Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 Sophia - nevesta proti svojej vôli 3-4/65 [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Cigánky 153-154/162 [i] 10:40 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 1/22 [i] 11:30 Veronika Marsová II. 1/22 [i] 12:20 Bláznivý Jimov život IV. 3/27 [i] 12:45 8 jednoduchých pravidiel III. 5-6/24 [i] 13:35 Čarodejnice VI. 3/23 [i] 14:25 Bez stopy I. 3/23 [i] 15:15 Čistá láska 147-148/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex VI. 15/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Inga Lindströmová: Zátoka lásky [i] 21:55 Nový svet [i] 00:30 Alias IV. 2/22 [i] 01:20 E-Ring: Pentagón - krídlo E [i] 02:05 Život s Bonnie II. [i] 02:45 Wolffov revír I. 1/26 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:15 Komisár Rex VI. 15/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Kto šetrí, má za 3 [i] 05:20 Neúnavní služobníci - Termity v Afrike [i] 06:05 Zvláštna rodinka 3/26 [i] 06:30 Sherm 5/28 [i] 06:40 Sherm 6/28 [i] 07:00 Ranný magazín [i] 08:35 Leto s Katkou 3/7 [i] 09:05 Hannah Montana I. 3/26 [i] 09:35 Večne nespokojní I. 3/22 [i] 10:25 Špiónky 3/40 [i] 11:05 Policajti z prístavu III. 7/26 [i] 11:55 Sila lásky I. 123 [i] 12:45 Sila lásky I. 124 [i] 13:40 Obchod so šťastím 3 [i] 14:15 Kaviareň Slávia [i] 14:55 Duel [i] 15:25 Duel [i] 15:55 Rany lásky 33/130 [i] 16:40 Rany lásky 34/130 [i] 17:30 Largo 3/39 [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dr.House III. 8/24 [i] 21:00 Dr.House III. 9/24 [i] 21:45 Asteroid [i] 23:55 Ochranca 40/65 [i] 00:45 Prípad pre Samanthu 64 [i] 01:30 Kto šetrí, má za 3 [i] 01:55 Sila lásky I. 123 [i] 02:40 Sila lásky I. 124 [i] 03:35 Slovensko dnes [i] 03:45 Správy STV [i] 04:15 Góly body sekundy [i] 04:20 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Správy STV [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy a komentáre [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence I. 6/17 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 10:30 Leto s telkou [i] 10:35 Bolo raz jedno teliatko 3/13 [i] 10:45 Kuko z archívu [i] 11:15 Sládkova abeceda [i] 11:25 Pesničky z Hviezdičky [i] 11:35 Brehy mojej rieky [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:55 Jánošíkove dni 2002 [i] 13:45 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 17/26 [i] 14:15 Diagnóza 142 [i] 14:30 Vesmírne laboratórium [i] 15:15 Siesta z archívu [i] 16:00 Nestárnuce melódie 2/5 [i] 16:45 Maďarský magazín [i] 17:15 Ktosi je za dverami [i] 18:20 Profesionál [i] 18:35 Totálne fenomenálne 3/21 [i] 18:50 Totálne fenomenálne 4/21 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Vyber si svoj dokument - o meste [i] 20:35 Ženy o ženách [i] 21:00 O čom je život podľa... [i] 21:20 Slováci na slovíčko [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Letné lásky na Dvojke [i] 23:00 Bratia a sestry I. 3/23 [i] 23:40 Príbehy z hrobky II. [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:05 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Skrytá agenda [i] 07:00 KRIMI NOVINY 07:30 NOVINY TV JOJ 08:00 PROMI NOVINY [i] 08:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 22 [i] 09:00 Letná výhra [i] 11:00 Profesionáli II. 5 [i] 12:00 Acapulco H. E. A. T. 5 [i] 12:50 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 7 [i] 13:40 Prison Break: Útek z väzenia II. 1/22 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka New York I. 23/23 [i] 15:20 Tru Calling 19 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 23/23 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. 