Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Herkules II. 8/24 [i] 09:50 V siedmom nebi X. 21/22 [i] 10:45 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 4/22 [i] 11:30 Veronika Marsová III. 4/20 [i] 12:25 Bláznivý Jimov život V. 1/22 [i] 12:50 Dva a pol chlapa III. 5-6/24 [i] 13:40 Čarodejnice VII. 5/22 [i] 14:30 Bez stopy II. 5/24 [i] 15:20 Osobný strážca 27-28/64 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 12/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Srdcia vo vetre [i] 21:50 Slovník do postele [i] 23:50 Alias IV. 12/22 [i] 00:40 E-Ring: Pentagón - krídlo E [i] 01:25 Život s Bonnie II. [i] 02:10 Wolffov revír I. 17/26 [i] 02:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 03:20 Komisár Rex VIII. 12/17 [i] 04:05 Sophia - nevesta proti svojej vôli 45-46/65 [i] 04:50 DNES [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly body sekundy [i] 05:15 Euromaxx - Architektúra 7/18 [i] 05:45 Euromaxx - dovolenkové destinácie 2/7 [i] 06:15 Kto šetrí, má za 3 [i] 06:35 Všetky psy idú do neba I. 2 [i] 06:55 Všetky psy idú do neba I. 3 [i] 07:20 Dámsky magazín STV [i] 08:35 Safari 7/13 [i] 09:05 Lassie I 3/26 [i] 09:35 Večne nespokojní II. 6/28 [i] 10:25 Špiónky 28/40 [i] 11:10 Policajti z prístavu IV. 6/31 [i] 12:00 Sila lásky I. 173 [i] 12:50 Sila lásky I. 174 [i] 13:45 Obchod so šťastím 28 [i] 14:15 Kaviareň Slávia [i] 15:00 Rany lásky 83/130 [i] 15:50 Rany lásky 84/130 [i] 16:35 Oheň 2/26 [i] 17:20 Largo 28/39 [i] 18:10 Domáci majstri [i] 18:15 Večerníček [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Uragán [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dr.House III. 18/24 [i] 21:00 Dr.House III. 19/24 [i] 21:45 RRRrrr!!! [i] 23:30 Ochranca 65/65 [i] 00:15 Prípad pre Samanthu 5 [i] 01:00 Euromaxx - Architektúra 7/18 [i] 01:30 Euromaxx - dovolenkové destinácie 2/7 [i] 02:00 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:20 Sila lásky I. 173 [i] 03:10 Sila lásky I. 174 [i] 04:00 Slovensko dnes [i] 04:15 Správy STV [i] 04:40 Góly body sekundy [i] 04:45 Halali [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Správy STV [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy a komentáre [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence II. 14/23 [i] 09:00 Dámsky magazín STV [i] 10:10 Leto s telkou: Čo rozprávala teta Srna 28 [i] 10:15 Bračekovia mravčekovia 1/13 [i] 10:25 Kuko z archívu [i] 10:55 Dopraváčik uja Sládka 3 [i] 11:05 Pesničky z Hviezdičky [i] 11:10 Spielt mit [i] 11:30 Chceli zabiť Hitlera 1/4 [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 Piesne moje,piesne [i] 13:15 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 22/26 [i] 13:40 Encyklopédia slovenských obcí [i] 14:05 Diagnóza 147 [i] 14:20 Letokruhy [i] 14:55 Storočie pred kamerou [i] 15:40 Siesta z archívu: Vzbúrené mesto 1/3 [i] 16:45 Country 4/4 [i] 17:20 Maďarský magazín [i] 17:45 Bumerang [i] 18:40 Totálne fenomenálne 12/21 [i] 18:55 Totálne fenomenálne 13/21 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Dokument na želanie - o lliteratúre [i] 20:35 Ženy o ženách [i] 21:00 O čom je život podľa... [i] 21:15 Slováci na slovíčko [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko dnes [i] 22:05 Letné lásky na Dvojke: Pani Heléne [i] 23:10 Hviezdna loď Galactica III. 5/20 [i] 23:55 Maďarský magazín [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy STV [i] 01:20 Správy - Hírek [i] 01:25 Správy a komentáre [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 Indaba [i] 06:25 Nikdy nehovor nikdy [i] 07:00 KRIMI NOVINY 07:30 NOVINY TV JOJ 08:00 PROMI NOVINY [i] 08:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 