Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Herkules II. 4/24 [i] 09:50 V siedmom nebi X. 17/22 [i] 10:45 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 22/22 [i] 11:35 Veronika Marsová II. 22/22 [i] 12:25 Bláznivý Jimov život IV. 24/27 [i] 12:50 Trapasy mojej sestry II. 23-24/26 [i] 13:40 Čarodejnice VII. 1/22 [i] 14:30 Bez stopy II. 1/24 [i] 15:20 Osobný strážca 19-20/64 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 8/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smrtiace zásnuby [i] 21:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 5/19 [i] 22:45 Mission: Impossible [i] 00:50 Cena za česť [i] 02:35 Alias IV. 11/22 [i] 03:15 Život s Bonnie II. [i] 03:35 Wolffov revír I. 14/26 [i] 04:40 Sophia - nevesta proti svojej vôli 39-40/65 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Euromaxx - Architektúra 3/18 [i] 05:40 Klíma, počasie, katastrofy 3/5 [i] 06:15 Kto šetrí, má za 3 [i] 06:30 Zvláštna rodinka 24/26 [i] 06:55 Žabia hliadka 10/13 [i] 07:20 Dámsky magazín STV [i] 08:35 Safari 3/13 [i] 09:05 Hannah Montana I. 24/26 [i] 09:30 Večne nespokojní II. 2/28 [i] 10:20 Špiónky 24/40 [i] 11:05 Policajti z prístavu IV. 2/31 [i] 11:50 Sila lásky I. 165 [i] 12:40 Sila lásky I. 166 [i] 13:40 Obchod so šťastím 24 [i] 14:10 Kaviareň Slávia [i] 14:55 Rany lásky 74/130 [i] 15:45 Rany lásky 75/130 [i] 16:30 SOS 18 16/18 [i] 17:25 Largo 24/39 [i] 18:10 Domáci majstri [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Uragán [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Vietor vášní 5/10 [i] 21:05 Vietor vášní 6/10 [i] 21:55 Osudové pláže [i] 00:05 Ochranca 61/65 [i] 00:50 Prípad pre Samanthu 1 [i] 01:35 Euromaxx - Architektúra 3/18 [i] 02:00 Klíma, počasie, katastrofy 3/5 [i] 02:30 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:50 Sila lásky I. 165 [i] 03:40 Sila lásky I. 166 [i] 04:30 Slovensko dnes [i] 04:40 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Správy STV [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy a komentáre [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence II. 10/23 [i] 09:00 Dámsky magazín STV [i] 10:05 Leto s telkou: Čo rozprávala teta Srna 24 [i] 10:15 Dada a Dodo 4 [i] 10:25 Kuko z archívu [i] 10:55 Sládkova abeceda [i] 11:05 Pesničky z Hviezdičky [i] 11:15 Dokument na želanie - o lekároch [i] 11:45 Ženy o ženách [i] 12:15 O čom je život podľa... [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:05 Detiská [i] 13:35 Totálne fenomenálne 10/21 [i] 13:50 Totálne fenomenálne 11/21 [i] 14:10 Encyklopédia slovenských obcí [i] 14:35 Storočie pred kamerou [i] 15:25 Siesta z archívu: Vivat Beňovský! 6/7 [i] 16:35 Hudba košických kaviarní [i] 17:10 Polícia [i] 17:25 Halali [i] 17:55 Bumerang [i] 18:45 Veľké záhady [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Planéta Zem zhora 4/8 [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko dnes [i] 22:05 Noc v archíve [i] 23:35 Hviezdna loď Galactica III. 1/20 [i] 00:20 Halali [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:20 Správy STV [i] 01:45 Správy - Hírek [i] 01:50 Správy a komentáre [i] 02:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 V. I. P. II. [i] 06:00 Indaba [i] 06:20 Nikdy nehovor nikdy [i] 07:00 KRIMI NOVINY 07:30 NOVINY TV JOJ 08:00 PROMI NOVINY [i] 08:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 20 [i] 09:00 Letná výhra [i] 10:50 Profesionáli III. 13/13 [i] 11:50 Acapulco H. E. A. T. II. 4 [i] 12:40 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 2 [i] 13:30 Prison Break: Útek z väzenia II. 22/22 [i] 14:20 C. S. I. : Kriminálka New York II. 21 [i] 15:15 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 14 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 21 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. II. 5 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Vyjednávači 12 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 9 [i] 21:45 Kosti I. 12 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:30 55 kg silikónu [i] 01:00 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! [i] 02:00 Vyjednávači [i] 02:45 Nevera po slovensky [i] 03:30 Tiene vášní [i] 04:50 V. I. P. II. