Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Chrisa nemá nikto rád I. 2/22 [i] 06:00 Malý zajac Bugs a priatelia II. 6/13 [i] 06:25 Scooby Doo, kde si?! I. 11/17 [i] 06:50 Duck Dodgers II. 14/26 [i] 07:15 Xena II. 21/22 [i] 08:00 Keby sa pohľadom dalo zabiť [i] 09:30 Priatelia IV. 10-11/24 [i] 10:25 Smallville VI. 6-7/22 [i] 12:05 Láska z nebies [i] 13:55 Dvaja nosáni tankujú super [i] 15:45 Smrtiaca epidémia [i] 18:05 Crusoe [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smrtonosný dopad 1/2 [i] 21:50 Smrtonosný dopad 2/2 [i] 23:45 Ambulancia [i] 01:30 Nepočujem zlo [i] 03:35 TELEVÍZNE NOVINY [i] 03:55 Lov na lásku [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Ryby, rybky, rybičky [i] 05:35 Tajomný svet zdravého životného štýlu 3/3 [i] 06:30 Motormagazín [i] 06:50 Postav dom, zasaď strom [i] 07:25 Pocoyo II. 1/52 [i] 07:30 Timon a Pumbaa 2/25 [i] 07:55 Phineas a Ferb 3/26 [i] 08:20 Elá hop! [i] 08:45 Prorok Rak [i] 09:40 Falcon Beach 4/26 [i] 10:25 Život s chladnou krvou 2/5 [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:50 Alžbetin dvor 2/6 [i] 13:15 Agatha Christie : Poirot [i] 14:05 Agatha Christie : Poirot [i] 15:00 Povstalecká história 2 [i] 16:20 Domček v prérii 3/3 [i] 17:50 Zmenáreň [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 Domáci majstri [i] 18:40 Uvoľnite sa, prosím [i] 19:20 SOS špeciál [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Skutočný príbeh: Jeanne Poissonová, Markíza de Pompadour 1/2 [i] 21:55 Skutočný príbeh: Jeanne Poissonová, Markíza de Pompadour 2/2 [i] 23:45 Ťah jazdcom [i] 01:40 Agatha Christie : Poirot [i] 02:30 Agatha Christie : Poirot [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Československý filmový týždenník [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:35 Halali [i] 08:00 Správy STV [i] 08:25 Udalosti ČT [i] 09:00 Polícia [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:30 Retro noviny [i] 09:45 Dokumentárny klub [i] 11:25 Básnik Pavol Ušák Oliva [i] 11:55 Potulky po zábavných parkoch [i] 12:10 My sme malí muzikanti [i] 12:40 Hrady a povesti [i] 13:05 Orientácie [i] 13:35 Anjeli strážni [i] 14:00 Gombasek 1994 [i] 15:00 Rozprávanie pani N.N. [i] 15:35 Žijúce kamene [i] 16:05 Nepokojná láska 1/5 [i] 17:15 Veľké kultúrne objavy 2/3 [i] 19:15 Malé biblické príbehy\Vyhnanie predavačov z chrámu [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Dnes večer hrám ja [i] 21:00 Soirée z Mlynskej doliny [i] 22:00 Z hranej tvorby slovenských autorov [i] 23:45 Noc v archíve 2 [i] 01:10 Udalosti ČT [i] 01:45 Správy STV [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 V. I. P. I [i] 06:00 Veľký televízny príbeh: Hlas smrti [i] 07:50 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 08:45 Pinocchio [i] 09:10 Karate Kid [i] 09:35 Simpsonovci VII. 25/25 [i] 10:00 Na pokraji smrti [i] 10:50 Sexi špinavé prachy 5,6 [i] 12:30 Damages - V ohrození života I. 5,6 [i] 14:10 Hlas smrti [i] 16:10 Kóma [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:10 NAJLEPŠIE POČASIE 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 18 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VII. 16 [i] 21:50 Nebezpečná známosť [i] 23:30 Nebezpečná hĺbka [i] 01:20 Nebezpečná známosť [i] 02:45 Damages - V ohrození života I. 5,6 [i] 04:15 Nebezpečná hĺbka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Ako sa stavia sen II. [i] 06:20 Črepiny PLUS [i] 07:30 Zorro 55 [i] 08:00 Pobrežná hliadka XI. 3,4 [i] 09:30 V uliciach San Francisca 96,97 [i] 11:15 Zorro 56 [i] 11:40 Ako sa stavia sen II. [i] 12:20 Klub EURO výhercov [i] 14:00 Doktorka Quinnová 39,40 [i] 15:40 Julie Lescautová