24 [i] 09:00 Letná výhra [i] 10:50 Profesionáli IV. 4 [i] 11:50 V. I. P. II. 6 [i] 12:40 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 5 [i] 13:30 Prison Break: Útek z väzenia III. 4 [i] 14:20 C. S. I. : Kriminálka New York III. 1/24 [i] 15:15 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 18 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 25/25 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. II. 9 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Profesionáli 17/17 [i] 21:00 Kriminálka San Francisco 7 [i] 21:45 Kosti I. 14 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:45 Dexter 23 [i] 00:40 Mafia 6 [i] 01:30 Črepiny [i] 02:00 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! [i] 02:45 Dexter [i] 03:40 Kriminálka San Francisco [i] 04:20 Mafia [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Doktor z hôr I. 9 [i] 06:30 Navzdory osudu 28,29 [i] 08:00 Starsky a Hutch 15,16 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 43 [i] 11:00 Doktor z hôr I. 10 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 13:10 Linda 10 [i] 14:15 Inžinierska odysea 7 [i] 15:10 Vraždy v Midsomeri IX. 6 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Navzdory osudu 30,31 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Romantická streda: Pes, kufre a veľká láska [i] 21:35 Zničujúce tajomstvo [i] 23:15 Starý III. 43 [i] 00:15 Starsky a Hutch [i] 01:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy V. 1/32 [i] 07:00 All Saints VII. 7/40 [i] 07:55 Zoom 58/167 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 12/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida 8/20 [i] 10:00 Eli Stone 4/13 [i] 10:55 Zoom 58/167 [i] 11:00 Vodní krysy V. 1/32 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 123/219 [i] 13:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 12/13 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida 8/20 [i] 15:00 Umíte tančit? III. 22/33 [i] 16:00 Vodní krysy V. 2/32 [i] 17:00 All Saints VII. 8/40 [i] 17:55 Zoom 58/167 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 13/13 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida 9/20 [i] 20:00 Umíte tančit? III. 23/33 [i] 21:00 CSI: New York V. 23/25 [i] 22:00 Myšlenky zločince IV. 19/22 [i] 23:00 Satisfakce 5/10 [i] 23:55 Zoom 58/167 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 149/219 [i] 01:00 All Saints VII. 8/40 [i] 02:00 CSI: New York V. 23/25 [i] 02:50 All Saints V. 18/43 [i] 03:40 Satisfakce 5/10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Soutěž stavitelů motorek: Craig Whitford proti Miku Longovi [i] 06:00 Masivní rychlost: Výkonné čluny [i] 06:25 Pátá rychlost 10 [i] 06:50 Americký chopper: Jeď tati, jeď! - část 2 [i] 07:45 Zbraně budoucnosti: Válečník budoucnosti [i] 08:40 Bořiči mýtů: Rozbít sklo [i] 09:35 Jak se to dělá: Vyprošťovací nůžky [i] 10:00 Jak se to dělá 28 [i] 10:30 Nejsmrtelnější úlovek: Bolest a odměna [i] 11:25 Špinavé práce: Montér přehlídkových vorů [i] 12:20 Opravna vraků: Kojot a Road Runner kabriolet [i] 13:15 Americký chopper: Trysková motorka - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 11 [i] 14:35 Opravdoví hrdinové: Neřízené auto [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 39 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Podvést smrt [i] 16:25 Miami Ink: Americký chopper [i] 17:20 Špinavé práce: Technik spalovny odpadů [i] 18:15 Bořiči mýtů: Tryskáč/Síla pyramidy [i] 19:10 Jak se to dělá: Teploměry [i] 19:40 Jak se to dělá 29 [i] 20:05 Zbraně budoucnosti: Speciál z Aljašky [i] 21:00 Lovci tornád: Nejsilnější z tornád [i] 21:55 Extrémní výbuchy: Sbohem budově