Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 Sophia - nevesta proti svojej vôli 29-30/65 [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Herkules I. 12/13 [i] 09:55 V siedmom nebi X. 12/22 [i] 10:45 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 17/22 [i] 11:35 Veronika Marsová II. 17/22 [i] 12:25 Bláznivý Jimov život IV. 19/27 [i] 12:50 Trapasy mojej sestry II. 13-14/26 [i] 13:40 Čarodejnice VI. 19/23 [i] 14:30 Bez stopy I. 19/23 [i] 15:20 Osobný strážca 9-10/64 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 3/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Nájdem ťa, dcérka! [i] 21:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 4/19 [i] 22:50 Prenasledovaný [i] 00:40 Klub bitkárov [i] 03:10 Život s Bonnie II. [i] 03:30 Wolffov revír I. 13/26 [i] 04:20 Komisár Rex VIII. 3/17 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Odomykanie tajomstva života [i] 06:10 Kto šetrí, má za 3 [i] 06:30 Zvláštna rodinka 19/26 [i] 06:55 Žabia hliadka 5/13 [i] 07:20 Dámsky magazín STV [i] 08:35 Stratená melódia 5/7 [i] 09:05 Hannah Montana I. 19/26 [i] 09:35 Večne nespokojní I. 19/22 [i] 10:25 Špiónky 19/40 [i] 11:05 Policajti z prístavu III. 23/26 [i] 11:55 Sila lásky I. 155 [i] 12:45 Sila lásky I. 156 [i] 13:40 Obchod so šťastím 19 [i] 14:10 Kaviareň Slávia [i] 15:00 Rany lásky 65/130 [i] 15:45 Rany lásky 66/130 [i] 16:30 Duel [i] 17:00 Duel [i] 17:25 Largo 19/39 [i] 18:13 Domáci majstri [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:35 Uragán [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Vietor vášní 3/10 [i] 21:05 Vietor vášní 4/10 [i] 21:55 Sľub [i] 23:30 Ochranca 56/65 [i] 00:15 Prípad pre Samanthu 80 [i] 01:00 Odomykanie tajomstva života [i] 02:10 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:30 Sila lásky I. 155 [i] 03:20 Sila lásky I. 156 [i] 04:10 Slovensko dnes [i] 04:25 Správy STV [i] 04:50 Góly body sekundy [i] 04:55 Jánošíkove dni 2008 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Správy STV [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy a komentáre [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence II. 5/23 [i] 09:00 Dámsky magazín STV [i] 10:05 Leto s telkou: Čo rozprávala teta Srna 19 [i] 10:15 Čo videli stromy 6/7 [i] 10:25 Kuko z archívu [i] 10:55 Sládkova abeceda [i] 11:05 Pesničky z Hviezdičky [i] 11:15 Vyber si svoj dokument - o zvieratách [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 Piesne moje,piesne [i] 13:20 Totálne fenomenálne 8/21 [i] 13:35 Totálne fenomenálne 9/21 [i] 13:50 Encyklopédia slovenských obcí [i] 14:15 Storočie pred kamerou [i] 14:55 Vivat Beňovský! 1/7 [i] 16:10 Ander a jeho hostia [i] 16:40 Sympózium 2008 - Umenie na háčiku [i] 17:05 Polícia [i] 17:20 Eurovirtuál [i] 17:35 Ryby, rybky, rybičky [i] 18:05 Ktosi je za dverami [i] 18:45 Veľké záhady [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Planéta Zem zhora 3/8 [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko dnes [i] 22:05 Noc v archíve [i] 23:35 Bratia a sestry I. 19/23 [i] 00:20 Ryby, rybky, rybičky [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:20 Správy STV [i] 01:45 Správy - Hírek [i] 01:50 Správy a komentáre [i] 02:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 V. I. P. I [i] 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:00 Indaba [i] 06:20 Nikdy nehovor nikdy [i] 07:00 KRIMI NOVINY 07:30 NOVINY TV JOJ 08:00 PROMI NOVINY [i] 08:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 15 [i] 09:00 Letná výhra [i] 11:00 Profesionáli III. 8 [i] 12:00 Acapulco H. E. A. T. 21 [i] 12:50 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 20 [i] 13:40 Prison Break: Útek z väzenia II. 17 [i] 14:25 C. S. I. : Kriminálka New York II. 16 [i] 15:15 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 9 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 16 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. 