Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Herkules I. 3/13 [i] 09:50 V siedmom nebi X. 3/22 [i] 10:40 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 8/22 [i] 11:30 Veronika Marsová II. 8/22 [i] 12:20 Bláznivý Jimov život IV. 10/27 [i] 12:45 8 jednoduchých pravidiel III. 19-20/24 [i] 13:35 Čarodejnice VI. 10/23 [i] 14:25 Bez stopy I. 10/23 [i] 15:15 Čistá láska 161-162/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex VII. 7/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 SUSEDIA [i] 20:45 Obávaný bojovník [i] 22:45 Air Force One [i] 01:05 Sťahujúca sa slučka [i] 03:05 Obávaný bojovník [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Seychely 5/6 [i] 05:45 Kto šetrí, má za 3 [i] 06:05 Zvláštna rodinka 10/26 [i] 06:30 Sherm 19/28 [i] 06:45 Sherm 20/28 [i] 07:00 Ranný magazín [i] 08:35 Materské znamienko 3/7 [i] 09:10 Hannah Montana I. 10/26 [i] 09:35 Večne nespokojní I. 10/22 [i] 10:25 Špiónky 10/40 [i] 11:10 Policajti z prístavu III. 14/26 [i] 12:00 Sila lásky I. 137 [i] 12:50 Sila lásky I. 138 [i] 13:40 Obchod so šťastím 10 [i] 14:15 Kaviareň Slávia [i] 14:55 Duel [i] 15:20 Duel [i] 15:50 Rany lásky 47/130 [i] 16:40 Rany lásky 48/130 [i] 17:25 Largo 10/39 [i] 18:10 Domáci majstri [i] 18:15 Večerníček [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Uragán [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dnes vás baví Senzi Senzus [i] 21:25 Takí sme boli [i] 22:35 Hunter: Opäť v akci [i] 00:05 Ochranca 47/65 [i] 00:50 Prípad pre Samanthu 71 [i] 01:40 Seychely 5/6 [i] 02:25 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:45 Sila lásky I. 137 [i] 03:35 Sila lásky I. 138 [i] 04:25 Slovensko dnes [i] 04:40 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Správy STV [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy a komentáre [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence I. 13/17 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 10:30 Leto s telkou: [i] 10:40 Bolo raz jedno teliatko 10/13 [i] 10:45 Kuko z archívu [i] 11:15 Sládkova abeceda [i] 11:25 Pesničky z Hviezdičky [i] 11:40 Planéta Zem zhora 1/8 [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:50 Piesne domova [i] 13:15 Veľké záhady [i] 13:45 Vesmírne laboratórium [i] 14:30 Siesta z archívu: [i] 15:25 Hudobné spomienky [i] 16:25 Tempo [i] 16:40 Televíkend [i] 17:10 Huby [i] 17:20 Ktosi je za dverami [i] 18:40 Kaleidoskop 3/33 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 5000 rokov čínskej civilizácie 7/12 [i] 21:00 GEN.sk [i] 21:15 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Nočný filmový klub [i] 23:25 Bratia a sestry I. 10/23 [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy STV [i] 01:05 Správy - Hírek [i] 01:15 Správy a komentáre [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 KRIMI NOVINY 06:00 Indaba [i] 06:20 Nikdy nehovor nikdy [i] 07:00 KRIMI NOVINY 07:30 NOVINY TV JOJ 08:00 PROMI NOVINY [i] 08:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 6 [i] 09:00 Letná výhra [i] 11:00 Profesionáli II. 12 [i] 12:00 Acapulco H. E. A. T. 12 [i] 12:50 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 13 [i] 13:40 Prison Break II: Útek z väzenia II. 8 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka New York II. 7 [i] 15:20 Tru Calling 26/26 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 7 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. 