Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Herkules I. 9/13 [i] 09:55 V siedmom nebi X. 9/22 [i] 10:45 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 14/22 [i] 11:35 Veronika Marsová II. 14/22 [i] 12:25 Bláznivý Jimov život IV. 16/27 [i] 12:55 Trapasy mojej sestry II. 7-8/26 [i] 13:40 Čarodejnice VI. 16/23 [i] 14:35 Bez stopy I. 16/23 [i] 15:20 Osobný strážca 3-4/64 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex VII. 13/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 SUSEDIA [i] 20:50 Prci, prci, prcičky 2 [i] 22:45 Scary Movie 3 [i] 00:20 Traja [i] 02:05 112 špeciál: Blízko smrti [i] 02:40 Wolffov revír I. 10/26 [i] 03:25 TELEVÍZNE NOVINY [i] 03:50 Komisár Rex VII. 13/13 [i] 04:35 Sophia - nevesta proti svojej vôli 25-26/65 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Veľká cesta pakoní 1/3 [i] 06:30 Zvláštna rodinka 16/26 [i] 06:55 Žabia hliadka 2/13 [i] 07:20 Dámsky magazín STV [i] 08:35 Stratená melódia 2/7 [i] 09:05 Hannah Montana I. 16/26 [i] 09:30 Večne nespokojní I. 16/22 [i] 10:20 Špiónky 16/40 [i] 11:05 Policajti z prístavu III. 20/26 [i] 11:55 Sila lásky I. 149 [i] 12:45 Sila lásky I. 150 [i] 13:40 Obchod so šťastím 16 [i] 14:10 Kaviareň Slávia [i] 14:55 Rany lásky 59/130 [i] 15:40 Rany lásky 60/130 [i] 16:25 Duel [i] 16:55 Duel [i] 17:25 Largo 16/39 [i] 18:10 Domáci majstri [i] 18:15 Večerníček [i] 18:24 Domáci majstri [i] 18:25 Uragán [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Danielle Steelová: Ocko [i] 21:50 Zátišie Summit [i] 23:25 Ochranca 53/65 [i] 00:15 Prípad pre Samanthu 77 [i] 01:00 Veľká cesta pakoní 1/3 [i] 01:55 Svet v obrazoch [i] 02:25 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:45 Sila lásky I. 149 [i] 03:35 Sila lásky I. 150 [i] 04:25 Slovensko dnes [i] 04:40 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Polícia [i] 06:20 Správy STV [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Cesty nádeje [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence II. 2/23 [i] 09:00 Dámsky magazín STV [i] 10:05 Leto s telkou: Čo rozprávala teta Srna 16 [i] 10:15 Čo videli stromy 3/7 [i] 10:20 Kuko z archívu [i] 10:55 Sládkova abeceda [i] 11:00 Pesničky z Hviezdičky [i] 11:15 Veľké kultúrne objavy 2/3 [i] 13:10 Živá panoráma [i] 13:35 Piesne domova [i] 14:05 Žijúce kamene [i] 14:35 Encyklopédia slovenských obcí [i] 15:00 Vesmírne laboratórium [i] 15:50 Siesta z archívu: A.C.Dupin zasahuje [i] 16:25 Motormagazín [i] 16:50 Odpískané [i] 17:20 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:50 Ktosi je za dverami [i] 18:40 Z lásky k zvieratám 3 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Lásky mocných 1/3 [i] 20:45 Família [i] 21:10 Potulky po zábavných parkoch [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko dnes [i] 22:00 Japonská mozaika II 4/9 [i] 22:20 Eurokino [i] 23:50 Bratia a sestry I. 16/23 [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:10 Správy - Hírek [i] 01:15 Správy STV [i] 01:40 Správy a komentáre [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 V. I. P. I [i] 06:25 Nikdy nehovor nikdy [i] 07:00 PRVÉ NOVINY 07:15 KRIMI NOVINY 07:45 NOVINY TV JOJ 08:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 18 [i] 09:00 Letná výhra [i] 11:00 Profesionáli III. 5 [i] 12:00 Acapulco H. E. A. T. 18 [i] 12:50 C. S. I. : Kriminálka Miami VII. 16 [i] 13:40 Prison Break II: Útek z väzenia II. 14 [i] 14:25 C. S. I. : Kriminálka New York II. 13 [i] 15:15 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 6 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 13 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. 