Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Chrisa nemá nikto rád I. 5/22 [i] 06:15 Malý zajac Bugs a priatelia II. 9/13 [i] 06:40 Scooby Doo, kde si?! I. 14/17 [i] 07:05 Duck Dodgers II. 17/26 [i] 07:30 Alf I. 25/25 [i] 08:00 Alf II. 1/24 [i] 08:25 Malá veľká liga [i] 10:35 Priatelia IV. 15-16/24 [i] 11:25 Špinavý Joe [i] 13:00 Batman a Robin [i] 15:25 Jackie Chan: Superpoliš 1 [i] 17:15 Je to na tebe [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie 19:50 Športové noviny [i] 20:00 SMOTÁNKA [i] 20:20 Len trošku šťastia [i] 22:15 Purpurové rieky 2: Anjeli apokalypsy [i] 00:10 Nemilosrdne [i] 02:10 Sfinga [i] 04:05 Nočné vlny [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Správy STV [i] 05:55 Góly body sekundy [i] 06:05 Klik [i] 06:20 Môj dom - môj hrad [i] 06:45 Hopla! [i] 07:15 Pocoyo II. 4/52 [i] 07:20 Timon a Pumbaa 4/25 [i] 07:40 Phineas a Ferb 6/26 [i] 08:05 Fidlibumove rozprávky [i] 08:35 Afrodita [i] 09:55 Falcon Beach 7/26 [i] 10:50 Ostrovy snov 2/4 [i] 11:40 Motormagazín [i] 12:05 Život bez konca 1/5 [i] 13:20 McBride :Vylaďte si na vraždu [i] 14:45 Film pre pamätníkov [i] 16:05 Oheň v srdci [i] 17:50 Postav dom, zasaď strom [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 Domáci majstri [i] 18:40 Promülle [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:40 Bez stopy [i] 23:10 Prameň [i] 00:35 Oheň v srdci [i] 02:20 Takí sme boli [i] 03:20 Správy STV [i] 03:45 Góly body sekundy [i] 03:55 Klik [i] 04:10 Národné parky a ochrana prírody [i] 04:25 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 04:55 Ryby, rybky, rybičky [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Kaleidoskop 6/33 [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:25 Správy STV [i] 07:45 Udalosti ČT [i] 08:20 Správy - Hírek [i] 08:30 Správy a komentáre [i] 08:50 Televíkend [i] 09:15 GEN.sk [i] 09:30 Cesty nádeje [i] 10:00 Ordinácia novokňazov [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Pestrá rodinka 30/36 [i] 13:30 Expedícia Červené more 5/10 [i] 14:00 5000 rokov čínskej civilizácie 10/12 [i] 15:00 Zastretý farebný svet 2/2 [i] 16:20 Moc vedomostí. Veľké európske univerzity 2/6 [i] 17:10 Nepokojná láska 4/5 [i] 18:30 Farmárska revue [i] 18:50 Družka moja srdečná [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Dokumentárny klub [i] 21:35 Anjeli strážni [i] 22:05 Dejiny malej mechanizovanej múzy [i] 22:10 Ateliér [i] 22:45 Noc v archíve [i] 00:15 Nočné invencie [i] 00:20 Hudobný relax [i] 00:50 Motormagazín [i] 01:10 Udalosti ČT [i] 01:45 Správy STV [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Zvieracia klinika [i] 06:00 Veľký televízny príbeh: Dvojník [i] 08:00 Nedráždi! [i] 08:30 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 09:25 Pinocchio [i] 09:50 Karate Kid [i] 10:20 Profesionáli 15 [i] 11:00 Nezvestní III. 9,10 [i] 12:45 Komando GSG 9 9,10 [i] 14:30 Pomsta brata [i] 16:30 Bozk na rozlúčku [i] 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Desperado [i] 22:20 Koniec sveta [i] 00:15 Miliónový tanec [i] 02:30 Komando GSG 9 [i] 04:00 Koniec sveta [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Doktor z hôr I. 7 [i] 06:30 Navzdory osudu 24,25 [i] 08:00 Starsky a Hutch 7,8 [i] 09:30 V uliciach San Francisca 102,103 [i] 11:15 Zorro 59 [i] 11:40 Zvieracia klinika [i] 12:20 Klub EURO výhercov [i] 14:00 "Hoří, má panenko" [i] 15:10 Doktorka Quinnová 43,44 [i] 