Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Herkules I. 8/13 [i] 09:55 V siedmom nebi X. 8/22 [i] 10:45 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 13/22 [i] 11:35 Veronika Marsová II. 13/22 [i] 12:25 Bláznivý Jimov život IV. 15/27 [i] 12:50 Trapasy mojej sestry II. 5-6/26 [i] 13:40 Čarodejnice VI. 15/23 [i] 14:30 Bez stopy I. 15/23 [i] 15:20 Osobný strážca 1-2/64 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex VII. 12/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 SUSEDIA [i] 20:45 Pravdivé lži [i] 23:25 Posledný ostáva [i] 01:15 Krvavá päsť [i] 02:45 Loganova strela [i] 04:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:30 Stretnutie v júli [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Zvláštne stretnutia tretieho druhu [i] 06:10 Kto šetrí, má za 3 [i] 06:30 Zvláštna rodinka 15/26 [i] 06:55 Žabia hliadka 1/13 [i] 07:20 Dámsky magazín STV [i] 08:35 Stratená melódia 1/7 [i] 09:10 Hannah Montana I. 15/26 [i] 09:35 Večne nespokojní I. 15/22 [i] 10:30 Špiónky 15/40 [i] 11:10 Policajti z prístavu III. 19/26 [i] 12:00 Sila lásky I. 147 [i] 12:50 Sila lásky I. 148 [i] 13:45 Obchod so šťastím 15 [i] 14:15 Kaviareň Slávia [i] 15:00 Duel [i] 15:25 Duel [i] 15:55 Rany lásky 57/130 [i] 16:40 Rany lásky 58/130 [i] 17:25 Largo 15/39 [i] 18:14 Domáci majstri [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Uragán [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 SENZUS [i] 21:25 Takí sme boli [i] 22:30 V.I.Warshawská [i] 00:05 Ochranca 52/65 [i] 00:50 Prípad pre Samanthu 76 [i] 01:35 Zvláštne stretnutia tretieho druhu [i] 02:30 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:50 Sila lásky I. 147 [i] 03:40 Sila lásky I. 148 [i] 04:30 Slovensko dnes [i] 04:45 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Správy STV [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy a komentáre [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence II. 1/23 [i] 09:00 Dámsky magazín STV [i] 10:10 Leto s telkou: Čo rozprávala teta Srna 15 [i] 10:15 Čo videli stromy 2/7 [i] 10:25 Kuko z archívu [i] 10:55 Sládkova abeceda [i] 11:05 Pesničky z Hviezdičky [i] 11:20 Planéta Zem zhora 2/8 [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 Piesne domova [i] 13:10 Veľké záhady [i] 13:35 Separé [i] 14:05 Megastavby II. [i] 15:00 Siesta z archívu: Parížski mohykáni 6/6 [i] 16:05 Hudobné spomienky [i] 17:00 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 17:30 Televíkend [i] 17:55 Huby [i] 18:10 Ktosi je za dverami [i] 18:40 Kaleidoskop 4/33 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 5000 rokov čínskej civilizácie 8/12 [i] 21:05 GEN.sk [i] 21:15 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko dnes [i] 22:05 Nočný filmový klub [i] 23:55 Bratia a sestry I. 15/23 [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:10 Správy STV [i] 01:35 Správy - Hírek [i] 01:45 Správy a komentáre [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 Indaba [i] 06:25 Nikdy nehovor nikdy [i] 07:00 KRIMI NOVINY 07:30 NOVINY TV JOJ 08:00 PROMI NOVINY [i] 08:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 11 [i] 09:00 Letná výhra [i] 11:00 Profesionáli III. 4 [i] 12:00 Acapulco H. E. A. T. 17 [i] 12:50 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 17 [i] 13:40 Prison Break: Útek z väzenia II. 13 [i] 14:25 C. S. I. : Kriminálka New York II. 12 [i] 15:15 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 5 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 12 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. 