Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 Sophia - nevesta proti svojej vôli 5-6/65 [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Cigánky 155-156/162 [i] 10:40 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 2/22 [i] 11:30 Veronika Marsová II. 2/22 [i] 12:15 Bláznivý Jimov život IV. 4/27 [i] 12:40 8 jednoduchých pravidiel III. 7-8/24 [i] 13:30 Čarodejnice VI. 4/23 [i] 14:25 Bez stopy I. 4/23 [i] 15:15 Čistá láska 149-150/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex VII. 1/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Poisťovňa šťastia II. 4/13 [i] 21:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 1/19 [i] 22:10 Pravidlá boja [i] 00:15 Alias IV. 3/22 [i] 01:05 E-Ring: Pentagón - krídlo E [i] 01:50 Život s Bonnie II. [i] 02:30 Wolffov revír I. 2/26 [i] 03:30 TELEVÍZNE NOVINY [i] 03:50 Komisár Rex VII. 1/13 [i] 04:40 Sophia - nevesta proti svojej vôli 7-8/65 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Kto šetrí, má za 3 [i] 05:25 Medúzy - desivé krásky [i] 06:05 Zvláštna rodinka 4/26 [i] 06:30 Sherm 7/28 [i] 06:45 Sherm 8/28 [i] 07:00 Ranný magazín [i] 08:35 Leto s Katkou 4/7 [i] 09:05 Hannah Montana I. 4/26 [i] 09:35 Večne nespokojní I. 4/22 [i] 10:25 Špiónky 4/40 [i] 11:10 Policajti z prístavu III. 8/26 [i] 12:00 Sila lásky I. 125 [i] 12:50 Sila lásky I. 126 [i] 13:45 Obchod so šťastím 4 [i] 14:20 Kaviareň Slávia [i] 15:00 Duel [i] 15:25 Duel [i] 16:00 Rany lásky 35/130 [i] 16:45 Rany lásky 36/130 [i] 17:35 Largo 4/39 [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Capri 24/25 [i] 22:00 Taký neveselý príbeh [i] 23:35 Ochranca 41/65 [i] 00:20 Prípad pre Samanthu 65 [i] 01:05 Kto šetrí, má za 3 [i] 01:30 Sila lásky I. 125 [i] 02:20 Sila lásky I. 126 [i] 03:10 Slovensko dnes [i] 03:20 Správy STV [i] 03:50 Góly body sekundy [i] 03:55 Halali [i] 04:20 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Správy STV [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy a komentáre [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence I. 7/17 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 10:30 Leto s telkou [i] 10:35 Bolo raz jedno teliatko 4/13 [i] 10:45 Kuko z archívu [i] 11:15 Sládkova abeceda [i] 11:20 Pesničky z Hviezdičky [i] 11:35 Vyber si svoj dokument - o meste [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Jánošíkove dni [i] 13:25 Totálne fenomenálne 3/21 [i] 13:40 Totálne fenomenálne 4/21 [i] 13:55 Zdravíčko, pán doktor ! - Endokrinologické poruchy [i] 14:25 Encyklopédia slovenských obcí [i] 14:45 Megastavby II. [i] 15:40 Siesta z archívu [i] 16:20 Nestárnuce melódie 3/5 [i] 17:00 Polícia [i] 17:15 Halali [i] 17:45 Ktosi je za dverami [i] 18:40 Míľniky vedy a techniky 36 [i] 18:55 Míľniky vedy a techniky 37 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Príbeh komét [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Nenakrútené filmy Juraja J. [i] 22:30 Veľké záhady [i] 22:55 Bratia a sestry I. 4/23 [i] 23:35 Halali [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:35 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 V. I. P. I [i] 06:20 Nikdy nehovor nikdy [i] 07:00 KRIMI NOVINY 07:30 NOVINY TV JOJ 08:00 PROMI NOVINY [i] 08:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 23/23 [i] 09:00 Letná výhra [i] 11:00 Profesionáli II. 6 [i] 12:00 Acapulco H. E. A. T. 6 [i] 12:50 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 8 [i] 13:40 Prison Break: Útek z väzenia II. 2 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka New York II. 1/24 [i] 15:20 Tru Calling 20 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 1/25 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. 