Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Herkules I. 5/13 [i] 09:50 V siedmom nebi X. 5/22 [i] 10:45 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 10/22 [i] 11:30 Veronika Marsová II. 10/22 [i] 12:20 Bláznivý Jimov život IV. 12/27 [i] 12:45 8 jednoduchých pravidiel III. 23-24/24 [i] 13:35 Čarodejnice VI. 12/23 [i] 14:25 Bez stopy I. 12/23 [i] 15:15 Čistá láska 165-166/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex VII. 9/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Poisťovňa šťastia II. 7/13 [i] 21:15 Odložený prípad V. 3/18 [i] 22:15 História násilia [i] 00:05 Frankenstein - nová generácia [i] 01:40 E-Ring: Pentagón - krídlo E [i] 02:25 Život s Bonnie II. [i] 03:05 Wolffov revír I. 7/26 [i] 03:55 Komisár Rex VII. 9/13 [i] 04:40 Sophia - nevesta proti svojej vôli 19-20/65 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Góly body sekundy [i] 05:15 Perly ďaždového pralesa 1/2 [i] 06:00 Kto šetrí, má za 3 [i] 06:25 Zvláštna rodinka 12/26 [i] 06:45 Sherm 23/28 [i] 07:00 Sherm 24/28 [i] 07:20 Dámsky magazín STV [i] 08:35 Materské znamienko 5/7 [i] 09:15 Hannah Montana I. 12/26 [i] 09:40 Večne nespokojní I. 12/22 [i] 10:30 Špiónky 12/40 [i] 11:10 Policajti z prístavu III. 16/26 [i] 12:00 Sila lásky I. 141 [i] 12:50 Sila lásky I. 142 [i] 13:45 Obchod so šťastím 12 [i] 14:15 Kaviareň Slávia [i] 14:55 Duel [i] 15:25 Duel [i] 15:55 Rany lásky 51/130 [i] 16:35 Rany lásky 52/130 [i] 17:20 Largo 12/39 [i] 18:05 Domáci majstri [i] 18:10 Večerníček [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Uragán [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:25 Chodili sme spolu [i] 22:20 Zúfalé manželky II. 13/24 [i] 23:05 Zúfalé manželky II. 14/24 [i] 23:55 Ochranca 49/65 [i] 00:40 Prípad pre Samanthu 73 [i] 01:30 Perly ďaždového pralesa 1/2 [i] 02:15 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:40 Sila lásky I. 141 [i] 03:30 Sila lásky I. 142 [i] 04:25 Slovensko dnes [i] 04:40 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Správy STV [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy a komentáre [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence I. 15/17 [i] 09:00 Dámsky magazín STV [i] 10:10 Leto s telkou: Čo rozprávala teta Srna 12 [i] 10:15 Bolo raz jedno teliatko 12/13 [i] 10:25 Kuko z archívu [i] 10:55 Sládkova abeceda [i] 11:05 Pesničky z Hviezdičky [i] 11:25 Mária Antoinetta [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 Piesne domova [i] 13:10 Z lásky k zvieratám 2 [i] 13:40 Encyklopédia slovenských obcí [i] 14:00 Vesmírne laboratórium [i] 14:45 Strach [i] 15:20 Japonská mozaika II 3/9 [i] 15:40 Siesta z archívu: Parížski mohykáni 3/6 [i] 16:45 Hudobné spomienky [i] 17:40 Národnostný magazín [i] 18:10 Ktosi je za dverami [i] 18:45 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 19/26 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Impérium. Vzostup a pád veľkých ríší 2/4 [i] 20:50 Natura 2000 [i] 21:00 Diagnóza 144 [i] 21:15 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko dnes [i] 22:05 Filmový klub [i] 00:10 Bratia a sestry I. 12/23 [i] 00:50 Národnostný magazín [i] 01:20 Udalosti ČT [i] 01:55 Správy STV [i] 02:15 Správy - Hírek [i] 02:25 Správy a komentáre [i] 02:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 V. I. P. I [i] 06:00 Indaba [i] 06:25 Nikdy nehovor nikdy [i] 07:00 KRIMI NOVINY 07:30 NOVINY TV JOJ 08:00 PROMI NOVINY [i] 08:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 8 [i] 09:00 Letná výhra [i] 11:00 Profesionáli III. 1/13 [i] 12:00 Acapulco H. E. A. T. 14 [i] 12:50 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 14 [i] 13:40 Prison Break: Útek z väzenia II. 10 [i] 14:25 C. S. I. : Kriminálka New York II. 9 [i] 15:15 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 2 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 9 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. 