1 [i] 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Profesionáli 2 [i] 20:45 Kriminálka San Francisco 2 [i] 21:45 Kosti II 18 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:20 Dexter - skryté titulky 18 [i] 00:20 Mafia 1/7 [i] 01:10 Črepiny [i] 01:45 Tru Calling 19 [i] 02:25 Dexter - skryté titulky 18 [i] 03:20 Kriminálka San Francisco 2 [i] 04:00 Mafia 1/7 [i] 04:45 Nič len pravda [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Doktor z hôr VI. 7 [i] 06:30 Rosalinda 58,59 [i] 08:00 Pobrežná hliadka IX. 11,12 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 84 [i] 11:00 Doktor z hôr VI. 8 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 12:55 Inžinierska odysea 2 [i] 13:45 Vraždy v Midsomeri IX. 1/8 [i] 15:20 Mravnostné oddelenie II. 16/16 [i] 16:10 Posledný svedok 35/35 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Rosalinda 60,61 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 20:00 Romantická streda: Nezabudnuteľná [i] 21:35 Dostavník [i] 23:15 Derrick II. 84 [i] 00:20 Pobrežná hliadka IX. [i] 01:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 7/31 [i] 07:00 All Saints VI. 25/43 [i] 07:55 Zoom 46/155 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 9/22 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 3/20 [i] 10:00 Třetí hlídka VI. 19/22 [i] 10:55 Zoom 46/155 [i] 11:00 Vodní krysy IV. 7/31 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 9/22 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 3/20 [i] 15:00 Třetí hlídka VI. 19/22 [i] 16:00 Vodní krysy IV. 8/31 [i] 17:00 All Saints VI. 26/43 [i] 17:55 Zoom 46/155 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 10/22 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 4/20 [i] 20:00 Třetí hlídka VI. 20/22 [i] 21:00 CSI: New York V. 18/22 [i] 22:00 Myšlenky zločince IV. 14/20 [i] 23:00 Painkiller Jane 13/22 [i] 23:55 Zoom 46/155 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 All Saints VI. 26/43 [i] 02:00 CSI: New York V. 18/22 [i] 02:50 All Saints V. 13/43 [i] 03:40 Painkiller Jane 13/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Úder blesku/piercing jazyka [i] 06:00 Masivní stroje: Exkavátory [i] 06:25 Pátá rychlost 2 [i] 06:50 Americký chopper: Motorka fantazie - Bryan King [i] 07:45 Zbraně budoucnosti: Střelné zbraně [i] 08:40 Bořiči mýtů: Úder blesku/piercing jazyka [i] 09:35 Jak se to dělá 56 [i] 10:00 Jak se to dělá 57 [i] 10:30 Špinavé práce: Vinař [i] 11:25 Špinavé práce: Ozdobné tykve [i] 12:20 Opravna vraků: Příliš horké pro učitele [i] 13:15 Americký chopper: Seniorův projekt klasických motocyků - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 4 [i] 14:35 Opravdu to přežili: Zavěšený padák [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 19 [i] 15:30 Miami Ink: Kat, královna večírků [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Zelenáči [i] 17:20 Špinavé práce: Výroba boloňského salámu [i] 18:15 Bořiči mýtů: Smradlavé auto [i] 19:10 Jak se to dělá 27 [i] 19:40 Jak se to dělá 58 [i] 20:05 Zbraně budoucnosti: Ingeligentní zbraně [i] 21:00 Lovci tornád: Vzpoura na planině [i] 21:55 Očitá svědectví 9 [i] 22:25 Očitá svědectví 10 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 20 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Nouzové přistávací těleso [i] 23:45 Opravna vraků 23 [i] 00:40 Soutěž britských motorkářů 3 [i] 01:10 Soutěž britských motorkářů 4 [i] 01:40 Lovci tornád: Vzpoura na planině [i] 