Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Herkules II. 2/24 [i] 09:50 V siedmom nebi X. 15/22 [i] 10:45 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 20/22 [i] 11:35 Veronika Marsová II. 20/22 [i] 12:25 Bláznivý Jimov život IV. 22/27 [i] 12:50 Trapasy mojej sestry II. 19-20/26 [i] 13:35 Čarodejnice VI. 22/23 [i] 14:25 Bez stopy I. 22/23 [i] 15:20 Osobný strážca 15-16/64 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 6/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Čierna vdova [i] 21:40 Odložený prípad V. 5/18 [i] 22:35 Únos [i] 00:10 Až na telo [i] 01:55 Hurikán Grace [i] 04:35 Sophie - Nevesta proti svojej vôli 35-36/65 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy STV [i] 05:30 Góly body sekundy [i] 05:35 Euromaxx - Architektúra 1/18 [i] 06:05 Klíma, počasie, katastrofy 1/5 [i] 06:28 Domáci majstri [i] 06:30 Zvláštna rodinka 22/26 [i] 06:55 Žabia hliadka 8/13 [i] 07:20 Dámsky magazín STV [i] 08:35 Safari 1/13 [i] 09:05 Hannah Montana I. 22/26 [i] 09:30 Večne nespokojní I. 22/22 [i] 10:20 Špiónky 22/40 [i] 11:05 Policajti z prístavu III. 26/26 [i] 11:55 Sila lásky I. 161 [i] 12:45 Sila lásky I. 162 [i] 13:45 Obchod so šťastím 22 [i] 14:15 Kaviareň Slávia [i] 15:00 Rany lásky 70/130 [i] 15:45 Rany lásky 71/130 [i] 16:30 SOS 18 14/18 [i] 17:25 Largo 22/39 [i] 18:10 Domáci majstri [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Uragán [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 22:00 Chodili sme spolu [i] 23:00 Zúfalé manželky II. 17/24 [i] 23:45 Zúfalé manželky II. 18/24 [i] 00:30 Ochranca 59/65 [i] 01:15 Prípad pre Samanthu 83 [i] 02:00 Euromaxx - Architektúra 1/18 [i] 02:30 Klíma, počasie, katastrofy 1/5 [i] 02:55 Kto šetrí, má za 3 [i] 03:15 Sila lásky I. 161 [i] 04:05 Sila lásky I. 162 [i] 04:55 Slovensko dnes [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Správy STV [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy a komentáre [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:20 Providence II. 8/23 [i] 09:00 Dámsky magazín STV [i] 10:10 Leto s telkou: Čo rozprávala teta Srna 22 [i] 10:15 Dada a Dodo 2 [i] 10:25 Kuko z archívu [i] 10:55 Sládkova abeceda [i] 11:05 Pesničky z Hviezdičky [i] 11:20 Lásky mocných 2/3 [i] 12:00 Zo Šale do Močenka [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:00 Deti [i] 13:30 Z lásky k zvieratám 4 [i] 14:00 Encyklopédia slovenských obcí [i] 14:20 Japonská mozaika II 5/9 [i] 14:45 Storočie pred kamerou [i] 15:30 Siesta z archívu: Vivat Beňovský! 4/7 [i] 16:50 Ander a jeho hostia [i] 17:25 Národnostný magazín [i] 17:55 Bumerang [i] 18:45 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 21/26 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Impérium. Vzostup a pád veľkých ríší 4/4 [i] 21:00 Diagnóza 146 [i] 21:15 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko dnes [i] 22:05 Filmový klub [i] 23:40 Bratia a sestry I. 22/23 [i] 00:25 Národnostný magazín [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:25 Správy STV [i] 01:50 Správy - Hírek [i] 01:55 Správy a komentáre [i] 02:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Indaba [i] 05:50 KRIMI NOVINY 06:20 Nikdy nehovor nikdy [i] 07:00 KRIMI NOVINY 07:30 NOVINY TV JOJ 08:00 PROMI NOVINY [i] 08:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 18 [i] 09:00 Letná výhra [i] 10:50 Profesionáli III. 11 [i] 11:50 Acapulco H. E. A. T. II. 2 [i] 12:40 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 22/22 [i] 13:30 Prison Break: Útek z väzenia II. 20 [i] 14:20 C. S. I. : Kriminálka New York II. 19 [i] 15:15 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 12 