Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Herkules I. 10/13 [i] 09:55 V siedmom nebi X. 10/22 [i] 10:45 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 15/22 [i] 11:35 Veronika Marsová II. 15/22 [i] 12:25 Bláznivý Jimov život IV. 17/27 [i] 12:50 Trapasy mojej sestry II. 9-10/26 [i] 13:40 Čarodejnice VI. 17/23 [i] 14:30 Bez stopy I. 17/23 [i] 15:20 Osobný strážca 5-6/64 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 1/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Vražedný trojuholník [i] 21:45 Odložený prípad V. 4/18 [i] 22:40 Nepohodlný [i] 01:05 Alias IV. 9/22 [i] 01:55 E-Ring: Pentagón - krídlo E [i] 02:35 Život s Bonnie II. [i] 03:00 Wolffov revír I. 11/26 [i] 03:50 Komisár Rex VIII. 1/17 [i] 04:35 Sophia - nevesta proti svojej vôli 27-28/65 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly body sekundy [i] 05:15 Veľká cesta pakoní 2/3 [i] 06:10 Kto šetrí, má za 3 [i] 06:30 Zvláštna rodinka 17/26 [i] 06:55 Žabia hliadka 3/13 [i] 07:20 Dámsky magazín STV [i] 08:35 Stratená melódia 3/7 [i] 09:05 Hannah Montana I. 17/26 [i] 09:30 Večne nespokojní I. 17/22 [i] 10:20 Špiónky 17/40 [i] 11:05 Policajti z prístavu III. 21/26 [i] 11:55 Sila lásky I. 151 [i] 12:45 Sila lásky I. 152 [i] 13:40 Obchod so šťastím 17 [i] 14:10 Kaviareň Slávia [i] 14:55 Rany lásky 61/130 [i] 15:45 Rany lásky 62/130 [i] 16:30 Duel [i] 16:55 Duel [i] 17:25 Largo 17/39 [i] 18:10 Domáci majstri [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Uragán [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:30 Chodili sme spolu [i] 22:20 Zúfalé manželky II. 15/24 [i] 23:05 Zúfalé manželky II. 16/24 [i] 00:00 Ochranca 54/65 [i] 00:50 Prípad pre Samanthu 78 [i] 01:35 Veľká cesta pakoní 2/3 [i] 02:30 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:50 Sila lásky I. 151 [i] 03:40 Sila lásky I. 152 [i] 04:30 Slovensko dnes [i] 04:45 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Správy STV [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy a komentáre [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence II. 3/23 [i] 09:00 Dámsky magazín STV [i] 10:10 Leto s telkou: Čo rozprávala teta Srna 17 [i] 10:15 Čo videli stromy 4/7 [i] 10:25 Kuko z archívu [i] 10:55 Sládkova abeceda [i] 11:05 Pesničky z Hviezdičky [i] 11:20 Lásky mocných 1/3 [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 Piesne moje,piesne [i] 13:10 Z lásky k zvieratám 3 [i] 13:40 Encyklopédia slovenských obcí [i] 14:05 Japonská mozaika II 4/9 [i] 14:25 Vesmírne laboratórium [i] 15:15 Siesta z archívu: A.C.Dupin zasahuje [i] 15:50 Archa/autoarcheológia [i] 16:30 Hudobné spomienky [i] 17:25 Národnostný magazín [i] 17:55 Ktosi je za dverami [i] 18:40 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 20/26 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Impérium. Vzostup a pád veľkých ríší 3/4 [i] 20:55 Diagnóza 145 [i] 21:15 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko dnes [i] 22:05 Filmový klub [i] 23:55 Bratia a sestry I. 17/23 [i] 00:35 Národnostný magazín [i] 01:00 Udalosti ČT [i] 01:40 Správy STV [i] 02:00 Správy - Hírek [i] 02:10 Správy a komentáre [i] 02:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 Indaba [i] 06:25 Nikdy nehovor nikdy [i] 07:00 KRIMI NOVINY 07:30 NOVINY TV JOJ 08:00 PROMI NOVINY [i] 08:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 13 [i] 09:00 Letná výhra [i] 11:00 Profesionáli III. 6 [i] 12:00 Acapulco H. E. A. T. 19 [i] 12:50 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 18 [i] 13:40 Prison Break: Útek z väzenia II. 15 [i] 14:25 C. S. I. : Kriminálka New York II. 14 [i] 15:15 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 7 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 14 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. 