Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Chrisa nemá nikto rád I. 6/22 [i] 06:20 Malý zajac Bugs a priatelia II. 10/13 [i] 06:45 Scooby Doo, kde si?! I. 16/17 [i] 07:10 Duck Dodgers II. 19/26 [i] 07:35 Alf II. 2-3/24 [i] 08:30 Princ Valiant [i] 10:05 Priatelia IV. 19-20/24 [i] 11:05 Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa [i] 14:25 Jackie Chan: Superpoliš 2 [i] 16:45 Bumerang [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Športové noviny [i] 20:00 Smotánka [i] 20:25 Alexander Veľký [i] 23:35 Vražda v Bielom dome [i] 01:30 Smrtiaca liečba [i] 03:25 Vianočné zásnuby [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy STV [i] 05:35 Góly body sekundy [i] 05:40 Klik [i] 06:00 Kto šetrí, má za 3 [i] 06:20 Náučné putovanie [i] 06:25 Môj dom - môj hrad [i] 06:55 Hopla! [i] 07:20 Pocoyo II. 6/52 [i] 07:25 Timon a Pumbaa 6/25 [i] 07:50 Phineas a Ferb 8/26 [i] 08:10 Fidlibumove rozprávky [i] 08:40 Najstarší zo všetkých vrabcov [i] 09:55 Falcon Beach 9/26 [i] 10:45 Ostrovy snov 3/4 [i] 11:40 Motormagazín [i] 12:05 Život bez konca 2/5 [i] 13:15 McBride:Kto chcel zavraždiť Martyho? [i] 14:40 Film pre pamätníkov [i] 16:20 Kniha osudu [i] 17:50 Postav dom, zasaď strom [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 Domáci majstri [i] 18:40 Promülle [i] 19:15 SOS špeciál [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:40 Rozhodnutie-otázka svedomia [i] 23:15 Únos [i] 01:05 Takí sme boli [i] 02:05 Ranč [i] 03:35 Správy STV [i] 04:00 Góly body sekundy [i] 04:10 Klik [i] 04:25 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 04:55 Halali [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Kaleidoskop 7/33 [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Udalosti ČT [i] 08:05 Správy - Hírek [i] 08:10 Správy a komentáre [i] 08:30 Televíkend [i] 09:00 Huby [i] 09:10 TKN [i] 09:40 5000 rokov čínskej civilizácie 11/12 [i] 10:35 Ako listy jedného stromu [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Pestrá rodinka 31/36 [i] 13:30 Expedícia Červené more 6/10 [i] 13:55 Dom je svet [i] 14:10 Z tvorby lokálnych a regionálnych televízií SR [i] 14:25 Z tvorby lokálnych a regionálnych televízií SR [i] 14:40 Moc vedomostí. Veľké európske univerzity 3/6 [i] 15:35 GEN.sk [i] 15:50 Vojna volov 1/6 [i] 16:50 Farmárska revue [i] 17:05 Študentské filmy [i] 17:45 Román bez konca [i] 18:20 Clippato [i] 18:45 Mojich sedem divov [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Dokumentárny klub [i] 22:00 Anjeli strážni [i] 22:25 Dejiny malej mechanizovanej múzy [i] 22:35 Ateliér [i] 23:00 Noc v archíve [i] 00:25 Nočné invencie [i] 00:35 Hudobný relax [i] 00:50 Motormagazín [i] 01:10 Udalosti ČT [i] 01:45 Správy STV [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 Veľký televízny príbeh: Zákon pomsty [i] 07:45 Nedráždi! [i] 08:25 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 09:15 Pinocchio [i] 09:40 Karate Kid [i] 10:00 Profesionáli II. 1/15 [i] 10:50 Nezvestní III. 11, 12 [i] 12:30 Komando GSG 9 11, 12 [i] 14:10 Superpolicajt [i] 16:15 Grindstone Road [i] 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Chilli, sex a samba [i] 22:10 Kamufláž [i] 00:10 Miliónový tanec [i] 02:30 Komando GSG 9 [i] 04:00 Chilli, sex a samba [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Doktor z hôr I. 12 [i] 06:30 Navzdory osudu 34,35 [i] 08:00 Starsky a Hutch 21,22 [i] 09:30 V uliciach San Francisca 106,107 [i] 11:15 Zorro 61 [i] 11:40 Zvieracia klinika [i] 12:20 Klub EURO výhercov [i] 13:30 Otec Nádej [i] 15:15 Doktorka Quinnová 45,46 [i] 16:55 Synovia a dcéry Jakuba sklára 5 [i] 17:55 Siska 43 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Julie Lescautová V. 10,11 [i] 23:20 V uliciach San Francisca 106,107 [i] 01:00 Starsky a Hutch [i] 02:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník IX. - Guatemala 11/15 [i] 07:00 Poslední trosečník IX. - Guatemala 12/15 [i] 08:00 Wildfire II. 10/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 13/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 14/20 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI 19/22 [i] 12:00 Wildfire II. 10/13 [i] 13:00 Poslední trosečník XIII. - Cookovy Ostrovy 13/16 [i] 14:00 The Amazing Race XIV. 7/11 [i] 15:00 Vodní krysy II. 11/13 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI 19/22 [i] 17:00 Wildfire II. 10/13 [i] 18:00 All Saints V. 12/43 [i] 19:00 Posel ztracených duší III. 8/18 [i] 20:00 Internát 5/6 [i] 21:30 CSI: New York V. 23/25 [i] 22:30 Gattaca [i] 00:35 Internát 5/6 [i] 02:05 CSI: New York V. 23/25 [i] 03:00 Bouře století 2/3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Soutěž stavitelů motorek: Paul Yaffe proti Davu Perewitzovi [i] 06:00 Masivní rychlost: Útočné vrtulníky [i] 06:25 Jak se to dělá: Pneumatický nárazový šroubovák [i] 06:50 Jak se to dělá 27 [i] 07:15 Miami Ink: Kat vaří [i] 08:10 Špinavé práce: Sběrač zbytků jídla z Kasina [i] 09:05 Záchrana vraku 3 [i] 09:35 Záchrana vraku 4 [i] 10:00 Rizikové stavby: Stadiony [i] 10:55 Megainženýrství 3 [i] 11:50 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: HII - kosmická raketa [i] 12:45 Zbraně budoucnosti: Střelné zbraně [i] 13:40 Hry s časem: Volný běh neboli free running [i] 14:10 Hry s časem: Tanec break dance [i] 14:35 Svět budoucnosti: Lodě budoucnosti [i] 15:30 Bořiči mýtů: Explodující nárazníky [i] 16:25 Extrémní výbuchy: Sbohem budově Foxberg [i] 17:20 Rizikové stavby: Stadiony [i] 18:15 Megainženýrství 3 [i] 19:10 Americká rychlá kola: Auto soutěže Hildebrandt - část 1 [i] 20:05 Top Trumps: Obrovské jachty [i] 20:35 Top Trumps: Superrychlá letadla [i] 21:00 Americký chopper: Motorka pro McCuff Industries [i] 21:55 Opravna vraků: A je to! [i] 22:50 Nutné k přežití: Yukon [i] 23:45 Chris Ryan u nejlepších policejních sborů světa: Polsko [i] 00:40 Extrémní výbuchy: Sbohem budově Foxberg [i] 01:40 Lovci tornád: Nejsilnější z tornád [i] 02:40 Rizikové stavby: Stadiony [i] 03:40 Záchrana vraku 3 [i] 04:05 Opravna vraků: A je to! [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zahrada je hra [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Návštěva v ZOO [i] 06:00 Navštívenka [i] 06:25 Šikulové [i] 06:35 Sezamová angličtina 45,46/52 [i] 07:05 Garfield a přátelé 11/26 [i] 07:30 Let 29 8/30 [i] 07:50 Hurá, škola! [i] 08:05 Děti z Duranga [i] 09:35 Ovečka Shaun 21/40 [i] 09:45 Kuchařská pohotovost [i] 10:10 Kšefty s tátou [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Království divočiny: Mořští hadi [i] 13:35 Dobrá rada nad zlato [i] 14:00 Mlčení krahujce 5/8 [i] 14:50 Clarissa [i] 16:40 El Dorado [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 70 minut s Evou Pilarovou a jejími hosty [i] 21:15 Velký flám [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 Fantom [i] 01:05 Zásah do srdce [i] 02:55 13. komnata Šárky Ullrichové [i] 03:25 Křivda [i] 04:15 Folklorní magazín [i] 04:35 Křesťanské umění na Moravě [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kus dřeva ze stromu [i] 