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 19 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. II. 3 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Vyjednávači 11 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 8 [i] 21:45 Kosti I. 10 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:30 Hurikán [i] 01:20 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! [i] 02:00 Vyjednávači [i] 02:45 Nič len pravda [i] 03:40 Hurikán [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Doktor z hôr I. 3 [i] 06:30 Navzdory osudu 16,17 [i] 08:00 Pobrežná hliadka XI. 21,22/22 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 37 [i] 11:00 Doktor z hôr I. 4 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 13:15 Linda 7 [i] 14:25 Mravnostné oddelenie I. 4 [i] 15:15 Vraždy v Midsomeri VII. 7/7 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Navzdory osudu 18,19 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Inžinierska odysea 6 [i] 21:00 Vraždy v Midsomeri IX. 5 [i] 22:40 Linda 8 [i] 23:40 Starý III. 37 [i] 00:45 Pobrežná hliadka XI. [i] 02:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 26/31 [i] 07:00 All Saints VII. 1/40 [i] 07:55 Zoom 55/155 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 6/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida 2/20 [i] 10:00 Ďáblův sluha 16/18 [i] 10:55 Zoom 55/155 [i] 11:00 Vodní krysy IV. 26/31 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 6/13 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida 2/20 [i] 15:00 Umíte tančit? III. 16/24 [i] 16:00 Vodní krysy IV. 27/31 [i] 17:00 All Saints VII. 2/40 [i] 17:55 Zoom 55/155 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 7/13 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida 3/20 [i] 20:00 Umíte tančit? III. 17/24 [i] 21:00 Bouře století 1/3 [i] 22:40 Pronásledovaný 10/13 [i] 23:35 Zoom 55/155 [i] 23:40 Noční show Davida Lettermana [i] 00:40 All Saints VII. 2/40 [i] 01:40 Bouře století 1/3 [i] 03:10 Pronásledovaný 10/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Soutěž stavitelů motorek: Kevin Alsop proti Ivy Trosclairové [i] 06:00 Masivní rychlost: Bojové letouny [i] 06:25 Pátá rychlost 4 [i] 06:50 Americký chopper: Motorka pro Lugz - část 2 [i] 07:45 Zbraně budoucnosti: Těžký útok [i] 08:40 Bořiči mýtů: Exploze [i] 09:35 Jak se to dělá: Bumerangy/Rožně na opékání/Pinballové stoly/Přerušovaná blesková světla [i] 10:05 Jak se to dělá: Dřevěné misky/Řetězové pily/Tvarované bramborové lupínky [i] 10:30 Nejsmrtelnější úlovek: U konce se silami [i] 11:25 Špinavé práce: Krůtí farmář [i] 12:20 Opravna vraků: Nával lidí v opravně vraků [i] 13:15 Americký chopper: Motorka Eragon - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 5 [i] 14:35 Opravdu to přežili: Pád dýmajícího balónu [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 34 [i] 15:30 Miami Ink: Nikdo nemá rád padavky [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Ostrovy Pribilof [i] 17:20 Špinavé práce: Krokodýlí farmář [i] 18:15 Bořiči mýtů: Cementový problém [i] 19:10 Jak se to dělá: Drátěná vlna/Tvarované svíce/Automaty na mince [i] 19:40 Jak se to dělá: Balené pokrmy pro letadla/Papírové pohárky/Trumpety [i] 20:05 Zbraně budoucnosti: Moc ohně [i] 21:00 Megainženýrství: Tunel pod Beringovou úžinou [i] 21:55 Opravdu velké věci: Testovací zařízení tsunami [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 35 [i] 23:20 Opravdoví hrdinové: Smrtelně nebezpečný seskok [i] 23:45 Opravna vraků: Automobilová šou SEMA [i] 00:40 Soutěž stavitelů motorek: Trevelen proti Scottu Longovi [i] 01:40 Megainženýrství: Tunel pod