Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Herkules II. 1/24 [i] 09:50 V siedmom nebi X. 14/22 [i] 10:40 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 19/22 [i] 11:35 Veronika Marsová II. 19/22 [i] 12:25 Bláznivý Jimov život IV. 21/27 [i] 12:50 Trapasy mojej sestry II. 17-18/26 [i] 13:40 Čarodejnice VI. 21/23 [i] 14:30 Bez stopy I. 21/23 [i] 15:20 Osobný strážca 13-14/64 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 5/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 SUSEDIA [i] 20:50 Vidláci na pretekoch [i] 22:50 Pomsta živých smoliarov [i] 00:30 Mŕtvy gang [i] 02:25 Ako zostať pannou [i] 03:50 Komisár Rex VIII. 5/17 [i] 04:35 Sophia - nevesta proti svojej vôli 33-34/65 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Maletilla [i] 06:28 Domáci majstri [i] 06:30 Zvláštna rodinka 21/26 [i] 06:55 Žabia hliadka 7/13 [i] 07:20 Dámsky magazín STV [i] 08:30 Stratená melódia 7/7 [i] 09:05 Hannah Montana I. 21/26 [i] 09:30 Večne nespokojní I. 21/22 [i] 10:20 Špiónky 21/40 [i] 11:05 Policajti z prístavu III. 25/26 [i] 11:50 Sila lásky I. 159 [i] 12:40 Sila lásky I. 160 [i] 13:40 Obchod so šťastím 21 [i] 14:10 Kaviareň Slávia [i] 14:55 Rany lásky 68/130 [i] 15:40 Rany lásky 69/130 [i] 16:30 SOS 18 13/18 [i] 17:20 Largo 21/39 [i] 18:10 Domáci majstri [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Uragán [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Danielle Steelová: Cena za šťastie [i] 21:45 Rieka [i] 23:50 Ochranca 58/65 [i] 00:35 Prípad pre Samanthu 82 [i] 01:20 Maletilla [i] 02:25 Svet v obrazoch [i] 02:50 Kto šetrí, má za 3 [i] 03:10 Sila lásky I. 159 [i] 04:00 Sila lásky I. 160 [i] 04:50 Slovensko dnes [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Polícia [i] 06:15 Správy STV [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 TKN [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence II. 7/23 [i] 09:00 Dámsky magazín STV [i] 10:05 Leto s telkou: Čo rozprávala teta Srna 21 [i] 10:10 Dada a Dodo 1 [i] 10:20 Kuko z archívu [i] 10:50 Sládkova abeceda [i] 11:00 Pesničky z Hviezdičky [i] 11:15 Veľké kultúrne objavy 3/3 [i] 13:10 Živá panoráma [i] 13:30 Žijúce kamene [i] 14:00 Storočie pred kamerou [i] 14:50 Siesta z archívu: Vivat Beňovský! 3/7 [i] 16:05 Ander a jeho hostia [i] 16:35 Odpískané [i] 17:00 Motormagazín [i] 17:25 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:55 Bumerang [i] 18:40 Z lásky k zvieratám 4 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Lásky mocných 2/3 [i] 20:45 Stretnúť človeka - Bohdan Warchal [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko dnes [i] 22:05 Japonská mozaika II 5/9 [i] 22:20 Eurokino [i] 00:20 Bratia a sestry I. 21/23 [i] 01:00 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 01:25 Udalosti ČT [i] 02:00 Správy - Hírek [i] 02:10 Správy STV [i] 02:30 Správy a komentáre [i] 02:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 V. I. P. II. [i] 06:30 Nikdy nehovor nikdy [i] 07:15 KRIMI NOVINY 07:45 NOVINY TV JOJ 08:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 19 [i] 09:00 Letná výhra [i] 10:50 Profesionáli III. 10 [i] 11:50 Acapulco H. E. A. T. II. 1/26 [i] 12:40 C. S. I. : Kriminálka Miami VII. 17 [i] 13:30 Prison Break: Útek z väzenia II. 19 [i] 14:20 C. S. I. : Kriminálka New York II. 18 [i] 15:15 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 11 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 18 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. II. 2 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Profesionáli 13 [i] 21:00 Prepadnutie 2: Temné územie [i] 23:00 Mafstory [i] 00:30 Celebrity CAMP [i] 02:35 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! [i] 03:15 Bomba kšeft [i] 04:45 V. I. P. II. