Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Herkules II. 9/24 [i] 09:50 V siedmom nebi X. 22/22 [i] 10:45 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 5/22 [i] 11:35 Veronika Marsová III. 5/20 [i] 12:20 Bláznivý Jimov život V. 2/22 [i] 12:50 Dva a pol chlapa III. 7-8/24 [i] 13:40 Čarodejnice VII. 6/22 [i] 14:30 Bez stopy II. 6/24 [i] 15:20 Osobný strážca 29-30/64 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 13/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Nezvestná [i] 21:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 6/19 [i] 22:40 Zlodej životov [i] 00:45 Alias IV. 13-14/22 [i] 02:15 Láska, s.r.o. 1-2/22 [i] 02:55 Wolffov revír I. 18/26 [i] 03:45 Komisár Rex VIII. 13/17 [i] 04:30 Sophia - nevesta proti svojej vôli 47-48/65 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Euromaxx - Architektúra 8/18 [i] 05:45 Euromaxx - dovolenkové destinácie 3/7 [i] 06:15 Kto šetrí, má za 3 [i] 06:35 Všetky psy idú do neba I. 4 [i] 06:55 Všetky psy idú do neba I. 5 [i] 07:20 Dámsky magazín STV [i] 08:35 Safari 8/13 [i] 09:10 Lassie I 4/26 [i] 09:35 Večne nespokojní II. 7/28 [i] 10:25 Špiónky 29/40 [i] 11:10 Policajti z prístavu IV. 7/31 [i] 12:05 Sila lásky I. 175 [i] 12:50 Sila lásky I. 176 [i] 13:50 Obchod so šťastím 29 [i] 14:20 Kaviareň Slávia [i] 15:05 Rany lásky 85/130 [i] 15:50 Rany lásky 86/130 [i] 16:40 Oheň 3/26 [i] 17:25 Largo 29/39 [i] 18:10 Domáci majstri [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Uragán [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Vietor vášní 7/10 [i] 21:10 Vietor vášní 8/10 [i] 22:10 Skryté zločiny 1/4 [i] 23:55 Buddy Faro [i] 00:40 Prípad pre Samanthu I. 6 [i] 01:30 Euromaxx - Architektúra 8/18 [i] 01:55 Euromaxx - dovolenkové destinácie 3/7 [i] 02:25 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:50 Sila lásky I. 175 [i] 03:40 Sila lásky I. 176 [i] 04:30 Slovensko dnes [i] 04:45 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Správy STV [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy a komentáre [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence II. 15/23 [i] 09:00 Dámsky magazín STV [i] 10:10 Leto s telkou: Čo rozprávala teta Srna 29 [i] 10:15 Bračekovia mravčekovia 2/13 [i] 10:25 Kuko z archívu [i] 10:55 Dopraváčik uja Sládka 4 [i] 11:00 Pesničky z Hviezdičky [i] 11:05 Spielt mit [i] 11:30 Dokument na želanie - o lliteratúre [i] 11:55 Ženy o ženách [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:00 Piesne moje,piesne [i] 13:30 Totálne fenomenálne 12/21 [i] 13:45 Totálne fenomenálne 13/21 [i] 14:00 Encyklopédia slovenských obcí [i] 14:20 Slovensko, Slováci, súvislosti\Cesty, kam vediete..? [i] 14:45 Storočie pred kamerou [i] 15:25 Siesta z archívu: Vzbúrené mesto 2/3 [i] 16:20 Sigord [i] 17:10 Polícia [i] 17:25 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:55 Bumerang [i] 18:40 Veľké záhady [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Planéta Zem zhora 5/8 [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko dnes [i] 22:05 Noc v archíve [i] 23:30 Hviezdna loď Galactica III. 6/20 [i] 00:10 Ryby, rybky, rybičky [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV [i] 01:35 Správy - Hírek [i] 01:45 Správy a komentáre [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:35 Acapulco H. E. A. T. II. [i] 06:20 Indaba [i] 06:45 PRVÉ NOVINY 07:00 KRIMI NOVINY 07:30 NOVINY TV JOJ 08:00 PROMI NOVINY [i] 08:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 25/25 [i] 09:00 Letná výhra [i] 10:50 Profesionáli IV. 5 [i] 11:50 V. I. P. II. 7 [i] 12:40 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 