Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Chrisa nemá nikto rád I. 1/22 [i] 06:25 Malý zajac Bugs a priatelia II. 5/13 [i] 06:50 Scooby Doo, kde si?! I. 10/17 [i] 07:15 Duck Dodgers II. 13/26 [i] 07:40 Alf I. 21-22/25 [i] 08:40 Pretekárske prasa Rudi Rypák [i] 10:25 Priatelia IV. 8-9/24 [i] 11:20 Olsen Twins: Jeden deň v New Yorku [i] 13:05 Batman sa vracia [i] 15:30 Veľké problémy [i] 17:00 Magická posadnutosť [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smotánka [i] 20:15 Láska z nebies [i] 22:10 Šerifovia [i] 00:40 Mandžuský kandidát [i] 02:55 NASCAR: Preteky na hranici možností [i] 03:50 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:15 Já už budu hodný, dědečku! [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly body sekundy [i] 05:15 Klik [i] 05:35 Náučné putovanie [i] 05:40 Kto šetrí, má za 3 [i] 06:00 Môj dom - môj hrad [i] 06:30 Hopla! [i] 06:55 Pocoyo I. 52/52 [i] 07:05 Timon a Pumbaa 1/25 [i] 07:25 Phineas a Ferb 2/26 [i] 07:50 Fidlibumove rozprávky [i] 08:20 Jediná 2/2 [i] 09:15 Falcon Beach 3/26 [i] 10:00 Zlaté hity [i] 10:45 Tajomný svet zdravého životného štýlu 3/3 [i] 11:40 Motormagazín [i] 12:05 Na baňu klopajú 3/4 [i] 13:05 McBride :To je vražda, madam [i] 14:30 Film pre pamätníkov [i] 16:05 Gino Bartali-Železný muž 1/2 [i] 17:50 Postav dom, zasaď strom [i] 18:24 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 Domáci majstri [i] 18:40 Promülle [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:40 Skutočný príbeh: Rúž [i] 23:10 Vojnové príbehy [i] 00:35 Gino Bartali-Železný muž 1/2 [i] 02:20 Takí sme boli [i] 03:20 Správy STV [i] 03:45 Góly body sekundy [i] 03:55 Klik [i] 04:10 Liečba alkoholovej závislosti [i] 04:40 Duj lumi - Dva svety [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Kaleidoskop 4/33 [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:55 Udalosti ČT [i] 08:30 Správy - Hírek [i] 08:40 Huby [i] 08:50 Správy a komentáre [i] 09:10 Cesty nádeje [i] 09:40 5000 rokov čínskej civilizácie 8/12 [i] 10:40 Matej Bel z Očovej 3/3 [i] 11:50 GEN.sk [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:00 Pestrá rodinka 28/36 [i] 13:25 V núdzi poznáš priateľa - cez Čierne a Stredozemné more [i] 13:55 Orhan Pamuk [i] 15:20 Jedenáste prikázanie 5/5 [i] 16:25 Farmárska revue [i] 16:45 Dokumentárny klub [i] 18:25 Jánošíkove dni 2008 [i] 18:50 Mojich sedem divov [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Futbalová Corgoň liga [i] 22:10 Anjeli strážni [i] 22:35 Retro noviny [i] 22:50 Ateliér [i] 23:15 Dejiny malej mechanizovanej múzy [i] 23:30 Noc v archíve 2 [i] 01:00 Nočné invencie [i] 01:05 Hudobný relax [i] 01:35 Motormagazín [i] 01:55 Udalosti ČT [i] 02:30 Správy STV [i] 02:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Zvieracia klinika [i] 05:25 PROMI NOVINY [i] 05:40 Veľký televízny príbeh: Smrť a vášeň [i] 07:35 Nedráždi! [i] 08:10 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 09:00 Pinocchio [i] 09:30 Karate Kid [i] 09:50 Profesionáli 9 [i] 10:45 Nezvestní III. 5,6 [i] 12:20 Komando GSG 9 5,6 [i] 14:10 Policajt drábom [i] 16:15 Vráťte mi moju rodinu! [i] 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Anakonda [i] 22:00 Prepadnutie v búrke [i] 00:00 Miliónový tanec [i] 02:20 Komando GSG 9 5,6 [i] 04:00 Anakonda [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Doktor z hôr VII. 5 [i] 06:30 Navzdory osudu 4,5 [i] 08:00 Pobrežná hliadka XI. 1,2/22 [i] 09:30 V uliciach San Francisca 94,95 [i] 11:15 Zorro 55 [i] 11:40 Ako sa stavia