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Ako sa stavia sen II. [i] 06:20 Črepiny PLUS [i] 07:30 Zorro 58 [i] 08:00 Pobrežná hliadka XI. 19,20 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 36 [i] 11:00 Doktor z hôr I. 3 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 13:40 Skutočný príbeh: Doživotie [i] 15:25 Detektív XXL 2: Pán slnka [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Navzdory osudu 16,17 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Vraždy v Midsomeri VII. 7/7 [i] 21:35 Mravnostné oddelenie I. 4 [i] 22:30 Linda 7 [i] 23:40 Starý III. 36 [i] 00:40 Pobrežná hliadka XI. [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 25/31 [i] 07:00 All Saints VI. 43/43 [i] 07:55 Zoom 55/155 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 5/13 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida 1/20 [i] 10:00 Ďáblův sluha 15/18 [i] 10:55 Zoom 55/155 [i] 11:00 Vodní krysy IV. 25/31 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 5/13 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida 1/20 [i] 15:00 Umíte tančit? III. 15/24 [i] 16:00 Vodní krysy IV. 26/31 [i] 17:00 All Saints VII. 1/40 [i] 17:55 Zoom 55/155 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 6/13 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida 2/20 [i] 20:00 Umíte tančit? III. 16/24 [i] 21:00 Lost - Ztraceni V. 17/15 [i] 22:00 Posel ztracených duší III. 17/18 [i] 23:00 Pronásledovaný 9/13 [i] 23:55 Zoom 55/155 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 All Saints VII. 1/40 [i] 02:00 Lost - Ztraceni V. 17/15 [i] 02:50 Posel ztracených duší III. 17/18 [i] 03:40 Pronásledovaný 9/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Na počest Skauta [i] 06:00 Masivní stroje: Ponorky [i] 06:25 Pátá rychlost 3 [i] 06:50 Americký chopper: Motorka pro Lugz - část 1 [i] 07:45 Zbraně budoucnosti: Boj v budoucnosti [i] 08:40 Bořiči mýtů: Kosmonaut z dynastie Ming [i] 09:35 Jak se to dělá: Poklopy průlezů/Digestoře/Umělá polena/Sněžné skútry [i] 10:05 Jak se to dělá: Plné obruče/Tvarohový koláč/Pádlo pro kánoe/Glóbusy [i] 10:30 Nejsmrtelnější úlovek: Člověk vs. Led [i] 11:25 Špinavé práce: Expert na ptačí zvratky [i] 12:20 Opravna vraků: Šéf se vrátil [i] 13:15 Americký chopper: Motorka pro Lugz - část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 4 [i] 14:35 Opravdu to přežili: Utržený nákladní vagón [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 33 [i] 15:30 Miami Ink: Rodinné hodnoty [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: U konce se silami [i] 17:20 Špinavé práce: Krůtí farmář [i] 18:15 Bořiči mýtů: Exploze [i] 19:10 Jak se to dělá: Bumerangy/Rožně na opékání/Pinballové stoly/Přerušovaná blesková světla [i] 19:40 Jak se to dělá: Dřevěné misky/Řetězové pily/Tvarované bramborové lupínky [i] 20:05 Zbraně budoucnosti: Těžký útok [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek: Riskantní a nebezpečné [i] 21:55 Nutné k přežití: Jižní Dakota [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 34 [i] 23:20 Opravdoví hrdinové: Převržený katamarán [i] 23:45 Opravna vraků: Nával lidí v opravně vraků [i] 00:40 Soutěž stavitelů motorek: Kevin Alsop proti Ivy Trosclairové [i] 01:40 Nejsmrtelnější úlovek: Riskantní a nebezpečné [i] 02:40 Bořiči mýtů: Exploze [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 