Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 Sophia - nevesta proti svojej vôli 41-42/65 [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Herkules II. 7/24 [i] 09:50 V siedmom nebi X. 20/22 [i] 10:45 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 3/22 [i] 11:35 Veronika Marsová III. 3/20 [i] 12:25 Bláznivý Jimov život IV. 27/27 [i] 12:50 Dva a pol chlapa III. 3-4/24 [i] 13:40 Čarodejnice VII. 4/22 [i] 14:30 Bez stopy II. 4/24 [i] 15:25 Osobný strážca 25-26/64 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 11/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smrtiaca posadnutosť [i] 21:40 Odložený prípad V. 6/18 [i] 22:35 Lovkyňa neverných [i] 00:10 Psychopat zo San Francisca [i] 01:55 E-Ring: Pentagón - krídlo E [i] 02:40 Život s Bonnie II. [i] 03:00 Wolffov revír I. 16/26 [i] 03:45 Komisár Rex VIII. 11/17 [i] 04:30 Sophia - nevesta proti svojej vôli 43-44/65 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Góly body sekundy [i] 05:15 Euromaxx - Architektúra 6/18 [i] 05:45 Euromaxx - dovolenkové destinácie 1/7 [i] 06:15 Kto šetrí, má za 3 [i] 06:30 Všetky psy idú do neba I. 1 [i] 06:55 Žabia hliadka 13/13 [i] 07:20 Dámsky magazín STV [i] 08:35 Safari 6/13 [i] 09:10 Lassie I 2/26 [i] 09:35 Večne nespokojní II. 5/28 [i] 10:30 Špiónky 27/40 [i] 11:10 Policajti z prístavu IV. 5/31 [i] 12:00 Sila lásky I. 171 [i] 12:50 Sila lásky I. 172 [i] 13:45 Obchod so šťastím 27 [i] 14:20 Kaviareň Slávia [i] 15:05 Rany lásky 81/130 [i] 15:50 Rany lásky 82/130 [i] 16:35 Oheň 1/26 [i] 17:25 Largo 27/39 [i] 18:10 Domáci majstri [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Uragán [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľak nás zabáva [i] 21:40 Chodili sme spolu [i] 22:35 Zúfalé manželky II. 19/24 [i] 23:20 Zúfalé manželky II. 20/24 [i] 00:05 Ochranca 64/65 [i] 00:50 Prípad pre Samanthu 4 [i] 01:35 Euromaxx - Architektúra 6/18 [i] 02:05 Euromaxx - dovolenkové destinácie 1/7 [i] 02:30 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:50 Sila lásky I. 171 [i] 03:40 Sila lásky I. 172 [i] 04:30 Slovensko dnes [i] 04:45 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Správy STV [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy - Hírek [i] 06:55 Správy a komentáre [i] 07:15 Cesty nádeje [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence II. 13/23 [i] 09:00 Dámsky magazín STV [i] 10:10 Leto s telkou: Čo rozprávala teta Srna 27 [i] 10:15 Dada a Dodo 7 [i] 10:25 Kuko z archívu [i] 10:55 Dopraváčik uja Sládka 2 [i] 11:05 Pesničky z Hviezdičky [i] 11:10 Spielt mit [i] 11:30 Lásky mocných 3/3 [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:35 Piesne moje,piesne [i] 13:00 Z lásky k zvieratám 5 [i] 13:30 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:50 Japonská mozaika II 6/9 [i] 14:05 Medzipristátie Rudolfa Chmela [i] 14:25 Storočie pred kamerou [i] 15:10 Siesta z archívu: Muž v soli 2/2 [i] 16:50 Country 3/4 [i] 17:25 Národnostný magazín [i] 17:55 Bumerang [i] 18:40 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 22/26 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Chceli zabiť Hitlera 1/4 [i] 20:45 Diagnóza 147 [i] 21:05 Test magazín [i] 21:15 Svetobežník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko dnes [i] 22:05 Filmový klub [i] 23:35 Hviezdna loď Galactica III. 4/20 [i] 00:20 Národnostný magazín [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:20 Správy STV [i] 01:45 Správy - Hírek [i] 01:50 Správy a komentáre [i] 02:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 KRIMI NOVINY 06:00 Indaba [i] 06:20 Nikdy nehovor nikdy [i] 07:00 KRIMI NOVINY 07:30 NOVINY TV JOJ 08:00 PROMI NOVINY [i] 08:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 23 [i] 09:00 Letná