Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:55 Cigánky 157-158/162 [i] 10:40 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 3/22 [i] 11:30 Veronika Marsová II. 3/22 [i] 12:20 Bláznivý Jimov život IV. 5/27 [i] 12:45 8 jednoduchých pravidiel III. 9-10/24 [i] 13:35 Čarodejnice VI. 5/23 [i] 14:20 Bez stopy I. 5/23 [i] 15:15 Čistá láska 151-152/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex VII. 2/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 SUSEDIA [i] 20:45 Blesk [i] 22:55 Cobra [i] 00:35 Budem tvoj sudca [i] 04:20 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:45 Hodíme sa k sebe, miláčik...? [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Kto šetrí, má za 3 [i] 05:20 Monty Roberts [i] 06:05 Zvláštna rodinka 5/26 [i] 06:30 Sherm 9/28 [i] 06:45 Sherm 10/28 [i] 07:00 Ranný magazín [i] 08:35 Leto s Katkou 5/7 [i] 09:05 Hannah Montana I. 5/26 [i] 09:35 Večne nespokojní I. 5/22 [i] 10:25 Špiónky 5/40 [i] 11:05 Policajti z prístavu III. 9/26 [i] 11:55 Sila lásky I. 127 [i] 12:45 Sila lásky I. 128 [i] 13:35 Obchod so šťastím 5 [i] 14:10 Kaviareň Slávia [i] 14:55 Duel [i] 15:20 Duel [i] 15:50 Rany lásky 37/130 [i] 16:40 Rany lásky 38/130 [i] 17:25 Largo 5/39 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Uragán [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dnes vás baví Senzus [i] 21:10 Takí sme boli [i] 22:15 Dieťa v noci [i] 23:55 Ochranca 42/65 [i] 00:40 Prípad pre Samanthu 66 [i] 01:30 Kto šetrí, má za 3 [i] 01:50 Sila lásky I. 127 [i] 02:45 Sila lásky I. 128 [i] 03:35 Slovensko dnes [i] 03:50 Správy STV [i] 04:15 Góly body sekundy [i] 04:25 Monty Roberts [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Správy STV [i] 06:35 Udalosti ČT [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy a komentáre [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence I. 8/17 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 10:30 Leto s telkou [i] 10:35 Bolo raz jedno teliatko 5/13 [i] 10:40 Kuko z archívu [i] 11:10 Sládkova abeceda [i] 11:20 Pesničky z Hviezdičky [i] 11:35 Príbeh komét [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:45 Na ľudovú nôtu 2002 [i] 13:15 Míľniky vedy a techniky 36 [i] 13:30 Míľniky vedy a techniky 37 [i] 13:45 Vesmírne laboratórium [i] 14:20 Encyklopédia slovenských obcí [i] 14:45 Siesta z archívu [i] 15:30 Nestárnuce melódie 4/5 [i] 16:10 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 16:40 Kvarteto [i] 17:10 Televíkend [i] 17:35 Huby [i] 17:50 Ktosi je za dverami [i] 18:40 Kaleidoskop 2/33 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 5000 rokov čínskej civilizácie 6/12 [i] 21:05 GEN.sk [i] 21:15 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Nočný filmový klub [i] 00:30 Bratia a sestry I. 5/23 [i] 01:10 Udalosti ČT [i] 01:45 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:20 Nikdy nehovor nikdy [i] 07:00 KRIMI NOVINY 07:30 NOVINY TV JOJ 08:00 PROMI NOVINY [i] 08:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 1/25 [i] 09:00 Letná výhra [i] 11:00 Profesionáli II. 7 [i] 12:00 Acapulco H. E. A. T. 7 [i] 12:50 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 9 [i] 13:40 Prison Break: Útek z väzenia II. 3 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka New York II. 2 [i] 15:20 Tru Calling 21 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 2 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. 