34 [i] 04:05 Jak se to dělá: Bumerangy/Rožně na opékání/Pinballové stoly/Přerušovaná blesková světla [i] 04:35 Jak se to dělá: Dřevěné misky/Řetězové pily/Tvarované bramborové lupínky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Svět Elmo 43,44/56 [i] 09:00 Mykoin PH 510 [i] 10:45 Kdo může za globální oteplování? [i] 11:40 Zeměpis světa [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Přezůvky s sebou [i] 13:25 Osudy hvězd [i] 13:45 Cesta vzhůru 3/22 [i] 14:35 Doktorka Quinnová II 18/27 [i] 15:20 My holky z Městečka 5/9 [i] 15:50 Tohle jsem já... [i] 16:05 Futuroskop [i] 16:35 Pošťák Pat II. 17/26 [i] 16:50 Mirabelino domácí kino 17/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Svět, kde se nežebrá aneb Galerie podvodníků v Čechách [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Mečík bahenní [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Konec velkých prázdnin 2/6 [i] 21:05 Na cestě po Gorolsku [i] 21:40 Reportéři ČT [i] 22:20 A co Bob? [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Cesta vzhůru 3/22 [i] 00:45 Poklady světa [i] 01:00 Přezůvky s sebou [i] 01:50 Události v regionech [i] 02:15 Události v regionech Brno 02:40 Události v regionech Ostrava [i] 03:05 Regiony ČT24 03:30 Z metropole [i] 03:55 Týden v regionech Brno 04:25 Týden v regionech Ostrava [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Osud č. A2026 [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Napříč světem [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:25 Ondřejova filmová škola [i] 12:40 Králové [i] 12:50 Případy detektiva Packala [i] 13:15 Jack a fazole [i] 14:35 Divnopis [i] 14:40 Železnice na střechu světa [i] 15:30 Plavci na vahadlových člunech [i] 16:25 Urbanita [i] 17:00 Bohemians 1905 - 1.FC Brno [i] 19:45 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Století létání [i] 20:55 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:25 Krásný ztráty [i] 22:00 V odborné péči 39/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Zprávy z Letní filmové školy v Uherském Hradišti 2009 [i] 23:20 Q [i] 23:50 Dobrou noc a hodně štěstí [i] 01:20 Pěstuj si svou levačku [i] 01:30 Film o filmu Andrey Sedláčkové [i] 01:45 Pražský podzim [i] 03:25 Strážnice 2009 [i] 04:05 Čtenářský deník... Marian Palla: Případy detektiva Wlapra [i] 04:20 Česko jedna báseň: Vít Slíva [i] 04:30 Po stopách [i] 04:45 Československý filmový týdeník 739/2379 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Zorro: Meč a růže 111 [i] 09:25 Cordierovi, soudce a policajt 8 [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:25 Nová cestománie [i] 11:55 Lenssen & spol. [i] 12:20 Komisař Rex VI 10 [i] 13:20 Ženatý se závazky 128, 129 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger II 11 [i] 15:10 Hvězdná brána X 19 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa 21 [i] 17:50 Vražedná čísla III 24 [i] 18:40 Kriminálka Las Vegas II 1 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 O zvířatech a lidech 9 [i] 21:00 Víkend [i] 21:40 Cliffhanger [i] 23:50 Štvanci 5 [i] 00:35 Playmate roku 2004 8 [i] 01:05 Novashopping 01:25 Zvěrokruh II 5 [i] 02:10 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Tutenstein I 13 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:45 Deník zasloužilé matky III 16 [i] 08:10 Přátelé IX 8 [i] 08:40 M*A*S*H 140 [i] 09:05 M*A*S*H 141 [i] 09:35 Policie - New York VIII 15 [i] 10:30 Případ pro Sam III 11 [i] 11:20 To je vražda, napsala IX 7 [i] 12:15 Drzá Jordan IV 2 [i] 13:10 Deník zasloužilé matky III 