Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 Sophia - nevesta proti svojej vôli 31-32/65 [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Herkules I. 13/13 [i] 09:55 V siedmom nebi X. 13/22 [i] 10:45 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 18/22 [i] 11:35 Veronika Marsová II. 18/22 [i] 12:25 Bláznivý Jimov život IV. 20/27 [i] 12:50 Trapasy mojej sestry II. 15-16/26 [i] 13:40 Čarodejnice VI. 20/23 [i] 14:30 Bez stopy I. 20/23 [i] 15:20 Osobný strážca 11-12/64 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 4/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 SUSEDIA [i] 20:50 Akcia nemluvňa [i] 23:20 15 minút [i] 01:45 Krvavá päsť II. [i] 03:05 Vyšší záujem [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Mafia,smutná stránka Talianska [i] 06:10 Kto šetrí, má za 3 [i] 06:30 Zvláštna rodinka 20/26 [i] 06:55 Žabia hliadka 6/13 [i] 07:20 Dámsky magazín STV [i] 08:35 Stratená melódia 6/7 [i] 09:05 Hannah Montana I. 20/26 [i] 09:30 Večne nespokojní I. 20/22 [i] 10:20 Špiónky 20/40 [i] 11:05 Policajti z prístavu III. 24/26 [i] 11:50 Sila lásky I. 157 [i] 12:45 Sila lásky I. 158 [i] 13:40 Obchod so šťastím 20 [i] 14:10 Kaviareň Slávia [i] 15:00 Rany lásky 67/130 [i] 15:45 Rany lásky 68/130 [i] 16:30 Duel [i] 16:55 Duel [i] 17:25 Largo 20/39 [i] 18:10 Domáci majstri [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Uragán [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dnes vás baví Senzi Senzus [i] 21:55 Takí sme boli [i] 23:00 Sudca Giovanni Falcone 1/2 [i] 00:45 Ochranca 57/65 [i] 01:30 Prípad pre Samanthu 81 [i] 02:20 Mafia,smutná stránka Talianska [i] 03:15 Sila lásky I. 157 [i] 04:05 Sila lásky I. 158 [i] 04:55 Slovensko dnes [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Správy STV [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy a komentáre [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence II. 6/23 [i] 09:00 Dámsky magazín STV [i] 10:10 Leto s telkou: Čo rozprávala teta Srna 20 [i] 10:15 Čo videli stromy 7/7 [i] 10:25 Kuko z archívu [i] 10:55 Sládkova abeceda [i] 11:05 Pesničky z Hviezdičky [i] 11:15 Planéta Zem zhora 3/8 [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 Piesne moje,piesne [i] 13:10 Veľké záhady [i] 13:40 Eurovirtuál [i] 14:00 Megastavby II. [i] 15:00 Vivat Beňovský! 2/7 [i] 16:15 Ander a jeho hostia [i] 16:45 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 17:15 Tempo [i] 17:30 Televíkend [i] 18:00 Huby [i] 18:10 Ktosi je za dverami [i] 18:40 Kaleidoskop 5/33 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 5000 rokov čínskej civilizácie 9/12 [i] 21:00 GEN.sk [i] 21:15 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko dnes [i] 22:05 Nočný filmový klub [i] 00:05 Bratia a sestry I. 20/23 [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:25 Správy STV [i] 01:45 Správy - Hírek [i] 01:55 Správy a komentáre [i] 02:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 V. I. P. I [i] 05:45 PROMI NOVINY [i] 05:55 Indaba [i] 06:20 Nikdy nehovor nikdy [i] 07:00 KRIMI NOVINY 07:30 NOVINY TV JOJ 08:00 PROMI NOVINY [i] 08:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 16 [i] 09:00 Letná výhra [i] 11:00 Profesionáli III. 9 [i] 12:00 Acapulco H. E. A. T. 22/22 [i] 12:50 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 21 [i] 13:40 Prison Break: Útek z väzenia II. 18 [i] 14:25 C. S. I. : Kriminálka New York II. 17 [i] 15:15 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 10 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 17 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. II. 1/17 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Profesionáli 12 [i] 21:00 Tajomstvá zátoky [i] 23:00 Noci