Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Herkules II. 10/24 [i] 09:50 V siedmom nebi XI. 1/22 [i] 10:40 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 6/22 [i] 11:30 Veronika Marsová III. 6/20 [i] 12:25 Bláznivý Jimov život V. 3/22 [i] 12:50 Dva a pol chlapa III. 9-10/24 [i] 13:40 Čarodejnice VII. 7/22 [i] 14:30 Bez stopy II. 7/24 [i] 15:25 Osobný strážca 31-32/64 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 14/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 SUSEDIA [i] 20:45 Jackie Chan: Superpoliš 2 [i] 22:40 Neporaziteľný 2 [i] 00:35 Krvavá päsť IV. [i] 02:00 Sliediči [i] 04:00 Komisár Rex VIII. 14/17 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly body sekundy [i] 05:15 Euromaxx - Architektúra 9/18 [i] 05:45 Euromaxx - dovolenkové destinácie 4/7 [i] 06:15 Kto šetrí, má za 3 [i] 06:35 Všetky psy idú do neba I. 6 [i] 06:55 Všetky psy idú do neba I. 7 [i] 07:20 Dámsky magazín STV [i] 08:35 Safari 9/13 [i] 09:05 Lassie I 5/26 [i] 09:35 Večne nespokojní II. 8/28 [i] 10:25 Špiónky 30/40 [i] 11:05 Policajti z prístavu IV. 8/31 [i] 11:55 Sila lásky I. 177 [i] 12:50 Sila lásky I. 178 [i] 13:40 Obchod so šťastím 30 [i] 14:15 Kaviareň Slávia [i] 15:00 Rany lásky 87/130 [i] 15:45 Rany lásky 88/130 [i] 16:35 Oheň 4/26 [i] 17:25 Largo 30/39 [i] 18:10 Domáci majstri [i] 18:15 Večerníček [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Uragán [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Zlatý puk [i] 22:05 Svedectvo krvi [i] 23:55 Buddy Faro 1/13 [i] 00:35 Prípad pre Samanthu 7 [i] 01:25 Euromaxx - Architektúra 9/18 [i] 01:55 Euromaxx - dovolenkové destinácie 4/7 [i] 02:25 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:45 Sila lásky I. 177 [i] 03:35 Sila lásky I. 178 [i] 04:25 Ako vznikol film Ženy môjho muža [i] 04:55 Slovensko dnes [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy STV [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:20 Správy - Hírek [i] 07:25 Správy a komentáre [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence II. 16/23 [i] 09:00 Dámsky magazín STV [i] 10:10 Leto s telkou: Čo rozprávala teta Srna 30 [i] 10:15 Bračekovia mravčekovia 3/13 [i] 10:25 Kuko z archívu [i] 10:55 Dopraváčik uja Sládka 5 [i] 11:00 Pesničky z Hviezdičky [i] 11:05 Spielt mit [i] 11:15 Planéta Zem zhora 5/8 [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:35 Piesne moje,piesne [i] 13:10 Veľké záhady [i] 13:35 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:55 Vincent Hložník národný umelec [i] 14:25 Storočie pred kamerou [i] 15:05 Siesta z archívu: Vzbúrené mesto 3/3 [i] 16:05 Sigord [i] 16:55 Tempo [i] 17:15 Televíkend [i] 17:40 Huby [i] 17:55 Bumerang [i] 18:40 Kaleidoskop 7/33 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 5000 rokov čínskej civilizácie 11/12 [i] 21:05 GEN.sk [i] 21:15 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko dnes [i] 22:05 Nočný filmový klub [i] 23:30 Hviezdna loď Galactica III. 7/20 [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy STV [i] 01:10 Správy - Hírek [i] 01:15 Správy a komentáre [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 PRVÉ NOVINY 06:00 Indaba [i] 06:20 Nikdy nehovor nikdy [i] 07:00 KRIMI NOVINY 07:30 NOVINY TV JOJ 08:00 PROMI NOVINY [i] 08:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VI. 1/24 [i] 09:00 Letná výhra [i] 10:50 Profesionáli IV. 6 [i] 11:50 V. I. P. II. 8 [i] 12:40 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 7 [i] 13:30 Prison Break: Útek z väzenia III. 6 [i] 14:20 C. S. I. : Kriminálka New York III. 3 [i] 15:15 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 20 