i] 10:35 Leto s telkou : Čo rozprávala teta Srna 34 [i] 10:40 Bračekovia mravčekovia 7/13 [i] 10:50 Tajomný ostrov 2/13 [i] 11:15 Dopraváčik uja Sládka 9 [i] 11:25 Pesničky z Hviezdičky [i] 11:30 Spielt mit [i] 11:50 Dokument na želanie - o živote [i] 12:15 Ženy o ženách [i] 12:45 Živá panoráma [i] 13:05 Piesne domova [i] 13:35 Totálne fenomenálne 14/21 [i] 13:45 Totálne fenomenálne 15/21 [i] 14:00 Encyklopédia slovenských obcí [i] 14:25 Deti vetra [i] 14:55 Siesta z archívu: Cesta domov [i] 15:55 Polícia [i] 16:20 Sigord [i] 17:00 Halali [i] 17:25 Separé [i] 17:55 Bumerang [i] 18:45 Veľké záhady [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Planéta Zem zhora 6/8 [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko dnes [i] 22:05 Noc v archíve [i] 23:35 Hviezdna loď Galactica III. 11/20 [i] 00:15 Halali [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:20 Správy STV [i] 01:45 Správy - Hírek [i] 01:50 Správy a komentáre [i] 02:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:35 NOVINY TV JOJ 05:55 Indaba [i] 06:25 Nikdy nehovor nikdy [i] 07:00 KRIMI NOVINY 07:30 NOVINY TV JOJ 08:00 PROMI NOVINY [i] 08:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VI. 5 [i] 09:00 Letná výhra [i] 10:50 Profesionáli IV. 10 [i] 11:50 V. I. P. II. 12 [i] 12:40 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 10 [i] 13:30 Prison Break: Útek z väzenia III. 10 [i] 14:20 C. S. I. : Kriminálka New York III. 7 [i] 15:15 Špeciálne komando II. 2 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VI. 6 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. II. 15/15 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Sexi klon [i] 22:15 Kosti I. 18 [i] 23:15 Mafstory [i] 00:00 Sexi klon [i] 01:50 Špeciálne komando II. 2 [i] 02:35 Nevera po slovensky [i] 03:20 Elitná jednotka [i] 04:50 Indaba [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Doktor z hôr I. 15/15 [i] 06:30 Navzdory osudu 40,41 [i] 08:00 Starsky a Hutch II. 31,32 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 49 [i] 11:00 Doktor z hôr II. 1/19 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 13:35 Osudné video [i] 15:15 Útes [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Navzdory osudu 42,43 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Sprisahanie strelného prachu 1/2 [i] 21:40 Lampa [i] 00:25 Starý III. 49 [i] 01:25 Starsky a Hutch II. [i] 03:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy V. 7/32 [i] 07:00 All Saints VII. 13/40 [i] 07:55 Zoom 61/167 [i] 08:00 Lost - Ztraceni V. 5/17 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida 14/20 [i] 10:00 Eli Stone 10/13 [i] 10:55 Zoom 61/167 [i] 11:00 Vodní krysy V. 7/32 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 129/219 [i] 13:00 Lost - Ztraceni V. 5/17 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida 14/20 [i] 15:00 Umíte tančit? III. 28/33 [i] 16:00 Vodní krysy V. 8/32 [i] 17:00 All Saints VII. 14/40 [i] 17:55 Zoom 61/167 [i] 18:00 Lost - Ztraceni V. 6/17 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida 15/20 [i] 20:00 Umíte tančit? III. 29/33 [i] 21:00 Kriminálka z pobřeží 9/20 [i] 22:00 The Shield - Policejní odznak VII. 7/13 [i] 23:00 Zachraň mě III. 1/13 [i] 23:55 Zoom 61/167 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 155/219 [i] 01:00 All Saints VII. 14/40 [i] 02:00 Kriminálka z pobřeží 9/20 [i] 02:50 The Shield - Policejní odznak VII. 7/13 [i] 03:40 Zachraň mě III. 1/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Soutěž stavitelů motorek: Chica proti Barraganovi [i] 06:00 Zlomyslné stroje: Nákladní automobily [i] 06:25 Pátá rychlost 3 [i] 06:50 Americký chopper: Peavey - část 2 [i] 07:45 Výzva k boji: Japonsko [i] 08:40 Bořiči mýtů: Únik z letadla skluzavkou a padákem [i] 09:35 Jak se to dělá: Detektory kovů [i] 10:00 Jak se to dělá 35 [i] 10:30 Nejsmrtelnější úlovek: Překročit hranici [i] 11:25 Špinavé práce: Čistič kopyt [i] 12:20 Opravna vraků 9 [i] 13:15 