Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:25 Chrisa nemá nikto rád I. 4/22 [i] 05:45 Malý zajac Bugs a priatelia II. 8/13 [i] 06:10 Scooby Doo, kde si?! I. 13/17 [i] 06:35 Duck Dodgers II. 16/26 [i] 07:00 Xena II. 22/22 [i] 07:45 Za humny je drak [i] 09:30 Priatelia IV. 14/24 [i] 09:55 Smallville VI. 8-9/22 [i] 11:40 Akcia nemluvňa [i] 14:05 Dvaja nosáni a video [i] 16:00 Posledný Mohykán [i] 18:05 Crusoe [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Bojovníčka 1/2 [i] 22:35 Bojovníčka 2/2 [i] 01:05 Sex, lži a posadnutosť [i] 02:40 Traja do páru [i] 04:10 Zlaté okovy [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Halali [i] 05:40 Ostrovy snov 1/4 [i] 06:30 Motormagazín [i] 06:50 Postav dom, zasaď strom [i] 07:20 Pocoyo II. 3/52 [i] 07:30 Timon a Pumbaa 4/25 [i] 07:55 Phineas a Ferb 5/26 [i] 08:15 Elá hop! [i] 08:50 Ten tretí [i] 09:45 Falcon Beach 6/26 [i] 10:35 Život s chladnou krvou 3/5 [i] 11:30 Svet v obrazoch [i] 11:55 Alžbetin dvor 3/6 [i] 13:20 Agatha Christie : Poirot [i] 14:10 Agatha Christie : Poirot [i] 15:05 Povstalecká história 3 [i] 16:20 Víťazstvo lásky 1/6 [i] 17:55 Zmenáreň [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 Domáci majstri [i] 18:40 Uvoľnite sa, prosím [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dáma s kaméliami 1/2 [i] 21:55 Dáma s kaméliami 2/2 [i] 23:35 Podsvetie z Venice [i] 01:10 Agatha Christie : Poirot [i] 02:05 Agatha Christie : Poirot [i] 02:55 Uvoľnite sa, prosím [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Udalosti ČT [i] 08:25 Televíkend [i] 08:55 Farmárska revue [i] 09:15 Československý filmový týždenník [i] 09:25 Retro noviny [i] 09:40 Dokumentárny klub [i] 10:30 Rozsievač perál [i] 11:00 Jánošíkove dni 2008 [i] 11:20 Potulky po zábavných parkoch [i] 11:35 My sme malí muzikanti [i] 12:05 Hrady a povesti [i] 12:30 Orientácie [i] 12:55 Žijúce kamene [i] 13:25 Národné parky a ochrana prírody [i] 13:40 Formula 1 - hlavné preteky [i] 16:05 Nepokojná láska 3/5 [i] 17:15 Veľké kultúrne objavy 3/3 [i] 19:10 Malé biblické príbehy\Ježiš sa zhovára s Nikodémom [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Osobnosti televíznej obrazovky - S. Štepka [i] 21:05 Soirée z Mlynskej doliny [i] 22:00 Z hranej tvorby slovenských autorov [i] 23:30 BJD 2007 [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy STV [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI NOVINY 06:00 Veľký televízny príbeh: Druhá manželka [i] 07:50 Rad nešťastných príhod [i] 09:50 Simpsonovci VIII. 1/25 [i] 10:15 Na pokraji smrti [i] 11:00 Sexi špinavé prachy 7, 8 [i] 12:40 Damages - V ohrození života I. 7, 8 [i] 14:15 Teror vo vlaku [i] 16:00 Ticho po smrti [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:10 NAJLEPŠIE POČASIE 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 19 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VII. 17 [i] 21:50 Útek v hlbinách [i] 23:40 Prehistorický zabijak [i] 01:15 Útek v hlbinách [i] 02:45 Damages - V ohrození života I. [i] 04:00 Druhá manželka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Ako sa stavia sen II. [i] 06:30 Črepiny PLUS [i] 07:30 Zorro 57 [i] 08:00 Pobrežná hliadka XI. 17,18 [i] 09:30 V uliciach San Francisca 100,101 [i] 11:15 Zorro 58 [i] 11:40 Ako sa stavia sen II. [i] 12:20 Klub EURO výhercov [i] 14:00 Doktorka Quinnová 41,42 [i] 15:45 Julie Lescautová V. 6,7 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Detektív XXL 2. - Pán slnka [i] 21:30 Skutočný príbeh: Doživotie [i] 23:15 V uliciach San Francisca 100,101 [i] 00:55 Pobrežná hliadka XI. [i] 02:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník IX. - Guatemala 5/15 [i] 07:00 Poslední trosečník IX. - Guatemala 6/15 [i] 08:00 Rodinné právo III. 19/21 