2 [i] 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Vyjednávači 4 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 1/21 [i] 21:45 V mene spravodlivosti 1/13 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:20 Pasca [i] 01:10 Tru Calling 20 [i] 02:00 Vyjednávači 4 [i] 02:40 Nič len pravda [i] 03:30 Šialené kravy [i] 04:55 V. I. P. I [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Doktor z hôr VI. 8 [i] 06:30 Rosalinda 60,61 [i] 08:00 Pobrežná hliadka IX. 13,14 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 85 [i] 11:00 Doktor z hôr VI. 9 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 13:40 Nezabudnuteľná [i] 15:15 Dostavník [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Rosalinda 62,63 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Synovia vetra: Medzi svetlom a temnotou [i] 21:35 Lampa [i] 00:30 Derrick II. 85 [i] 01:30 Pobrežná hliadka IX. [i] 02:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 8/31 [i] 07:00 All Saints VI. 26/43 [i] 07:55 Zoom 46/155 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 10/22 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 4/20 [i] 10:00 Třetí hlídka VI. 20/22 [i] 10:55 Zoom 46/155 [i] 11:00 Vodní krysy IV. 8/31 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 10/22 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 4/20 [i] 15:00 Třetí hlídka VI. 20/22 [i] 16:00 Vodní krysy IV. 9/31 [i] 17:00 All Saints VI. 27/43 [i] 17:55 Zoom 46/155 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 11/22 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 5/20 [i] 20:00 Třetí hlídka VI. 21/22 [i] 21:00 Kriminálka z pobřeží 3/20 [i] 22:00 The Shield - Policejní odznak VII. 1/13 [i] 23:00 Painkiller Jane 14/22 [i] 23:55 Zoom 46/155 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 All Saints VI. 27/43 [i] 02:00 Kriminálka z pobřeží 3/20 [i] 02:50 The Shield - Policejní odznak VII. 1/13 [i] 03:40 Painkiller Jane 14/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Soutěž britských motorkářů 3 [i] 05:30 Soutěž britských motorkářů 4 [i] 06:00 Masivní stroje: Závodní automobily [i] 06:25 Pátá rychlost 4 [i] 06:50 Americký chopper: Seniorův projekt klasických motocyků - část 1 [i] 07:45 Zbraně budoucnosti: Ingeligentní zbraně [i] 08:40 Bořiči mýtů: Smradlavé auto [i] 09:35 Jak se to dělá 27 [i] 10:00 Jak se to dělá 58 [i] 10:30 Nejsmrtelnější úlovek: Zelenáči [i] 11:25 Špinavé práce: Výroba boloňského salámu [i] 12:20 Opravna vraků 23 [i] 13:15 Americký chopper: Seniorův projekt klasických motocyků - část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 5 [i] 14:35 Opravdu to přežili: Nouzové přistávací těleso [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 20 [i] 15:30 Miami Ink: Garverovo ultimátum [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Dlouhá bezesná noc [i] 17:20 Špinavé práce: Vrtné kladivo v opuštěném dole [i] 18:15 Bořiči mýtů: Útěk z Alcatrazu [i] 19:10 Jak se to dělá 59 [i] 19:40 Jak se to dělá 60 [i] 20:05 Zbraně budoucnosti: Maximální dopad [i] 21:00 Sérioví vrazi: Šachovnicový vrah [i] 21:55 Ženy vražedkyně: Požitek z vraždy [i] 22:50 Skutečná volání pohotovosti: Volání o pomoc [i] 23:20 Skutečná volání pohotovosti 15 [i] 23:45 Opravna vraků 24 [i] 00:40 Soutěž britských motorkářů 5 [i] 01:10 Soutěž britských motorkářů 6 [i] 01:40 Sérioví vrazi: Šachovnicový vrah [i] 