Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Herkules I. 6/13 [i] 09:50 V siedmom nebi X. 6/22 [i] 10:40 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 11/22 [i] 11:30 Veronika Marsová II. 11/22 [i] 12:20 Bláznivý Jimov život IV. 13/27 [i] 12:45 Trapasy mojej sestry II. 1-2/26 [i] 13:35 Čarodejnice VI. 13/23 [i] 14:25 Bez stopy I. 13/23 [i] 15:15 Čistá láska 167-168/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex VII. 10/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Inga Lindströmová: Leto s vôňou lásky [i] 21:55 Tajomstvo Pompejí [i] 00:20 Alias IV. 7/22 [i] 01:10 E-Ring: Pentagón - krídlo E [i] 01:55 Život s Bonnie II. [i] 02:40 Wolffov revír I. 8/26 [i] 03:30 TELEVÍZNE NOVINY [i] 03:50 Komisár Rex VII. 10/13 [i] 04:35 Sophia - nevesta proti svojej vôli 21-22/65 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Góly body sekundy [i] 05:15 Perly ďaždového pralesa 2/2 [i] 06:00 Kto šetrí, má za 3 [i] 06:25 Zvláštna rodinka 13/26 [i] 06:45 Sherm 25/28 [i] 07:00 Sherm 26/28 [i] 07:20 Dámsky magazín STV [i] 08:35 Materské znamienko 6/7 [i] 09:15 Hannah Montana I. 13/26 [i] 09:40 Večne nespokojní I. 13/22 [i] 10:30 Špiónky 13/40 [i] 11:15 Policajti z prístavu III. 17/26 [i] 12:05 Sila lásky I. 143 [i] 12:55 Sila lásky I. 144 [i] 13:50 Obchod so šťastím 13 [i] 14:20 Kaviareň Slávia [i] 15:00 Duel [i] 15:25 Duel [i] 15:55 Rany lásky 53/130 [i] 16:40 Rany lásky 54/130 [i] 17:25 Largo 13/39 [i] 18:10 Domáci majstri [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Uragán [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dr.House III. 12/24 [i] 21:00 Dr.House III. 13/24 [i] 21:45 Bláznivá vychovávateľka [i] 23:20 Ochranca 50/65 [i] 00:10 Prípad pre Samanthu 74 [i] 00:55 Perly ďaždového pralesa 2/2 [i] 01:40 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:05 Sila lásky I. 143 [i] 02:55 Sila lásky I. 144 [i] 03:45 Slovensko dnes [i] 04:00 Správy STV [i] 04:25 Góly body sekundy [i] 04:35 Listovanie v budúcnosti [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Správy STV [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy a komentáre [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence I. 16/17 [i] 09:00 Dámsky magazín STV [i] 10:10 Leto s telkou: Čo rozprávala teta Srna 13 [i] 10:15 Bolo raz jedno teliatko 13/13 [i] 10:25 Kuko z archívu [i] 10:55 Sládkova abeceda [i] 11:05 Pesničky z Hviezdičky [i] 11:10 Osobnosti [i] 11:25 Impérium. Vzostup a pád veľkých ríší 2/4 [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 Piesne domova [i] 13:15 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 19/26 [i] 13:40 Encyklopédia slovenských obcí [i] 14:00 Diagnóza 144 [i] 14:20 Vesmírne laboratórium [i] 15:05 Siesta z archívu: Parížski mohykáni 4/6 [i] 16:15 Hudobné spomienky [i] 17:10 Zelená šanca [i] 17:25 Maďarský magazín [i] 17:55 Ktosi je za dverami [i] 18:40 Totálne fenomenálne 6/21 [i] 18:55 Totálne fenomenálne 7/21 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Vyber si svoj dokument - o vode [i] 20:30 Ženy o ženách [i] 21:00 O čom je život podľa... [i] 21:20 Slováci na slovíčko [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko dnes [i] 22:05 Letné lásky na Dvojke: Triptych o láske [i] 23:25 Bratia a sestry I. 13/23 [i] 00:10 Maďarský magazín [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:10 Správy STV [i] 01:35 Správy - Hírek [i] 01:40 Správy a komentáre [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 V. I. P. I [i] 05:50 Indaba [i] 06:15 PROMI NOVINY [i] 06:25 Nikdy nehovor nikdy [i] 07:00 KRIMI NOVINY 07:30 NOVINY TV JOJ 08:00 PROMI NOVINY [i] 08:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 9 [i] 09:00 Letná výhra [i] 11:00 Profesionáli III. 2 [i] 12:00 Acapulco H. E. A. T. 15 [i] 12:50 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 15 [i] 13:40 Prison Break: Útek z väzenia II. 11 [i] 14:25 C. S. I. : Kriminálka New York II. 10 [i] 15:15 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 3 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 10 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. 