Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Herkules II. 5/24 [i] 09:50 V siedmom nebi X. 18/22 [i] 10:45 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 1/22 [i] 11:35 Veronika Marsová III. 1/20 [i] 12:25 Bláznivý Jimov život IV. 25/27 [i] 12:50 Trapasy mojej sestry II. 25-26/26 [i] 13:40 Čarodejnice VII. 2/22 [i] 14:30 Bez stopy II. 2/24 [i] 15:20 Osobný strážca 21-22/64 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 9/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 SUSEDIA [i] 20:50 Jackie Chan: Superpoliš 1 [i] 22:40 Zelené peklo [i] 00:35 Krvavá päsť 3: Prinútený bojovať [i] 02:10 Desať minút života [i] 03:30 Komisár Rex VIII. [i] 04:35 Surfisti a ninjovia [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Góly body sekundy [i] 05:15 Euromaxx - Architektúra 4/18 [i] 05:40 Klíma, počasie, katastrofy 4/5 [i] 06:10 Kto šetrí, má za 3 [i] 06:25 Zvláštna rodinka 25/26 [i] 06:50 Žabia hliadka 11/13 [i] 07:15 Dámsky magazín STV [i] 08:25 Safari 4/13 [i] 09:00 Hannah Montana I. 25/26 [i] 09:20 Hannah Montana I. 26/26 [i] 09:45 Večne nespokojní II. 3/28 [i] 10:35 Špiónky 25/40 [i] 11:15 Policajti z prístavu IV. 3/31 [i] 12:05 Sila lásky I. 167 [i] 12:55 Sila lásky I. 168 [i] 13:45 Obchod so šťastím 25 [i] 14:15 Kaviareň Slávia [i] 15:05 Rany lásky 76/130 [i] 15:50 Rany lásky 77/130 [i] 16:35 SOS 18 17/18 [i] 17:25 Largo 25/39 [i] 18:10 Domáci majstri [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Uragán [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Super senzi Senzus - Neprepínajte, urobíme to za vás [i] 22:20 Takí sme boli [i] 23:25 Sudca Giovanni Falcone 2/2 [i] 01:10 Ochranca 62/65 [i] 01:55 Prípad pre Samanthu 2 [i] 02:40 Euromaxx - Architektúra 4/18 [i] 03:05 Klíma, počasie, katastrofy 4/5 [i] 03:35 Kto šetrí, má za 3 [i] 03:55 Sila lásky I. 167 [i] 04:45 Sila lásky I. 168 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Správy STV [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy a komentáre [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence II. 11/23 [i] 09:00 Dámsky magazín STV [i] 10:10 Leto s telkou: Čo rozprávala teta Srna 25 [i] 10:15 Dada a Dodo 5 [i] 10:25 Kuko z archívu [i] 10:55 Sládkova abeceda [i] 11:05 Pesničky z Hviezdičky [i] 11:20 Planéta Zem zhora 4/8 [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:45 Už sme žitko zožali [i] 13:10 Veľké záhady [i] 13:35 Storočie pred kamerou [i] 14:20 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 14:55 Siesta z archívu: Vivat Beňovský! 7/7 [i] 16:00 Country 1/4 [i] 16:30 Stretnúť človeka [i] 16:40 Kvarteto [i] 17:10 Televíkend [i] 17:40 Huby [i] 17:55 Bumerang [i] 18:40 Kaleidoskop 6/33 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 5000 rokov čínskej civilizácie 10/12 [i] 21:00 GEN.sk [i] 21:15 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko dnes [i] 22:05 Nočný filmový klub [i] 23:50 Hviezdna loď Galactica III. 2/20 [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:10 Správy STV [i] 01:35 Správy - Hírek [i] 01:40 Správy a komentáre [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 Indaba [i] 06:00 PRVÉ NOVINY 06:15 PROMI NOVINY [i] 06:25 Nikdy nehovor nikdy [i] 07:00 KRIMI NOVINY 07:30 NOVINY TV JOJ 08:00 PROMI NOVINY [i] 08:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 21 [i] 09:00 Letná výhra [i] 10:50 Profesionáli IV. 1/13 [i] 11:50 Acapulco H. E. A. T. II. 5 [i] 12:40 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 3 [i] 13:30 Prison Break: Útek z väzenia III. 1/13 [i] 14:20 C. S. I. : Kriminálka New York II. 22 [i] 15:15 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 15 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 22 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. II. 6 