Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Herkules I. 4/13 [i] 09:55 V siedmom nebi X. 4/22 [i] 10:45 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 9/22 [i] 11:35 Veronika Marsová II. 9/22 [i] 12:25 Bláznivý Jimov život IV. 11/27 [i] 12:50 8 jednoduchých pravidiel III. 21-22/24 [i] 13:35 Čarodejnice VI. 11/23 [i] 14:25 Bez stopy I. 11/23 [i] 15:15 Čistá láska 163-164/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex VII. 8/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 SUSEDIA [i] 20:55 Prci, prci, prcičky [i] 22:40 Scary Movie 2 [i] 00:05 Návnada [i] 01:50 Joe verzus sopka [i] 03:25 TELEVÍZNE NOVINY [i] 03:50 Komisár Rex VII. 8/13 [i] 04:35 Sophia - nevesta proti svojej vôli 17-18/65 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Seychely 6/6 [i] 06:25 Zvláštna rodinka 11/26 [i] 06:45 Sherm 21/28 [i] 07:00 Sherm 22/28 [i] 07:20 Dámsky magazín STV [i] 08:30 Materské znamienko 4/7 [i] 09:10 Hannah Montana I. 11/26 [i] 09:35 Večne nespokojní I. 11/22 [i] 10:30 Špiónky 11/40 [i] 11:10 Policajti z prístavu III. 15/26 [i] 12:00 Sila lásky I. 139 [i] 12:50 Sila lásky I. 140 [i] 13:45 Obchod so šťastím 11 [i] 14:15 Kaviareň Slávia [i] 15:00 Duel [i] 15:25 Duel [i] 15:55 Rany lásky 49/130 [i] 16:40 Rany lásky 50/130 [i] 17:30 Largo 11/39 [i] 18:10 Domáci majstri [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Uragán [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Danielle Steelová: Tlkot srdca [i] 22:00 Pani Muncková [i] 23:35 Ochranca 48/65 [i] 00:20 Prípad pre Samanthu 72 [i] 01:05 Seychely 6/6 [i] 01:55 Svet v obrazoch [i] 02:20 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:45 Sila lásky I. 139 [i] 03:35 Sila lásky I. 140 [i] 04:25 Slovensko dnes [i] 04:40 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Polícia [i] 06:05 Tempo [i] 06:20 Správy STV [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 TKN [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence I. 14/17 [i] 09:00 Dámsky magazín STV [i] 10:05 Leto s telkou: Čo rozprávala teta Srna 11 [i] 10:15 Bolo raz jedno teliatko 11/13 [i] 10:20 Kuko z archívu [i] 10:50 Sládkova abeceda [i] 11:00 Pesničky z Hviezdičky [i] 11:05 Veľké kultúrne objavy 1/3 [i] 13:15 Živá panoráma [i] 13:55 Žijúce kamene [i] 14:25 Encyklopédia slovenských obcí [i] 14:45 Vesmírne laboratórium [i] 15:30 Siesta z archívu: Parížski mohykáni 2/6 [i] 16:35 Motormagazín [i] 16:55 Odpískané [i] 17:25 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:55 Ktosi je za dverami [i] 18:40 Z lásky k zvieratám 2 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Mária Antoinetta [i] 20:45 Stretnúť človeka [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko dnes [i] 22:00 Japonská mozaika II 3/9 [i] 22:20 Eurokino [i] 00:05 Bratia a sestry I. 11/23 [i] 00:45 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 01:15 Udalosti ČT [i] 01:50 Správy - Hírek [i] 01:55 Správy STV [i] 02:20 Správy a komentáre [i] 02:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Damages - V ohrození života I. [i] 06:30 Nikdy nehovor nikdy [i] 07:00 KRIMI NOVINY 07:30 NOVINY TV JOJ 08:00 PRVÉ NOVINY 08:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 17 [i] 09:00 Letná výhra [i] 11:00 Profesionáli II. 13/13 [i] 12:00 Acapulco H. E. A. T. 13 [i] 12:50 C. S. I. : Kriminálka Miami VII. 15 [i] 13:40 Prison Break: Útek z väzenia II. 9 [i] 14:25 C. S. I. : Kriminálka New York II. 8 [i] 15:15 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 1/22 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 8 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. 