17 [i] 13:40 Sabrina - mladá čarodějnice VI 19 [i] 14:10 Muži na stromech II 3 [i] 15:05 Chirurgové I 21 [i] 16:00 Městečko Halloween [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé IX 9 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:10 Jak se staví sen [i] 22:00 Myšlenky zločince II 2 [i] 22:55 Kauzy z Bostonu II 15 [i] 23:45 Wolffův revír I 13 [i] 00:40 Volejte Věštce 02:25 Medicopter 117 II 13 [i] 03:15 Autosalon [i] 03:55 Nikdo není dokonalý [i] 04:45 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Hollywoodské safari [i] 06:40 Real je naše vášeň [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Skejťák 2. [i] 13:30 Fixlování [i] 15:20 Real je naše vášeň [i] 16:55 Oddball Hall [i] 18:25 Závodní horečka [i] 20:00 Buster [i] 21:40 Čtvrtý anděl [i] 23:15 Deset minut života [i] 00:45 Maurice [i] 03:05 Vysoký cíl [i] 04:40 Fixlování [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Plavání [i] 11:30 Plavání [i] 14:00 Cyklistika [i] 16:00 Fotbal [i] 18:00 Plavání [i] 20:00 Cyklistika [i] 20:20 Watts [i] 20:35 Armwrestling [i] 21:00 Pro Wrestling [i] 22:30 Bojové sporty [i] 23:30 Fotbal [i] 01:00 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Dotek anděla II 2 [i] 07:00 Dotek anděla II 3 [i] 08:00 McLeodovy dcery IV 16 [i] 09:00 Soudkyně Amy I 16 [i] 10:00 Sestra i matka [i] 12:00 McLeodovy dcery IV 17 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 17 [i] 14:00 Společný dům [i] 16:00 Doktor Martin III 4 [i] 17:00 Doktor Martin III 5 [i] 18:00 Sestra i matka 15 [i] 21:00 Ochránce III 6 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 14 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru: Malované krví [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 14 [i] 02:00 Zakázaná tajemství [i] 04:00 Dotek anděla II 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 33 [i] 06:00 Hlavní města Tichomoří 06 [i] 06:55 Zvířecí rekordmani 26 [i] 07:55 Vítejte na svatební hostině 14 [i] 08:25 Vítejte na svatební hostině 15 [i] 08:55 Jimmova farma 09:30 Jimmova farma 10:05 Maminka stávkuje 55 [i] 10:35 Limity měst 11 [i] 10:50 Limity měst 12 [i] 11:10 Jaro na chalupě 03 [i] 12:15 Vítejte na svatební hostině 14 [i] 12:45 Vítejte na svatební hostině 15 [i] 13:15 Extrémní podmínky 03 [i] 13:45 Extrémní podmínky 04 [i] 14:10 Hlavní města Tichomoří 06 [i] 15:05 Muž divočiny 11 [i] 16:05 Jimmova farma 16:40 Jimmova farma 17:15 Jaro na chalupě 03 [i] 18:10 Zvířecí rekordmani 26 [i] 19:05 Maminka stávkuje 55 [i] 19:35 Limity měst 11 [i] 19:55 Limity měst 12 [i] 20:15 Limity měst 06 [i] 20:30 Proč je to tak? 16 [i] 21:30 Pokusní králíci 01 [i] 22:00 Pokusní králíci 02 [i] 22:30 Bitva o Atlantik 01 [i] 23:30 Britské impérium v barvě 02 [i] 00:30 Fyziologie duše 03 [i] 01:25 Ulice světa 05 [i] 01:55 Ulice světa 06 [i] 02:40 Místa ve Středomoří 19 [i] 03:45 Interiéry 14 [i] 04:05 Britské impérium v barvě 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 2 blbouni v Paříži [i] 07:35 Mimzy [i] 09:10 Once [i] 10:35 Věřte mi [i] 12:25 Umučení 1/2 [i] 13:50 Ratatouille [i] 15:40 Pokojský [i] 17:05 Liga spravedlivých: Nová hranice [i] 18:20 Koření života [i] 20:00 Já, legenda [i] 21:40 Statečné srdce [i] 00:35 Poločas rozpadu Timofeje Berezina [i] 02:10 Já, legenda [i] 03:50 Pod povrchem [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Superpes [i] 11:20 V 2008 Koncert [i] 12:20 Hudbu složil, slova napsal [i] 14:00 Život v překladu [i] 15:40 Na rybách [i] 17:10 Obchod století [i] 18:30 Na ostří nože [i] 20:20 Lady Jane [i] 22:00 Krédo