Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Cigánky 161-162/162 [i] 10:45 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 5/22 [i] 11:35 Veronika Marsová II. 5/22 [i] 12:25 Bláznivý Jimov život IV. 7/27 [i] 12:50 8 jednoduchých pravidiel III. 13-14/24 [i] 13:35 Čarodejnice VI. 7/23 [i] 14:25 Bez stopy I. 7/23 [i] 15:15 Čistá láska 155-156/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex VII. 4/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Poisťovňa šťastia II. 5/13 [i] 21:15 Odložený prípad V. 2/18 [i] 22:10 Prípad Pelikán [i] 00:50 Alias IV. 4/22 [i] 01:35 E-Ring: Pentagón - krídlo E [i] 02:25 Život s Bonnie II. [i] 02:45 Wolffov revír I. 4/26 [i] 03:50 Komisár Rex VII. 4/13 [i] 04:35 Sophia - nevesta proti svojej vôli 11-12/65 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Seychely 2/6 [i] 05:45 Kto šetrí, má za 3 [i] 06:05 Zvláštna rodinka 7/26 [i] 06:30 Sherm 13/28 [i] 06:40 Sherm 14/28 [i] 07:00 Ranný magazín [i] 08:35 Leto s Katkou 7/7 [i] 09:05 Hannah Montana I. 7/26 [i] 09:35 Večne nespokojní I. 7/22 [i] 10:25 Špiónky 7/40 [i] 11:05 Policajti z prístavu III. 11/26 [i] 11:55 Sila lásky I. 131 [i] 12:45 Sila lásky I. 132 [i] 13:35 Obchod so šťastím 7 [i] 14:10 Kaviareň Slávia [i] 14:55 Duel [i] 15:20 Duel [i] 15:55 Rany lásky 41/130 [i] 16:40 Rany lásky 42/130 [i] 17:25 Largo 7/39 [i] 18:10 Domáci majstri [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Uragán [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:30 Chodili sme spolu [i] 22:20 Zúfalé manželky II. 11/24 [i] 23:05 Zúfalé manželky II. 12/24 [i] 23:50 Ochranca 44/65 [i] 00:35 Prípad pre Samanthu 68 [i] 01:25 Seychely 2/6 [i] 02:10 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:30 Sila lásky I. 131 [i] 03:20 Sila lásky I. 132 [i] 04:10 Slovensko dnes [i] 04:25 Správy STV [i] 04:50 Góly body sekundy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Správy STV [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy a komentáre [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence I. 10/17 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 10:30 Leto s telkou: [i] 10:35 Bolo raz jedno teliatko 7/13 [i] 10:45 Kuko z archívu [i] 11:15 Sládkova abeceda [i] 11:25 Pesničky z Hviezdičky [i] 11:40 Majster z Wudangshanu [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:05 Zahraj nám,muzika,vesele [i] 13:40 Zelená šanca [i] 13:55 Polícia [i] 14:05 Z lásky k zvieratám 1 [i] 14:40 Japonská mozaika II 2/9 [i] 15:00 Vesmírne laboratórium [i] 15:50 Siesta z archívu: [i] 16:30 Nestárnuce melódie 4/5 [i] 17:05 Národnostný magazín [i] 17:35 Ktosi je za dverami [i] 18:40 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 18/26 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Impérium. Vzostup a pád veľkých ríší 1/4 [i] 20:55 Diagnóza 143 [i] 21:15 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Natura 2000 [i] 22:00 Filmový klub [i] 23:30 Bratia a sestry I. 7/23 [i] 00:10 Národnostný magazín [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV [i] 01:35 Správy - Hírek [i] 01:45 Správy a komentáre [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 V. I. P. I [i] 06:10 PROMI NOVINY [i] 06:20 Nikdy nehovor nikdy [i] 07:00 KRIMI NOVINY 07:30 NOVINY TV JOJ 08:00 PROMI NOVINY [i] 08:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 3 [i] 09:00 Letná výhra [i] 11:00 Profesionáli II. 9 [i] 12:00 Acapulco H. E. A. T. 9 [i] 12:50 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 10 [i] 13:40 Prison Break: Útek z väzenia II. 5 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka New York II. 4 [i] 15:20 Tru Calling 23 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 4 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. 