Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Herkules I. 7/13 [i] 09:50 V siedmom nebi X. 7/22 [i] 10:40 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 12/22 [i] 11:30 Veronika Marsová II. 12/22 [i] 12:20 Bláznivý Jimov život IV. 14/27 [i] 12:45 Trapasy mojej sestry II. 3-4/26 [i] 13:30 Čarodejnice VI. 14/23 [i] 14:20 Bez stopy I. 14/23 [i] 15:10 Čistá láska 169-170/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex VII. 11/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Poisťovňa šťastia II. 8/13 [i] 21:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 3/19 [i] 22:15 Syriana [i] 00:40 Alias IV. 8/22 [i] 01:30 E-Ring: Pentagón - krídlo E [i] 02:15 Život s Bonnie II. [i] 03:00 Wolffov revír I. 9/26 [i] 03:45 Komisár Rex VII. 11/13 [i] 04:35 Sophia - nevesta proti svojej vôli 23-24/65 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Náučné putovanie [i] 05:10 Alpské jazerá [i] 06:00 Kto šetrí, má za 3 [i] 06:25 Zvláštna rodinka 14/26 [i] 06:50 Sherm 27/28 [i] 07:05 Sherm 28/28 [i] 07:20 Dámsky magazín STV [i] 08:35 Materské znamienko 7/7 [i] 09:10 Hannah Montana I. 14/26 [i] 09:35 Večne nespokojní I. 14/22 [i] 10:25 Špiónky 14/40 [i] 11:10 Policajti z prístavu III. 18/26 [i] 12:00 Sila lásky I. 145 [i] 12:50 Sila lásky I. 146 [i] 13:45 Obchod so šťastím 14 [i] 14:15 Kaviareň Slávia [i] 14:55 Duel [i] 15:20 Duel [i] 15:55 Rany lásky 55/130 [i] 16:40 Rany lásky 56/130 [i] 17:25 Largo 14/39 [i] 18:10 Domáci majstri [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Uragán [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Vietor vášní 1/10 [i] 21:10 Vietor vášní 2/10 [i] 22:05 Teraz neplač [i] 23:35 Ochranca 51/65 [i] 00:20 Prípad pre Samanthu 75 [i] 01:10 Alpské jazerá [i] 02:00 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:20 Sila lásky I. 145 [i] 03:10 Sila lásky I. 146 [i] 04:00 Slovensko dnes [i] 04:15 Správy STV [i] 04:40 Góly body sekundy [i] 04:50 Riziko je ich povolaním [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Správy STV [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy a komentáre [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence I. 17/17 [i] 09:00 Dámsky magazín STV [i] 10:10 Leto s telkou: Čo rozprávala teta Srna 14 [i] 10:15 Čo videli stromy 1/7 [i] 10:25 Kuko z archívu [i] 10:55 Sládkova abeceda [i] 11:05 Pesničky z Hviezdičky [i] 11:20 Vyber si svoj dokument - o vode [i] 11:45 Ženy o ženách [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 Piesne domova [i] 13:20 Totálne fenomenálne 6/21 [i] 13:35 Totálne fenomenálne 7/21 [i] 13:50 Encyklopédia slovenských obcí [i] 14:10 Vesmírne laboratórium [i] 14:55 Siesta z archívu: Parížski mohykáni 5/6 [i] 16:15 Polícia [i] 16:25 Hudobné spomienky [i] 17:15 Halali [i] 17:50 Ktosi je za dverami [i] 18:40 Veľké záhady [i] 19:05 Osobnosti [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Planéta Zem zhora 2/8 [i] 20:50 Natura 2000 [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko dnes [i] 22:05 Noc v archíve 2 [i] 23:30 Bratia a sestry I. 14/23 [i] 00:10 Halali [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV [i] 01:40 Správy - Hírek [i] 01:45 Správy a komentáre [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 Indaba [i] 06:30 Nikdy nehovor nikdy [i] 07:00 KRIMI NOVINY 07:30 NOVINY TV JOJ 08:00 PROMI NOVINY [i] 08:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 10 [i] 09:00 Letná výhra [i] 11:00 Profesionáli III. 3 [i] 12:00 Acapulco H. E. A. T. 16 [i] 12:50 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 16 [i] 13:40 Prison Break: Útek z väzenia II. 12 [i] 14:25 C. S. I. : Kriminálka New York II. 11 [i] 15:15 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 4 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 11 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. 