V. 4,5 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Detektív XXL: Pohyblivý terč [i] 21:35 Skutočný príbeh: Dôkaz lásky [i] 23:15 V uliciach San Francisca 96,97 [i] 00:55 Pobrežná hliadka XI. [i] 02:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník IX. - Guatemala 1/15 [i] 07:00 Poslední trosečník IX. - Guatemala 2/15 [i] 08:00 Rodinné právo III. 17/21 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 3/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 4/20 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI 14/22 [i] 12:00 Wildfire II. 5/13 [i] 13:00 Vodní krysy II. 8/13 [i] 14:00 Poslední trosečník XIII. - Cookovy Ostrovy 10/16 [i] 15:00 The Amazing Race XIV. 4/11 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI 14/22 [i] 17:00 Wildfire II. 5/13 [i] 18:00 All Saints V. 9/43 [i] 19:00 All Saints V. 10/43 [i] 20:00 Krásná pokojská [i] 22:05 Zachraň mě IV. 10/13 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 16/20 [i] 00:00 Pacovo mužstvo III. 15/26 [i] 01:30 Akce 10/13 [i] 02:00 Zachraň mě IV. 10/13 [i] 02:50 Krásná pokojská [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americký chopper: Motorka pro výrobce letadel Sikorsky [i] 06:00 Masivní stroje: Jeřáby [i] 06:25 Jak se to dělá: Požárnické helmy/Námořnické kompasy/Balicí hadice [i] 06:50 Jak se to dělá: Halogenové žárovky/Buničinová izolace/ [i] 07:15 Bořiči mýtů: Únik z rakve [i] 08:10 Svět budoucnosti: Auta budoucnosti [i] 09:05 Extrémní výbuchy: Korálové štíty [i] 10:00 Lovci tornád: Nebezpečí na cestách [i] 10:55 Zbraně budoucnosti: Speciální jednotky Top Guns [i] 11:50 Americká rychlá kola: Auto soutěže Bud Light - část 1. [i] 12:45 Opravna vraků: Procitnutí [i] 13:40 Špinavé práce: Čistič bahna [i] 14:35 Nutné k přežití: Jižní státy [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Vyrážíme [i] 16:25 Jak se to dělá: Vrtáky/Fotografické budky/Poštovní známky [i] 16:55 Jak se to dělá: Podvozky pro jachty/Lemované koberce [i] 17:20 Svět budoucnosti: Auta budoucnosti [i] 18:15 Pátá rychlost 5 [i] 18:45 Pátá rychlost 6 [i] 19:10 Americký chopper: Motorka pro výrobce letadel Sikorsky [i] 20:05 Bořiči mýtů: Finále s výbuchem [i] 21:00 Jediná cesta úniku: Ledová past [i] 21:30 Hry s časem: Elektrický paralyzér Taser [i] 21:55 Chris Ryan u nejlepších policejních sborů světa: Kolumbie [i] 22:50 Sérioví vrazi: Arthur Shawcross [i] 23:45 Ženy vražedkyně: Zvrácené myšlení [i] 00:40 Skutečná volání pohotovosti: Život na vlásku [i] 01:10 Skutečná volání pohotovosti 16 [i] 01:40 Extrémní výbuchy: Korálové štíty [i] 02:40 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Pekingské letiště [i] 03:40 Jak se to dělá: Fotografie/Činění kožešin/Svářecí elektrody/Elektrické housle [i] 04:05 Bořiči mýtů: Finále s výbuchem [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Co mám dělat, když...? [i] 05:15 O češtině [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Navštívenka [i] 06:25 Ve dvou se to lépe táhne 3/13 [i] 06:30 Borůvka a Kvítko 3/13 [i] 06:40 Pět draků vodáků 3/13 [i] 06:50 Ferda 12/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou 07:30 O pejskovi a kočičce [i] 07:45 Mykolko - hop! [i] 08:15 Animované písničky [i] 08:17 Rybářská školička 4/10 [i] 08:25 O chytrém Honzovi [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Eliška a její rod 1/7 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 To byl Jiří Sovák [i] 13:00 Pohádka o splněných přáních [i] 14:20 Cesty víry [i] 14:40 Křesťanský magazín [i] 14:55 Sváteční slovo teologa Aleše Rolečka [i] 15:00 Labyrint srdce [i] 16:30 Podzemní Čechy II 4/13 [i] 17:00 Čétéčko [i] 17:20 Území