Beringovou úžinou [i] 02:40 Bořiči mýtů: Cementový problém [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 35 [i] 04:05 Jak se to dělá: Drátěná vlna/Tvarované svíce/Automaty na mince [i] 04:35 Jak se to dělá: Balené pokrmy pro letadla/Papírové pohárky/Trumpety [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Pošťák Pat II. 17/26 [i] 08:45 Mirabelino domácí kino 17/26 [i] 09:00 Panenka s porcelánovou hlavičkou [i] 09:55 Plavci na suchu [i] 10:35 Tetinka [i] 11:50 Roháčovy a Svitáčkovy písničky [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Co teď a co potom? 5/8 [i] 13:20 Krásy evropského pobřeží: Anglická [i] 13:30 Co mám dělat, když...? [i] 13:45 Cesta vzhůru 4/22 [i] 14:35 Doktorka Quinnová II 19/27 [i] 15:20 Případy detektiva Packala [i] 15:50 Věda je zábava III 11/26 [i] 16:15 Tykadlo [i] 16:35 Pošťák Pat II. 18/26 [i] 16:50 Mirabelino domácí kino 18/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Přežili rok 2000 5/9 [i] 18:30 Návštěva v ZOO [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Kudlanka nábožná [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Katastrofa vzducholodi Hindenburg [i] 21:35 Všechnopárty [i] 22:25 Místo činu [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Vltava v obrazech 26/86 [i] 00:20 Cesta vzhůru 4/22 [i] 01:05 Sex ve městě IV 17/18 [i] 01:35 Rodinné křižovatky [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Král Artuš [i] 10:30 Podivuhodný svět [i] 10:55 Postřehy odjinud [i] 11:00 Dobrá rada nad zlato [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Svět, kde se nežebrá aneb Galerie podvodníků v Čechách [i] 12:45 Obyčejná koňská historie 1/6 [i] 13:05 Teď vedou, babička s dědou [i] 13:15 Animované písničky [i] 13:17 To musíš vidět [i] 13:25 Animované písničky [i] 13:30 Rybářská školička 5/10 [i] 13:35 Pravda a lež [i] 14:55 Exit 316: Konflikt [i] 15:15 Vltava v obrazech 26/86 [i] 15:35 Svět zázraků: Vinařství v Čechách a na Moravě 3/5 [i] 16:05 Architektonické vize [i] 16:55 Štíty království českého 6/10 [i] 17:25 Soukromá muzea [i] 17:35 Na vlně první republiky 2/7 [i] 17:50 Divnopis [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:10 Zatopené osudy [i] 19:30 Sabotáž [i] 20:00 Browningův překlad [i] 21:35 Zrcadlo doby [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Zprávy z Letní filmové školy v Uherském Hradišti 2009 [i] 23:20 Ženský hlas [i] 23:45 Hudební studio M [i] 00:20 VEČER NA TÉMA... Co se také nesmělo vysílat [i] 02:20 Století létání [i] 03:10 Náš venkov [i] 03:30 Světci a svědci [i] 03:45 Znamení a rituály [i] 03:55 Sváteční slovo politického analytika Martina Horálka [i] 04:00 Cesty víry [i] 04:20 Křesťanský magazín [i] 04:35 Exit 316: Konflikt [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Zorro: Meč a růže 112 [i] 09:25 Divokým Kurdistánem [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:25 Nová cestománie [i] 11:55 Lenssen & spol. [i] 12:25 Komisař Rex VI 11 [i] 13:25 Ženatý se závazky 130, 131 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger II 12 [i] 15:15 Hvězdná brána X 20 [i] 16:10 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa 22 [i] 17:50 Vražedná čísla IV 1 [i] 18:40 Kriminálka Las Vegas II 2 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Letuška 1. třídy [i] 21:50 Námořní vyšetřovací služba IV 4 [i] 22:45 Kongo [i] 00:45 Kriminálka New York 11 [i] 01:25 Novashopping 01:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:40 Rychlý prachy [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Tutenstein I 14 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:45 Deník zasloužilé matky III 17 [i] 08:10 