17/17 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Vyjednávači 10 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 7 [i] 21:45 Kosti I. 9 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:30 Bozkávajte sa, s kým chcete [i] 01:20 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! [i] 02:00 Vyjednávači [i] 02:55 Nič len pravda [i] 03:45 Na vlnách erotiky [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Doktor z hôr VII. 8 [i] 06:30 Navzdory osudu 10,11 [i] 08:00 Pobrežná hliadka XI. 11,12 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 34 [i] 11:00 Doktor z hôr I. 1/15 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 13:40 Skutočný príbeh: Ženy z ocele 2/2 [i] 15:15 Oddaná Evangeline [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Navzdory osudu 12,13 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Dôvod žiť. . . a zomrieť [i] 22:00 Lampa [i] 00:40 Starý III. 34 [i] 01:40 Pobrežná hliadka XI. [i] 03:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 23/31 [i] 07:00 All Saints VI. 41/43 [i] 07:55 Zoom 54/155 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 3/13 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 19/20 [i] 10:00 Ďáblův sluha 13/18 [i] 10:55 Zoom 54/155 [i] 11:00 Vodní krysy IV. 23/31 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 3/13 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 19/20 [i] 15:00 Umíte tančit? III. 13/24 [i] 16:00 Vodní krysy IV. 24/31 [i] 17:00 All Saints VI. 42/43 [i] 17:55 Zoom 54/155 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 4/13 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 20/20 [i] 20:00 Umíte tančit? III. 14/24 [i] 21:00 Kriminálka z pobřeží 6/20 [i] 22:00 The Shield - Policejní odznak VII. 4/13 [i] 23:00 Pronásledovaný 7/13 [i] 23:55 Zoom 54/155 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 All Saints VI. 42/43 [i] 02:00 Kriminálka z pobřeží 6/20 [i] 02:50 The Shield - Policejní odznak VII. 4/13 [i] 03:40 Pronásledovaný 7/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Soutěž stavitelů motorek 12 [i] 06:00 Masivní stroje: Lodě [i] 06:25 Pátá rychlost 1 [i] 06:50 Americký chopper: Speciální pořad - skrytou kamerou [i] 07:45 Zbraně budoucnosti: Boj v bezprostřední blízkosti [i] 08:40 Bořiči mýtů: Výtahový katapult [i] 09:35 Jak se to dělá: Motocykly/Hliněné dýmky/Bubenické paličky/Píšťaly [i] 10:05 Jak se to dělá: Pouta/Těsnění a zalévací hmota na spoje/Propanové bomby [i] 10:30 Nejsmrtelnější úlovek: Začíná nová lovná sezóna [i] 11:25 Špinavé práce: Pěstitel vodních řas [i] 12:20 Opravna vraků: Výhodná koupě pro popovou hvězdu [i] 13:15 Americký chopper: Sériová motorka OCC [i] 14:10 Pátá rychlost 2 [i] 14:35 Opravdu to přežili: Volný pád hořícího letadla [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 32 [i] 15:30 Miami Ink: Večírek salonu [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Kouř nad vodou [i] 17:20 Špinavé práce: Kominík [i] 18:15 Bořiči mýtů: Vybuchující dům [i] 19:10 Jak se to dělá: Kožichy/Pohřební vozy/Venkovní osvětlovací tělesa/Držáky na golfové míčky [i] 19:40 Jak se to dělá: Rybářské navijáky/Miniaturní domečky/Kuchyňské mixéry [i] 20:05 Zbraně budoucnosti: Okamžitá akce [i] 21:00 Sérioví vrazi: Netvor Florencie [i] 21:55 Ženy vražedkyně: Temná tajemství [i] 22:50 Skutečná volání pohotovosti: Boj proti přírodě [i] 23:20 Skutečná volání pohotovosti: Pod palbou [i] 23:45 