Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Herkules II. 3/24 [i] 09:50 V siedmom nebi X. 16/22 [i] 10:45 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 21/22 [i] 11:35 Veronika Marsová II. 21/22 [i] 12:25 Bláznivý Jimov život IV. 23/27 [i] 12:50 Trapasy mojej sestry II. 21-22/26 [i] 13:40 Čarodejnice VI. 23/23 [i] 14:30 Bez stopy I. 23/23 [i] 15:25 Osobný strážca 17-18/64 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 7/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Inga Lindströmová: Dovidenia v Eriksbergu [i] 21:50 Striptíz [i] 00:15 Čistá duša [i] 02:40 Život s Bonnie II. [i] 03:20 Superbúrka [i] 04:15 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:35 Sophia - nevesta proti svojej vôli 37-38/65 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy STV [i] 05:30 Góly body sekundy [i] 05:35 Euromaxx - Architektúra 2/18 [i] 06:05 Klíma, počasie, katastrofy 2/5 [i] 06:30 Zvláštna rodinka 23/26 [i] 06:55 Žabia hliadka 9/13 [i] 07:20 Dámsky magazín STV [i] 08:35 Safari 2/13 [i] 09:05 Hannah Montana I. 23/26 [i] 09:35 Večne nespokojní II. 1/28 [i] 10:20 Špiónky 23/40 [i] 11:05 Policajti z prístavu IV. 1/31 [i] 11:55 Sila lásky I. 163 [i] 12:45 Sila lásky I. 164 [i] 13:40 Obchod so šťastím 23 [i] 14:15 Kaviareň Slávia [i] 15:00 Rany lásky 72/130 [i] 15:45 Rany lásky 73/130 [i] 16:30 SOS 18 15/18 [i] 17:25 Largo 23/39 [i] 18:10 Domáci majstri [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Uragán [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dr.House III. 16/24 [i] 21:00 Dr.House III. 17/24 [i] 21:45 V úlohe Mony Lízy [i] 23:25 Ochranca 60/65 [i] 00:15 Prípad pre Samanthu 84 [i] 01:00 Euromaxx - Architektúra 2/18 [i] 01:30 Klíma, počasie, katastrofy 2/5 [i] 01:55 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:20 Sila lásky I. 163 [i] 03:10 Sila lásky I. 164 [i] 04:00 Slovensko dnes [i] 04:15 Správy STV [i] 04:40 Góly body sekundy [i] 04:50 Špania Dolina [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Správy STV [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy a komentáre [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:10 Providence II. 9/23 [i] 09:00 Dámsky magazín STV [i] 10:10 Leto s telkou: Čo rozprávala teta Srna 23 [i] 10:15 Dada a Dodo 3 [i] 10:25 Kuko z archívu [i] 10:55 Sládkova abeceda [i] 11:05 Pesničky z Hviezdičky [i] 11:15 Impérium. Vzostup a pád veľkých ríší 4/4 [i] 12:10 Moje meno je J.T.Katkin [i] 12:55 Živá panoráma [i] 13:30 Nôty a tance predkov [i] 14:00 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 21/26 [i] 14:25 Diagnóza 146 [i] 14:50 Storočie pred kamerou [i] 15:35 Siesta z archívu: Vivat Beňovský! 5/7 [i] 16:45 Ander a Kodurka [i] 17:25 Maďarský magazín [i] 17:55 Bumerang [i] 18:40 Totálne fenomenálne 10/21 [i] 18:55 Totálne fenomenálne 11/21 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Dokument na želanie - o lekároch [i] 20:35 Ženy o ženách [i] 21:00 O čom je život podľa... [i] 21:20 Slováci na slovíčko [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko dnes [i] 22:05 Letné lásky na Dvojke: Blúznenie srdca a rozumu [i] 23:20 Bratia a sestry I. 23/23 [i] 00:05 Maďarský magazín [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy STV [i] 01:30 Správy - Hírek [i] 01:35 Správy a komentáre [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 V. I. P. II. [i] 05:55 Indaba [i] 06:20 Nikdy nehovor nikdy [i] 07:00 KRIMI NOVINY 07:30 NOVINY TV JOJ 08:00 PROMI NOVINY [i] 08:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 19 [i] 09:00 Letná výhra [i] 10:50 Profesionáli III. 12 [i] 11:50 Acapulco H. E. A. T. II. 3 [i] 12:40 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 1/25 [i] 13:30 Prison Break: Útek z väzenia II. 21 [i] 14:20 C. S. I. : Kriminálka New York II. 20 [i] 15:15 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 13 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 20 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. II. 4 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Profesionáli 14 [i] 21:00 Kriminálka San Francisco 6 [i] 21:45 Kosti I. 11 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:30 Dexter 22 [i] 00:35 Mafia 5 [i] 01:20 Črepiny [i] 01:55 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! [i] 02:40 Dexter [i] 03:35 Kriminálka San Francisco [i] 04:15 Mafia [i] 04:55 PRVÉ NOVINY
