Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Herkules I. 2/13 [i] 09:55 V siedmom nebi X. 2/22 [i] 10:45 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 7/22 [i] 11:35 Veronika Marsová II. 7/22 [i] 12:25 Bláznivý Jimov život IV. 9/27 [i] 12:50 8 jednoduchých pravidiel III. 17-18/24 [i] 13:40 Čarodejnice VI. 9/23 [i] 14:30 Bez stopy I. 9/23 [i] 15:15 Čistá láska 159-160/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex VII. 6/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Poisťovňa šťastia II. 6/13 [i] 21:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 2/19 [i] 22:15 Čierny jastrab zostrelený [i] 00:55 Alias IV. 6/22 [i] 01:45 E-Ring: Pentagón - krídlo E [i] 02:35 Život s Bonnie II. [i] 02:55 Wolffov revír I. 6/26 [i] 03:50 Komisár Rex VII. 6/13 [i] 04:35 Sophia - nevesta proti svojej vôli 15-16/65 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Kto šetrí, má za 3 [i] 05:20 Seychely 4/6 [i] 06:05 Zvláštna rodinka 9/26 [i] 06:30 Sherm 17/28 [i] 06:40 Sherm 18/28 [i] 07:00 Ranný magazín [i] 08:35 Materské znamienko 2/7 [i] 09:10 Hannah Montana I. 9/26 [i] 09:35 Večne nespokojní I. 9/22 [i] 10:25 Špiónky 9/40 [i] 11:10 Policajti z prístavu III. 13/26 [i] 12:00 Sila lásky I. 135 [i] 12:50 Sila lásky I. 136 [i] 13:40 Obchod so šťastím 9 [i] 14:15 Kaviareň Slávia [i] 14:55 Duel [i] 15:20 Duel [i] 15:50 Rany lásky 45/130 [i] 16:40 Rany lásky 46/130 [i] 17:25 Largo 9/39 [i] 18:10 Domáci majstri [i] 18:15 Večerníček [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Uragán [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Capri 25/25 [i] 22:05 Zábava nikdy nekončí [i] 23:35 Ochranca 46/65 [i] 00:25 Prípad pre Samanthu 70 [i] 01:10 Seychely 4/6 [i] 01:55 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:20 Sila lásky I. 135 [i] 03:05 Sila lásky I. 136 [i] 03:55 Slovensko dnes [i] 04:10 Správy STV [i] 04:35 Góly body sekundy [i] 04:45 Eurovirtuál [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Správy STV [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy a komentáre [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence I. 12/17 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 10:30 Leto s telkou: [i] 10:40 Bolo raz jedno teliatko 9/13 [i] 10:45 Kuko z archívu [i] 11:15 Sládkova abeceda [i] 11:25 Pesničky z Hviezdičky [i] 11:35 Vyber si svoj dokument - o prírode [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:10 Piesne domova [i] 13:35 Totálne fenomenálne 5/21 [i] 13:55 Encyklopédia slovenských obcí [i] 14:15 Megastavby II. [i] 15:10 Siesta z archívu: [i] 15:55 Polícia [i] 16:05 Hudobné spomienky [i] 17:10 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:40 Ktosi je za dverami [i] 18:40 Veľké záhady [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Planéta Zem zhora 1/8 [i] 20:50 Família [i] 21:20 Osobnosti [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Noc v archíve [i] 23:25 Bratia a sestry I. 9/23 [i] 00:05 Ryby, rybky, rybičky [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy STV [i] 01:30 Správy - Hírek [i] 01:40 Správy a komentáre [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI NOVINY 05:55 Indaba [i] 06:20 Nikdy nehovor nikdy [i] 07:00 KRIMI NOVINY 07:30 NOVINY TV JOJ 08:00 PROMI NOVINY [i] 08:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 5 [i] 09:00 Letná výhra [i] 11:00 Profesionáli II. 11 [i] 12:00 Acapulco H. E. A. T. 11 [i] 12:50 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 12 [i] 13:40 Prison Break: Útek z väzenia II. 7 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka New York II. 6 [i] 15:20 Tru Calling 25 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 6 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. 