14 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Profesionáli 10 [i] 21:00 Legenda o Jurajovi a drakovi [i] 22:45 Mafstory [i] 00:00 Celebrity CAMP [i] 02:20 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! [i] 03:00 Legenda o Jurajovi a drakovi [i] 04:35 V. I. P. I [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 Ako sa stavia sen II. [i] 06:30 Črepiny PLUS [i] 07:30 Zorro 56 [i] 08:00 Pobrežná hliadka XI. 5,6 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 31 [i] 11:00 Doktor z hôr VII. 6 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 13:35 Skutočný príbeh: Dôkaz lásky [i] 15:15 Detektív XXL: Pohyblivý terč [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Navzdory osudu 6,7 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Vraždy v Midsomeri VII. 6 [i] 21:35 Mravnostné oddelenie I. 3 [i] 22:30 Linda 5 [i] 23:40 Starý III. 31 [i] 00:45 Pobrežná hliadka XI. [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 20/31 [i] 07:00 All Saints VI. 38/43 [i] 07:55 Zoom 52/155 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 22/22 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 16/20 [i] 10:00 Ďáblův sluha 10/18 [i] 10:55 Zoom 52/155 [i] 11:00 Vodní krysy IV. 20/31 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 22/22 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 16/20 [i] 15:00 Umíte tančit? III. 10/24 [i] 16:00 Vodní krysy IV. 21/31 [i] 17:00 All Saints VI. 39/43 [i] 17:55 Zoom 52/155 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 1/13 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 17/20 [i] 20:00 Umíte tančit? III. 11/24 [i] 21:00 Lost - Ztraceni V. 16/15 [i] 22:00 Posel ztracených duší III. 16/18 [i] 23:00 Pronásledovaný 4/13 [i] 23:55 Zoom 52/155 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 All Saints VI. 39/43 [i] 02:00 Lost - Ztraceni V. 16/15 [i] 02:50 Posel ztracených duší III. 16/18 [i] 03:40 Pronásledovaný 4/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Procitnutí [i] 06:00 Masivní stroje: Obojživelníci [i] 06:25 Pátá rychlost 6 [i] 06:50 Americký chopper: Motorka na přání [i] 07:45 Zbraně budoucnosti: První útok [i] 08:40 Bořiči mýtů: Tekuté písky [i] 09:35 Jak se to dělá: Lakrosové pálky/ mražené rybí výrobky/ kapesní svítilny/ malířské štětce [i] 10:05 Jak se to dělá: Baterie/ plechovky/ optické čočky [i] 10:30 Nejsmrtelnější úlovek: Lov krabů [i] 11:25 Špinavé práce: Výrobce sýra [i] 12:20 Opravna vraků: Ukradli mi auto! [i] 13:15 Americký chopper: Speciální pořad - pohled zevnitř [i] 14:10 Pátá rychlost 7 [i] 14:35 Opravdu to přežili: Výbuch plynovodu [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 29 [i] 15:30 Miami Ink: Hvězdné auto [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední šňůra [i] 17:20 Špinavé práce: Lovec korýšů [i] 18:15 Bořiči mýtů: Explozivní bonbóny [i] 19:10 Jak se to dělá: Podkovy/ myčky na nádobí/ grafitové rybářské pruty/ mražená pizza [i] 19:40 Jak se to dělá: Písty/ malířské válečky/ padáky/ komíny [i] 20:05 Zbraně budoucnosti: Predátoři [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek: Hry s čísly [i] 21:55 Nutné k přežití: Irsko [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 30 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Útěk před požárem lesa [i] 23:45 Opravna vraků: Mladistvý delikvent [i] 00:40 Soutěž stavitelů motorek 10 [i] 01:40 Nejsmrtelnější úlovek: Hry s čísly [i] 02:40 Bořiči mýtů: Explozivní bonbóny [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 30 [i] 04:05 Jak se to dělá: Podkovy/ myčky na nádobí/ grafitové rybářské pruty/ mražená pizza [i] 04:35 Jak se to dělá: Písty/ malířské válečky/ padáky/ komíny [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Svět Elmo 41,42/56 [i] 09:00 Labyrint srdce [i] 10:30 Modrá linie: Sicílie 6/6 [i] 11:30 Zeměpis světa [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží: Severní [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Přezůvky s sebou [i] 13:30 Osudy hvězd [i] 13:45 Návrat do ráje II 20/22 [i] 14:35 Doktorka Quinnová II 14/27 [i] 15:20 My holky z Městečka 4/9 [i] 15:50 Tohle jsem já... [i] 16:05 Futuroskop [i] 16:35 Pošťák Pat II. 13/26 [i] 16:50 Mirabelino domácí kino 13/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Svět, kde se nežebrá aneb Galerie podvodníků v Čechách [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Židoviník německý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Konec velkých prázdnin 1/6 [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:20 Hořčice mi stoupá do nosu [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Sex ve městě IV 16/18 [i] 00:30 Návrat do ráje II 20/22 [i] 01:20 Události v regionech [i] 01:45 Události v regionech Brno 02:10 Události v regionech Ostrava [i] 02:35 Regiony ČT24 03:00 Z metropole [i] 03:25 Týden v regionech Brno 03:55 Týden v regionech Ostrava [i] 04:20 Klub přátel dechovky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Od Sudka k Saudkovi [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Napříč světem [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:50 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:40 AZ-kvíz [i] 12:05 Zahrada je hra [i] 12:30 Ondřejova filmová škola [i] 12:45 Případy detektiva Packala [i] 13:10 Děti mé sestry v Egyptě [i] 14:30 Bermudský trojúhelník [i] 15:25 Hledači opálů [i] 15:50 Mořští stavitelé [i] 16:50 Urbanita [i] 17:25 Čarovný duben [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Toulavá kamera [i] 19:30 Objektiv [i] 20:00 Století létání [i] 20:55 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:30 Krásný ztráty [i] 22:00 V odborné péči 38/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Jeden zůstává, druhý odchází [i] 01:15 Inaugurační koncert [i] 03:10 Jazz club [i] 04:10 Čtenářský deník... Michal Ajvaz: Druhé město [i] 04:20 Česko jedna báseň: Jana Soukupová [i] 04:30 Po stopách [i] 04:40 Československý filmový týdeník 738/2379 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 106 [i] 09:25 Cordierovi, soudce a policajt 6 [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:25 Pop Corn TV [i] 11:45 Nová cestománie [i] 12:20 Komisař Rex VI 5 [i] 13:20 Ženatý se závazky 118, 119 [i] 14:15 Walker, Texas Ranger II 6 [i] 15:10 Hvězdná brána X 14 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa 16 [i] 17:50 Vražedná čísla III 19 [i] 18:40 Kriminálka Las Vegas 19 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 O zvířatech a lidech 8 [i] 21:05 Víkend [i] 21:40 Vraždy podle předlohy [i] 00:00 Štvanci 4 [i] 00:45 Playmate roku 2003 7 [i] 01:15 Novashopping 01:35 Zvěrokruh II 4 [i] 02:20 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Tutenstein I 8 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:45 Deník zasloužilé matky III 11 [i] 08:10 Přátelé IX 1 [i] 08:40 M*A*S*H 135 [i] 09:10 Policie - New York VIII 10 [i] 10:00 Případ pro Sam III 6 [i] 10:55 To je vražda, napsala IX 2 [i] 11:50 Drzá Jordan III 10 [i] 12:45 Deník zasloužilé matky III 12 [i] 13:15 Sabrina - mladá čarodějnice VI 14 [i] 13:45 Muži na stromech I 20 [i] 14:40 Chirurgové I 16 [i] 15:35 Lev [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé IX 2 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:10 Jak se staví sen [i] 22:00 Myšlenky zločince I 22 [i] 23:00 Kauzy z Bostonu II 13 [i] 23:50 Wolffův revír I 10 [i] 00:50 Volejte Věštce 02:35 Medicopter 117 II 8 [i] 03:25 Autosalon [i] 04:05 Nikdo není dokonalý [i] 04:55 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Sni svůj krátký sen 2. [i] 06:50 Vůle přežít [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Tátou proti své vůli [i] 13:30 Mladý dračí ninja [i] 15:00 Kulička a Toník [i] 16:50 Kolem světa za 80 dní 2. [i] 18:30 Lavina [i] 20:15 Proměna Placida Lakea [i] 21:45 Advokát chudých [i] 23:30 Pokojný bojovník [i] 01:30 Šňup [i] 03:10 Márnice [i] 04:45 Mladý dračí ninja [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:30 Skoky do vody [i] 10:00 Skoky do vody [i] 13:15 Cyklistika [i] 14:15 Skoky do vody [i] 17:15 Skoky do vody [i] 18:00 Skoky do vody [i] 19:45 Cyklistika [i] 20:00 Cyklistika [i] 20:15 Watts [i] 20:30 Armwrestling [i] 21:00 Pro Wrestling [i] 22:30 Bojové sporty [i] 23:30 Cyklistika [i] 23:45 Skoky do vody [i] 01:00 Watts [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Dotek anděla I 5 [i] 07:00 Dotek anděla I 6 [i] 08:00 McLeodovy dcery IV 11 [i] 09:00 Soudkyně Amy I 11 [i] 10:00 Obyčejné zázraky [i] 12:00 McLeodovy dcery IV 12 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 12 [i] 14:00 Nepotrestaná vražda [i] 16:00 Doktor Martin III 2 [i] 17:00 Doktor Martin III 3 [i] 18:00 Obyčejné zázraky 10 [i] 21:00 Ochránce III 2 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 10 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru: Zvoníci [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 10 [i] 02:00 Blízké nebezpečí [i] 04:00 Dotek anděla I 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 32 [i] 06:00 Hlavní města Tichomoří 01 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 21 [i] 07:55 Diety našich předků 06 [i] 08:50 Jimmova farma [i] 10:00 Maminka stávkuje 45 [i] 10:35 Maminka stávkuje 46 [i] 11:15 Životospráva na chalupě 01 [i] 12:15 Diety našich předků 06 [i] 13:15 Lonely Planet [i] 13:45 Lonely Planet [i] 14:10 Hlavní města Tichomoří 01 [i] 15:15 Muž divočiny 06 [i] 16:05 Jimmova farma [i] 17:15 Životospráva na chalupě 01 [i] 18:10 Zvířecí rekordmani 21 [i] 19:05 Maminka stávkuje 45 [i] 19:45 Maminka stávkuje 46 [i] 20:20 Limity měst 01 [i] 20:35 Proč je to tak? 11 [i] 21:30 Vychytávky 05 [i] 22:00 Vychytávky 06 [i] 22:30 Kuchař v první linii 03 [i] 23:25 Slavné bitvy Británie 05 [i] 00:35 Mít dítě 01 [i] 01:35 Králové a královny 11 [i] 02:05 Králové a královny 12 [i] 02:35 Místa ve Středomoří 14 [i] 03:50 Slavné bitvy Británie 05 [i] 04:55 Vychytávky 05 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Nevítaná návštěva [i] 07:45 Venkovský učitel [i] 09:50 Eragon [i] 11:30 Animovaný život [i] 12:45 Kouzelná romance [i] 14:30 Wing Commander [i] 16:10 Keith [i] 17:45 Láska za časů cholery [i] 20:00 Fantastická čtyřka: Silver Surfer [i] 21:30 Gone Baby Gone [i] 23:20 Zodiac [i] 01:55 Fantastická čtyřka: Silver Surfer [i] 03:25 Pláž [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Hrdinové a zbabělci [i] 11:30 Bělásek [i] 13:20 Úžasná a milovaná [i] 15:00 Cinema, Cinema, Cinema 30 [i] 15:25 P.S. Miluji tě [i] 17:25 John Tucker musí zemřít [i] 18:50 Bernard a Doris [i] 20:30 Hluboko zmražený [i] 22:00 Leda ve snu [i] 23:30 Flight Of The Conchords II. : Nový hrnek 2 [i] 00:00 Dopisy z Iwo Jimy [i] 02:15 Šikmá plocha [i] 03:35 Hluboko zmražený [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Pla