výhra [i] 10:50 Profesionáli IV. 3 [i] 11:50 V. I. P. II. 5 [i] 12:40 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 4 [i] 13:30 Prison Break: Útek z väzenia III. 3 [i] 14:20 C. S. I. : Kriminálka New York II. 24/24 [i] 15:15 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 17 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 24 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. II. 8 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Okovy moci [i] 22:00 Kosti I. 13 [i] 23:00 Mafstory [i] 00:00 Tvrdá hra [i] 01:55 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! [i] 02:40 C. S. I. : Kriminálka New York II. [i] 03:25 Nič len pravda [i] 04:15 Tvrdá hra [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Doktor z hôr I. 8 [i] 06:30 Navzdory osudu 26,27 [i] 08:00 Starsky a Hutch 13,14 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 42 [i] 11:00 Doktor z hôr I. 9 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 13:20 Linda 9 [i] 14:20 Mravnostné oddelenie I. 5 [i] 15:10 Vraždy v Midsomeri VIII. 1/8 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Navzdory osudu 28,29 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Inžinierska odysea 7 [i] 21:00 Vraždy v Midsomeri IX. 6 [i] 22:40 Linda 10 [i] 23:45 Starý III. 42 [i] 00:45 Starsky a Hutch [i] 02:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 31/31 [i] 07:00 All Saints VII. 6/40 [i] 07:55 Zoom 58/167 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 11/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida 7/20 [i] 10:00 Eli Stone 3/13 [i] 10:55 Zoom 58/167 [i] 11:00 Vodní krysy IV. 31/31 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 122/219 [i] 13:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 11/13 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida 7/20 [i] 15:00 Umíte tančit? III. 21/33 [i] 16:00 Vodní krysy V. 1/32 [i] 17:00 All Saints VII. 7/40 [i] 17:55 Zoom 58/167 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 12/13 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida 8/20 [i] 20:00 Umíte tančit? III. 22/33 [i] 21:00 Bouře století 2/3 [i] 22:45 Satisfakce 4/10 [i] 23:40 Zoom 58/167 [i] 23:45 Noční show Davida Lettermana 148/219 [i] 00:45 All Saints VII. 7/40 [i] 01:45 Bouře století 2/3 [i] 03:20 Satisfakce 4/10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Soutěž stavitelů motorek: Gypsy Charros proti Kimu Suterovi [i] 06:00 Masivní rychlost: Na dvou kolech [i] 06:25 Pátá rychlost 9 [i] 06:50 Americký chopper: Jeď tati, jeď! - část 1 [i] 07:45 Zbraně budoucnosti: Střelné zbraně [i] 08:40 Bořiči mýtů: Odvážný hoch [i] 09:35 Jak se to dělá: Pneumatický nárazový šroubovák [i] 10:00 Jak se to dělá 27 [i] 10:30 Nejsmrtelnější úlovek: Nemilosrdné moře [i] 11:25 Špinavé práce: Sběrač zbytků jídla z Kasina [i] 12:20 Opravna vraků: Šílený dárce ledviny [i] 13:15 Americký chopper: Jeď tati, jeď! - část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 10 [i] 14:35 Opravdoví hrdinové: V plamenech [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 38 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Bolest a odměna [i] 16:25 Miami Ink: Yoji se rozhoduje [i] 17:20 Špinavé práce: Montér přehlídkových vorů [i] 18:15 Bořiči mýtů: Rozbít sklo [i] 19:10 Jak se to dělá: Vyprošťovací nůžky [i] 19:40 Jak se to dělá 28 [i] 20:05 Zbraně budoucnosti: Válečník budoucnosti [i] 21:00 Megainženýrství 3 [i] 21:55 Rizikové stavby: Stadiony [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 39 [i] 23:20 Opravdoví hrdinové: Neřízené auto [i] 23:45 Opravna vraků: Kojot a Road Runner kabriolet [i] 00:40 Soutěž stavitelů motorek: Craig Whitford proti Miku Longovi [i] 01:40 Megainženýrství 3 [i] 02:40 Bořiči mýtů: Rozbít sklo [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 39 [i] 04:05 Jak se to dělá: Vyprošťovací nůžky [i] 04:35 Jak se to dělá 28 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Pošťák Pat II. 21/26 [i] 08:45 Mirabelino domácí kino 21/26 [i] 09:00 Robinsonka [i] 10:20 Kavárnička dříve narozených [i] 11:10 Černá hodinka s Jožkou Černým [i] 11:55 Postřehy odjinud [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Co teď a co potom? 