Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Herkules II. 6/24 [i] 09:50 V siedmom nebi X. 19/22 [i] 10:40 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 2/22 [i] 11:30 Veronika Marsová III. 2/20 [i] 12:20 Bláznivý Jimov život IV. 26/27 [i] 12:45 Dva a pol chlapa III. 1-2/24 [i] 13:40 Čarodejnice VII. 3/22 [i] 14:30 Bez stopy II. 3/24 [i] 15:20 Osobný strážca 23-24/64 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 10/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 SUSEDIA [i] 20:45 Panic je nanic [i] 22:40 Pura vida Ibiza [i] 00:20 Plážoví frajeri [i] 01:55 Šváby [i] 03:05 Wolffov revír I. 15/26 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:20 Komisár Rex VIII. 10/17 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Euromaxx - Architektúra 5/18 [i] 06:05 Klíma, počasie, katastrofy 5/5 [i] 06:28 Domáci majstri [i] 06:30 Zvláštna rodinka 26/26 [i] 06:55 Žabia hliadka 12/13 [i] 07:20 Dámsky magazín STV [i] 08:35 Safari 5/13 [i] 09:05 Lassie I 1/26 [i] 09:35 Večne nespokojní II. 4/28 [i] 10:25 Špiónky 26/40 [i] 11:10 Policajti z prístavu IV. 4/31 [i] 12:00 Sila lásky I. 169 [i] 12:50 Sila lásky I. 170 [i] 13:45 Obchod so šťastím 26 [i] 14:15 Kaviareň Slávia [i] 15:00 Rany lásky 79/130 [i] 15:45 Rany lásky 80/130 [i] 16:35 SOS 18 18/18 [i] 17:25 Largo 26/39 [i] 18:10 Domáci majstri [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Uragán [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Danielle Steelová: Kaleidoskop [i] 21:50 Mimo podozrenia [i] 23:30 Ochranca 63/65 [i] 00:15 Prípad pre Samanthu 3 [i] 01:05 Euromaxx - Architektúra 5/18 [i] 01:35 Klíma, počasie, katastrofy 5/5 [i] 02:00 Svet v obrazoch [i] 02:25 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:45 Sila lásky I. 169 [i] 03:35 Sila lásky I. 170 [i] 04:25 Slovensko dnes [i] 04:40 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Polícia [i] 05:50 Správy STV [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:45 Kvarteto [i] 07:15 Malá domov [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence II. 12/23 [i] 09:00 Dámsky magazín STV [i] 10:10 Leto s telkou: Čo rozprávala teta Srna 26 [i] 10:15 Dada a Dodo 6 [i] 10:25 Kuko z archívu [i] 10:55 Dopraváčik uja Sládka 1 [i] 11:05 Pesničky z Hviezdičky [i] 11:10 Spielt mit [i] 11:30 Megastavby II. [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:45 Veselo s dychovkou [i] 13:25 Poklady sveta IV. [i] 13:40 Storočie pred kamerou [i] 14:25 Siesta z archívu: Muž v soli 1/2 [i] 16:05 Country 2/4 [i] 16:30 Odpískané [i] 17:00 Motormagazín [i] 17:20 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:50 Bumerang [i] 18:40 Z lásky k zvieratám 5 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Lásky mocných 3/3 [i] 20:45 Família [i] 21:10 Japonská mozaika II 6/9 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko dnes [i] 22:05 Eurokino [i] 23:35 Hviezdna loď Galactica III. 3/20 [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy - Hírek [i] 01:00 Správy STV [i] 01:25 Správy a komentáre [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI NOVINY 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 Nikdy nehovor nikdy [i] 07:15 KRIMI NOVINY 07:45 NOVINY TV JOJ 08:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 20 [i] 09:00 Letná výhra [i] 10:50 Profesionáli IV. 2 [i] 11:50 V. I. P. II. 4 [i] 12:40 C. S. I. : Kriminálka Miami VII. 18 [i] 13:30 Prison Break: Útek z väzenia III. 2 [i] 14:20 C. S. I. : Kriminálka New York II. 23 [i] 15:15 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 16 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 23 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. II. 7 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Profesionáli 16 [i] 21:00 Kokosy