s nepriateľom [i] 01:00 C. S. I. : Kriminálka New York II. [i] 01:40 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! [i] 02:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. [i] 03:10 Väznica Vortex [i] 04:00 Nič len pravda [i] 04:50 Zvieracia klinika [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Doktor z hôr I. 1/15 [i] 06:30 Navzdory osudu 12,13 [i] 08:00 Pobrežná hliadka XI. 13,14 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 35 [i] 11:00 Doktor z hôr I. 2 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 13:00 Výlet [i] 14:50 Dôvod žiť. . . a zomrieť [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Navzdory osudu 14,15 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Synovia a dcéry Jakuba sklára 3 [i] 21:00 Siska 41 [i] 22:00 "Svatba jako řemen" [i] 23:35 Starý III. 35 [i] 00:40 Pobrežná hliadka XI. [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 24/31 [i] 07:00 All Saints VI. 42/43 [i] 07:55 Zoom 54/155 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 4/13 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 20/20 [i] 10:00 Ďáblův sluha 14/18 [i] 10:55 Zoom 54/155 [i] 11:00 Vodní krysy IV. 24/31 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 4/13 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 20/20 [i] 15:00 Umíte tančit? III. 14/24 [i] 16:00 Vodní krysy IV. 25/31 [i] 17:00 All Saints VI. 43/43 [i] 17:55 Zoom 54/155 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 5/13 [i] 19:00 Hvězdná brána: Atlantida 1/20 [i] 20:00 Umíte tančit? III. 15/24 [i] 21:00 Bez řečí [i] 23:00 Pronásledovaný 8/13 [i] 23:55 Zoom 54/155 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 All Saints VI. 43/43 [i] 02:00 Bez řečí [i] 03:45 Pronásledovaný 8/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Soutěž stavitelů motorek: Motocykl Indián Larry je opět v provozu [i] 06:00 Masivní stroje: Bombardovací letladla [i] 06:25 Pátá rychlost 2 [i] 06:50 Americký chopper: Sériová motorka OCC [i] 07:45 Zbraně budoucnosti: Okamžitá akce [i] 08:40 Bořiči mýtů: Vybuchující dům [i] 09:35 Jak se to dělá: Kožichy/Pohřební vozy/Venkovní osvětlovací tělesa/Držáky na golfové míčky [i] 10:05 Jak se to dělá: Rybářské navijáky/Miniaturní domečky/Kuchyňské mixéry [i] 10:30 Nejsmrtelnější úlovek: Kouř nad vodou [i] 11:25 Špinavé práce: Kominík [i] 12:20 Opravna vraků: Hummer Speciál CNN [i] 13:15 Americký chopper: Motorka pro Lugz - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 3 [i] 14:35 Opravdu to přežili: Těhotná parašutistka [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 4 [i] 15:30 Miami Ink: Yojiho velký krok vpřed [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Člověk vs. Led [i] 17:20 Špinavé práce: Expert na ptačí zvratky [i] 18:15 Bořiči mýtů: Kosmonaut z dynastie Ming [i] 19:10 Jak se to dělá: Poklopy průlezů/Digestoře/Umělá polena/Sněžné skútry [i] 19:40 Jak se to dělá: Plné obruče/Tvarohový koláč/Pádlo pro kánoe/Glóbusy [i] 20:05 Zbraně budoucnosti: Boj v budoucnosti [i] 21:00 Riziková laboratoř: Haváriivzdorný nákladní vůz [i] 21:55 Jediná cesta úniku: Dlouhá cesta dolů [i] 22:25 Hry s časem: Test dopravní nehody s lidskou figurínou [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 33 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Utržený nákladní vagón [i] 23:45 Opravna vraků: Šéf se vrátil [i] 00:40 Soutěž stavitelů motorek: Mike Metzger proti Larrymu Linkogleovi [i] 01:40 Riziková laboratoř: Haváriivzdorný nákladní vůz [i] 02:40 Bořiči mýtů: Kosmonaut z dynastie Ming [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 33 [i] 04:05 Jak se to dělá: Poklopy průlezů/Digestoře/Umělá polena/Sněžné skútry [i] 04:35 Jak se to dělá: Plné