Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Cigánky 159-160/162 [i] 10:45 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 4/22 [i] 11:30 Veronika Marsová II. 4/22 [i] 12:20 Bláznivý Jimov život IV. 6/27 [i] 12:45 8 jednoduchých pravidiel III. 11-12/24 [i] 13:35 Čarodejnice VI. 6/23 [i] 14:25 Bez stopy I. 6/23 [i] 15:10 Čistá láska 153-154/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex VII. 3/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 SUSEDIA [i] 20:50 Starsky a Hutch [i] 22:45 Scary Movie [i] 00:25 Flirtovanie s nebezpečenstvom [i] 02:00 E-Ring: Pentagón - krídlo E [i] 02:40 Wolffov revír I. 3/26 [i] 03:30 TELEVÍZNE NOVINY [i] 03:50 Komisár Rex VII. 3/13 [i] 04:35 Sophia - nevesta proti svojej vôli 9-10/65 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Seychely 1/6 [i] 06:05 Zvláštna rodinka 6/26 [i] 06:30 Sherm 11/28 [i] 06:40 Sherm 12/28 [i] 07:00 Ranný magazín [i] 08:35 Leto s Katkou 6/7 [i] 09:05 Hannah Montana I. 6/26 [i] 09:30 Večne nespokojní I. 6/22 [i] 10:20 Špiónky 6/40 [i] 11:05 Policajti z prístavu III. 10/26 [i] 11:50 Sila lásky I. 129 [i] 12:45 Sila lásky I. 130 [i] 13:35 Obchod so šťastím 6 [i] 14:10 Kaviareň Slávia [i] 14:50 Duel [i] 15:20 Duel [i] 15:50 Rany lásky 39/130 [i] 16:35 Rany lásky 40/130 [i] 17:25 Largo 6/39 [i] 18:10 Domáci majstri [i] 18:15 Večerníček [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Uragán [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Danielle Steelová: Uzavretý kruh [i] 21:50 Zvláštny agent Pollifaxová [i] 23:20 Ochranca 43/65 [i] 00:05 Prípad pre Samanthu 67 [i] 00:55 Seychely 1/6 [i] 01:40 Svet v obrazoch [i] 02:05 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:30 Sila lásky I. 129 [i] 03:20 Sila lásky I. 130 [i] 04:10 Slovensko dnes [i] 04:25 Správy STV [i] 04:50 Góly body sekundy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Polícia [i] 06:20 Správy STV [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Cesty nádeje [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence I. 9/17 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 10:30 Leto s telkou: [i] 10:35 Bolo raz jedno teliatko 6/13 [i] 10:45 Kuko z archívu [i] 11:15 Sládkova abeceda [i] 11:25 Pesničky z Hviezdičky [i] 11:40 Po stopách Saint-Exupéryho [i] 12:30 Kvarteto [i] 13:00 Živá panoráma [i] 13:35 Piesne domova [i] 14:00 Zelená šanca [i] 14:15 Žijúce kamene [i] 14:50 Encyklopédia slovenských obcí [i] 15:10 Vesmírne laboratórium [i] 16:00 Siesta z archívu: Zaprášené histórie 6/9 [i] 16:40 Nestárnuce melódie 3/5 [i] 17:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:45 Ktosi je za dverami [i] 18:40 Z lásky k zvieratám 1 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Majster z Wudangshanu [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Japonská mozaika II 2/9 [i] 22:10 Eurokino [i] 23:45 Bratia a sestry I. 6/23 [i] 00:25 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:30 Správy - Hírek [i] 01:35 Správy STV [i] 02:00 Správy a komentáre [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:30 Damages - V ohrození života I. 1,2/13 [i] 07:15 KRIMI NOVINY 07:45 NOVINY TV JOJ 08:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 16 [i] 09:00 Letná výhra [i] 11:00 Profesionáli II. 8 [i] 12:00 Acapulco H. E. A. T. 8 [i] 12:50 C. S. I. : Kriminálka Miami VII. 14 [i] 13:40 Prison Break II: Útek z väzenia II. 4 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka New York II. 3 [i] 15:20 Tru Calling 22 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 3 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. 