Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 09:00 Herkules II. 12/24 [i] 09:50 V siedmom nebi XI. 3/22 [i] 10:40 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 8/22 [i] 11:30 Veronika Marsová III. 8/20 [i] 12:25 Bláznivý Jimov život V. 5/22 [i] 12:50 Dva a pol chlapa III. 13-14/24 [i] 13:40 Čarodejnice VII. 9/22 [i] 14:30 Bez stopy II. 9/24 [i] 15:20 Osobný strážca 35-36/64 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 16/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Bolestné odlúčenie [i] 21:40 Odložený prípad V. 7/18 [i] 22:40 Vražedné klamstvá [i] 01:45 Alias IV. 15/22 [i] 02:35 Láska, s.r.o. 3-4/22 [i] 03:15 Wolffov revír I. 19/26 [i] 04:00 Komisár Rex VIII. 16/17 [i] 04:50 Sophia - nevesta proti svojej vôli 51-52/65 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Euromaxx - dovolenkové destinácie 6/7 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Safari 11/13 [i] 08:35 Lassie I 8/26 [i] 09:05 Lassie I 9/26 [i] 09:35 Večne nespokojní II. 10/28 [i] 10:25 Špiónky 32/40 [i] 11:10 Policajti z prístavu IV. 10/31 [i] 11:55 Sila lásky I. 181 [i] 12:50 Sila lásky I. 182 [i] 13:45 Obchod so šťastím 32 [i] 14:15 Kaviareň Slávia [i] 15:00 Rany lásky 91/130 [i] 15:45 Rany lásky 92/130 [i] 16:35 Oheň 6/26 [i] 17:20 Largo 32/39 [i] 18:10 Domáci majstri [i] 18:15 Večerníček [i] 18:24 Domáci majstri [i] 18:25 Uragán [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľak nás zabáva [i] 21:30 Chodili sme spolu [i] 22:25 Zúfalé manželky II. 21/24 [i] 23:10 Zúfalé manželky II. 22/24 [i] 23:55 Buddy Faro 3/13 [i] 00:40 Prípad pre Samanthu 9 [i] 01:30 Euromaxx - Architektúra 11/18 [i] 01:55 Euromaxx - dovolenkové destinácie 6/7 [i] 02:25 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:45 Sila lásky I. 181 [i] 03:35 Sila lásky I. 182 [i] 04:25 Správy STV [i] 04:50 Góly body sekundy [i] 04:55 Euromaxx - Architektúra 12/18 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:25 Správy - Hírek [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 06:55 Japonská mozaika II 7/9 [i] 07:15 Živá panoráma [i] 07:45 Providence II. 18/23 [i] 08:30 Ranný magazín [i] 10:35 Leto s telkou : Čo rozprávala teta Srna 32 [i] 10:40 Bračekovia mravčekovia 5/13 [i] 10:50 Kuko z archívu [i] 11:20 Dopraváčik uja Sládka 7 [i] 11:25 Pesničky z Hviezdičky [i] 11:30 Spielt mit [i] 11:50 V tajnej misii-Špióni v uniforme [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:00 Piesne domova [i] 13:40 Z lásky k zvieratám 6 [i] 14:10 Encyklopédia slovenských obcí [i] 14:35 Deti vetra [i] 15:05 Siesta z archívu: Mont Oriol [i] 16:40 Sigord [i] 17:25 Národnostný magazín [i] 17:55 Bumerang [i] 18:45 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 23/26 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Chceli zabiť Hitlera 2/4 [i] 20:45 Diagnóza 148 [i] 21:05 Test magazín [i] 21:15 Svetobežník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko dnes [i] 22:05 Filmový klub [i] 23:45 Hviezdna loď Galactica III. 9/20 [i] 00:30 Národnostný magazín [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:30 Správy STV [i] 01:55 Správy - Hírek [i] 02:00 Správy a komentáre [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 Indaba [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:20 Nikdy nehovor nikdy [i] 07:00 KRIMI NOVINY 07:30 NOVINY TV JOJ 08:00 PROMI NOVINY [i] 08:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VI. 3 [i] 09:00 Letná výhra [i] 10:50 Profesionáli IV. 8 [i] 11:50 V. I. P. II. 10 [i] 12:40 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 8 [i] 13:30 Prison Break: Útek z väzenia III. 8 [i] 14:20 C. S. I. : Kriminálka New York III. 5 [i] 