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Doktor z hôr I. 4 [i] 06:30 Navzdory osudu 18,19 [i] 08:00 Starsky a Hutch 1,2/23 [i] 10:00 Varí vám to [i] 10:40 Starý III. 38 [i] 11:45 Doktor z hôr I. 5 [i] 12:35 Ako sa stavia sen II. [i] 13:10 Linda 8 [i] 14:10 Inžinierska odysea 6 [i] 15:15 Vraždy v Midsomeri IX. 5 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Navzdory osudu 20,21 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Romantická streda: Srdce z požičovne [i] 21:30 Skutočný príbeh: Strach zo syna [i] 23:00 Starý III. 38 [i] 00:10 Starsky a Hutch [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 27/31 [i] 07:00 All Saints VII. 2/40 [i] 07:55 Zoom 56/155 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 7/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida 3/20 [i] 10:00 Ďáblův sluha 17/18 [i] 10:55 Zoom 56/155 [i] 11:00 Vodní krysy IV. 27/31 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 7/13 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida 3/20 [i] 15:00 Umíte tančit? III. 17/24 [i] 16:00 Vodní krysy IV. 28/31 [i] 17:00 All Saints VII. 3/40 [i] 17:55 Zoom 56/155 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 8/13 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida 4/20 [i] 20:00 Umíte tančit? III. 18/24 [i] 21:00 CSI: New York V. 22/22 [i] 22:00 Myšlenky zločince IV. 18/20 [i] 23:00 Pronásledovaný 11/13 [i] 23:55 Zoom 56/155 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 All Saints VII. 3/40 [i] 02:00 CSI: New York V. 22/22 [i] 02:50 All Saints V. 17/43 [i] 03:40 Pronásledovaný 11/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Soutěž stavitelů motorek: Trevelen proti Scottu Longovi [i] 06:00 Masivní rychlost: Rychlá kola [i] 06:25 Pátá rychlost 5 [i] 06:50 Americký chopper: Motorka Eragon - část 1 [i] 07:45 Zbraně budoucnosti: Moc ohně [i] 08:40 Bořiči mýtů: Cementový problém [i] 09:35 Jak se to dělá: Drátěná vlna/Tvarované svíce/Automaty na mince [i] 10:05 Jak se to dělá: Balené pokrmy pro letadla/Papírové pohárky/Trumpety [i] 10:30 Nejsmrtelnější úlovek: Ostrovy Pribilof [i] 11:25 Špinavé práce: Krokodýlí farmář [i] 12:20 Opravna vraků: Automobilová šou SEMA [i] 13:15 Americký chopper: Motorka Eragon - část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 6 [i] 14:35 Opravdoví hrdinové: Převržený katamarán [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 35 [i] 15:30 Miami Ink: Výcvikový tábor pro krásky [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Závod s ledem [i] 17:20 Špinavé práce: Pěstitel hub [i] 18:15 Bořiči mýtů: Výbuch přenosného záchodu [i] 19:10 Jak se to dělá: Visací zámky/Strojky na vlasy/Dřeváky/Syntetická kůže/ [i] 19:40 Jak se to dělá: Veslařské lodě/Nerezové dřezy/Kůže/Pedal-steel kytary [i] 20:05 Zbraně budoucnosti: Speciál o nesmrtících zbraních [i] 21:00 Lovci tornád: Pozdrav běsu [i] 21:55 Extrémní výbuchy: Bermudy [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 36 [i] 23:20 Opravdoví hrdinové: Smrtelný pád [i] 23:45 Opravna vraků: Krátký žlutý autobus [i] 00:40 Soutěž stavitelů motorek: Roland Sands proti Jesse Rookeovi [i] 01:40 Lovci tornád: Pozdrav běsu [i] 02:40 Bořiči mýtů: Výbuch přenosného záchodu [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 36 [i] 04:05 Jak se to dělá: Visací zámky/Strojky na vlasy/Dřeváky/Syntetická kůže/ [i] 04:35 Jak se to dělá: Veslařské lodě/Nerezové dřezy/Kůže/Pedal-steel kytary [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Pošťák Pat II. 18/26 [i] 08:45 Mirabelino domácí kino 18/26 [i] 09:00 Pan Větrovský z Větrova a paní [i] 09:55 Portréty z not [i] 10:35 Televarieté [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Bambinot 5/6 [i] 13:30 Co mám dělat, když...? [i] 13:45 Cesta vzhůru 5/22 [i] 14:35 Doktorka Quinnová II 20/27 [i] 15:20 Bludiště [i] 15:50 Nová dobrodružství Černého Bleska 4/26 [i] 16:15 Kouzelník Max [i] 16:35 Pošťák Pat II. 19/26 [i] 16:50 Mirabelino domácí kino 19/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Království za koně 5/9 [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:30 Michaelovy experimenty [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Medvědice lékařská [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:20 Na stopě [i] 21:45 Losování Sportky a Šance 21:50 Reportéři 3/8 [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 Slečna Guru [i] 00:20 Cesta vzhůru 5/22 [i] 01:05 Hledání ztraceného času [i] 01:25 Podivuhodný svět [i] 01:50 Zapomenuté výpravy [i] 02:15 Události v regionech [i] 02:40 Události v regionech Brno 03:05 Události v regionech Ostrava [i] 03:30 Regiony ČT24 03:55 Kultura v regionech 04:20 Naivní cesty naivního malíře [i] 04:35 Čtenářský deník... Marian Palla: [i] 04:45 Česko jedna báseň: Vít Slíva [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Zapomenuté výpravy [i] 10:00 Architektonické vize [i] 11:00 Svět zázraků: Vinařství v Čechách a na Moravě 3/5 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Přežili rok 2000 5/9 [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 Tohle jsem já... [i] 13:35 Věda je zábava III 11/26 [i] 14:00 Tykadlo [i] 14:20 Naivní cesty naivního malíře [i] 14:35 Srážka století [i] 16:05 Sardinie aneb 13 božských šlápot 13/13 [i] 16:20 Osm dní zdraví v Evropě [i] 17:15 Utajená řeč peněz [i] 17:35 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 17:55 Přidej se [i] 18:10 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 To nejlepší z klasiky [i] 19:25 F. Schubert - F. Liszt: Ave Maria [i] 19:30 Pětka v Pomeranči - letní sestřih [i] 20:00 cenzurované rozhovory [i] 20:30 Šance pro lásku [i] 22:10 Zprávy z Letní filmové školy v Uherském Hradišti 2009 [i] 22:20 Krásy evropského pobřeží: Plážová tramvaj [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Dokumentární klub: Za Boha, za cara, za vlast [i] 00:05 Pingpong [i] 01:35 Film o filmu: Daredevil [i] 01:55 Q [i] 02:25 POP ART 03:05 Sardinie aneb 13 božských šlápot 13/13 [i] 03:20 Osm dní zdraví v Evropě [i] 04:15 Babylon [i] 04:35 Příběh Johnyho Hrona [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Zorro: Meč a růže 113 [i] 09:25 Pes fotbalista: Evropský pohár [i] 10:55 Tescoma s chutí [i] 11:00 Pop Corn TV [i] 11:25 Nová cestománie [i] 11:55 Lenssen & spol. [i] 12:25 Komisař Rex VI 12 [i] 13:25 Ženatý se závazky 132, 133 [i] 14:25 Walker, Texas Ranger II 13 [i] 15:20 Hvězdná brána: Příběh jednoho fenoménu [i] 16:10 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa 23 [i] 17:55 Vražedná čísla IV 2 [i] 18:40 Kriminálka Las Vegas II 3 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hospoda 6 [i] 20:40 15 let TV Nova [i] 21:40 Odložené případy [i] 22:35 Manchurianský kandidát [i] 00:55 Novashopping 01:15 Noc filmových nadějí V [i] 02:05 Zvoňte dvakrát! [i] 02:40 Senzibilšou [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Tutenstein I 15 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:45 Deník zasloužilé matky III 18 [i] 08:10 Přátelé IX 10 [i] 08:40 M*A*S*H 