02:40 Bořiči mýtů: Útěk z Alcatrazu [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 1 [i] 04:05 Jak se to dělá 59 [i] 04:35 Jak se to dělá 60 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Království za koně 1/9 [i] 05:15 Tahače 2009 - Assen a Misano 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Pošťák Pat II. 3/26 [i] 08:45 Mirabelino domácí kino 3/26 [i] 09:00 Žlutý kvítek [i] 09:40 Kavárnička dříve narozených [i] 10:30 Jezevec [i] 11:10 Báječné ženy na létajících strojích [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Bylo nás šest 1/6 [i] 13:30 Medicína pro 21. století [i] 13:45 Návrat do ráje II 9/22 [i] 14:35 Doktorka Quinnová II 6/27 [i] 15:25 Kašmír a Ladak 1/4 [i] 15:45 Výpravy [i] 16:05 Pytlíkov [i] 16:20 Šikulové [i] 16:35 Pošťák Pat II. 4/26 [i] 16:50 Mirabelino domácí kino 4/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Služby v našich službách [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Páchník hnědý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Komisař Moulin [i] 21:35 Příběhy slavných - Milan Chladil [i] 22:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:40 Nárazové vlny 6/6 [i] 23:35 Blues ze Staré Pekárny [i] 00:15 Návrat do ráje II 9/22 [i] 01:05 Zuzana Stirská a Gospel Time [i] 01:55 Pětka v Pomeranči [i] 02:20 Sabotáž [i] 02:50 Hledání ztraceného času [i] 03:10 Události v regionech [i] 03:35 Události v regionech Brno 04:00 Události v regionech Ostrava [i] 04:25 Regiony ČT24
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Stíhači [i] 10:40 Rodinné křižovatky [i] 11:05 Zatopené osudy [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kuchařská pohotovost [i] 12:30 Michaelovy experimenty [i] 12:45 Rozhlédni se, člověče 6/15 [i] 13:05 Dvaasedmdesát jmen české historie 42/72 [i] 13:20 Berenika [i] 14:10 Futuroskop [i] 14:35 Slib [i] 14:50 Toulavá kamera [i] 15:20 Království divočiny: Žraloci levhartí [i] 15:50 Prizma [i] 16:15 Tisíc let české myslivosti [i] 16:45 Souboj na slunci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Retro [i] 20:00 Soukromé století [i] 20:55 Historie.eu [i] 21:45 Cizinec mezi svými [i] 22:15 Může to být i vaše dítě [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Hlas moře [i] 01:15 Ztracená dovolená [i] 02:40 Film point [i] 03:40 Terra musica 04:25 Co mám dělat, když...? [i] 04:40 Zašlapané projekty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Zorro: Meč a růže 95 [i] 09:20 Utajená krása [i] 11:05 Tescoma s chutí [i] 11:15 Pop Corn TV [i] 11:40 Nová cestománie [i] 12:10 Lenssen & spol. [i] 12:35 Komisař Rex V 9 [i] 13:30 Ženatý se závazky 96, 97 [i] 14:25 Walker, Texas Ranger 23 [i] 15:20 Hvězdná brána X 3 [i] 16:10 Las Vegas: Kasino V 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa 5 [i] 17:50 Vražedná čísla III 8 [i] 18:40 Kriminálka Las Vegas 5 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Dobrodružství Poseidonu 1/2 [i] 21:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VI 3 [i] 22:40 Dost [i] 00:40 Kriminálka New York 4 [i] 01:25 Novashopping 01:45 15 let TV Nova [i] 02:40 Paškál [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř IV 9 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:45 Deník zasloužilé matky II 25 [i] 08:10 Přátelé VIII 7 [i] 08:35 M*A*S*H 113 [i] 09:00 M*A*S*H 114 [i] 09:30 Policie - New York VII 21 [i] 10:25 Případ pro Sam II 15 [i] 11:20 To je vražda, napsala VIII 13 [i] 12:15 Drzá Jordan II 21 [i] 13:10 Deník zasloužilé matky III 1 [i] 13:35 Sabrina - mladá čarodějnice