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Profesionáli 15 [i] 21:00 Zastavte Cartera [i] 23:00 Vertical Limit [i] 01:25 C. S. I. : Kriminálka New York II. [i] 02:00 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! [i] 02:50 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. [i] 03:35 Acapulco H. E. A. T. II. [i] 04:15 Nič len pravda [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Doktor z hôr I. 6 [i] 06:30 Navzdory osudu 22,23 [i] 08:00 Starsky a Hutch 5,6 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 40 [i] 11:00 Doktor z hôr I. 7 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 13:00 Výlet [i] 14:45 Don Camillo [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Navzdory osudu 24,25 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Synovia a dcéry Jakuba sklára 4 [i] 21:00 Siska 42 [i] 22:00 "Hoří, má panenko" [i] 23:15 Starý III. 40 [i] 00:15 Starsky a Hutch [i] 01:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 29/31 [i] 07:00 All Saints VII. 4/40 [i] 07:55 Zoom 57/155 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 9/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida 5/20 [i] 10:00 Eli Stone 1/13 [i] 10:55 Zoom 57/155 [i] 11:00 Vodní krysy IV. 29/31 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 9/13 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida 5/20 [i] 15:00 Umíte tančit? III. 19/24 [i] 16:00 Vodní krysy IV. 30/31 [i] 17:00 All Saints VII. 5/40 [i] 17:55 Zoom 57/155 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 10/13 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida 6/20 [i] 20:00 Umíte tančit? III. 20/24 [i] 21:00 Sniper 2 [i] 22:45 Satisfakce 2/10 [i] 23:40 Zoom 57/155 [i] 23:45 Noční show Davida Lettermana [i] 00:45 All Saints VII. 5/40 [i] 01:45 Sniper 2 [i] 03:20 Satisfakce 2/10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Soutěž stavitelů motorek: Marcus Walz proti Michaelovi Prughovi [i] 06:00 Masivní rychlost: 4x4 [i] 06:25 Pátá rychlost 7 [i] 06:50 Americký chopper: Senior proti juniorovi - část 1 [i] 07:45 Zbraně budoucnosti: Těsná ochrana [i] 08:40 Bořiči mýtů: Je zívání nakažlivé? [i] 09:35 Jak se to dělá: Meče/Mostní čluny/Stojací hodiny/Pojistky [i] 10:05 Jak se to dělá: Nárazníky/Světelné gely/Filtry pro fotoaparáty/Makety poháněné párou [i] 10:30 Nejsmrtelnější úlovek: Výtěžek z úlovku [i] 11:25 Špinavé práce: Instalatér [i] 12:20 Opravna vraků: Mustang Sting [i] 13:15 Americký chopper: Senior proti juniorovi - část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 8 [i] 14:35 Opravdoví hrdinové: Smrtelný pád [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 5 [i] 15:30 Miami Ink: Zpět ke kořenům [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Tragický začátek [i] 17:20 Špinavé práce: Hubitel termitů [i] 18:15 Bořiči mýtů: Jak vychladit šest piv [i] 19:10 Jak se to dělá: Deštníky/Přívěsné lodní motory/Stříbrné příbory/Svinovací měřicí pásmo [i] 19:40 Jak se to dělá: Skalpely/Olejové barvy/Helmy Britské policie/Horolezecké cepíny [i] 20:05 Zbraně budoucnosti: Izrael [i] 21:00 Bořiči mýtů: Divácký trojitý speciál [i] 21:55 Jediná cesta úniku: Pohřben zaživa [i] 22:25 Hry s časem: Mistr boje samurajským mečem [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 37 [i] 23:20 Opravdoví hrdinové: Jezero strachu [i] 23:45 Opravna vraků: Komfortní auto [i] 00:40 Soutěž stavitelů motorek: El Pitts proti Haroldu Pontarellimu [i] 01:40 Bořiči mýtů: Divácký trojitý speciál [i] 02:40 Bořiči mýtů: Jak vychladit šest piv [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 37 [i] 04:05 Jak se to dělá: Deštníky/Přívěsné lodní motory/Stříbrné příbory/Svinovací měřicí pásmo [i] 04:35 Jak se to dělá: Skalpely/Olejové barvy/Helmy Britské policie/Horolezecké