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VI. 2 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. II. 11 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Kutyil s. r. o. 2 [i] 21:00 Grindstone Road [i] 23:00 Vražda v čínskej štvrti [i] 01:00 C. S. I. : Kriminálka New York III. [i] 01:45 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! [i] 02:35 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VI. [i] 03:15 KRIMI NOVINY 03:45 PROMI NOVINY [i] 03:55 Nič len pravda [i] 04:45 Zvieracia klinika [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Doktor z hôr I. 11 [i] 06:30 Navzdory osudu 32,33 [i] 08:00 Starsky a Hutch 19,20 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 45 [i] 11:00 Doktor z hôr I. 12 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 15:15 Zrelé víno [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Navzdory osudu 34,35 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Synovia a dcéry Jakuba sklára 5 [i] 21:00 Siska 43 [i] 22:00 Ostro sledované vlaky [i] 23:35 Starý III. 45 [i] 00:30 Starsky a Hutch [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy V. 3/32 [i] 07:00 All Saints VII. 9/40 [i] 07:55 Zoom 59/167 [i] 08:00 Lost - Ztraceni V. 1/17 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida 10/20 [i] 10:00 Eli Stone 6/13 [i] 10:55 Zoom 59/167 [i] 11:00 Vodní krysy V. 3/32 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 125/219 [i] 13:00 Lost - Ztraceni V. 1/17 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida 10/20 [i] 15:00 Umíte tančit? III. 24/33 [i] 16:00 Vodní krysy V. 4/32 [i] 17:00 All Saints VII. 10/40 [i] 17:55 Zoom 59/167 [i] 18:00 Lost - Ztraceni V. 2/17 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida 11/20 [i] 20:00 Umíte tančit? III. 25/33 [i] 21:00 Trosečníci [i] 22:45 Satisfakce 7/10 [i] 23:40 Zoom 59/167 [i] 23:45 Noční show Davida Lettermana 151/219 [i] 00:45 All Saints VII. 10/40 [i] 01:45 Trosečníci [i] 03:20 Satisfakce 7/10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Soutěž stavitelů motorek: Brian Klock proti Jasonu Hartovi [i] 06:00 Masivní rychlost: Sportovní automobily [i] 06:25 Pátá rychlost 12 [i] 06:50 Americký chopper: Trysková motorka - část 2 [i] 07:45 Zbraně budoucnosti: Přesně zaměřený cíl [i] 08:40 Bořiči mýtů: Smrtící poloha [i] 09:35 Jak se to dělá: Karburátory [i] 10:00 Jak se to dělá 30 [i] 10:30 Nejsmrtelnější úlovek: Spása v Beringově moři [i] 11:25 Špinavé práce: Čistič lebek [i] 12:20 Opravna vraků 5 [i] 13:15 Americký chopper: HP - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 13 [i] 14:35 Opravdoví hrdinové: Tenký led [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 6 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední kolo [i] 16:25 Miami Ink: Napjatá atmosféra na pracovišti [i] 17:20 Špinavé práce: Farmář mlžů [i] 18:15 Bořiči mýtů: Neprůstřelná voda [i] 19:10 Jak se to dělá: Kombinované klíče [i] 19:40 Jak se to dělá 32 [i] 20:05 Zbraně budoucnosti: Speciál z Izraele [i] 21:00 Bořiči mýtů: Explodující nárazníky [i] 21:55 Jediná cesta úniku: S autem na hlavě [i] 22:25 Hry s časem: Volný běh neboli free running [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 21 [i] 23:20 Opravdoví hrdinové: Tenký led [i] 23:45 Opravna vraků 6 [i] 00:40 Soutěž stavitelů motorek: Paul Yaffe proti Davu Perewitzovi [i] 01:40 Bořiči mýtů: Explodující nárazníky [i] 02:40 Bořiči mýtů: Neprůstřelná voda [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 21 [i] 04:05 Jak se to dělá: Kombinované klíče [i] 04:35 Jak se to dělá 32 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Pošťák Pat II. 24/26 [i] 08:45 Mirabelino domácí kino 