obruče/Tvarohový koláč/Pádlo pro kánoe/Glóbusy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Pošťák Pat II. 16/26 [i] 08:45 Mirabelino domácí kino 16/26 [i] 09:00 Rudolf Těsnohlídek - Liška 4/6 [i] 09:20 Chvilky s Miroslavem Horníčkem a jeho přáteli 4/5 [i] 09:50 Je krásné zpívat Vám [i] 10:20 Příště u Vás z Libverdy u Frýdlantu... [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Z Divadélka pod věží [i] 13:30 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 13:40 Cesta vzhůru 2/22 [i] 14:25 Film o filmu Štěstí [i] 14:45 Simpsonovi XVIII 9/22 [i] 15:05 Benjamin Kvítko 13/26 [i] 15:30 Let 29 6/30 [i] 15:55 Ovečka Shaun 4/40 [i] 16:00 Daleká cesta za domovem 21/39 [i] 16:25 Bludiště [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Ondřejova filmová škola [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Los evropský [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Dobrodružství kriminalistiky 8/26 [i] 20:55 13. komnata Evy Hruškové [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě IV 17/18 [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 Veronica Guerin [i] 00:30 Losování Euromiliony 00:35 Cesta vzhůru 2/22 [i] 01:15 Všechnopárty [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Krásný ztráty [i] 04:10 Jazzové reminiscence [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hledám práci [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Památky na prodej [i] 09:50 Osudové okamžiky [i] 10:10 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:35 Dva muži na Sibiři [i] 11:05 Království za koně 4/9 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Služby v našich službách [i] 12:40 Na plovárně s Leošem Suchařípou [i] 13:10 Film o filmu Peklo s princeznou [i] 13:35 Výpravy [i] 13:50 Pytlíkov [i] 14:05 Šikulové [i] 14:15 Nová dobrodružství Černého Bleska 3/26 [i] 14:45 Sportovci světa: Kouzlo jachtingu 1/6 [i] 15:10 Roger Federer aneb Jak se rodí tenisový král 1/3 [i] 15:35 Napříč světem [i] 16:05 Kus dřeva ze stromu [i] 16:25 Vítejte v Tate galerii 15/15 [i] 16:30 Nepohodlní [i] 16:45 Hledači času [i] 17:05 Rozhlédni se, člověče 9/15 [i] 17:25 Dvaasedmdesát jmen české historie [i] 17:35 Géniové, blázni a pábitelé [i] 17:55 City Folk - Helsinky, 2007 [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Televizní klub neslyšících [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 9/22 [i] 20:00 Zázračná planeta: Mocné síly Země 1/5 [i] 20:50 Na ocet [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Golfmagazín [i] 23:35 Zuřivý Jan Rejžek [i] 00:20 Ženský hlas [i] 00:45 Ženy na přelomu tisíciletí 4/10 [i] 01:40 Concerto Bohemia [i] 02:40 Urbanita [i] 03:10 Hledám práci [i] 03:35 Po stopách [i] 03:50 Co mám dělat, když...? [i] 04:05 Nepohodlní [i] 04:20 Hledači času [i] 04:40 Svět na kolejích [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 110 [i] 09:25 Cordierovi, soudce a policajt 7 [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:25 Nová cestománie [i] 11:55 Lenssen & spol. [i] 12:20 Komisař Rex VI 9 [i] 13:20 Ženatý se závazky 126, 127 [i] 14:15 Walker, Texas Ranger II 10 [i] 15:10 Hvězdná brána X 18 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa 20 [i] 17:50 Vražedná čísla III 23 [i] 18:40 Kriminálka Las Vegas 23 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Copak je to za vojáka [i] 21:50 Trestná lavice [i] 00:00 Prameny lásky [i] 01:35 Novashopping 01:55 Tabu [i] 02:40 Áčko [i] 03:35 DO-RE-MI [i] 04:30 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Tutenstein I 12 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Deník zasloužilé matky III 15 [i] 08:15 Přátelé IX 5 [i] 08:45 M*A*S*H 139 [i] 09:15 Policie - New York VIII 