Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:20 Komisár Rex VIII. 4/17 [i] 06:10 Chrisa nemá nikto rád I. 3/22 [i] 06:30 Malý zajac Bugs a priatelia II. 7/13 [i] 06:55 Scooby Doo, kde si?! I. 12/17 [i] 07:20 Duck Dodgers II. 15/26 [i] 07:45 Alf I. 23-24/25 [i] 08:50 Terezu bych kvůli žádné holce neopustil [i] 10:20 Priatelia IV. 12-13/24 [i] 11:15 Brice z Nice [i] 13:10 Navždy Batman [i] 15:40 Chybička krásy [i] 17:20 Guru [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smotánka [i] 20:15 Ona je on! [i] 22:20 Odplata [i] 00:20 Traffic: Nadvláda gangov [i] 03:00 Vášeň pána Landrua [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy STV [i] 05:35 Góly body sekundy [i] 05:45 Klik [i] 06:00 Kto šetrí, má za 3 [i] 06:20 Môj dom - môj hrad [i] 06:45 Hopla! [i] 07:15 Pocoyo II. 2/52 [i] 07:20 Timon a Pumbaa 3/25 [i] 07:45 Phineas a Ferb 4/26 [i] 08:05 Fidlibumove rozprávky [i] 08:35 Nekonečná nevystupovať [i] 09:55 Falcon Beach 5/26 [i] 10:50 Ostrovy snov 1/4 [i] 11:40 Motormagazín [i] 12:05 Na baňu klopajú 4/4 [i] 13:10 McBride : Lekára niet, naozaj niet [i] 14:40 Film pre pamätníkov [i] 16:05 Gino Bartali-Železný muž 2/2 [i] 17:50 Postav dom, zasaď strom [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 Domáci majstri [i] 18:40 Promülle [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:40 Videli ste môjho syna? [i] 23:15 Nebeskí väzni [i] 01:25 Gino Bartali-Železný muž 2/2 [i] 03:10 Takí sme boli [i] 04:10 Správy STV [i] 04:35 Góly body sekundy [i] 04:40 Rómsky magazín - So Vakeres [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Kaleidoskop 5/33 [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Udalosti ČT [i] 08:05 Správy - Hírek [i] 08:15 Správy a komentáre [i] 08:35 Televíkend [i] 09:00 Huby [i] 09:10 TKN [i] 09:40 5000 rokov čínskej civilizácie 9/12 [i] 10:40 Zastretý farebný svet 1/2 [i] 11:50 GEN.sk [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Pestrá rodinka 29/36 [i] 13:30 Expedícia Červené more 4/10 [i] 14:35 Moc vedomostí. Veľké európske univerzity 1/6 [i] 15:30 Nepokojná láska 2/5 [i] 16:40 Farmárska revue [i] 16:55 Hudobné spomienky [i] 17:45 Ja hľadám lásku,život i radosť [i] 18:20 Clippato [i] 18:45 Mojich sedem divov [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Dokumentárny klub [i] 20:55 Retro noviny [i] 21:05 Ateliér [i] 21:40 Anjeli strážni [i] 22:05 Dejiny malej mechanizovanej múzy [i] 22:25 Noc v archíve [i] 23:55 Nočné invencie [i] 00:00 Hudobný relax [i] 00:30 Motormagazín [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:25 Správy STV [i] 01:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 PROMI NOVINY [i] 06:00 Veľký televízny príbeh: Vášeň v srdci [i] 07:50 Nedráždi! [i] 08:25 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 09:15 Pinocchio [i] 09:40 Karate Kid [i] 10:00 Profesionáli 12 [i] 10:50 Nezvestní III. 7, 8 [i] 12:35 Komando GSG 9 7, 8 [i] 14:25 Divoká naháňačka [i] 16:15 Tajomstvá zátoky [i] 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Teror vo vlaku [i] 22:00 Slepá zúrivosť [i] 23:45 Miliónový tanec [i] 02:15 Komando GSG 9 [i] 03:50 Strata pamäti [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 Doktor z hôr I. 2 [i] 06:30 Navzdory osudu 14,15 [i] 08:00 Pobrežná hliadka XI. 15,16 [i] 09:30 V uliciach San Francisca 98,99 [i] 11:15 Zorro 57 [i] 11:40 Ako sa stavia sen II. [i] 12:20 Klub EURO výhercov [i] 13:35 "Svatba jako řemen" [i] 15:10 Doktorka Quinnová 41,42 [i] 16:55 Synovia a dcéry Jakuba sklára 3 [i] 17:55 Siska 41 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Julie Lescautová V. 6,7 [i] 23:00 V uliciach San Francisca [i] 00:45 Pobrežná hliadka XI. [i] 02:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník IX. - Guatemala 3/15 [i] 07:00 Poslední trosečník IX. - Guatemala 4/15 [i] 08:00 Rodinné právo III. 18/21 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 5/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 6/20 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI 15/22 [i] 12:00 Wildfire II. 6/13 [i] 13:00 Poslední trosečník XIII. - Cookovy Ostrovy 11/16 [i] 14:00 The Amazing Race XIV. 5/11 [i] 15:00 Vodní krysy II. 9/13 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI 15/22 [i] 17:00 Wildfire II. 6/13 [i] 18:00 All Saints V. 11/43 [i] 19:00 All Saints V. 12/43 [i] 20:00 Internát 3/6 [i] 21:30 CSI: New York V. 21/22 [i] 22:30 Death Note - Poslední jméno [i] 01:20 Lost - Ztraceni V. 16/15 [i] 02:10 CSI: New York V. 21/22 [i] 03:00 Dům v růžích 3/3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Soutěž stavitelů motorek: Mike Metzger proti Larrymu Linkogleovi [i] 06:00 Masivní stroje: Obojživelníci [i] 06:25 Jak se to dělá: Podkovy/ myčky na nádobí/ grafitové rybářské pruty/ mražená pizza [i] 06:50 Jak se to dělá: Písty/ malířské válečky/ padáky/ komíny [i] 07:15 Riziková laboratoř: Haváriivzdorný nákladní vůz [i] 08:10 Špinavé práce: Lovec korýšů [i] 09:05 Výzva pro pravé motorkáře: Holandsko [i] 09:35 Výzva pro pravé motorkáře: Česká republika [i] 10:00 Opravdu velké věci: Obrovská horská dráha [i] 10:55 Megainženýrství: Střecha nad Houstonem [i] 11:50 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Stadion Ptačí hnízdo [i] 12:45 Zbraně budoucnosti: Predátoři [i] 13:40 Hry s časem: Elektrický paralyzér Taser [i] 14:10 Hry s časem: Bomba ze suchého ledu [i] 14:35 Svět budoucnosti: Metro budoucnosti [i] 15:30 Riziková laboratoř: Haváriivzdorný nákladní vůz [i] 16:25 Extrémní výbuchy: Glasgow [i] 17:20 Opravdu velké věci: Obrovská horská dráha [i] 18:15 Megainženýrství: Střecha nad Houstonem [i] 19:10 Americká rychlá kola: Auto soutěže Bud Light - část 2. [i] 20:05 Pátá rychlost 7 [i] 20:35 Pátá rychlost 8 [i] 21:00 Americký chopper: Motorka Mercedes - AMG [i] 21:55 Opravna vraků: Na počest Skauta [i] 22:50 Nutné k přežití: Irsko [i] 23:45 Lovci tornád: Kansas [i] 00:40 Extrémní výbuchy: Glasgow [i] 01:40 Chris Ryan u nejlepších policejních sborů světa: Kolumbie [i] 02:40 Opravdu velké věci: Obrovská horská dráha [i] 03:40 Výzva pro pravé motorkáře: Holandsko [i] 04:05 Opravna vraků: Na počest Skauta [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zahrada je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Zpívánky [i] 06:00 Navštívenka [i] 06:25 Šikulové [i] 06:35 Sezamová angličtina 41,42/52 [i] 07:05 Garfield a přátelé 9/26 [i] 07:30 Králové [i] 07:40 Let 29 6/30 [i] 08:00 Hurá, škola! [i] 08:15 Jack a fazole [i] 09:30 Ovečka Shaun 19/40 [i] 09:40 Kuchařská pohotovost [i] 10:10 Žbluňk [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Království divočiny: Nebezpeční zabijáci v Antarktidě [i] 13:35 Dobrá rada nad zlato [i] 14:05 Mlčení krahujce 3/8 [i] 15:00 Ano, Giorgio [i] 16:50 Shane [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Fantomas se zlobí [i] 21:40 Psanec Josey Wales [i] 23:55 Zprávy 00:00 Branky, body, vteřiny 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Soukromé neřesti [i] 01:55 13. komnata Evy Hruškové [i] 02:25 Každý den, když