Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Herkules II. 11/24 [i] 09:50 V siedmom nebi XI. 2/22 [i] 10:40 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 7/22 [i] 11:30 Veronika Marsová III. 7/20 [i] 12:20 Bláznivý Jimov život V. 4/22 [i] 12:50 Dva a pol chlapa III. 11-12/24 [i] 13:40 Čarodejnice VII. 8/22 [i] 14:30 Bez stopy II. 8/24 [i] 15:20 Osobný strážca 33-34/64 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 15/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 SUSEDIA [i] 20:50 Sexbomba od vedľa [i] 22:50 Pulp Fiction - historky z podsvetia [i] 01:35 Interview s upírom [i] 03:40 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:05 Komisár Rex VIII. 15/17 [i] 04:50 Sophia - nevesta proti svojej vôli 49-50/65 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Euromaxx - dovolenkové destinácie 5/7 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Safari 10/13 [i] 08:40 Lassie I 6/26 [i] 09:05 Lassie I 7/26 [i] 09:35 Večne nespokojní II. 9/28 [i] 10:25 Špiónky 31/40 [i] 11:10 Policajti z prístavu IV. 9/31 [i] 12:00 Sila lásky I. 179 [i] 12:50 Sila lásky I. 180 [i] 13:45 Obchod so šťastím 31 [i] 14:15 Kaviareň Slávia [i] 15:00 Rany lásky 89/130 [i] 15:45 Rany lásky 90/130 [i] 16:30 Oheň 5/26 [i] 17:20 Largo 31/39 [i] 18:10 Domáci majstri [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Uragán [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Danielle Steelová: Príď, láska, k nám [i] 22:40 Slzy statočnej ženy [i] 00:05 Buddy Faro 2/13 [i] 00:50 Prípad pre Samanthu 8 [i] 01:35 Euromaxx - Architektúra 10/18 [i] 02:00 Euromaxx - dovolenkové destinácie 5/7 [i] 02:30 Svet v obrazoch [i] 02:55 Kto šetrí, má za 3 [i] 03:15 Sila lásky I. 179 [i] 04:05 Sila lásky I. 180 [i] 04:55 Euromaxx - Architektúra 11/18 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Polícia [i] 05:35 Tempo [i] 05:45 Správy STV [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:45 TKN [i] 07:15 Živá panoráma [i] 07:45 Providence II. 17/23 [i] 08:30 Ranný magazín [i] 10:35 Leto s telkou: Čo rozprávala teta Srna 31 [i] 10:40 Bračekovia mravčekovia 4/13 [i] 10:50 Kuko z archívu [i] 11:20 Dopraváčik uja Sládka 6 [i] 11:25 Pesničky z Hviezdičky [i] 11:30 Spielt mit [i] 11:50 Megastavby II. [i] 12:40 Živá panoráma [i] 13:10 Horehronské dni spevu a tanca v Heľpe [i] 13:40 Poklady sveta IV. [i] 14:00 Siesta z archívu: Divá kačka [i] 15:45 Sigord [i] 16:30 Odpískané [i] 16:55 Motormagazín [i] 17:20 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:50 Bumerang [i] 18:40 Z lásky k zvieratám 6 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 V tajnej misii-Špióni v uniforme [i] 20:45 Família [i] 21:10 Japonská mozaika II 7/9 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko dnes [i] 22:05 Eurokino [i] 23:50 Hviezdna loď Galactica III. 8/20 [i] 00:35 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 01:00 Udalosti ČT [i] 01:35 Správy - Hírek [i] 01:45 Správy STV [i] 02:10 Správy a komentáre [i] 02:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 Na vtáky sme krátki [i] 07:30 KRIMI NOVINY 08:00 PRVÉ NOVINY 08:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 21 [i] 09:00 Letná výhra [i] 10:45 Profesionáli IV. 7 [i] 11:45 V. I. P. II. 9 [i] 12:35 C. S. I. : Kriminálka Miami VII. 19 [i] 13:30 Prison Break: Útek z väzenia III. 7 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka New York III. 4 [i] 15:15 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 21 [i] 