cepíny [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:20 U nás v Evropě [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Pošťák Pat II. 20/26 [i] 08:45 Mirabelino domácí kino 20/26 [i] 09:00 Rudolf Těsnohlídek - Liška 5/6 [i] 09:20 Chvilky s Miroslavem Horníčkem a jeho přáteli 5/5 [i] 09:50 Hrady a zámky na Dyji [i] 10:15 Krásy evropského pobřeží: Nejsevernější mys [i] 10:25 Příště u Vás z Chřibské u Rumburka [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 13:30 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 13:40 Cesta vzhůru 7/22 [i] 14:25 Simpsonovi XVIII 10/22 [i] 14:50 Benjamin Kvítko 14/26 [i] 15:15 Let 29 7/30 [i] 15:40 Film o filmu Na půdě aneb Kdo má dneska narozeniny? [i] 15:55 Ovečka Shaun 5/40 [i] 16:00 Daleká cesta za domovem 22/39 [i] 16:25 Bludiště [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Ondřejova filmová škola [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Modrásek bahenní [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Dobrodružství kriminalistiky 9/26 [i] 20:55 13. komnata Pavla Nového [i] 21:25 Uvolněte se, prosím [i] 22:10 Sex ve městě IV 18/18 [i] 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 Kim Novaková se v Genesaretském jezeře nikdy nekoupala [i] 00:25 Losování Euromiliony 00:30 Cesta vzhůru 7/22 [i] 01:15 Všechnopárty [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech 02:50 Události v regionech [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Krásný ztráty [i] 04:10 Dance World 2009 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hledám práci [i] 05:25 Sváteční slovo politického analytika Martina Horálka [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:05 Osudové okamžiky [i] 10:20 cenzurované rozhovory [i] 11:00 Království za koně 5/9 [i] 11:20 Služby v našich službách [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:30 Na plovárně s Janem Hellerem [i] 12:55 My holky z Městečka 5/9 [i] 13:25 Výpravy [i] 13:45 Pytlíkov [i] 13:55 Šikulové [i] 14:10 Nová dobrodružství Černého Bleska 4/26 [i] 14:40 Sportovci světa: Kouzlo jachtingu 2/6 [i] 15:05 Roger Federer aneb Jak se rodí tenisový král 2/3 [i] 15:35 Napříč světem [i] 16:00 Kus dřeva ze stromu [i] 16:20 Vizitky českých muzeí a galerií [i] 16:25 Nepohodlní [i] 16:45 Hledači času [i] 17:00 Rozhlédni se, člověče 10/15 [i] 17:20 Dvaasedmdesát jmen české historie [i] 17:40 Géniové, blázni a pábitelé [i] 17:55 City Folk: Praha [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Klíč [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 10/22 [i] 20:00 Zázračná planeta: Mocné síly Země 2/5 [i] 20:55 Soul Deep 1/6 [i] 21:45 Nashledanou v nebi [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Zprávy z Letní filmové školy v Uherském Hradišti 2009 [i] 23:20 Horečka páteční noci Best Of I. [i] 00:10 Ženský hlas [i] 00:35 Ženy na přelomu tisíciletí 5/10 [i] 01:30 Concertino Praga `97 [i] 02:30 Urbanita [i] 03:00 Hledám práci [i] 03:25 Po stopách [i] 03:40 Co mám dělat, když...? [i] 03:55 Nepohodlní [i] 04:15 Hledači času [i] 04:30 Křesťanské umění na Moravě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Zorro: Meč a růže 115 [i] 09:25 Cordierovi, soudce a policajt 9 [i] 11:05 Tescoma s chutí [i] 11:15 Nová cestománie [i] 11:50 Lenssen & spol. [i] 12:15 Komisař Rex VI 14 [i] 13:15 Ženatý se závazky 136, 137 [i] 14:10 Walker, Texas Ranger II 15 [i] 15:10 Superman 1 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa II 1 [i] 17:50 Vražedná čísla IV 4 [i] 18:40 Kriminálka Las Vegas II 5 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Na samotě u lesa [i] 21:45 Agent bez minulosti [i] 00:00 Dráždivé pokušení [i] 01:30 Novashopping 01:50 Tabu [i] 02:40 Áčko [i] 03:35 DO-RE-MI [i] 04:25 