Opravna vraků: Hummer Speciál CNN [i] 00:40 Soutěž stavitelů motorek: Motocykl Indián Larry je opět v provozu [i] 01:40 Sérioví vrazi: Netvor z Florencie [i] 02:40 Bořiči mýtů: Vybuchující dům [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 4 [i] 04:05 Jak se to dělá: Kožichy/Pohřební vozy/Venkovní osvětlovací tělesa/Držáky na golfové míčky [i] 04:35 Jak se to dělá: Rybářské navijáky/Miniaturní domečky/Kuchyňské mixéry [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Království za koně 4/9 [i] 05:15 Krásy evropského pobřeží: Severní [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Pošťák Pat II. 15/26 [i] 08:45 Mirabelino domácí kino 15/26 [i] 09:00 Velký dračí propadák [i] 09:55 Od sedmi do čtyř [i] 11:15 Studio B [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Bylo nás šest 4/6 [i] 13:30 Medicína pro 21. století [i] 13:50 Cesta vzhůru 1/22 [i] 14:35 Doktorka Quinnová II 17/27 [i] 15:20 Kašmír a Ladak 4/4 [i] 15:40 Zpívánky [i] 15:45 Výpravy [i] 16:05 Pytlíkov [i] 16:15 Šikulové [i] 16:35 Pošťák Pat II. 16/26 [i] 16:50 Mirabelino domácí kino 16/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Služby v našich službách [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Hřib moravský [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Komisař Moulin [i] 21:40 Příběhy slavných [i] 22:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:45 Avignonské proroctví 3/8 [i] 23:35 Sólo pro... Vladimíra Václavka [i] 00:10 Cesta vzhůru 1/22 [i] 00:55 Géniové, blázni a pábitelé [i] 01:10 Pětka v Pomeranči - letní sestřih [i] 01:35 Sabotáž [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Události v regionech Brno 02:55 Události v regionech Ostrava [i] 03:20 Regiony ČT24 03:45 Přezůvky s sebou [i] 04:40 Tajemství ikony [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 05:15 U nás v Evropě [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Dobytí Měsíce [i] 10:45 Rodinné křižovatky [i] 11:10 Zatopené osudy [i] 11:40 AZ-kvíz [i] 12:05 Kuchařská pohotovost [i] 12:30 Michaelovy experimenty [i] 12:45 Rozhlédni se, člověče 8/15 [i] 13:05 Dvaasedmdesát jmen české historie [i] 13:20 Švec Janek v pohádkové zemi [i] 14:15 Futuroskop [i] 14:40 Omeleta [i] 15:00 Svět na kolejích [i] 15:20 Království divočiny: Nebezpeční zabijáci v Antarktidě [i] 15:50 Prizma [i] 16:10 Tepny naší země 2/4 [i] 16:40 Hokejový zázrak [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Alternativní kultura [i] 20:00 Soukromé století [i] 20:55 Historie.eu [i] 21:50 Osud č. A2026 [i] 22:15 Může to být i vaše dítě [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Havana Blues [i] 00:55 Grand Manéž Bolka Polívky [i] 02:05 Proklaté karikatury [i] 03:00 Přidej se [i] 03:15 Nedej se [i] 03:30 POP ART 04:10 Co mám dělat, když...? [i] 04:25 Horizont života [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 109 [i] 09:30 Pomoc! Já mám rande [i] 11:00 Tescoma s chutí [i] 11:10 Pop Corn TV [i] 11:20 Nová cestománie [i] 11:50 Lenssen & spol. [i] 12:20 Komisař Rex VI 8 [i] 13:20 Ženatý se závazky 124, 125 [i] 14:15 Walker, Texas Ranger II 9 [i] 15:10 Hvězdná brána X 17 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa 19 [i] 17:50 Vražedná čísla III 22 [i] 18:40 Kriminálka Las Vegas 22 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Tuxedo [i] 22:00 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VI 6 [i] 22:55 Hvězdná pěchota 2: Hrdinové federace [i] 00:35 Kriminálka New York 10 [i] 01:20 Novashopping 01:40 15 let TV Nova [i] 02:35 Paškál [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Tutenstein I 11 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Deník zasloužilé