5 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Vyjednávači 5 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 2 [i] 21:45 V mene spravodlivosti 2 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:30 Americký nindža 5 [i] 01:20 Tru Calling [i] 02:00 Vyjednávači [i] 02:45 Nič len pravda [i] 03:35 Vrana 3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Doktor z hôr VI. 11 [i] 06:30 Rosalinda 66,67 [i] 08:00 Pobrežná hliadka X. 1,2/22 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 88 [i] 11:00 Doktor z hôr VI. 12 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 13:15 Linda 1/17 [i] 14:25 Mravnostné oddelenie I. 1/8 [i] 15:15 Vraždy v Midsomeri VII. 4 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Rosalinda 68,69 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Inžinierska odysea 3 [i] 20:50 Vraždy v Midsomeri IX. 2 [i] 22:30 Linda 2 [i] 23:45 Derrick II. 88 [i] 00:50 Pobrežná hliadka X. [i] 02:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 11/31 [i] 07:00 All Saints VI. 29/43 [i] 07:55 Zoom 48/155 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 13/22 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 7/20 [i] 10:00 Ďáblův sluha 1/18 [i] 10:55 Zoom 48/155 [i] 11:00 Vodní krysy IV. 11/31 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 13/22 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 7/20 [i] 15:00 Umíte tančit? III. 1/24 [i] 16:10 Vodní krysy IV. 12/31 [i] 17:10 All Saints VI. 30/43 [i] 18:05 Zoom 48/155 [i] 18:10 Sue Thomas: Agentka FBI II. 14/22 [i] 19:10 Hvězdná brána X. 8/20 [i] 20:10 Umíte tančit? III. 2/24 [i] 21:10 Dům v růžích 1/3 [i] 22:50 Painkiller Jane 17/22 [i] 23:45 Zoom 48/155 [i] 23:50 Noční show Davida Lettermana [i] 00:50 All Saints VI. 30/43 [i] 01:50 Dům v růžích 1/3 [i] 03:20 Painkiller Jane 17/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Soutěž britských motorkářů 9 [i] 05:30 Soutěž britských motorkářů 10 [i] 06:00 Masivní stroje: Osobní dopravní letouny [i] 06:25 Pátá rychlost 7 [i] 06:50 Americký chopper: Wendyina motorka - část 2 [i] 07:45 Zbraně budoucnosti: Šokující budoucnost [i] 08:40 Bořiči mýtů: Explozivní dekomprese [i] 09:35 Jak se to dělá: Cement/Rakve/Limonády/Kluzákové střely [i] 10:00 Jak se to dělá: Kuchyňské nože/Figuríny/Ponožky/Jehly pro injekční stříkačky [i] 10:30 Nejsmrtelnější úlovek: Musíme to stihnout [i] 11:25 Špinavé práce 26 [i] 12:20 Opravna vraků 26 [i] 13:15 Americký chopper: Motorka Sunoco - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 8 [i] 14:35 Opravdu to přežili: Pád dýmajícího balónu [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 22 [i] 15:30 Miami Ink: Katina specialita [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Smrtící zima [i] 17:20 Špinavé práce: Popelář v čínské čtvrti [i] 18:15 Bořiči mýtů: Zkáza Titaniku [i] 19:10 Jak se to dělá 65 [i] 19:40 Jak se to dělá: Fotbalové míče/Zesilovače/Kuličky/Letadla [i] 20:05 Zbraně budoucnosti: Nikde není úkryt [i] 21:00 Mimořádné projekty: Obojživelná válečná loď [i] 21:55 Opravdu velké věci: Ohromné koncertní pódium Giant stadionu [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 23 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Záchrana v mořské jeskyni [i] 23:45 Opravna vraků: Kouzelný Anemul [i] 00:40 Soutěž stavitelů motorek: Jerry Covington vs. Warren Vesely [i] 01:40 Mimořádné projekty: Obojživelná válečná loď [i] 02:40 Bořiči mýtů: Zkáza Titaniku [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 23 [i] 04:05 Jak se to dělá 65 [i] 04:35 Jak se to dělá: Fotbalové míče/Zesilovače/Kuličky/Letadla [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Zahrada je hra [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Pošťák Pat II. 5/26 [i] 08:45 Mirabelino domácí kino 5/26 [i] 09:00 Den velkého ticha [i] 09:50 Kavárnička dříve narozených [i] 10:40 Karolina aneb příběh ze starých časů [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Co teď a co potom? 