02:40 Bořiči mýtů: Smradlavé auto [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 20 [i] 04:05 Jak se to dělá 27 [i] 04:35 Jak se to dělá 58 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Pošťák Pat II. 2/26 [i] 08:45 Mirabelino domácí kino 2/26 [i] 09:00 Konec draka Kusodrápa [i] 09:50 Cesta na sluneční ostrov [i] 10:30 Televarieté [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Bambinot 1/6 [i] 13:30 Co mám dělat, když...? [i] 13:45 Návrat do ráje II 8/22 [i] 14:35 Doktorka Quinnová II 5/27 [i] 15:25 Bludiště [i] 15:55 Byla jednou jedna planeta 26/26 [i] 16:20 Slib [i] 16:35 Pošťák Pat II. 3/26 [i] 16:50 Mirabelino domácí kino 3/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Království za koně 1/9 [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:30 Michaelovy experimenty [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Na ostrově [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:35 Na stopě [i] 22:00 Losování Sportky a Šance 22:05 Taggart [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Marian [i] 00:45 Návrat do ráje II 8/22 [i] 01:35 Podivuhodný svět [i] 02:00 Zapomenuté výpravy [i] 02:25 Události v regionech [i] 02:50 Události v regionech Brno 03:15 Události v regionech Ostrava [i] 03:40 Regiony ČT24 04:05 Kultura v regionech 04:30 Na cestě po Sumbě [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Zapomenuté výpravy [i] 10:00 Artcity New York [i] 11:00 Svět zázraků: Karakoram 3/3 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Přežili rok 2000 1/9 [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 My holky z Městečka 1/9 [i] 13:51 Tohle jsem já... [i] 14:05 Věda je zábava III 7/26 [i] 14:30 Tykadlo [i] 14:45 Krásy evropského pobřeží: Italský [i] 14:55 Naivní cesty naivního malíře [i] 15:10 Pád helikoptéry [i] 16:00 Sardinie aneb 13 božských šlápot 9/13 [i] 16:20 Osm dní zdraví v Evropě [i] 17:10 Utajená řeč peněz [i] 17:30 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 17:50 Přidej se [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Jablkoň [i] 19:30 Pětka v Pomeranči [i] 20:00 Obsluhovala jsem Karla Čapka [i] 20:30 Americká noc [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Dokumentární klub: Ztracená dovolená [i] 00:35 Jdi, žij a někým se staň [i] 03:00 Q [i] 03:25 Terra musica 04:10 Sardinie aneb 13 božských šlápot 9/13 [i] 04:30 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Zorro: Meč a růže 94 [i] 09:20 Ostrov hrdlořezů [i] 11:35 Tescoma s chutí [i] 11:55 Nová cestománie [i] 12:30 Komisař Rex V 8 [i] 13:30 Ženatý se závazky 94, 95 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 22 [i] 15:15 Hvězdná brána X 2 [i] 16:10 Las Vegas: Kasino V 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa 4 [i] 17:50 Vražedná čísla III 7 [i] 18:40 Kriminálka Las Vegas 4 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hospoda 2 [i] 20:35 15 let TV Nova [i] 21:40 Odložené případy VI 17 [i] 22:35 Po krk v extázi [i] 00:25 Novashopping 00:45 Noc filmových nadějí V [i] 01:50 Zvoňte dvakrát! [i] 02:30 Rychlý prachy [i] 03:10 Áčko [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř IV 8 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:45 Deník zasloužilé matky II 24 [i] 08:10 Přátelé VIII 6 [i] 08:35 M*A*S*H 111 [i] 09:00 M*A*S*H 112 [i] 09:30 Policie - New York VII 20 [i] 10:25 Případ pro Sam II 14 [i] 11:20 To je vražda, napsala VIII 12 [i] 12:15 Drzá Jordan II 20 [i] 13:10 Deník zasloužilé matky II 25 [i] 13:35 Sabrina - mladá čarodějnice VI 2 [i] 