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Doktor z hôr I. 5 [i] 06:30 Navzdory osudu 20,21 [i] 08:00 Starsky a Hutch 3,4 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 39 [i] 11:00 Doktor z hôr I. 6 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 13:45 Skutočný príbeh: Strach zo syna [i] 15:20 Srdce z požičovne [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Navzdory osudu 22,23 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Don Camillo [i] 22:00 Lampa [i] 00:40 Starý III. 39 [i] 01:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 28/31 [i] 07:00 All Saints VII. 3/40 [i] 07:55 Zoom 56/155 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 8/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida 4/20 [i] 10:00 Ďáblův sluha 18/18 [i] 10:55 Zoom 56/155 [i] 11:00 Vodní krysy IV. 28/31 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 8/13 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida 4/20 [i] 15:00 Umíte tančit? III. 18/24 [i] 16:00 Vodní krysy IV. 29/31 [i] 17:00 All Saints VII. 4/40 [i] 17:55 Zoom 56/155 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 9/13 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida 5/20 [i] 20:00 Umíte tančit? III. 19/24 [i] 21:00 Kriminálka z pobřeží 7/20 [i] 22:00 The Shield - Policejní odznak VII. 5/13 [i] 23:00 Satisfakce 1/10 [i] 23:55 Zoom 56/155 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 All Saints VII. 4/40 [i] 02:00 Kriminálka z pobřeží 7/20 [i] 02:50 The Shield - Policejní odznak VII. 5/13 [i] 03:40 Satisfakce 1/10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Soutěž stavitelů motorek: Roland Sands proti Jesse Rookeovi [i] 06:00 Masivní rychlost: Nejrychlejší vlaky [i] 06:25 Pátá rychlost 6 [i] 06:50 Americký chopper: Motorka Eragon - část 2 [i] 07:45 Zbraně budoucnosti: Speciál o nesmrtících zbraních [i] 08:40 Bořiči mýtů: Výbuch přenosného záchodu [i] 09:35 Jak se to dělá: Visací zámky/Strojky na vlasy/Dřeváky/Syntetická kůže/ [i] 10:05 Jak se to dělá: Veslařské lodě/Nerezové dřezy/Kůže/Pedal-steel kytary [i] 10:30 Nejsmrtelnější úlovek: Závod s ledem [i] 11:25 Špinavé práce: Pěstitel hub [i] 12:20 Opravna vraků: Krátký žlutý autobus [i] 13:15 Americký chopper: Senior proti juniorovi - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 7 [i] 14:35 Opravdoví hrdinové: Smrtelně nebezpečný seskok [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 36 [i] 15:30 Miami Ink: Čas pohody a odpočinku [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Výtěžek z úlovku [i] 17:20 Špinavé práce: Instalatér [i] 18:15 Bořiči mýtů: Je zívání nakažlivé? [i] 19:10 Jak se to dělá: Meče/Mostní čluny/Stojací hodiny/Pojistky [i] 19:40 Jak se to dělá: Nárazníky/Světelné gely/Filtry pro fotoaparáty/Makety poháněné párou [i] 20:05 Zbraně budoucnosti: Těsná ochrana [i] 21:00 Sérioví vrazi: Anděl smrti [i] 21:55 Ženy vražedkyně: Nebezpečné léky [i] 22:50 Skutečná volání pohotovosti: Hrůza v obchodním domě [i] 23:20 Skutečná volání pohotovosti: Boj o přežití [i] 23:45 Opravna vraků: Mustang Sting [i] 00:40 Soutěž stavitelů motorek: Marcus Walz proti Michaelovi Prughovi [i] 01:40 Sérioví vrazi: Anděl smrti [i] 02:40 Bořiči mýtů: Je zívání