13 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Profesionáli 9 [i] 21:00 Vráťte mi moju rodinu! [i] 23:00 Smrť a vášeň [i] 01:00 C. S. I. : Kriminálka New York II. 12 [i] 02:00 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 5 [i] 02:45 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 12 [i] 03:25 Acapulco H. E. A. T. 17 [i] 04:00 Nič len pravda [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Doktor z hôr VII. 4 [i] 06:30 Navzdory osudu 2,3 [i] 08:00 Pobrežná hliadka X. 21,22/22 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 30 [i] 11:00 Doktor z hôr VII. 5 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 13:30 Príbeh Elizabeth Taylorovej 2/2 [i] 15:00 Lúčna harfa [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Navzdory osudu 4,5 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Synovia a dcéry Jakuba sklára 2 [i] 20:55 Siska 40 [i] 22:00 "Dobří holubi se vracejí" [i] 00:00 Starý III. 30 [i] 01:00 Pobrežná hliadka X. [i] 02:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 19/31 [i] 07:00 All Saints VI. 37/43 [i] 07:55 Zoom 52/155 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 21/22 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 15/20 [i] 10:00 Ďáblův sluha 9/18 [i] 10:55 Zoom 52/155 [i] 11:00 Vodní krysy IV. 19/31 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 21/22 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 15/20 [i] 15:00 Umíte tančit? III. 9/24 [i] 16:00 Vodní krysy IV. 20/31 [i] 17:00 All Saints VI. 38/43 [i] 17:55 Zoom 52/155 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 22/22 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 16/20 [i] 20:00 Umíte tančit? III. 10/24 [i] 21:00 Skleněný dům [i] 23:00 Pronásledovaný 3/13 [i] 23:55 Zoom 52/155 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 All Saints VI. 38/43 [i] 02:00 Skleněný dům [i] 03:50 Pronásledovaný 3/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Soutěž stavitelů motorek: Hank Young proti Coleovi Fosterovi [i] 06:00 Masivní stroje: Zemědělské stroje [i] 06:25 Pátá rychlost 5 [i] 06:50 Americký chopper: Na toulkách - výlet po Evropě: část 2 [i] 07:45 Zbraně budoucnosti: Přední linie [i] 08:40 Bořiči mýtů: Lepenková konstrukce [i] 09:35 Jak se to dělá: Fotografie/Činění kožešin/Svářecí elektrody/Elektrické housle [i] 10:05 Jak se to dělá: Skleněné lahve/Pilky na kov/Brankářské masky [i] 10:30 Nejsmrtelnější úlovek: Téměř na kolenou [i] 11:25 Špinavé práce: Pštrosí farmář [i] 12:20 Opravna vraků: Příliš horké pro učitele [i] 13:15 Americký chopper: Motorka na přání [i] 14:10 Pátá rychlost 6 [i] 14:35 Opravdu to přežili: Nouzové přistávací těleso [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 3 [i] 15:30 Miami Ink: Rodinná pouta rodiny Von D [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Lov krabů [i] 17:20 Špinavé práce: Výrobce sýra [i] 18:15 Bořiči mýtů: Tekuté písky [i] 19:10 Jak se to dělá: Lakrosové pálky/ mražené rybí výrobky/ kapesní svítilny/ malířské štětce [i] 19:40 Jak se to dělá: Baterie/ plechovky/ optické čočky [i] 20:05 Zbraně budoucnosti: První útok [i] 21:00 Riziková laboratoř: Uvízli na lodi [i] 21:55 Jediná cesta úniku: Ledová past [i] 22:25 Hry s časem: Elektrický paralyzér Taser [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 29 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Výbuch plynovodu [i] 23:45 Opravna vraků: Ukradli mi auto! [i] 00:40 Soutěž stavitelů motorek 9 [i] 01:40 Riziková laboratoř: Uvízli na lodi [i] 02:40 Bořiči mýtů: Tekuté písky [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 29 [i] 04:05 Jak se to dělá: Lakrosové pálky/ mražené rybí výrobky/ kapesní svítilny/ malířské štětce [i] 04:35 Jak se to dělá: Baterie/ plechovky/ optické čočky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Pošťák