15:15 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 22/22 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VI. 4 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. II. 13 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Cez palubu [i] 22:30 Kosti I. 16 [i] 23:30 Mafstory [i] 00:15 Nebezpečná žiara [i] 01:50 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 22/22 [i] 02:35 C. S. I. : Kriminálka New York III. 5 [i] 03:15 Nič len pravda [i] 04:10 Nebezpečná žiara [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Doktor z hôr I. 13 [i] 06:30 Navzdory osudu 36,37 [i] 08:00 Starsky a Hutch II. 27,28 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 47 [i] 11:00 Doktor z hôr I. 14 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 13:25 Linda 11 [i] 14:20 Mravnostné oddelenie I. 6 [i] 15:10 Vraždy v Midsomeri VIII. 2 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Navzdory osudu 38,39 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Inžinierska odysea 8 [i] 21:00 Vraždy v Midsomeri IX. 7 [i] 22:40 Linda 12 [i] 23:40 Starý III. 47 [i] 00:40 Starsky a Hutch II. [i] 02:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy V. 5/32 [i] 07:00 All Saints VII. 11/40 [i] 07:55 Zoom 60/167 [i] 08:00 Lost - Ztraceni V. 3/17 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida 12/20 [i] 10:00 Eli Stone 8/13 [i] 10:55 Zoom 60/167 [i] 11:00 Vodní krysy V. 5/32 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 127/219 [i] 13:00 Lost - Ztraceni V. 3/17 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida 12/20 [i] 15:00 Umíte tančit? III. 26/33 [i] 16:00 Vodní krysy V. 6/32 [i] 17:00 All Saints VII. 12/40 [i] 17:55 Zoom 60/167 [i] 18:00 Lost - Ztraceni V. 4/17 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida 13/20 [i] 20:00 Umíte tančit? III. 27/33 [i] 21:00 Bouře století 3/3 [i] 22:45 Satisfakce 9/10 [i] 23:40 Zoom 60/167 [i] 23:45 Noční show Davida Lettermana 153/219 [i] 00:45 All Saints VII. 12/40 [i] 01:45 Bouře století 3/3 [i] 03:20 Satisfakce 9/10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Soutěž stavitelů motorek: Matt Hotch proti Rogeru Goldammerovi [i] 06:00 Zlomyslné stroje: Vlaky [i] 06:25 Pátá rychlost 1 [i] 06:50 Americký chopper: HP - část 1 [i] 07:45 Výzva k boji: Filipíny [i] 08:40 Bořiči mýtů: Lidský projektil přes hranici [i] 09:35 Jak se to dělá: Autosoučástky z uhlíkových vláken [i] 10:00 Jak se to dělá 33 [i] 10:30 Nejsmrtelnější úlovek: Nové začátky [i] 11:25 Špinavé práce: Čistič palivových nádrží [i] 12:20 Opravna vraků 7 [i] 13:15 Americký chopper: Peavey 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 2 [i] 14:35 Opravdoví hrdinové: V propasti [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 22 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Uvíznutí v bouři [i] 16:25 Miami Ink: Nikdy nezapomeň [i] 17:20 Špinavé práce: Horník [i] 18:15 Bořiči mýtů: Smrtící krabice s ubrousky [i] 19:10 Jak se to dělá: Policejní odznaky [i] 19:40 Jak se to dělá 34 [i] 20:05 Výzva k boji: Čína [i] 21:00 Megainženýrství: Podzemní město [i] 21:55 Rizikové stavby: Mosty [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 23 [i] 23:20 Opravdoví hrdinové: Nebezpečná loď [i] 23:45 Opravna vraků 8 [i] 00:40 Soutěž stavitelů motorek: Hart proti Hollingerovi [i] 01:40 Megainženýrství: Podzemní město [i] 02:40 Bořiči mýtů: Smrtící krabice s ubrousky [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 23 [i] 04:05 Jak se to dělá: Policejní odznaky [i] 04:35 Jak se to dělá 34 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Pošťák Pat II. 25/26 [i] 08:45 Mirabelino domácí kino 25/26 [i] 09:00 Kdo s koho [i] 09:45 Kavárnička dříve narozených [i] 10:25 Vzpomínka na břehu moře [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Co teď a co potom? 