Foxberg [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 40 [i] 23:20 Opravdoví hrdinové: Útok medvěda [i] 23:45 Opravna vraků: Bel Air party [i] 00:40 Soutěž stavitelů motorek: Detroit Bros proti Jasonu Kangasovi [i] 01:40 Lovci tornád: Nejsilnější z tornád [i] 02:40 Bořiči mýtů: Tryskáč/Síla pyramidy [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 40 [i] 04:05 Jak se to dělá: Teploměry [i] 04:35 Jak se to dělá 29 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Pošťák Pat II. 22/26 [i] 08:45 Mirabelino domácí kino 22/26 [i] 09:00 Jak se Mette chtěla stát [i] 09:40 Portréty z not [i] 10:20 Televarieté [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Bambinot 6/6 [i] 13:30 Co mám dělat, když...? [i] 13:45 Cesta vzhůru 10/22 [i] 14:35 Doktorka Quinnová II 24/27 [i] 15:20 Bludiště [i] 15:50 Nová dobrodružství Černého Bleska 5/26 [i] 16:15 Můj zub, ten zbabělec [i] 16:35 Pošťák Pat II. 23/26 [i] 16:50 Mirabelino domácí kino 23/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Království za koně 6/9 [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:30 Michaelovy experimenty [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Měkkyně bažinná [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:30 Na stopě [i] 21:55 Reportéři 4/8 [i] 22:55 Losování Sportky a Šance 23:00 Černá slečna slečna Černá [i] 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Cesta vzhůru 10/22 [i] 01:05 Hledání ztraceného času [i] 01:25 Podivuhodný svět [i] 01:55 Zapomenuté výpravy [i] 02:20 Události v regionech [i] 02:45 Události v regionech Brno 03:10 Události v regionech Ostrava [i] 03:35 Regiony ČT24 04:00 Kultura v regionech 04:25 Naivní cesty naivního malíře [i] 04:40 Na kolech jižní Moravou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Zapomenuté výpravy [i] 10:00 Renoir: Bál v Moulin de la Galette [i] 10:55 Svět zázraků: Vinařství v Čechách a na Moravě 4/5 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Přežili rok 2000 6/9 [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 My holky z Městečka 6/9 [i] 13:50 Tohle jsem já... [i] 14:05 Věda je zábava III 12/26 [i] 14:30 Pomáhejme si [i] 14:45 Film o filmu Na půdě aneb Kdo má dneska narozeniny? [i] 15:00 Naivní cesty naivního malíře [i] 15:15 Potopení Estonie [i] 16:10 Deset století architektury [i] 16:25 Osm dní zdraví v Evropě [i] 17:15 Utajená řeč peněz [i] 17:35 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 17:55 Přidej se [i] 18:10 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Ostravské dny 2007 [i] 19:20 B. Bartók: Rumunské lidové tance [i] 19:30 Pětka v Pomeranči - letní sestřih [i] 20:00 Trojhra [i] 20:30 Vinci [i] 22:20 Krásy evropského pobřeží: Léto v Algarve [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Dokumentární klub: Taxi na temnou stranu [i] 00:05 Klepy [i] 02:15 Q [i] 02:40 POP ART [i] 03:20 Deset století architektury [i] 03:35 Osm dní zdraví v Evropě [i] 04:30 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 118 [i] 09:25 Chlapec z džungle [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:20 Nová cestománie [i] 11:50 Lenssen & spol. [i] 12:15 Komisař Rex VII 2 [i] 13:15 Ženatý se závazky 142, 143 [i] 14:15 Walker, Texas Ranger II 18 [i] 15:10 Superman 4 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa II 4 [i] 17:50 Vražedná čísla IV 7 [i] 18:40 Kriminálka Las Vegas II 9 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hospoda 7 [i] 20:40 15 let TV Nova [i] 21:40 Odložené případy VI 20 [i] 22:40 Mnichov [i] 01:30 Novashopping 01:50 Senzibilšou [i] 02:35 Áčko [i] 03:25 Kolotoč [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Tutenstein I 20 