Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Herkules I. 1/13 [i] 09:50 V siedmom nebi X. 1/22 [i] 10:40 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 6/22 [i] 11:30 Veronika Marsová II. 6/22 [i] 12:20 Bláznivý Jimov život IV. 8/27 [i] 12:45 8 jednoduchých pravidiel III. 15-16/24 [i] 13:35 Čarodejnice VI. 8/23 [i] 14:25 Bez stopy I. 8/23 [i] 15:15 Čistá láska 157-158/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex VII. 5/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Inga Lindströmová: Dedič z Granlundy [i] 21:55 V dobrej spoločnosti [i] 00:00 Alias IV. 5/22 [i] 00:50 E-Ring: Pentagón - krídlo E [i] 01:40 Život s Bonnie II. [i] 02:20 Wolffov revír I. 5/26 [i] 03:25 TELEVÍZNE NOVINY [i] 03:45 Komisár Rex VII. 5/13 [i] 04:35 Sophia - nevesta proti svojej vôli 13-14/65 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Seychely 3/6 [i] 05:45 Kto šetrí, má za 3 [i] 06:05 Zvláštna rodinka 8/26 [i] 06:30 Sherm 15/28 [i] 06:40 Sherm 16/28 [i] 07:00 Ranný magazín [i] 08:35 Materské znamienko 1/7 [i] 09:10 Hannah Montana I. 8/26 [i] 09:40 Večne nespokojní I. 8/22 [i] 10:30 Špiónky 8/40 [i] 11:10 Policajti z prístavu III. 12/26 [i] 12:00 Sila lásky I. 133 [i] 12:50 Sila lásky I. 134 [i] 13:40 Obchod so šťastím 8 [i] 14:15 Kaviareň Slávia [i] 15:00 Duel [i] 15:25 Duel [i] 15:55 Rany lásky 43/130 [i] 16:40 Rany lásky 44/130 [i] 17:25 Largo 8/39 [i] 18:10 Domáci majstri [i] 18:15 Večerníček [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Uragán [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dr.House III. 10/24 [i] 21:00 Dr.House III. 11/24 [i] 21:50 Ronin [i] 23:50 Ochranca 45/65 [i] 00:35 Prípad pre Samanthu 69 [i] 01:25 Seychely 3/6 [i] 02:10 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:30 Sila lásky I. 133 [i] 03:20 Sila lásky I. 134 [i] 04:15 Slovensko dnes [i] 04:25 Správy STV [i] 04:50 Góly body sekundy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Správy STV [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy a komentáre [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence I. 11/17 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 10:30 Leto s telkou: [i] 10:40 Bolo raz jedno teliatko 8/13 [i] 10:45 Kuko z archívu [i] 11:15 Sládkova abeceda [i] 11:25 Pesničky z Hviezdičky [i] 11:40 Impérium. Vzostup a pád veľkých ríší 1/4 [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:15 Piesne domova [i] 13:40 Zelená šanca [i] 13:55 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 18/26 [i] 14:20 Diagnóza 143 [i] 14:45 Vesmírne laboratórium [i] 15:35 Siesta z archívu: [i] 16:15 Nestárnuce melódie 5/5 [i] 16:50 Maďarský magazín [i] 17:20 Ktosi je za dverami [i] 18:50 Totálne fenomenálne 5/21 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Vyber si svoj dokument - o prírode [i] 20:35 Ženy o ženách [i] 21:05 O čom je život podľa... Záviša Bochníčka [i] 21:20 Slováci na slovíčko [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Letné lásky na Dvojke: [i] 23:00 Bratia a sestry I. 8/23 [i] 23:40 Maďarský magazín [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy STV [i] 01:05 Správy - Hírek [i] 01:15 Správy a komentáre [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 V. I. P. I [i] 06:00 Indaba [i] 06:20 Nikdy nehovor nikdy [i] 07:00 KRIMI NOVINY 07:30 NOVINY TV JOJ 08:00 PROMI NOVINY [i] 08:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 4 [i] 09:00 Letná výhra [i] 11:00 Profesionáli II. 10 [i] 12:00 Acapulco H. E. A. T. 10 [i] 12:50 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 11 [i] 13:40 Prison Break II: Útek z väzenia II. 6 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka New York II. 5 [i] 15:20 Tru Calling 24 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 5 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. 