4 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Profesionáli 4 [i] 21:00 Únos [i] 22:45 Mafstory [i] 00:00 Celebrity CAMP [i] 01:35 Tru Calling [i] 02:15 ZigZag [i] 03:55 Únos [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Ako sa stavia sen II. [i] 06:20 Črepiny PLUS [i] 07:40 Zorro 52 [i] 08:00 Pobrežná hliadka IX. 21,22/22 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 87 [i] 11:00 Doktor z hôr VI. 11 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 13:35 Zúrivosť [i] 15:15 Detektív XXL: Jo-Jo [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Rosalinda 66,67 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Vraždy v Midsomeri VII. 4 [i] 21:40 Mravnostné oddelenie I. 1/8 [i] 22:30 Linda 1/17 [i] 23:45 Derrick II. 87 [i] 00:45 Pobrežná hliadka IX. [i] 02:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 10/31 [i] 07:00 All Saints VI. 28/43 [i] 07:55 Zoom 47/155 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 12/22 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 6/20 [i] 10:00 Třetí hlídka VI. 22/22 [i] 10:55 Zoom 47/155 [i] 11:00 Vodní krysy IV. 10/31 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 12/22 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 6/20 [i] 15:00 Třetí hlídka VI. 22/22 [i] 16:00 Vodní krysy IV. 11/31 [i] 17:00 All Saints VI. 29/43 [i] 17:55 Zoom 47/155 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 13/22 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 7/20 [i] 20:00 Umíte tančit? III. 1/24 [i] 21:10 Lost - Ztraceni V. 14/15 [i] 22:10 Posel ztracených duší III. 14/18 [i] 23:05 Zoom 47/155 [i] 23:10 Painkiller Jane 16/22 [i] 00:10 Noční show Davida Lettermana [i] 01:10 All Saints VI. 29/43 [i] 02:10 Lost - Ztraceni V. 14/15 [i] 03:00 Posel ztracených duší III. 14/18 [i] 03:50 Painkiller Jane 16/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: S hořkou příchutí [i] 06:00 Masivní stroje: Motorky [i] 06:25 Pátá rychlost 6 [i] 06:50 Americký chopper: Wendyina motorka - část 1 [i] 07:45 Zbraně budoucnosti: Tajnost [i] 08:40 Bořiči mýtů: Kuře a letadlo [i] 09:35 Jak se to dělá 61 [i] 10:00 Jak se to dělá: Chrániče pro hokejové brankáře/Brože/Kartónové krabice [i] 10:30 Nejsmrtelnější úlovek: Dáma pro štěstí [i] 11:25 Špinavé práce: Špinavé práce prezidentů [i] 12:20 Opravna vraků 25 [i] 13:15 Americký chopper: Wendyina motorka - část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 7 [i] 14:35 Opravdu to přežili: Těhotná parašutistka [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 21 [i] 15:30 Miami Ink: Zlá holka Ami [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Musíme to stihnout [i] 17:20 Špinavé práce 26 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Explozivní dekomprese [i] 19:10 Jak se to dělá: Cement/Rakve/Limonády/Kluzákové střely [i] 19:40 Jak se to dělá: Kuchyňské nože/Figuríny/Ponožky/Jehly pro injekční stříkačky [i] 20:05 Zbraně budoucnosti: Šokující budoucnost [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek: V pořádku se vraťte! [i] 21:55 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 22 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Pád dýmajícího balónu [i] 23:45 Opravna vraků 26 [i] 00:40 Soutěž britských motorkářů 9 [i] 01:10 Soutěž britských motorkářů 10 [i] 01:40 Nejsmrtelnější úlovek: V pořádku se vraťte! [i] 02:40 Bořiči mýtů: Explozivní dekomprese [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 22 [i] 04:05 Jak se to dělá: Cement/Rakve/Limonády/Kluzákové střely [i] 04:35 Jak se to dělá: Kuchyňské nože/Figuríny/Ponožky/Jehly