7/8 [i] 13:20 Braňme se! [i] 13:35 Co mám dělat, když...? [i] 13:55 Cesta vzhůru 14/22 [i] 14:40 Doktorka Quinnová II 27/27 [i] 15:25 Případy detektiva Packala [i] 15:55 Věda je zábava III 13/26 [i] 16:20 Tykadlo [i] 16:35 Pošťák Pat II. 26/26 [i] 16:50 Mirabelino domácí kino 26/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:30 Přežili rok 2000 7/9 [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Kuňka žlutobřichá [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Peklo zvané Alcatraz [i] 20:55 Všechnopárty [i] 21:40 Místo činu [i] 23:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:20 Vltava v obrazech 28/86 [i] 23:40 Cesta vzhůru 14/22 [i] 00:25 Poklady světa [i] 00:40 Podzemní Čechy II 7/13 [i] 01:10 Géniové, blázni a pábitelé [i] 01:25 Rodinné křižovatky [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Zajímavosti z regionů [i] 04:00 Zajímavosti z regionů Brno 04:25 Zajímavosti z regionů Osrava 04:50 Setkávání [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Casanova [i] 10:25 Podivuhodný svět [i] 10:50 Krásy evropského pobřeží: Pláž potěšení [i] 11:00 Dobrá rada nad zlato [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Svět, kde se nežebrá aneb Galerie podvodníků v Čechách [i] 12:40 Obyčejná koňská historie 3/6 [i] 13:05 Teď vedou, babička s dědou [i] 13:15 Animované písničky [i] 13:20 To musíš vidět [i] 13:30 Animované písničky [i] 13:35 Rybářská školička 7/10 [i] 13:40 Putování po Blažených ostrovech [i] 14:55 Exit 316: Image [i] 15:15 Vltava v obrazech 28/86 [i] 15:35 Svět zázraků: Vinařství v Čechách a na Moravě 5/5 [i] 16:05 Rembrandt: Noční hlídka [i] 16:55 Štíty království českého 8/10 [i] 17:20 Soukromá muzea [i] 17:30 Na vlně první republiky 4/7 [i] 17:50 Divnopis [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:10 Zatopené osudy [i] 19:30 Sabotáž [i] 20:00 Nic víc než sex [i] 21:40 Malíř zneklidňující krásy - Hieronymus Bosch [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Ženský hlas [i] 23:40 Hudební studio M [i] 00:10 Město mé studentské [i] 00:20 Všichni slavní spolužáci [i] 00:45 Ze zahradníka malířem [i] 00:55 Svoboda pod bodem mrazu aneb [i] 01:55 Můj kraj a moje filmy [i] 02:10 Století létání [i] 03:05 Náš venkov [i] 03:25 Světci a svědci [i] 03:35 Znamení a rituály [i] 03:50 Sváteční slovo kněze a biologa [i] 03:55 Sydney [i] 04:15 Křesťanský magazín [i] 04:30 Exit 316: Image [i] 04:45 Chvilka hudby [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Zorro: Meč a růže 122 [i] 09:25 Směr jih [i] 11:05 Tescoma s chutí [i] 11:20 Nová cestománie [i] 11:50 Lenssen & spol. [i] 12:20 Komisař Rex VII 6 [i] 13:15 Ženatý se závazky 150, 151 [i] 14:15 Walker, Texas Ranger II 22 [i] 15:10 Superman 8 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa II 8 [i] 17:50 Vražedná čísla IV 11 [i] 18:40 Kriminálka Las Vegas II 14 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Přes palubu [i] 22:20 Námořní vyšetřovací služba IV 6 [i] 23:20 Odsouzeni zemřít [i] 01:05 Kriminálka New York 15 [i] 01:50 Novashopping 02:10 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:00 Senzibilšou [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Tutenstein I 24 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Deník zasloužilé matky IV 4 [i] 08:15 Přátelé IX 23 [i] 08:45 M*A*S*H 159 [i] 09:15 Policie - New York IX 6 [i] 10:10 Případ pro Sam III 22 [i] 11:05 To je vražda, napsala IX 18 [i] 12:00 Drzá Jordan IV 13 [i] 12:55 Deník zasloužilé matky IV 5 [i] 13:25 Sabrina - mladá