11 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Profesionáli 8 [i] 21:00 Kriminálka San Francisco 4 [i] 21:45 Kosti II 20 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:20 Dexter 20 [i] 00:15 Mafia 3 [i] 01:00 Črepiny [i] 01:35 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 3 [i] 02:25 Dexter 20 [i] 03:10 Kriminálka San Francisco 4 [i] 03:55 Mafia 3 [i] 04:35 V. I. P. I [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Doktor z hôr VII. 2 [i] 06:30 Rosalinda 78,79 [i] 08:00 Pobrežná hliadka X. 17,18 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 94 [i] 11:00 Doktor z hôr VII. 3 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 13:00 Linda 4 [i] 14:10 Inžinierska odysea 4 [i] 15:10 Vraždy v Midsomeri IX. 3 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Rosalinda 80/80 [i] 18:15 Navzdory osudu 1/90 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Romantická streda: Hra o čas [i] 21:30 Skutočný príbeh: Ženy z ocele 1/2 [i] 23:15 Derrick II. 94 [i] 00:15 Pobrežná hliadka X. [i] 01:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 17/31 [i] 07:00 All Saints VI. 35/43 [i] 07:55 Zoom 51/155 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 19/22 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 13/20 [i] 10:00 Ďáblův sluha 7/18 [i] 10:55 Zoom 51/155 [i] 11:00 Vodní krysy IV. 17/31 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 19/22 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 13/20 [i] 15:00 Umíte tančit? III. 7/24 [i] 16:00 Vodní krysy IV. 18/31 [i] 17:00 All Saints VI. 36/43 [i] 17:55 Zoom 51/155 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 20/22 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 14/20 [i] 20:00 Umíte tančit? III. 8/24 [i] 21:00 CSI: New York V. 20/22 [i] 22:00 Myšlenky zločince IV. 16/20 [i] 23:00 Pronásledovaný 1/13 [i] 23:55 Zoom 51/155 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 All Saints VI. 36/43 [i] 02:00 CSI: New York V. 20/22 [i] 02:50 All Saints V. 15/43 [i] 03:40 Pronásledovaný 1/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Soutěž stavitelů motorek: Chica proti Miku Pugliesovi [i] 06:00 Masivní stroje: Helikoptéry [i] 06:25 Pátá rychlost 3 [i] 06:50 Americký chopper: Putovní show OCC [i] 07:45 Zbraně budoucnosti: Speciální jednotky Top Guns [i] 08:40 Bořiči mýtů: Dávnověké paprsky smrti/Skunk/Co je neprůstřelné? [i] 09:35 Jak se to dělá: Požárnické helmy/Námořnické kompasy/Balicí hadice [i] 10:05 Jak se to dělá: Halogenové žárovky/Buničinová izolace/ [i] 10:30 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední běh [i] 11:25 Špinavé práce: Čistič bahna [i] 12:20 Opravna vraků: Chip a AJ si vymění práci [i] 13:15 Americký chopper: Na toulkách - výlet po Evropě: část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 4 [i] 14:35 Opravdu to přežili: Srážka vlaku s přívěsným vozem [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 27 [i] 15:30 Miami Ink: Historie přidaného představení v cirkuse [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Vyrážíme na moře [i] 17:20 Špinavé práce: Střešní asfaltér [i] 18:15 Bořiči mýtů: Smrtící výtah/Vznášedlo [i] 19:10 Jak se to dělá: Vrtáky/Fotografické budky/Poštovní známky [i] 19:40 Jak se to dělá: Podvozky pro jachty/Lemované koberce [i] 20:05 Zbraně budoucnosti: Neviditelná mise [i] 21:00 Lovci tornád: Nebezpečí na cestách [i] 21:55 Extrémní výbuchy: Korálové štíty [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 28 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Neštěstí ve výšce 1200 metrů nad mořem [i] 23:45 Opravna vraků: Jedna velká rodina [i] 00:40 Soutěž stavitelů motorek: Cory Ness proti Ericovi Gorgesovi [i] 01:40 Lovci