Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Scooby Doo, kde si?! I. 15/17 [i] 06:20 Duck Dodgers II. 18/26 [i] 06:45 Moja mama veterinárka I. 1/13 [i] 07:40 Poliš a bandita 2 [i] 09:20 Priatelia IV. 17-18/24 [i] 10:10 Smallville VI. 10-11/22 [i] 11:50 Maverick [i] 14:10 Účastníci zájazdu [i] 16:25 Nikto ju neochránil [i] 18:05 Crusoe 7/12 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Poklad kráľa Šalamúna 1/2 [i] 21:35 Poklad kráľa Šalamúna 2/2 [i] 23:15 Minority Report [i] 01:50 Vraždy z vyšších kruhov [i] 03:25 Je třeba zabít Sekala [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Ostrovy snov 2/4 [i] 06:15 Motormagazín [i] 06:35 Postav dom, zasaď strom [i] 07:10 Pocoyo II. 5/52 [i] 07:15 Timon a Pumbaa 5/25 [i] 07:40 Phineas a Ferb 7/26 [i] 08:05 Elá hop! [i] 08:30 Zlatá priadka [i] 09:35 Falcon Beach 8/26 [i] 10:25 Život s chladnou krvou 4/5 [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 Alžbetin dvor 4/6 [i] 13:10 Agatha Christie : Poirot [i] 14:00 Agatha Christie : Poirot [i] 14:55 Povstalecká história 4 [i] 16:20 Víťazstvo lásky 2/6 [i] 17:55 Zmenáreň [i] 18:24 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 Domáci majstri [i] 18:40 Uvoľnite sa, prosím [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dobrodružstvo Poseidonu 1/2 [i] 21:45 Dobrodružstvo Poseidonu 2/2 [i] 23:15 Záhadné vraždy [i] 00:45 Agatha Christie : Poirot [i] 01:35 Agatha Christie : Poirot [i] 02:25 Uvoľnite sa, prosím [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:40 Správy STV [i] 08:00 Udalosti ČT [i] 08:35 Halali [i] 09:05 Televíkend [i] 09:30 Podzemné krásavice\Dobšinská ľadová jaskyňa [i] 09:50 Farmárska revue [i] 10:10 Potulky po zábavných parkoch [i] 10:20 My sme malí muzikanti [i] 10:50 Hrady a povesti [i] 11:15 Malá domov [i] 11:45 Dokumentárny klub [i] 13:25 Hlas ticha [i] 13:50 Orientácie [i] 14:15 Na rozchodnú [i] 15:45 Československý filmový týždenník [i] 16:05 Poklady sveta IV. [i] 16:25 Nepokojná láska 5/5 [i] 17:40 Megastavby II. [i] 18:30 Zlaté hity [i] 19:10 Malé biblické príbehy\Ježiš a Samaritánka [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke SK + CZ [i] 21:40 Soirée z Mlynskej doliny [i] 22:35 Z hranej tvorby slovenských autorov [i] 23:35 BJD 2007 [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:10 Správy STV [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 Veľký televízny príbeh: Rande [i] 07:30 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 08:25 Pinocchio [i] 08:50 Karate Kid [i] 09:20 Simpsonovci VIII. 2 [i] 09:45 Na pokraji smrti [i] 10:40 Sexi špinavé prachy 9,10/10 [i] 12:10 Damages - V ohrození života I. 9,10 [i] 13:50 Rande [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:10 NAJLEPŠIE POČASIE 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 20 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VII. 18 [i] 22:00 Texaský masaker motorovou pílou [i] 00:00 Strelec [i] 01:50 Texaský masaker motorovou pílou [i] 03:25 Damages - V ohrození života I. [i] 04:55 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Dr. Hermanová [i] 07:00 Zvieracia klinika [i] 07:30 Zorro 59 [i] 08:00 Starsky a Hutch 9,10 [i] 09:30 V uliciach San Francisca 104,105 [i] 11:15 Zorro 60 [i] 11:40 Zvieracia klinika [i] 12:20 Klub EURO výhercov [i] 14:00 Doktorka Quinnová 43,44 [i] 15:45 Julie Lescautová V. 8,9 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Detektív XXL 2: Gonzalesova pomsta [i] 21:30 Sex a pani X [i] 23:00 V uliciach San Francisca 104,105 [i] 00:50 Starsky a Hutch [i] 02:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník IX. - Guatemala 9/15 [i] 07:00 Poslední trosečník IX. - Guatemala 10/15 [i] 08:00 Rodinné právo III. 21/21 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 