Americký chopper: Intel - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 4 [i] 14:35 Opravdoví hrdinové: Ohnivá bouře [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 24 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Strasti zelenáčů [i] 16:25 Miami Ink: Dospívání [i] 17:20 Špinavé práce: Stříhač alpak [i] 18:15 Bořiči mýtů: Bořiči mýtů se vracejí [i] 19:10 Jak se to dělá: Pojízdné sekačky na trávu [i] 19:40 Jak se to dělá 36 [i] 20:05 Výzva k boji: Korea [i] 21:00 Vězněm v cizině: Scott a Lucy [i] 21:55 Ross Kemp v Afghánistánu 1 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 25 [i] 23:20 Opravdoví hrdinové: Nebezpečné zrní [i] 23:45 Opravna vraků 10 [i] 00:40 Soutěž stavitelů motorek: Trevelen proti Paulu Coxovi a Keinovi [i] 01:40 Vězněm v cizině: Scott a Lucy [i] 02:40 Bořiči mýtů: Bořiči mýtů se vracejí [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 25 [i] 04:05 Jak se to dělá: Pojízdné sekačky na trávu [i] 04:35 Jak se to dělá 36 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Království za koně 7/9 [i] 05:20 U nás v Evropě [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Bali 28,29/52 [i] 09:00 Zamilovaná [i] 09:50 Myslivecká s Liduškou [i] 10:15 Majka [i] 10:40 Manéž Bolka Polívky [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Modravých dálek volání [i] 13:30 Medicína pro 21. století [i] 13:50 Cesta vzhůru 16/22 [i] 14:35 Doktorka Quinnová III 2/29 [i] 15:20 Na pomoc životu - obezita [i] 15:35 Krásy evropského pobřeží: Moře whisky [i] 15:45 Svět zvířat [i] 16:05 Pytlíkov [i] 16:20 Šikulové [i] 16:35 Bali 30,31/52 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop – Rady řidičům [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Služby v našich službách [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Hrušeň v polích [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Komisař Moulin [i] 21:40 Naška, slečna z dobré rodiny [i] 22:35 Avignonské proroctví 6/8 [i] 23:30 Sólo pro... sestry Steinovy [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Cesta vzhůru 16/22 [i] 01:00 To je Vlasta Třešňák [i] 01:55 Pětka v Pomeranči - letní sestřih [i] 02:25 Sabotáž [i] 02:55 Události v regionech [i] 03:20 Události v regionech Brno 03:45 Události v regionech Ostrava [i] 04:10 Regiony ČT24 04:35 Kabinet inženýra Caligariho [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 05:20 Krásy evropského pobřeží: Katalánsko [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Peklo zvané Alcatraz [i] 10:40 Rodinné křižovatky [i] 11:05 Zatopené osudy [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kuchařská pohotovost [i] 12:30 Michaelovy experimenty [i] 12:45 Rozhlédni se, člověče 11/15 [i] 13:05 Dvaasedmdesát jmen české historie [i] 13:20 Návštěva v ZOO [i] 13:30 Probuzená skála [i] 14:25 Futuroskop [i] 14:50 Filiz letí [i] 15:10 Toulavá kamera [i] 15:40 Království divočiny: Žraloci mako [i] 16:10 Prizma [i] 16:35 Zlatý poklad R.Č.S. [i] 17:10 Můj dům v Umbrii [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Alternativní kultura [i] 20:00 Soukromé století [i] 20:55 Historie.eu [i] 21:50 Lebka [i] 22:15 Může to být i vaše dítě [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Fresh Film Fest 2009 [i] 23:20 Podvodníci [i] 01:00 Egypt - Sledujeme vás [i] 01:55 Khamoro 2009 [i] 03:25 Zlomvaz 2009 [i] 03:50 Notes 04:30 Co mám dělat, když...? [i] 04:45 Může to být i vaše dítě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Směr jih 2 [i] 09:30 Bitva o Británii [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Nová cestománie [i] 12:30 Komisař Rex VII 8 [i] 13:30 Ženatý se závazky 154, 155 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger II 24 [i] 15:10 Superman 10 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa II 9 [i] 17:50 Vražedná čísla IV 12 [i] 18:40 Kriminálka Las Vegas II 15 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Vesmírná exploze 2/2 [i] 22:00 