16:50 Synovia a dcéry Jakuba sklára 4 [i] 17:55 Siska 42 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Julie Lescautová V. 8,9 [i] 23:10 V uliciach San Francisca 102,103 [i] 00:55 Starsky a Hutch [i] 02:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník IX. - Guatemala 7/15 [i] 07:00 Poslední trosečník IX. - Guatemala 8/15 [i] 08:00 Rodinné právo III. 20/21 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 9/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 10/20 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI 17/22 [i] 12:00 Wildfire II. 8/13 [i] 13:00 Poslední trosečník XIII. - Cookovy Ostrovy 12/16 [i] 14:00 The Amazing Race XIV. 6/11 [i] 15:00 Vodní krysy II. 10/13 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI 17/22 [i] 17:00 Wildfire II. 8/13 [i] 18:00 All Saints V. 10/43 [i] 19:00 Posel ztracených duší III. 6/18 [i] 20:00 Internát 4/6 [i] 21:30 CSI: New York V. 22/25 [i] 22:30 28 dní [i] 00:35 Lost - Ztraceni V. 17/17 [i] 01:35 CSI: New York V. 22/25 [i] 02:30 Bouře století 1/3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Soutěž stavitelů motorek: El Pitts proti Haroldu Pontarellimu [i] 06:00 Masivní rychlost: Bojové letouny [i] 06:25 Jak se to dělá: Bumerangy/Rožně na opékání/Pinballové stoly/Přerušovaná blesková světla [i] 06:50 Jak se to dělá: Dřevěné misky/Řetězové pily/Tvarované bramborové lupínky [i] 07:15 Miami Ink: Rodinné hodnoty [i] 08:10 Špinavé práce: Krůtí farmář [i] 09:05 Záchrana vraku 1 [i] 09:35 Záchrana vraku 2 [i] 10:00 Opravdu velké věci: Testovací zařízení tsunami [i] 10:55 Megainženýrství: Tunel pod Beringovou úžinou [i] 11:50 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Tchajwanský tunel Hsue-šan [i] 12:45 Zbraně budoucnosti: Těžký útok [i] 13:40 Hry s časem: Mistr boje samurajským mečem [i] 14:10 Hry s časem: Paintball [i] 14:35 Svět budoucnosti: Letadla budoucnosti [i] 15:30 Bořiči mýtů: Divácký trojitý speciál [i] 16:25 Extrémní výbuchy: Bermudy [i] 17:20 Opravdu velké věci: Testovací zařízení tsunami [i] 18:15 Megainženýrství: Tunel pod Beringovou úžinou [i] 19:10 Americká rychlá kola: Auto soutěže Bud Light - část 3 [i] 20:05 Pátá rychlost 9 [i] 20:35 Pátá rychlost 10 [i] 21:00 Americký chopper: Motorka pro Strike Ten Entertainment [i] 21:55 Opravna vraků: Camaro [i] 22:50 Nutné k přežití: Jižní Dakota [i] 23:45 Chris Ryan u nejlepších policejních sborů světa: Kazachstán [i] 00:40 Extrémní výbuchy: Bermudy [i] 01:40 Lovci tornád: Pozdrav běsu [i] 02:40 Opravdu velké věci: Testovací zařízení tsunami [i] 03:40 Záchrana vraku 1 [i] 04:05 Opravna vraků: Camaro [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zahrada je hra [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Teď vedou, babička s dědou [i] 06:00 Navštívenka [i] 06:25 Šikulové [i] 06:35 Sezamová angličtina 43,44/52 [i] 07:05 Garfield a přátelé 10/26 [i] 07:30 Let 29 7/30 [i] 07:50 Hurá, škola! [i] 08:05 Dýka Batu Chána [i] 09:35 Ovečka Shaun 20/40 [i] 09:45 Film o filmu Na půdě aneb Kdo má dneska narozeniny? [i] 10:00 Kuchařská pohotovost [i] 10:30 Tajemství nesmrtelných [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Naivní cesty naivního malíře [i] 13:20 Království divočiny: Bratrstvo těžké váhy [i] 13:55 Mezi námi zvířaty [i] 14:25 Mlčení krahujce 4/8 [i] 15:20 Film o filmu Andrey Sedláčkové [i] 15:30 Cyklón [i] 17:10 Petrolejářky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Fantomas