16:05 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VI. 3 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. II. 12 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Profesionáli II. 2 [i] 21:00 Riskantný plán [i] 23:15 Mafstory [i] 01:00 Celebrity CAMP [i] 03:10 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 21 [i] 03:55 Riskantný plán [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Skutočné príbehy [i] 07:00 Zvieracia klinika [i] 07:30 Zorro 62 [i] 08:00 Starsky a Hutch II. 25,26 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 46 [i] 11:00 Doktor z hôr I. 13 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 13:45 Spoluvina [i] 15:20 Detektív XXL 2: Tieň ninju [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Navzdory osudu 36,37 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Vraždy v Midsomeri VIII. 2 [i] 21:35 Mravnostné oddelenie I. 6 [i] 22:30 Linda 11 [i] 23:25 Starý III. 46 [i] 00:25 Starsky a Hutch II. [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy V. 4/32 [i] 07:00 All Saints VII. 10/40 [i] 07:55 Zoom 60/167 [i] 08:00 Lost - Ztraceni V. 2/17 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida 11/20 [i] 10:00 Eli Stone 7/13 [i] 10:55 Zoom 60/167 [i] 11:00 Vodní krysy V. 4/32 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 126/219 [i] 13:00 Lost - Ztraceni V. 2/17 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida 11/20 [i] 15:00 Umíte tančit? III. 25/33 [i] 16:00 Vodní krysy V. 5/32 [i] 17:00 All Saints VII. 11/40 [i] 17:55 Zoom 60/167 [i] 18:00 Lost - Ztraceni V. 3/17 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida 12/20 [i] 20:00 Umíte tančit? III. 26/33 [i] 21:00 Svatyně 2/13 [i] 22:00 Podstata strachu 1/13 [i] 23:00 Satisfakce 8/10 [i] 23:55 Zoom 60/167 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 152/219 [i] 01:00 All Saints VII. 11/40 [i] 02:00 Svatyně 2/13 [i] 02:50 Podstata strachu 1/13 [i] 03:40 Satisfakce 8/10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: A je to! [i] 06:00 Masivní rychlost: Válečné lodi [i] 06:25 Pátá rychlost 13 [i] 06:50 Americký chopper: HP - část 1 [i] 07:45 Zbraně budoucnosti: Speciál z Izraele [i] 08:40 Bořiči mýtů: Neprůstřelná voda [i] 09:35 Jak se to dělá: Kombinované klíče [i] 10:00 Jak se to dělá 32 [i] 10:30 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední kolo [i] 11:25 Špinavé práce: Farmář mlžů [i] 12:20 Opravna vraků 6 [i] 13:15 Americký chopper: HP - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 1 [i] 14:35 Opravdoví hrdinové: Tenký led [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 21 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Nové začátky [i] 16:25 Miami Ink: Pět kamarádů [i] 17:20 Špinavé práce: Čistič palivových nádrží [i] 18:15 Bořiči mýtů: Lidský projektil přes hranici [i] 19:10 Jak se to dělá: Autosoučástky z uhlíkových vláken [i] 19:40 Jak se to dělá 33 [i] 20:05 Výzva k boji: Filipíny [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek: Závod o čas [i] 21:55 Nutné k přežití: Rumunsko [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 22 [i] 23:20 Opravdoví hrdinové: V propasti [i] 23:45 Opravna vraků 7 [i] 00:40 Soutěž stavitelů motorek: Matt Hotch proti Rogeru Goldammerovi [i] 01:40 Nejsmrtelnější úlovek: Závod o čas [i] 02:40 Bořiči mýtů: Lidský projektil přes hranici [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 22 [i] 04:05 Jak se to dělá: Autosoučástky z uhlíkových vláken [i] 04:35 