05:15 Vizitky českých muzeí a galerií [i] 05:25 Štíty království českého 7/10 [i] 05:50 Tepny naší země 4/4 [i] 06:20 Může to být i vaše dítě [i] 06:30 Správy STV 06:55 Divnopis [i] 07:00 Utajená řeč peněz [i] 07:20 Soukromá muzea [i] 07:30 Osudové okamžiky [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Mocné síly Země 3/5 [i] 09:25 Folklorní magazín [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 ...a tuhle znáte? [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:00 Soukromé století [i] 12:00 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 12:20 Pětka v Pomeranči - letní sestřih [i] 12:45 Sabotáž [i] 13:10 Black Eyed Peas: Live [i] 14:25 Kamera na cestách: Senegal [i] 15:20 Přišli jsme z kosmu? [i] 16:10 Modrá tajemství [i] 17:05 Po stopách [i] 17:20 O češtině [i] 17:40 Památky na prodej [i] 18:00 Příběhy domů [i] 18:20 Krásy evropského pobřeží: Pláž potěšení [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Ruská liturgická tvorba [i] 19:45 Chvilka hudby [i] 20:00 Khamoro 2009 [i] 21:30 Zlomvaz 2009 [i] 22:00 Alternativní kultura [i] 22:55 Noc s Andělem [i] 00:25 ABBAmánie 2/2 [i] 01:20 Soul Deep 2/6 [i] 02:10 Sešli se... [i] 03:00 Na Kloboučku [i] 03:40 Kdo je kdo [i] 04:10 Grotesky [i] 04:30 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Baby Looney Tunes 34 [i] 05:45 Admirál Bublina útočí 19 [i] 06:10 Spongebob v kalhotách 14 [i] 06:40 Čarodějky VIII 22 [i] 07:30 HOGO FOGO [i] 08:35 Zlatíčka [i] 09:40 Dvojí tvář požehnání [i] 11:30 Zákon podle Canterburyové 5 [i] 12:20 Alibi na vodě [i] 14:20 28 dní [i] 16:20 Co je Vám, doktore? [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:35 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Okrsek 49 [i] 22:15 Chaos [i] 00:10 Tajemství rodiny Locků [i] 01:35 Novashopping 01:55 Babicovy dobroty [i] 02:25 Zlatíčka [i] 03:55 DO-RE-MI [i] 04:45 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 X-Men: Začátek IV 2 [i] 07:00 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka II 7 [i] 07:20 Oggy a škodíci [i] 07:35 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 08:00 Fresh Prince IV 10 [i] 08:25 Přátelé IX 20 [i] 08:55 Autosalon [i] 09:50 Knight Rider I 13 [i] 10:50 Policejní vyjednavači 15 [i] 11:45 Columbo [i] 13:10 Fletch žije [i] 14:55 Ztracený a nalezený [i] 16:55 Ve svatební den [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé IX 21 [i] 20:00 Hra [i] 22:35 Komando [i] 00:20 Krevní pouto: Smrt v rodině [i] 01:55 Volejte Věštce 03:40 Inspektor Balko 20 [i] 04:30 Inspektor Balko 21 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Kariéristi [i] 07:20 Nenarozený [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Bigfoot [i] 13:30 Hotýlek [i] 15:05 Tetovaná Tereza [i] 16:35 Slavíci v kleci [i] 18:15 Emil a detektivové [i] 20:05 Bratz [i] 22:00 Svědkem zločinu [i] 23:30 Requiem [i] 01:15 Vrána - prokletá modlitba [i] 02:55 Rudé komando [i] 04:30 Hotýlek [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympijský magazín (opak.) 09:00 Fotbal [i] 09:15 Skoky na lyžích [i] 10:15 Tenis [i] 11:15 Tenis [i] 12:30 Fotbal [i] 14:00 Fotbal [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 16:00 Fotbal [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:45 Bojové sporty [i] 22:00 Bojové sporty¨ [i] 23:00 Tenis [i] 00:45 Skoky na lyžích [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 21 [i] 06:00 Dotek anděla II 21 [i] 07:00 Soudkyně Amy I 22 [i] 08:00 Soudkyně Amy I 23 [i] 09:00 Soudkyně Amy II 1 [i] 