kontra Scotland Yard [i] 21:45 Bledý jezdec [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Hannibal - Zrození [i] 01:40 13. komnata Pavla Nového [i] 02:10 Ve stínu bohyně matky země [i] 03:05 Krásy evropského pobřeží: Nejsevernější mys [i] 03:15 Blues ze Staré Pekárny 03:50 Folklorika [i] 04:15 Sbohem a bedna [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kus dřeva ze stromu [i] 05:15 Vizitky českých muzeí a galerií [i] 05:25 Štíty království českého 6/10 [i] 05:50 Tepny naší země 3/4 [i] 06:20 Může to být i vaše dítě [i] 06:30 Správy STV 06:55 Divnopis [i] 07:00 Utajená řeč peněz [i] 07:20 Soukromá muzea [i] 07:30 Osudové okamžiky [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Mocné síly Země 2/5 [i] 09:25 Folklorika [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Putování za písničkou [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:00 Soukromé století [i] 12:00 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 12:20 Pětka v Pomeranči - letní sestřih [i] 12:45 Sabotáž [i] 13:10 Ladí neladí [i] 14:10 Kamera na cestách: Kyklady [i] 15:05 Měsíc na prodej [i] 15:55 Sindibádovi synové [i] 16:50 Po stopách [i] 17:05 GEN [i] 17:20 O češtině [i] 17:40 Památky na prodej [i] 18:00 Příběhy domů [i] 18:20 Krásy evropského pobřeží: Ve stínu [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Janáčkovy Hukvaldy [i] 19:50 G. Gershwin: Tři Jazzová preludia [i] 20:00 Měsíc nad Buffalem [i] 21:35 Zprávy z Letní filmové školy v Uherském Hradišti 2009 [i] 21:45 Alternativní kultura [i] 22:45 Noc s Andělem [i] 00:15 ABBAmánie 1/2 [i] 01:05 Soul Deep 1/6 [i] 01:50 Sešli se... [i] 02:40 Na Kloboučku [i] 03:20 Kdo je kdo [i] 03:50 Grotesky [i] 04:00 Ladí neladí [i] 04:55 Památky na prodej [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Bolek a Lolek 55 [i] 05:40 Baby Looney Tunes 32 [i] 06:05 Admirál Bublina útočí 18 [i] 06:30 Spongebob v kalhotách 12 [i] 06:55 Čarodějky VIII 20 [i] 07:45 HOGO FOGO [i] 08:55 Zlatíčka [i] 10:00 Srdce si nedá poroučet [i] 11:45 Zákon podle Canterburyové 4 [i] 12:40 105% alibi [i] 14:15 Ach, ty ženy! [i] 15:55 Hodíme se k sobě, miláčku? [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Coach Carter [i] 22:30 Auto zabiják [i] 00:30 Ztracen [i] 01:55 Novashopping 02:15 Babicovy dobroty [i] 02:45 Zlatíčka [i] 03:40 Senzibilšou [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 X-Men: Začátek III 13 [i] 07:00 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka II 5 [i] 07:20 Oggy a škodíci [i] 07:35 Fresh Prince IV 9 [i] 08:00 Přátelé IX 13 [i] 08:40 Autosalon [i] 09:30 Knight Rider I 12 [i] 10:30 Policejní vyjednavači 14 [i] 11:25 Columbo [i] 13:00 Čaj s Mussolinim [i] 15:15 Souboj s oceánem [i] 16:55 Fletch [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé IX 14 [i] 20:00 Tenkrát na Východě [i] 22:15 Mrazivá vášeň [i] 00:35 Krevní pouto: Smrt v rodině [i] 02:10 Volejte Věštce 03:55 Inspektor Balko 18 [i] 04:40 Inspektor Balko 19 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Závodní horečka [i] 07:10 Pik a Amadeus [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Podivné experimenty [i] 13:55 Mladý dračí ninja [i] 15:25 Holíci [i] 16:55 František je děvkař [i] 18:20 Seržant Pepper [i] 20:00 George Washington [i] 21:30 Duna [i] 23:45 Pouštní bouře [i] 01:10 Čekání znamená smrt 2. [i] 02:45 Žít v nebezpečí [i] 04:20 Mladý dračí ninja [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Plavání [i] 09:00 Plavání [i] 12:30 Plavání [i] 13:00 Motorismus [i] 14:00 Tenis [i] 15:00 Polo [i] 17:00 Plavání [i] 17:45 Plavání [i] 20:00 Motorismus [i] 21:30 Jezdectví [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 11 [i] 06:00 Dotek anděla II 11 [i] 07:00 Soudkyně Amy I 17 [i] 08:00 Soudkyně Amy I 18 [i] 09:00 Soudkyně Amy I 19 [i] 10:00 Soudkyně Amy I 20 [i] 11:00 Soudkyně Amy I 21 [i] 12:00 Na jeden večer [i] 14:00 Shania [i] 16:00 Foylova válka V 1 [i] 18:00 Narušený život [i] 20:00 Johanka z Arku 2/2 [i] 22:00 Foylova válka V 2 [i] 00:00 Jasperský lynč [i] 02:00 Anděl v rodině [i] 04:00 Obviněná [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Tělo v číslech 01 [i] 06:00 Antické olympijské hry 01 [i] 06:30 Antické olympijské hry 02 [i] 07:05 Tutanchamón [i] 08:05 Hvězdný fotbal 05 [i] 09:05 Zázračná planeta 05 [i] 10:05 Geologická pouť 04 [i] 11:05 Tvář Země 03 [i] 12:05 Doktorologie 08 [i] 12:35 Od podlahy s Debbie Travisovou 16 [i] 13:30 Skryté možnosti 33 [i] 14:00 Skryté možnosti 34 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 33 [i] 15:30 Řeč hmyzí říše 07 [i] 15:50 Příběh dvojstěžníku Mary Celeste [i] 16:55 Mistři švindlu 12 [i] 17:30 Chlapský víkend 03 [i] 18:00 Chlapský víkend 04 [i] 18:30 Buď já nebo pes 45 [i] 19:30 Svět hi-tech 23 [i] 20:00 Svět hi-tech 24 [i] 20:30 Tajemství dávných léčitelů 03 [i] 21:30 HITLER'S EAST PRUSSIA [i] 22:30 Automobilové bomby 01 [i] 23:30 Pohromy století 34 [i] 00:30 Města ve výškách 09 [i] 01:05 Města ve výškách 10 [i] 01:40 Chytrý průvodce po… 01 [i] 02:05 Chytrý průvodce po… 02 [i] 02:30 Singapur 01 [i] 03:05 Singapur 02 [i] 03:40 Místa ve Středomoří 08 [i] 04:50 Interiéry 14 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Babylon 5: Hlasy v temnotě [i] 07:10 Marie Antoinetta [i] 09:10 Pan tělocvikář [i] 10:35 Hvězdy padají na Henriettu [i] 12:25 Jako Mike 2 [i] 14:00 Tři dolary [i] 15:55 Venkovský učitel [i] 18:00 Lovci pokladů: Kniha tajemství [i] 20:00 Čistá barva [i] 21:45 Mé druhé já [i] 23:45 Klikař Charlie [i] 01:20 Motel smrti [i] 02:45 Hříšné svědectví [i] 04:20 Dva týdny [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Tady se nedá žít V. 1 [i] 09:10 Chcete být hvězdou? [i] 10:45 Neuvěřitelný příběh [i] 12:15 Mrs. Doubtfire - táta v sukni [i] 14:15 Dokonalý trik [i] 16:20 Divoký Stomp [i] 18:10 Umučení 1/2 [i] 19:35 Umučení 2/2 [i] 21:00 Saddám: Vzestup a pád 4 [i] 22:00 Krvavá sklizeň [i] 23:40 Vím kdo mě zabil [i] 01:25 David McCullough vypráví [i] 02:05 Statečné srdce [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 20 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 12 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 13 [i] 07:00 Veterinární policie Houston 14 [i] 08:00 Opičí život 3 [i] 08:30 Opičí život 4 [i] 09:00 Ztřeštěná zvířata 7 [i] 09:30 Ztřeštěná zvířata 8 [i] 10:00 Největší extrémy: Divoké party [i] 11:00 Zápisník lovce krokodýlů: Záchrana krokodýlů v Jižním Pacifiku [i] 12:00 Velká námořní dobrodružství 2 [i] 13:00 Velká námořní dobrodružství 4 [i] 14:00 Velká námořní dobrodružství 6 [i] 15:00 Velká námořní dobrodružství 7 [i] 16:00 Velká námořní dobrodružství 8 [i] 17:00 Veterinární policie Houston: Pes ze skládky [i] 18:00 Žokejové: Absolutní špička [i] 18:30 Žokejové: Všechno nebo nic [i] 19:00 Surikatí království: Mise [i] 19:30 Opičí život 11