11/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 12/20 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI 18/22 [i] 12:00 Wildfire II. 9/13 [i] 13:00 Vodní krysy II. 10/13 [i] 14:00 Poslední trosečník XIII. - Cookovy Ostrovy 12/16 [i] 15:00 The Amazing Race XIV. 6/11 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI 18/22 [i] 17:00 Wildfire II. 9/13 [i] 18:00 All Saints V. 11/43 [i] 19:00 Posel ztracených duší III. 7/18 [i] 20:00 Cadillac Man [i] 21:55 Zachraň mě IV. 12/13 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 18/22 [i] 00:00 Pacovo mužstvo III. 17/26 [i] 01:45 Akce 12/13 [i] 02:15 Zachraň mě IV. 12/13 [i] 03:05 Cadillac Man [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americký chopper: Motorka pro Strike Ten Entertainment [i] 06:00 Masivní rychlost: Rychlá kola [i] 06:25 Jak se to dělá: Drátěná vlna/Tvarované svíce/Automaty na mince [i] 06:50 Jak se to dělá: Balené pokrmy pro letadla/Papírové pohárky/Trumpety [i] 07:15 Bořiči mýtů: Divácký trojitý speciál [i] 08:10 Svět budoucnosti: Letadla budoucnosti [i] 09:05 Extrémní výbuchy: Bermudy [i] 10:00 Lovci tornád: Pozdrav běsu [i] 10:55 Zbraně budoucnosti: Moc ohně [i] 11:50 Americká rychlá kola: Auto soutěže Bud Light - část 3 [i] 12:45 Opravna vraků: Camaro [i] 13:40 Špinavé práce: Krokodýlí farmář [i] 14:35 Nutné k přežití: Jižní Dakota [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Riskantní a nebezpečné [i] 16:25 Jak se to dělá: Visací zámky/Strojky na vlasy/Dřeváky/Syntetická kůže/ [i] 16:55 Jak se to dělá: Veslařské lodě/Nerezové dřezy/Kůže/Pedal-steel kytary [i] 17:20 Svět budoucnosti: Letadla budoucnosti [i] 18:15 Pátá rychlost 9 [i] 18:45 Pátá rychlost 10 [i] 19:10 Americký chopper: Motorka pro Strike Ten Entertainment [i] 20:05 Bořiči mýtů: Explodující nárazníky [i] 21:00 Jediná cesta úniku: Pohřben zaživa [i] 21:30 Hry s časem: Mistr boje samurajským mečem [i] 21:55 Chris Ryan u nejlepších policejních sborů světa: Polsko [i] 22:50 Sérioví vrazi: Anděl smrti [i] 23:45 Ženy vražedkyně: Nebezpečné léky [i] 00:40 Skutečná volání pohotovosti: Hrůza v obchodním domě [i] 01:10 Skutečná volání pohotovosti: Boj o přežití [i] 01:40 Extrémní výbuchy: Bermudy [i] 02:40 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Tchajwanský tunel Hsue-šan [i] 03:40 Jak se to dělá: Meče/Mostní čluny/Stojací hodiny/Pojistky [i] 04:05 Bořiči mýtů: Explodující nárazníky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Co mám dělat, když...? [i] 05:15 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Zpívánky [i] 06:05 Navštívenka [i] 06:25 Ve dvou se to lépe táhne 5/13 [i] 06:35 Borůvka a Kvítko 5/13 [i] 06:40 Pět draků vodáků 5/13 [i] 06:50 Ferda 14/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou 07:30 Obyčejná koňská historie 2/6 [i] 07:55 Animované písničky [i] 08:00 Teď vedou, babička s dědou [i] 08:05 Animované písničky [i] 08:10 To musíš vidět [i] 08:15 Animované písničky [i] 08:20 Rybářská školička 6/10 [i] 08:30 Měsíční kámen [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Eliška a její rod 3/7 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Klobouk Jiří Wimmer [i] 13:00 Čertova nevěsta [i] 14:20 Cesty víry [i] 14:40 Křesťanský magazín [i] 14:55 Sváteční slovo publicisty a pedagoga Jiřího Zajíce [i] 15:00 Psi a lidé [i] 16:40 Podzemní Čechy II 6/13 [i] 17:05 Čétéčko [i] 17:25 Území bílých králů 3/7 [i] 18:15 Škola Na Výsluní 5/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Oběti a vrazi [i] 21:40 Losování Sportky a Šance 21:45 Foylova válka IV 5/7 [i] 23:20 Film o filmu Veni, vidi, vici [i] 23:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:40 Mrtví jako já 9/14 [i] 00:20 Svět umění: Hollywoodští rivalové 15/15 [i] 01:15 Uvolněte