9 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Profesionáli 7 [i] 21:00 Krajina strelcov [i] 23:45 Mafstory [i] 00:50 Celebrity CAMP [i] 03:00 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 1/22 [i] 03:45 Detroit Rock City [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Ako sa stavia sen II. [i] 06:20 Črepiny PLUS [i] 07:30 Zorro 54 [i] 08:00 Pobrežná hliadka X. 13,14 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 92 [i] 11:00 Doktor z hôr VII. 1/8 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 13:40 Nehoda [i] 15:15 Detektív XXL: Vrah z Miami [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Rosalinda 76,77 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Vraždy v Midsomeri VII. 5 [i] 21:40 Mravnostné oddelenie I. 2 [i] 22:30 Linda 3 [i] 23:50 Derrick II. 92 [i] 00:45 Pobrežná hliadka X. [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 15/31 [i] 07:00 All Saints VI. 33/43 [i] 07:55 Zoom 50/155 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 17/22 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 11/20 [i] 10:00 Ďáblův sluha 5/18 [i] 10:55 Zoom 50/155 [i] 11:00 Vodní krysy IV. 15/31 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 17/22 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 11/20 [i] 15:00 Umíte tančit? III. 5/24 [i] 16:00 Vodní krysy IV. 16/31 [i] 17:00 All Saints VI. 34/43 [i] 17:55 Zoom 50/155 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 18/22 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 12/20 [i] 20:00 Umíte tančit? III. 6/24 [i] 21:00 Lost - Ztraceni V. 15/15 [i] 22:00 Posel ztracených duší III. 15/18 [i] 23:00 Painkiller Jane 21/22 [i] 23:55 Zoom 50/155 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 All Saints VI. 34/43 [i] 02:00 Lost - Ztraceni V. 15/15 [i] 02:50 Posel ztracených duší III. 15/18 [i] 03:40 Painkiller Jane 21/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Rodinný náklaďák [i] 06:00 Masivní stroje: Vzducholodě [i] 06:25 Pátá rychlost 1 [i] 06:50 Americký chopper: Motorka Billa Murraye - část 2 [i] 07:45 Zbraně budoucnosti: Ochranná výzbroj [i] 08:40 Bořiči mýtů: Močení na třetí kolejnici [i] 09:35 Jak se to dělá: Nádobí z varného skla/Mýdlové kostky/Ocelové sudy/Požárnické uniformy [i] 10:05 Jak se to dělá: Patelky/Dřevěné kajaky/Sekačky na trávu/Zlaté řetízky [i] 10:30 Nejsmrtelnější úlovek: Dobrý rybolov [i] 11:25 Špinavé práce: Třídič pohlaví kuřat [i] 12:20 Opravna vraků: Veteš v kufru [i] 13:15 Americký chopper: Sériová motorka OCC [i] 14:10 Pátá rychlost 2 [i] 14:35 Opravdu to přežili: Potopení lodi Oceanos [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 25 [i] 15:30 Miami Ink: Plav jak umíš [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Za pět minut dvanáct [i] 17:20 Špinavé práce: Deratizační firma Vexcon [i] 18:15 Bořiči mýtů: Požár lesa/Potápěč [i] 19:10 Jak se to dělá: Nafukovací záchranné pomůcky/Brailleův psací stroj/Cella z uhlíkových vláken [i] 19:40 Jak se to dělá: Stožáry z uhlíkových vláken/Čínské sušenky s psaníčky/Promítací zařízení IMAX [i] 20:05 Zbraně budoucnosti: Nikde není úniku [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek: Vyrážíme [i] 21:55 Nutné k přežití: Jižní státy [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 26 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Pohřbení v závěji sněhu [i] 23:45 Opravna vraků: Chip a Chris se hádají [i] 00:40 Soutěž stavitelů motorek: Indian Larry proti Mondu Pourasovi [i] 01:40 Nejsmrtelnější