12 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Vyjednávači 8 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 5 [i] 21:45 V mene spravodlivosti 5 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:20 Všetko o orgazme [i] 00:55 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 4 [i] 01:40 Vyjednávači 8 [i] 02:20 Nič len pravda [i] 03:15 Noc plná lásky [i] 04:35 V. I. P. I [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Doktor z hôr VII. 3 [i] 06:30 Rosalinda 80/80 [i] 07:15 Navzdory osudu 1/90 [i] 08:00 Pobrežná hliadka X. 19,20 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 95/95 [i] 11:00 Doktor z hôr VII. 4 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 13:35 Skutočný príbeh: Ženy z ocele 1/2 [i] 15:20 Hra o čas [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Navzdory osudu 2,3 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Lúčna harfa [i] 21:50 Lampa [i] 00:30 Derrick II. 95/95 [i] 01:35 Pobrežná hliadka X. [i] 03:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 18/31 [i] 07:00 All Saints VI. 36/43 [i] 07:55 Zoom 51/155 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 20/22 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 14/20 [i] 10:00 Ďáblův sluha 8/18 [i] 10:55 Zoom 51/155 [i] 11:00 Vodní krysy IV. 18/31 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 20/22 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 14/20 [i] 15:00 Umíte tančit? III. 8/24 [i] 16:00 Vodní krysy IV. 19/31 [i] 17:00 All Saints VI. 37/43 [i] 17:55 Zoom 51/155 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 21/22 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 15/20 [i] 20:00 Umíte tančit? III. 9/24 [i] 21:00 Kriminálka z pobřeží 5/20 [i] 22:00 The Shield - Policejní odznak VII. 3/13 [i] 23:00 Pronásledovaný 2/13 [i] 23:55 Zoom 51/155 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 All Saints VI. 37/43 [i] 02:00 Kriminálka z pobřeží 5/20 [i] 02:50 The Shield - Policejní odznak VII. 3/13 [i] 03:40 Pronásledovaný 2/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Soutěž stavitelů motorek: Cory Ness proti Ericovi Gorgesovi [i] 06:00 Masivní stroje: Nákladní letadla [i] 06:25 Pátá rychlost 4 [i] 06:50 Americký chopper: Na toulkách - výlet po Evropě: část 1 [i] 07:45 Zbraně budoucnosti: Neviditelná mise [i] 08:40 Bořiči mýtů: Smrtící výtah/Vznášedlo [i] 09:35 Jak se to dělá: Vrtáky/Fotografické budky/Poštovní známky [i] 10:05 Jak se to dělá: Podvozky pro jachty/Lemované koberce [i] 10:30 Nejsmrtelnější úlovek: Vyrážíme na moře [i] 11:25 Špinavé práce: Střešní asfaltér [i] 12:20 Opravna vraků: Jedna velká rodina [i] 13:15 Americký chopper: Na toulkách - výlet po Evropě: část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 5 [i] 14:35 Opravdu to přežili: Neštěstí ve výšce 1200 metrů nad mořem [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 28 [i] 15:30 Miami Ink: Rozladěný Yoji [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Téměř na kolenou [i] 17:20 Špinavé práce: Pštrosí farmář [i] 18:15 Bořiči mýtů: Lepenková konstrukce [i] 19:10 Jak se to dělá: Fotografie/Činění kožešin/Svářecí elektrody/Elektrické housle [i] 19:40 Jak se to dělá: Skleněné lahve/Pilky na kov/Brankářské masky [i] 20:05 Zbraně budoucnosti: Přední linie [i] 21:00 Sérioví vrazi: Arthur Shawcross [i] 21:55 Ženy vražedkyně: Zvrácené myšlení [i] 22:50 Skutečná volání pohotovosti: Život na vlásku [i] 23:20 Skutečná volání pohotovosti 16 [i] 23:45 Opravna vraků: Příliš horké pro učitele [i] 00:40 Soutěž stavitelů motorek: Hank Young proti Coleovi Fosterovi [i] 01:40 