na snehu [i] 23:00 Mafstory [i] 00:55 Celebrity CAMP [i] 03:00 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! [i] 03:50 Umenie vraždiť [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Skutočné príbehy [i] 07:30 Zorro 60 [i] 08:00 Starsky a Hutch 11,12 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 41 [i] 11:00 Doktor z hôr I. 8 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 13:45 Sex a pani X [i] 15:20 Detektív XXL 2. - Gonzalesova pomsta [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Navzdory osudu 26,27 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Vraždy v Midsomeri VIII. 1/8 [i] 21:35 Mravnostné oddelenie I. 5 [i] 22:30 Linda 9 [i] 23:35 Starý III. 41 [i] 00:35 Starsky a Hutch [i] 02:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 30/31 [i] 07:00 All Saints VII. 5/40 [i] 07:55 Zoom 57/167 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 10/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida 6/20 [i] 10:00 Eli Stone 2/13 [i] 10:55 Zoom 57/167 [i] 11:00 Vodní krysy IV. 30/31 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 121/219 [i] 13:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 10/13 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida 6/20 [i] 15:00 Umíte tančit? III. 20/33 [i] 16:00 Vodní krysy IV. 31/31 [i] 17:00 All Saints VII. 6/40 [i] 17:55 Zoom 57/167 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 11/13 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida 7/20 [i] 20:00 Umíte tančit? III. 21/33 [i] 21:00 Svatyně 1/13 [i] 22:00 Posel ztracených duší III. 18/18 [i] 23:00 Satisfakce 3/10 [i] 23:55 Zoom 57/167 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 147/219 [i] 01:00 All Saints VII. 6/40 [i] 02:00 Svatyně 1/13 [i] 02:55 Posel ztracených duší III. 18/18 [i] 03:45 Satisfakce 3/10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Camaro [i] 06:00 Masivní rychlost: Útočné vrtulníky [i] 06:25 Pátá rychlost 8 [i] 06:50 Americký chopper: Senior proti juniorovi - část 2 [i] 07:45 Zbraně budoucnosti: Izrael [i] 08:40 Bořiči mýtů: Jak vychladit šest piv [i] 09:35 Jak se to dělá: Deštníky/Přívěsné lodní motory/Stříbrné příbory/Svinovací měřicí pásmo [i] 10:00 Jak se to dělá: Skalpely/Olejové barvy/Helmy Britské policie/Horolezecké cepíny [i] 10:30 Nejsmrtelnější úlovek: Tragický začátek [i] 11:25 Špinavé práce: Hubitel termitů [i] 12:20 Opravna vraků: Komfortní auto [i] 13:15 Americký chopper: Jeď tati, jeď! - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 9 [i] 14:35 Opravdoví hrdinové: Jezero strachu [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 37 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Nemilosrdné moře [i] 16:25 Miami Ink: Kat vaří [i] 17:20 Špinavé práce: Sběrač zbytků jídla z Kasina [i] 18:15 Bořiči mýtů: Odvážný hoch [i] 19:10 Jak se to dělá: Pneumatický nárazový šroubovák [i] 19:40 Jak se to dělá 27 [i] 20:05 Zbraně budoucnosti: Střelné zbraně [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek: Bez milosti [i] 21:55 Nutné k přežití: Yukon [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 38 [i] 23:20 Opravdoví hrdinové: V plamenech [i] 23:45 Opravna vraků: Šílený dárce ledviny [i] 00:40 Soutěž stavitelů motorek: Gypsy Charros proti Kimu Suterovi [i] 01:40 Nejsmrtelnější úlovek: Bez milosti [i] 02:40 Bořiči mýtů: Odvážný hoch [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 38 [i] 04:05 Jak se to dělá: Pneumatický nárazový šroubovák [i] 04:35 Jak se to dělá 27 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Svět Elmo 45,46/56 [i] 09:00 Hrabě Drakula [i] 10:20 Lindbergh [i] 11:15 Zeměpis světa [i] 11:35 Výměna [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Přezůvky s sebou [i] 13:25 Osudy hvězd [i] 13:45 