Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:25 Malý zajac Bugs a priatelia II. 2/13 [i] 06:50 Scooby Doo, kde si?! I. 7/17 [i] 07:15 Duck Dodgers II. 10/26 [i] 07:40 Alf I. 19-20/25 [i] 08:40 2gether [i] 10:15 Priatelia IV. 2-3/24 [i] 11:10 Prvá liga: Naspäť do druhej ligy [i] 13:05 Medové týždne vo Vegas [i] 15:00 Wimbledon 2009 - finále žien [i] 17:15 Niet kam pristáť [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Smotánka [i] 20:20 Láska na stráženie [i] 22:20 Štvanec [i] 00:15 Pravidlá boja [i] 02:10 Škrtič z údolia [i] 03:45 Prežiť: Útek z Amazónie [i] 04:40 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Klik [i] 05:25 Kto šetrí, má za 3 [i] 05:50 Seychely 1/6 [i] 06:35 Hopla! [i] 07:00 Pocoyo I. 48/52 [i] 07:05 Zvedavý George 27/30 [i] 07:30 Mickey Mouseov klub II. [i] 07:55 Fidlibumove rozprávky [i] 08:25 Frajeri a frajerky [i] 09:25 Falcon Beach [i] 11:00 Zlaté hity [i] 11:45 Tajomný svet zdravého životného štýlu 1/3 [i] 12:40 Na baňu klopajú 1/4 [i] 13:45 McBride :Vražda po polnoci [i] 15:15 Film pre pamätníkov [i] 16:45 Zelená cesta [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:35 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:40 Život na vlásku [i] 23:15 Zákon šerifa [i] 00:50 Zelená cesta [i] 02:25 Takí sme boli [i] 03:25 Správy STV [i] 03:50 Góly body sekundy [i] 04:00 Tajomný svet zdravého životného štýlu 1/3 [i] 04:55 Klik [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Živá panoráma [i] 07:30 Správy STV [i] 07:55 Udalosti ČT [i] 08:30 Správy - Hírek [i] 08:40 Správy a komentáre [i] 09:00 Televíkend [i] 09:25 Huby [i] 09:35 Cesty nádeje [i] 10:05 5000 rokov čínskej civilizácie 6/12 [i] 11:00 Matej Bel z Očovej 1/3 [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Pestrá rodinka 26/36 [i] 13:30 Ao-Tea-Roa alebo Zem naopak č.1 [i] 14:00 Kaleidoskop 2/33 [i] 14:30 Cervantes a legenda o Donovi Quijotovi [i] 15:30 GEN.sk [i] 15:45 Poltón [i] 16:15 Jedenáste prikázanie 1/5 [i] 17:25 Farmárska revue [i] 17:40 V láske je naša pravda [i] 18:20 Clippato [i] 18:50 Mojich sedem divov [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Večer ľudí dobrej vôle [i] 21:30 Blesky nad vodou [i] 23:00 Anjeli strážni [i] 23:25 Retro noviny [i] 23:40 Dejiny malej mechanizovanej múzy [i] 23:50 Nočné invencie [i] 00:00 Hudobný relax [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy STV [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 V. I. P. [i] 05:50 NOVINY TV JOJ 06:10 Veľký televízny príbeh: Na divokej vode [i] 07:40 Nedráždi! [i] 08:20 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 09:10 Pinocchio [i] 09:40 Tutenstein - malý faraón III. [i] 10:00 Profesionáli 3 [i] 10:50 Nezvestní III. 1,2/22 [i] 12:30 Komando GSG 9 1,2/13 [i] 14:15 Ak sa nahneváme, budeme zlí [i] 16:15 Niekto ako ty [i] 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Temné komando: Pomsta za každú cenu [i] 22:00 Hriech [i] 00:15 Miliónový tanec [i] 02:30 Komando GSG 9 1,2/13 [i] 04:00 Renzo a Lucia 1/2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Doktor z hôr VI. 10 [i] 06:30 Rosalinda 64,65 [i] 08:00 Pobrežná hliadka IX. 17,18 [i] 09:30 V uliciach San Francisca 86,87 [i] 11:15 Zorro 51 [i] 11:40 Ako sa stavia sen II. [i] 