10 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Vyjednávači 7 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 4 [i] 21:45 V mene spravodlivosti 4 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:20 Noc diamantov [i] 01:10 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 2 [i] 01:55 Vyjednávači 7 [i] 02:40 Nič len pravda [i] 03:30 Noc diamantov [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Doktor z hôr VII. 1/8 [i] 06:30 Rosalinda 76,77 [i] 08:00 Pobrežná hliadka X. 15,16 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 93 [i] 11:00 Doktor z hôr VII. 2 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 13:00 Linda 3 [i] 14:20 Mravnostné oddelenie I. 2 [i] 15:10 Vraždy v Midsomeri VII. 5 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Rosalinda 78,79 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Inžinierska odysea 4 [i] 20:55 Vraždy v Midsomeri IX. 3 [i] 22:40 Linda 4 [i] 23:50 Derrick II. 93 [i] 00:50 Pobrežná hliadka X. [i] 02:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 16/31 [i] 07:00 All Saints VI. 34/43 [i] 07:55 Zoom 50/155 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 18/22 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 12/20 [i] 10:00 Ďáblův sluha 6/18 [i] 10:55 Zoom 50/155 [i] 11:00 Vodní krysy IV. 16/31 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 18/22 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 12/20 [i] 15:00 Umíte tančit? III. 6/24 [i] 16:00 Vodní krysy IV. 17/31 [i] 17:00 All Saints VI. 35/43 [i] 17:55 Zoom 50/155 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 19/22 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 13/20 [i] 20:00 Umíte tančit? III. 7/24 [i] 21:10 Dům v růžích 2/3 [i] 22:55 Painkiller Jane 22/22 [i] 23:55 Zoom 50/155 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 All Saints VI. 35/43 [i] 02:00 Dům v růžích 2/3 [i] 03:30 Painkiller Jane 22/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Soutěž stavitelů motorek: Indian Larry proti Mondu Pourasovi [i] 06:00 Masivní stroje: Jeřáby [i] 06:25 Pátá rychlost 2 [i] 06:50 Americký chopper: Sériová motorka OCC [i] 07:45 Zbraně budoucnosti: Nikde není úniku [i] 08:40 Bořiči mýtů: Požár lesa/Potápěč [i] 09:35 Jak se to dělá: Nafukovací záchranné pomůcky/Brailleův psací stroj/Cella z uhlíkových vláken [i] 10:05 Jak se to dělá: Stožáry z uhlíkových vláken/Čínské sušenky s psaníčky/Promítací zařízení IMAX [i] 10:30 Nejsmrtelnější úlovek: Za pět minut dvanáct [i] 11:25 Špinavé práce: Deratizační firma Vexcon [i] 12:20 Opravna vraků: Chip a Chris se hádají [i] 13:15 Americký chopper: Putovní show OCC [i] 14:10 Pátá rychlost 3 [i] 14:35 Opravdu to přežili: Pohřbení v závěji sněhu [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 26 [i] 15:30 Miami Ink: Jeep [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední běh [i] 17:20 Špinavé práce: Čistič bahna [i] 18:15 Bořiči mýtů: Dávnověké paprsky smrti/Skunk/Co je neprůstřelné? [i] 19:10 Jak se to dělá: Požárnické helmy/Námořnické kompasy/Balicí hadice [i] 19:40 Jak se to dělá: Halogenové žárovky/Buničinová izolace/ [i] 20:05 Zbraně budoucnosti: Speciální jednotky Top Guns [i] 21:00 Mimořádné projekty: Most v Hong Kongu [i] 21:55 Opravdu velké věci: Na procházce s dinosaury [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 27 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Srážka vlaku s přívěsným vozem [i] 23:45 Opravna vraků: Chip a AJ si vymění práci [i] 00:40 Soutěž stavitelů motorek: Chica proti Miku Pugliesovi [i] 01:40 Mimořádné