7 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Vyjednávači 6 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 3 [i] 21:45 V mene spravodlivosti 3 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:20 Kámo, kde mám fáro? [i] 01:00 Tru Calling [i] 01:40 Vyjednávači [i] 02:35 Nič len pravda [i] 03:25 Noc plná lásky [i] 04:45 V. I. P. I [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Doktor z hôr VI. 13 [i] 06:30 Rosalinda 70,71 [i] 08:00 Pobrežná hliadka X. 5,6 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 90 [i] 11:00 Doktor z hôr VI. 14 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 13:40 Dlhopisy lásky [i] 15:15 Manželské záležitosti [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Rosalinda 72,73 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Na doraz [i] 21:35 Lampa [i] 00:00 Derrick II. 90 [i] 01:00 Pobrežná hliadka X. [i] 02:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 13/31 [i] 07:00 All Saints VI. 31/43 [i] 07:55 Zoom 49/155 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 15/22 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 9/20 [i] 10:00 Ďáblův sluha 3/18 [i] 10:55 Zoom 49/155 [i] 11:00 Vodní krysy IV. 13/31 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 15/22 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 9/20 [i] 15:00 Umíte tančit? III. 3/24 [i] 16:00 Vodní krysy IV. 14/31 [i] 17:00 All Saints VI. 32/43 [i] 17:55 Zoom 49/155 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 16/22 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 10/20 [i] 20:00 Umíte tančit? III. 4/24 [i] 21:00 Kriminálka z pobřeží 4/20 [i] 22:00 The Shield - Policejní odznak VII. 2/13 [i] 23:00 Painkiller Jane 19/22 [i] 23:55 Zoom 49/155 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 All Saints VI. 32/43 [i] 02:00 Kriminálka z pobřeží 4/20 [i] 02:50 The Shield - Policejní odznak VII. 2/13 [i] 03:40 Painkiller Jane 19/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Soutěž stavitelů motorek: Billy Lane vs. Mike Brown [i] 06:00 Masivní stroje: Lodě [i] 06:25 Pátá rychlost 9 [i] 06:50 Americký chopper: Motorka Sunoco - část 2 [i] 07:45 Zbraně budoucnosti: Síla strachu [i] 08:40 Bořiči mýtů: Most, po kterém se nesmí pochodovat [i] 09:35 Jak se to dělá: Silent-bloky/Bonbóny Jawbreakers/Pláště bubnů/Bubny [i] 10:00 Jak se to dělá: Zapalovače/Modely dinosaurů/Hokejové puky/Vysokotlakové válce [i] 10:30 Nejsmrtelnější úlovek: Muž přes palubu [i] 11:25 Špinavé práce: Inspektor kanalizací [i] 12:20 Opravna vraků: Maminčin miláček [i] 13:15 Americký chopper: Motorka Billa Murraye - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 10 [i] 14:35 Opravdu to přežili: Útok velryby [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 24 [i] 15:30 Miami Ink: Kat a Ami tetují armádu [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Nadějné vyhlídky [i] 17:20 Špinavé práce: Chovatel vepřů [i] 18:15 Bořiči mýtů: Pohřbení v betonu [i] 19:10 Jak se to dělá: Balónky/Tapety/Bramborové hranolky/Žárovky [i] 19:40 Jak se to dělá: Sirky/Koně z kolotoče/Jemný porcelán/Palivové nádrže [i] 20:05 Zbraně budoucnosti: Vypátrat a zničit [i] 21:00 Sérioví vrazi: Yorkšírský rozparovač [i] 21:55 Ženy vražedkyně: Osudová přitažlivost [i] 22:50 Skutečná volání pohotovosti 18 [i] 23:20 Skutečná volání pohotovosti: Neopouštěj mě [i] 23:45 Opravna vraků: Omámený [i] 00:40 Soutěž stavitelů motorek: Jesse Rooke vs. Ron Finch [i] 01:40 Sérioví vrazi: Yorkšírský rozparovač [i] 02:40 Bořiči mýtů: Pohřbení v betonu [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 2 [i] 04:05 Jak se to dělá: Balónky/Tapety/Bramborové