Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Komisár Rex VII. 7/13 [i] 06:00 Malý zajac Bugs a priatelia II. 3/13 [i] 06:25 Scooby Doo, kde si?! I. 8/17 [i] 06:50 Duck Dodgers II. 11/26 [i] 07:15 Stretol som ho v ZOO [i] 08:30 Scooby-Doo 2: Nespútané príšery [i] 10:15 Priatelia IV. 4-5/24 [i] 11:10 Prázdninový advokát [i] 12:45 Batman [i] 15:05 Komando v sukniach [i] 17:05 To sa môže stať každému [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Smotánka [i] 20:15 Princ a ja 2: Kráľovská svadba [i] 22:10 16 blokov [i] 00:10 Excalibur [i] 02:45 Piatok trinásteho [i] 04:15 Postav dom, zasaď strom [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Góly body sekundy [i] 05:15 Klik [i] 05:30 Kto šetrí, má za 3 [i] 05:50 Môj dom - môj hrad [i] 06:20 Motormagazín [i] 06:40 Hopla! [i] 07:10 Pocoyo I. 50/52 [i] 07:15 Zvedavý George 29/30 [i] 07:40 Mickey Mouseov klub II. [i] 08:05 Fidlibumove rozprávky [i] 08:30 Jediná 1/2 [i] 09:30 Falcon Beach 1/26 [i] 10:20 Zlaté hity [i] 11:05 Tajomný svet zdravého životného štýlu 2/3 [i] 12:00 Na baňu klopajú 2/4 [i] 13:05 McBride: Vražda chameleónky [i] 14:30 Film pre pamätníkov [i] 16:10 Granny boom [i] 17:45 Postav dom, zasaď strom [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:40 Manželov tajný život [i] 23:15 Útek [i] 00:45 Granny boom [i] 02:20 Takí sme boli [i] 03:20 Správy STV [i] 03:45 Góly body sekundy [i] 03:55 Karcinom prsnika [i] 04:25 Tajomný svet zdravého životného štýlu 2/3 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Kaleidoskop 3/33 [i] 07:00 Živá panoráma [i] 07:40 Udalosti ČT [i] 08:15 Správy - Hírek [i] 08:25 Náučné putovanie [i] 08:30 Správy a komentáre [i] 08:50 Televíkend [i] 09:20 Huby [i] 09:30 TKN [i] 09:55 5000 rokov čínskej civilizácie 7/12 [i] 11:00 Matej Bel z Očovej 2/3 [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Pestrá rodinka 27/36 [i] 13:30 Ao-Tea-Roa alebo Zem naopak č.2 [i] 13:55 Poltón [i] 14:25 Z tvorby lokálnych a regionálnych televízií [i] 14:55 Ernest Hemingway- Rieky tečúce do mora [i] 15:50 GEN.sk [i] 16:10 Jedenáste prikázanie 3/5 [i] 17:20 Farmárska revue [i] 17:35 Tys' dýchla v pásmo strún,dievčina ružoletá [i] 18:20 Clippato [i] 18:45 Mojich sedem divov;Malý vesmír [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Dokumentárny klub [i] 20:40 Retro noviny [i] 20:55 Ateliér [i] 21:20 Dejiny malej mechanizovanej múzy [i] 21:40 Anjeli strážni [i] 22:05 Noc v archíve [i] 23:35 Nočné invencie [i] 23:45 Hudobný relax [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy STV [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Zvieracia klinika [i] 06:00 Veľký televízny príbeh: Dokonalý pár [i] 07:40 Nedráždi! [i] 08:15 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 09:10 Pinocchio [i] 09:35 Karate Kid [i] 10:00 Profesionáli 6 [i] 10:45 Nezvestní III. 3, 4 [i] 12:20 Komando GSG 9 3, 4 [i] 14:00 Tajná zbraň [i] 16:00 Objekt túžby [i] 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Temné komando 2: Smrtiaca hora [i] 22:00 Rande v ťažkostiach [i] 00:00 Miliónový tanec [i] 01:15 Komando GSG 9 [i] 02:50 Rande v ťažkostiach [i] 04:20 V. I. P. I [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Doktor z hôr VI. 15/15 [i] 06:30 Rosalinda 74,75 [i] 08:00 Pobrežná hliadka X. 9,10 [i] 09:30 V uliciach San Francisca 90,91 [i] 11:15 Zorro 53 [i] 11:40 Ako sa stavia sen II. [i] 12:20 Klub EURO výhercov [i] 