projekty: Most v Hong Kongu [i] 02:40 Bořiči mýtů: Dávnověké paprsky smrti/Skunk/Co je neprůstřelné? [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 27 [i] 04:05 Jak se to dělá: Požárnické helmy/Námořnické kompasy/Balicí hadice [i] 04:35 Jak se to dělá: Halogenové žárovky/Buničinová izolace/ [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Pošťák Pat II. 9/26 [i] 08:45 Mirabelino domácí kino 9/26 [i] 09:00 Nevěsta v pytli [i] 09:50 Dámě kord nesluší? [i] 10:45 Co takhle dát si Gotta [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Co teď a co potom? 3/8 [i] 13:30 Co mám dělat, když...? [i] 13:50 Návrat do ráje II 16/22 [i] 14:40 Doktorka Quinnová II 11/27 [i] 15:25 Případy detektiva Packala [i] 15:50 Věda je zábava III 9/26 [i] 16:15 Tykadlo [i] 16:35 Pošťák Pat II. 10/26 [i] 16:50 Mirabelino domácí kino 10/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Přežili rok 2000 3/9 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Karel Gott 70 [i] 21:20 Zůstanu svůj [i] 21:40 Karel Gott 70 [i] 23:00 Všechnopárty [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Vltava v obrazech 24/86 [i] 00:10 Návrat do ráje II 16/22 [i] 01:00 Podzemní Čechy II 3/13 [i] 01:25 Rodinné křižovatky [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Ignis Brunensis 2009 [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Ztracená města starověku 2/3 [i] 10:35 Podivuhodný svět [i] 11:00 Dobrá rada nad zlato [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:30 Svět, kde se nežebrá aneb Galerie podvodníků v Čechách [i] 12:45 Zeměpis světa [i] 13:05 Alotria Michala Nesvadby [i] 13:10 Knížka do batůžku [i] 13:15 Čarodějnice školou povinné 26/26 [i] 13:40 Rybářská školička 3/10 [i] 13:45 Animované písničky [i] 13:50 Křesadlo [i] 15:20 Exit 316: Láska [i] 15:40 Vltava v obrazech 24/86 [i] 16:00 Svět zázraků: Vinařství v Čechách a na Moravě 1/5 [i] 16:30 Návrat ztracených občanů města Hechingen [i] 17:00 Štíty království českého 4/10 [i] 17:25 Opravdová věda 6/6 [i] 17:55 Divnopis - Škrle [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Zatopené osudy [i] 19:30 Sabotáž [i] 20:00 Není nad Jimmyho [i] 21:45 Parta [i] 22:20 Krásy evropského pobřeží: Portugalské útesy [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Ženský hlas [i] 23:35 Hudební studio M [i] 00:05 Podvedení psi [i] 00:35 Lvinec [i] 00:55 Žraloci jsou kočičky [i] 01:00 Odchov mořských ryb [i] 01:15 Kdo chce s vlky žíti [i] 01:45 Chovatelé exotického hmyzu [i] 02:00 Století létání [i] 02:55 Náš venkov [i] 03:10 Sváteční slovo ekologa Petra Orla [i] 03:15 Cesty víry [i] 03:35 Křesťanský magazín [i] 03:50 Exit 316: Láska [i] 04:10 Film o filmu: Daredevil [i] 04:30 Světlana zpívá Marlene [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Zorro: Meč a růže 102 [i] 09:25 Poklad Aztéků [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:25 Nová cestománie [i] 11:55 Lenssen & spol. [i] 12:25 Komisař Rex VI 1 [i] 13:20 Ženatý se závazky 110, 111 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger II 2 [i] 15:15 Hvězdná brána X 10 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino V 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa 12 [i] 17:50 Vražedná čísla III 15 [i] 18:40 Kriminálka Las Vegas 14 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Dokonalá partie [i] 21:50 Námořní vyšetřovací služba IV 2 [i] 22:40 Božská relikvie 2 [i] 00:35 Kriminálka New York 7 [i] 01:20 Novashopping 01:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:35 Rychlý prachy [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Tutenstein I 4 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:45 Deník zasloužilé matky III 7 [i] 08:10 Přátelé VIII 19 [i] 08:35 