Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Malý zajac Bugs a priatelia II. 4/13 [i] 06:25 Scooby Doo, kde si?! I. 9/17 [i] 06:50 Duck Dodgers II. 12/26 [i] 07:15 Xena II. 20/22 [i] 08:00 Andre [i] 09:45 Priatelia IV. 6-7/24 [i] 10:35 Smallville VI. 4-5/22 [i] 12:20 Princ a ja 2: Kráľovská svadba [i] 14:10 Old Firehand [i] 16:00 Divoká rieka [i] 18:05 Crusoe [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Morský vlk 1/2 [i] 21:50 Morský vlk 2/2 [i] 23:45 Zabijaci osamelých sŕdc [i] 01:50 Medové týždne vo Vegas [i] 03:30 TELEVÍZNE NOVINY [i] 03:55 Já to tedy beru, šéfe...! [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Klik [i] 05:35 Janko Petrenka - tanečník z Východnej [i] 06:15 Halali [i] 06:40 Postav dom, zasaď strom [i] 07:15 Pestrá rodinka 27/36 [i] 07:40 Pocoyo I. 51/52 [i] 07:45 Zvedavý George 30/30 [i] 08:10 Phineas a Ferb 1/26 [i] 08:35 Elá hop! [i] 09:00 Klinko a Kompit kráľ [i] 10:00 Falcon Beach 2/26 [i] 10:50 Motormagazín [i] 11:10 Život s chladnou krvou 1/5 [i] 12:05 Svet v obrazoch [i] 12:35 Alžbetin dvor 1/6 [i] 13:55 Agatha Christie : Poirot [i] 14:50 Povstalecká história 1 [i] 16:20 Domček v prérii 2/3 [i] 17:50 Zmenáreň [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:29 Domáci majstri [i] 18:30 Uvolnite sa, prosím [i] 19:10 GEN.sk [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Hercules 1/2 [i] 21:40 Hercules 2/2 [i] 23:10 Obliehanie Ruby Ridge 2/2 [i] 00:40 Agatha Christie : Poirot [i] 01:30 Uvolnite sa, prosím [i] 02:10 Život s chladnou krvou 1/5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Ryby, rybky, rybičky [i] 06:10 Československý filmový týždenník [i] 06:20 Retro noviny [i] 06:35 Správy STV [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:40 Udalosti ČT [i] 08:15 Televíkend [i] 08:45 Farmárska revue [i] 09:00 Dokumentárny klub [i] 09:45 Cesta do Compostely [i] 10:40 Kým sa skončí tento film [i] 11:35 Potulky po zábavných parkoch [i] 11:50 My sme malí muzikanti [i] 12:20 Hrady a povesti [i] 12:45 Orientácie [i] 13:10 Žijúce kamene [i] 13:40 Formula 1 - hlavné preteky [i] 16:05 Jedenáste prikázanie 4/5 [i] 17:10 Veľké kultúrne objavy 1/3 [i] 19:10 Malé biblické príbehy\Svadba v Kane Galilejskej [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke SK + CZ [i] 21:50 Soirée z Mlynskej doliny [i] 22:45 Z hranej tvorby slovenských autorov [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy STV [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI NOVINY 06:20 Veľký televízny príbeh: Slepý svedok [i] 08:00 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 08:50 Pinocchio [i] 09:15 Karate Kid [i] 09:45 Simpsonovci VII. 24 [i] 10:15 Na pokraji smrti [i] 11:00 Sexi špinavé prachy 3, 4 [i] 12:45 Damages - V ohrození života I. 3, 4) [i] 14:25 Temné komando 2: Smrtiaca hora [i] 16:15 Slepý svedok [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:10 NAJLEPŠIE POČASIE 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 17 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VII. 15 [i] 21:50 Bezuchí zajkovia [i] 00:00 V Číne jedia psov [i] 01:50 Bezuchí zajkovia [i] 03:40 V Číne jedia psov [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Črepiny PLUS [i] 07:35 Zorro 53 [i] 08:00 Pobrežná hliadka X. 11,12 [i] 09:30 V uliciach San Francisca 92,93 [i] 11:15 Zorro 54 [i] 11:40 Ako sa stavia sen II. [i] 12:20 Klub EURO výhercov [i] 13:55 Doktorka Quinnová 37,38 [i] 15:30 Julie Lescautová V. 2,3 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Detektív XXL: Vrah z Miami [i] 21:40 Nehoda [i] 23:20 V uliciach San