Jak se to dělá 33 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Svět Elmo 47,48/56 [i] 09:00 Bílá vrána [i] 10:50 Film o filmu Veni, vidi, vici [i] 11:05 Okřídlené bláznovství [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Přezůvky s sebou [i] 13:10 Zeměpis světa [i] 13:30 Osudy hvězd [i] 13:50 Cesta vzhůru 13/22 [i] 14:35 Doktorka Quinnová II 26/27 [i] 15:25 My holky z Městečka 7/9 [i] 15:55 Tohle jsem já... [i] 16:05 Futuroskop [i] 16:35 Pošťák Pat II. 25/26 [i] 16:50 Mirabelino domácí kino 25/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Svět, kde se nežebrá aneb Galerie podvodníků v Čechách [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Hrotnosemenka hnědá [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Konec velkých prázdnin 4/6 [i] 21:05 Na cestě po Jizerských horách [i] 21:40 Reportéři ČT [i] 22:20 Bílá Masajka [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Sex ve městě V 1/8 [i] 01:05 Cesta vzhůru 13/22 [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:25 Týden v regionech Ostrava [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Čekání na katastrofu aneb Hrdinové, oběti a viníci... [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Napříč světem [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:05 Zahrada je hra [i] 12:30 Ondřejova filmová škola [i] 12:40 Případy detektiva Packala [i] 13:10 Děti z Duranga [i] 14:40 Přišli jsme z kosmu? [i] 15:30 V hlubinách u Cieských ostrovů [i] 16:25 Urbanita [i] 17:00 SK Kladno - FK Mladá Boleslav [i] 19:45 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Století létání [i] 20:55 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:25 Krásný ztráty [i] 22:00 V odborné péči 41/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Špatná výchova [i] 01:25 45. Mezinárodní operní festival [i] 02:55 Čtenářský deník... Eva Kantůrková: Pán věže [i] 03:10 Česko jedna báseň: Marie Šťastná [i] 03:20 Po stopách [i] 03:35 Toulavá kamera [i] 04:00 Objektiv [i] 04:25 Československý filmový týdeník 741/2379 [i] 04:40 Černobílé návraty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Zorro: Meč a růže 121 [i] 09:25 Cordierovi, soudce a policajt 12 [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:15 Pop Corn TV [i] 11:45 Nová cestománie [i] 12:15 Komisař Rex VII 5 [i] 13:15 Ženatý se závazky 148, 149 [i] 14:10 Walker, Texas Ranger II 21 [i] 15:10 Superman 7 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa II 7 [i] 17:50 Vražedná čísla IV 10 [i] 18:40 Kriminálka Las Vegas II 13 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 O zvířatech a lidech 11 [i] 21:05 Víkend [i] 21:45 Nejhorší obavy [i] 00:10 Štvanci 7 [i] 01:00 Playmate roku 2006 10 [i] 01:25 Novashopping 01:45 Zvěrokruh II 7 [i] 02:35 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Tutenstein I 23 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Deník zasloužilé matky IV 3 [i] 08:15 Přátelé IX 22 [i] 08:45 M*A*S*H 158 [i] 09:10 Policie - New York IX 5 [i] 10:05 Případ pro Sam III 21 [i] 11:05 To je vražda, napsala IX 17 [i] 12:00 Drzá Jordan IV 12 [i] 12:50 Deník zasloužilé matky IV 4 [i] 13:20 Sabrina - mladá čarodějnice VII 7 [i] 13:50 Muži na stromech II 13 [i] 14:45 Chirurgové II 31 [i] 15:40 Sami v poušti [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé IX 23 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 Jak se staví sen [i] 22:15 Myšlenky zločince II 6 [i] 23:15 Kauzy z Bostonu II 19 [i] 00:05 