úlovek: Vyrážíme [i] 02:40 Bořiči mýtů: Požár lesa/Potápěč [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 26 [i] 04:05 Jak se to dělá: Nafukovací záchranné pomůcky/Brailleův psací stroj/Cella z uhlíkových vláken [i] 04:35 Jak se to dělá: Stožáry z uhlíkových vláken/Čínské sušenky s psaníčky/Promítací zařízení IMAX [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Svět Elmo 39,40/56 [i] 09:00 Batalion [i] 10:35 Modrá linie: Sicílie 5/6 [i] 11:35 Zeměpis světa [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Přezůvky s sebou [i] 13:20 Rodina a já [i] 13:45 Návrat do ráje II 15/22 [i] 14:35 Doktorka Quinnová II 10/27 [i] 15:20 Krásy evropského pobřeží: Stockholmské souostroví [i] 15:25 My holky z Městečka 3/9 [i] 15:55 Tohle jsem já... [i] 16:05 Futuroskop [i] 16:35 Pošťák Pat II. 9/26 [i] 16:50 Mirabelino domácí kino 9/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Svět, kde se nežebrá aneb Galerie podvodníků v Čechách [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Zvonek jesenický [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Strážce duší 4/4 [i] 20:55 Na cestě po Dolňácku a Horňácku [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Tygrovy brigády [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Sex ve městě IV 15/18 [i] 00:55 Návrat do ráje II 15/22 [i] 01:40 Film o filmu Nedodržený slib [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Milost pro monarchii [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:25 Ondřejova filmová škola [i] 12:40 Případy detektiva Packala [i] 13:10 Uličníci [i] 14:35 Legenda o princezně Anežce [i] 15:10 Hry handicapovaných talentů [i] 16:10 Urbanita [i] 16:40 Pevnost Alamo [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Toulavá kamera [i] 19:30 Objektiv [i] 20:00 Století létání [i] 20:55 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:30 Krásný ztráty [i] 22:00 V odborné péči 37/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Posluhovačka [i] 01:05 Orchestr mladých Evropské unie [i] 03:10 Dvorana Porty 92 [i] 04:00 Čtenářský deník... Petr Sís: Tři zlaté klíče [i] 04:15 Česko jedna báseň: Norbert Holub [i] 04:25 Po stopách [i] 04:40 Československý filmový týdeník 737/2379 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Zorro: Meč a růže 101 [i] 09:25 Cordierovi, soudce a policajt 4 [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:25 Nová cestománie [i] 11:55 Lenssen & spol. [i] 12:25 Komisař Rex V 15 [i] 13:20 Ženatý se závazky 108, 109 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger II 1 [i] 15:15 Hvězdná brána X 9 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino V 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa 11 [i] 17:50 Vražedná čísla III 14 [i] 18:40 Kriminálka Las Vegas 13 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 O zvířatech a lidech 7 [i] 21:00 Víkend [i] 21:45 Noční hlídka [i] 23:35 Štvanci 3 [i] 00:20 Playmate roku 2002 6 [i] 00:45 Novashopping 01:10 Zvěrokruh II 3 [i] 01:55 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Tutenstein I 3 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:45 Deník zasloužilé matky III 6 [i] 08:10 Přátelé VIII 18 [i] 08:35 M*A*S*H 125 [i] 09:00 M*A*S*H 126 [i] 09:30 Policie - New York VIII 5 [i] 10:25 Případ pro Sam III 1 [i] 11:20 To je vražda, napsala VIII 19 [i] 12:15 Drzá Jordan III 5 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky III 7 [i] 13:35 Sabrina - mladá čarodějnice VI 9 [i] 14:05 Muži na stromech I 15 [i] 14:55 Chirurgové I 11 [i] 15:55 Velká rodinná