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Tutenstein I 17 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:45 Deník zasloužilé matky III 20 [i] 08:10 Přátelé IX 12 [i] 08:40 M*A*S*H 148 [i] 09:05 M*A*S*H 149 [i] 09:35 Policie - New York VIII 19 [i] 10:30 Případ pro Sam III 15 [i] 11:20 To je vražda, napsala IX 11 [i] 12:15 Drzá Jordan IV 6 [i] 13:10 Deník zasloužilé matky III 21 [i] 13:35 Sabrina - mladá čarodějnice VII 1 [i] 14:05 Muži na stromech II 7 [i] 15:00 Chirurgové I 25 [i] 15:55 Pidilidi [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé IX 13 [i] 20:00 Angelika a král [i] 22:10 44 minut: Přestřelka v severním Hollywoodu [i] 23:55 Pojídač hříchů [i] 01:45 Volejte Věštce 03:30 Medicopter 117 III 4 [i] 04:20 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Real je naše vášeň [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Závodní horečka [i] 13:35 Můj strýček mimozemšťan [i] 15:05 Pik a Amadeus [i] 16:35 Bobule [i] 18:10 Zelený oblak [i] 19:50 František je děvkař [i] 21:20 Jindabyne [i] 23:25 Zuřivost [i] 01:00 Čekání znamená smrt 1. [i] 02:35 Předtucha [i] 04:05 Můj strýček mimozemšťan [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Plavání [i] 09:00 Plavání [i] 11:30 Plavání [i] 13:00 Fotbal [i] 16:45 Plavání [i] 17:45 Plavání [i] 20:00 Strongest Man [i] 21:00 Poker [i] 22:00 Motorismus [i] 22:30 Motorismus [i] 23:00 Tenis [i] 01:00 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 9 [i] 06:00 Dotek anděla II 10 [i] 07:00 Dotek anděla II 11 [i] 08:00 McLeodovy dcery IV 20 [i] 09:00 Soudkyně Amy I 20 [i] 10:00 Co bych neudělal pro lásku… [i] 12:00 McLeodovy dcery IV 21 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 21 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Lesní muž [i] 16:00 Ochránce III 14 [i] 17:00 Ochránce III 15 [i] 18:00 Foylova válka V 1 [i] 20:00 Johanka z Arku 1/2 [i] 22:00 Johanka z Arku 2/2 [i] 00:00 Falešná záminka [i] 02:00 Zakázaná tajemství [i] 04:00 Dotek anděla II 10 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Pokusní králíci 08 [i] 06:00 Hlavní města Tichomoří 10 [i] 07:05 Zvířecí rekordmani 30 [i] 08:05 Vítejte na svatební hostině 22 [i] 08:35 Vítejte na svatební hostině 23 [i] 09:05 Co opravdu jíme [i] 10:00 Nic mi to neudělalo 04 [i] 11:00 Design a designéři 12 [i] 11:15 Podzim na chalupě 03 [i] 12:15 Vítejte na svatební hostině 22 [i] 12:45 Vítejte na svatební hostině 23 [i] 13:15 Extrémní podmínky 11 [i] 13:45 Extrémní podmínky 12 [i] 14:10 Hlavní města Tichomoří 10 [i] 15:15 Muž divočiny 15 [i] 16:15 Co opravdu jíme [i] 17:10 Podzim na chalupě 03 [i] 18:10 Zvířecí rekordmani 30 [i] 19:10 Nic mi to neudělalo 04 [i] 20:10 Limity měst 10 [i] 20:30 Proč je to tak? 20 [i] 21:30 Tělo v číslech 01 [i] 22:25 Nukleární žraloci 02 [i] 23:25 Podsvětí amerických měst 02 [i] 00:25 V jednom domě s agorafobií 02 [i] 01:25 Ulice světa 13 02:00 Malí mniši [i] 02:35 Místa ve Středomoří 23 [i] 03:40 Interiéry 02 [i] 04:00 Podsvětí amerických měst 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Once [i] 07:25 Nevítaná návštěva [i] 09:10 Na domácí půdě [i] 10:50 Edith Piaf [i] 13:05 Noc s králem [i] 15:05 Venkovský učitel [i] 17:10 Propast [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 32 [i] 20:00 Kněz je poděs [i] 21:30 Než ďábel zjistí, že seš mrtvej [i] 23:25 Za zdí [i] 00:50 Smrtonosná past [i] 03:00 Cesta bojovníka [i] 04:35 Úterý [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Ztraceni v Americe [i] 11:30 V křesle režiséra [i] 13:15 Pravý Američan [i] 14:50 Spider-Man 3 [i] 17:05 Seznam [i] 18:35 Úžasná a milovaná [i] 20:20 X-Men: Poslední vzdor [i] 22:00 Tři malá prasátka [i] 00:05 Flight Of The Conchords II. : Murray přechází na vyšší úroveň 4 [i] 00:35 Jako malé děti