8 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Profesionáli 6 [i] 20:45 Objekt túžby [i] 23:00 Stopy vraha [i] 01:20 C. S. I. : Kriminálka New York II. [i] 02:00 Tru Calling [i] 02:45 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. [i] 03:25 Acapulco H. E. A. T. [i] 04:10 Nič len pravda [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Doktor z hôr VI. 14 [i] 06:30 Rosalinda 72,73 [i] 08:00 Pobrežná hliadka X. 7,8 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 91 [i] 11:00 Doktor z hôr VI. 15/15 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 13:40 Príbeh Elizabeth Taylorovej 1/2 [i] 15:15 Na doraz [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Rosalinda 74,75 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 "Synové a dcery Jakuba skláře" 1/13 [i] 21:00 Siska 39 [i] 22:00 "Den pro mou lásku" [i] 23:45 Derrick II. 91 [i] 00:45 Pobrežná hliadka X. [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 14/31 [i] 07:00 All Saints VI. 32/43 [i] 07:55 Zoom 49/155 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 16/22 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 10/20 [i] 10:00 Ďáblův sluha 4/18 [i] 10:55 Zoom 49/155 [i] 11:00 Vodní krysy IV. 14/31 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 16/22 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 10/20 [i] 15:00 Umíte tančit? III. 4/24 [i] 16:00 Vodní krysy IV. 15/31 [i] 17:00 All Saints VI. 33/43 [i] 17:55 Zoom 49/155 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 17/22 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 11/20 [i] 20:00 Umíte tančit? III. 5/24 [i] 21:00 Těžko splnitelné sliby [i] 23:00 Painkiller Jane 20/22 [i] 23:55 Zoom 49/155 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 All Saints VI. 33/43 [i] 02:00 Těžko splnitelné sliby [i] 03:40 Painkiller Jane 20/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Soutěž stavitelů motorek: Jesse Rooke vs. Ron Finch [i] 06:00 Masivní stroje: Nákladní automobily [i] 06:25 Pátá rychlost 10 [i] 06:50 Americký chopper: Motorka Billa Murraye - část 1 [i] 07:45 Zbraně budoucnosti: Vypátrat a zničit [i] 08:40 Bořiči mýtů: Pohřbení v betonu [i] 09:35 Jak se to dělá: Balónky/Tapety/Bramborové hranolky/Žárovky [i] 10:05 Jak se to dělá: Sirky/Koně z kolotoče/Jemný porcelán/Palivové nádrže [i] 10:30 Nejsmrtelnější úlovek: Nadějné vyhlídky [i] 11:25 Špinavé práce: Chovatel vepřů [i] 12:20 Opravna vraků: Omámený [i] 13:15 Americký chopper: Motorka Billa Murraye - část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 1 [i] 14:35 Opravdu to přežili: Volný pád hořícího letadla [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 2 [i] 15:30 Miami Ink: Sbohem Bridgette [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Dobrý rybolov [i] 17:20 Špinavé práce: Třídič pohlaví kuřat [i] 18:15 Bořiči mýtů: Močení na třetí kolejnici [i] 19:10 Jak se to dělá: Nádobí z varného skla/Mýdlové kostky/Ocelové sudy/Požárnické uniformy [i] 19:40 Jak se to dělá: Patelky/Dřevěné kajaky/Sekačky na trávu/Zlaté řetízky [i] 20:05 Zbraně budoucnosti: Ochranná výzbroj [i] 21:00 Riziková laboratoř: Nepotopitelné auto [i] 21:55 Jediná cesta úniku: Ptačí hrozba [i] 22:25 Hry s časem: Polykání ohně [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 25 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Potopení lodi Oceanos [i] 23:45 Opravna vraků: Veteš v kufru [i] 00:40 Soutěž stavitelů motorek: Russel Mitchell vs. Detroitští bratři [i] 01:40 Riziková laboratoř: Nepotopitelné auto [i] 02:40 Bořiči mýtů: Močení na třetí kolejnici [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 25 [i] 04:05 Jak se to dělá: Nádobí z varného skla/Mýdlové kostky/Ocelové sudy/Požárnické uniformy [i] 04:35 Jak se to dělá: Patelky/Dřevěné kajaky/Sekačky na trávu/Zlaté řetízky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Pošťák Pat II. 8/26 [i] 08:45 Mirabelino domácí kino 8/26 [i] 09:00 Rudolf Těsnohlídek - Liška 2/6 [i] 09:20 Chvilky s Miroslavem Horníčkem a jeho přáteli 2/5 [i] 09:50 Hudební profil - Karel Zich [i] 10:20 Postřehy odjinud [i] 10:25 Halabalašou [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Z