15 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Vyjednávači 9 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 6 [i] 21:45 Kosti I. 7 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:20 Zmarená cesta [i] 01:00 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! [i] 01:45 Vyjednávači [i] 02:40 Nič len pravda [i] 03:30 Zmarená cesta [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Doktor z hôr VII. 6 [i] 06:30 Navzdory osudu 6,7 [i] 08:00 Pobrežná hliadka XI. 7,8 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 32 [i] 11:00 Doktor z hôr VII. 7 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 13:15 Linda 5 [i] 14:25 Mravnostné oddelenie I. 3 [i] 15:15 Vraždy v Midsomeri VII. 6 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Navzdory osudu 8,9 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Inžinierska odysea 5 [i] 21:00 Vraždy v Midsomeri IX. 4 [i] 22:40 Linda 6 [i] 23:50 Starý III. 32 [i] 00:50 Pobrežná hliadka XI. [i] 02:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 21/31 [i] 07:00 All Saints VI. 39/43 [i] 07:55 Zoom 53/155 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 1/13 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 17/20 [i] 10:00 Ďáblův sluha 11/18 [i] 10:55 Zoom 53/155 [i] 11:00 Vodní krysy IV. 21/31 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 1/13 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 17/20 [i] 15:00 Umíte tančit? III. 11/24 [i] 16:00 Vodní krysy IV. 22/31 [i] 17:00 All Saints VI. 40/43 [i] 17:55 Zoom 53/155 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 2/13 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 18/20 [i] 20:00 Umíte tančit? III. 12/24 [i] 21:00 Dům v růžích 3/3 [i] 22:40 Pronásledovaný 5/13 [i] 23:34 Zoom 53/155 [i] 23:40 Noční show Davida Lettermana [i] 00:40 All Saints VI. 40/43 [i] 01:40 Dům v růžích 3/3 [i] 03:05 Pronásledovaný 5/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Soutěž stavitelů motorek 10 [i] 06:00 Masivní stroje: Elektrické vlaky [i] 06:25 Pátá rychlost 7 [i] 06:50 Americký chopper: Speciální pořad - pohled zevnitř [i] 07:45 Zbraně budoucnosti: Predátoři [i] 08:40 Bořiči mýtů: Explozivní bonbóny [i] 09:35 Jak se to dělá: Podkovy/ myčky na nádobí/ grafitové rybářské pruty/ mražená pizza [i] 10:05 Jak se to dělá: Písty/ malířské válečky/ padáky/ komíny [i] 10:30 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední šňůra [i] 11:25 Špinavé práce: Lovec korýšů [i] 12:20 Opravna vraků: Mladistvý delikvent [i] 13:15 Americký chopper: Speciální pořad - historie podniku Orange County Chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 8 [i] 14:35 Opravdu to přežili: Útěk před požárem lesa [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 30 [i] 15:30 Miami Ink: Garverovo zranění [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Přátelé a rivalové [i] 17:20 Špinavé práce: Výrobce bionafty [i] 18:15 Bořiči mýtů: Vyzvednutí potopené lodi pingpongovými míčky [i] 19:10 Jak se to dělá: Sifonové bombičky/ preclíky/ nůžky/ umělé kluziště [i] 19:40 Jak se to dělá: Profesionální hokejové hole/ pobronzované dětské botičky /šlapadla [i] 20:05 Zbraně budoucnosti: Inteligentní ničitelé [i] 21:00 Megainženýrství: Střecha nad Houstonem [i] 21:55 Opravdu velké věci: Obrovská horská dráha [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 31 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Zavěšený padák [i] 23:45 Opravna vraků: Podivné vozidlo [i] 00:40 Soutěž stavitelů motorek 11 [i] 01:40 Megainženýrství: Střecha nad Houstonem [i] 02:40 Bořiči mýtů: Vyzvednutí potopené lodi pingpongovými míčky [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 31 [i] 04:05 Jak se to dělá: Sifonové bombičky/ preclíky/ nůžky/ umělé kluziště [i] 04:35 Jak se to dělá: Profesionální hokejové hole/ pobronzované dětské botičky /šlapadla [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Pošťák Pat II. 13/26 [i] 08:45 Mirabelino domácí kino 13/26 [i] 09:00 O Pomněnce [i] 09:45 Devadesát jedna bílých koní [i] 10:25 Kavárnička dříve narozených [i] 11:30 Starý Burgunďan [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Co teď a co potom? 4/8 [i] 13:30 Co mám dělat, když...? [i] 13:50 Návrat do ráje II 21/22 [i] 14:40 Doktorka Quinnová II 15/27 [i] 15:25 Případy detektiva Packala [i] 15:50 Věda je zábava III 10/26 [i] 16:15 Pomáhejme si [i] 16:35 Pošťák Pat II. 14/26 [i] 16:50 Mirabelino domácí kino 14/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Přežili rok 2000 4/9 [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Hnědásek osikový [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Dobytí Měsíce [i] 21:35 Všechnopárty [i] 22:25 Místo činu [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Vltava v obrazech 25/86 [i] 00:20 Návrat do ráje II 21/22 [i] 01:05 Poklady světa [i] 01:20 Podzemní Čechy II 4/13 [i] 01:50 Události v regionech [i] 02:15 Události v regionech Brno 02:40 Události v regionech Ostrava [i] 03:05 Regiony ČT24 03:30 Zajímavosti z regionů [i] 03:55 Zajímavosti z regionů Brno 04:20 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:45 Věda v Evropě: Cukrovka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Ztracená města starověku 3/3 [i] 10:35 Podivuhodný svět [i] 11:00 Mezi námi zvířaty [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:30 Svět, kde se nežebrá aneb Galerie podvodníků v Čechách [i] 12:45 O pejskovi a kočičce [i] 13:00 Mykolko - hop! [i] 13:30 Animované písničky [i] 13:32 Rybářská školička 4/10 [i] 13:40 O chytrém Honzovi [i] 14:55 Exit 316: Přátelství [i] 15:15 Vltava v obrazech 25/86 [i] 15:35 Svět zázraků: Vinařství v Čechách a na Moravě 2/5 [i] 16:00 Antoni Gaudí [i] 17:00 Štíty království českého 5/10 [i] 17:25 Soukromá muzea [i] 17:35 Na vlně první republiky 1/7 [i] 17:55 Divnopis [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Zatopené osudy [i] 19:25 Sabotáž [i] 19:50 Postřehy odjinud [i] 20:00 Pošťák [i] 21:45 Konec světa [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Ženský hlas [i] 23:35 Hudební studio M [i] 00:05 Svatba, to je smlouva [i] 00:30 Dvojhlas [i] 00:55 Brát nebo nebrat? [i] 01:10 Tři svatby [i] 01:40 Domácí štěstí [i] 02:05 Století létání [i] 03:00 Náš venkov [i] 03:15 Světci a svědci [i] 03:30 Znamení a rituály [i] 03:40 Sváteční slovo teologa Aleše [i] 03:45 Cesty víry [i] 04:10 Křesťanský magazín [i] 04:20 Exit 316: Přátelství [i] 04:40 Tajemství sálu předků [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 107 [i] 09:25 Pyramida boha Slunce [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:20 Pop Corn TV [i] 11:40 Nová cestománie [i] 12:15 Komisař Rex VI 6 [i] 13:10 Ženatý se závazky 120, 121 [i] 14:15 Walker, Texas Ranger II 7 [i] 15:10 Hvězdná brána X 15 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa 17 [i] 17:50 Vražedná čísla III 20 [i] 18:40 Kriminálka Las Vegas 20 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ztroskotaná láska [i] 21:50 Námořní vyšetřovací služba IV 3 [i] 22:45 Elektra [i] 00:30 Kriminálka New York 9 [i] 01:15 Novashopping 01:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:25 Rychlý prachy [i] 03:20 Kolotoč [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Tutenstein I 9 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Oggy