pro injekční stříkačky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 06:00 Dobrý voják Švejk [i] 07:45 Svět Elmo 37,38/56 [i] 08:15 Ať přiletí čáp, královno! [i] 09:50 Zpívánky [i] 09:55 Modrá linie: Sicílie 4/6 [i] 10:55 Zeměpis světa [i] 11:15 Strážnice 2009 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Dance World 2009 [i] 12:45 Mirabelino domácí kino 5/26 [i] 13:00 Škola ve mlejně [i] 14:05 My holky z Městečka 2/9 [i] 14:35 Pošťák Pat II. 5/26 [i] 14:50 Poslušně hlásím [i] 16:25 Ignis Brunensis 2009 [i] 16:50 Zlínský festivalový týden [i] 17:20 Artuš, Merlin a Prchlíci [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Strážce duší 3/4 [i] 21:00 Na cestě po Krkonoších [i] 21:30 Festivalové vteřiny 2009 [i] 21:40 Babí léto [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Sex ve městě IV 14/18 [i] 23:55 Cream: Živě v Royal Albert Hall [i] 00:55 Oblasti ptačí a lidské aneb Natura paradoxa [i] 01:35 Z metropole [i] 02:00 Týden v regionech Brno 02:25 Týden v regionech Ostrava [i] 02:55 Spřízněni bláznovstvím [i] 03:25 Poslušně hlásím [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Cizinec mezi svými [i] 05:30 Správy STV 05:55 Klíč [i] 06:20 Kalendárium [i] 06:35 Evropa dnes [i] 07:00 Kultura.cz Ostrava [i] 07:25 Kultura.cz [i] 07:50 Legenda o princezně Anežce [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Čétéčko [i] 09:30 Ohnivý máj [i] 10:50 Film o filmu Babí léto [i] 11:05 Babylon [i] 13:05 Spirituál kvintet U svatého [i] 14:00 Reformátor a kacíř [i] 15:00 Slavnostní bohoslužba k uctění mučednické smrti Mistra Jana Husa [i] 16:30 Ondřej Vaculík - kostelník [i] 16:55 Tom Jones [i] 19:00 Hry handicapovaných talentů [i] 20:00 Koncert u příležitosti udělování [i] 21:45 Krásný ztráty [i] 22:25 V odborné péči 36/43 [i] 22:45 Q [i] 23:15 Rozvrat [i] 00:55 Ramón Vargas v Praze [i] 02:40 Čtenářský deník... Petr Král: Zpráva o místech [i] 02:55 Česko jedna báseň: J. H. Krchovský [i] 03:05 Den D 13/13 [i] 03:45 Ondřejova filmová škola [i] 04:00 Československý filmový týdeník 736/2379 [i] 04:10 Lovy beze zbraní [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:00 Podivuhodná dobrodružství ošklivého káčátka [i] 07:20 Klokan Joey [i] 09:10 Jezerní královna [i] 10:55 101 dalmatinů [i] 12:50 Úžasňákovi [i] 15:05 Mr. Bean [i] 15:35 Sestra v akci 2 [i] 17:40 Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 O zvířatech a lidech 6 [i] 21:00 Víkend [i] 21:40 Noc patří nám [i] 23:55 Štvanci 2 [i] 00:40 Playmate roku 2001 5 [i] 01:10 Novashopping 01:30 Zvěrokruh II 2 [i] 02:20 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Teleshopping 06:45 Dexterova laboratoř IV 11 [i] 07:10 Tom a Jerry: Rychle a chlupatě [i] 08:25 Velká potopa [i] 10:10 Jak se Franta naučil bát [i] 10:55 Zelená karta [i] 13:05 Procházka v oblacích [i] 15:00 Jan Hus [i] 17:05 Mr. Bean: Největší filmová katastrofa [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VIII 12 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:10 Jak se staví sen [i] 22:00 Myšlenky zločince I 18 [i] 23:00 Božská mrcha II 14 [i] 23:50 Wolffův revír I 4 [i] 00:40 Volejte Věštce 02:20 Medicopter 117 I 7 [i] 03:10 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Přistání naslepo [i] 07:25 Tajemství meče [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Kariéristi [i] 13:35 Mladý dračí ninja [i] 15:05 Tetovaná Tereza [i] 16:35 Nebezpečná pravda [i] 18:05 Holky to chtěj taky [i] 19:35 Někdo musí z kola ven [i] 21:10 Bestie Karla [i] 22:55 Requiem [i] 00:40 Domobrana [i] 02:10 V pasti lásky [i] 03:45 Tajemství