Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 Sophia - nevesta proti svojej vôli 1-2/65 [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Cigánky 151-152/162 [i] 10:45 Fontána pre Zuzanu [i] 12:20 Bláznivý Jimov život IV. 2/27 [i] 12:40 8 jednoduchých pravidiel III. 3-4/24 [i] 13:35 Čarodejnice VI. 2/23 [i] 14:20 Bez stopy I. 2/23 [i] 15:10 Čistá láska 145-146/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex VI. 14/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Poisťovňa šťastia II. 3/13 [i] 21:20 Odložený prípad V. 1/18 [i] 22:10 Dlhý bozk na dobrú noc [i] 00:35 Alias IV. 1/22 [i] 01:30 E-Ring: Pentagón - krídlo E [i] 02:15 Námestie Piatich mesiacov [i] 04:20 Komisár Rex VI. 14/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Vtáčí ľudia [i] 06:05 Zvláštna rodinka 2/26 [i] 06:30 Sherm 3/28 [i] 06:40 Sherm 4/28 [i] 07:00 Ranný magazín [i] 08:35 Leto s Katkou 2/7 [i] 09:10 Hannah Montana I. 2/26 [i] 09:35 Večne nespokojní I. 2/22 [i] 10:25 Špiónky 2/40 [i] 11:10 Policajti z prístavu III. 6/26 [i] 12:00 Sila lásky I. 121 [i] 12:50 Sila lásky I. 122 [i] 13:40 Obchod so šťastím 2 [i] 14:15 Kaviareň Slávia [i] 14:55 Duel [i] 15:20 Duel [i] 15:55 Rany lásky 31/130 [i] 16:45 Rany lásky 32/130 [i] 17:35 Largo 2/39 [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny na vakáciách [i] 21:20 Chodili sme spolu [i] 22:10 Zúfalé manželky II. 9/24 [i] 23:00 Zúfalé manželky II. 10/24 [i] 23:45 Ochranca 39/65 [i] 00:35 Prípad pre Samanthu 63 [i] 01:20 Kto šetrí, má za 3 [i] 01:45 Sila lásky I. 121 [i] 02:35 Sila lásky I. 122 [i] 03:25 Slovensko dnes [i] 03:40 Správy STV [i] 04:10 Góly body sekundy [i] 04:20 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Správy STV [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy a komentáre [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence I. 5/17 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 10:30 Leto s telkou [i] 10:35 Bolo raz jedno teliatko 2/13 [i] 10:45 Kuko z archívu [i] 11:15 Sládkova abeceda [i] 11:25 Pesničky z Hviezdičky [i] 11:40 Smrť v Baltickom mori-Potopenie lode Steuben [i] 12:25 Japonská mozaika II 1/9 [i] 12:40 Živá panoráma [i] 13:10 Jánošíkove dni 2001 [i] 13:40 Štvorlístok [i] 14:05 Bratislavské miniatúry [i] 14:25 Prapodstata čínskej kultúry 6/6 [i] 14:55 Encyklopédia slovenských obcí [i] 15:15 Vesmírne laboratórium [i] 15:55 Siesta z archívu [i] 16:45 Nestárnuce melódie 1/5 [i] 17:20 Národnostný magazín [i] 17:50 Ktosi je za dverami [i] 18:40 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 17/26 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Vojny rastlín 3/3 [i] 20:55 Diagnóza 142 [i] 21:15 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Filmový klub [i] 23:20 Bratia a sestry I. 2/23 [i] 00:00 Národnostný magazín [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:05 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:20 Panelák - skryté titulky 284 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:20 NOVINY TV JOJ 07:50 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň - skryté titulky [i] 09:15 Profesionáli II. 4 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 21 [i] 11:15 Acapulco H. E. A. T. 4 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 6 [i] 13:15 SHARK I. 22/22 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 22 [i] 15:15 Tru Calling 18 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 22 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Môj štvornohý priateľ Ace [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 Skrytá agenda [i] 01:00 Môj štvornohý priateľ Ace [i] 02:40 Tru Calling 18 [i] 03:20 C. S. I. : Kriminálka New York I. 22 [i] 04:00 Nič len pravda [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Doktor z hôr VI. 6 [i] 06:30 Rosalinda 56,57 [i] 08:00 Pobrežná hliadka IX. 9,10 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 83 [i] 11:00 Doktor z hôr VI. 7 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 13:30 Vraždy v Midsomeri VII. 3 [i] 15:15 "Vrať se do hrobu" [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Rosalinda 58,59 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Inžinierska odysea 2 [i] 20:45 Mravnostné oddelenie II. 16/16 [i] 21:40 Posledný svedok 35/35 [i] 22:30 Vraždy v Midsomeri IX. 1/8 [i] 00:10 Derrick II. 83 [i] 01:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 6/31 [i] 07:00 All Saints VI. 24/43 [i] 07:55 Zoom 45/155 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 8/22 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 2/20 [i] 10:00 Třetí hlídka VI. 18/22 [i] 10:55 Zoom 45/155 [i] 11:00 Vodní krysy IV. 6/31 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 8/22 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 2/20 [i] 15:00 Třetí hlídka VI. 18/22 [i] 16:00 Vodní krysy IV. 7/31 [i] 17:00 All Saints VI. 25/43 [i] 17:55 Zoom 45/155 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 9/22 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 3/20 [i] 20:00 Třetí hlídka VI. 19/22 [i] 21:00 Dr. House IV. 15/16 [i] 22:00 Dr. House IV. 16/16 [i] 23:00 Painkiller Jane 12/22 [i] 23:55 Zoom 45/155 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 All Saints VI. 25/43 [i] 02:00 Dr. House IV. 15/16 [i] 02:50 Dr. House IV. 16/16 [i] 03:40 Painkiller Jane 12/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Pohřbení zaživa [i] 06:00 Hry s časem: Lehké terénní motocykly [i] 06:25 Miami Ink: Opravdu náročný přijímací pohovor [i] 07:20 Opravna vraků 21 [i] 08:15 Jak se to dělá 54 [i] 08:45 Jak se to dělá 55 [i] 09:10 Možné i nemožné 6 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Pohřbení zaživa [i] 11:00 Sturgis: Motorkářská mánie [i] 11:55 Opravna vraků 22 [i] 12:50 Rození obchodníci na cestách: Fiat 500 - část 1 [i] 13:20 Zničeno ve vteřině 18 [i] 13:45 Špinavé práce: Larví farma [i] 14:40 Hry s časem: Roztleskávačky [i] 15:05 Miami Ink: Jedna velká rodina [i] 16:00 Soutěž britských motorkářů 1 [i] 16:30 Soutěž britských motorkářů 2 [i] 17:00 Jak se to dělá 56 [i] 17:30 Jak se to dělá 57 [i] 18:00 Americký chopper: Motorka fantazie - Bryan King [i] 19:00 Bořiči mýtů: Úder blesku/piercing jazyka [i] 20:00 Špinavé práce: Ozdobné tykve [i] 21:00 Mimořádné projekty: Stadion kovbojů v Dallasu [i] 22:00 Opravdu velké věci: Suché doky [i] 23:00 Hry s časem: Roztleskávačky [i] 23:30 Zničeno ve vteřině 19 [i] 00:00 Možné i nemožné 7 [i] 01:00 Miami Ink: Jedna velká rodina [i] 01:55 Mimořádné projekty: Stadion kovbojů v Dallasu [i] 02:50 Americký chopper: Motorka fantazie - Bryan King [i] 03:45 Soutěž britských motorkářů 1 [i] 04:10 Soutěž britských motorkářů 2 [i] 04:40 Jak se to dělá 56 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Pošťák Pat II. 1/26 [i] 08:45 Mirabelino domácí kino 1/26 [i] 09:00 Kavárnička dříve narozených [i] 09:55 Chalupa na horách Kavčích [i] 10:55 Slečna ze spořitelny [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Co teď a co potom? 