13:35 "Den pro mou lásku" [i] 15:10 Doktorka Quinnová 37,38 [i] 16:50 "Synové a dcery Jakuba skláře" 1/13 [i] 17:55 Siska 39 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Julie Lescautová V. 2,3 [i] 23:25 V uliciach San Francisca 90,91 [i] 01:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race XIII. 6/11 [i] 07:00 The Amazing Race XIII. 7/11 [i] 08:00 Rodinné právo III. 14/21 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 17/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 18/20 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI 11/22 [i] 12:00 Wildfire II. 2/13 [i] 13:00 Poslední trosečník XIII. - Cookovy Ostrovy 9/16 [i] 14:00 The Amazing Race XIV. 3/11 [i] 15:00 Vodní krysy II. 7/13 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI 11/22 [i] 17:00 Wildfire II. 2/13 [i] 18:00 All Saints V. 5/43 [i] 19:00 All Saints V. 6/43 [i] 20:00 Internát 1/6 [i] 21:30 CSI: New York V. 19/22 [i] 22:30 Hrdina proti své vůli [i] 00:30 Lost - Ztraceni V. 14/15 [i] 01:30 CSI: New York V. 19/22 [i] 02:20 Dům v růžích 1/3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Soutěž stavitelů motorek: Russel Mitchell vs. Detroitští bratři [i] 06:00 Masivní stroje: Motorky [i] 06:25 Jak se to dělá: Cement/Rakve/Limonády/Kluzákové střely [i] 06:50 Jak se to dělá: Kuchyňské nože/Figuríny/Ponožky/Jehly pro injekční stříkačky [i] 07:15 Riziková laboratoř: Nepotopitelné auto [i] 08:10 Špinavé práce 26 [i] 09:05 Výzva pro pravé motorkáře: Rakousko [i] 09:35 Výzva pro pravé motorkáře: Rusko [i] 10:00 Opravdu velké věci: Ohromné koncertní pódium Giant stadionu [i] 10:55 Mimořádné projekty: Obojživelná válečná loď [i] 11:50 Čínské zázraky: Šanghajská přestavba [i] 12:45 Zbraně budoucnosti: Smrtonosná zóna [i] 13:40 Hry s časem: Bomba ze suchého ledu [i] 14:10 Hry s časem: Polykání ohně [i] 14:35 Svět budoucnosti: Inteligence [i] 15:30 Riziková laboratoř: Nepotopitelné auto [i] 16:25 Extrémní výbuchy: Liverpool [i] 17:20 Opravdu velké věci: Ohromné koncertní pódium Giant stadionu [i] 18:15 Mimořádné projekty: Obojživelná válečná loď [i] 19:10 Americká rychlá kola: Corvette z r. 1963 - část 3 [i] 20:05 Pátá rychlost 3 [i] 20:35 Pátá rychlost 4 [i] 21:00 Americký chopper: Motorka pro Darien Lake [i] 21:55 Opravna vraků: Rodinný náklaďák [i] 22:50 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 23:45 Lovci tornád: Noční můra v Dow Street [i] 00:40 Extrémní výbuchy: Liverpool [i] 01:40 Zbraně budoucnosti: Smrtonosná zóna [i] 02:40 Opravdu velké věci: Ohromné koncertní pódium Giant stadionu [i] 03:40 Výzva pro pravé motorkáře: Rakousko [i] 04:05 Opravna vraků: Rodinný náklaďák [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zahrada je hra [i] 05:20 Krásy evropského pobřeží: Útěk do Cádizu [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Nechte to koňovi 06:15 Navštívenka [i] 06:40 Šikulové [i] 06:55 Sezamová angličtina 37,38/52 [i] 07:20 Garfield a přátelé 7/26 [i] 07:45 Let 29 4/30 [i] 08:10 Hurá, škola! 