6/8 [i] 13:20 Co mám dělat, když...? [i] 13:40 Cesta vzhůru 9/22 [i] 14:20 Doktorka Quinnová II 23/27 [i] 15:10 Film o filmu Na půdě aneb Kdo má dneska narozeniny? [i] 15:25 Případy detektiva Packala [i] 15:50 Věda je zábava III 12/26 [i] 16:15 Pomáhejme si [i] 16:35 Pošťák Pat II. 22/26 [i] 16:50 Mirabelino domácí kino 22/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Přežili rok 2000 6/9 [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Stepník rudý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Lusitania - vražda v Atlantiku [i] 21:35 Všechnopárty [i] 22:25 Místo činu [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Vltava v obrazech 27/86 [i] 00:20 Cesta vzhůru 9/22 [i] 01:05 Podzemní Čechy II 6/13 [i] 01:30 Géniové, blázni a pábitelé [i] 01:45 Rodinné křižovatky [i] 02:15 Události v regionech Brno 02:40 Události v regionech Ostrava [i] 03:05 Regiony ČT24 03:30 Zajímavosti z regionů [i] 03:55 Zajímavosti z regionů Brno 04:20 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:45 Setkávání [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Caligula - vláda šílence [i] 10:30 Podivuhodný svět [i] 11:00 Mezi námi zvířaty [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Svět, kde se nežebrá aneb Galerie podvodníků v Čechách [i] 12:40 Obyčejná koňská historie 2/6 [i] 13:10 Animované písničky [i] 13:15 Teď vedou, babička s dědou [i] 13:20 Animované písničky [i] 13:25 To musíš vidět [i] 13:30 Animované písničky [i] 13:35 Rybářská školička 6/10 [i] 13:45 Měsíční kámen [i] 14:55 Exit 316: Odpuštění [i] 15:15 Vltava v obrazech 27/86 [i] 15:35 Svět zázraků: Vinařství v Čechách a na Moravě 4/5 [i] 16:10 Renoir: Bál v Moulin de la Galette [i] 17:00 Štíty království českého 7/10 [i] 17:25 Soukromá muzea [i] 17:35 Na vlně první republiky 3/7 [i] 17:55 Divnopis [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:10 Zatopené osudy [i] 19:30 Sabotáž [i] 20:00 Emmina první podprsenka [i] 21:35 Cesta ke křižovatce [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Ženský hlas [i] 23:35 Hudební studio M [i] 00:10 Archivní mozaika [i] 01:10 Příběh vyhozeného filmu [i] 01:20 Jak se máte, co děláte? [i] 01:55 Život operního pěvce Eduarda [i] 02:10 Století létání [i] 03:00 Náš venkov [i] 03:20 Světci a svědci [i] 03:30 Znamení a rituály [i] 03:45 Sváteční slovo publicisty a pedagoga Jiřího Zajíce [i] 03:50 Cesty víry [i] 04:10 Křesťanský magazín [i] 04:25 Exit 316: Odpuštění [i] 04:40 Návštěva u paní Tussaudové [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 117 [i] 09:25 V Říši stříbrného lva [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:20 Nová cestománie [i] 11:50 Lenssen & spol. [i] 12:20 Komisař Rex VII 1 [i] 13:15 Ženatý se závazky 140, 141 [i] 14:10 Walker, Texas Ranger II 17 [i] 15:10 Superman 3 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa II 3 [i] 17:50 Vražedná čísla IV 6 [i] 18:40 Kriminálka Las Vegas II 8 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Protiklady se přitahují [i] 21:50 Námořní vyšetřovací služba IV 5 [i] 22:45 Drž hubu! [i] 00:25 Kriminálka New York 13 [i] 01:15 Novashopping 01:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:25 Senzibilšou [i] 03:15 Áčko [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Tutenstein I 19 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:45 