24/26 [i] 09:00 Rudolf Těsnohlídek - Liška 6/6 [i] 09:20 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 09:35 Úsměvy Bronislava Poloczka [i] 10:15 Géniové, blázni a pábitelé [i] 10:30 Za vesnickými muzikanty [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 13:25 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 13:35 Cesta vzhůru 12/22 [i] 14:20 Film o filmu Veni, vidi, vici [i] 14:40 Simpsonovi XVIII 11/22 [i] 15:05 Benjamin Kvítko 15/26 [i] 15:30 Let 29 8/30 [i] 15:55 Ovečka Shaun 6/40 [i] 16:00 Daleká cesta za domovem 23/39 [i] 16:25 Bludiště [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Ondřejova filmová škola [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Kobylka sága [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Dobrodružství kriminalistiky 10/26 [i] 20:55 13. komnata Šárky Ullrichové [i] 21:25 Uvolněte se, prosím [i] 22:10 Sex ve městě V 1/8 [i] 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 Slib [i] 00:30 Losování Euromiliony 00:35 Cesta vzhůru 12/22 [i] 01:20 Všechnopárty [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Krásný ztráty [i] 04:10 Gustav Brom představuje [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hledám práci [i] 05:25 Sváteční slovo publicisty a pedagoga Jiřího Zajíce [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:40 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:05 Osudové okamžiky [i] 10:20 Trojhra [i] 10:50 Království za koně 6/9 [i] 11:10 Služby v našich službách [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:05 Bydlení je hra [i] 12:30 Na plovárně s Jiřím Lábusem [i] 12:55 Za lidmi z ráje [i] 13:25 Výpravy [i] 13:45 Pytlíkov [i] 13:55 Šikulové [i] 14:10 Nová dobrodružství Černého Bleska 5/26 [i] 14:35 Sportovci světa: Kouzlo jachtingu 3/6 [i] 15:00 Roger Federer aneb Jak se rodí tenisový král 3/3 [i] 15:30 Napříč světem [i] 16:00 Kus dřeva ze stromu [i] 16:20 Vizitky českých muzeí a galerií [i] 16:25 Nepohodlní [i] 16:45 Hledači času [i] 17:00 Rozhlédni se, člověče 11/15 [i] 17:20 Dvaasedmdesát jmen české historie [i] 17:40 Géniové, blázni a pábitelé [i] 17:55 City Folk 2008 - Rotterdam [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Televizní klub neslyšících [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 11/22 [i] 20:00 Zázračná planeta: Mocné síly Země 3/5 [i] 20:55 Soul Deep 2/6 [i] 21:45 Loupežníci [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Golfmagazín [i] 23:30 Horečka páteční noci Best Of II. [i] 00:20 Ženský hlas [i] 00:45 Ženy na přelomu tisíciletí 6/10 [i] 01:45 Hudební setkání [i] 02:35 M. Hlaváč: Serenáda pro smyčcové kvarteto [i] 02:45 Urbanita [i] 03:15 Hledám práci [i] 03:40 Po stopách [i] 03:55 Co mám dělat, když...? [i] 04:10 Nepohodlní [i] 04:25 Hledači času [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 120 [i] 09:25 Cordierovi, soudce a policajt 11 [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:25 Nová cestománie [i] 11:55 Lenssen & spol. [i] 12:25 Komisař Rex VII 4 [i] 13:20 Ženatý se závazky 146, 147 [i] 14:15 Walker, Texas Ranger II 20 [i] 15:10 Superman 6 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa II 6 [i] 17:50 Vražedná čísla IV 9 [i] 18:40 Kriminálka Las Vegas II 11 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Dědictví aneb Kurvahošigutntag [i] 22:30 Vztekle tvá [i] 00:40 Smyslné hrátky [i] 02:20 Novashopping 02:45 DO-RE-MI [i] 03:35 Kolotoč [i] 04:25 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Tutenstein I 22 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Oggy a škodíci [i] 07:25 Párty s kuchařem [i] 07:55 Deník zasloužilé matky IV 2 [i] 08:20 Přátelé