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 7/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 8/20 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI 16/22 [i] 12:00 Wildfire II. 7/13 [i] 13:00 Vodní krysy II. 9/13 [i] 14:00 Poslední trosečník XIII. - Cookovy Ostrovy 11/16 [i] 15:00 The Amazing Race XIV. 5/11 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI 16/22 [i] 17:00 Wildfire II. 7/13 [i] 18:00 All Saints V. 13/43 [i] 19:00 All Saints V. 14/43 [i] 20:00 Křupan [i] 22:00 Zachraň mě IV. 11/13 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 17/20 [i] 00:00 Pacovo mužstvo III. 16/26 [i] 01:30 Akce 11/13 [i] 02:00 Zachraň mě IV. 11/13 [i] 02:50 Křupan [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americký chopper: Motorka Mercedes - AMG [i] 06:00 Masivní stroje: Elektrické vlaky [i] 06:25 Jak se to dělá: Sifonové bombičky/ preclíky/ nůžky/ umělé kluziště [i] 06:50 Jak se to dělá: Profesionální hokejové hole/ pobronzované dětské botičky /šlapadla [i] 07:15 Bořiči mýtů: Finále s výbuchem [i] 08:10 Svět budoucnosti: Metro budoucnosti [i] 09:05 Extrémní výbuchy: Glasgow [i] 10:00 Lovci tornád: Kansas [i] 10:55 Zbraně budoucnosti: Inteligentní ničitelé [i] 11:50 Americká rychlá kola: Auto soutěže Bud Light - část 2. [i] 12:45 Opravna vraků: Na počest Skauta [i] 13:40 Špinavé práce: Výrobce bionafty [i] 14:35 Nutné k přežití: Irsko [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Hry s čísly [i] 16:25 Jak se to dělá: Motocykly/Hliněné dýmky/Bubenické paličky/Píšťaly [i] 16:55 Jak se to dělá: Pouta/Těsnění a zalévací hmota na spoje/Propanové bomby [i] 17:20 Svět budoucnosti: Metro budoucnosti [i] 18:15 Pátá rychlost 7 [i] 18:45 Pátá rychlost 8 [i] 19:10 Americký chopper: Motorka Mercedes - AMG [i] 20:05 Bořiči mýtů: Divácký trojitý speciál [i] 21:00 Jediná cesta úniku: Dlouhá cesta dolů [i] 21:30 Hry s časem: Test dopravní nehody s lidskou figurínou [i] 21:55 Chris Ryan u nejlepších policejních sborů světa: Kazachstán [i] 22:50 Sérioví vrazi: Netvor Florencie [i] 23:45 Ženy vražedkyně: Temná tajemství [i] 00:40 Skutečná volání pohotovosti: Boj proti přírodě [i] 01:10 Skutečná volání pohotovosti: Pod palbou [i] 01:40 Extrémní výbuchy: Glasgow [i] 02:40 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Stadion Ptačí hnízdo [i] 03:40 Jak se to dělá: Kožichy/Pohřební vozy/Venkovní osvětlovací tělesa/Držáky na golfové míčky [i] 04:05 Bořiči mýtů: Divácký trojitý speciál [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Co mám dělat, když...? [i] 05:15 O češtině [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Navštívenka [i] 06:25 Ve dvou se to lépe táhne 4/13 [i] 06:30 Borůvka a Kvítko 4/13 [i] 06:40 Pět draků vodáků 4/13 [i] 06:50 Ferda 13/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou 07:30 Obyčejná koňská historie 1/6 [i] 07:50 Teď vedou, babička s dědou [i] 08:00 Animované písničky [i] 08:02 To musíš vidět 1/10 [i] 08:10 Animované písničky [i] 08:15 Rybářská školička 5/10 [i] 08:20 Pravda a lež [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Toulavá kamera [i] 10:20 Objektiv [i] 10:50 Eliška a její rod 2/7 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Bláhový básník Jiří Suchý [i] 13:00 O vysoké věži [i] 14:15 Cesty víry [i] 14:35 Křesťanský magazín [i] 14:50 Sváteční slovo politického analytika Martina Horálka [i] 15:00 Mykoin PH 510 [i] 16:35 Podzemní Čechy II 5/13 [i] 17:05 Čétéčko [i] 17:25 Území bílých králů 2/7 [i] 18:15 Škola Na Výsluní 4/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Štěstí [i] 21:50 Zprávy 21:55 Branky, body, vteřiny 22:00 Losování Sportky a Šance 22:05 Foylova válka IV 4/7 [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Mrtví jako já 8/14 [i] 00:30 Svět umění: Hollywoodští rivalové 14/15 [i] 01:20 Uvolněte se, prosím [i] 02:05 Kavárnička dříve narozených [i] 03:05 Brněnské morytáty [i] 03:35 Bláhový básník Jiří Suchý [i] 04:25 Recitál Josefa Streichla [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Příběhy domů [i] 05:30 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Rudolfem Křesťanem [i] 06:50 Správy STV 07:15 City Folk - Helsinky, 2007 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 739/2379 [i] 08:45 Alternativní kultura [i] 09:40 Česko jedna báseň: Vít Slíva [i] 09:45 Čtenářský deník... Marian Palla: Případy detektiva Wlapra [i] 10:05 Film 2009 [i] 10:30 Film o filmu Štěstí [i] 10:50 Exit 316: Konflikt [i] 11:10 Mýty a fakta historie: Král Artuš [i] 12:00 Kamenný řád 4/6 [i] 13:15 Čaj s Vladimírem Brázdou [i] 13:55 Tajemství skrytá v ulitách [i] 14:20 POP ART [i] 15:00 Svět umění: Hollywoodští rivalové 14/15 [i] 15:55 Světci a svědci [i] 16:10 Znamení a rituály [i] 16:25 Návrat dona Camilla [i] 18:15 Poklady světa [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Jan Křtitel Vaňhal: Koncert G dur pro housle a orchestr [i] 19:15 Koncert ze Senátu [i] 20:00 VEČER NA TÉMA... Co se také nesmělo vysílat [i] 22:00 Zprávy z Letní filmové školy v Uherském Hradišti 2009 [i] 22:10 Na plovárně s Janem Hellerem [i] 22:40 Gauneři [i] 00:15 Flamenco 21. století 1/3 [i] 01:15 Kocourkova dvanáctka [i] 02:10 Čétéčko [i] 02:25 Kamera na cestách: Telegraph Road [i] 03:25 Podzemní Čechy II 5/13 [i] 03:55 Krásný ztráty [i] 04:25 Malíř Bohumír Matal [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Království surikat II 1 [i] 06:40 Kamarádi z lesa 22 [i] 06:55 Bolek a Lolek 54 [i] 07:05 Baby Looney Tunes 31 [i] 07:30 Spongebob v kalhotách 11 [i] 08:00 Čarodějky VIII 19 [i] 08:50 Šlitr mezi nebem a zemí [i] 10:45 Vinnetou 2: Rudý gentleman [i] 12:35 Unesený 4 [i] 13:30 VC Maďarska [i] 16:10 Moto GP - Velká Británie [i] 17:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:40 Kriminálka Las Vegas II 1 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Chalupáři 6 [i] 20:50 Mr. GS [i] 21:25 Fotr je lotr [i] 23:35 Velmi nebezpečné známosti 2 [i] 01:05 Báječní lidé 3 [i] 01:50 Novashopping 02:10 HOGO FOGO [i] 03:10 Rychlý prachy [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 X-Men: Začátek III 12 [i] 07:00 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka II 4 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Přátelé IX 7 [i] 08:00 Svět ve válce 26 [i] 09:05 Svět 2009 [i] 09:40 Vražda o třech dějstvích [i] 11:30 Comanchers [i] 13:40 Krysa [i] 15:30 Život s Helenou [i] 17:50 Jste to, co jíte [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé IX 8 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru [i] 22:10 Čarodějky ze Salemu [i] 00:35 Poprava [i] 02:30 Volejte Věštce 04:15 Dvojí nasazení 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Vítr do plachet [i] 06:55 Skejťák 2. [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Hollywoodské safari [i] 13:30 Nebezpečná pravda [i] 15:00 Real je naše vášeň [i] 16:35 Klára a já [i] 18:05 Kolem světa za 80 dní 3. [i] 19:45 Oddball Hall [i] 21:15 Vrána - prokletá modlitba [i] 22:50 Opravdový život [i] 00:30 Na mrtvém bodě [i] 02:00 Vlad narážeč [i] 03:40 Nebezpečná pravda [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky do vody [i] 09:00 Plavání [i] 12:00 Motorismus [i] 13:00 Cyklistika [i] 13:30 Cyklistika [i] 18:00 Plavání [i] 20:00 Cyklistika [i] 20:15 Motorismus [i] 21:00 Motorismus [i] 21:30 Motorismus [i] 22:00 Cyklistika [i] 22:30 Motorismus [i] 23:00 Tenis [i] 00:15 Plavání [i] 01:00 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Poslední přání [i] 08:00 Síla odpuštění [i] 10:00 Foylova válka IV 2 [i] 12:00 Síla odpuštění [i] 14:00 Co bych neudělal pro lásku… [i] 16:00 Johanka z Arku 1/2 [i] 18:00 Doktor Martin III 4 [i] 19:00 Doktor Martin III 5 [i] 20:00 Narušený život [i] 22:00 Unesená: Příběh Elizabeth Smartové [i] 00:00 Dlouhá cesta zpátky [i] 02:00 Ticho [i] 04:00 Poslední přání [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Buď já nebo pes 44 [i] 06:00 Mistrovské loupeže 09 [i] 07:05 Znovuobjevitelé 07 [i] 07:35 Znovuobjevitelé 08 [i] 08:05 Za zavřenými dveřmi 04 [i] 09:05 Jamie vaří doma 18 [i] 09:40 Jamie vaří doma 19 [i] 10:10 Nigella vaří narychlo 07 [i] 10:45 Nigella vaří narychlo 08 [i] 11:20 Královská dynastie Windsorů 02 [i] 12:30 Od podlahy s Debbie Travisovou 16 [i] 13:30 Skryté možnosti 33 [i] 14:00 Skryté možnosti 34 [i] 14:35 Zvířecí rekordmani 33 [i] 15:35 Příběh dvojstěžníku Mary Celeste [i] 16:40 Mistři švindlu 12 [i] 17:15 Chlapský víkend 03 [i] 17:50 Chlapský víkend 04 [i] 18:25 Buď já nebo pes 45 [i] 19:25 Svět hi [i] 19:55 Svět hi [i] 20:25 Tajemství dávných léčitelů 03 [i] 22:30 Automobilové bomby 01 [i] 23:30 Pohromy století 34 [i] 00:30 Kamenné monumenty 20 01:05 Kamenné monumenty 21 [i] 01:35 Tajemství Jadranu [i] 02:35 Za zavřenými dveřmi 04 [i] 03:30 Místa ve Středomoří 08 [i] 04:40 Interiéry 08 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Cinema, Cinema, Cinema 31 [i] 06:00 Garfield 2 [i] 07:20 Hairspray [i] 09:15 Malý Dodo [i] 10:40 Keith [i] 12:15 Přistižen při činu [i] 13:50 2 blbouni v Paříži [i] 15:25 Once [i] 16:50 Trůn pro mořskou pannu [i] 18:15 Garfield 2 [i] 19:30 Před kamerou 31 [i] 20:00 VALL-I [i] 21:35 Fontána [i] 23:10 Gone Baby Gone [i] 01:00 Akta X [i] 02:55 Démon pomsty: Krvavá lázeň [i] 04:30 Závan smrti [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Řeč nepřítele [i] 09:45 Anna a král [i] 12:10 Let 93 [i] 13:40 Otisk [i] 15:05 Divoké vlny [i] 16:30 Cinema, Cinema, Cinema 31 [i] 16:55 Už jsme doma? [i] 18:25 Příměří [i] 20:15 Můj nový revolver [i] 22:00 Satan přichází [i] 23:50 Města plná sexu II. 5 [i] 00:45 Leda ve snu [i] 02:15 Na sklonku života [i] 03:25 Klub sbevrahů [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 15 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 10 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 11 [i] 07:00 Veterinární policie Houston 13 [i] 08:00 Opičí život 1 [i] 08:30 Opičí život 2 [i] 09:00 Ztřeštěná zvířata 5 [i] 09:30 Ztřeštěná zvířata 6 [i] 10:00 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Citová houpačka [i] 10:30 SOS živočišné říše 8 [i] 11:00 Zvířecí policie 11 [i] 12:00 Zvířecí policie 12 [i] 13:00 Veterinární policie Houston: Psí zápasy [i] 14:00 Veterinární policie Houston: Touha po spravedlnosti [i] 15:00 Galapágy 3 [i] 16:00 Nebezpečí zblízka: Velryba keporkak, gorily nížinné a leopardi [i] 16:30 Nebezpečí zblízka: Medvědi pyskatí, velcí bílí žraloci a pacifická chobotnice velká [i] 17:00 Veterinární policie Houston: Tygři a medvědi - to tu ještě chybělo! [i] 18:00 Nejlepší psí kadeřník: Módní přehlídka [i] 19:00 Surikatí království: Umění vést [i] 19:30 Dravcova kořist: Supersmysly [i] 20:00 Boj o velryby: Hromy, blesky [i] 21:00 Nezkrotná příroda: Záchrana březí tygřice [i] 22:00 Nezkrotná příroda: Msta býka Shortyho [i] 23:00 Veterinární policie Houston: Tygři a medvědi - to tu ještě chybělo! [i] 00:00 Veterinární policie Houston 13 [i] 01:00 Surikatí království: Umění vést [i] 01:30 Dravcova kořist: Supersmysly [i] 01:55 Boj o velryby: Hromy, blesky [i] 02:50 Nezkrotná příroda: Záchrana březí tygřice [i] 03:45 Nezkrotná příroda: Msta býka Shortyho [i] 04:40 Veterinární policie Houston: Tygři a medvědi - to tu ještě chybělo! [i]
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox
    11:20 Na mě se můžeš spolehnout [i] 13:10 Tom a Tomáš