2/8 [i] 13:30 Co mám dělat, když...? [i] 13:50 Návrat do ráje II 11/22 [i] 14:35 Doktorka Quinnová II 7/27 [i] 15:25 Případy detektiva Packala [i] 15:50 Věda je zábava III 8/26 [i] 16:15 Pomáhejme si [i] 16:35 Pošťák Pat II. 6/26 [i] 16:50 Mirabelino domácí kino 6/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Přežili rok 2000 2/9 [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Čolek velký [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Letadlová loď Dwight D. Eisenhower [i] 20:55 Všechnopárty [i] 21:40 Festivalové vteřiny 2009 [i] 21:55 Místo činu [i] 23:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:35 Vltava v obrazech 23/86 [i] 23:55 Návrat do ráje II 11/22 [i] 00:40 Podzemní Čechy II 2/13 [i] 01:05 Géniové, blázni a pábitelé [i] 01:20 Rodinné křižovatky [i] 01:50 Události v regionech [i] 02:15 Události v regionech Brno 02:40 Události v regionech Ostrava [i] 03:05 Regiony ČT24 03:30 Zajímavosti z regionů [i] 03:55 Zajímavosti z regionů Brno 04:20 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Ztracená města starověku 1/3 [i] 10:35 Podivuhodný svět [i] 11:00 Mezi námi zvířaty [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:05 Dance World 2009 [i] 12:50 Alotria Michala Nesvadby [i] 12:52 Animované písničky [i] 12:55 Rybářská školička 1/10 [i] 13:00 Čarodějnice školou povinné 25/26 [i] 13:25 Rybářská školička 2/10 [i] 13:30 Alinin sen [i] 15:00 Exit 316: Jiná dimenze [i] 15:20 Vltava v obrazech 23/86 [i] 15:40 Svět zázraků: Červená a bílá [i] 16:10 Architektura snů [i] 17:00 Štíty království českého [i] 17:30 Opravdová věda 5/6 [i] 17:55 Divnopis - Jalubí [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Zatopené osudy [i] 19:30 Sabotáž [i] 20:00 Ghetto [i] 21:50 Chyba aneb muž ze seznamu [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Ženský hlas [i] 23:35 Hudební studio M [i] 00:05 Tudy kráčeli bratři Soluňané aneb "my sme se vézli" [i] 00:40 Jiří Pavlica pohledem Václava [i] 00:55 Šumné Slovácko [i] 01:15 Barokní vila na Moravě [i] 01:45 Velehrad [i] 02:05 Náš venkov [i] 02:25 Světci a svědci [i] 02:35 Znamení a rituály [i] 02:50 Sváteční slovo literárního historika Martina C. Putny [i] 02:55 Cesty víry [i] 03:15 Křesťanský magazín [i] 03:30 Exit 316: Jiná dimenze [i] 03:50 Strážnice 2009 [i] 04:30 Ignis Brunensis 2009 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Zorro: Meč a růže 97 [i] 09:25 Žut [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:35 Nová cestománie [i] 12:05 Lenssen & spol. [i] 12:35 Komisař Rex V 11 [i] 13:25 Ženatý se závazky 100, 101 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 25 [i] 15:15 Hvězdná brána X 5 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino V 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa 7 [i] 17:50 Vražedná čísla III 10 [i] 18:40 Kriminálka Las Vegas 8 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Protivný sprostý holky [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba IV 1 [i] 22:50 Božská relikvie [i] 00:25 Kriminálka New York 5 [i] 01:10 Novashopping 01:30 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:20 Rychlý prachy [i] 03:10 Áčko [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř IV 12 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:45 