12:20 Klub EURO výhercov [i] 13:20 Božská Ema [i] 15:15 Doktorka Quinnová 35,36 [i] 16:55 Sanitka 11/11 [i] 17:55 Siska 38 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Julie Lescautová IV. 13/13 [i] 21:35 Julie Lescautová V. 1/13 [i] 23:20 V uliciach San Francisca 86,87 [i] 01:00 Traja muži v Bretónsku [i] 02:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race XIII. 2/11 [i] 07:00 The Amazing Race XIII. 3/11 [i] 08:00 Rodinné právo III. 12/21 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 13/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 14/20 [i] 11:00 Sue Thomas: Agentka FBI 9/22 [i] 12:00 Wildfire 13/13 [i] 13:00 Poslední trosečník XIII. - Cookovy Ostrovy 8/16 [i] 14:00 The Amazing Race XIV. 2/11 [i] 15:00 Vodní krysy II. 6/13 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI 9/22 [i] 17:00 Wildfire 13/13 [i] 18:00 All Saints V. 4/43 [i] 19:00 Dr. House IV. 15/16 [i] 20:00 Dr. House IV. 16/16 [i] 21:00 CSI: New York V. 18/22 [i] 22:00 Schůzka naslepo [i] 23:55 Lost - Ztraceni V. 13/15 [i] 01:00 CSI: New York V. 18/22 [i] 02:00 Dr. House IV. 15/16 [i] 02:50 Dr. House IV. 16/16 [i] 03:40 All Saints V. 4/43 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Soutěž britských motorkářů 7 [i] 05:30 Soutěž britských motorkářů 8 [i] 06:00 Masivní stroje: Exkavátory [i] 06:25 Jak se to dělá 54 [i] 06:50 Jak se to dělá 55 [i] 07:15 Riziková laboratoř: Neřízené vrtné zařízení [i] 08:10 Špinavé práce: Larví farma [i] 09:05 Výzva pro pravé motorkáře: Maďarsko [i] 09:35 Výzva pro pravé motorkáře: Polsko [i] 10:00 Opravdu velké věci: Suché doky [i] 10:55 Mimořádné projekty: Stadion kovbojů v Dallasu [i] 11:50 Čínské zázraky: Most přes zátoku Hangzhou [i] 12:45 Zbraně budoucnosti: Speciál z Izraele [i] 13:40 Hry s časem: Rozmixuje se to? [i] 14:10 Hry s časem: Bomba ze suchého ledu [i] 14:35 Svět budoucnosti: Budoucí život na Zemi [i] 15:30 Riziková laboratoř: Neřízené vrtné zařízení [i] 16:25 Očitá svědectví 9 [i] 16:55 Očitá svědectví 10 [i] 17:20 Opravdu velké věci: Suché doky [i] 18:15 Mimořádné projekty: Stadion kovbojů v Dallasu [i] 19:10 Americká rychlá kola: Corvette z r. 1963 - část 2 [i] 20:05 Pátá rychlost 1 [i] 20:35 Pátá rychlost 2 [i] 21:00 Americký chopper: Motorka pro tým amerického fotbalu NY Giants [i] 21:55 Opravna vraků: S hořkou příchutí [i] 22:50 Nutné k přežití: Bearova základní pravidla [i] 23:45 Lovci tornád: Vzpoura na planině [i] 00:40 Očitá svědectví 9 [i] 01:10 Očitá svědectví 10 [i] 01:40 Zbraně budoucnosti: Speciál z Izraele [i] 02:40 Opravdu velké věci: Suché doky [i] 03:40 Výzva pro pravé motorkáře: Maďarsko [i] 04:05 Opravna vraků: S hořkou příchutí [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zahrada je hra [i] 05:20 Krásy evropského pobřeží: Andalusie [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Zpívánky [i] 06:00 Navštívenka [i] 06:25 Šikulové [i] 06:35 Sezamová angličtina 35,36/52 [i] 07:05 Garfield a přátelé 6/26 [i] 07:30 Let 29 3/30 [i] 07:50 Hurá, škola! 