sešlost [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VIII 19 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:10 Jak se staví sen [i] 22:00 Myšlenky zločince I 20 [i] 23:00 Kauzy z Bostonu II 11 [i] 23:50 Wolffův revír I 7 [i] 00:45 Volejte Věštce 02:30 Medicopter 117 II 3 [i] 03:20 Autosalon [i] 04:00 Nikdo není dokonalý [i] 04:50 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Střelba na psy [i] 06:55 Sladká pomsta [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Hlavní zprávy [i] 13:45 Můj strýček mimozemšťan [i] 15:15 Malcolm X [i] 18:30 Závodní horečka [i] 20:05 Padělatel [i] 21:35 Miluji tě k sežrání [i] 23:20 [i] 00:45 Láska a zvíře [i] 02:35 Píseň za chudého chlapce [i] 04:15 Můj strýček mimozemšťan [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Cyklistika [i] 09:45 Veslování [i] 11:15 Cyklistika [i] 13:00 Atletika [i] 14:30 Veslování [i] 15:45 Cyklistika [i] 16:45 Cyklistika [i] 17:00 Fotbal [i] 19:00 Atletika [i] 22:00 Cyklistika [i] 22:15 Watts [i] 22:30 Bojové sporty [i] 23:30 Armwrestling [i] 00:00 Atletika [i] 01:15 Cyklistika [i] 01:30 Záver vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Dotek anděla III 25 [i] 07:00 Dotek anděla III 26 [i] 08:00 McLeodovy dcery IV 6 [i] 09:00 Soudkyně Amy I 6 [i] 10:00 McBride: Doktor je mrtvý… vážně mrtvý [i] 12:00 McLeodovy dcery IV 7 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 7 [i] 14:00 McBride: Doktor je mrtvý… vážně mrtvý [i] 16:00 Život v divočině 13 [i] 17:00 Doktor Martin III 1 [i] 18:00 Hříbě 6 [i] 21:00 Ochránce II 21 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 6 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru: Temný podzim [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 6 [i] 02:00 Nevinnost na prodej [i] 04:00 Dotek anděla III 25 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Coxy na dovolené 31 [i] 06:30 Coxy na dovolené 32 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 16 [i] 08:00 Diety našich předků 01 [i] 09:00 Od podlahy s Debbie Travisovou 08 [i] 09:55 Maminka stávkuje 35 [i] 10:35 Maminka stávkuje 36 [i] 11:15 Toulky kolem chalupy 01 [i] 12:15 Diety našich předků 01 [i] 13:15 Příběh o Indii 06 [i] 14:20 Coxy na dovolené 31 [i] 14:50 Coxy na dovolené 32 [i] 15:20 Muž divočiny 01 [i] 16:20 Od podlahy s Debbie Travisovou 08 [i] 17:10 Toulky kolem chalupy 01 [i] 18:10 Zvířecí rekordmani 16 [i] 19:10 Maminka stávkuje 35 [i] 19:45 Maminka stávkuje 36 [i] 20:20 Dítě génius 01 [i] 21:00 Limity měst 09 [i] 21:15 Limity měst 10 [i] 21:35 Smrtící plavba [i] 22:30 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 02 [i] 23:25 Rozhodující bitvy 03 [i] 00:30 Dítě génius 02 [i] 01:20 Limity měst 09 [i] 01:35 Králové a královny 01 [i] 02:05 Králové a královny 02 [i] 02:35 Místa ve Středomoří 09 [i] 03:40 Papua [i] 04:15 Rozhodující bitvy 03 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Noëlle [i] 07:30 Lord Longford [i] 09:00 Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu [i] 10:35 Přehlížený [i] 12:15 Garfield 2 [i] 13:30 Navěky silný [i] 15:20 Umučení 1/2 [i] 16:45 Umučení 2/2 [i] 18:10 Plán hry [i] 20:00 Cesta bojovníka [i] 21:40 Za zdí [i] 23:10 Přežij [i] 00:45 Dohoda [i] 02:15 Cesta bojovníka [i] 03:55 Za zdí [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Postrach Dennis o Vánocích [i] 11:25 Cinema, Cinema, Cinema 29 [i] 11:55 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 14:40 Robin Hood [i] 16:25 Maturita po sedmdesátce [i] 18:05 Anna a král [i] 20:30 Mafiánské hity [i] 22:00 Okamžik zlomu