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:45 Deník zasloužilé matky III 23 [i] 08:15 Přátelé IX 17 [i] 08:40 M*A*S*H 154 [i] 09:05 M*A*S*H 155 [i] 09:30 Policie - New York IX 2 [i] 10:25 Případ pro Sam III 18 [i] 11:15 To je vražda, napsala IX 14 [i] 12:10 Drzá Jordan IV 9 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky IV 1 [i] 13:25 Sabrina - mladá čarodějnice VII 4 [i] 13:55 Muži na stromech II 10 [i] 14:50 Chirurgové I 28 [i] 15:50 Koumáci [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé IX 18 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:10 TOP STAR magazín [i] 22:15 Sběratelé kostí II 17 [i] 23:10 Prostředník [i] 01:15 Volejte Věštce 03:05 Výklad snů 04:00 Medicopter 117 III 7 [i] 04:45 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Zelený oblak [i] 07:15 Tam, kde končí hvězdy [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Seržant Pepper [i] 13:40 Artušův meč [i] 15:10 Kariéristi [i] 16:45 Klára a já [i] 18:15 Sni svůj krátký sen 2. [i] 19:50 Enigma [i] 21:50 V zajetí teroru [i] 23:20 Paranoia [i] 00:55 Freeman: Plačící drak [i] 02:35 Na mrtvém bodě [i] 04:05 Artušův meč [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorové čluny [i] 09:00 Motorismus [i] 10:00 Atletika [i] 11:30 Fotbal [i] 13:00 Plavání [i] 15:00 Atletika [i] 16:30 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Olympijský magazín [i] 19:00 Jezdectví [i] 20:00 Golf [i] 21:00 Golf [i] 21:30 Golf [i] 22:30 Jachting [i] 23:00 Jachting [i] 00:30 Jezdectví [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 15 [i] 06:00 Dotek anděla II 16 [i] 07:00 Dotek anděla II 17 [i] 08:00 McLeodovy dcery IV 23 [i] 09:00 Soudkyně Amy I 23 [i] 10:00 Zamilovaní sousedé [i] 12:00 McLeodovy dcery IV 24 [i] 13:00 Soudkyně Amy II 1 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IX 3 [i] 16:00 Ochránce III 18 [i] 17:00 Ochránce III 19 [i] 18:00 Zásnubní prsten [i] 20:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 19 [i] 21:00 Ochránce III 14 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 20 [i] 23:00 Ochránce III 15 [i] 00:00 Vraždy v Midsomeru IX 4 [i] 02:00 Dva muži šli do války [i] 04:00 Dotek anděla II 16 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Tělo v číslech 03 [i] 06:00 Země krásná neznámá 01 [i] 06:55 Zvířecí rekordmani 33 [i] 07:55 Vaříme s Billem 08 [i] 08:30 Vaříme s Billem 09 [i] 09:05 Na úvěr 05 [i] 09:35 Na úvěr 06 [i] 10:05 Baculaté děti 03 [i] 11:10 Toulky kolem chalupy 02 [i] 12:10 Vaříme s Billem 08 [i] 12:40 Vaříme s Billem 09 [i] 13:15 Venku v zimě 01 [i] 13:45 Venku v zimě 02 [i] 14:15 Země krásná neznámá 01 [i] 15:10 Chůvy divočiny 01 [i] 15:40 Chůvy divočiny 02 [i] 16:10 Na úvěr 05 [i] 16:40 Na úvěr 06 [i] 17:10 Toulky kolem chalupy 02 [i] 18:10 Zvířecí rekordmani 33 [i] 19:10 Baculaté děti 03 [i] 20:00 Venku v zimě 03 [i] 20:30 Proč je to tak? 23 [i] 21:30 Tělo v číslech 04 [i] 22:30 Rozhodující bitvy 01 [i] 23:30 Interpol 01 [i] 00:35 Za hranice lidských možností 03 [i] 01:35 Život pod vládou Napoleona 02 [i] 02:40 Rozhodující bitvy 01 [i] 03:40 Interiéry 16 [i] 04:00 Interpol 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Nikdo není sám [i] 07:50 Jen proto, že jsme jiní [i] 09:25 Titanic [i] 12:35 Dobrý den, smutku [i] 14:10 Lovci pokladů: Kniha tajemství [i] 16:15 VALL-I [i] 17:55 Od baru k baru 2 [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 31 [i] 20:00 Zapomenutý ostrov [i] 21:35 Beowulf [i] 23:25 Vlajky našich otců [i] 01:35 Dopisy z Iwo Jimy [i] 03:50 Zapomenutý ostrov [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Tady se nedá žít V. 5 [i] 11:30 P.S. Miluji tě [i] 13:35 Volání o pomoc