se, prosím [i] 01:55 Na cestě po Gorolsku [i] 02:25 Klobouk Jiří Wimmer [i] 03:15 Kavárnička dříve narozených [i] 04:05 Festival Bohuslava Martinů [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Příběhy domů [i] 05:30 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Martou [i] 06:50 Správy STV 07:20 City Folk: Praha [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 740/2379 [i] 08:45 Alternativní kultura [i] 09:40 Česko jedna báseň: Stanislav [i] 09:45 Čtenářský deník... Petra Hůlová: Cirkus Les Mémoires [i] 10:05 Film 2009 [i] 10:35 Exit 316: Odpuštění [i] 10:55 Mýty a fakta historie: Caligula: vláda šílence [i] 11:40 Deset století architektury [i] 12:00 Kamenný řád 5/6 [i] 13:15 Chci být hvězdou v operetě [i] 13:50 POP ART [i] 14:30 Svět umění: Hollywoodští rivalové 15/15 [i] 15:25 Světci a svědci [i] 15:35 Znamení a rituály [i] 15:55 Švýcarský Robinson [i] 17:55 Film o filmu Andrey Sedláčkové [i] 18:10 Poklady světa [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Ludwig van Beethoven [i] 19:10 Klement Slavický: Symfonietta č.4 [i] 19:45 J. Suk: Píseň lásky [i] 20:00 Archivní mozaika [i] 21:00 Příběh vyhozeného filmu [i] 21:10 Jak se máte, co děláte? [i] 21:40 Život operního pěvce Eduarda [i] 22:00 Na plovárně s Jiřím Lábusem [i] 22:25 Zprávy z Letní filmové školy v Uherském Hradišti 2009 [i] 22:35 Utrpení [i] 00:30 Flamenco 21. století 2/3 [i] 01:35 Čétéčko [i] 01:55 Hry handicapovaných talentů [i] 02:50 Kamera na cestách: Thajská královská řeka [i] 03:50 Krásy evropského pobřeží: Ve stínu [i] 03:55 Podzemní Čechy II 6/13 [i] 04:25 Krásný ztráty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:15 Království surikat II 2 [i] 06:40 Kamarádi z lesa 23 [i] 06:55 Bolek a Lolek 56 [i] 07:05 Baby Looney Tunes 33 [i] 07:30 Spongebob v kalhotách 13 [i] 07:55 Čarodějky VIII 21 [i] 08:40 Ať žije Valentýn! [i] 10:25 Mezi supy [i] 12:15 Unesený 5 [i] 13:05 Muzikál ze střední [i] 14:55 Firma [i] 17:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:40 Kriminálka Las Vegas II 6 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Chalupáři 7 [i] 20:55 Mr.GS [i] 21:25 Mexičan [i] 23:35 Nebezpečné hry 2 [i] 01:15 Báječní lidé 4 [i] 02:00 Novashopping 02:20 HOGO FOGO [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 X-Men: Začátek IV 1 [i] 07:00 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka II 6 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 08:00 Přátelé IX 14 [i] 08:25 Hitlerovi muži I 1 [i] 09:30 Svět 2009 [i] 10:00 Vždyť je to hračka [i] 11:50 Rio Conchos [i] 13:55 Pan Billion [i] 15:40 Velké naděje [i] 17:50 Jste to, co jíte [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé IX 15 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru [i] 22:05 Mapa lidského srdce [i] 00:10 Volání svobody [i] 02:50 Volejte Věštce 04:35 To je fór! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Podivné experimenty [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Pik a Amadeus [i] 13:30 Mladý dračí ninja 2. [i] 15:00 Zelený oblak [i] 16:40 George Washington [i] 18:10 Tam, kde končí hvězdy [i] 19:45 Elvíra-strašidelný zámek [i] 21:15 Bestie Karla [i] 23:00 Král videoher [i] 00:35 Duna [i] 02:50 Márnice [i] 04:25 Mladý dračí ninja 2. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Plavání [i] 09:00 Plavání [i] 11:30 Tenis [i] 13:00 Atletika [i] 15:00 Fotbal [i] 15:30 Fotbal [i] 17:30 Plavání [i] 17:45 Plavání [i] 20:00 Fotbal [i] 21:00 Tenis [i] 22:45 Motorismus [i] 23:00 Tenis [i] 01:00 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Rodina podle plánu [i] 08:00 Na jeden večer [i] 10:00 Foylova válka V 2 [i] 12:00 Anděl v rodině [i] 14:00 Doktor Martin III 6 [i] 15:00 Doktor Martin III 7 [i] 16:00 Život v Liberty Street [i] 18:00 Shania [i] 20:00 Svatební horečka [i] 22:00 Johanka z Arku 1/2 [i] 00:00 Johanka z Arku 2/2 [i] 02:00 Rezidence Jericho [i] 04:00 Nápadník [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Buď já nebo pes 45 [i] 06:00 Mistrovské loupeže 10 [i] 07:05 Znovuobjevitelé 09 [i] 07:35 Znovuobjevitelé 10 [i] 08:05 Za zavřenými dveřmi 05 [i] 09:05 Jamie vaří doma 20 [i] 09:40 Jamie vaří doma 21 [i] 10:10 Nigella vaří narychlo 09 [i] 10:45 Nigella vaří narychlo 10 [i] 11:20 Královská dynastie Windsorů 03 [i] 12:25 Od podlahy s Debbie Travisovou 17 [i] 13:30 Skryté možnosti 35 [i] 14:00 Skryté možnosti 36 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 34 [i] 15:35 Znovuobjevitelé 24 [i] 16:05 Znovuobjevitelé 25 [i] 16:35 Mistři švindlu 13 [i] 17:10 Chlapský víkend 05 [i] 17:45 Chlapský víkend 06 [i] 18:20 Buď já nebo pes 46 [i] 19:10 Limity měst 08 [i] 19:25 Svět hi-tech 25 [i] 19:55 Svět hi-tech 26 [i] 20:25 Léto očima vědy [i] 21:25 Stalinova poslední čistka [i] 22:30 Automobilové bomby 02 [i] 23:30 Pohromy století 35 [i] 00:25 Kamenné monumenty 22 [i] 01:00 Kamenné monumenty 23 [i] 01:30 Příběh o Indii 01 [i] 02:35 Za zavřenými dveřmi 05 [i] 03:30 Místa ve Středomoří 09 [i] 04:40 Interiéry 09 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Šílená láska [i] 07:35 Živoj jde dál [i] 09:25 Filmy a filmové hvězdy 30 [i] 09:50 Příměří [i] 11:35 Jaký otec, taková dcera [i] 13:00 Otisk [i] 14:25 Moulin Rouge [i] 16:30 Beowulf [i] 18:20 Hannah Montana & Miley Cyrus: Koncert Best Of Both Worlds [i] 19:30 Před kamerou 32 [i] 20:00 Zapomenutý ostrov [i] 21:35 Hlava nehlava [i] 23:35 Lookout [i] 01:10 Až na krev [i] 03:45 Gorila [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Tady se nedá žít V. 2 [i] 09:30 Výlet do Saint Tropez [i] 11:15 Před kamerou 31 [i] 11:40 Tikot [i] 13:15 Je nám osmnáct [i] 14:45 Štěstí ve hře [i] 16:45 Budiž světlo [i] 18:15 Ďábel nosí Pradu [i] 20:05 300: Bitva u Thermopyl [i] 22:00 Skrytá identita [i] 00:30 Krvavý diamant [i] 02:50 Stav obležení [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 1 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 14 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 15 [i] 07:00 Veterinární policie Houston 15 [i] 08:00 Opičí život 5 [i] 08:30 Opičí život 6 [i] 09:00 Ztřeštěná zvířata 9 [i] 09:30 Ztřeštěná zvířata 10 [i] 10:00 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Hvězdný tým [i] 10:30 SOS živočišné říše 9 [i] 11:00 Zvířecí policie 13 [i] 12:00 Zvířecí policie: Mocná síla [i] 13:00 Veterinární policie Houston: Divoká smečka [i] 14:00 Veterinární policie Houston: Špinavá práce [i] 15:00 Žokejové: Absolutní špička [i] 15:30 Žokejové: Všechno nebo nic [i] 16:00 Kdo s koho: Namibie [i] 16:30 Kdo s koho: Borneo [i] 17:00 Veterinární policie Houston: Kanec Boris [i] 18:00 Dny delfínů 1 [i] 18:30 Dny delfínů 2 [i] 19:00 Surikatí království: Sestra v akci [i] 19:30 Opičí život 12 [i] 20:00 Boj o velryby: Hromy, blesky [i] 21:00 Nezkrotná příroda: Záchrana březí tygřice [i] 22:00 Nezkrotná příroda: Útok kobry [i] 23:00 Veterinární policie Houston: Kanec Boris [i] 00:00 Veterinární policie Houston 15 [i] 01:00 Surikatí království: Sestra v akci [i] 01:30 Opičí život 12 [i] 01:55 Boj o velryby: Hromy, blesky [i] 02:50 Nezkrotná příroda: Útok žraloka vouskatého [i] 03:45 Nezkrotná příroda: Dvojí útok žraloků bílých [i] 04:40 Veterinární policie Houston: Kanec Boris [i]
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox
    11:05 Okrsek 13 [i] 12:30 Happy End [i] 14:05 Klíče od domu [i] 15:55 Ostrov stříbrných volavek [i] 17:15 Země hojnosti [i] 19:15 Zdrhej o 106 [i] 21:00 Frida [i] 23:00 Cirkus v cirkuse [i] 01:15 Mrazivá tma [i] 02:45 Vnitřní nepřítel [i] 04:19 Závěr vysílání