6 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Profesionáli 5 [i] 21:00 Kriminálka San Francisco 3 [i] 22:00 Kosti II 19 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:30 Dexter 19 [i] 00:30 Mafia 2 [i] 01:20 Črepiny [i] 01:55 Tru Calling [i] 02:35 Dexter [i] 03:30 Kriminálka San Francisco [i] 04:15 Mafia [i] 04:55 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Doktor z hôr VI. 12 [i] 06:30 Rosalinda 68,69 [i] 08:00 Pobrežná hliadka X. 3,4 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 89 [i] 11:00 Doktor z hôr VI. 13 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 13:10 Linda 2 [i] 14:20 Inžinierska odysea 3 [i] 15:15 Vraždy v Midsomeri IX. 2 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Rosalinda 70,71 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Romantická streda: Manželské záležitosti [i] 21:35 Dlhopisy lásky [i] 23:10 Derrick II. 89 [i] 00:10 Pobrežná hliadka X. [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 12/31 [i] 07:00 All Saints VI. 30/43 [i] 07:55 Zoom 48/155 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 14/22 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 8/20 [i] 10:00 Ďáblův sluha 2/18 [i] 10:55 Zoom 48/155 [i] 11:00 Vodní krysy IV. 12/31 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 14/22 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 8/20 [i] 15:00 Umíte tančit? III. 2/24 [i] 16:00 Vodní krysy IV. 13/31 [i] 17:00 All Saints VI. 31/43 [i] 17:55 Zoom 48/155 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 15/22 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 9/20 [i] 20:00 Umíte tančit? III. 3/24 [i] 21:00 CSI: New York V. 19/22 [i] 22:00 Myšlenky zločince IV. 15/20 [i] 23:00 Painkiller Jane 18/22 [i] 23:55 Zoom 48/155 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 All Saints VI. 31/43 [i] 02:00 CSI: New York V. 19/22 [i] 02:50 All Saints V. 14/43 [i] 03:40 Painkiller Jane 18/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Soutěž stavitelů motorek: Jerry Covington vs. Warren Vesely [i] 06:00 Masivní stroje: Pumpy [i] 06:25 Pátá rychlost 8 [i] 06:50 Americký chopper: Motorka Sunoco - část 1 [i] 07:45 Zbraně budoucnosti: Nikde není úkryt [i] 08:40 Bořiči mýtů: Zkáza Titaniku [i] 09:35 Jak se to dělá 65 [i] 10:00 Jak se to dělá: Fotbalové míče/Zesilovače/Kuličky/Letadla [i] 10:30 Nejsmrtelnější úlovek: Smrtící zima [i] 11:25 Špinavé práce: Popelář v čínské čtvrti [i] 12:20 Opravna vraků: Kouzelný Anemul [i] 13:15 Americký chopper: Motorka Sunoco - část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 9 [i] 14:35 Opravdu to přežili: Záchrana v mořské jeskyni [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 23 [i] 15:30 Miami Ink: Banka Lloyds a nahnilé jablko [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Muž přes palubu [i] 17:20 Špinavé práce: Inspektor kanalizací [i] 18:15 Bořiči mýtů: Most, po kterém se nesmí pochodovat [i] 19:10 Jak se to dělá: Silent-bloky/Bonbóny Jawbreakers/Pláště bubnů/Bubny [i] 19:40 Jak se to dělá: Zapalovače/Modely dinosaurů/Hokejové puky/Vysokotlakové válce [i] 20:05 Zbraně budoucnosti: Síla strachu [i] 21:00 Lovci tornád: Noční můra v Dow Street [i] 21:55 Extrémní výbuchy: Liverpool [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 24 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Útok velryby [i] 23:45 Opravna vraků: Maminčin miláček [i] 00:40 Soutěž stavitelů motorek: Billy Lane vs. Mike Brown [i] 01:40 Lovci tornád: Noční můra v Dow Street [i] 02:40 Bořiči mýtů: Most, po