144 [i] 09:05 M*A*S*H 145 [i] 09:35 Policie - New York VIII 17 [i] 10:30 Případ pro Sam III 13 [i] 11:20 To je vražda, napsala IX 9 [i] 12:15 Drzá Jordan IV 4 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky III 19 [i] 13:30 Sabrina - mladá čarodějnice VI 21 [i] 14:00 Muži na stromech II 5 [i] 14:55 Chirurgové I 23 [i] 15:50 Letka Bouřliváků [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé IX 11 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:10 TOP STAR magazín [i] 22:15 Sběratelé kostí II 16 [i] 23:10 Jude [i] 01:25 Volejte Věštce 03:15 Výklad snů 04:10 Medicopter 117 III 2 [i] 04:55 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:30 Real je naše vášeň [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Puckoon [i] 13:25 Loupežník Hotzenplotz [i] 14:55 Závodní horečka [i] 16:30 Střelba na psy [i] 18:25 Pik a Amadeus [i] 19:55 Ve jménu Angela [i] 21:30 Nepřítel mého nepřítele [i] 23:05 Smrtelná hrozba [i] 00:50 Nicota [i] 02:25 Drsná pomsta [i] 03:55 Loupežník Hotzenplotz [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Plavání [i] 09:00 Plavání [i] 11:30 Plavání [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 14:30 Atletika [i] 16:30 Plavání [i] 17:45 Plavání [i] 20:05 Jezdectví [i] 21:20 Golf [i] 22:15 Golf [i] 22:50 Jachting [i] 23:35 Cyklistika [i] 00:00 Plavání [i] 01:00 Powerboating [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 5 [i] 06:00 Dotek anděla II 6 [i] 07:00 Dotek anděla II 7 [i] 08:00 McLeodovy dcery IV 18 [i] 09:00 Soudkyně Amy I 18 [i] 10:00 Hříbě [i] 12:00 McLeodovy dcery IV 19 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 19 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Příběh dvou vesnic [i] 16:00 Ochránce III 10 [i] 17:00 Ochránce III 11 [i] 18:00 Hříbě 16 [i] 21:00 Ochránce III 8 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 16 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru: Draví ptáci [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 16 [i] 02:00 Žiješ jednou, zemřeš dvakrát [i] 04:00 Dotek anděla II 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Pokusní králíci 03 [i] 05:30 Pokusní králíci 04 [i] 06:00 Hlavní města Tichomoří 08 [i] 07:05 Zvířecí rekordmani 28 [i] 08:05 Vítejte na svatební hostině 18 [i] 08:35 Vítejte na svatební hostině 19 [i] 09:05 Jamieho drůbeží hostina [i] 10:05 Nic mi to neudělalo 02 [i] 11:10 Podzim na chalupě 01 [i] 12:10 Vítejte na svatební hostině 18 [i] 12:40 Vítejte na svatební hostině 19 [i] 13:10 Extrémní podmínky 07 [i] 13:40 Extrémní podmínky 08 [i] 14:05 Hlavní města Tichomoří 08 [i] 15:10 Muž divočiny 13 [i] 16:10 Jamieho drůbeží hostina [i] 17:10 Podzim na chalupě 01 [i] 18:10 Zvířecí rekordmani 28 [i] 19:10 Nic mi to neudělalo 02 [i] 20:10 Limity měst 08 [i] 20:30 Proč je to tak? 18 [i] 21:30 Pokusní králíci 05 [i] 22:00 Pokusní králíci 06 [i] 22:30 Bitva o Atlantik 03 [i] 23:30 Jak přežít v Alcatrazu [i] 00:30 Jsme zvědaví 02 [i] 01:35 Ulice světa 09 [i] 02:05 Ulice světa 10 [i] 02:35 Místa ve Středomoří 21 [i] 03:40 Interiéry 16 [i] 04:00 Jak přežít v Alcatrazu [i] 04:55 Pokusní králíci 05 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Umučení 2/2 [i] 07:30 Velký dům [i] 09:05 Letopisy Narnie: Princ Kaspian [i] 11:30 Od baru k baru 2 [i] 13:10 MIG 21 - live show [i] 14:15 Budiž světlo [i] 15:45 U mě dobrý [i] 17:25 Dokonalý trik [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 30 [i] 20:00 VALL-I [i] 21:35 Takoví normální puberťáci [i] 23:10 28 týdnů poté [i] 00:45 Smrtonosná past 2 [i] 02:45 Takoví normální puberťáci [i] 04:20 Krvavá sklizeň [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Blízká setkání třetího druhu [i] 12:05 Angel [i] 14:00 Cinema, Cinema, Cinema 31 [i] 14:25 Po hlavě [i] 16:25 Postrach Dennis o Vánocích