Cesta vzhůru 8/22 [i] 14:35 Doktorka Quinnová II 22/27 [i] 15:20 My holky z Městečka 6/9 [i] 15:45 Tohle jsem já... [i] 16:00 Futuroskop [i] 16:30 Příběhy staré Indie [i] 16:35 Pošťák Pat II. 21/26 [i] 16:50 Mirabelino domácí kino 21/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Svět, kde se nežebrá aneb Galerie podvodníků v Čechách [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Drobnokvět pobřežní [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Konec velkých prázdnin 3/6 [i] 21:05 Na cestě po Pálavě [i] 21:40 Reportéři ČT [i] 22:20 V zajetí rychlosti [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Sex ve městě IV 18/18 [i] 01:05 Cesta vzhůru 8/22 [i] 01:50 Události v regionech Brno 02:15 Události v regionech Ostrava [i] 02:40 Regiony ČT24 03:05 Týden v regionech Brno 03:30 Týden v regionech Ostrava [i] 03:55 U nás v Evropě [i] 04:05 Přezůvky s sebou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Občan Aristokrat [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Napříč světem [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:25 Ondřejova filmová škola [i] 12:40 Případy detektiva Packala [i] 13:10 Dýka Batu Chána [i] 14:40 Měsíc na prodej [i] 15:30 La Boudeuse: Objevování mořských národů [i] 16:25 Urbanita [i] 17:00 Gambrinus liga [i] 19:45 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Století létání [i] 20:55 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:25 Krásný ztráty [i] 22:00 V odborné péči 40/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 V Hlubokém hrdle [i] 01:05 Hudební večer s Pražským komorním orchestrem aneb Padesátiletá kronika... [i] 03:05 Toulavá kamera [i] 03:30 Objektiv [i] 04:00 Čtenářský deník... Petra Hůlová: Cirkus Les Mémoires [i] 04:15 Česko jedna báseň: Stanislav [i] 04:20 Po stopách [i] 04:35 Československý filmový týdeník 740/2379 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 116 [i] 09:25 Cordierovi, soudce a policajt 10 [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:30 Nová cestománie [i] 11:55 Lenssen & spol. [i] 12:25 Komisař Rex VI 15 [i] 13:25 Ženatý se závazky 138, 139 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger II 16 [i] 15:10 Superman 2 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa II 2 [i] 17:50 Vražedná čísla IV 5 [i] 18:40 Kriminálka Las Vegas II 7 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 O zvířatech a lidech 10 [i] 21:05 Víkend [i] 21:45 Černý jestřáb sestřelen [i] 00:25 Štvanci 6 [i] 01:10 Playmate roku 2005 9 [i] 01:35 Novashopping 02:00 Zvěrokruh II 6 [i] 02:50 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Tutenstein I 18 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:45 Deník zasloužilé matky III 21 [i] 08:10 Přátelé IX 15 [i] 08:40 M*A*S*H 150 [i] 09:00 M*A*S*H 151 [i] 09:30 Policie - New York VIII 20 [i] 10:20 Případ pro Sam III 16 [i] 11:10 To je vražda, napsala IX 12 [i] 12:05 Drzá Jordan IV 7 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky III 22 [i] 13:25 Sabrina - mladá čarodějnice VII 2 [i] 13:55 Muži na stromech II 8 [i] 14:50 Chirurgové I 26 [i] 15:45 Pobřežní hlídka: Havajská noc [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé IX 16 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:10 Jak se staví sen [i] 22:00 Myšlenky zločince II 4 [i] 22:55 Kauzy z Bostonu II 17 [i] 23:45 Wolffův revír I 16 [i] 00:40 Volejte Věštce 02:25 Medicopter 117 III 5 [i] 03:15 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Pik a Amadeus [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Holíci [i] 13:30 Tygří srdce [i] 15:00 Seržant Pepper [i] 16:40 Elvíra-strašidelný zámek [i] 18:10 Kariéristi [i] 19:45 Dálnice 60 [i] 21:45 Zavaleni [i] 23:20 Mírotvorce [i] 00:55 Elitní komando [i] 02:25 