nakažlivé? [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 5 [i] 04:05 Jak se to dělá: Meče/Mostní čluny/Stojací hodiny/Pojistky [i] 04:35 Jak se to dělá: Nárazníky/Světelné gely/Filtry pro fotoaparáty/Makety poháněné párou [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Království za koně 5/9 [i] 05:20 Věda v Evropě: Cukrovka [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Pošťák Pat II. 19/26 [i] 08:45 Mirabelino domácí kino 19/26 [i] 09:00 Myšlenky [i] 09:10 Píšťalka pro dva [i] 10:45 Manéž Bolka Polívky [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Bylo nás šest 5/6 [i] 13:25 Medicína pro 21. století [i] 13:45 Cesta vzhůru 6/22 [i] 14:35 Doktorka Quinnová II 21/27 [i] 15:20 Na pomoc životu - když je cukr nepřítel... [i] 15:40 Postřehy odjinud [i] 15:45 Výpravy [i] 16:05 Pytlíkov [i] 16:15 Šikulové [i] 16:35 Pošťák Pat II. 20/26 [i] 16:50 Mirabelino domácí kino 20/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Služby v našich službách [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Plešné jezero [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Komisař Moulin [i] 21:40 Poselství přes rampu [i] 22:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:40 Avignonské proroctví 4/8 [i] 23:30 Blues ze Staré Pekárny [i] 00:10 Cesta vzhůru 6/22 [i] 00:55 Pětka v Pomeranči - letní sestřih [i] 01:20 Sabotáž [i] 01:50 Podzemní Čechy II 5/13 [i] 02:15 Géniové, blázni a pábitelé [i] 02:30 Události v regionech [i] 02:55 Události v regionech 03:20 Události v regionech [i] 03:45 Regiony ČT24 04:10 Buzarem do problému [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 05:20 U nás v Evropě [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Katastrofa vzducholodi Hindenburg [i] 11:15 Rodinné křižovatky [i] 11:50 Zatopené osudy [i] 12:10 AZ-kvíz [i] 12:35 Kuchařská pohotovost [i] 13:05 Michaelovy experimenty [i] 13:20 Rozhlédni se, člověče 9/15 [i] 13:40 Dvaasedmdesát jmen české historie [i] 13:55 Futuroskop [i] 14:20 Kouzelník Max [i] 14:40 Krásy evropského pobřeží: Plážová tramvaj [i] 14:45 Toulavá kamera [i] 15:15 Království divočiny: Bratrstvo těžké váhy [i] 15:45 Prizma [i] 16:05 Tepny naší země 3/4 [i] 16:35 Jarmark marnosti [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Alternativní kultura [i] 20:00 Soukromé století [i] 20:55 Historie.eu [i] 21:45 Občan Aristokrat [i] 22:15 Může to být i vaše dítě [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Zprávy z Letní filmové školy v Uherském Hradišti 2009 [i] 23:20 Opustit Las Vegas [i] 01:10 A tou nocí nevidím ani jedinou hvězdu [i] 03:00 Za Boha, za cara, za vlast [i] 03:55 POP ART 04:30 Co mám dělat, když...? [i] 04:45 Věda v Evropě: Srdeční infarkt [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Zorro: Meč a růže 114 [i] 09:25 Superman [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:20 Nová cestománie [i] 11:50 Lenssen & spol. [i] 12:15 Komisař Rex VI 13 [i] 13:15 Ženatý se závazky 134, 135 [i] 14:10 Walker, Texas Ranger II 14 [i] 15:05 Hvězdná brána: Pravdivý příběh [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa 24 [i] 17:50 Vražedná čísla IV 3 [i] 18:40 Kriminálka Las Vegas II 4 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Medailón [i] 21:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VI 7 [i] 22:40 Vražedné alibi [i] 00:30 Kriminálka New York 12 [i] 01:15 Novashopping 01:35 15 let TV Nova [i] 02:25 Paškál [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Tutenstein I 16 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:45 Deník zasloužilé matky III 19 [i] 08:10 Přátelé IX 11 [i] 08:40 M*A*S*H 146 [i] 09:05 M*A*S*H 147 [i] 09:35 Policie - New York VIII 18 [i] 10:30 