sen II. [i] 12:20 Klub EURO výhercov [i] 13:20 "Dobří holubi se vracejí" [i] 15:15 Doktorka Quinnová 39,40 [i] 16:55 Synovia a dcéry Jakuba sklára 2 [i] 17:55 Siska 40 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Julie Lescautová V. 4,5 [i] 23:20 V uliciach San Francisca 94,95 [i] 01:00 Výlet [i] 02:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race XIII. 10/11 [i] 07:00 The Amazing Race XIII. 11/11 [i] 08:00 Rodinné právo III. 16/21 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 1/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida III. 2/20 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI 13/22 [i] 12:00 Wildfire II. 4/13 [i] 13:00 Poslední trosečník XIII. - Cookovy Ostrovy 10/16 [i] 14:00 The Amazing Race XIV. 4/11 [i] 15:00 Vodní krysy II. 8/13 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI 13/22 [i] 17:00 Wildfire II. 4/13 [i] 18:00 All Saints V. 7/43 [i] 19:00 All Saints V. 8/43 [i] 20:00 Internát 2/6 [i] 21:30 CSI: New York V. 20/22 [i] 22:30 Death Note - Zápisník smrti [i] 01:05 Lost - Ztraceni V. 15/15 [i] 02:00 CSI: New York V. 20/22 [i] 02:50 Dům v růžích 2/3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Soutěž stavitelů motorek 9 [i] 06:00 Masivní stroje: Vzducholodě [i] 06:25 Jak se to dělá: Nafukovací záchranné pomůcky/Brailleův psací stroj/Cella z uhlíkových vláken [i] 06:50 Jak se to dělá: Stožáry z uhlíkových vláken/Čínské sušenky s psaníčky/Promítací zařízení IMAX [i] 07:15 Riziková laboratoř: Uvízli na lodi [i] 08:10 Špinavé práce: Deratizační firma Vexcon [i] 09:05 Výzva pro pravé motorkáře: Švédsko [i] 09:35 Výzva pro pravé motorkáře: Německo [i] 10:00 Opravdu velké věci: Na procházce s dinosaury [i] 10:55 Mimořádné projekty: Most v Hong Kongu [i] 11:50 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Pekingské letiště [i] 12:45 Zbraně budoucnosti: Nikde není úniku [i] 13:40 Hry s časem: Polykání ohně [i] 14:10 Hry s časem: Elektrický paralyzér Taser [i] 14:35 Svět budoucnosti: Auta budoucnosti [i] 15:30 Riziková laboratoř: Uvízli na lodi [i] 16:25 Extrémní výbuchy: Korálové štíty [i] 17:20 Opravdu velké věci: Na procházce s dinosaury [i] 18:15 Mimořádné projekty: Most v Hong Kongu [i] 19:10 Americká rychlá kola: Auto soutěže Bud Light - část 1. [i] 20:05 Pátá rychlost 5 [i] 20:35 Pátá rychlost 6 [i] 21:00 Americký chopper: Motorka pro výrobce letadel Sikorsky [i] 21:55 Opravna vraků: Procitnutí [i] 22:50 Nutné k přežití: Jižní státy [i] 23:45 Lovci tornád: Nebezpečí na cestách [i] 00:40 Extrémní výbuchy: Korálové štíty [i] 01:40 Chris Ryan u nejlepších policejních sborů světa: Brazílie [i] 02:40 Opravdu velké věci: Na procházce s dinosaury [i] 03:40 Výzva pro pravé motorkáře: Švédsko [i] 04:05 Opravna vraků: Procitnutí [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zahrada je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Navštívenka [i] 06:25 Šikulové [i] 06:35 Sezamová angličtina 39,40/52 [i] 07:05 Garfield a přátelé 8/26 [i] 07:30 Malý televizní kabaret [i] 08:00 Let 29 5/30 [i] 08:25 Hurá, škola! [i] 08:40 Děti mé sestry v Egyptě [i] 09:55 Ovečka Shaun 18/40 [i] 10:05 Kuchařská pohotovost [i] 10:35 Inspektor Gadget [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží: Stockholmské souostroví [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Království divočiny: Přízrak z hlubin [i] 13:35 Mezi námi zvířaty [i] 14:05 Mlčení krahujce 2/8 [i] 15:05 Nejlepší léta slečny Jean Brodieové [i] 17:00 Film o filmu Cesta z města [i] 17:15 Hrdinové Divokého