hranolky/Žárovky [i] 04:35 Jak se to dělá: Sirky/Koně z kolotoče/Jemný porcelán/Palivové nádrže [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Království za koně 2/9 [i] 05:20 Počesku [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Pošťák Pat II. 7/26 [i] 08:45 Mirabelino domácí kino 7/26 [i] 09:00 Měsíční víla [i] 09:45 Jak Kačenka hledala tátu [i] 10:25 Kaviár jen pro přátele [i] 11:30 Když náš táta hrál [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Bylo nás šest 2/6 [i] 13:30 Medicína pro 21. století [i] 13:45 Návrat do ráje II 13/22 [i] 14:35 Doktorka Quinnová II 9/27 [i] 15:25 Kašmír a Ladak 2/4 [i] 15:45 Výpravy [i] 16:05 Pytlíkov [i] 16:15 Šikulové [i] 16:30 Animované písničky [i] 16:35 Pošťák Pat II. 8/26 [i] 16:50 Mirabelino domácí kino 8/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Služby v našich službách [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Trojmezná [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Komisař Moulin [i] 21:35 Dobře naladěná kytara [i] 22:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:35 Festivalové vteřiny 2009 [i] 22:45 Avignonské proroctví 1/8 [i] 23:40 Blues ze Staré Pekárny [i] 00:20 Návrat do ráje II 13/22 [i] 01:10 Bolkoviny [i] 02:00 Pětka v Pomeranči - letní sestřih [i] 02:30 Sabotáž [i] 02:55 Události v regionech [i] 03:20 Události v regionech Brno 03:45 Události v regionech Ostrava [i] 04:10 Regiony ČT24 04:35 Osudové okamžiky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 05:20 U nás v Evropě [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letadlová loď Dwight D. Eisenhower [i] 10:35 Rodinné křižovatky [i] 11:05 Zatopené osudy [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kuchařská pohotovost [i] 12:30 Michaelovy experimenty [i] 12:40 Rozhlédni se, člověče 7/15 [i] 13:00 Dvaasedmdesát jmen české historie [i] 13:20 O princi Truhlíkovi [i] 14:20 Islandská peříčka [i] 14:50 Genji [i] 15:05 Toulavá kamera [i] 15:35 Království divočiny: Světoběžníci oceánů [i] 16:05 Prizma [i] 16:25 Tisíc let české myslivosti [i] 17:00 Svaté srdce [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Alternativní kultura [i] 20:00 Soukromé století [i] 20:55 Historie.eu [i] 21:45 Milost pro monarchii [i] 22:15 Může to být i vaše dítě [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Eros [i] 00:50 Hledání revoluce [i] 01:45 Barbara Frittoli, soprán z Milána [i] 02:05 POP ART 02:40 Co mám dělat, když...? [i] 03:00 Gipsy.cz [i] 03:55 Svatojánské Navalis 2009 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 99 [i] 09:25 Celesta ve městě [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:30 Nová cestománie [i] 12:00 Lenssen & spol. [i] 12:30 Komisař Rex V 13 [i] 13:25 Ženatý se závazky 104, 105 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 27 [i] 15:15 Hvězdná brána X 7 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino V 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa 9 [i] 17:50 Vražedná čísla III 12 [i] 18:40 Kriminálka Las Vegas 10 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Dobrodružství Poseidonu 2/2 [i] 21:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VI 4 [i] 22:35 Zloději paměti [i] 00:20 Kriminálka New York 6 [i] 01:05 Novashopping 01:25 15 let TV Nova [i] 02:20 Paškál [i] 03:15 Áčko [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Tutenstein I 1 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:45 Deník zasloužilé matky III 4 [i] 08:10 Přátelé VIII 14 [i] 08:35 M*A*S*H 121 [i] 09:00 M*A*S*H 122 [i] 09:30 Policie - New York VIII 3 [i] 10:20 Případ pro Sam II 19 [i] 11:10 To je vražda, napsala VIII 17 [i] 12:05 Drzá Jordan III 3 