tornád: Nebezpečí na cestách [i] 02:40 Bořiči mýtů: Smrtící výtah/Vznášedlo [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 28 [i] 04:05 Jak se to dělá: Vrtáky/Fotografické budky/Poštovní známky [i] 04:35 Jak se to dělá: Podvozky pro jachty/Lemované koberce [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Pošťák Pat II. 10/26 [i] 08:45 Mirabelino domácí kino 10/26 [i] 09:00 Princezna Lada [i] 09:45 Dovolená na úrovni [i] 10:35 Televarieté [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Bambinot 3/6 [i] 13:30 Co mám dělat, když...? [i] 13:45 Návrat do ráje II 17/22 [i] 14:35 Doktorka Quinnová II 12/27 [i] 15:25 Bludiště [i] 15:50 Nová dobrodružství Černého Bleska 2/26 [i] 16:15 Studna [i] 16:35 Pošťák Pat II. 11/26 [i] 16:50 Mirabelino domácí kino 11/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Království za koně 3/9 [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:30 Michaelovy experimenty [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Brambořík nachový [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:25 Na stopě [i] 21:50 Reportéři 1/8 [i] 22:50 Losování Sportky a Šance 22:55 Mňága - Happy End [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Návrat do ráje II 17/22 [i] 00:55 Hledání ztraceného času [i] 01:15 Poklady světa [i] 01:30 Podivuhodný svět [i] 01:55 Zapomenuté výpravy [i] 02:20 Události v regionech [i] 02:45 Události v regionech Brno 03:10 Události v regionech Ostrava [i] 03:35 Regiony ČT24 04:00 Kultura v regionech 04:25 Naivní cesty naivního malíře [i] 04:40 Osudové okamžiky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Zapomenuté výpravy [i] 10:00 Člověk není nikde sám [i] 10:20 Návrat ztracených občanů města Hechingen [i] 10:55 Svět zázraků: Vinařství v Čechách a na Moravě 1/5 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Přežili rok 2000 [i] 12:35 Krásy evropského pobřeží: Portugalské útesy [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:25 My holky z Městečka 3/9 [i] 13:50 Tohle jsem já... [i] 14:00 Věda je zábava III 9/26 [i] 14:25 Tykadlo [i] 14:50 Naivní cesty naivního malíře [i] 15:05 Chlapec v kokpitu [i] 16:00 Sardinie aneb 13 božských šlápot 11/13 [i] 16:20 Osm dní zdraví v Evropě [i] 17:10 Utajená řeč peněz [i] 17:30 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 17:50 Přidej se [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 To nejlepší z klasiky [i] 19:25 H. Purcell: Čtyři věty pro trio [i] 19:30 Pětka v Pomeranči - letní sestřih [i] 20:00 Okupantka [i] 20:30 Božská Julie [i] 22:10 Film o filmu El Paso [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Dokumentární klub: Večeře s prezidentem [i] 00:05 Dodatek [i] 01:45 Q [i] 02:15 Sardinie aneb 13 božských šlápot 11/13 [i] 02:30 Osm dní zdraví v Evropě [i] 03:25 Babylon [i] 03:50 Festival duchovní hudby Olomouc 2005 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Zorro: Meč a růže 103 [i] 09:25 Ničitel [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:30 Nová cestománie [i] 12:00 Lenssen & spol. [i] 12:25 Komisař Rex VI 2 [i] 13:25 Ženatý se závazky 112, 113 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger II 3 [i] 15:15 Hvězdná brána X 11 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino V 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa 13 [i] 17:50 Vražedná čísla III 16 [i] 18:40 Kriminálka Las Vegas 15 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hospoda 4 [i] 20:35 15 let TV Nova [i] 21:40 Odložené případy VI 19 [i] 22:35 Sin City: Město hříchu [i] 00:50 Novashopping 01:10 Noc filmových nadějí V [i] 02:05 Zvoňte dvakrát! [i] 02:40 Rychlý prachy [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Tutenstein I 5 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:45 Deník zasloužilé matky III 8 [i] 08:10 Přátelé VIII 20 [i] 08:35 M*A*S*H 129 [i] 09:00 M*A*S*H 130 [i] 09:30 Policie - New York VIII 7 [i] 