Pouštní bouře [i] 03:50 Tygří srdce [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Motorismus [i] 09:15 Plavání [i] 10:45 Atletika [i] 12:15 Pólo [i] 13:15 otbal [i] 14:45 Plavání [i] 16:15 Atletika [i] 17:45 Fotbal [i] 19:15 Plavání [i] 20:30 Páka [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Bojové sporty [i] 23:30 Pool [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Dotek anděla II 12 [i] 07:00 Dotek anděla II 13 [i] 08:00 McLeodovy dcery IV 21 [i] 09:00 Soudkyně Amy I 21 [i] 10:00 Svatební přání [i] 12:00 McLeodovy dcery IV 22 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 22 [i] 14:00 Svatební horečka [i] 16:00 Doktor Martin III 6 [i] 17:00 Doktor Martin III 7 [i] 18:00 Svatební přání [i] 20:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 17 [i] 21:00 Ochránce III 10 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 18 [i] 23:00 Ochránce III 11 [i] 00:00 Vraždy v Midsomeru IX 2 [i] 02:00 Neposlušné srdce [i] 04:00 Dotek anděla II 12 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 34 [i] 06:00 Hlavní města Tichomoří 11 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 31 [i] 08:00 Vítejte na svatební hostině 24 [i] 08:30 Vítejte na svatební hostině 25 [i] 09:00 Na úvěr 01 [i] 09:30 Na úvěr 02 [i] 10:00 Baculaté děti 01 [i] 10:55 Limity měst: Toulouse [i] 11:10 Podzim na chalupě 04 [i] 12:10 Vítejte na svatební hostině 24 [i] 12:40 Vítejte na svatební hostině 25 [i] 13:10 Extrémní podmínky 13 [i] 13:40 Extrémní podmínky 14 [i] 14:05 Hlavní města Tichomoří 11 [i] 15:10 Muž divočiny 16 -Tvorové hlu [i] 16:10 Na úvěr 01 [i] 16:40 Na úvěr 02 [i] 17:10 Podzim na chalupě 04 [i] 18:10 Zvířecí rekordmani 31 [i] 19:10 Baculaté děti 01 [i] 20:00 Venku v zimě 01 [i] 20:30 Proč je to tak? 21 [i] 21:30 Tělo v číslech 02 [i] 22:30 Nukleární žraloci 03 [i] 23:35 Podsvětí amerických měst 03 [i] 00:35 Za hranice lidských možností 01 [i] 01:35 V rytmu stepu [i] 02:40 Místa ve Středomoří 24 [i] 03:45 Interiéry 15 [i] 04:05 Podsvětí amerických měst 03 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 32 [i] 06:00 Otisk [i] 07:25 Cinema, Cinema, Cinema 32 [i] 07:50 Moulin Rouge [i] 09:55 Hafan hasičem [i] 11:45 Hannah Montana & Miley Cyrus: Koncert Best Of Both Worlds [i] 13:00 Jack [i] 14:50 Monkey Business - Nokia Tour 2007 [i] 16:25 Miliónový pes [i] 18:10 O rodičích a dětech [i] 20:00 Denní hlídka [i] 22:10 Lady Jane [i] 23:50 Za nepřátelskou linií 2: Osa zla [i] 01:25 Zmije [i] 03:25 Denní hlídka [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Tady se nedá žít V. 3 [i] 11:30 Přijít a zazářit [i] 13:10 Happy Feet [i] 14:55 Podezřelý [i] 16:15 Zpáteční cesta [i] 18:00 Věčný příběh [i] 20:00 Diane Arbus: Příběh jedné obsese [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Podivná láska 1 [i] 23:00 Flight Of The Conchords II. : Nový hrnek 2 [i] 23:30 Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu [i] 00:55 Zodiac [i] 03:30 Marion a Lucie [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 2 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 48 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 49 [i] 07:00 Corwinovo poslání: Krokodýlí živel (pohyb) [i] 08:00 Opičí branže 1 [i] 08:30 Opičí branže 2 [i] 09:00 Veterinární policie Houston 5 [i] 10:00 Zápisník lovce krokodýlů: Záchrana krokodýlů v Jižním Pacifiku [i] 11:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 7 [i] 11:30 Ztřeštěná zvířata 5 [i] 12:00 Jak se nestát návnadou pro žraloky [i] 13:00 Zvířecí policie: Útulný dům [i] 14:00 Lovec krokodýlů: Tváře v pralese [i] 15:00 Žokejové: Absolutní špička [i] 15:30 Žokejové: Všechno nebo nic [i] 16:00 SOS živočišné říše 1 [i] 16:30 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Citová houpačka [i]