GOLD CUP: Jamajka porazila Mexiko, kouč Whitmore: Dávid skolil Goliáša
Jamajskí futbalisti postúpili do finále na druhých majstrovstvách Severnej a Strednej Ameriky a Karibiku za sebou. V noci na pondelok zdolali v semifinále Mexičanov 1:0 a odplatili ...

Cyklista Babič je bronzový v pretekoch s hromadným štartom
Na snímke Adrián Babič, archívne foto

Češka Plíšková je na čele rebríčka WTA, Cibulková je na 11. mieste
Češka Karolína Plíšková

Richard Zvolánek chce zdolať deväť tatranských štítov za 30 hodín
Na snímke panoráma Vysokých Tatier pri Poprade

Aktuálne správy

Ministri budú rokovať o zmenách v zdravotníctve aj novom šéfovi ÚRSO
Na archívnej snímke zľava podpredsedníčka vlády a ministerka spravodlivosti SR Lucia Žitňanská, podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini a predseda vlády SR Robert Fico Na snímke zľava podpredsedníčka ...

Teploty dnes poklesnú, oblakov pribudne
Ilustračná snímka

Dlhé šoférovanie a dlhé sledovanie televízie znižuje inteligenciu
Pravidelné dlhé šoférovanie, a tiež pravidelné dlhé sledovanie televízie znižuje inteligenciu. Vyplýva to z výsledkov výskumu britského vedeckého tímu, ktorý skúmal viac ako pol milióna ...

Výsluchom svedkov pokračuje pojednávanie v kauze vraždy majiteľa pohrebníctva
Výsluchom svedkov pokračuje v pondelok 24. júla na pracovisku Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Banskej Bystrici pojednávanie v prípade vraždy 65-ročného majiteľa pohrebníctva vo ...

Danko s Ficom sa dohodli na zvyšovaní platov učiteľov
Predseda NR SR a šéf SNS Andrej Danko sa v pondelok dohodol s premiérom a predsedom Smeru-SD Robertom Ficom na zvyšovaní platov učiteľov od septembra. Vláda by preto mala podľa ...

FOTO: Zvolen búra dom na Pribinovej ulici, kde žijú asociáli
Na snímke staticky nespôsobilý dom na bývanie na Pribinovej ulici číslo 15 vo Zvolene pred búraním. Zvolen, 24. júla 2017.

IAS: Zníženie financovania výskumu HIV môže ohroziť boj s vírusom
Prípadné zníženie finančných príspevkov USA na výskum HIV môže ohroziť boj s týmto vírusom. Prezidentka Medzinárodnej spoločnosti AIDS (IAS) Linda-Gail Bekkerová to ...

VIDEO: V trnavskom divadle menia javisko
Snímka z rekonštrukcie javiska v Divadle Jána Palárika v Trnave 24. júla 2017.