Přátelé IX 9 [i] 08:40 M*A*S*H 142 [i] 09:05 M*A*S*H 143 [i] 09:35 Policie - New York VIII 16 [i] 10:30 Případ pro Sam III 12 [i] 11:20 To je vražda, napsala IX 8 [i] 12:15 Drzá Jordan IV 3 [i] 13:10 Deník zasloužilé matky III 18 [i] 13:40 Sabrina - mladá čarodějnice VI 20 [i] 14:10 Muži na stromech II 4 [i] 15:05 Chirurgové I 22 [i] 16:00 Halloweenská střední [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé IX 10 [i] 20:00 Hledači mušlí [i] 21:50 Closer III 4 [i] 22:50 Kauzy z Bostonu II 16 [i] 23:40 Wolffův revír I 14 [i] 00:35 Volejte Věštce 02:20 Medicopter 117 III 1 [i] 03:10 Svět 2009 [i] 03:35 Dvojí nasazení 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:30 Skejťák 2. [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Real je naše vášeň [i] 13:35 Zloději času [i] 15:30 Buster [i] 17:10 Puckoon [i] 18:35 Podivné experimenty [i] 20:30 Střelba na psy [i] 22:25 Obraz Doriana Greye [i] 23:55 Proti mužům zákona [i] 01:20 Katova kletba [i] 03:05 Básník [i] 04:35 Zloději času [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Plavání [i] 09:00 Plavání [i] 11:30 Plavání [i] 13:00 Fotbal [i] 16:30 Plavání [i] 17:45 Plavání [i] 20:00 Atletika [i] 22:30 Cyklistika [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Powerboating [i] 00:00 Motorismus [i] 00:15 Plavání [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 3 [i] 06:00 Dotek anděla II 4 [i] 07:00 Dotek anděla II 5 [i] 08:00 McLeodovy dcery IV 17 [i] 09:00 Soudkyně Amy I 17 [i] 10:00 Jane Doeová: Pouta, která spojují [i] 12:00 McLeodovy dcery IV 18 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 18 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Malované krví [i] 16:00 Ochránce III 8 [i] 17:00 Ochránce III 9 [i] 18:00 Jane Doeová: Pouta, která spojují 15 [i] 21:00 Ochránce III 7 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 15 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru: Příběh dvou vesnic [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 15 [i] 02:00 Falešná záminka [i] 04:00 Dotek anděla II 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Pokusní králíci 01 [i] 05:30 Pokusní králíci 02 [i] 06:00 Hlavní města Tichomoří 07 [i] 07:05 Zvířecí rekordmani 27 [i] 08:05 Vítejte na svatební hostině 16 [i] 08:30 Vítejte na svatební hostině 17 [i] 09:00 Jimmova farma 09:35 Jimmova farma 10:10 Nic mi to neudělalo 01 [i] 11:15 Jaro na chalupě 04 [i] 12:15 Vítejte na svatební hostině 16 [i] 12:45 Vítejte na svatební hostině 17 [i] 13:10 Extrémní podmínky 05 [i] 13:40 Extrémní podmínky 06 [i] 14:05 Hlavní města Tichomoří 07 [i] 15:05 Muž divočiny 12 [i] 16:05 Jimmova farma 16:40 Jimmova farma 17:15 Jaro na chalupě 04 [i] 18:15 Zvířecí rekordmani 27 [i] 19:15 Nic mi to neudělalo 01 [i] 20:10 Limity měst 07 [i] 20:30 Proč je to tak? 17 [i] 21:30 Pokusní králíci 03 [i] 22:00 Pokusní králíci 04 [i] 22:30 Bitva o Atlantik 02 [i] 23:30 Britské impérium v barvě 03 [i] 00:30 Jsme zvědaví 01 [i] 01:35 Ulice světa 07 [i] 02:05 Ulice světa 08 [i] 02:35 Místa ve Středomoří 20 [i] 03:45 Interiéry 15 [i] 04:05 Britské impérium v barvě 03 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Umučení 1/2 [i] 07:30 Ratatouille [i] 09:20 Pokojský [i] 10:45 Koření života [i] 12:25 Umučení 2/2 [i] 13:50 Velký dům [i] 15:25 Letopisy Narnie: Princ Kaspian [i] 17:50 Lord Longford [i] 19:20 Revoluce paní Ratcliffové [i] 21:00 Saddám: Vzestup a pád 4 [i] 22:00 Stav obležení [i] 23:50 Dohoda [i] 01:20 Pláž [i] 03:15 Saddám: Vzestup a pád 4 [i] 04:15 Revoluce paní Ratcliffové [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Betsyina svatba [i] 11:40 Maturita po sedmdesátce