IX 19 [i] 08:50 M*A*S*H 157 [i] 09:15 Policie - New York IX 4 [i] 10:10 Případ pro Sam III 20 [i] 11:00 To je vražda, napsala IX 16 [i] 11:55 Drzá Jordan IV 11 [i] 12:50 Deník zasloužilé matky IV 3 [i] 13:20 Sabrina - mladá čarodějnice VII 6 [i] 13:50 Muži na stromech II 12 [i] 14:45 Chirurgové I 30 [i] 15:45 Nepřemožitelný bukanýr [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé IX 20 [i] 20:00 Nezkrotná Angelika [i] 21:50 Smrtonosná zbraň [i] 23:55 Klub sebevrahů [i] 01:25 Volejte Věštce 03:10 Medicopter 117 III 9 [i] 04:00 Carusošou [i] 04:50 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Tam, kde končí hvězdy [i] 07:00 Enigma [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Kariéristi [i] 13:35 Malý lord Fauntleroy [i] 15:20 Sni svůj krátký sen 2. [i] 16:55 Nenarozený [i] 18:30 Horká čokoláda [i] 20:05 Slavíci v kleci [i] 21:45 Švindl FILM+ PREMIÉRA! [i] 23:25 Vrána - prokletá modlitba [i] 01:05 Exes [i] 02:30 Umění lovu [i] 04:00 Malý lord Fauntleroy [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:30 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 12:45 Snooker [i] 14:45 Fotbal [i] 16:15 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Skoky na lyžích [i] 19:00 Strongest [i] 20:00 Bowling [i] 21:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 19 [i] 06:00 Dotek anděla II 20 [i] 07:00 Dotek anděla II 21 [i] 08:00 McLeodovy dcery IV 25 [i] 09:00 Soudkyně Amy II 2 [i] 10:00 Zásnubní prsten [i] 12:00 McLeodovy dcery IV 26 [i] 13:00 Soudkyně Amy II 3 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IX 5 [i] 16:00 Ochránce III 21 [i] 17:00 Ochránce III 22 [i] 18:00 Johanka z Arku 1/2 [i] 20:00 Johanka z Arku 2/2 [i] 22:00 Foylova válka VI 1 [i] 00:00 Život s nepřítelem [i] 02:00 Zásnubní prsten [i] 04:00 Dotek anděla II 20 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Země krásná neznámá 03 [i] 07:00 Sancho [i] 08:00 Vaříme s Billem 12 [i] 08:30 Vaříme s Billem 13 [i] 09:05 Na úvěr 09 [i] 09:35 Na úvěr 10 [i] 10:05 Baculaté děti 05 [i] 11:05 Prostřeno pod širým nebem 03 [i] 11:35 Prostřeno pod širým nebem 04 [i] 12:05 Vaříme s Billem 12 [i] 12:35 Vaříme s Billem 13 [i] 13:10 Venku v zimě 05 [i] 13:40 Venku v zimě 06 [i] 14:10 Země krásná neznámá 03 [i] 15:10 Chůvy divočiny 05 [i] 15:40 Chůvy divočiny 06 [i] 16:10 Na úvěr 09 [i] 16:40 Na úvěr 10 [i] 17:10 Prostřeno pod širým nebem 03 [i] 17:40 Prostřeno pod širým nebem 04 [i] 18:10 Sancho [i] 19:10 Baculaté děti 05 [i] 20:00 Venku v zimě 05 [i] 20:30 Proč je to tak? 25 [i] 21:30 Boj o život 02 [i] 22:30 Rozhodující bitvy 03 [i] 23:30 U2 [i] 00:30 Pod dohledem kamer 02 [i] 01:30 Tajemství Zakázaného města 02 [i] 02:30 Rozhodující bitvy 03 [i] 03:35 Interiéry 02 [i] 03:55 U2 [i] 04:55 Pod dohledem kamer 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Miliónový pes [i] 07:50 Babylon 5: Hlasy v temnotě [i] 09:00 Živoj jde dál [i] 10:50 2 blbouni v Paříži [i] 12:25 Čistá barva [i] 14:10 Příměří [i] 16:00 Haló, tady Shirlee [i] 17:30 Rolling Stones [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 33 [i] 20:00 Králové roku [i] 21:35 Alpha Dog [i] 23:30 Modli se za ráno [i] 01:00 V údolí Elah [i] 03:00 Hank a Mike [i] 04:25 Zápisky o skandálu [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Tady se nedá žít V. 7 [i] 11:30 Před kamerou 32 [i] 12:00 Dokonalý trik [i] 14:05 Jak jíst smažené žížaly [i] 15:25 Romero a Julie [i] 16:55 Nezkrotná Dee Dee [i] 18:15 Ratatouille [i] 20:05 Než ďábel zjistí, že seš mrtvej [i] 22:00 Marion a Lucie [i] 23:35 Flight Of The Conchords II. : Drsní Bretové 3 [i] 00:05 Mistři Hazzardu: Jak to začalo [i] 01:40 Svatby jako řemen