14:05 Muži na stromech I 8 [i] 15:00 Chirurgové I 4 [i] 15:55 Neuvěřitelná cesta [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VIII 7 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:10 TOP STAR magazín [i] 22:15 Sběratelé kostí II 12 [i] 23:10 Lupiči paní domácí [i] 01:05 Volejte Věštce 02:55 Výklad snů 03:50 Medicopter 117 I 4 [i] 04:35 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Fantom opery [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Fixlování [i] 13:50 Zkouška dospělosti [i] 15:25 Závodní horečka [i] 17:00 Lavina [i] 18:45 Přistání naslepo [i] 20:25 Bobule [i] 22:00 Nula od Nuly pojde [i] 23:25 Tirant Lo Blanc [i] 01:30 Nikomu nevěř [i] 02:55 Inferno [i] 04:30 Zkouška dospělosti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Motorismus [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:30 Cyklistika [i] 12:00 Plavání [i] 13:00 Snooker [i] 15:00 Jezdectví [i] 16:45 Cyklistika [i] 17:30 Plavání [i] 18:00 Plavání [i] 20:00 Snooker [i] 21:00 Olympiáda [i] 21:40 Golf [i] 22:40 Golf [i] 23:15 Jachting [i] 00:00 Plavání [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 8 [i] 06:00 Dotek anděla III 9 [i] 07:00 Dotek anděla III 10 [i] 08:00 Společný dům [i] 10:00 Dešťový stín 1 [i] 11:00 Dešťový stín 2 [i] 12:00 Dešťový stín 3 [i] 13:00 Soudkyně Amy VI 21 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt starých dam [i] 16:00 Ochránce II 16 [i] 17:00 Drzá Jordan V 20 [i] 18:00 Společný dům 21 [i] 21:00 Ochránce II 15 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 21 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru: Soudný den [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 21 [i] 02:00 Nevinnost na prodej [i] 04:00 Dotek anděla III 9 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Piráti silnic 10 06:00 Coxy na dovolené 15 [i] 06:30 Coxy na dovolené 16 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 08 [i] 08:00 Vzpruha pro tělo 13 [i] 08:30 Vzpruha pro tělo 14 [i] 09:00 Renovace Debbie Travisové 24 [i] 10:00 Maminka stávkuje 19 [i] 10:35 Maminka stávkuje 20 [i] 11:15 Za jídlem přes ulici 05 [i] 11:45 Za jídlem přes ulici 06 [i] 12:15 Vzpruha pro tělo 13 [i] 12:45 Vzpruha pro tělo 14 [i] 13:15 Slavné světové obrazárny 26 [i] 13:45 Kultura za pultem 04 [i] 14:20 Coxy na dovolené 15 [i] 14:50 Coxy na dovolené 16 [i] 15:15 Výpravy za zvířaty 07 [i] 16:15 Renovace Debbie Travisové 24 [i] 17:10 Za jídlem přes ulici 05 [i] 17:40 Za jídlem přes ulici 06 [i] 18:10 Zvířecí rekordmani 08 [i] 19:05 Maminka stávkuje 19 [i] 19:45 Maminka stávkuje 20 [i] 20:20 Dítě naší doby 16 [i] 21:25 Posedlost rychlostí 01 [i] 22:25 Jetstream 02 [i] 23:25 Architektura Británie 00:25 Dítě naší doby 17 [i] 01:35 Mistrovské loupeže 09 [i] 02:45 Místa ve Středomoří 01 [i] 03:55 Architektura Británie 04:50 Posedlost rychlostí 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Cinema, Cinema, Cinema 27 [i] 06:00 Vibrace [i] 07:40 Před kamerou 27 [i] 08:10 Divočáci [i] 09:50 Nevítaná návštěva [i] 11:35 Velkej biják [i] 13:00 Mimzy [i] 14:35 Uranya [i] 16:15 Ratatouille [i] 18:05 Kněz je poděs [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 26 [i] 20:00 Já, legenda [i] 21:40 Diane Arbus: Příběh jedné obsese [i] 23:40 Bratři Solomonovi [i] 01:10 Takoví normální puberťáci [i] 02:45 Já, legenda [i] 04:25 Bratři Solomonovi [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 12:50 Před kamerou 27 [i] 13:20 Malý zrádce [i] 14:50 Santa Clause 3: Úniková klauzule [i] 16:20 Jack [i] 18:10 Ghost Rider