Pat II. 12/26 [i] 08:45 Mirabelino domácí kino 12/26 [i] 09:00 Rudolf Těsnohlídek - Liška 3/6 [i] 09:20 Chvilky s Miroslavem Horníčkem a jeho přáteli 3/5 [i] 10:00 A zazvonil zvonec [i] 10:20 Příště u Vás z Náchoda [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Z Divadélka pod věží [i] 13:30 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 13:40 Návrat do ráje II 19/22 [i] 14:25 Film o filmu Cesta z města [i] 14:45 Simpsonovi XVIII 8/22 [i] 15:05 Benjamin Kvítko 12/26 [i] 15:30 Let 29 5/30 [i] 15:55 Ovečka Shaun 3/40 [i] 16:00 Daleká cesta za domovem 20/39 [i] 16:25 Bludiště [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Ondřejova filmová škola [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Okáč skalní [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Dobrodružství kriminalistiky 7/26 [i] 20:55 13. komnata Veroniky Žilkové [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě IV 16/18 [i] 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 Losování Euromiliony 22:55 Den kobylek [i] 01:15 Návrat do ráje II 19/22 [i] 02:00 Všechnopárty [i] 02:45 Události v regionech [i] 03:10 Události v regionech Brno 03:35 Události v regionech Ostrava [i] 04:00 Regiony ČT24 04:25 Krásný ztráty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hledám práci [i] 05:25 Sváteční slovo ekologa Petra Orla [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Památky na prodej [i] 09:50 Osudové okamžiky [i] 10:05 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:35 Okupantka [i] 11:05 Království za koně 3/9 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Služby v našich službách [i] 12:40 Na plovárně s Liv Ullmannovou [i] 13:10 Výpravy [i] 13:25 Pytlíkov [i] 13:40 Šikulové [i] 13:50 Nová dobrodružství Černého Bleska 2/26 [i] 14:20 Tahače 2009 - Albacete a Nogaro [i] 14:30 Sportovci světa: British Open 2008 [i] 15:30 Napříč světem [i] 16:00 Kus dřeva ze stromu [i] 16:20 Vítejte v Tate galerii 14/15 [i] 16:25 Nepohodlní [i] 16:40 Hledači času [i] 17:00 Rozhlédni se, člověče 8/15 [i] 17:20 Dvaasedmdesát jmen české historie [i] 17:35 Géniové, blázni a pábitelé [i] 17:55 City Folk - Varšava, 2007 [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Klíč [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 8/22 [i] 20:00 Golden League Paříž [i] 22:00 Ernie Els [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Zuřivý Jan Rejžek [i] 00:00 Ženský hlas [i] 00:25 Ženy na přelomu tisíciletí 3/10 [i] 01:25 Concerto Bohemia 1996 [i] 02:25 Urbanita [i] 02:55 Hledám práci [i] 03:20 Po stopách [i] 03:35 Co mám dělat, když...? [i] 03:50 Nepohodlní [i] 04:05 Hledači času [i] 04:25 Sáháré [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Zorro: Meč a růže 105 [i] 09:25 Cordierovi, soudce a policajt 5 [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:25 Nová cestománie [i] 11:55 Lenssen & spol. [i] 12:25 Komisař Rex VI 4 [i] 13:20 Ženatý se závazky 116, 117 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger II 5 [i] 15:15 Hvězdná brána X 13 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa 15 [i] 17:50 Vražedná čísla III 18 [i] 18:40 Kriminálka Las Vegas 17 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Tornádo nad New Yorkem [i] 21:50 Čas dluhů [i] 00:05 Smyslné touhy [i] 01:50 Novashopping 02:15 Tabu [i] 03:55 DO-RE-MI [i] 04:45 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Tutenstein I 7 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:45 Deník zasloužilé matky III 10 [i] 08:10 Přátelé VIII 22 [i] 08:35 M*A*S*H 133 [i] 09:00 M*A*S*H 134 [i] 09:30 Policie - New York VIII 9 [i] 10:20 Případ pro Sam III 5 [i] 11:10 To je vražda, napsala IX 1 [i] 12:05 