5/26 [i] 08:05 Alinin sen [i] 09:35 Ovečka Shaun 16/40 [i] 09:45 Kuchařská pohotovost [i] 10:15 Tři mušketýři 1/2 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Království divočiny: Žraloci levhartí [i] 13:35 Mezi námi zvířaty [i] 14:05 Rozum a cit 3/3 [i] 15:00 Lehátko pro osm [i] 16:35 Fort Apache [i] 18:40 Evropské pexeso [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Hodina pravdy [i] 21:05 Tonoucí se stébla chytá [i] 22:35 Festivalové vteřiny 2009 [i] 22:45 Zprávy 22:50 Branky, body, vteřiny 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 6. batalion [i] 01:10 Fakulta [i] 02:50 13. komnata Luby Skořepové [i] 03:15 Aby tvá pomoc zůstala skrytá [i] 04:10 U nás v Evropě [i] 04:20 Folklorika [i] 04:45 Naivní cesty naivního malíře [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kus dřeva ze stromu [i] 05:15 Vítejte v Tate galerii 13/15 [i] 05:20 Štíty království českého 2/10 [i] 05:45 Tisíc let české myslivosti [i] 06:10 Osudové okamžiky [i] 06:30 Správy STV 06:55 Utajená řeč peněz [i] 07:15 Opravdová věda 4/6 [i] 07:40 Divnopis - Ostrata [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Krásy evropského pobřeží: Italský [i] 08:40 Folklorika [i] 09:05 Náš venkov [i] 09:25 Putování za písničkou [i] 09:55 Hledání ztraceného času [i] 10:15 Soukromé století [i] 11:10 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 11:35 Pětka v Pomeranči - letní sestřih [i] 12:00 Sabotáž [i] 12:30 Ladí neladí [i] 13:25 M ČR v atletice Praha [i] 14:30 Start do kosmu [i] 15:20 Kamera na cestách: Indický oceán [i] 16:15 V zemi lidu kmene Saa [i] 17:15 Čtenářský deník... Petr Král: Zpráva o místech [i] 17:30 O češtině [i] 17:45 Památky na prodej [i] 18:05 Příběhy domů: Pohled kláštera [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:50 Po stopách [i] 19:05 Mezi proudy [i] 20:00 Večer lidí dobré vůle - Velehrad 2009 [i] 21:10 Gipsy.cz [i] 22:10 Smetanova Litomyšl den po dni [i] 22:25 Alternativní kultura [i] 23:20 Noc s Andělem [i] 00:50 Queen: Live at Hammersmith Odeon [i] 01:50 Památky na prodej [i] 02:10 Příběhy domů: Pohled kláštera [i] 02:25 Sešli se ... [i] 03:25 Na Kloboučku [i] 04:05 Kdo je kdo [i] 04:35 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Bolek a Lolek 48 [i] 06:05 Baby Looney Tunes 24 [i] 06:30 Admirál Bublina útočí 14 [i] 06:55 Spongebob v kalhotách 4 [i] 07:20 Čarodějky VIII 12 [i] 08:10 HOGO FOGO [i] 09:10 Zlatíčka [i] 10:10 Táta [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Prstýnek [i] 14:20 Škola roku [i] 16:20 Causa Králík [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:35 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Poslední plavky [i] 21:50 Sejměte Cartera! [i] 23:40 Rodina policajtů [i] 01:10 Novashopping 01:30 Volejte Novu [i] 01:55 Babicovy dobroty [i] 02:25 Zlatíčka [i] 04:00 DO-RE-MI [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 X-Men: Začátek III 5 [i] 07:00 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka I 10 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Fresh Prince IV 5 [i] 08:00 Přátelé VIII 9 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:20 Nascar - Nejslavnější závody světa [i] 10:10 Knight Rider I 8 [i] 11:10 Wolffův revír V [i] 12:10 Policejní vyjednavači 10 [i] 13:05 Columbo [i] 14:55 Hombre [i] 17:10 Velká rána [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VIII 10 [i] 20:00 Titanic [i] 23:45 Tajná úmluva [i] 01:40 Volejte Věštce 03:25 Inspektor Balko 10 [i] 04:10 Inspektor