a škodíci [i] 07:25 Párty s kuchařem [i] 07:55 Deník zasloužilé matky III 12 [i] 08:25 Přátelé IX 2 [i] 08:55 M*A*S*H 136 [i] 09:20 Policie - New York VIII 11 [i] 10:15 Případ pro Sam III 7 [i] 11:10 To je vražda, napsala IX 3 [i] 12:05 Drzá Jordan III 11 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky III 13 [i] 13:25 Sabrina - mladá čarodějnice VI 15 [i] 13:55 Muži na stromech I 21 [i] 14:55 Chirurgové I 17 [i] 15:50 Jeden den v New Yorku [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé IX 3 [i] 20:00 Hledači mušlí [i] 21:50 Closer III 3 [i] 22:45 Kauzy z Bostonu II 14 [i] 23:40 Wolffův revír I 11 [i] 00:35 Volejte Věštce 02:20 Medicopter 117 II 9 [i] 03:05 Svět 2009 [i] 03:35 To je fór! [i] 04:25 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:15 Tátou proti své vůli [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Přistání naslepo [i] 13:40 Mladý dračí ninja 2. [i] 15:10 Zachraňte Mozarta [i] 16:25 Proměna Placida Lakea [i] 17:55 Vítr do plachet [i] 19:35 Nebezpečná pravda [i] 21:05 Odsouzeni k boji [i] 22:40 Chuť melounů [i] 00:35 Pokojný bojovník [i] 02:35 Pouštní bouře [i] 04:00 Mladý dračí ninja 2. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 08:45 Cyklistika [i] 09:00 Fotbal [i] 10:00 Skoky do vody [i] 11:45 Cyklistika [i] 12:45 Cyklistika [i] 17:30 Skoky do vody [i] 19:15 Fotbal [i] 20:15 Cyklistika [i] 20:30 Fotbal [i] 21:30 Skoky do vody [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 6 [i] 06:00 Dotek anděla I 7 [i] 07:00 Dotek anděla I 8 [i] 08:00 McLeodovy dcery IV 12 [i] 09:00 Soudkyně Amy I 12 [i] 10:00 Sladká láska [i] 12:00 McLeodovy dcery IV 13 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 13 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Zvoníci [i] 16:00 Ochránce III 4 [i] 17:00 Drzá Jordan VI 10 [i] 18:00 Sladká láska 11 [i] 21:00 Ochránce III 3 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 11 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru: Klub vyvolených [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 11 [i] 02:00 Vždyť je tak mladá [i] 04:00 Dotek anděla I 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Vychytávky 06 [i] 06:00 Hlavní města Tichomoří 02 07:00 Zvířecí rekordmani 22 [i] 07:55 Následníci Jamieho [i] 08:50 Jimmova farma [i] 09:55 Maminka stávkuje 47 [i] 10:35 Maminka stávkuje 48 [i] 11:15 Životospráva na chalupě 02 [i] 12:15 Následníci Jamieho [i] 13:15 Lonely Planet [i] 13:45 Lonely Planet [i] 14:10 Hlavní města Tichomoří 02 15:15 Muž divočiny 07 [i] 16:05 Jimmova farma [i] 17:15 Životospráva na chalupě 02 [i] 18:10 Zvířecí rekordmani 22 [i] 19:05 Maminka stávkuje 47 [i] 19:45 Maminka stávkuje 48 [i] 20:20 Limity měst 02 [i] 20:35 Proč je to tak? 12 [i] 21:30 Vychytávky 07 [i] 22:00 Vychytávky 08 [i] 22:30 Kuchař v první linii 04 [i] 23:25 Slavné bitvy Británie 06 [i] 00:35 Mít dítě 02 [i] 01:35 Toulouse [i] 02:40 Místa ve Středomoří 15 [i] 03:50 Slavné bitvy Británie 06 [i] 04:55 Vychytávky 07 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Cinema, Cinema, Cinema 30 [i] 06:00 Kouzelná romance [i] 07:45 MIG 21 - live show [i] 08:50 Keith [i] 10:25 Láska za časů cholery [i] 12:40 Kněz je poděs [i] 14:10 Uranya [i] 15:45 Plán hry [i] 17:30 Vibrace [i] 19:10 Skafandr a motýl [i] 21:00 Saddám: Vzestup a pád 3 [i] 22:00 Smrtonosná past 2 [i] 00:00 Závan smrti [i] 01:30 Mistři Hazzardu: Jak to začalo [i] 03:00 Saddám: Vzestup a pád 3 [i] 04:00 Smrtonosná past 2 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Bernard a Doris [i] 11:40 Cinema, Cinema, Cinema 30 [i] 12:05 Poslední šance [i] 13:45 Na ostří nože [i] 15:40 S mafií v patách [i] 17:15 Život v překladu