Divadélka pod věží [i] 13:35 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 13:45 Návrat do ráje II 14/22 [i] 14:35 Krásy evropského pobřeží: Útěk do Cádizu [i] 14:40 Simpsonovi XVIII 7/22 [i] 15:05 Benjamin Kvítko 11/26 [i] 15:30 Let 29 4/30 [i] 15:55 Ovečka Shaun 2/40 [i] 16:00 Daleká cesta za domovem 19/39 [i] 16:25 Bludiště [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Ondřejova filmová škola [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Skákavka dubová [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Dobrodružství kriminalistiky 6/26 [i] 20:55 13. komnata Petra Rezka [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě IV 15/18 [i] 22:45 Festivalové vteřiny 2009 [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:05 Rushmore [i] 00:35 Losování Euromiliony 00:40 Návrat do ráje II 14/22 [i] 01:25 Všechnopárty [i] 02:10 Události v regionech [i] 02:35 Události v regionech Brno 03:00 Události v regionech Ostrava [i] 03:25 Regiony ČT24 03:55 Krásný ztráty [i] 04:30 Jak se bydlí s historií [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hledám práci [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Památky na prodej [i] 09:50 Osudové okamžiky [i] 10:05 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:35 Můj dům, můj Braník [i] 11:05 Království za koně 2/9 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Služby v našich službách [i] 12:40 Na plovárně s Terry Gilliamem [i] 13:05 Výpravy [i] 13:25 Pytlíkov [i] 13:35 Šikulové [i] 13:50 Nová dobrodružství Černého Bleska 1/26 [i] 14:20 Evropa dnes [i] 14:50 Davis Cup 2009 [i] 21:00 Žena svéhlavá [i] 22:00 Ohlédnutí za Pražským jarem 2009 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Golfmagazín [i] 23:35 Zuřivý Jan Rejžek [i] 00:25 Ženský hlas [i] 00:50 Ženy na přelomu tisíciletí 2/10 [i] 01:45 Simpsonovi XVIII 7/22 [i] 02:10 Hledám práci [i] 02:30 Po stopách [i] 02:45 Co mám dělat, když...? [i] 03:00 Hledání ducha kraje [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 100 [i] 09:25 Cordierovi, soudce a policajt 3 [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:30 Nová cestománie [i] 12:00 Lenssen & spol. [i] 12:25 Komisař Rex V 14 [i] 13:20 Ženatý se závazky 106, 107 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 28 [i] 15:15 Hvězdná brána X 8 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino V 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa 10 [i] 17:50 Vražedná čísla III 13 [i] 18:40 Kriminálka Las Vegas 11 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Muž se železnou maskou [i] 22:40 Podezření nula [i] 00:25 Nahé hříchy [i] 01:50 Novashopping 02:10 Tabu [i] 03:00 Rychlý prachy [i] 04:05 DO-RE-MI [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Tutenstein I 2 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:45 Deník zasloužilé matky III 5 [i] 08:10 Přátelé VIII 15 [i] 08:35 M*A*S*H 123 [i] 09:00 M*A*S*H 124 [i] 09:30 Policie - New York VIII 4 [i] 10:25 Případ pro Sam II 20 [i] 11:20 To je vražda, napsala VIII 18 [i] 12:15 Drzá Jordan III 4 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky III 6 [i] 13:30 Sabrina - mladá čarodějnice VI 8 [i] 14:00 Muži na stromech I 14 [i] 14:55 Chirurgové I 10 [i] 15:50 Život s Mikeym [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VIII 16 [i] 20:00 Harry Potter a Ohnivý pohár [i] 23:10 Riddick - Kronika temna [i] 01:25 Smrtelné nebezpečí [i] 03:10 Volejte Věštce 04:55 Medicopter 117 II 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Seržant Pepper [i] 07:25 Holky to chtěj taky [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Holky to chtěj taky [i] 13:30 Padělatel [i] 15:00 Sladká pomsta [i] 16:30 George Washington [i] 18:00 Mezi námi právníky [i] 19:35 