Wolffův revír I 19 [i] 00:55 Volejte Věštce 02:40 Výklad snů 03:40 Medicopter 117 III 10 [i] 04:30 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Sni svůj krátký sen 2. [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Tetovaná Tereza [i] 13:30 Vůle přežít [i] 15:10 Emil a detektivové [i] 17:00 Flandrský pes [i] 18:40 Kolem světa za 80 dní 1. [i] 20:20 Cvokař [i] 21:45 Paranoia [i] 23:25 Elitní komando [i] 00:55 Píseň za chudého chlapce [i] 02:35 Inferno [i] 04:10 Vůle přežít [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympijský magazín [i] 09:00 Tenis [i] 10:30 Skoky na lyžích [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 12:30 Fotbal [i] 13:30 Tenis [i] 15:00 Snooker [i] 16:00 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Skoky na lyžích [i] 20:00 Fotbal [i] 20:20 WATTS [i] 20:30 Armwrestling [i] 21:00 Bojové sporty [i] 21:30 Bojové sporty [i] 22:30 Bojové sporty [i] 23:30 POOL [i] 01:15 Atletické princezny [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Dotek anděla II 22 [i] 07:00 Dotek anděla III 1 [i] 08:00 McLeodovy dcery IV 26 [i] 09:00 Soudkyně Amy II 3 [i] 10:00 Kolébka lží [i] 12:00 McLeodovy dcery IV 27 [i] 13:00 Soudkyně Amy II 4 [i] 14:00 Manžel na objednávku [i] 16:00 Doktor Martin Speciál 1 [i] 17:00 Doktor Martin Speciál 2 [i] 18:00 Svatební přání [i] 20:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 21 [i] 21:00 Ochránce III 18 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 22 [i] 23:00 Ochránce III 19 [i] 00:00 Vraždy v Midsomeru IX 6 [i] 02:00 Neklidný [i] 04:00 Dotek anděla II 22 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Země krásná neznámá 04 [i] 07:00 Prehistorický park 01 [i] 08:00 Svět na talíři 01 [i] 09:05 Na úvěr 11 [i] 09:35 Na úvěr 12 [i] 10:05 Baculaté děti 06 [i] 11:05 Prostřeno pod širým nebem 05 [i] 11:35 Prostřeno pod širým nebem 06 [i] 12:05 Svět na talíři 01 [i] 13:10 Venku v zimě 07 [i] 13:40 Venku v zimě 08 [i] 14:10 Země krásná neznámá 04 [i] 15:10 Chůvy divočiny 07 [i] 15:40 Chůvy divočiny 08 [i] 16:10 Na úvěr 11 [i] 16:40 Na úvěr 12 [i] 17:10 Prostřeno pod širým nebem 05 [i] 17:40 Prostřeno pod širým nebem 06 [i] 18:10 Prehistorický park 01 [i] 19:10 Baculaté děti 06 [i] 20:00 Venku v zimě 06 [i] 20:30 Proč je to tak? 28 [i] 21:30 Boj o život 03 [i] 22:30 Lodě, které změnily svět 01 [i] 23:20 Rolling Stones [i] 00:20 Hubbleovy obrazy 01 [i] 00:55 Londýnský Hollywood 01 [i] 01:25 Velká čínská zeď 01 [i] 02:25 Lodě, které změnily svět 01 [i] 03:10 Sebevražda [i] 03:50 Rolling Stones [i] 04:50 Hubbleovy obrazy 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 33 [i] 06:00 Něco na té Mary je [i] 08:00 Filmy a filmové hvězdy 31 [i] 08:25 Malý Dodo [i] 09:45 Dobrý den, smutku [i] 11:20 Michael Clayton [i] 13:20 Nikdo není sám [i] 15:05 Jako Mike 2 [i] 16:40 Hannah Montana & Miley Cyrus: Koncert Best Of Both Worlds [i] 17:55 Venkovský učitel [i] 20:00 Skafandr a motýl [i] 21:50 Klikař Charlie [i] 23:30 Až na krev [i] 02:05 P2 [i] 03:40 Jako malé děti [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Tady se nedá žít V. 10 [i] 11:15 Citové pouto [i] 12:55 Jak jíst smažené žížaly [i] 14:20 S mafií v patách [i] 16:00 Kylie X 2008 [i] 16:55 Hrdinové a zbabělci [i] 18:25 Danielle Steelová: Přístav bezpečí [i] 20:15 Moderní láska [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Útěk z dračího doupěte 4 [i] 22:50 Flight Of The Conchords II. : Drsní Bretové 3 [i] 23:20 Když se smůla lepí na paty