10:00 Soudkyně Amy II 2 [i] 11:00 Soudkyně Amy II 3 [i] 12:00 Jezdkyně [i] 14:00 Zeměmoří 1/2 [i] 16:00 Foylova válka VI 1 [i] 18:00 Kolébka lží [i] 20:00 Inspektor máma II 1/4 [i] 22:00 Foylova válka VI 2 [i] 00:00 Svatební horečka [i] 02:00 Pomluva [i] 04:00 McBride: Rekviem [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Antické olympijské hry 03 [i] 06:30 Antické olympijské hry 04 [i] 07:00 Britské muzeum 01 [i] 07:35 Britské muzeum 02 [i] 08:10 Zinedine Zidane [i] 09:05 Zázračná planeta 06 [i] 10:05 Geologická pouť 05 [i] 11:05 Dennodenně Einstein [i] 12:05 Doktorologie 09 [i] 12:35 Od podlahy s Debbie Travisovou 17 [i] 13:35 Skryté možnosti 35 [i] 14:00 Skryté možnosti 36 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 34 [i] 15:30 Řeč hmyzí říše 08 [i] 15:50 Znovuobjevitelé 24 [i] 16:20 Znovuobjevitelé 25 [i] 16:50 Mistři švindlu 13 [i] 17:25 Chlapský víkend 05 [i] 17:55 Chlapský víkend 06 [i] 18:30 Buď já nebo pes 46 [i] 19:25 Svět hi-tech 25 [i] 19:55 Svět hi-tech 26 [i] 20:25 Léto očima vědy [i] 21:25 Stalinova poslední čistka [i] 22:30 Automobilové bomby 02 [i] 23:30 Pohromy století 35 [i] 00:30 Za zavřenými dveřmi 01 [i] 01:30 Chytrý průvodce po… 03 [i] 01:55 Chytrý průvodce po… 04 [i] 02:20 Laos 01 [i] 02:55 Laos 02 [i] 03:30 Místa ve Středomoří 09 [i] 04:40 Interiéry 15 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Hračky [i] 08:00 Filmy a filmové hvězdy 31 [i] 08:30 Návrat lásky [i] 10:25 Křižovatka smrti 3 [i] 11:55 Hafan hasičem [i] 13:45 Jmenovec [i] 15:45 O rodičích a dětech [i] 17:35 Letopisy Narnie: Princ Kaspian [i] 20:00 Síla odvahy [i] 21:55 Rezident Evil: Zánik [i] 23:25 Zmije [i] 01:25 Úterý [i] 02:45 Hostel 2 [i] 04:20 Lookout [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Tady se nedá žít V. 8 [i] 09:35 Liga spravedlivých: Nová hranice [i] 10:50 Nezvaný host [i] 12:25 Lady XXL [i] 14:05 Hairspray [i] 16:00 Americká kratochvíle [i] 17:45 Zpáteční cesta [i] 19:30 V dostihovém sedle [i] 21:00 Tara a její svět 1 [i] 21:30 Tara a její svět 2 [i] 22:00 Tara a její svět 3 [i] 22:30 Diane Arbus: Příběh jedné obsese [i] 00:30 Skrytá identita [i] 03:00 Poslední skotský král [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 7 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 16 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 17 [i] 07:00 Veterinární policie Houston 16 [i] 08:00 Opičí život 7 [i] 08:30 Opičí život 8 [i] 09:00 Ztřeštěná zvířata: Jménem Lany přestaňte [i] 09:30 Ztřeštěná zvířata: Pod vlivem hvězd [i] 10:00 Největší extrémy: Monstra [i] 11:00 Zápisník lovce krokodýlů: Hvězdy a kanadské žertíky 1 [i] 12:00 Žralok po setmění [i] 13:00 Bílý útočí nad hladinou [i] 14:00 Bílý útočí nad hladinou 2 [i] 15:00 Žraloci bělaví (bull sharks) s Nigelem Marvenem [i] 16:00 Jak předejít žraločím útokům [i] 17:00 Veterinární policie Filadelfie: Dům hrůzy [i] 18:00 Nejlepší psí kadeřník: Jak to začalo [i] 18:30 Nejlepší psí kadeřník: Davová mentalita [i] 19:00 Surikatí království: Nový den [i] 19:30 Opičí život 18 [i] 20:00 Téměř jsem to nepřežil (věda přežití): Čelisti smrti [i] 21:00 Nezkrotná příroda: Útok kobry [i] 22:00 Nezkrotná příroda: Lvi, kamera, klapka! [i] 23:00 Veterinární policie Filadelfie: Dům hrůzy [i] 00:00 Veterinární policie Houston 16 [i] 01:00 Surikatí království: Nový den [i] 01:30 Opičí život 18 [i] 01:55 Téměř jsem to nepřežil (věda přežití): Čelisti smrti [i] 02:50 Nezkrotná příroda: Útok kobry [i] 03:45 Nezkrotná příroda: Lvi, kamera, klapka!