3 [i] 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Profesionáli 3 [i] 21:00 Viem, že si vrah [i] 23:00 Vražda v Greenwich [i] 00:45 C. S. I. : Kriminálka New York II. 2 [i] 01:35 Tru Calling 21 [i] 02:20 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 2 [i] 03:00 Acapulco H. E. A. T. 7 [i] 03:45 Nič len pravda [i] 04:35 Zvieracia klinika [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Doktor z hôr VI. 9 [i] 06:30 Rosalinda 62,63 [i] 08:00 Pobrežná hliadka IX. 15,16 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 86 [i] 11:00 Doktor z hôr VI. 10 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 13:30 Výlet [i] 15:15 Synovia vetra: Medzi svetlom a temnotou [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Rosalinda 64,65 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Sanitka 11/11 [i] 21:00 Siska 38 [i] 22:00 Božská Ema [i] 23:55 Derrick II. 86 [i] 00:55 Pobrežná hliadka IX. [i] 02:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 9/31 [i] 07:00 All Saints VI. 27/43 [i] 07:55 Zoom 47/155 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 11/22 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 5/20 [i] 10:00 Třetí hlídka VI. 21/22 [i] 10:55 Zoom 47/155 [i] 11:00 Vodní krysy IV. 9/31 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 11/22 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 5/20 [i] 15:00 Třetí hlídka VI. 21/22 [i] 16:00 Vodní krysy IV. 10/31 [i] 17:00 All Saints VI. 28/43 [i] 17:55 Zoom 47/155 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 12/22 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 6/20 [i] 20:00 Třetí hlídka VI. 22/22 [i] 21:00 Zánik světa [i] 22:45 Painkiller Jane 15/22 [i] 23:40 Zoom 47/155 [i] 23:45 Noční show Davida Lettermana [i] 00:45 All Saints VI. 28/43 [i] 01:45 Zánik světa [i] 03:20 Painkiller Jane 15/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Soutěž britských motorkářů 5 [i] 05:30 Soutěž britských motorkářů 6 [i] 06:00 Masivní stroje: Rakety [i] 06:25 Pátá rychlost 5 [i] 06:50 Americký chopper: Seniorův projekt klasických motocyků - část 2 [i] 07:45 Zbraně budoucnosti: Maximální dopad [i] 08:40 Bořiči mýtů: Útěk z Alcatrazu [i] 09:35 Jak se to dělá 59 [i] 10:00 Jak se to dělá 60 [i] 10:30 Nejsmrtelnější úlovek: Dlouhá bezesná noc [i] 11:25 Špinavé práce: Vrtné kladivo v opuštěném dole [i] 12:20 Opravna vraků 24 [i] 13:15 Americký chopper: Wendyina motorka - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 6 [i] 14:35 Opravdu to přežili: Utržený nákladní vagón [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 1 [i] 15:30 Miami Ink: Kat - ryba bez vody [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Dáma pro štěstí [i] 17:20 Špinavé práce: Špinavé práce prezidentů [i] 18:15 Bořiči mýtů: Kuře a letadlo [i] 19:10 Jak se to dělá 61 [i] 19:40 Jak se to dělá: Chrániče pro hokejové brankáře/Brože/Kartónové krabice [i] 20:05 Zbraně budoucnosti: Tajnost [i] 21:00 Riziková laboratoř: Neřízené vrtné zařízení [i] 21:55 Jediná cesta úniku: Lidský prak [i] 22:25 Hry s časem: Bomba ze suchého ledu [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 21 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Těhotná parašutistka [i] 23:45 Opravna vraků 25 [i] 00:40 Soutěž britských motorkářů 7 [i] 01:10 Soutěž britských motorkářů 8 [i] 01:40 Riziková laboratoř: Neřízené vrtné zařízení [i] 02:40 Bořiči mýtů: Kuře a letadlo [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 21 [i] 04:05 Jak se to dělá 61 [i] 04:35 Jak se to dělá: Chrániče pro hokejové brankáře/Brože/Kartónové krabice [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Pošťák Pat II. 4/26 [i] 08:45 Mirabelino domácí kino 4/26 [i] 09:00 Rudolf Těsnohlídek - Liška 1/6 [i] 09:15 Chvilky s Miroslavem Horníčkem a jeho přáteli 1/5 [i] 09:45 Hrady a zámky na Dyji [i] 10:15 Příště u Vás z Nového Bydžova [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Z Divadélka pod věží [i] 13:30 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 13:45 Návrat do ráje II 10/22 [i] 14:35 Krásy evropského pobřeží: Andalusie [i] 14:40 Simpsonovi XVIII 6/22 [i] 15:05 Benjamin Kvítko 10/26 [i] 15:30 Let 29 3/30 [i] 15:55 Ovečka Shaun 1/40 [i] 16:00 Daleká cesta za domovem 18/39 [i] 16:25 Bludiště [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Ondřejova filmová škola [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Tořič včelonosný [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Dobrodružství kriminalistiky 5/26 [i] 21:00 13. komnata Luby Skořepové [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě IV 14/18 [i] 22:45 Festivalové vteřiny 2009 [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Zloději a vyděrači [i] 00:25 Losování Euromiliony 00:30 Návrat do ráje II 10/22 [i] 01:15 Všechnopárty [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Regiony ČT24 03:45 Krásný ztráty [i] 04:15 Blues ze Staré Pekárny
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hledám práci [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Divadlo žije! [i] 10:05 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:30 Obsluhovala jsem Karla Čapka [i] 11:00 Království za koně 1/9 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Služby v našich službách [i] 12:40 Sváteční slovo faráře z Velkých [i] 12:45 Cesty víry [i] 13:05 Křesťanský magazín [i] 13:20 Výpravy [i] 13:40 Pytlíkov [i] 13:55 Šikulové [i] 14:05 Byla jednou jedna planeta 26/26 [i] 14:35 Sportovci světa: British Open 2007 [i] 15:35 Evropa dnes [i] 16:05 Kus dřeva ze stromu [i] 16:20 Vítejte v Tate galerii 13/15 [i] 16:25 Oblasti ptačí a lidské aneb Natura paradoxa [i] 17:05 Rozhlédni se, člověče 7/15 [i] 17:25 Dvaasedmdesát jmen české historie [i] 17:40 Géniové, blázni a pábitelé [i] 17:55 City Folk - Barcelona, 2006 [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Klíč [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 6/22 [i] 20:00 Golden League Oslo [i] 22:00 Barbara Frittoli, soprán z Milána [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Zuřivý Jan Rejžek hovoří [i] 00:05 Ženský hlas [i] 00:30 Ženy na přelomu tisíciletí 1/10 [i] 01:25 Hudební setkání [i] 02:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:45 Hledám práci [i] 03:10 Oblasti ptačí a lidské aneb Natura paradoxa [i] 03:50 Co mám dělat, když...? [i] 04:05 Osm dní zdraví v Evropě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Zorro: Meč a růže 96 [i] 09:20 Cordierovi, soudce a policajt 2 [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:15 Pop Corn TV [i] 11:35 Nová cestománie [i] 12:05 Lenssen & spol. [i] 12:35 Komisař Rex V 10 [i] 13:30 Ženatý se závazky 98, 99 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 24 [i] 15:15 Hvězdná brána X 4 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino V 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa 6 [i] 17:50 Vražedná čísla III 9 [i] 18:40 Kriminálka Las Vegas 6 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Trosečník [i] 22:40 Dopisy od vraha [i] 00:25 Tajemství erotických lázní [i] 01:55 Novashopping 02:15 Tabu [i] 03:10 Áčko [i] 04:10 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř IV 10 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Oggy a škodíci [i] 07:30 Deník zasloužilé matky III 1 [i] 07:55 Přátelé VIII 8 [i] 08:20 M*A*S*H 115 [i] 08:45 M*A*S*H 116 [i] 09:15 Policie - New York VII 22 [i] 10:10 Případ pro Sam II 16 [i] 11:05 To je vražda, napsala VIII 14 [i] 12:00 Drzá Jordan II 22 [i] 12:55 Deník zasloužilé matky III 2 [i] 13:20 Sabrina - mladá čarodějnice VI 4 [i] 13:50 Muži na stromech I 10 [i] 14:45 Chirurgové I 6 [i] 15:40 Brewsterovy miliony [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VIII 9 [i] 20:00 Harry Potter a vězeň z Azkabanu [i] 22:40 Černočerná tma [i] 00:45 Barb Wire [i] 02:25 Volejte Věštce 04:10 Medicopter 117 I 6 [i] 04:55 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:20 Hvězdné dítě [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Závodní horečka [i] 13:35 Hollywoodské safari [i] 15:05 Přistání naslepo [i] 16:45 Vášeň a cit [i] 18:45 Tajemství meče [i] 20:15 Ve jménu Angela [i] 21:50 Advokát chudých [i] 23:35 Satan [i] 01:05 Paranoia [i] 02:40 Maurice [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:00 Plavání [i] 10:00 Cyklistika [i] 12:30 Cyklistika [i] 13:00 Snooker [i] 15:00 Jezdectví [i] 16:45 Cyklistika [i] 17:15 Snooker [i] 20:00 Strongest Man [i] 21:00 Pro Wrestling [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:30 Cyklistika [i] 00:00 Armwrestling [i] 00:30 Strongest Man [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 12 [i] 06:00 Dotek anděla III 13 [i] 07:00 Dotek anděla III 14 [i] 08:00 Hříbě [i] 10:00 Jane Doeová: Pouta, která spojují [i] 12:00 McLeodovy dcery IV 1 [i] 13:00 Soudkyně Amy I 1 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Hlasy ze záhrobí [i] 16:00 Ochránce II 18 [i] 17:00 Drzá Jordan VI 1 [i] 18:00 Jane Doeová: Pouta, která spojují [i] 20:00 Foylova válka II 3/4 [i] 22:00 Rtěnka [i] 00:00 Hlavolam [i] 02:00 Lži a zrada [i] 04:00 Dotek anděla III 13 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Coxy na dovolené 19 [i] 06:30 Coxy na dovolené 20 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 10 [i] 08:00 Vzpruha pro tělo 17 [i] 08:30 Vzpruha pro tělo 18 [i] 09:00 Od podlahy s Debbie Travisovou 02 [i] 09:55 Maminka stávkuje 23 [i] 10:35 Maminka stávkuje 24 [i] 11:15 Za jídlem přes ulici 09 [i] 11:45 Za jídlem přes ulici 10 [i] 12:15 Vzpruha pro tělo 17 [i] 12:45 Vzpruha pro tělo 18 [i] 13:15 Laos 02 [i] 13:45 Kultura za pultem 06 [i] 14:20 Coxy na dovolené 19 [i] 14:50 Coxy na dovolené 20 [i] 15:20 Výpravy za zvířaty 09 [i] 16:20 Od podlahy s Debbie Travisovou 02 [i] 17:10 Za jídlem přes ulici 09 [i] 17:40 Za jídlem přes ulici 10 [i] 18:10 Zvířecí rekordmani 10 [i] 19:05 Maminka stávkuje 23 [i] 19:40 Maminka stávkuje 24 [i] 20:20 Dítě naší doby 18 [i] 21:25 Posedlost rychlostí 03 [i] 22:25 Jetstream 04 [i] 23:25 Záhady, mýty a legendy [i] 00:30 Dítě naší doby 19 [i] 01:40 Mistrovské loupeže 11 [i] 02:45 Místa ve Středomoří 03 [i] 03:50 Záhady, mýty a legendy [i] 04:55 Posedlost rychlostí 03 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy 26 [i] 06:00 Propast [i] 08:20 Animovaný život [i] 09:35 Velký dům [i] 11:10 Americká kratochvíle [i] 12:55 Chilská vesmírná odysea [i] 14:20 Wing Commander [i] 16:00 Navěky silný [i] 17:45 Věřte mi [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 28 [i] 20:00 Plán hry [i] 21:50 300: Bitva u Thermopyl [i] 23:45 Démon pomsty: Krvavá lázeň [i] 01:20 Dohoda [i] 02:50 Pod povrchem [i] 04:55 MIG 21 - live show [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 X-Men: Poslední vzdor [i] 11:40 Superman: Soudný den [i] 12:55 Znovu od začátku [i] 14:20 Rocky Balboa [i] 16:00 Hudbu složil, slova napsal [i] 17:40 Divoké vlny [i] 19:05 Princezna [i] 20:30 Leda ve snu [i] 22:00 David McCullough vypráví [i] 22:40 Vstupní brána [i] 00:25 Lady Jane [i] 02:05 Vlajky našich otců