Drzá Jordan III 9 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky III 11 [i] 13:30 Sabrina - mladá čarodějnice VI 13 [i] 14:00 Muži na stromech I 19 [i] 14:55 Chirurgové I 15 [i] 15:50 Zeťák [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VIII 23 [i] 20:00 Angelika, markýza andělů [i] 22:15 Absolutní moc [i] 00:35 Chůva [i] 02:15 Volejte Věštce 04:00 Medicopter 117 II 7 [i] 04:50 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:15 Bigfoot [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Závodní horečka [i] 13:35 Kolem světa za 80 dní 1. [i] 15:15 Sni svůj krátký sen 2. [i] 16:50 Ve jménu Angela [i] 18:25 Přistání naslepo [i] 20:05 Za jasného dne [i] 21:50 Nevyřčené tajemství [i] 23:40 Rovnice smrti [i] 01:25 Freeman: Plačící drak [i] 03:05 Zavražděna, ale... její srdce žije dál [i] 04:50 Kolem světa za 80 dní 1. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:00 Skoky do vody [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:15 Cyklistika [i] 17:30 Skoky do vody [i] 19:00 Skoky do vody [i] 20:00 Cyklistika [i] 20:15 Strongest Man [i] 21:15 Skoky do vody [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Bowling [i] 00:00 Powerbating [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Záver vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 2 [i] 06:00 Dotek anděla I 3 [i] 07:00 Dotek anděla I 4 [i] 08:00 McLeodovy dcery IV 10 [i] 09:00 Soudkyně Amy I 10 [i] 10:00 Přítel pod stromečkem [i] 12:00 McLeodovy dcery IV 11 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 11 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Smrtící bylina [i] 16:00 Ochránce III 3 [i] 17:00 Drzá Jordan VI 9 [i] 18:00 Foylova válka III 3/4 [i] 20:00 Blondýnka 1/2 [i] 22:00 Blondýnka 2/2 [i] 00:00 Doživotní trest [i] 02:00 Nevinnost na prodej [i] 04:00 Dotek anděla I 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Vychytávky 02 [i] 06:00 Coxy na dovolené 39 [i] 06:30 Coxy na dovolené 40 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 20 [i] 08:00 Diety našich předků 05 [i] 09:00 Co nevíte o účesech [i] 10:05 Maminka stávkuje 43 [i] 10:40 Maminka stávkuje 44 [i] 11:15 Pohlednice z chalupy 05 [i] 11:45 Pohlednice z chalupy 06 [i] 12:15 Diety našich předků 05 [i] 13:15 Osama je kdekdo [i] 14:15 Coxy na dovolené 39 [i] 14:45 Coxy na dovolené 40 [i] 15:15 Muž divočiny 05 [i] 16:10 Co nevíte o účesech [i] 17:10 Pohlednice z chalupy 05 [i] 17:40 Pohlednice z chalupy 06 [i] 18:10 Zvířecí rekordmani 20 [i] 19:10 Maminka stávkuje 43 [i] 19:45 Maminka stávkuje 44 [i] 20:20 Alex [i] 21:15 Limity měst 02 [i] 21:30 Vychytávky 03 [i] 22:00 Vychytávky 04 [i] 22:30 Kuchař v první linii 02 [i] 23:25 Slavné bitvy Británie 04 [i] 00:35 Chlapec, který vidí i bez očí [i] 01:35 Králové a královny 09 [i] 02:05 Králové a královny 10 [i] 02:35 Místa ve Středomoří 13 [i] 03:45 Slavné bitvy Británie 04 [i] 04:55 Vychytávky 03 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Ratatouille [i] 07:45 Filmy a filmové hvězdy 28 [i] 08:15 Velkej biják [i] 09:35 Hairspray [i] 11:30 Mimzy [i] 13:05 Ježíš je normální! [i] 14:15 Vzbuďte se, vojáci! [i] 16:20 Happy Feet [i] 18:05 Once [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 30 [i] 20:00 Koření života [i] 21:40 Závan smrti [i] 23:10 Malá Miss Sunshine [i] 00:50 Já, legenda [i] 02:30 Vím kdo mě zabil [i] 04:15 Velký dům [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Příběh zrození [i] 11:35 Betsyina svatba [i] 13:10 Dr. Dolittle [i] 14:30 Poslední den na obzoru [i] 16:00 Šťastná rodina [i] 17:20 Hospodská láska [i] 18:45 Poslední šance [i] 20:25 Shred [i] 22:00 Hříšné svědectví [i] 23:40 Flight Of The Conchords II. : Nový hrnek 2