6 [i] 13:30 Prison Break: Útek z väzenia III. 5 [i] 14:20 C. S. I. : Kriminálka New York III. 2 [i] 15:15 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 19 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VI. 1/24 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. II. 10 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Africké preteky - Šialená honba za Marakundou [i] 22:15 Kosti I. 15 [i] 23:15 Mafstory [i] 00:00 Africké preteky - Šialená honba za Marakundou [i] 01:55 Neporaziteľná Jane:Ťažko ju zabiť! [i] 02:40 C. S. I. : Kriminálka New York III. [i] 03:25 Nevera po slovensky [i] 04:10 Peklo v meste [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Doktor z hôr I. 10 [i] 06:30 Navzdory osudu 30,31 [i] 08:00 Starsky a Hutch 17,18 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 44 [i] 11:00 Doktor z hôr I. 11 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 13:40 Zničujúce tajomstvo [i] 15:15 Pes, kufre a veľká láska [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Navzdory osudu 32,33 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Zrelé víno [i] 21:35 Lampa [i] 00:25 Starý III. 44 [i] 01:25 Starsky a Hutch [i] 03:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy V. 2/32 [i] 07:00 All Saints VII. 8/40 [i] 07:55 Zoom 59/167 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 13/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida 9/20 [i] 10:00 Eli Stone 5/13 [i] 10:55 Zoom 59/167 [i] 11:00 Vodní krysy V. 2/32 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 124/219 [i] 13:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 13/13 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida 9/20 [i] 15:00 Umíte tančit? III. 23/33 [i] 16:00 Vodní krysy V. 3/32 [i] 17:00 All Saints VII. 9/40 [i] 17:55 Zoom 59/167 [i] 18:00 Lost - Ztraceni V. 1/17 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida 10/20 [i] 20:00 Umíte tančit? III. 24/33 [i] 21:00 Kriminálka z pobřeží 8/20 [i] 22:00 The Shield - Policejní odznak VII. 6/13 [i] 23:00 Satisfakce 6/10 [i] 23:55 Zoom 59/167 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 150/219 [i] 01:00 All Saints VII. 9/40 [i] 02:00 Kriminálka z pobřeží 8/20 [i] 02:50 The Shield - Policejní odznak VII. 6/13 [i] 03:40 Satisfakce 6/10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Soutěž stavitelů motorek: Detroit Bros proti Jasonu Kangasovi [i] 06:00 Masivní rychlost: Rychlost v obrněných vozidlech [i] 06:25 Pátá rychlost 11 [i] 06:50 Americký chopper: Trysková motorka - část 1 [i] 07:45 Zbraně budoucnosti: Speciál z Aljašky [i] 08:40 Bořiči mýtů: Tryskáč/Síla pyramidy [i] 09:35 Jak se to dělá: Teploměry [i] 10:00 Jak se to dělá 29 [i] 10:30 Nejsmrtelnější úlovek: Podvést smrt [i] 11:25 Špinavé práce: Technik spalovny odpadů [i] 12:20 Opravna vraků: Bel Air party [i] 13:15 Americký chopper: Trysková motorka - část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 12 [i] 14:35 Opravdoví hrdinové: Útok medvěda [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 40 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Spása v Beringově moři [i] 16:25 Miami Ink: Ami and Nunez kupují bar [i] 17:20 Špinavé práce: Čistič lebek [i] 18:15 Bořiči mýtů: Smrtící poloha [i] 19:10 Jak se to dělá: Karburátory [i] 19:40 Jak se to dělá 30 [i] 20:05 Zbraně budoucnosti: Přesně zaměřený cíl [i] 21:00 Sérioví vrazi: Dennis Nilsen [i] 21:55 Ženy vražedkyně: Lovkyně [i] 22:50 Skutečná volání pohotovosti: Žádná šance na únik [i] 23:20 Skutečná volání pohotovosti 19 [i] 23:45 Opravna vraků 5 [i] 00:40 Soutěž stavitelů motorek: Brian Klock proti Jasonu Hartovi [i] 01:40 Sérioví vrazi: Dennis Nilsen [i] 02:40 Bořiči mýtů: Smrtící poloha [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 6 [i] 04:05 Jak se to dělá: Karburátory [i] 04:35 Jak se to dělá 30 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Království za koně 6/9 [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Pošťák Pat II. 23/26 [i] 08:45 Mirabelino domácí kino 23/26 [i] 09:00 Čert a Káča [i] 09:45 Melodie, které se vracejí s Evou [i] 10:25 A stvořil ženu [i] 10:50 Eva Pilarová a hosté [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Bylo nás šest 6/6 [i] 13:25 Medicína pro 21. století [i] 13:45 Cesta vzhůru 11/22 [i] 14:35 Doktorka Quinnová II 25/27 [i] 15:20 Pod plachtami Středomořím [i] 15:45 Výpravy [i] 16:05 Pytlíkov [i] 16:15 Šikulové [i] 16:30 Animované písničky [i] 16:35 Pošťák Pat II. 24/26 [i] 16:50 Mirabelino domácí kino 24/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Služby v našich službách [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Slanisko u Škrle [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Komisař Moulin [i] 21:40 Příběhy slavných [i] 22:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:40 Avignonské proroctví 5/8 [i] 23:35 Blues ze Staré Pekárny [i] 00:15 Cesta vzhůru 11/22 [i] 01:00 Pětka v Pomeranči - letní sestřih [i] 01:25 Sabotáž [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Recitál Jaroslava Hutky [i] 04:15 Kouzelná dvířka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 05:20 Michaelovy experimenty [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Lusitania - vražda v Atlantiku [i] 10:40 Rodinné křižovatky [i] 11:10 Zatopené osudy [i] 11:40 AZ-kvíz [i] 12:05 Kuchařská pohotovost [i] 12:35 Rozhlédni se, člověče 10/15 [i] 12:55 Dvaasedmdesát jmen české historie [i] 13:10 Čertova nevěsta [i] 14:30 Futuroskop [i] 14:55 Můj zub, ten zbabělec [i] 15:15 Toulavá kamera [i] 15:40 Království divočiny: Mořští hadi [i] 16:10 Prizma [i] 16:35 Tepny naší země 4/4 [i] 17:05 Tak dlouhé čekání [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Alternativní kultura [i] 20:00 Soukromé století [i] 20:55 Historie.cs [i] 21:50 Čekání na katastrofu aneb [i] 22:15 Může to být i vaše dítě [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Inland Empire [i] 02:05 Taxi na temnou stranu [i] 03:00 Přidej se [i] 03:15 Nedej se [i] 03:30 POP ART 04:10 Co mám dělat, když...? [i] 04:25 Návštěva ve varieté [i] 04:50 Krásy evropského pobřeží: Léto v Algarve [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 119 [i] 09:25 Zbožňuju trable [i] 11:40 Tescoma s chutí [i] 11:50 Nová cestománie [i] 12:20 Komisař Rex VII 3 [i] 13:20 Ženatý se závazky 144, 145 [i] 14:15 Walker, Texas Ranger II 19 [i] 15:10 Superman 5 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa II 5 [i] 17:50 Vražedná čísla IV 8 [i] 18:40 Kriminálka Las Vegas II 10 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Vesmírná exploze 1/2 [i] 22:00 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VI 8 [i] 22:50 Porotce [i] 01:05 Kriminálka New York 14 [i] 01:50 Novashopping 02:10 15 let TV Nova [i] 03:00 Paškál [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Tutenstein I 21 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:45 Deník zasloužilé matky IV 1 [i] 08:15 Přátelé IX 18 [i] 08:40 M*A*S*H 156 [i] 09:10 Policie - New York IX 3 [i] 10:00 Případ pro Sam III 19 [i] 10:55 To je vražda, napsala IX 15 [i] 11:50 Drzá Jordan IV 10 [i] 12:45 Deník zasloužilé matky IV 2 [i] 13:15 Sabrina - mladá čarodějnice VII 5 [i] 13:45 Muži na stromech