matky III 14 [i] 08:15 Přátelé IX 4 [i] 08:45 M*A*S*H 138 [i] 09:15 Policie - New York VIII 13 [i] 10:10 Případ pro Sam III 9 [i] 11:05 To je vražda, napsala IX 5 [i] 12:00 Drzá Jordan III 13 [i] 12:55 Deník zasloužilé matky III 15 [i] 13:25 Sabrina - mladá čarodějnice VI 17 [i] 13:55 Muži na stromech II 1 [i] 14:50 Chirurgové I 19 [i] 15:45 Trable prcka Binka [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé IX 5 [i] 20:00 Policejní akademie 3: Znovu ve výcviku [i] 21:45 Zoufalé manželky IV 10 [i] 22:40 Myšlenky zločince II 1 [i] 23:35 Instinkt zabijáka 12 [i] 01:10 Volejte Věštce 03:00 Výklad snů 03:55 Medicopter 117 II 11 [i] 04:40 Carusošou [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:10 Kulička a Toník [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Zachraňte Mozarta [i] 13:15 Vůle přežít [i] 14:55 Vítr do plachet [i] 16:35 Fixlování [i] 18:25 Skejťák 2. [i] 19:55 Zloději času [i] 21:50 Zběsilec [i] 23:20 Ďáblův mstitel [i] 00:55 Nikomu nevěř [i] 02:20 Odsouzeni k boji [i] 03:55 Vůle přežít [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Jezdectví [i] 09:30 Cyklistika [i] 12:00 Skoky do vody [i] 13:00 Skoky do vody [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:45 Skoky do vody [i] 19:30 Motorismus [i] 20:00 Cyklistika [i] 20:15 Bojové sporty [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Pro Wrestling [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 10 [i] 06:00 Dotek anděla I 11 [i] 07:00 Dotek anděla I 12 [i] 08:00 McLeodovy dcery IV 14 [i] 09:00 Soudkyně Amy I 14 [i] 10:00 Cesta lásky a naděje [i] 12:00 McLeodovy dcery IV 15 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 15 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Umění žít [i] 16:00 Ochránce III 6 [i] 17:00 Drzá Jordan VI 12 [i] 18:00 Cesta lásky a naděje 13 [i] 21:00 Ochránce III 5 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 13 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt a sny [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 13 [i] 02:00 Dlouhá cesta zpátky [i] 04:00 Dotek anděla I 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Vychytávky 10 [i] 06:00 Hlavní města Tichomoří 04 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 24 [i] 07:55 Následníci Jamieho 03 [i] 08:55 Jimmova farma [i] 10:05 Maminka stávkuje 51 [i] 10:40 Maminka stávkuje 52 [i] 11:15 Jaro na chalupě 01 [i] 12:15 Následníci Jamieho 03 [i] 13:15 Expedice Bhútán 02 [i] 14:10 Hlavní města Tichomoří 04 [i] 15:10 Muž divočiny 09 [i] 16:05 Jimmova farma [i] 17:15 Jaro na chalupě 01 [i] 18:10 Zvířecí rekordmani 24 [i] 19:10 Maminka stávkuje 51 [i] 19:45 Maminka stávkuje 52 [i] 20:20 Limity měst 04 [i] 20:35 Proč je to tak? 14 [i] 21:30 Vychytávky 11 [i] 22:00 Vychytávky 12 [i] 22:30 Generálové pouště 01 [i] 23:30 Slavné bitvy Británie 08 [i] 00:35 Fyziologie duše 01 [i] 01:30 Ulice světa 01 [i] 02:00 Ulice světa 02 [i] 02:30 Místa ve Středomoří 17 [i] 03:40 Interiéry 11 [i] 03:55 Slavné bitvy Británie 08 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Propast [i] 08:20 Na domácí půdě [i] 10:00 2 blbouni v Paříži [i] 11:35 Velký dům [i] 13:10 Dr. Dolittle 3 [i] 14:40 Navěky silný [i] 16:25 Lord Longford [i] 17:55 Venkovský učitel [i] 20:00 Od baru k baru 2 [i] 21:45 Úterý [i] 23:05 300: Bitva u Thermopyl [i] 01:00 Red [i] 02:30 Od baru k baru 2 [i] 04:10 Úterý [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Harry Potter a Fénixův řád [i] 12:15 Létající Skot [i] 13:55 Flicka [i] 15:30 V 2008 Koncert [i] 16:30 Po hlavě [i] 18:30 Řetězová reakce [i] 20:15 Neznámý svůdce [i] 22:00 Úžasný svět hudby [i] 23:45 Města plná sexu II. 4 [i] 00:30 Hříšné svědectví