kterém se nesmí pochodovat [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 24 [i] 04:05 Jak se to dělá: Silent-bloky/Bonbóny Jawbreakers/Pláště bubnů/Bubny [i] 04:35 Jak se to dělá: Zapalovače/Modely dinosaurů/Hokejové puky/Vysokotlakové válce [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Pošťák Pat II. 6/26 [i] 08:45 Mirabelino domácí kino 6/26 [i] 09:00 Hádankář Vojta [i] 09:40 Zloděj [i] 10:00 Proměny lidového kroje [i] 10:30 Televarieté [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Bambinot 2/6 [i] 13:30 Co mám dělat, když...? [i] 13:45 Návrat do ráje II 12/22 [i] 14:35 Doktorka Quinnová II 8/27 [i] 15:25 Bludiště [i] 15:55 Nová dobrodružství Černého Bleska 1/26 [i] 16:20 Genji [i] 16:35 Pošťák Pat II. 7/26 [i] 16:50 Mirabelino domácí kino 7/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Království za koně 2/9 [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:30 Michaelovy experimenty [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Šalvěj etiopská [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:20 Na stopě [i] 21:45 Taggart [i] 22:35 Festivalové vteřiny 2009 [i] 22:45 Losování Sportky a Šance 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Malostranské humoresky [i] 00:30 Návrat do ráje II 12/22 [i] 01:20 Hledání ztraceného času [i] 01:40 Podivuhodný svět [i] 02:05 Zapomenuté výpravy [i] 02:30 Události v regionech [i] 02:55 Události v regionech Brno 03:20 Události v regionech Ostrava [i] 03:45 Regiony ČT24 04:10 Kultura v regionech 04:35 Naivní cesty naivního malíře [i] 04:45 U nás v Evropě [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Zapomenuté výpravy [i] 10:00 Architektura snů [i] 11:00 Svět zázraků: Červená a bílá [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Přežili rok 2000 2/9 [i] 12:40 Aquanauté [i] 13:40 My holky z Městečka 2/9 [i] 14:10 Věda je zábava III 8/26 [i] 14:35 Pomáhejme si [i] 14:55 Naivní cesty naivního malíře [i] 15:10 Tajemství letu č. 990 [i] 16:05 Sardinie aneb 13 božských šlápot 10/13 [i] 16:20 Osm dní zdraví v Evropě [i] 17:15 Utajená řeč peněz [i] 17:35 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 17:55 Přidej se [i] 18:10 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 To nejlepší z klasiky [i] 19:25 W. F. Bach: Duo G dur pro dvě violy - Allegro [i] 19:30 Pětka v Pomeranči - letní sestřih [i] 20:00 Můj dům, můj Braník [i] 20:30 Paní Brownová [i] 22:10 Film o filmu Nedodržený slib [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Dokumentární klub: Hledání revoluce [i] 00:05 Život jako smrtelná nemoc [i] 01:45 Q [i] 02:10 POP ART 02:50 Sardinie aneb 13 božských šlápot 10/13 [i] 03:05 Osm dní zdraví v Evropě [i] 04:00 Babylon [i] 04:20 Bílá místa [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 98 [i] 09:25 Číslo 5 žije 2 [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:55 Nová cestománie [i] 12:30 Komisař Rex V 12 [i] 13:25 Ženatý se závazky 102, 103 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 26 [i] 15:15 Hvězdná brána X 6 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino V 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa 8 [i] 17:50 Vražedná čísla III 11 [i] 18:40 Kriminálka Las Vegas 9 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hospoda 3 [i] 20:35 15 let TV Nova [i] 21:40 Odložené případy VI 18 [i] 22:35 Traffic: Nadvláda gangů [i] 01:10 Novashopping 01:35 Noc filmových nadějí V [i] 02:35 Zvoňte dvakrát! [i] 03:05 Rychlý prachy [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř IV 13 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:45 Deník zasloužilé matky III 3 [i] 08:10 Přátelé VIII 13 [i] 08:35 M*A*S*H 119 [i] 09:00 M*A*S*H 120 [i] 09:30 Policie - New York VIII 2 [i] 10:25 Případ pro Sam II 18 [i] 11:20 To je vražda, napsala VIII 16 [i] 12:15 Drzá Jordan III 2 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky III 4 [i] 13:35 Sabrina - mladá čarodějnice VI 6 [i] 14:05 Muži na stromech I 12 [i] 15:00 Chirurgové I 8 [i] 15:55 Terč [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VIII 14 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:10 TOP STAR magazín [i] 22:15 Sběratelé kostí II 13 [i] 23:15 Pavilon žen [i] 01:30 Volejte Věštce 03:15 Výklad snů 04:10 Medicopter 117 I 9 [i] 04:55 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Mladý dračí ninja 2. [i] 07:20 Někdo musí z kola ven [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Tetovaná Tereza [i] 13:30 Tygří srdce [i] 15:00 Holky to chtěj taky [i] 16:30 Střelba na psy [i] 18:25 Sladká pomsta [i] 19:55 Tajnosti [i] 21:30 Countdown [i] 23:20 Předmět lásky [i] 00:50 Neviditelná smrt [i] 02:20 Bez šance [i] 03:55 Tygří srdce [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Triatlon [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:30 Fotbal [i] 13:15 Cyklistika [i] 14:15 Cyklistika [i] 17:30 Olympiáda [i] 18:00 Wednesday Selection [i] 18:10 Jezdectví [i] 20:15 Golf [i] 20:50 Jachting [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Fotbal [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 18 [i] 06:00 Dotek anděla III 19 [i] 07:00 Dotek anděla III 20 [i] 08:00 McLeodovy dcery IV 3 [i] 09:00 Soudkyně Amy I 3 [i] 10:00 Lásce neutečeš [i] 12:00 McLeodovy dcery IV 4 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 4 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Smrtící anděl [i] 16:00 Ochránce II 20 [i] 17:00 Drzá Jordan VI 3 [i] 18:00 Lásce neutečeš 4 [i] 21:00 Ochránce II 19 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 3 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru: Tajemné kruhy v obilí [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 3 [i] 02:00 Zločiny z vášně [i] 04:00 Dotek anděla III 19 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Coxy na dovolené 25 [i] 06:30 Coxy na dovolené 26 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 13 [i] 08:00 Vzpruha pro tělo 23 [i] 08:30 Vzpruha pro tělo 24 [i] 09:00 Od podlahy s Debbie Travisovou 05 [i] 09:55 Maminka stávkuje 29 [i] 10:35 Maminka stávkuje 30 [i] 11:15 Svět na talíři 03 [i] 12:15 Vzpruha pro tělo 23 [i] 12:45 Vzpruha pro tělo 24 [i] 13:15 Příběh o Indii 03 [i] 14:20 Coxy na dovolené 25 [i] 14:50 Coxy na dovolené 26 [i] 16:20 Od podlahy s Debbie Travisovou 05 [i] 17:10 Svět na talíři 03 [i] 18:10 Zvířecí rekordmani 13 [i] 19:05 Maminka stávkuje 29 [i] 19:45 Maminka stávkuje 30 [i] 20:20 Dítě naší doby 21 [i] 21:25 Vzrušující nebezpečí 03 [i] 22:25 Jetstream 07 [i] 23:25 Legendy kulatého stolu 03 [i] 00:25 Dítě naší doby 22 [i] 01:30 Mistrovské loupeže 14 [i] 02:35 Místa ve Středomoří 06 [i] 03:45 Legendy kulatého stolu 03 [i] 04:50 Vzrušující nebezpečí 03 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy 26 [i] 06:00 Noc v muzeu [i] 07:50 Ježíš je normální! [i] 09:00 Dr. Dolittle 3 [i] 10:30 Plán hry [i] 12:20 Once [i] 13:45 Trůn pro mořskou pannu [i] 15:10 Lord Longford [i] 16:40 Liga spravedlivých: Nová hranice [i] 17:55 Eragon [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 27 [i] 20:00 Denní hlídka [i] 22:10 Zodiac [i] 00:45 Velký dům [i] 02:20 Dohoda [i] 03:50 Denní hlídka [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Život v překladu [i] 11:40 Před kamerou 28 [i] 12:05 Úžasný den [i] 13:35 Létající Skot [i] 15:15 Bělásek [i] 17:05 Malí rošťáci [i] 18:35 Něco na té Mary je