10:20 Případ pro Sam III 3 [i] 11:15 To je vražda, napsala VIII 21 [i] 12:10 Drzá Jordan III 7 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky III 9 [i] 13:30 Sabrina - mladá čarodějnice VI 11 [i] 14:00 Muži na stromech I 17 [i] 14:55 Chirurgové I 13 [i] 15:50 Makléři [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VIII 21 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:10 TOP STAR magazín [i] 22:15 Sběratelé kostí II 14 [i] 23:10 Neslušná žena [i] 01:00 Volejte Věštce 02:50 Výklad snů 03:45 Medicopter 117 II 5 [i] 04:35 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Srdeční záležitosti [i] 07:15 Padělatel [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Malcolm X [i] 15:15 Závodní horečka [i] 16:50 Zabít Elizabeth [i] 18:25 Sni svůj krátký sen 2. [i] 20:00 Skandál [i] 22:00 Zavražděna, ale... její srdce žije dál [i] 23:45 Anatomie pekla [i] 01:05 Konkurs [i] 03:00 Miluji tě k sežrání [i] 04:45 Malcolm X [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Triatlon [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Atletika [i] 13:15 Cyklistika [i] 14:15 Cyklistika [i] 17:30 Atletika [i] 18:00 Wednesday Selelction [i] 18:25 Golf [i] 19:25 Golf [i] 20:15 Cyklistika [i] 20:30 Atletika [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Atletika [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Záver vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 28 [i] 06:00 Dotek anděla III 29 [i] 07:00 Dotek anděla III 30 [i] 08:00 McLeodovy dcery IV 8 [i] 09:00 Soudkyně Amy I 8 [i] 10:00 Sestra i matka [i] 12:00 McLeodovy dcery IV 9 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 9 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Otrávené ovoce [i] 16:00 Ochránce III 1 [i] 17:00 Drzá Jordan VI 7 [i] 18:00 Sestra i matka 8 [i] 21:00 Ochránce II 23 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 8 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru: Čtenáři [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 8 [i] 02:00 Dotek hrůzy [i] 04:00 Dotek anděla III 29 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Most přes Golden Gate [i] 06:00 Coxy na dovolené 35 [i] 06:30 Coxy na dovolené 36 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 18 [i] 08:00 Diety našich předků 03 [i] 09:00 Od podlahy s Debbie Travisovou II. 10 [i] 09:55 Maminka stávkuje 39 [i] 10:35 Maminka stávkuje 40 [i] 11:15 Pohlednice z chalupy 01 [i] 11:45 Pohlednice z chalupy 02 [i] 12:15 Diety našich předků 03 [i] 13:15 Architektura islámu 01 [i] 13:45 Architektura islámu 02 [i] 14:15 Coxy na dovolené 35 [i] 14:50 Coxy na dovolené 36 [i] 15:20 Muž divočiny 03 [i] 16:20 Od podlahy s Debbie Travisovou II. 10 [i] 17:10 Pohlednice z chalupy 01 [i] 17:40 Pohlednice z chalupy 02 [i] 18:10 Zvířecí rekordmani 18 [i] 19:10 Maminka stávkuje 39 [i] 19:45 Maminka stávkuje 40 [i] 20:20 Dítě génius 03 [i] 21:20 Komu patří moře? [i] 22:25 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 04 [i] 23:20 Slavné bitvy Británie 02 [i] 00:30 Dítě génius 04 [i] 01:30 Králové a královny 05 [i] 02:00 Králové a královny 06 [i] 02:30 Místa ve Středomoří 11 [i] 03:30 Interiéry 10 [i] 03:50 Slavné bitvy Británie 02 [i] 04:55 Komu patří moře? [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Venkovský učitel [i] 08:05 Mig 21: Ze zákulisí koncertu [i] 08:10 Kouzelná romance [i] 09:55 Trůn pro mořskou pannu [i] 11:20 Pokojský [i] 12:45 Americká kratochvíle [i] 14:30 Nevítaná návštěva [i] 16:15 Přistižen při činu [i] 17:50 Noc v muzeu [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 28 [i] 20:00 Láska za časů cholery [i] 22:15 Red [i] 23:45 Akta X [i] 01:45 Láska za časů cholery [i] 04:00 Red [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Danielle Steelová: Přístav bezpečí [i] 11:55 Před kamerou 29 [i] 12:25 Otisk [i] 13:50 Stěhování pana McAllistera [i] 15:20 Příměří [i] 17:10 Živoj jde dál