Deník zasloužilé matky III 22 [i] 08:15 Přátelé IX 16 [i] 08:40 M*A*S*H 152 [i] 09:05 M*A*S*H 153 [i] 09:30 Policie - New York IX 1 [i] 10:25 Případ pro Sam III 17 [i] 11:15 To je vražda, napsala IX 13 [i] 12:10 Drzá Jordan IV 8 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky III 23 [i] 13:25 Sabrina - mladá čarodějnice VII 3 [i] 13:55 Muži na stromech II 9 [i] 14:50 Chirurgové I 27 [i] 15:50 Ostře sledovaná banka [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé IX 17 [i] 20:00 Melodie lásky [i] 21:50 Closer III 5 [i] 22:45 Kauzy z Bostonu II 18 [i] 23:35 Wolffův revír I 17 [i] 00:30 Volejte Věštce 02:20 Výklad snů 03:15 Medicopter 117 III 6 [i] 04:05 Svět 2009 [i] 04:30 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Holíci [i] 06:50 Elvíra-strašidelný zámek [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Zelený oblak [i] 13:40 Pojízdná show [i] 15:05 Tam, kde končí hvězdy [i] 16:40 Dálnice 60 [i] 18:40 Bigfoot [i] 20:10 Klára a já [i] 21:40 Smrt modelky [i] 23:10 Freeman: Plačící drak [i] 00:50 Mírotvorce [i] 02:25 Bestie Karla [i] 04:10 Pojízdná show [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Horská kola [i] 09:00 Plážový fotbal [i] 10:00 Fotbal [i] 11:30 Plavání [i] 13:30 Atletika [i] 15:00 Fotbal [i] 16:30 Plavání [i] 17:30 Atletika [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Atletika [i] 19:10 Atletika [i] 19:15 Pool [i] 20:15 Fotbal [i] 20:30 Box [i] 22:30 Motorismus [i] 23:00 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 01:00 Motorismus [i] 01:15 WATTS [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 13 [i] 06:00 Dotek anděla II 14 [i] 07:00 Dotek anděla II 15 [i] 08:00 McLeodovy dcery IV 22 [i] 09:00 Soudkyně Amy I 22 [i] 10:00 Jane Doeová: Jiná tvář [i] 12:00 McLeodovy dcery IV 23 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 23 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IX 2 [i] 16:00 Ochránce III 16 [i] 17:00 Ochránce III 17 [i] 18:00 Jane Doeová: Jiná tvář [i] 20:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 18 [i] 21:00 Ochránce III 12 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 19 [i] 23:00 Ochránce III 13 [i] 00:00 Vraždy v Midsomeru IX 3 [i] 02:00 George Gently [i] 04:00 Dotek anděla II 14 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Tělo v číslech 02 [i] 06:00 Hlavní města Tichomoří 12 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 32 [i] 08:00 Vítejte na svatební hostině 26 [i] 08:30 Vaříme s Billem 07 [i] 09:05 Na úvěr 03 [i] 09:35 Na úvěr 04 [i] 10:05 Baculaté děti 02 [i] 11:05 Toulky kolem chalupy 01 [i] 12:05 Vítejte na svatební hostině 26 [i] 12:30 Vaříme s Billem 07 [i] 13:05 Extrémní podmínky 15 [i] 13:30 Papua-Nová Guinea [i] 14:05 Hlavní města Tichomoří 12 [i] 15:10 Muž divočiny 17 [i] 16:10 Na úvěr 03 [i] 16:40 Na úvěr 04 [i] 17:10 Toulky kolem chalupy 01 [i] 18:10 Zvířecí rekordmani 32 [i] 19:10 Baculaté děti 02 [i] 20:00 Venku v zimě 02 [i] 20:30 Proč je to tak? 22 [i] 21:30 Tělo v číslech 03 [i] 22:30 Pevnosti Británie [i] 23:30 Podsvětí amerických měst 04 [i] 00:35 Za hranice lidských možností 02 [i] 01:35 Život pod vládou Napoleona 01 [i] 02:40 Pevnosti Británie [i] 03:30 Papua-Nová Guinea [i] 04:05 Podsvětí amerických měst 04 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy 30 [i] 06:00 Monkey Business - Nokia Tour 2007 [i] 07:40 Bělásek [i] 09:30 Cinema, Cinema, Cinema 32 [i] 09:55 O rodičích a dětech [i] 11:45 Marie Antoinetta [i] 13:45 Křižovatka smrti 3 [i] 15:15 Jen proto, že jsme jiní [i] 16:50 Titanic [i] 20:00 Tara a její svět 1 [i] 20:30 Tara a její svět 2 [i] 21:00 Tara a její svět 3 [i] 21:30 Berlínské spiknutí [i] 23:15 Moje žena a jiné katastrofy [i] 00:45 Jako malé děti