Deník zasloužilé matky III 2 [i] 08:10 Přátelé VIII 12 [i] 08:35 M*A*S*H 117 [i] 09:00 M*A*S*H 118 [i] 09:30 Policie - New York VIII 1 [i] 10:25 Případ pro Sam II 17 [i] 11:20 To je vražda, napsala VIII 15 [i] 12:15 Drzá Jordan III 1 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky III 3 [i] 13:35 Sabrina - mladá čarodějnice VI 5 [i] 14:05 Muži na stromech I 11 [i] 15:00 Chirurgové I 7 [i] 15:55 Pan chůva [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VIII 13 [i] 20:00 Letiště 5 [i] 21:10 Muž mých snů [i] 22:55 Kauzy z Bostonu II 10 [i] 23:50 Wolffův revír I 5 [i] 00:45 Volejte Věštce 02:30 Medicopter 117 I 8 [i] 03:20 Svět 2009 [i] 03:45 Dvojí nasazení 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Kariéristi [i] 06:50 Nebezpečná pravda [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Tajemství meče [i] 13:30 Mladý dračí ninja 2. [i] 15:00 Seržant Pepper [i] 16:40 Někdo musí z kola ven [i] 18:15 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 20:00 Střelba na psy [i] 21:55 Cry Wolf [i] 23:30 Neviditelná smrt [i] 01:00 Requiem [i] 02:45 Země svobodných [i] 04:20 Mladý dračí ninja [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympiáda [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:45 Paralympiáda [i] 11:45 Fotbal [i] 13:15 Cyklistika [i] 14:15 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 19:45 Watts [i] 20:00 Cyklistika [i] 20:15 Box [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 00:15 Watts [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 16 [i] 06:00 Dotek anděla III 17 [i] 07:00 Dotek anděla III 18 [i] 08:00 McLeodovy dcery IV 2 [i] 09:00 Soudkyně Amy I 2 [i] 10:00 Vražda v Hollywoodu [i] 12:00 McLeodovy dcery IV 3 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 3 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Zahrada smrti [i] 16:00 Ochránce II 19 [i] 17:00 Drzá Jordan VI 2 [i] 18:00 Vražda v Hollywoodu 3 [i] 21:00 Ochránce II 18 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 1 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru: Smrtící anděl [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 1 [i] 02:00 Moc a láska [i] 04:00 Dotek anděla III 17 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Coxy na dovolené 23 [i] 06:30 Coxy na dovolené 24 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 12 [i] 08:00 Vzpruha pro tělo 21 [i] 08:30 Vzpruha pro tělo 22 [i] 09:00 Od podlahy s Debbie Travisovou 04 [i] 09:55 Maminka stávkuje 27 [i] 10:35 Maminka stávkuje 28 [i] 11:10 Svět na talíři 02 [i] 12:15 Vzpruha pro tělo 21 [i] 12:45 Vzpruha pro tělo 22 [i] 13:15 Příběh o Indii 02 [i] 14:20 Coxy na dovolené 23 [i] 14:50 Coxy na dovolené 24 [i] 15:20 Výpravy za zvířaty 12 [i] 15:55 Řeč hmyzí říše 03 [i] 16:15 Od podlahy s Debbie Travisovou 04 [i] 17:10 Svět na talíři 02 [i] 18:10 Zvířecí rekordmani 12 [i] 19:05 Maminka stávkuje 27 [i] 19:45 Maminka stávkuje 28 [i] 20:20 Dítě naší doby 20 [i] 21:25 Vzrušující nebezpečí 02 [i] 22:25 Jetstream 06 [i] 23:25 Legendy kulatého stolu 02 [i] 00:25 Dítě naší doby 21 [i] 01:30 Mistrovské loupeže 13 [i] 02:35 Místa ve Středomoří 05 [i] 03:40 Legendy kulatého stolu 02 [i] 04:35 Řeč hmyzí říše 03 [i] 04:55 Vzrušující nebezpečí 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Hairspray [i] 07:50 Propast [i] 10:10 Všichni opouštějí Brisbane [i] 11:30 Přistižen při činu [i] 13:00 Noc v muzeu [i] 14:45 Mimzy [i] 16:20 Dr. Dolittle 3 [i] 17:50 Nevítaná návštěva [i] 19:35 Once [i] 21:00 Saddám: Vzestup a pád 1 [i] 22:00 Úterý [i] 23:20 Revoluce paní Ratcliffové [i] 01:00 Krutý sever [i] 02:30 Saddám: Vzestup a pád 1 [i] 03:35 Akta X