Sérioví vrazi: Arthur Shawcross [i] 02:40 Bořiči mýtů: Lepenková konstrukce [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 3 [i] 04:05 Jak se to dělá: Fotografie/Činění kožešin/Svářecí elektrody/Elektrické housle [i] 04:35 Jak se to dělá: Skleněné lahve/Pilky na kov/Brankářské masky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Království za koně 3/9 [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Pošťák Pat II. 11/26 [i] 08:45 Mirabelino domácí kino 11/26 [i] 09:00 Brokát, princ z pohádky [i] 10:00 Hejkal [i] 10:40 Kavárnička dříve narozených [i] 11:35 Dvacet minut s písničkou [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Bylo nás šest 3/6 [i] 13:30 Medicína pro 21. století [i] 13:50 Návrat do ráje II 18/22 [i] 14:40 Doktorka Quinnová II 13/27 [i] 15:25 Kašmír a Ladak 3/4 [i] 15:45 Výpravy [i] 16:00 Pytlíkov [i] 16:15 Šikulové [i] 16:35 Pošťák Pat II. 12/26 [i] 16:50 Mirabelino domácí kino 12/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Služby v našich službách [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Luční [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Komisař Moulin [i] 21:35 Příběhy slavných - Eva Jakoubková [i] 22:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:35 Avignonské proroctví 2/8 [i] 23:35 Sólo pro... Hm... [i] 00:15 Návrat do ráje II 18/22 [i] 01:05 Bolkoviny [i] 01:50 Pětka v Pomeranči - letní sestřih [i] 02:20 Sabotáž [i] 02:45 Události v regionech [i] 03:10 Události v regionech Brno 03:35 Události v regionech Ostrava [i] 04:00 Regiony ČT24 04:25 Křesťanské umění na Moravě [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 05:20 U nás v Evropě [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:40 Pod stálým dohledem [i] 10:35 Rodinné křižovatky [i] 11:05 Zatopené osudy [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kuchařská pohotovost [i] 12:30 Michaelovy experimenty [i] 12:40 Výtahy, na které je spolehnutí [i] 13:10 Kamenný klíč [i] 14:10 Futuroskop [i] 14:35 Studna [i] 14:55 Toulavá kamera [i] 15:25 Království divočiny: Přízrak z hlubin [i] 15:55 Prizma [i] 16:20 Tepny naší země 1/4 [i] 16:50 Kazatelova žena [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Alternativní kultura [i] 20:00 Soukromé století [i] 20:55 Historie.eu [i] 21:45 Od Sudka k Saudkovi [i] 22:15 Může to být i vaše dítě [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Kluci z party [i] 01:05 Večeře s prezidentem [i] 02:00 Žena svéhlavá [i] 03:00 Ohlédnutí za Pražským jarem 2009 03:25 Co mám dělat, když...? [i] 03:45 Avishai Cohen [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Zorro: Meč a růže 104 [i] 09:25 Hrdina proti své vůli [i] 11:35 Tescoma s chutí [i] 11:45 Nová cestománie [i] 12:20 Komisař Rex VI 3 [i] 13:20 Ženatý se závazky 114, 115 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger II 4 [i] 15:15 Hvězdná brána X 12 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino V 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa 14 [i] 17:50 Vražedná čísla III 17 [i] 18:40 Kriminálka Las Vegas 16 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Zpátky na zem [i] 21:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VI 5 [i] 22:40 Rudý labyrint [i] 00:55 Kriminálka New York 8 [i] 01:40 Novashopping 02:00 15 let TV Nova [i] 02:50 Paškál [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Tutenstein I 6 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:45 Deník zasloužilé matky III 9 [i] 08:10 Přátelé VIII 21 [i] 08:35 M*A*S*H 131 [i] 09:00 M*A*S*H 132 [i] 09:30 Policie - New York VIII 8 [i] 10:20 Případ pro Sam III 4 [i] 11:15 To je vražda, napsala VIII 22 [i] 12:10 Drzá Jordan III 8 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky III 10 [i] 13:30 Sabrina - mladá čarodějnice VI 12 [i] 13:55 Muži na stromech I 18 [i] 14:50 Chirurgové I 14 [i] 15:45 Super sázka [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VIII 22 [i] 20:00 Letiště 8 [i] 21:10 Zoufalé manželky IV 9 [i] 22:00 Myšlenky zločince I 21 [i] 22:55 Instinkt zabijáka 11 [i] 23:50 Wolffův revír I 9 [i] 00:50 Volejte Věštce 02:35 Výklad snů 03:30 Medicopter 117 II 6 [i] 04:20 Carusošou [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    09:00 Teleshopping 12:00 Srdeční záležitosti [i] 13:35 Malý lord Fauntleroy [i] 15:20 Bigfoot [i] 16:50 Skandál [i] 18:50 Tátou proti své vůli [i] 20:20 Ve jménu Angela [i] 21:55 Nitro [i] 23:40 Freeman: Plačící drak [i] 01:20 Anatomie pekla [i] 02:40 Šikana [i] 04:30 Malý lord Fauntleroy [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 08:45 Watts [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Atletika [i] 12:30 Cyklistika [i] 14:15 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 19:30 Armwrestling [i] 20:00 Cyklistika [i] 20:15 Bojové sporty [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Pro Wrestling [i] 00:00 Armwrestling [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Záver vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 30 [i] 06:00 Dotek anděla I 1 [i] 07:00 Dotek anděla I 2 [i] 08:00 McLeodovy dcery IV 9 [i] 09:00 Soudkyně Amy I 9 [i] 10:00 Směr východ [i] 12:00 McLeodovy dcery IV 10 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 10 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Čtenáři [i] 16:00 Ochránce III 2 [i] 17:00 Drzá Jordan VI 8 [i] 18:00 Směr východ 9 [i] 21:00 Ochránce III 1 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 9 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru: Smrtící bylina [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 9 [i] 02:00 Společná řeč [i] 04:00 Dotek anděla I 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Coxy na dovolené 37 [i] 06:30 Coxy na dovolené 38 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 19 [i] 08:00 Diety našich předků 04 [i] 09:00 Co nevíte o teniskách [i] 10:00 Maminka stávkuje 41 [i] 10:35 Maminka stávkuje 42 [i] 11:15 Pohlednice z chalupy 03 [i] 11:45 Pohlednice z chalupy 04 [i] 12:15 Diety našich předků 04 [i] 13:15 Architektura islámu 03 [i] 13:45 Architektura islámu 04 [i] 14:15 Coxy na dovolené 37 [i] 14:45 Coxy na dovolené 38 [i] 15:15 Muž divočiny 04 [i] 16:15 Co nevíte o teniskách [i] 17:10 Pohlednice z chalupy 03 [i] 17:40 Pohlednice z chalupy 04 [i] 18:10 Zvířecí rekordmani 19 [i] 19:10 Maminka stávkuje 41 [i] 19:45 Maminka stávkuje 42 [i] 20:20 Dítě génius 04 [i] 21:15 Limity měst 03 [i] 21:30 Vychytávky 01 [i] 22:00 Vychytávky 02 [i] 22:30 Kuchař v první linii 01 [i] 23:25 Slavné bitvy Británie 03 [i] 00:35 Alex [i] 01:35 Králové a královny 07 [i] 02:05 Králové a královny 08 [i] 02:35 Místa ve Středomoří 12 [i] 03:45 Slavné bitvy Británie 03 [i] 04:55 Vychytávky 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy 28 [i] 06:00 Americká kratochvíle [i] 07:45 Nevítaná návštěva [i] 09:30 Přistižen při činu [i] 11:05 Noc v muzeu [i] 12:50 Ratatouille [i] 14:35 Před kamerou 29 [i] 15:05 Velkej biják [i] 16:30 Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu [i] 18:05 Hairspray [i] 20:00 Keith [i] 21:35 Denní hlídka [i] 23:40 Hexina [i] 01:10 MIG 21 - live show [i] 02:15 Bratři Solomonovi [i] 03:45 Denní hlídka [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 V křesle režiséra [i] 11:50 Obchod století [i] 13:10 Divoké vlny [i] 14:35 Jack [i] 16:25 Ghost Rider [i] 18:15 Příběh zrození [i] 19:55 Vlajky našich otců [i] 22:00 Vycházející slunce [i] 00:05 Města plná sexu II. 1