bílých králů 1/7 [i] 18:15 Škola Na Výsluní 3/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Cesta z města [i] 21:55 Zprávy 22:00 Branky, body, vteřiny 22:05 Losování Sportky a Šance 22:10 Foylova válka IV 3/7 [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Mrtví jako já 7/14 [i] 00:35 Učiň sobě koráb... [i] 01:35 Svět umění: Hollywoodští rivalové 13/15 [i] 02:25 Uvolněte se, prosím [i] 03:10 Na cestě po Dolňácku a Horňácku [i] 03:35 Kavárnička dříve narozených [i] 04:25 Recitál skupiny Nezmaři [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Příběhy domů [i] 05:30 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Jaroslavou [i] 06:50 Správy STV 07:15 City Folk - Varšava, 2007 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 738/2379 [i] 08:50 Citerárium [i] 09:30 Poutní bohoslužba [i] 10:40 Exit 316: Přátelství [i] 11:00 Film 2009 [i] 11:35 Mýty a fakta historie: Ztracená města starověku 3/3 [i] 12:30 Kamenný řád 3/6 [i] 13:40 Zažloutlé fotografie [i] 14:10 POP ART [i] 14:50 Svět umění: Hollywoodští rivalové 13/15 [i] 15:40 Světci a svědci [i] 15:56 Znamení a rituály [i] 16:10 Film o filmu El Paso [i] 16:30 Malý svět dona Camilla [i] 18:15 Poklady světa [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Josef Haydn: Koncert č. 2 G dur pro housle a orchestr [i] 19:20 Igor Stravinskij: Petruška [i] 20:00 Svatba, to je smlouva [i] 20:25 Dvojhlas [i] 20:45 Brát nebo nebrat? [i] 21:05 Tři svatby [i] 21:30 Domácí štěstí [i] 22:05 Na plovárně s Leošem Suchařípou [i] 22:30 Exitus [i] 00:00 Buddy Rich! [i] 00:55 Čétéčko [i] 01:15 Alternativní kultura [i] 02:10 Kamera na cestách: Nová Kaledonie [i] 03:00 Podzemní Čechy II 4/13 [i] 03:30 Pohádkový Péťa aneb životběh [i] 04:25 Krásný ztráty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:00 Království surikat 13 [i] 06:25 Kamarádi z lesa 21 [i] 06:40 Bolek a Lolek 53 [i] 06:50 Baby Looney Tunes 29 [i] 07:15 Spongebob v kalhotách 9 [i] 07:40 Čarodějky VIII 17 [i] 08:35 Žáci "pedagoga" Šimka [i] 10:20 Old Shatterhand [i] 12:35 Unesený 3 [i] 13:30 Moto GP - Velká cena Německa [i] 15:10 Rain Man [i] 17:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:40 Kriminálka Las Vegas 18 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Chalupáři 5 [i] 21:05 Mr. GS [i] 21:35 Můj soused zabiják [i] 23:30 Ďábelská hra [i] 01:05 Báječní lidé 2 [i] 01:50 Novashopping 02:10 HOGO FOGO [i] 03:05 Áčko [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 X-Men: Začátek III 10 [i] 07:00 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka II 2 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 08:00 Přátelé VIII 24 [i] 08:20 Svět ve válce 25 [i] 09:25 Svět 2009 [i] 09:55 Hra na vraždu [i] 11:40 Cesta do Sonory [i] 13:40 Spas nás před Evou [i] 15:45 Hřiště snů [i] 17:50 Jste to, co jíte [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé IX 1 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru [i] 22:05 V kůži Johna Malkoviche [i] 00:20 I na kovbojky občas padne smutek [i] 02:00 Volejte Věštce 03:45 Inspektor Balko 15 [i] 04:30 To je fór! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Tátou proti své vůli [i] 07:05 Hotýlek [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Sni svůj krátký sen 2. [i] 13:35 Zabít Elizabeth [i] 15:10 Přistání naslepo [i] 16:50 Vůle přežít [i] 18:30 Zachraňte Mozarta [i] 19:45 Kolem světa za 80 dní 2. [i] 21:25 Jízda na střele [i] 23:05 Guantanamero [i] 00:35 Pod podlahou [i] 02:05 Poslední správnej chlap [i] 03:40 Zabít Elizabeth [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Skoky do vody [i] 10:00 Skoky do vody [i] 12:45 Motorismus [i] 13:30 