VI 3 [i] 14:05 Muži na stromech I 9 [i] 15:00 Chirurgové I 5 [i] 15:55 Neuvěřitelná cesta 2: Ztraceni v San Francisku [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VIII 8 [i] 20:00 Letiště 4 [i] 21:10 Zoufalé manželky IV 7 [i] 22:05 Myšlenky zločince I 17 [i] 23:05 Instinkt zabijáka 9 [i] 23:55 Wolffův revír I 3 [i] 00:50 Volejte Věštce 02:35 Výklad snů 03:30 Medicopter 117 I 5 [i] 04:20 Carusošou [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:05 Fixlování [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Hvězdné dítě [i] 13:40 Šťastná ruka [i] 15:15 Vítr do plachet [i] 16:55 Bobule [i] 18:30 Kariéristi [i] 20:05 Vášeň a cit [i] 22:05 Zabít je snadné [i] 23:35 Paranoia [i] 01:10 Tirant Lo Blanc [i] 03:15 Elitní komando [i] 04:45 Šťastná ruka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:30 Cyklistika [i] 12:00 Plavání [i] 13:00 Snooker [i] 15:00 Cyklistika [i] 18:00 Cyklistika [i] 19:30 Cyklistika [i] 20:00 Cyklistika [i] 20:30 Bojové sporty [i] 23:30 Pro Wrestling [i] 01:00 Armwrestling [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 10 [i] 06:00 Dotek anděla III 11 [i] 07:00 Dotek anděla III 12 [i] 08:00 Novou cestou [i] 10:00 Dešťový stín 4 [i] 11:00 Dešťový stín 5 [i] 12:00 Dešťový stín 6 [i] 13:00 Soudkyně Amy VI 22 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Soudný den [i] 16:00 Ochránce II 17 [i] 17:00 Drzá Jordan V 21 [i] 18:00 Novou cestou 1 [i] 21:00 Ochránce II 16 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 22 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru: Hlasy ze záhrobí [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 22 [i] 02:00 Společná řeč [i] 04:00 Dotek anděla III 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Coxy na dovolené 17 [i] 06:30 Coxy na dovolené 18 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 09 [i] 08:00 Vzpruha pro tělo 15 [i] 08:30 Vzpruha pro tělo 16 [i] 09:00 Od podlahy s Debbie Travisovou 01 [i] 09:55 Maminka stávkuje 21 [i] 10:35 Maminka stávkuje 22 [i] 11:15 Za jídlem přes ulici 07 [i] 11:45 Za jídlem přes ulici 08 [i] 12:15 Vzpruha pro tělo 15 [i] 12:45 Vzpruha pro tělo 16 [i] 13:15 Laos 01 [i] 13:45 Kultura za pultem 05 [i] 14:20 Coxy na dovolené 17 [i] 14:50 Coxy na dovolené 18 [i] 15:15 Výpravy za zvířaty 08 16:15 Od podlahy s Debbie Travisovou 01 [i] 17:10 Za jídlem přes ulici 07 [i] 17:40 Za jídlem přes ulici 08 [i] 18:10 Zvířecí rekordmani 09 [i] 19:05 Maminka stávkuje 21 [i] 19:45 Maminka stávkuje 22 [i] 20:20 Dítě naší doby 17 [i] 21:25 Posedlost rychlostí 02 [i] 22:25 Jetstream 03 [i] 23:25 Pevnosti Británie [i] 00:25 Dítě naší doby 18 [i] 01:35 Mistrovské loupeže 10 [i] 02:45 Místa ve Středomoří 02 [i] 03:55 Pevnosti Británie [i] 04:50 Posedlost rychlostí 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Mimzy [i] 07:35 Velkej biják [i] 09:00 Uranya [i] 10:35 Ratatouille [i] 12:25 Kněz je poděs [i] 13:55 Animovaný život [i] 15:15 Velký dům [i] 16:50 Americká kratochvíle [i] 18:35 Chilská vesmírná odysea [i] 20:00 Na Stojáka Speciál - Volume 1 [i] 21:35 David McCullough vypráví [i] 22:15 Pláž [i] 00:10 Gone Baby Gone [i] 02:00 Stav obležení [i] 03:55 Na Stojáka Speciál - Volume 1 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Robin Hood [i] 11:45 Spider-Man 3 [i] 14:00 Škvára [i] 15:45 Úžasný den [i] 17:15 Divočáci [i] 18:55 X-Men: Poslední vzdor [i] 20:35 Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu [i] 22:00 Hluboko zmražený [i] 23:30 Města plná sexu 1 [i] 00:30 Dva týdny [i] 02:10 Jako malé děti