Poslední obrněný vlak [i] 21:45 Zabít nebo zemřít: Hráči - série sedmá [i] 23:20 Ďáblův mstitel [i] 00:55 Útočná Síla T [i] 02:35 Vzácný gen [i] 04:15 Padělatel [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Cyklistika [i] 11:00 Atletika [i] 12:45 Cyklistika [i] 13:45 Cyklistika [i] 17:30 Atletika [i] 19:00 Fotbal [i] 20:00 Cyklistika [i] 20:15 Motorismus [i] 20:30 Armwrestling [i] 21:00 Strongest Man [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Atletika [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 22 [i] 06:00 Dotek anděla III 23 [i] 07:00 Dotek anděla III 24 [i] 08:00 McLeodovy dcery IV 5 [i] 09:00 Soudkyně Amy I 5 [i] 10:00 Obyčejné zázraky [i] 12:00 McLeodovy dcery IV 6 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 6 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Mrtvola ve studni [i] 16:00 Ochránce II 22 [i] 17:00 Drzá Jordan VI 5 [i] 18:00 Rtěnka [i] 20:00 Foylova válka III 1/4 [i] 22:00 Blondýnka 1/2 [i] 00:00 Moc a láska [i] 02:00 Jack [i] 04:00 Dotek anděla III 23 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Coxy na dovolené 29 [i] 06:30 Coxy na dovolené 30 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 15 [i] 08:00 Co nevíte o teniskách [i] 09:00 Od podlahy s Debbie Travisovou 07 [i] 09:55 Maminka stávkuje 33 [i] 10:35 Maminka stávkuje 34 [i] 11:10 Svět na talíři 05 [i] 12:15 Co nevíte o teniskách [i] 13:15 Příběh o Indii 05 [i] 14:20 Coxy na dovolené 29 [i] 14:50 Coxy na dovolené 30 [i] 15:20 Muž divočiny 19 [i] 16:20 Od podlahy s Debbie Travisovou 07 [i] 17:10 Svět na talíři 05 [i] 18:10 Zvířecí rekordmani 15 [i] 19:10 Maminka stávkuje 33 [i] 19:45 Maminka stávkuje 34 [i] 20:20 Dítě naší doby 23 [i] 21:30 Michael Schumacher [i] 22:30 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 01 [i] 23:25 Rozhodující bitvy 02 [i] 00:30 Dítě génius 01 [i] 01:10 Limity měst: Toulouse [i] 01:30 Audrey Hepburn: Kouzelná Audrey [i] 02:30 Místa ve Středomoří 08 [i] 03:40 Rozhodující bitvy 02 [i] 04:35 Interiéry 10 [i] 04:55 Michael Schumacher [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Edith Piaf [i] 08:15 Cinema, Cinema, Cinema 28 [i] 08:40 Dokonalý trik [i] 10:45 Věřte mi [i] 12:30 Vibrace [i] 14:10 Kouzelná romance [i] 15:55 Noc s králem [i] 17:55 Uranya [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 29 [i] 20:00 Divočáci [i] 21:40 Poslední skotský král [i] 23:40 Takoví normální puberťáci [i] 01:15 Red [i] 02:45 Statečné srdce [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Dannyho parťáci 3 [i] 12:00 Robin Hood [i] 13:40 Superpes [i] 15:00 Na ostří nože [i] 16:55 Obchod století [i] 18:15 Dobrý ročník [i] 20:10 Šprti [i] 22:00 Motel smrti [i] 23:25 Flight Of The Conchords II. : Dobrá příležitost 1 [i] 23:55 Když se smůla lepí na paty [i] 01:20 Blízká setkání třetího druhu [i] 03:25 Annie Leibovitz: Život objektivem [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 4 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 10 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 11 [i] 07:00 Lovec krokodýlů: Lovec krokodýlů (2. část) [i] 08:00 Opičí branže 2 [i] 08:30 Opičí branže 3 [i] 09:00 Veterinární policie Houston: Farma na hřbitově [i] 10:00 Zápisník lovce krokodýlů: Hvězdy a kanadské žertíky 1 [i] 11:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 4 [i] 11:30 Ztřeštěná zvířata: Vypravěč [i] 12:00 Cesta života: Společný život [i] 13:00 Zvířecí policie 5 [i] 14:00 Corwinovo poslání: Šimpanzí politika (týmová práce) [i] 15:00 Nová generace veterinářů se Stevem Irwinem: Grizzly [i] 16:00 SOS živočišné říše 5 [i] 16:30 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Nové problémy [i] 17:00 Veterinární policie Detroit: Zařezaný řetěz [i] 18:00 Záchrana australských zvířat: Záchrana krokodýla [i]