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky III 5 [i] 13:30 Sabrina - mladá čarodějnice VI 7 [i] 14:00 Muži na stromech I 13 [i] 14:55 Chirurgové I 9 [i] 15:50 Maska junior [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VIII 15 [i] 20:00 Letiště 6 [i] 21:10 Zoufalé manželky IV 8 [i] 22:10 Myšlenky zločince I 19 [i] 23:05 Instinkt zabijáka 10 [i] 23:55 Wolffův revír I 6 [i] 00:50 Volejte Věštce 02:40 Výklad snů 03:35 Medicopter 117 II 1 [i] 04:25 Carusošou [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Tetovaná Tereza [i] 06:55 Střelba na psy [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Seržant Pepper [i] 13:40 Dokonalí andílkové [i] 15:15 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 17:00 Tajnosti [i] 18:35 Hlavní zprávy [i] 20:20 George Washington [i] 21:50 Voodoo: Umění ďábla [i] 23:30 Útočná Síla T [i] 01:10 Předmět lásky [i] 02:40 Projekt Viper [i] 04:10 Dokonalí andílkové [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Jezdectví [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:30 Fotbal [i] 12:00 Atletika [i] 13:15 Cyklistika [i] 14:15 Cyklistika [i] 17:30 Atletika [i] 19:30 Armwrestling [i] 20:15 Bojové sporty [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Pro Wrestling [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 20 [i] 06:00 Dotek anděla III 21 [i] 07:00 Dotek anděla III 22 [i] 08:00 McLeodovy dcery IV 4 [i] 09:00 Soudkyně Amy I 4 [i] 10:00 Sama na lásku [i] 12:00 McLeodovy dcery IV 5 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 5 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Tajemné kruhy v obilí [i] 16:00 Ochránce II 21 [i] 17:00 Drzá Jordan VI 4 [i] 18:00 Sama na lásku 5 [i] 21:00 Ochránce II 20 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 5 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru: Mrtvola ve studni [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 5 [i] 02:00 Hrátky s nebezpečím [i] 04:00 Dotek anděla III 21 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Coxy na dovolené 27 [i] 06:30 Coxy na dovolené 28 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 14 [i] 08:00 Vzpruha pro tělo 25 [i] 08:30 Vzpruha pro tělo 26 [i] 09:00 Od podlahy s Debbie Travisovou 06 [i] 09:55 Maminka stávkuje 31 [i] 10:35 Maminka stávkuje 32 [i] 11:10 Svět na talíři 04 [i] 12:15 Vzpruha pro tělo 25 [i] 12:45 Vzpruha pro tělo 26 [i] 13:15 Příběh o Indii 04 [i] 14:20 Coxy na dovolené 27 [i] 14:50 Coxy na dovolené 28 [i] 15:20 Muž divočiny 18 [i] 16:20 Od podlahy s Debbie Travisovou 06 [i] 17:10 Svět na talíři 04 [i] 18:10 Zvířecí rekordmani 14 [i] 19:10 Maminka stávkuje 31 [i] 19:45 Maminka stávkuje 32 [i] 20:20 Dítě naší doby 22 [i] 21:25 Lewis Hamilton [i] 22:25 Jetstream 08 [i] 23:25 Rozhodující bitvy 01 [i] 00:25 Dítě naší doby 23 [i] 01:35 Záhada stradivárek [i] 02:35 Místa ve Středomoří 07 [i] 03:40 Rozhodující bitvy 01 [i] 04:35 Interiéry 09 [i] 04:55 Lewis Hamilton [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Trůn pro mořskou pannu [i] 07:30 Lord Longford [i] 09:00 Cinema, Cinema, Cinema 28 [i] 09:25 MIG 21 - Live Show [i] 10:30 Eragon [i] 12:10 Edith Piaf [i] 14:25 Dokonalý trik [i] 16:35 Věřte mi [i] 18:20 Wing Commander [i] 20:00 Hank a Mike [i] 21:25 Já, legenda [i] 23:05 Pod povrchem [i] 01:10 Mistři Hazzardu: Jak to začalo [i] 02:45 Hank a Mike [i] 04:10 Já, legenda [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Okamžik zlomu [i] 11:55 Danielle Steelová: Přístav bezpečí [i] 13:45 Betsyina svatba [i] 15:20 Rocky Balboa [i] 17:00 Dr. Dolittle [i] 18:25 Dannyho parťáci 3 [i] 20:25 Žena pro dva muže [i] 22:00 Lady Jane [i] 23:40 Města plná sexu 4 [i] 00:40 Vstupní brána