Případ pro Sam III 14 [i] 11:20 To je vražda, napsala IX 10 [i] 12:15 Drzá Jordan IV 5 [i] 13:10 Deník zasloužilé matky III 20 [i] 13:35 Sabrina - mladá čarodějnice VI 22 [i] 14:05 Muži na stromech II 6 [i] 15:00 Chirurgové I 24 [i] 15:55 Střední škola ledová [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé IX 12 [i] 20:00 Policejní akademie 4: Občanská patrola [i] 21:45 Zoufalé manželky IV 11 [i] 22:40 Myšlenky zločince II 3 [i] 23:35 Instinkt zabijáka 13 [i] 00:25 Wolffův revír I 15 [i] 01:20 Volejte Věštce 03:05 Výklad snů 04:00 Medicopter 117 III 3 [i] 04:50 Carusošou [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Puckoon [i] 06:50 Závodní horečka [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Real je naše vášeň [i] 13:35 Oddball Hall [i] 15:05 Podivné experimenty [i] 17:00 Ve jménu Angela [i] 18:35 Holíci [i] 20:05 Bobule [i] 21:40 Ohrožené druhy [i] 23:15 Kaidan [i] 01:15 Soudný den [i] 02:50 Konec cesty [i] 04:30 Oddball Hall [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Plavání [i] 09:00 Plavání [i] 11:30 Plavání [i] 13:00 Atletika [i] 14:30 Fotbal [i] 15:30 Fotbal [i] 17:30 Plavání [i] 17:45 Plavání [i] 20:00 Fotbal [i] 22:00 Motorismus [i] 22:30 Tenis [i] 01:00 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 7 [i] 06:00 Dotek anděla II 8 [i] 07:00 Dotek anděla II 9 [i] 08:00 McLeodovy dcery IV 19 [i] 09:00 Soudkyně Amy I 19 [i] 10:00 Rodinná farma [i] 12:00 McLeodovy dcery IV 20 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 20 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Draví ptáci [i] 16:00 Ochránce III 12 [i] 17:00 Ochránce III 13 [i] 18:00 Rodinná farma 17 [i] 21:00 Ochránce III 9 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 17 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru: Lesní muž [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 17 [i] 02:00 Obviněná [i] 04:00 Dotek anděla II 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Pokusní králíci 06 [i] 06:00 Hlavní města Tichomoří 09 [i] 07:05 Zvířecí rekordmani 29 [i] 08:05 Vítejte na svatební hostině 20 [i] 08:35 Vítejte na svatební hostině 21 [i] 09:05 Jamie vaří pro vás a zdravě [i] 10:05 Nic mi to neudělalo 03 [i] 11:10 Podzim na chalupě 02 [i] 12:15 Vítejte na svatební hostině 20 [i] 12:45 Vítejte na svatební hostině 21 [i] 13:15 Extrémní podmínky 09 [i] 13:45 Extrémní podmínky 10 [i] 14:10 Hlavní města Tichomoří 09 [i] 15:15 Muž divočiny 14 [i] 16:15 Jamie vaří pro vás a zdravě [i] 17:15 Podzim na chalupě 02 [i] 18:10 Zvířecí rekordmani 29 [i] 19:10 Nic mi to neudělalo 03 [i] 20:10 Limity měst 09 [i] 20:30 Proč je to tak? 19 [i] 21:30 Pokusní králíci 07 [i] 22:00 Pokusní králíci 08 [i] 22:30 Nukleární žraloci 01 [i] 23:30 Podsvětí amerických měst 01 [i] 00:30 V jednom domě s agorafobií 01 [i] 01:30 Ulice světa 11 [i] 02:00 Ulice světa 12 [i] 02:30 Místa ve Středomoří 22 [i] 03:40 Interiéry 01 [i] 04:00 Podsvětí amerických měst 01 [i] 04:55 Pokusní králíci 07 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 U mě dobrý [i] 07:45 VALL-I [i] 09:20 Dokonalý trik [i] 11:30 Navěky silný [i] 13:20 Malý Dodo [i] 14:40 Once [i] 16:05 Na domácí půdě [i] 17:45 Edith Piaf [i] 20:00 Jen proto, že jsme jiní [i] 21:30 Přežij [i] 23:05 P2 [i] 00:40 Diane Arbus: Příběh jedné obsese [i] 02:40 Jen proto, že jsme jiní [i] 04:15 Přežij [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Superman: Soudný den [i] 11:15 Před kamerou 31 [i] 11:45 Něco na té Mary je [i] 13:40 Princezna [i] 15:05 Už jsme doma? [i] 16:35 Za zimního slunovratu [i] 18:15 Marie Antoinetta [i] 20:15 Berlínské spiknutí [i] 22:00 Klub sbevrahů [i] 23:35 Šprti [i] 01:30 Krvavá laguna [i] 03:00 Berlínské spiknutí