západu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Fantomas [i] 21:50 Horečka sobotní noci [i] 23:50 Zprávy 23:55 Branky, body, vteřiny 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Rána do srdce [i] 01:40 13. komnata Veroniky Žilkové [i] 02:05 Ať vstoupím do kteréhokoliv domu - Lékaři bez hranic [i] 03:00 Sólo pro... Hm... [i] 03:40 Folklorika [i] 04:00 Přezůvky s sebou [i] 04:50 Divnopis - Škrle [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kus dřeva ze stromu [i] 05:20 Vítejte v Tate galerii 14/15 [i] 05:25 Štíty království českého 4/10 [i] 05:50 Tepny naší země 1/4 [i] 06:20 Může to být i vaše dítě [i] 06:30 Správy STV 06:55 Divnopis - Škrle [i] 07:00 Utajená řeč peněz [i] 07:20 Opravdová věda 6/6 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Průplav dvou oceánů [i] 09:25 Folklorika [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Za vesnickými muzikanty [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:05 Soukromé století [i] 12:00 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 12:20 Pětka v Pomeranči - letní sestřih [i] 12:50 Sabotáž [i] 13:20 Kanye West: Live [i] 14:10 Osudové okamžiky [i] 14:30 Kamera na cestách: Nová Kaledonie [i] 15:25 Bermudský trojúhelník [i] 16:20 Mořští stavitelé [i] 17:15 Po stopách [i] 17:30 O češtině [i] 17:45 Památky na prodej [i] 18:05 Příběhy domů [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Crescendo [i] 19:45 Naivní cesty naivního malíře [i] 20:00 Zlatá šedesátá 25/26 [i] 21:00 Takže ahoj [i] 22:25 Alternativní kultura [i] 23:20 Noc s Andělem [i] 00:50 Zahraj sám sebe 1/2 [i] 01:40 Sešli se... [i] 02:25 Na Kloboučku [i] 03:10 Kdo je kdo [i] 03:40 Grotesky [i] 04:00 Ladí neladí [i] 04:55 Památky na prodej [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Bolek a Lolek 52 [i] 05:50 Baby Looney Tunes 28 [i] 06:15 Admirál Bublina útočí 16 [i] 06:40 Spongebob v kalhotách 8 [i] 07:05 Čarodějky VIII 16 [i] 08:00 HOGO FOGO [i] 09:05 Zlatíčka [i] 10:05 Hvězda [i] 11:55 Zákon podle Canterburyové 2 [i] 12:50 Poslední mohykán [i] 14:25 Žena v rudých šatech [i] 16:20 Radikální řez [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ztracené město [i] 22:10 Million Dollar Baby [i] 00:40 Rodina policajtů 3 [i] 02:10 Novashopping 02:30 Babicovy dobroty [i] 02:55 Zlatíčka [i] 04:10 Rychlý prachy [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 X-Men: Začátek III 9 [i] 07:00 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka II 1 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Fresh Prince IV 7 [i] 08:00 Přátelé VIII 23 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:25 Knight Rider I 10 [i] 10:25 Wolffův revír V [i] 11:25 Policejní vyjednavači 12 [i] 12:15 Columbo [i] 13:40 Niagara [i] 15:25 Asterix dobývá Ameriku [i] 16:55 Velké nesnáze v Malé Číně [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VIII 24 [i] 20:00 Pravdivé lži [i] 22:45 Striptýz [i] 00:55 Freddy vs. Jason [i] 02:40 Volejte Věštce 04:25 Inspektor Balko 14 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:30 Závodní horečka [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Bigfoot [i] 13:30 Padělatel [i] 15:00 Tátou proti své vůli [i] 16:30 Za jasného dne [i] 18:15 Kulička a Toník [i] 20:05 Vůle přežít [i] 21:45 Lekce umírání [i] 23:15 Pod podlahou [i] 00:45 Rovnice smrti [i] 02:30 Zajatci vesmíru [i] 04:05 Padělatel [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky do vody [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:00 Skoky do vody [i] 11:30 Skoky do vody [i] 12:15 Cyklistika [i] 13:15 Motorismus [i] 14:15 Cyklistika [i] 17:30 Skoky do vody [i] 18:30 Skoky do vody [i] 20:00 Cyklistika [i] 20:15 Box [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Bojové sporty [i] 01:00 Cyklistika [i] 02:00 Záver vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 4 [i] 06:00 Dotek anděla I 4 [i] 07:00 Soudkyně Amy I 7 [i] 08:00 Soudkyně Amy I 8 [i] 09:00 Soudkyně Amy I 9 [i] 10:00 Soudkyně Amy I 10 [i] 11:00 Soudkyně Amy I 11 [i] 12:00 Nezdolné město 1/2 [i] 14:00 Soudkyně Amy VI 17 [i] 15:00 Soudkyně Amy VI 18 [i] 16:00 Foylova válka III 3/4 [i] 18:00 Staré hříchy [i] 20:00 Blondýnka 2/2 [i] 22:00 Foylova válka III 4/4 [i] 00:00 Nebezpečná seznamka [i] 02:00 Nepotrestaná vražda [i] 04:00 Drsné městečko [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Vychytávky 04 [i] 06:00 Pevnosti Británie [i] 07:00 Příbehy ukryté v obrazech 05 [i] 07:30 Příbehy ukryté v obrazech 06 [i] 08:00 Hvězdný fotbal 03 [i] 09:00 Zázračná planeta 03 [i] 10:00 Geologická pouť 02 [i] 11:00 Tvář Země 01 [i] 12:05 Doktorologie 06 [i] 12:35 Od podlahy s Debbie Travisovou 14 [i] 13:30 Skryté možnosti 29 [i] 14:00 Skryté možnosti 30 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 31 [i] 15:30 Lodě, které změnily svět 02 [i] 16:25 Mistři švindlu 10 [i] 17:00 Limity měst 01 [i] 17:20 Maminka stávkuje 54 [i] 17:55 Maminka stávkuje 55 [i] 18:30 Buď já nebo pes 43 [i] 19:30 Svět hi [i] 20:00 Svět hi [i] 20:30 Tajemství dávných léčitelů 01 [i] 21:30 Hitler a Stalin 01 [i] 22:35 Kuchař v první linii 04 [i] 23:30 Pohromy století 32 [i] 00:30 Města ve výškách 05 [i] 01:05 Města ve výškách 06 [i] 01:40 Cesta za přírodními poklady 03 [i] 02:40 Evropou pěšky 05 [i] 03:15 Evropou pěšky 06 [i] 03:45 Místa ve Středomoří 06 [i] 04:50 Interiéry 11 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Citové pouto [i] 07:40 Dr. Dolittle 3 [i] 09:15 Umučení 1/2 [i] 10:40 Propast [i] 13:05 Věřte mi [i] 14:50 Někdo jiný [i] 16:05 Edith Piaf [i] 18:20 Na domácí půdě [i] 20:00 2 blbouni v Paříži [i] 21:35 Poločas rozpadu Timofeje Berezina [i] 23:10 Úterý [i] 00:30 Pod povrchem [i] 02:35 Jen na sex [i] 04:20 Dohoda [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Hvězdy padají na Henriettu [i] 09:55 Znovu od začátku [i] 11:20 Rocky Balboa [i] 13:00 Škvára [i] 14:45 Marie Antoinetta [i] 16:45 Šílená láska [i] 18:20 Jako mravenci [i] 19:40 Superpes [i] 21:00 Saddám: Vzestup a pád 2 [i] 22:00 Neznámý svůdce [i] 23:45 Úžasný svět hudby [i] 01:30 Do pětadvaceti [i] 03:00 Vstupní brána [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 10 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 4 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 5 [i] 07:00 Veterinární policie Houston 10 [i] 08:00 Opičí život 9 [i] 08:30 Opičí život 10 [i] 09:00 Ztřeštěná zvířata 9 [i] 09:30 Ztřeštěná zvířata 10 [i] 10:00 Největší extrémy: Budovatelé domácího hnízda [i] 11:00 Zápisník lovce krokodýlů: Britské gorily [i] 12:00 Safari s tučňáky 1 [i] 13:00 Safari s tučňáky 2 [i] 14:00 Safari s tučňáky 3 [i] 15:00 Safari s tučňáky 4 [i] 16:00 Safari s tučňáky 5 [i] 17:00 Veterinární policie Houston: Houževnaté hříbě [i] 18:00 Žokejové: Život se soupeřem [i] 18:30 Žokejové: Faul [i] 19:00 Surikatí království: Chabá útěcha [i] 19:30 Opičí život 13 [i] 20:00 Neuvěřitelné cestování se Stevem Leonardem: Po stopě ledního medvěda [i] 21:00 Neuvěřitelné cestování se Stevem Leonardem: Honba za divokými husami [i] 22:00 Nezkrotná příroda 15