Balko 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Hollywoodské safari [i] 06:30 Závodní horečka [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Vítr do plachet [i] 13:40 Bigfoot [i] 15:10 Kariéristi [i] 16:45 Ve jménu Angela [i] 18:20 Tetovaná Tereza [i] 19:50 František je děvkař [i] 21:20 Krvavá volba [i] 23:25 Řezník [i] 01:00 Satan [i] 02:35 Rudé komando [i] 04:10 Bigfoot [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 10:00 Jezdectví [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:30 Cyklistika [i] 13:00 Snooker [i] 14:30 Motorismus [i] 15:30 Cyklistika [i] 19:45 Snooker [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Bojové sporty [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 14 [i] 06:00 McLeodovy dcery VIII 17 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 18 [i] 08:00 Soudkyně Amy I 1 [i] 09:00 Soudkyně Amy I 2 [i] 10:00 Okruh přátel [i] 12:00 Zeměmoří 1/2 [i] 14:00 Soudkyně Amy VI 9 [i] 15:00 Soudkyně Amy VI 10 [i] 16:00 Foylova válka II 3/4 [i] 18:00 Okruh přátel [i] 20:00 Rtěnka [i] 22:00 Foylova válka II 4/4 [i] 00:00 Jasperský lynč [i] 02:00 Jane Doeová: Jiná tvář [i] 04:00 McBride: Nalaďte si vraždu [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Time Team 07:05 Příbehy ukryté v obrazech 01 [i] 07:35 Příbehy ukryté v obrazech 02 [i] 08:05 Hvězdný fotbal 01 [i] 09:05 Zázračná planeta 01 [i] 10:10 Mrakodrapy [i] 11:10 Když se Země zatřese 04 [i] 12:05 Doktorologie 04 [i] 12:35 Od podlahy s Debbie Travisovou 12 [i] 13:30 Vzpruha pro tělo 25 [i] 14:00 Vzpruha pro tělo 26 [i] 15:35 Znovuobjevitelé 23 [i] 16:05 Řeč hmyzí říše 01 [i] 16:30 Mistři švindlu 08 [i] 17:05 Lidé a místa na Zemi: Egypt [i] 17:20 Maminka stávkuje 50 [i] 17:55 Maminka stávkuje 51 [i] 18:30 Buď já nebo pes 41 [i] 19:30 Svět hi [i] 20:00 Svět hi [i] 20:30 Tělo v číslech 03 [i] 21:25 V rytmu stepu [i] 22:30 Kuchař v první linii 02 [i] 23:35 Pohromy století 30 [i] 00:35 Města ve výškách 01 [i] 01:10 Města ve výškách 02 [i] 01:45 Cesta za přírodními poklady 01 [i] 02:45 Evropou pěšky 01 [i] 03:15 Evropou pěšky 02 [i] 03:45 Místa ve Středomoří 04 [i] 04:50 Buď já nebo pes 41 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Divočáci [i] 07:40 Trůn pro mořskou pannu [i] 09:05 Eragon [i] 10:45 Liga spravedlivých: Nová hranice [i] 12:00 Umučení 1/2 [i] 13:25 Umučení 2/2 [i] 14:50 Noc v muzeu [i] 16:40 Budiž světlo [i] 18:10 Skafandr a motýl [i] 20:00 Lord Longford [i] 21:30 Číslo 23 [i] 23:05 Netopýři: Chuť krve [i] 00:30 Vím kdo mě zabil [i] 02:15 Krvavá sklizeň [i] 03:55 Akta X [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Úžasná a milovaná [i] 09:45 Dr. Dolittle [i] 11:10 Návrat lásky [i] 13:05 V 2008 Koncert [i] 14:10 Hrdinové a zbabělci [i] 15:40 Věčný příběh [i] 17:40 Santa Clause 3: Úniková klauzule [i] 19:10 Okamžik zlomu [i] 21:00 Velká láska III. : Temnota 9 [i] 22:00 Velká láska III. : Svátost 10 [i] 22:55 Když se smůla lepí na paty [i] 00:20 Krédo [i] 01:45 Satan přichází [i] 03:35 Na sklonku života [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 10 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 87 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 88 [i] 07:00 Veterinární policie Houston 6 [i] 08:00 Op