Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
December 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Scooby Doo, kde si?! I. 15/17 [i] 06:20 Duck Dodgers II. 18/26 [i] 06:45 Moja mama veterinárka I. 1/13 [i] 07:40 Poliš a bandita 2 [i] 09:20 Priatelia IV. 17-18/24 [i] 10:10 Smallville VI. 10-11/22 [i] 11:50 Maverick [i] 14:10 Účastníci zájazdu [i] 16:25 Nikto ju neochránil [i] 18:05 Crusoe 7/12 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Poklad kráľa Šalamúna 1/2 [i] 21:35 Poklad kráľa Šalamúna 2/2 [i] 23:15 Minority Report [i] 01:50 Vraždy z vyšších kruhov [i] 03:25 Je třeba zabít Sekala [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Ostrovy snov 2/4 [i] 06:15 Motormagazín [i] 06:35 Postav dom, zasaď strom [i] 07:10 Pocoyo II. 5/52 [i] 07:15 Timon a Pumbaa 5/25 [i] 07:40 Phineas a Ferb 7/26 [i] 08:05 Elá hop! [i] 08:30 Zlatá priadka [i] 09:35 Falcon Beach 8/26 [i] 10:25 Život s chladnou krvou 4/5 [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 Alžbetin dvor 4/6 [i] 13:10 Agatha Christie : Poirot [i] 14:00 Agatha Christie : Poirot [i] 14:55 Povstalecká história 4 [i] 16:20 Víťazstvo lásky 2/6 [i] 17:55 Zmenáreň [i] 18:24 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 Domáci majstri [i] 18:40 Uvoľnite sa, prosím [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dobrodružstvo Poseidonu 1/2 [i] 21:45 Dobrodružstvo Poseidonu 2/2 [i] 23:15 Záhadné vraždy [i] 00:45 Agatha Christie : Poirot [i] 01:35 Agatha Christie : Poirot [i] 02:25 Uvoľnite sa, prosím [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Živá panoráma [i] 07:40 Správy STV [i] 08:00 Udalosti ČT [i] 08:35 Halali [i] 09:05 Televíkend [i] 09:30 Podzemné krásavice\Dobšinská ľadová jaskyňa [i] 09:50 Farmárska revue [i] 10:10 Potulky po zábavných parkoch [i] 10:20 My sme malí muzikanti [i] 10:50 Hrady a povesti [i] 11:15 Malá domov [i] 11:45 Dokumentárny klub [i] 13:25 Hlas ticha [i] 13:50 Orientácie [i] 14:15 Na rozchodnú [i] 15:45 Československý filmový týždenník [i] 16:05 Poklady sveta IV. [i] 16:25 Nepokojná láska 5/5 [i] 17:40 Megastavby II. [i] 18:30 Zlaté hity [i] 19:10 Malé biblické príbehy\Ježiš a Samaritánka [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke SK + CZ [i] 21:40 Soirée z Mlynskej doliny [i] 22:35 Z hranej tvorby slovenských autorov [i] 23:35 BJD 2007 [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:10 Správy STV [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 Veľký televízny príbeh: Rande [i] 07:30 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 08:25 Pinocchio [i] 08:50 Karate Kid [i] 09:20 Simpsonovci VIII. 2 [i] 09:45 Na pokraji smrti [i] 10:40 Sexi špinavé prachy 9,10/10 [i] 12:10 Damages - V ohrození života I. 9,10 [i] 13:50 Rande [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:10 NAJLEPŠIE POČASIE 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 20 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VII. 18 [i] 22:00 Texaský masaker motorovou pílou [i] 00:00 Strelec [i] 01:50 Texaský masaker motorovou pílou [i] 03:25 Damages - V ohrození života I. [i] 04:55 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Dr. Hermanová [i] 07:00 Zvieracia klinika [i] 07:30 Zorro 59 [i] 08:00 Starsky a Hutch 9,10 [i] 09:30 V uliciach San Francisca 104,105 [i] 11:15 Zorro 60 [i] 11:40 Zvieracia klinika [i] 12:20 Klub EURO výhercov [i] 14:00 Doktorka Quinnová 43,44 [i] 15:45 Julie Lescautová V. 8,9 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Detektív XXL 2: Gonzalesova pomsta [i] 21:30 Sex a pani X [i] 23:00 V uliciach San Francisca 104,105 [i] 00:50 Starsky a Hutch [i] 02:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník IX. - Guatemala 9/15 [i] 07:00 Poslední trosečník