14 [i] 10:10 Případ pro Sam III 10 [i] 11:05 To je vražda, napsala IX 6 [i] 12:00 Drzá Jordan IV 1 [i] 12:55 Deník zasloužilé matky III 16 [i] 13:25 Sabrina - mladá čarodějnice VI 18 [i] 13:55 Muži na stromech II 2 [i] 14:50 Chirurgové I 20 [i] 15:45 Soutěž roztleskávaček [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé IX 6 [i] 20:00 Báječná Angelika [i] 22:20 Odplata [i] 00:25 Zuřivost [i] 02:30 Volejte Věštce 04:15 Medicopter 117 II 12 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Zachraňte Mozarta [i] 06:50 Vítr do plachet [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Lavina [i] 13:45 Kolem světa za 80 dní 2. [i] 15:25 Hollywoodské safari [i] 16:55 Zloději času [i] 18:50 Real je naše vášeň [i] 20:25 Zítra nehrajeme! [i] 22:10 Vlad narážeč [i] 23:50 Intermission [i] 01:35 Ďáblův mstitel [i] 03:10 Návrat elitního agenta [i] 04:40 Kolem světa za 80 dní 2. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:00 Skoky do vody [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:00 Skoky do vody [i] 14:45 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 19:30 Fotbal [i] 20:30 Cyklistika [i] 20:45 Skoky do vody [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Strongest Man [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 12 [i] 06:00 Dotek anděla I 13 [i] 07:00 Dotek anděla II 1 [i] 08:00 McLeodovy dcery IV 15 [i] 09:00 Soudkyně Amy I 15 [i] 10:00 Vražda v Hollywoodu [i] 12:00 McLeodovy dcery IV 16 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 16 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt a sny [i] 16:00 Ochránce III 7 [i] 17:00 Drzá Jordan VI 13 [i] 18:00 Blondýnka 2/2 [i] 20:00 Foylova válka IV 1 [i] 22:00 Johanka z Arku 1/2 [i] 00:00 Vždyť je tak mladá [i] 02:00 Blízké nebezpečí [i] 04:00 Dotek anděla I 13 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Vychytávky 11 [i] 05:30 Vychytávky 12 [i] 06:00 Hlavní města Tichomoří 05 [i] 07:05 Zvířecí rekordmani 25 [i] 08:00 Následníci Jamieho 04 [i] 08:55 Jimmova farma 09:30 Jimmova farma 10:05 Maminka stávkuje 53 [i] 10:40 Maminka stávkuje 54 [i] 11:15 Jaro na chalupě 02 [i] 12:15 Následníci Jamieho 04 [i] 13:15 Extrémní podmínky 01 [i] 13:45 Extrémní podmínky 02 [i] 14:10 Hlavní města Tichomoří 05 [i] 15:10 Muž divočiny 10 [i] 16:05 Jimmova farma 16:40 Jimmova farma 17:15 Jaro na chalupě 02 [i] 18:10 Zvířecí rekordmani 25 [i] 19:10 Maminka stávkuje 53 [i] 19:45 Maminka stávkuje 54 [i] 20:20 Limity měst 05 [i] 20:35 Proč je to tak? 15 [i] 21:30 Vychytávky 13 [i] 22:00 Řeč hmyzí říše 05 [i] 22:25 Generálové pouště 02 [i] 23:25 Britské impérium v barvě 01 [i] 00:25 Fyziologie duše 02 [i] 01:20 Limity měst 05 [i] 01:35 Ulice světa 03 [i] 02:05 Ulice světa 04 [i] 02:40 Místa ve Středomoří 18 [i] 03:50 Interiéry 12 [i] 04:10 Britské impérium v barvě 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy 29 [i] 06:00 Dr. Dolittle 3 [i] 07:35 Navěky silný [i] 09:25 Vibrace [i] 11:05 Lord Longford [i] 12:35 Před kamerou 30 [i] 13:05 Proč kočka není pes [i] 14:40 Americká kratochvíle [i] 16:25 Velkej biják [i] 17:50 Revoluce paní Ratcliffové [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 31 [i] 20:00 Noc v muzeu [i] 21:50 Krvavá sklizeň [i] 23:25 Diane Arbus: Příběh jedné obsese [i] 01:25 28 týdnů poté [i] 03:05 Všichni opouštějí Brisbane [i] 04:20 Mistři Hazzardu: Jak to začalo [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Škvára [i] 11:45 Danielle Steelová: Přístav bezpečí [i] 13:35 Před kamerou 30 [i] 14:05 Ghost Rider [i] 15:50 Něco na té Mary je [i] 17:45 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 20:25 Shred 2 [i] 22:00 Mafiánské hity [i] 23:30 Flight Of The Conchords II. : Drsní Bretové 3