Francisca 92,93 [i] 01:00 Pobrežná hliadka X. 11,12 [i] 02:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race XIII. 8/11 [i] 07:00 The Amazing Race XIII. 9/11 [i] 08:00 Rodinné právo III. 15/21 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 19/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 20/20 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI 12/22 [i] 12:00 Wildfire II. 3/13 [i] 13:00 Vodní krysy II. 7/13 [i] 14:00 Poslední trosečník XIII. - Cookovy Ostrovy 9/16 [i] 15:00 The Amazing Race XIV. 3/11 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI 12/22 [i] 17:00 Wildfire II. 3/13 [i] 18:00 Internát II. 8/8 [i] 19:45 Cable Guy [i] 22:00 Zachraň mě IV. 9/13 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 15/20 [i] 00:00 Pacovo mužstvo III. 14/26 [i] 01:30 Akce 9/13 [i] 02:00 Zachraň mě IV. 9/13 [i] 02:50 Internát II. 8/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americký chopper: Motorka pro Darien Lake [i] 06:00 Masivní stroje: Osobní dopravní letouny [i] 06:25 Jak se to dělá 65 [i] 06:50 Jak se to dělá: Fotbalové míče/Zesilovače/Kuličky/Letadla [i] 07:15 Bořiči mýtů: Přelet na motorce [i] 08:10 Svět budoucnosti: Inteligence [i] 09:05 Extrémní výbuchy: Liverpool [i] 10:00 Lovci tornád: Noční můra v Dow Street [i] 10:55 Zbraně budoucnosti: Smrtonosná zóna [i] 11:50 Americká rychlá kola: Corvette z r. 1963 - část 3 [i] 12:45 Opravna vraků: Rodinný náklaďák [i] 13:40 Špinavé práce: Popelář v čínské čtvrti [i] 14:35 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: V pořádku se vraťte! [i] 16:25 Jak se to dělá: Silent-bloky/Bonbóny Jawbreakers/Pláště bubnů/Bubny [i] 16:55 Jak se to dělá: Zapalovače/Modely dinosaurů/Hokejové puky/Vysokotlakové válce [i] 17:20 Svět budoucnosti: Inteligence [i] 18:15 Pátá rychlost 3 [i] 18:45 Pátá rychlost 4 [i] 19:10 NASA: Nejvýznamnější mise: Domov ve vesmíru [i] 20:05 Bořiči mýtů: Únik z rakve [i] 21:00 Jediná cesta úniku: Ptačí hrozba [i] 21:30 Hry s časem: Polykání ohně [i] 21:55 Chris Ryan u nejlepších policejních sborů světa: Brazílie [i] 22:50 Sérioví vrazi: Yorkšírský rozparovač [i] 23:45 Ženy vražedkyně: Osudová přitažlivost [i] 00:40 Skutečná volání pohotovosti 18 [i] 01:10 Skutečná volání pohotovosti: Neopouštěj mě [i] 01:40 Extrémní výbuchy: Liverpool [i] 02:40 Čínské zázraky: Šanghajská přestavba [i] 03:40 Jak se to dělá: Balónky/Tapety/Bramborové hranolky/Žárovky [i] 04:05 Bořiči mýtů: Únik z rakve [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Co mám dělat, když...? [i] 05:15 O češtině [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Navštívenka [i] 06:25 Ve dvou se to lépe táhne 2/13 [i] 06:30 Borůvka a Kvítko 2/13 [i] 06:40 Pět draků vodáků 2/13 [i] 06:50 Ferda 11/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou 07:30 Alotria Michala Nesvadby [i] 07:33 Knížka do batůžku [i] 07:35 Čarodějnice školou povinné 26/26 [i] 08:00 Rybářská školička 3/10 [i] 08:10 Animované písničky [i] 08:15 Křesadlo [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 11:00 Svědkyně [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Kamenný klíč [i] 14:05 Film o filmu Kdopak by se vlka bál [i] 14:20 Cesty víry [i] 14:40 Křesťanský magazín [i] 14:55 Sváteční slovo ekologa Petra Orla [i] 15:05 Batalion [i] 16:40 Podzemní Čechy II 3/13 [i] 17:05 Čétéčko [i] 17:25 Rumburak 2/2 [i] 18:15 Škola Na Výsluní 2/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Konto separato [i] 22:00 Zprávy 22:05 Branky, body, vteřiny 22:10 Losování Sportky a Šance 22:15 Foylova válka IV 2/7 [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Mrtví jako já 6/14 [i] 00:40 Obří plavidla [i] 01:35 Uvolněte se, prosím [i] 02:15 Na cestě po Krkonoších [i] 02:45 Jak se žije karbaníkům podle Věry [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Renatou Šáchovou [i] 06:50 Správy STV 07:15 Recitál skupiny Klíč [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 737/2379 [i] 08:45 Česko jedna báseň: Norbert Holub [i] 08:55 Čtenářský deník... Petr Sís: Tři zlaté klíče [i] 09:15 Film 2009 [i] 09:45 Exit 316: Láska [i] 10:05 Mýty a fakta historie: Ztracená města starověku 2/3 [i] 11:05 Kamenný řád 2/6 [i] 12:40 Tahače 2009 - Albacete a Nogaro [i] 12:50 Davis Cup 2009 [i] 19:00 Poklady světa [i] 19:15 Kultura.cz [i] 19:40 Skladby F. Liszta a R. Schumanna [i] 20:00 Podvedení psi [i] 20:25 Lvinec [i] 20:45 Žraloci jsou kočičky [i] 20:50 Odchov mořských ryb [i] 21:05 Kdo chce s vlky žíti [i] 21:35 Chovatelé exotického hmyzu [i] 21:55 Na plovárně s Liv Ullmannovou [i] 22:20 Děkujeme, že kouříte [i] 23:55 Chick Corea: Live in California [i] 00:55 Slavnostní zakončení MFF Karlovy [i] 02:05 Čétéčko [i] 02:25 Alternativní kultura [i] 03:15 Podzemní Čechy II 3/13 [i] 03:45 Krásný ztráty [i] 04:20 Památky na prodej [i] 04:35 Příběhy domů [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Království surikat 12 [i] 05:55 Kamarádi z lesa 20 [i] 06:10 Bolek a Lolek 51 [i] 06:25 Baby Looney Tunes 27 [i] 06:45 Spongebob v kalhotách 7 [i] 07:15 Čarodějky VIII 15 [i] 08:10 K. Gott - hvězda první velikosti [i] 10:35 Poklad na Stříbrném jezeře [i] 12:35 Unesený 2 [i] 13:30 VC Německa [i] 16:20 Bota jménem Melichar [i] 17:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:35 Kriminálka Las Vegas 12 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Chalupáři 4 [i] 20:55 Mr. GS [i] 21:25 Modrý blesk [i] 23:15 Nebezpečné hry [i] 01:15 Báječní lidé 1 [i] 02:00 Novashopping 02:20 HOGO FOGO [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 X-Men: Začátek III 8 [i] 07:00 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka I 13 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Přátelé VIII 17 [i] 08:00 Svět ve válce 24 [i] 09:05 Svět 2009 [i] 09:40 Záhada v Karibiku [i] 11:30 Sto pušek [i] 13:35 Den otců [i] 15:40 Noviny [i] 17:50 Jste to, co jíte [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VIII 18 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru [i] 22:10 Andělin popel [i] 00:55 Očitý svědek [i] 02:45 Volejte Věštce 04:30 Inspektor Balko 13 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:20 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Sladká pomsta [i] 13:30 Střelba na psy [i] 15:25 Mezi námi právníky [i] 17:00 Malý lord Fauntleroy [i] 18:45 Srdeční záležitosti [i] 20:20 Kolem světa za 80 dní 1. [i] 22:00 7 trpaslíků [i] 23:40 Láska a zvíře [i] 01:30 Sám v temnotě [i] 03:25 Nulová tolerance [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 08:45 Motorismus [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:45 Veslování [i] 11:45 Motorismus [i] 12:30 Cyklistika [i] 17:00 Veslování [i] 18:30 Atletika [i] 19:45 Motorismus [i] 20:00 Cyklistika [i] 20:15 Tenis [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Atletika [i] 00:15 Motorismus [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 McBride: Nalaďte si vraždu [i] 08:00 Obyčejné zázraky [i] 10:00 Foylova válka III 2/4 [i] 12:00 Poslední dny planety Země 2/2 [i] 14:00 Soudkyně Amy VI 15 [i] 15:00 Soudkyně Amy VI 16 [i] 16:00 Blondýnka 1/2 [i] 18:00 Život v divočině 13 [i] 19:00 Doktor Martin III 1 [i] 20:00 Staré hříchy [i] 22:00 Zločiny z vášně [i] 00:00 Hrátky s nebezpečím [i] 02:00 Přísahal jsem pomstu [i] 04:00 McBride: Nalaďte si vraždu [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Mistrovské loupeže 07 [i] 07:05 Znovuobjevitelé 03 [i] 07:35 Znovuobjevitelé 04 [i] 09:10 Jamie vaří doma 14 [i] 09:40 Jamie vaří doma 15 [i] 10:10 Nigella vaří narychlo 03 [i] 10:45 Nigella vaří narychlo 04 [i] 11:20 Kdo zabil Dianu? [i] 12:30 Od podlahy s Debbie Travisovou 14 [i] 13:30 Skryté možnosti 29 [i] 14:00 Skryté možnosti 30 [i] 15:30 Řeč hmyzí říše 05 [i] 15:50 Lodě, které změnily svět 02 [i] 16:40 Mistři švindlu 09 [i] 17:15 Maminka stávkuje 54 [i] 17:50 Maminka stávkuje 55 [i] 18:25 Buď já nebo pes 43 [i] 19:30 Svět hi [i] 20:00 Svět hi [i] 22:35 Kuchař v první linii 04 [i] 23:35 Pohromy století 32 [i] 00:35 Kamenné monumenty 16 01:05 Kamenné monumenty 17 01:35 Tradice stále živá 02 [i] 03:35 Místa ve Středomoří 06 [i] 04:40 Interiéry 06 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Ratatouille [i] 07:50 Skafandr a motýl [i] 09:40 Proč kočka není pes [i] 11:20 Noëlle [i] 12:50 Lord Longford [i] 14:20 Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu [i] 16:00 Přehlížený [i] 17:40 Ratatouille [i] 19:30 Před kamerou 29 [i] 20:00 Láska za časů cholery [i] 22:15 Krutý sever [i] 23:50 Pláž [i] 01:45 Číslo 23 [i] 03:20 Zodiac [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Za zimního slunovratu [i] 09:35 Hospodská láska [i] 11:05 Ghost Rider [i] 12:55 John Tucker musí zemřít [i] 14:25 Něco na té Mary je [i] 16:20 Bernard a Doris [i] 18:00 V křesle režiséra [i] 19:45 Spider-Man 3 [i] 22:00 Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu [i] 23:25 Města plná sexu 5 [i] 00:15 Tři malá prasátka [i] 02:20 Hříšné svědectví [i] 04:00 V 2008 Koncert [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 11 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 2 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 3 [i] 07:00 Veterinární policie Houston 9 [i] 08:00 Opičí život 7 [i] 08:30 Opičí život 8 [i] 09:00 Ztřeštěná zvířata 7 [i] 09:30 Ztřeštěná zvířata 8 [i] 10:00 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Posunování hranic [i] 10:30 SOS živočišné říše 6 [i] 11:00 Zvířecí policie: Tulipán a Šeba [i] 12:00 Zvířecí policie: Naděje umírá poslední [i] 13:00 Veterinární policie Houston: Farma na štěňata [i] 14:00 Veterinární policie Houston: Nejlepší přítel vojáka [i] 15:00 Galapágy 1 [i] 16:00 Nebezpečí zblízka: Africký slon, polární medvědi a bizoni [i] 16:30 Nebezpečí zblízka: Tuleni levhartí, lvi a kalmar peruánský [i] 17:00 Veterinární policie Houston: Bojovní ptáci [i] 18:00 Nejlepší psí kadeřník: Davová mentalita [i] 19:00 Surikatí království: Hodní, zlí a zoufalci [i] 19:30 Dravcova kořist: Přesné načasování [i] 20:00 Boj o velryby: Magnet na mezinárodní incidenty [i] 21:00 Nezkrotná příroda: Útok slona [i] 22:00 Nezkrotná příroda: Útok žraloka vouskatého [i] 23:00 Veterinární policie Houston: Bojovní ptáci [i] 00:00 Veterinární policie Houston 9 [i] 01:00 Surikatí království: Hodní, zlí a zoufalci [i] 01:30 Dravcova kořist: Přesné načasování [i] 01:55 Boj o velryby: Magnet na mezinárodní incidenty [i] 02:50 Nezkrotná příroda: Útok slona [i] 03:45 Nezkrotná příroda: Útok žraloka vouskatého [i] 04:40 Veterinární policie Houston: Bojovní ptáci [i]
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox
    11:30 Karate Dog [i] 12:55 Shaolin fotbal [i] 14:25 Good Bye Lenin! [i] 16:25 Dívka s třemi velbloudy [i] 18:05 Akce kachna [i] 19:30 Agent z Hongkongu [i] 21:00 Presumpce viny