II 11 [i] 14:40 Chirurgové I 29 [i] 15:35 Charley Varrick [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé IX 19 [i] 20:00 Policejní akademie 5: Nasazení Miami Beach [i] 21:50 Zoufalé manželky IV 12 [i] 22:45 Myšlenky zločince II 5 [i] 23:40 Žralok I 19 [i] 00:30 Wolffův revír I 18 [i] 01:25 Volejte Věštce 03:10 Výklad snů 04:05 Medicopter 117 III 8 [i] 04:55 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Seržant Pepper [i] 07:15 Klára a já [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Tam, kde končí hvězdy [i] 13:35 Tajemství meče [i] 15:05 Bigfoot [i] 16:35 Enigma [i] 18:35 Tetovaná Tereza [i] 20:05 Nenarozený [i] 21:40 První po Bohu [i] 23:25 Exes [i] 00:50 Paranoia [i] 02:25 Digitální muž [i] 04:00 Tajemství meče [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Horská kola [i] 09:00 Atletika [i] 09:05 Jezdectví [i] 10:00 Snooker [i] 12:00 Fotbal [i] 13:30 Strongest [i] 14:30 Snooker [i] 16:30 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Wrestling [i] 00:00 Wrestling [i] 00:30 Bojové sporty [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 17 [i] 06:00 Dotek anděla II 18 [i] 07:00 Dotek anděla II 19 [i] 08:00 McLeodovy dcery IV 24 [i] 09:00 Soudkyně Amy II 1 [i] 10:00 Vraždy v Midsomeru VIII 1 [i] 12:00 McLeodovy dcery IV 25 [i] 13:00 Soudkyně Amy II 2 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IX 4 [i] 16:00 Ochránce III 20 [i] 17:00 Ochránce III 21 [i] 18:00 Vraždy v Midsomeru VIII 1 [i] 20:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 20 [i] 21:00 Ochránce III 17 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 21 [i] 23:00 Ochránce III 17 [i] 00:00 Vraždy v Midsomeru IX 5 [i] 02:00 Život s nepřítelem [i] 04:00 Dotek anděla II 18 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Tělo v číslech 04 [i] 06:00 Země krásná neznámá 02 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 34 [i] 08:00 Vaříme s Billem 10 [i] 08:30 Vaříme s Billem 11 [i] 09:05 Na úvěr 07 [i] 09:35 Na úvěr 08 [i] 10:05 Baculaté děti 04 [i] 11:05 Prostřeno pod širým nebem 01 [i] 11:35 Prostřeno pod širým nebem 02 [i] 12:05 Vaříme s Billem 10 [i] 12:35 Vaříme s Billem 11 [i] 13:10 Venku v zimě 03 [i] 13:40 Venku v zimě 04 [i] 14:10 Země krásná neznámá 02 [i] 15:10 Chůvy divočiny 03 [i] 15:40 Chůvy divočiny 04 [i] 16:10 Na úvěr 07 [i] 16:40 Na úvěr 08 [i] 17:10 Prostřeno pod širým nebem 01 [i] 17:40 Prostřeno pod širým nebem 02 [i] 18:10 Zvířecí rekordmani 34 [i] 19:10 Baculaté děti 04 [i] 20:00 Venku v zimě 04 [i] 20:30 Proč je to tak? 24 [i] 21:30 Boj o život 01 [i] 22:30 Rozhodující bitvy 02 [i] 23:30 Interpol 02 [i] 00:35 Pod dohledem kamer 01 [i] 01:35 Tajemství Zakázaného města 01 [i] 02:35 Rozhodující bitvy 02 [i] 03:35 Interiéry 01 [i] 03:55 Interpol 02 [i] 04:55 Pod dohledem kamer 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 32 [i] 06:00 Dobrý den, smutku [i] 07:40 Před kamerou 32 [i] 08:10 Lovci pokladů: Kniha tajemství [i] 10:15 VALL-I [i] 11:50 Od baru k baru 2 [i] 13:35 Babylon 5: Hlasy v temnotě [i] 14:50 Živoj jde dál [i] 16:40 2 blbouni v Paříži [i] 18:15 Čistá barva [i] 20:00 Na stojáka - Volume 2 [i] 21:25 Gangsteři z Miami [i] 22:50 Dva na jednoho [i] 00:30 Hlava nehlava [i] 02:25 Smrtonosná past 2 [i] 04:25 Gangsteři z Miami [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Tady se nedá žít V. 6 [i] 11:30 Nové sčítání hlasů [i] 13:25 Moje superbejvalka [i] 15:00 Dobrý ročník [i] 16:55 Řeč nepřítele [i] 18:45 Kdekoli, jen ne tady [i] 20:35 Absurdistán [i] 22:00 Číslo 23 [i] 23:35 Krvavý diamant [i] 01:55 Jasný terč [i] 03:40 David McCullough vypráví