meče [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Cyklistika [i] 10:00 Fotbal [i] 11:30 Motorismus [i] 12:30 Cyklistika [i] 14:15 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 19:00 Strongest Man [i] 20:00 Cyklistika [i] 20:20 Watts [i] 20:30 Armwrestling [i] 21:00 Pro Wrestling [i] 22:30 Cyklistika [i] 23:30 Bojové sporty [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Dotek anděla III 15 [i] 07:00 Dotek anděla III 16 [i] 08:00 McLeodovy dcery IV 1 [i] 09:00 Soudkyně Amy I 1 [i] 10:00 Co bych neudělal pro lásku… [i] 12:00 McLeodovy dcery IV 2 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 2 [i] 14:00 Sladká láska [i] 16:00 Život v divočině 11 [i] 17:00 Život v divočině 12 [i] 18:00 Co bych neudělal pro lásku… 2 [i] 21:00 Ochránce II 17 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 23 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru: Zahrada smrti [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 23 [i] 02:00 Jack [i] 04:00 Dotek anděla III 15 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Coxy na dovolené 21 [i] 06:30 Coxy na dovolené 22 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 11 [i] 08:00 Vzpruha pro tělo 19 [i] 08:30 Vzpruha pro tělo 20 [i] 09:00 Od podlahy s Debbie Travisovou 03 [i] 09:55 Maminka stávkuje 25 [i] 10:35 Maminka stávkuje 26 [i] 11:15 Svět na talíři 01 [i] 12:15 Vzpruha pro tělo 19 [i] 12:45 Vzpruha pro tělo 20 [i] 13:15 Příběh o Indii 01 [i] 14:20 Coxy na dovolené 21 [i] 14:50 Coxy na dovolené 22 [i] 15:15 Výpravy za zvířaty 10 15:45 Výpravy za zvířaty 11 16:20 Od podlahy s Debbie Travisovou 03 [i] 17:10 Svět na talíři 01 [i] 18:10 Zvířecí rekordmani 11 [i] 19:05 Maminka stávkuje 25 [i] 19:45 Maminka stávkuje 26 [i] 20:20 Dítě naší doby 19 [i] 21:30 Vzrušující nebezpečí 01 [i] 22:30 Jetstream 05 [i] 23:30 Legendy kulatého stolu 01 [i] 00:30 Dítě naší doby 20 [i] 01:35 Mistrovské loupeže 12 [i] 02:40 Místa ve Středomoří 04 [i] 03:50 Legendy kulatého stolu 01 [i] 04:55 Vzrušující nebezpečí 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Americká kratochvíle [i] 07:45 Před kamerou 28 [i] 08:15 Noëlle [i] 09:45 U mě dobrý [i] 11:30 Velkej biják [i] 12:55 Hairspray [i] 14:50 Propast [i] 17:10 Všichni opouštějí Brisbane [i] 18:25 Přistižen při činu [i] 20:00 Moje žena a jiné katastrofy [i] 21:30 Venkovský učitel [i] 23:30 Než ďábel zjistí, že seš mrtvej [i] 01:25 Hexina [i] 02:55 Závan smrti [i] 04:25 Moje žena a jiné katastrofy [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 12:45 Po hlavě [i] 14:45 Už jsme doma? [i] 16:15 Hospodská láska [i] 17:45 Cinema, Cinema, Cinema 28 [i] 18:10 Hvězdy padají na Henriettu [i] 20:00 Marie Antoinetta [i] 22:00 Polibek smrti [i] 23:40 Tři malá prasátka [i] 01:45 David McCullough vypráví [i] 02:25 Marie Antoinetta [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 10 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 1 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 3 [i] 07:00 Lovec krokodýlů: Hledání superkrokodýla [i] 08:00 Opičí branže 1 [i] 08:30 Opičí branže 2 [i] 09:00 Veterinární policie Detroit: Odvržené štěně [i] 10:00 Zápisník lovce krokodýlů: Nové Zoo [i] 11:00 SOS živočišné říše 10 [i] 11:30 Ztřeštěná zvířata: Studna přání [i] 12:00 Osudy šimpanzí rodinky 4 [i] 13:00 Zvířecí policie 1 [i] 14:00 Corwinovo poslání: Křik aligátora [i] 15:00 Žokejové: Na startu [i] 15:30 Žokejové: Zenyatta [i] 16:00 SOS živočišné říše 1 [i] 16:30 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Křest ohněm [i] 17:00 Veterinární policie Detroit: Odvržené štěně