6/26 [i] 08:25 Uličníci [i] 09:45 Ovečka Shaun 17/40 [i] 09:55 Kuchařská pohotovost [i] 10:20 Tři mušketýři 2/2 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:00 Stop [i] 13:10 Království divočiny: Světoběžníci oceánů [i] 13:45 Dobrá rada nad zlato [i] 14:10 Mlčení krahujce 1/8 [i] 15:10 Impromptu [i] 17:00 Měla žlutou stužku [i] 18:40 Evropské pexeso [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Slavnostní zakončení MFF Karlovy [i] 21:20 Tanec s vlky [i] 00:15 Zprávy 00:20 Branky, body, vteřiny 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 10 dní před katastrofou [i] 02:25 13. komnata Petra Rezka [i] 02:50 Kdo drží druhou půlku nebe [i] 03:45 Blues ze Staré Pekárny 04:20 Folklorní magazín [i] 04:40 Keramika Idy Vaculkové [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Recepty na spásu [i] 05:35 Štíty království českého 3/10 [i] 06:00 Tisíc let české myslivosti [i] 06:30 Správy STV 07:00 Utajená řeč peněz [i] 07:20 Opravdová věda 5/6 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Hon na svatého Maura [i] 09:30 Folklorní magazín [i] 09:55 Náš venkov [i] 10:15 ...a tuhle znáte? [i] 10:45 Hledání ztraceného času [i] 11:05 Soukromé století [i] 12:00 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 12:20 Pětka v Pomeranči - letní sestřih [i] 12:50 Sabotáž [i] 13:20 Tomáš Enge a Aston Martin [i] 13:50 Davis Cup 2009 [i] 17:00 Ernie Els [i] 17:25 Po stopách [i] 17:45 O češtině [i] 18:00 Památky na prodej [i] 18:20 Příběhy domů [i] 18:45 Kultura.cz [i] 19:05 Mezi proudy [i] 20:00 Zlatá šedesátá 24/26 [i] 21:00 322 [i] 22:35 Alternativní kultura [i] 23:30 Noc s Andělem [i] 01:00 Dionne Warwick [i] 01:55 Sešli se... [i] 02:55 Na Kloboučku [i] 03:35 Kdo je kdo [i] 04:05 Grotesky [i] 04:30 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Bolek a Lolek 50 [i] 06:00 Baby Looney Tunes 26 [i] 06:25 Admirál Bublina útočí 15 [i] 06:50 Spongebob v kalhotách 6 [i] 07:20 Čarodějky VIII 14 [i] 08:10 HOGO FOGO [i] 09:15 Zlatíčka [i] 10:15 Hollywoodská tajemství [i] 12:00 Zákon podle Canterburyové 1 [i] 12:55 Otec Kondelík a ženich Vejvara [i] 14:40 Vezmi si mou ženu [i] 16:30 Jak napálit advokáta [i] 18:00 Babicovy dobroty [i] 18:35 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Táta na plný úvazek [i] 22:05 Anakonda: Honba za krvavou orchidejí [i] 23:55 Rodina policajtů 2: Zkouška víry [i] 01:30 Novashopping 01:50 Babicovy dobroty [i] 02:20 Zlatíčka [i] 03:45 DO-RE-MI [i] 04:30 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 X-Men: Začátek III 7 [i] 07:00 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka I 12 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 08:00 Fresh Prince IV 6 [i] 08:25 Přátelé VIII 16 [i] 08:55 Autosalon [i] 09:50 Knight Rider I 9 [i] 10:50 Wolffův revír V [i] 11:50 Policejní vyjednavači 11 [i] 12:40 Columbo [i] 14:10 Sníh padá na cedry [i] 16:40 Velký Waldo Pepper [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VIII 17 [i] 20:00 Poslední samuraj [i] 23:10 Světla páteční noci [i] 01:25 Kainova výchova [i] 03:00 Volejte Věštce 04:45 Inspektor Balko 12 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Holky to chtěj taky [i] 07:15 Sladká pomsta [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 13:45 Někdo musí z kola ven [i] 15:20 Hlavní zprávy [i] 17:05 Poslední obrněný vlak [i] 19:15 Malcolm X [i] 22:30 Píseň za chudého chlapce [i] 00:10 Sám v temnotě [i] 02:05 Ďáblův mstitel [i] 03:40 Masoví vrazi, Hannibal Lecter - skutečné příběhy [i] 04:45 Někdo musí z kola ven [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 08:45 Motorismus [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:00 Atletika [i] 11:15 Cyklistika [i] 12:15 Cyklistika [i] 17:30 Atletika [i] 19:00 Biliárd [i] 20:00 Cyklistika [i] 20:15 Motorismus [i] 20:30 Box [i] 22:00 Cyklistika [i] 22:45 Jezdectví [i] 00:15 Bojové sporty [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 24 [i] 06:00 McLeodovy dcery VIII 21 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 22 [i] 08:00 Soudkyně Amy I 3 [i] 09:00 Soudkyně Amy I 4 [i] 10:00 Soudkyně Amy I 5 [i] 11:00 Soudkyně Amy I 6 [i] 12:00 Poslední dny planety Země 1/2 [i] 14:00 Soudkyně Amy VI 13 [i] 15:00 Soudkyně Amy VI 14 [i] 16:00 Foylova válka III 1/4 [i] 18:00 Krutá pravda [i] 20:00 Blondýnka 1/2 [i] 22:00 Foylova válka III 2/4 [i] 00:00 Přísahal jsem pomstu [i] 02:00 McBride: Kdo z vás zabil Martyho? [i] 04:00 Dlouhá cesta zpátky [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Záhady, mýty a legendy [i] 07:05 Příbehy ukryté v obrazech 03 [i] 07:35 Příbehy ukryté v obrazech 04 [i] 08:05 Hvězdný fotbal 02 [i] 09:05 Zázračná planeta 02 [i] 10:05 Geologická pouť 01 [i] 11:05 Meze poznání [i] 12:05 Doktorologie 05 [i] 12:35 Od podlahy s Debbie Travisovou 13 [i] 13:30 Skryté možnosti 27 [i] 14:00 Skryté možnosti 28 [i] 15:30 Řeč hmyzí říše 04 [i] 15:50 Lodě, které změnily svět 01 [i] 16:35 Mistři švindlu 09 [i] 17:10 Lidé a místa na Zemi: Egypt [i] 17:25 Maminka stávkuje 52 [i] 17:55 Maminka stávkuje 53 [i] 18:30 Buď já nebo pes 42 [i] 19:30 Svět hi [i] 20:00 Svět hi [i] 20:30 Tělo v číslech 04 [i] 22:30 Kuchař v první linii 03 [i] 23:35 Pohromy století 31 [i] 00:35 Města ve výškách 03 [i] 01:10 Města ve výškách 04 [i] 01:45 Cesta za přírodními poklady 02 [i] 02:45 Evropou pěšky 03 [i] 03:15 Evropou pěšky 04 [i] 03:45 Místa ve Středomoří 05 [i] 04:55 Buď já nebo pes 42 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:40 U mě dobrý - Film o filmu [i] 06:00 Chilská vesmírná odysea [i] 07:20 Americká kratochvíle [i] 09:05 Přistižen při činu [i] 10:40 Koření života [i] 12:20 Animovaný život [i] 13:40 Velkej biják [i] 15:05 Kněz je poděs [i] 16:35 Hairspray [i] 18:30 Fantastická čtyřka: Silver Surfer [i] 20:00 Gone Baby Gone [i] 21:55 28 týdnů poté [i] 23:30 Stav obležení [i] 01:25 Diane Arbus: Příběh jedné obsese [i] 03:25 Chilská vesmírná odysea [i] 04:45 Ježíš je normální! [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Šťastná rodina [i] 09:25 Už jsme doma? [i] 10:55 Příměří [i] 12:45 Poslední šance [i] 14:25 Před kamerou 28 [i] 14:55 Otisk [i] 16:20 X-Men: Poslední vzdor [i] 18:00 Let 93 [i] 19:30 Seznam [i] 21:00 Saddám: Vzestup a pád 1 [i] 22:00 Berlínské spiknutí [i] 23:45 Hluboko zmražený [i] 01:20 Vycházející slunce [i] 03:25 Znásilnění: Utrpení žen v Kongu [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 5 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 100 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 1 [i] 07:00 Veterinární policie Houston 8 [i] 08:00 Opičí život 5 [i] 08:30 Opičí život 6 [i] 09:00 Ztřeštěná zvířata 5 [i] 09:30 Ztřeštěná zvířata 6 [i] 10:00 Největší extrémy: Největší úspěchy [i] 11:00 Zápisník lovce krokodýlů: Nové Zoo [i] 12:00 Planeta mláďat: Mateřský instinkt [i] 13:00 Planeta mláďat: Lidský zásah [i] 14:00 Planeta mláďat: Záchrana druhu [i] 15:00 Planeta mláďat: Když má příroda volnou ruku [i] 16:00 Planeta mláďat 5 [i] 17:00 Veterinární policie Houston: Šest prašivých voříšků [i] 18:00 Žokejové: Za jakou cenu? [i] 18:30 Žokejové: Vyprchané štěstí [i] 19:00 Surikatí království: Dvojí loajalita [i] 19:30 Opičí život 7 [i] 20:00 Neuvěřitelné cestování se Stevem Leonardem: Putování s karibu