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VI 9 [i] 22:55 Muž bez stínu [i] 01:00 Kriminálka New York 16 [i] 01:45 Novashopping 02:05 15 let TV Nova [i] 03:00 Senzibilšou [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Tutenstein I 26 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Deník zasloužilé matky IV 6 [i] 08:15 Přátelé X 1 [i] 08:50 M*A*S*H 161 [i] 09:20 Policie - New York IX 8 [i] 10:15 Případ pro Sam IV 2 [i] 11:10 To je vražda, napsala IX 20 [i] 12:05 Drzá Jordan IV 15 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky IV 7 [i] 13:30 Sabrina - mladá čarodějnice VII 10 [i] 14:00 Čarodějky V 3 [i] 15:00 Chirurgové II 34 [i] 16:00 Holky v akci [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé X 2 [i] 20:00 Policejní akademie 6: Město v obležení [i] 21:50 Zoufalé manželky IV 13 [i] 22:45 Myšlenky zločince II 7 [i] 23:40 Žralok I 20 [i] 00:30 Wolffův revír I 21 [i] 01:20 Volejte Věštce 03:10 Výklad snů 04:05 Medicopter 117 III 13 [i] 04:55 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Emil a detektivové [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Táta k vánocům [i] 13:35 Zkouška dospělosti [i] 15:10 Kolem světa za 80 dní 2. [i] 16:50 Puckoon [i] 18:15 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 20:00 Holky to chtěj taky [i] 21:30 Temné vody [i] 23:10 Krutý trest [i] 00:45 Šňup [i] 02:25 Zavražděna, ale... její srdce žije dál [i] 04:10 Zkouška dospělosti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Jezdectví [i] 10:15 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Atletika [i] 13:30 Skoky na lyžích [i] 15:00 Fotbal [i] 15:45 Fotbal [i] 16:30 Atletika [i] 18:00 Fotbal [i] 23:15 Bojové sporty [i] 00:45 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 5 [i] 06:00 Dotek anděla III 6 [i] 07:00 Dotek anděla III 7 [i] 08:00 McLeodovy dcery IV 29 [i] 09:00 Soudkyně Amy II 6 [i] 10:00 Vraždy v Midsomeru VIII 2 [i] 12:00 McLeodovy dcery IV 30 [i] 13:00 Soudkyně Amy II 7 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IX 8 [i] 16:00 Manžel na objednávku [i] 18:00 Vraždy v Midsomeru VIII 2 [i] 20:00 Dobrá čarodějka [i] 22:00 Médium III 3 [i] 23:00 Médium III 4 [i] 00:00 Vraždy v Midsomeru X 1 [i] 02:00 Na mou čest [i] 04:00 Dotek anděla III 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Londýnský Hollywood 03 [i] 06:00 Země krásná neznámá 07 [i] 07:00 Prehistorický park 04 [i] 08:00 Svět na talíři 04 [i] 09:00 Na úvěr 17 [i] 09:30 Na úvěr 18 [i] 10:00 Mistři švindlu 05 [i] 10:35 Mistři švindlu 06 [i] 11:10 Prostřeno pod širým nebem Španělska 03 [i] 12:10 Svět na talíři 04 [i] 13:10 Everest [i] 13:40 Everest [i] 14:10 Země krásná neznámá 07 [i] 15:10 Chůvy divočiny 13 [i] 15:40 Chůvy divočiny 14 [i] 16:10 Na úvěr 17 [i] 16:40 Na úvěr 18 [i] 17:10 Prostřeno pod širým nebem Španělska 03 [i] 18:05 Prehistorický park 04 [i] 19:00 Mistři švindlu 05 [i] 19:30 Mistři švindlu 06 [i] 20:05 Venku v zimě 09 [i] 20:30 Jsme zvědaví 01 [i] 21:30 Boj o život 06 [i] 22:30 Záhady, mýty a legendy [i] 23:25 Sexuální revoluce 03 [i] 00:20 Hubbleovy obrazy 04 [i] 00:55 Londýnský Hollywood 04 [i] 01:30 Keltské mýty 02 [i] 02:30 Záhady, mýty a legendy [i] 03:30 Interiéry 03 [i] 03:50 Sexuální revoluce 03 [i] 04:50 Hubbleovy obrazy 04 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 33 [i] 06:00 O rodičích a dětech [i] 07:55 Před kamerou 33 [i] 08:25 Rolling Stones [i] 10:25 Šílená láska [i] 12:05 Jmenovec [i] 14:05 Paříži, miluji Tě [i] 16:05 Hafan hasičem [i] 17:55 Moulin Rouge [i] 20:00 Hledá se Amanda [i] 21:30 V údolí Elah [i] 23:30 Hory mají oči 2 [i] 00:55 Síla odvahy [i] 02:50 Lookout [i] 04:25 Hledá se Amanda [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Tady se nedá žít V. 13 [i] 11:25 Romero a Julie [i] 13:00 Věčný příběh [i] 15:00 Před kamerou 33 [i] 15:35 Lady XXL [i] 17:10 Ratatouille [i] 19:00 Bláznivej tábor [i] 20:30 Stephanie Daley [i] 22:00 300: Bitva u Thermopyl [i] 23:55 Krvavá tvář velkoměsta