Motorismus [i] 14:30 Motorismus [i] 15:45 Cyklistika [i] 17:45 Skoky do vody [i] 19:30 Skoky do vody [i] 20:30 Cyklistika [i] 20:45 Motorismus [i] 21:00 Box [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 23:45 Skoky do vody [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Záver vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 McBride: Rekviem [i] 08:00 Jane Doeová: Pouta, která spojují [i] 10:00 Foylova válka III 4/4 [i] 12:00 Nezdolné město 2/2 [i] 14:00 Soudkyně Amy VI 19 [i] 15:00 Soudkyně Amy VI 20 [i] 16:00 Blondýnka 2/2 [i] 18:00 Doktor Martin III 2 [i] 19:00 Doktor Martin III 3 [i] 20:00 Svatební mrákoty [i] 22:00 Dotek hrůzy [i] 00:00 Společná řeč [i] 02:00 Nebezpečná seznamka [i] 04:00 McBride: Rekviem [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Buď já nebo pes 43 [i] 06:00 Mistrovské loupeže 08 [i] 07:05 Znovuobjevitelé 05 [i] 07:35 Znovuobjevitelé 06 [i] 08:05 Za zavřenými dveřmi 03 [i] 09:05 Jamie vaří doma 16 [i] 09:35 Jamie vaří doma 17 [i] 10:05 Nigella vaří narychlo 05 [i] 10:40 Nigella vaří narychlo 06 [i] 11:15 Královská dynastie Windsorů 01 [i] 12:15 Limity měst 01 [i] 12:30 Od podlahy s Debbie Travisovou 15 [i] 13:30 Skryté možnosti 31 [i] 14:00 Skryté možnosti 32 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 32 [i] 15:30 Řeč hmyzí říše 05 [i] 15:50 Lodě, které změnily svět 03 [i] 16:40 Mistři švindlu 11 [i] 17:15 Chlapský víkend 01 [i] 17:50 Chlapský víkend 02 [i] 18:25 Buď já nebo pes 44 [i] 19:25 Svět hi [i] 19:55 Svět hi [i] 20:25 Tajemství dávných léčitelů 02 [i] 21:30 Hitler a Stalin 02 [i] 22:35 Opomíjení hrdinové: Muži, kteří nebojovali [i] 23:35 Pohromy století 33 [i] 00:30 Kamenné monumenty 18 01:05 Kamenné monumenty 19 01:35 Tradice stále živá 02:35 Za zavřenými dveřmi 03 [i] 03:35 Místa ve Středomoří 07 [i] 04:40 Interiéry 07 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Divoké vlny [i] 07:25 Navěky silný [i] 09:15 Umučení 2/2 [i] 10:40 Budiž světlo [i] 12:10 Filmy a filmové hvězdy 28 [i] 12:35 Nevítaná návštěva [i] 14:20 Venkovský učitel [i] 16:25 Eragon [i] 18:05 Divoké vlny [i] 19:30 Před kamerou 30 [i] 20:00 Letopisy Narnie: Princ Kaspian [i] 22:25 Přežij [i] 00:00 Hank a Mike [i] 01:25 Netopýři: Chuť krve [i] 02:50 Pokojský [i] 04:15 Takoví normální puberťáci [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Ztraceni v Americe [i] 09:30 Na rybách [i] 11:00 Princezna [i] 12:25 Okamžik zlomu [i] 14:15 Hudbu složil, slova napsal [i] 15:55 Superman: Soudný den [i] 17:10 Angel [i] 19:05 Hrdinové a zbabělci [i] 20:35 Krédo [i] 22:00 Jako malé děti [i] 00:15 Města plná sexu II. 2 [i] 01:10 Moderní láska [i] 03:00 Lady Jane [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 13 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 6 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 7 [i] 07:00 Veterinární policie Houston 11 [i] 08:00 Opičí život 11 [i] 08:30 Opičí život 12 [i] 09:00 Ztřeštěná zvířata 1 [i] 09:30 Ztřeštěná zvířata 2 [i] 10:00 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Vše pod kontrolou [i] 10:30 SOS živočišné říše 7 [i] 11:00 Zvířecí policie 9 [i] 12:00 Zvířecí policie 10 [i] 13:00 Veterinární policie Houston: Trestné činy [i] 14:00 Veterinární policie Houston: Karanténa koní [i] 15:00 Galapágy 2 [i] 16:00 Nebezpečí zblízka: Žralok útesový, varan komodský a nosorožec bílý [i] 16:30 Nebezpečí zblízka: Velký bílý žralok, mořští krokodýli, šimpanzi a Weddellovi tuleni [i] 17:00 Veterinární policie Houston: Neuvěřitelné proměny [i] 18:00 Nejlepší psí kadeřník: Obtížní zákazníci [i] 19:00 Surikatí království: Tři kamarádi [i] 19:30 Dravcova kořist: Nová generace