M*A*S*H 127 [i] 09:00 M*A*S*H 128 [i] 09:30 Policie - New York VIII 6 [i] 10:25 Případ pro Sam III 2 [i] 11:20 To je vražda, napsala VIII 20 [i] 12:15 Drzá Jordan III 6 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky III 8 [i] 13:35 Sabrina - mladá čarodějnice VI 10 [i] 14:05 Muži na stromech I 16 [i] 15:00 Chirurgové I 12 [i] 15:55 National Lampoon´s a výlet maturantů [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VIII 20 [i] 20:00 Letiště 7 [i] 21:10 Srdce ve větru [i] 22:55 Kauzy z Bostonu II 12 [i] 23:50 Wolffův revír I 8 [i] 00:45 Volejte Věštce 02:30 Medicopter 117 II 4 [i] 03:20 Svět 2009 [i] 03:45 Dvojí nasazení 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Hlavní zprávy [i] 07:30 Pojízdná show [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Mezi námi právníky [i] 13:35 George Washington [i] 15:05 Srdeční záležitosti [i] 16:40 Padělatel [i] 18:10 Bigfoot [i] 19:40 Zabít Elizabeth [i] 21:15 Šikana [i] 23:05 Konkurs [i] 01:00 [i] 02:25 Básník války [i] 04:05 Mezi námi právníky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 08:45 Atletika [i] 11:15 Fotbal [i] 12:45 Cyklistika [i] 13:45 Cyklistika [i] 17:30 Atletika [i] 20:00 Cyklistika [i] 20:15 Box [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Powerbating [i] 00:00 Motorismus [i] 00:15 Watts [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Záver vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 26 [i] 06:00 Dotek anděla III 27 [i] 07:00 Dotek anděla III 28 [i] 08:00 McLeodovy dcery IV 7 [i] 09:00 Soudkyně Amy I 7 [i] 10:00 Novou cestou [i] 12:00 McLeodovy dcery IV 8 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 8 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Temný podzim [i] 16:00 Ochránce II 23 [i] 17:00 Drzá Jordan VI 6 [i] 18:00 Novou cestou 7 [i] 21:00 Ochránce II 22 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 7 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru: Otrávené ovoce [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 7 [i] 02:00 Doživotní trest [i] 04:00 Dotek anděla III 27 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Smrtící plavba [i] 06:00 Coxy na dovolené 33 [i] 06:30 Coxy na dovolené 34 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 17 [i] 08:00 Diety našich předků 02 [i] 09:00 Od podlahy s Debbie Travisovou II. 09 [i] 09:55 Maminka stávkuje 37 [i] 10:35 Maminka stávkuje 38 [i] 11:10 Toulky kolem chalupy 02 [i] 12:10 Diety našich předků 02 [i] 13:10 Království islámu [i] 14:15 Coxy na dovolené 33 [i] 14:45 Coxy na dovolené 34 [i] 15:15 Muž divočiny 02 [i] 16:15 Od podlahy s Debbie Travisovou II. 09 [i] 17:10 Toulky kolem chalupy 02 [i] 18:10 Zvířecí rekordmani 17 [i] 19:10 Maminka stávkuje 37 [i] 19:45 Maminka stávkuje 38 [i] 20:20 Dítě génius 02 [i] 21:15 Limity měst 04 [i] 21:30 Most přes Golden Gate [i] 22:30 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 03 [i] 23:25 Slavné bitvy Británie 01 [i] 00:35 Dítě génius 03 [i] 01:35 Králové a královny 03 [i] 02:05 Králové a královny 04 [i] 02:40 Místa ve Středomoří 10 [i] 03:50 Slavné bitvy Británie 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Cinema, Cinema, Cinema 29 [i] 06:00 Navěky silný [i] 07:50 Před kamerou 29 [i] 08:20 Umučení 1/2 [i] 09:50 Umučení 2/2 [i] 11:15 Plán hry [i] 13:05 Liga spravedlivých: Nová hranice [i] 14:20 Venkovský učitel [i] 16:25 Kouzelná romance [i] 18:10 Trůn pro mořskou pannu [i] 19:35 Pokojský [i] 21:00 Saddám: Vzestup a pád 2 [i] 22:00 Smrtonosná past [i] 00:10 Krvavá sklizeň [i] 01:50 Démon pomsty: Krvavá lázeň [i] 03:25 Saddám: Vzestup a pád 2 [i] 04:30 Hank a Mike [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Pravý Američan [i] 11:30 Seznam [i] 13:00 Marie Antoinetta