IX. - Guatemala 10/15 [i] 08:00 Rodinné právo III. 21/21 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 11/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 12/20 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI 18/22 [i] 12:00 Wildfire II. 9/13 [i] 13:00 Vodní krysy II. 10/13 [i] 14:00 Poslední trosečník XIII. - Cookovy Ostrovy 12/16 [i] 15:00 The Amazing Race XIV. 6/11 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI 18/22 [i] 17:00 Wildfire II. 9/13 [i] 18:00 All Saints V. 11/43 [i] 19:00 Posel ztracených duší III. 7/18 [i] 20:00 Cadillac Man [i] 21:55 Zachraň mě IV. 12/13 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 18/22 [i] 00:00 Pacovo mužstvo III. 17/26 [i] 01:45 Akce 12/13 [i] 02:15 Zachraň mě IV. 12/13 [i] 03:05 Cadillac Man [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americký chopper: Motorka pro Strike Ten Entertainment [i] 06:00 Masivní rychlost: Rychlá kola [i] 06:25 Jak se to dělá: Drátěná vlna/Tvarované svíce/Automaty na mince [i] 06:50 Jak se to dělá: Balené pokrmy pro letadla/Papírové pohárky/Trumpety [i] 07:15 Bořiči mýtů: Divácký trojitý speciál [i] 08:10 Svět budoucnosti: Letadla budoucnosti [i] 09:05 Extrémní výbuchy: Bermudy [i] 10:00 Lovci tornád: Pozdrav běsu [i] 10:55 Zbraně budoucnosti: Moc ohně [i] 11:50 Americká rychlá kola: Auto soutěže Bud Light - část 3 [i] 12:45 Opravna vraků: Camaro [i] 13:40 Špinavé práce: Krokodýlí farmář [i] 14:35 Nutné k přežití: Jižní Dakota [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Riskantní a nebezpečné [i] 16:25 Jak se to dělá: Visací zámky/Strojky na vlasy/Dřeváky/Syntetická kůže/ [i] 16:55 Jak se to dělá: Veslařské lodě/Nerezové dřezy/Kůže/Pedal-steel kytary [i] 17:20 Svět budoucnosti: Letadla budoucnosti [i] 18:15 Pátá rychlost 9 [i] 18:45 Pátá rychlost 10 [i] 19:10 Americký chopper: Motorka pro Strike Ten Entertainment [i] 20:05 Bořiči mýtů: Explodující nárazníky [i] 21:00 Jediná cesta úniku: Pohřben zaživa [i] 21:30 Hry s časem: Mistr boje samurajským mečem [i] 21:55 Chris Ryan u nejlepších policejních sborů světa: Polsko [i] 22:50 Sérioví vrazi: Anděl smrti [i] 23:45 Ženy vražedkyně: Nebezpečné léky [i] 00:40 Skutečná volání pohotovosti: Hrůza v obchodním domě [i] 01:10 Skutečná volání pohotovosti: Boj o přežití [i] 01:40 Extrémní výbuchy: Bermudy [i] 02:40 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Tchajwanský tunel Hsue-šan [i] 03:40 Jak se to dělá: Meče/Mostní čluny/Stojací hodiny/Pojistky [i] 04:05 Bořiči mýtů: Explodující nárazníky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Co mám dělat, když...? [i] 05:15 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Zpívánky [i] 06:05 Navštívenka [i] 06:25 Ve dvou se to lépe táhne 5/13 [i] 06:35 Borůvka a Kvítko 5/13 [i] 06:40 Pět draků vodáků 5/13 [i] 06:50 Ferda 14/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou 07:30 Obyčejná koňská historie 2/6 [i] 07:55 Animované písničky [i] 08:00 Teď vedou, babička s dědou [i] 08:05 Animované písničky [i] 08:10 To musíš vidět [i] 08:15 Animované písničky [i] 08:20 Rybářská školička 6/10 [i] 08:30 Měsíční kámen [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Eliška a její rod 3/7 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Klobouk Jiří Wimmer [i] 13:00 Čertova nevěsta [i] 14:20 Cesty víry [i] 14:40 Křesťanský magazín [i] 14:55 Sváteční slovo publicisty a pedagoga Jiřího Zajíce [i] 15:00 Psi a lidé [i] 16:40 Podzemní Čechy II 6/13 [i] 17:05 Čétéčko [i] 17:25 Území bílých králů 3/7 [i] 18:15 Škola Na Výsluní 5/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Oběti a vrazi [i] 21:40 Losování Sportky a Šance 21:45 Foylova válka IV 5/7 [i] 23:20 Film o filmu Veni, vidi, vici [i] 23:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:40 Mrtví jako já 9/14 [i] 00:20 Svět umění: Hollywoodští rivalové 15/15 [i] 01:15 Uvolněte se, prosím [i] 01:55 Na cestě po Gorolsku [i] 02:25 Klobouk Jiří Wimmer [i] 03:15 Kavárnička dříve narozených [i] 04:05 Festival Bohuslava Martinů [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Příběhy domů [i] 05:30 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Martou [i] 06:50 Správy STV 07:20 City Folk: Praha [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 740/2379 [i] 08:45 Alternativní kultura [i] 09:40 Česko jedna báseň: Stanislav [i] 09:45 Čtenářský deník... Petra Hůlová: Cirkus Les Mémoires [i] 10:05 Film 2009 [i] 10:35 Exit 316: Odpuštění [i] 10:55 Mýty a fakta historie: Caligula: vláda šílence [i] 11:40 Deset století architektury [i] 12:00 Kamenný řád 5/6 [i] 13:15 Chci být hvězdou v operetě [i] 13:50 POP ART [i] 14:30 Svět umění: Hollywoodští rivalové 15/15 [i] 15:25 Světci a svědci [i] 15:35 Znamení a rituály [i] 15:55 Švýcarský Robinson [i] 17:55 Film o filmu Andrey Sedláčkové [i] 18:10 Poklady světa [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Ludwig van Beethoven [i] 19:10 Klement Slavický: Symfonietta č.4 [i] 19:45 J. Suk: Píseň lásky [i] 20:00 Archivní mozaika [i] 21:00 Příběh vyhozeného filmu [i] 21:10 Jak se máte, co děláte? [i] 21:40 Život operního pěvce Eduarda [i] 22:00 Na plovárně s Jiřím Lábusem [i] 22:25 Zprávy z Letní filmové školy v Uherském Hradišti 2009 [i] 22:35 Utrpení [i] 00:30 Flamenco 21. století 2/3 [i] 01:35 Čétéčko [i] 01:55 Hry handicapovaných talentů [i] 02:50 Kamera na cestách: Thajská královská řeka [i] 03:50 Krásy evropského pobřeží: Ve stínu [i] 03:55 Podzemní Čechy II 6/13 [i] 04:25 Krásný ztráty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:15 Království surikat II 2 [i] 06:40 Kamarádi z lesa 23 [i] 06:55 Bolek a Lolek 56 [i] 07:05 Baby Looney Tunes 33 [i] 07:30 Spongebob v kalhotách 13 [i] 07:55 Čarodějky VIII 21 [i] 08:40 Ať žije Valentýn! [i] 10:25 Mezi supy [i] 12:15 Unesený 5 [i] 13:05 Muzikál ze střední [i] 14:55 Firma [i] 17:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:40 Kriminálka Las Vegas II 6 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Chalupáři 7 [i] 20:55 Mr.GS [i] 21:25 Mexičan [i] 23:35 Nebezpečné hry 2 [i] 01:15 Báječní lidé 4 [i] 02:00 Novashopping 02:20 HOGO FOGO [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 X-Men: Začátek IV 1 [i] 07:00 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka II 6 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 08:00 Přátelé IX 14 [i] 08:25 Hitlerovi muži I 1 [i] 09:30 Svět 2009 [i] 10:00 Vždyť je to hračka [i] 11:50 Rio Conchos [i] 13:55 Pan Billion [i] 15:40 Velké naděje [i] 17:50 Jste to, co jíte [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé IX 15 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru [i] 22:05 Mapa lidského srdce [i] 00:10 Volání svobody [i] 02:50 Volejte Věštce 04:35 To je fór! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Podivné experimenty [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Pik a Amadeus [i] 13:30 Mladý dračí ninja 2. [i] 15:00 Zelený oblak [i] 16:40 George Washington [i] 18:10 Tam, kde končí hvězdy [i] 19:45 Elvíra-strašidelný zámek [i] 21:15 Bestie Karla [i] 23:00 Král videoher [i] 00:35 Duna [i] 02:50 Márnice [i] 04:25 Mladý dračí ninja 2. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Plavání [i] 09:00 Plavání [i] 11:30 Tenis [i] 13:00 Atletika [i] 15:00 Fotbal [i] 15:30 Fotbal [i] 17:30 Plavání [i] 17:45 Plavání [i] 20:00 Fotbal [i] 21:00 Tenis [i] 22:45 Motorismus [i] 23:00 Tenis [i] 01:00 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Rodina podle plánu [i] 08:00 Na jeden večer [i] 10:00 Foylova válka V 2 [i] 12:00 Anděl v rodině [i] 14:00 Doktor Martin III 6 [i] 15:00 Doktor Martin III 7 [i] 16:00 Život v Liberty Street [i] 18:00 Shania [i] 20:00 Svatební horečka [i] 22:00 Johanka z Arku 1/2 [i] 00:00 Johanka z Arku 2/2 [i] 02:00 Rezidence Jericho [i] 04:00 Nápadník [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Buď já nebo pes 45 [i] 06:00 Mistrovské loupeže 10 [i] 07:05 Znovuobjevitelé 09 [i] 07:35 Znovuobjevitelé 10 [i] 08:05 Za zavřenými dveřmi 05 [i] 09:05 Jamie vaří doma 20 [i] 09:40 Jamie vaří doma 21 [i] 10:10 Nigella vaří narychlo 09 [i] 10:45 Nigella vaří narychlo 10 [i] 11:20 Královská dynastie Windsorů 03 [i] 12:25 Od podlahy s Debbie Travisovou 17 [i] 13:30 Skryté možnosti 35 [i] 14:00 Skryté možnosti 36 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 34 [i] 15:35 Znovuobjevitelé 24 [i] 16:05 Znovuobjevitelé 25 [i] 16:35 Mistři švindlu 13 [i] 17:10 Chlapský víkend 05 [i] 17:45 Chlapský víkend 06 [i] 18:20 Buď já nebo pes 46 [i] 19:10 Limity měst 08 [i] 19:25 Svět hi-tech 25 [i] 19:55 Svět hi-tech 26 [i] 20:25 Léto očima vědy [i] 21:25 Stalinova poslední čistka [i] 22:30 Automobilové bomby 02 [i] 23:30 Pohromy století 35 [i] 00:25 Kamenné monumenty 22 [i] 01:00 Kamenné monumenty 23 [i] 01:30 Příběh o Indii 01 [i] 02:35 Za zavřenými dveřmi 05 [i] 03:30 Místa ve Středomoří 09 [i] 04:40 Interiéry 09 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Šílená láska [i] 07:35 Živoj jde dál [i] 09:25 Filmy a filmové hvězdy 30 [i] 09:50 Příměří [i] 11:35 Jaký otec, taková dcera [i] 13:00 Otisk [i] 14:25 Moulin Rouge [i] 16:30 Beowulf [i] 18:20 Hannah Montana & Miley Cyrus: Koncert Best Of Both Worlds [i] 19:30 Před kamerou 32 [i] 20:00 Zapomenutý ostrov [i] 21:35 Hlava nehlava [i] 23:35 Lookout [i] 01:10 Až na krev [i] 03:45 Gorila [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Tady se nedá žít V. 2 [i] 09:30 Výlet do Saint Tropez [i] 11:15 Před kamerou 31 [i] 11:40 Tikot [i] 13:15 Je nám osmnáct [i] 14:45 Štěstí ve hře [i] 16:45 Budiž světlo [i] 18:15 Ďábel nosí Pradu [i] 20:05 300: Bitva u Thermopyl [i] 22:00 Skrytá identita [i] 00:30 Krvavý diamant [i] 02:50 Stav obležení [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 1 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 14 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 15 [i] 07:00 Veterinární policie Houston 15 [i] 08:00 Opičí život 5 [i] 08:30 Opičí život 6 [i] 09:00 Ztřeštěná zvířata 9 [i] 09:30 Ztřeštěná zvířata 10 [i] 10:00 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Hvězdný tým [i] 10:30 SOS živočišné říše 9 [i] 11:00 Zvířecí policie 13 [i] 12:00 Zvířecí policie: Mocná síla [i] 13:00 Veterinární policie Houston: Divoká smečka [i] 14:00 Veterinární policie Houston: Špinavá práce [i] 15:00 Žokejové: Absolutní špička [i] 15:30 Žokejové: Všechno nebo nic [i] 16:00 Kdo s koho: Namibie [i] 16:30 Kdo s koho: Borneo [i] 17:00 Veterinární policie Houston: Kanec Boris [i] 18:00 Dny delfínů 1 [i] 18:30 Dny delfínů 2 [i] 19:00 Surikatí království: Sestra v akci [i] 19:30 Opičí život 12 [i] 20:00 Boj o velryby: Hromy, blesky [i] 21:00 Nezkrotná příroda: Záchrana březí tygřice [i] 22:00 Nezkrotná příroda: Útok kobry [i] 23:00 Veterinární policie Houston: Kanec Boris [i] 00:00 Veterinární policie Houston 15 [i] 01:00 Surikatí království: Sestra v akci [i] 01:30 Opičí život 12 [i] 01:55 Boj o velryby: Hromy, blesky [i] 02:50 Nezkrotná příroda: Útok žraloka vouskatého [i] 03:45 Nezkrotná příroda: Dvojí útok žraloků bílých [i] 04:40 Veterinární policie Houston: Kanec Boris [i]
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox
    11:05 Okrsek 13 [i] 12:30 Happy End [i] 14:05 Klíče od domu [i] 15:55