otevřete noviny [i] 03:15 Sólo pro... Vladimíra Václavka 03:55 Folklorní magazín [i] 04:15 Kurs Karibské ostrovy [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kus dřeva ze stromu [i] 05:20 Vítejte v Tate galerii 15/15 [i] 05:25 Štíty království českého 5/10 [i] 05:50 Tepny naší země 2/4 [i] 06:20 Může to být i vaše dítě [i] 06:30 Správy STV 06:55 Divnopis [i] 07:00 Utajená řeč peněz [i] 07:20 Soukromá muzea [i] 07:30 Prezidenti, králové a knížata [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Mocné síly Země 1/5 [i] 09:25 Folklorní magazín [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Ta naša kapela [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:05 Soukromé století [i] 12:00 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 12:20 Pětka v Pomeranči - letní sestřih [i] 12:50 Sabotáž [i] 13:20 Michael Bublé [i] 14:25 Kamera na cestách: Umbrie [i] 15:15 Krásy evropského pobřeží: Anglická [i] 15:25 Železnice na střechu světa [i] 16:15 Plavci na vahadlových člunech [i] 17:10 Po stopách [i] 17:25 O češtině [i] 17:45 Památky na prodej [i] 18:05 Příběhy domů [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Jak se zpívá v NJ [i] 20:00 Zlatá šedesátá 26/26 [i] 21:00 Fádní odpoledne [i] 21:15 Intimní osvětlení [i] 22:25 Zprávy z Letní filmové školy v [i] 22:35 Alternativní kultura [i] 23:30 Noc s Andělem [i] 01:00 Zahraj sám sebe 2/2 [i] 01:45 Sešli se... [i] 02:30 Na Kloboučku [i] 03:10 Kdo je kdo [i] 03:40 Grotesky [i] 04:00 Ladí neladí [i] 04:55 Památky na prodej [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Baby Looney Tunes 30 [i] 05:55 Admirál Bublina útočí 17 [i] 06:20 Spongebob v kalhotách 10 [i] 06:45 Čarodějky VIII 18 [i] 07:35 HOGO FOGO [i] 08:40 Zlatíčka [i] 09:50 Buď otcem mého dítěte [i] 11:40 Zákon podle Canterburyové 3 [i] 12:35 Hrdinný kapitán Korkorán [i] 14:10 Pomsta je sladká [i] 15:55 Můj hříšný muž [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:35 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Rychlý Stripes [i] 22:05 Král Škorpión [i] 23:45 Mlha [i] 01:30 Novashopping 01:50 Babicovy dobroty [i] 02:15 Zlatíčka [i] 03:15 Áčko [i] 04:25 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Miláčci [i] 06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 X-Men: Začátek III 11 [i] 07:00 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka II 3 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Fresh Prince IV 8 [i] 08:00 Přátelé IX 6 [i] 08:40 Autosalon [i] 09:30 Knight Rider I 11 [i] 10:30 Wolffův revír V [i] 11:25 Policejní vyjednavači 13 [i] 12:20 Columbo [i] 13:50 Vysíláme zprávy [i] 16:20 Podraz [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé IX 7 [i] 20:00 Když se setmí [i] 22:05 Z pekla [i] 00:30 Dark Wolf [i] 02:10 Volejte Věštce 03:55 Inspektor Balko 16 [i] 04:40 Inspektor Balko 17 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:20 Lavina [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Vítr do plachet [i] 13:40 Proměna Placida Lakea [i] 15:10 Skejťák 2. [i] 16:40 Zítra nehrajeme! [i] 18:25 Puckoon [i] 19:50 Klára a já [i] 21:20 Temné vody [i] 23:00 Na mrtvém bodě [i] 00:30 Intermission [i] 02:15 Zběsilec [i] 03:45 Proměna Placida Lakea [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:00 Fotbal [i] 11:30 Motorismus [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:30 Cyklistika [i] 16:45 Fotbal [i] 19:00 Skoky do vody [i] 20:00 Cyklistika [i] 20:15 Box [i] 22:00 Cyklistika [i] 00:30 Cyklistika [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 1 [i] 06:00 Dotek anděla II 1 [i] 07:00 Soudkyně Amy I 12 [i] 08:00 Soudkyně Amy I 13 [i] 09:00 Soudkyně Amy I 14 [i] 10:00 Soudkyně Amy I 15 [i] 11:00 Soudkyně Amy I 16 [i] 12:00 Fielderova volba [i] 14:00 Soudkyně Amy VI 21 [i] 15:00 Soudkyně Amy VI 22 [i] 16:00 Foylova válka IV 1 [i] 18:00 Svatební mrákoty [i] 20:00 Johanka z Arku 1/2 [i] 22:00 Foylova válka IV 2 [i] 00:00 Ticho [i] 02:00 Jane Doeová: Těžký pád [i] 04:00 Vražda v Hollywoodu [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Vychytávky 13 [i] 05:35 Řeč hmyzí říše 05 [i] 06:00 Záhada stradivárek [i] 07:05 Příbehy ukryté v obrazech 07 [i] 07:35 Příbehy ukryté v obrazech 08 [i] 08:05 Hvězdný fotbal 04 [i] 09:05 Zázračná planeta 04 [i] 10:05 Geologická pouť 03 [i] 11:05 Tvář Země 02 [i] 12:05 Doktorologie 07 [i] 12:35 Od podlahy s Debbie Travisovou 15 [i] 13:30 Skryté možnosti 31 [i] 14:00 Skryté možnosti 32 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 32 [i] 15:35 Řeč hmyzí říše 06 [i] 15:55 Lodě, které změnily svět 03 [i] 16:40 Mistři švindlu 11 [i] 17:20 Chlapský víkend 01 [i] 17:55 Chlapský víkend 02 [i] 18:30 Buď já nebo pes 44 [i] 19:30 Svět hi [i] 20:00 Svět hi [i] 20:30 Tajemství dávných léčitelů 02 [i] 21:30 Hitler a Stalin 02 [i] 22:30 Opomíjení hrdinové: Muži, kteří nebojovali [i] 23:35 Pohromy století 33 [i] 00:35 Města ve výškách 07 [i] 01:10 Města ve výškách 08 [i] 01:45 Vražedná hra [i] 02:45 Evropou pěšky 07 [i] 03:15 Evropou pěšky 08 [i] 03:50 Místa ve Středomoří 07 [i] 04:50 Interiéry 13 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu [i] 07:40 U mě dobrý [i] 09:25 Ježíš je normální! [i] 10:30 Láska za časů cholery [i] 12:45 Plán hry [i] 14:35 Noëlle [i] 16:05 Dokonalý trik [i] 18:15 Miliónový pes [i] 20:00 Zodiac [i] 22:35 P2 [i] 00:10 Denní hlídka [i] 02:20 Hexina [i] 03:50 Bratři Solomonovi [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 S mafií v patách [i] 09:40 Úžasný den [i] 11:10 Robin Hood [i] 12:50 Postrach Dennis o Vánocích [i] 14:15 Cinema, Cinema, Cinema 31 [i] 14:40 John Tucker musí zemřít [i] 16:05 Stěhování pana McAllistera [i] 17:35 Poslední den na obzoru [i] 19:05 Dobrý ročník [i] 21:00 Saddám: Vzestup a pád 3 [i] 22:00 Vlajky našich otců [i] 00:10 Polibek smrti [i] 01:50 Šikmá plocha [i] 03:10 Šprti [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 15 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 8 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 9 [i] 07:00 Veterinární policie Houston 12 [i] 08:00 Opičí život 13 [i] 08:30 Opičí život 14 [i] 09:00 Ztřeštěná zvířata 3 [i] 09:30 Ztřeštěná zvířata 4 [i] 10:00 Největší extrémy: Beze strachu [i] 11:00 Zápisník lovce krokodýlů: Zmatek v zákulisí [i] 12:00 Velká pětka - malá pětka 1 [i] 13:00 Velká pětka - malá pětka 2 [i] 14:00 Velká pětka - malá pětka 3 [i] 15:00 Velká pětka - malá pětka 4 [i] 16:00 Velká pětka - malá pětka 5 [i] 17:00 Veterinární policie Houston: Z klecí do pohodlí [i] 18:00 Žokejové: Jak se žít s koněm [i] 18:30 Žokejové: O těch, co nevydrželi [i] 19:00 Surikatí království: Nepřítel ve vlastních řadách [i] 19:30 Opičí život 5 [i] 20:00 Neuvěřitelné cestování se Stevem Leonardem: Honba za divokými husami [i] 21:00 Neuvěřitelné cestování se Stevem Leonardem: Odysea orlovce říčního [i] 22:00 Nezkrotná příroda 16 [i] 23:00 Veterinární policie Houston: Z klecí do pohodlí [i] 00:00 Veterinární policie Houston 12 [i] 01:00 Surikatí království: Nepřítel ve vlastních řadách