čarodějnice VII 8 [i] 13:55 Muži na stromech II 14 [i] 14:55 Chirurgové II 32 [i] 15:50 Nevěrně tvá [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé IX 24 [i] 20:00 Šípy lásky [i] 21:50 Closer III 6 [i] 22:45 Kauzy z Bostonu II 20 [i] 23:35 Wolffův revír I 20 [i] 00:30 Volejte Věštce 02:15 Výklad snů 03:10 Medicopter 117 III 11 [i] 04:00 Svět 2009 [i] 04:25 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Tetovaná Tereza [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Horká čokoláda [i] 13:35 Někdo musí z kola ven [i] 15:10 Táta k vánocům [i] 16:45 Cvokař [i] 18:10 Kolem světa za 80 dní 2. [i] 19:50 Venuše [i] 21:25 Zavražděna, ale... její srdce žije dál [i] 23:10 Podsvětí hudby [i] 00:45 Elitní komando [i] 02:15 Země svobodných [i] 03:50 Někdo musí z kola ven [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 10:30 Fotbal [i] 10:45 Watts [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Atletika [i] 13:10 Atletické princezny [i] 13:30 Snooker [i] 15:30 Fotbal [i] 16:30 Atletika [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 19:15 Pool [i] 20:15 Skoky na lyžích [i] 21:00 Skoky na lyžích [i] 22:00 Box [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i] 00:15 Skoky na lyžích [i] 01:15 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 1 [i] 06:00 Dotek anděla III 2 [i] 07:00 Dotek anděla III 3 [i] 08:00 McLeodovy dcery IV 27 [i] 09:00 Soudkyně Amy II 4 [i] 10:00 Svatební přání [i] 12:00 McLeodovy dcery IV 28 [i] 13:00 Soudkyně Amy II 5 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IX 6 [i] 16:00 Ochránce III 21 [i] 17:00 Ochránce III 22 [i] 18:00 Rozhřešení [i] 20:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 22 [i] 21:00 Ochránce III 20 [i] 22:00 Ochránce III 21 [i] 23:00 Ochránce III 22 [i] 00:00 Vraždy v Midsomeru IX 7 [i] 02:00 Nelehký život [i] 04:00 Dotek anděla III 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Londýnský Hollywood 01 [i] 06:00 Země krásná neznámá 05 [i] 07:00 Prehistorický park 02 [i] 08:00 Svět na talíři 02 [i] 09:00 Na úvěr 13 [i] 09:30 Na úvěr 14 [i] 10:00 Mistři švindlu 01 [i] 10:35 Mistři švindlu 02 [i] 11:10 Prostřeno pod širým nebem Španělska 01 [i] 12:10 Svět na talíři 02 [i] 13:10 Venku v zimě 09 [i] 13:40 Venku v zimě 10 [i] 14:10 Země krásná neznámá 05 [i] 15:10 Chůvy divočiny 09 [i] 15:40 Chůvy divočiny 10 [i] 16:10 Na úvěr 13 [i] 16:40 Na úvěr 14 [i] 17:10 Prostřeno pod širým nebem Španělska 01 [i] 18:10 Prehistorický park 02 [i] 19:05 Mistři švindlu 01 [i] 19:40 Mistři švindlu 02 [i] 20:10 Venku v zimě 07 [i] 20:35 Proč je to tak? 29 [i] 21:30 Boj o život 04 [i] 22:30 Lodě, které změnily svět 02 [i] 23:20 Sexuální revoluce 01 [i] 00:20 Hubbleovy obrazy 02 [i] 00:55 Londýnský Hollywood 02 [i] 01:25 Velká čínská zeď 02 [i] 02:30 Lodě, které změnily svět 02 [i] 03:15 O lidech a myších [i] 03:55 Sexuální revoluce 01 [i] 04:50 Hubbleovy obrazy 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Skafandr a motýl [i] 07:50 Jako Mike 2 [i] 09:20 Hannah Montana & Miley Cyrus: Koncert Best Of Both Worlds [i] 10:35 Venkovský učitel [i] 12:40 Cinema, Cinema, Cinema 33 [i] 13:05 Živoj jde dál [i] 14:55 Pan tělocvikář [i] 16:20 Dr. Dolittle [i] 17:45 Saawariya [i] 20:00 Tara a její svět 4 [i] 20:30 Tara a její svět 5 [i] 21:00 Tara a její svět 6 [i] 21:30 Lovci pokladů: Kniha tajemství [i] 23:30 28 týdnů poté [i] 01:05 Hříšné svědectví [i] 02:45 Dva na jednoho [i] 04:20 Za nepřátelskou linií 2: Osa zla [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Tady se nedá žít V. 11 [i] 11:30 Superpes [i] 12:50 Návrat na vrchol [i] 14:55 Nelly Furtado - Loose [i] 16:20 Ďábel nosí Pradu [i] 18:05 Angel