1/8 [i] 13:30 Co mám dělat, když...? [i] 13:45 Návrat do ráje II 7/22 [i] 14:35 Doktorka Quinnová II 4/27 [i] 15:25 Jak se rodí řeka [i] 15:35 Přírodní rizika [i] 15:55 Věda je zábava III 7/26 [i] 16:20 Tykadlo [i] 16:35 Pošťák Pat II. 2/26 [i] 16:50 Mirabelino domácí kino 2/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Přežili rok 2000 1/9 [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Střevíčník pantoflíček [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Stíhači [i] 20:55 Všechnopárty [i] 21:45 Den D 13/13 [i] 22:35 Místo činu [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Vltava v obrazech 22/86 [i] 00:30 Návrat do ráje II 7/22 [i] 01:15 Poklady světa [i] 01:35 Podzemní Čechy II 1/13 [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Tajemství [i] 10:35 Podivuhodný svět [i] 11:00 Dobrá rada nad zlato [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Svět, kde se nežebrá aneb Galerie podvodníků v Čechách [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Po hladině: Země [i] 15:10 Vltava v obrazech 22/86 [i] 15:30 Chcete mě? [i] 15:45 Svět zázraků: Karakoram 3/3 [i] 16:10 Artcity New York [i] 17:05 Štíty království českého 2/10 [i] 17:30 Opravdová věda 4/6 [i] 17:55 Divnopis - Ostrata [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 26/26 [i] 19:25 Medúza [i] 20:00 Lucie Aubracová [i] 21:55 Sladké hořkosti Lídy Baarové [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Ženský hlas [i] 23:35 Hudební studio M [i] 00:10 V čele Evropy [i] 00:55 Historie EU [i] 01:10 Příběhy z Afriky [i] 02:10 Náš venkov [i] 02:25 Zasvěcení [i] 02:55 Po hladině: Země [i] 03:10 Sólo pro housle a klavír 04:40 Výroční ceny Nadace Český literární fond [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Zorro: Meč a růže 93 [i] 09:25 Junior [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:30 Nová cestománie [i] 12:00 Lenssen & spol. [i] 12:30 Komisař Rex V 7 [i] 13:25 Ženatý se závazky 92, 93 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 21 [i] 15:15 Hvězdná brána X 1 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino V 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa 3 [i] 17:50 Vražedná čísla III 6 [i] 18:40 Kriminálka Las Vegas 3 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pravá blondýnka [i] 21:50 Kriminálka New York III 24 [i] 22:40 Příkaz k popravě [i] 00:15 Kriminálka New York 3 [i] 01:00 Novashopping 01:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:10 Občanské judo [i] 02:35 Áčko [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř IV 7 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:45 Deník zasloužilé matky II 23 [i] 08:10 Přátelé VIII 5 [i] 08:40 M*A*S*H 110 [i] 09:10 Policie - New York VII 19 [i] 10:05 Případ pro Sam II 13 [i] 11:00 To je vražda, napsala VIII 11 [i] 11:55 Drzá Jordan II 19 [i] 12:50 Deník zasloužilé matky II 24 [i] 13:15 Sabrina - mladá čarodějnice VI 1 [i] 13:45 Muži na stromech I 7 [i] 14:45 Chirurgové I 3 [i] 15:40 Dobrodružství Forda Fairlanea [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VIII 6 [i] 20:00 Letiště 3 [i] 21:10 Setkání u řeky [i] 23:10 Kauzy z Bostonu II 9 [i] 00:05 Wolffův revír I 2 [i] 01:00 Volejte Věštce 02:45 Medicopter 117 I 3 [i] 03:35 Svět 2009 [i] 04:00 Receptář prima nápadů [i] 04:50 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Zelený oblak [i] 06:40 Cíl: Země [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Fantom opery [i] 14:20 Pik a Amadeus [i] 15:50 Hvězdné dítě [i] 17:30 Stormbreaker [i] 19:05 Vítr do plachet [i] 20:45 Lavina [i] 22:30 Strážci Dračí brány [i] 00:05 Nikomu nevěř [i] 01:30 Exes [i] 02:55 Digitální muž [i] 04:30 Pik a Amadeus [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympiáda [i] 09:00 Fotbal [i] 10:30 Cyklistika [i] 12:00 Plavání [i] 13:00 Snooker [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:30 Plavání [i] 18:00 Plavání [i] 20:00 Snooker [i] 21:00 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 00:15 Watts [i] 00:30 Plavání [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 6 [i] 06:00 Dotek anděla III 7 [i] 07:00 Dotek anděla III 8 [i] 08:00 McBride: Jako buldok [i] 10:00 McLeodovy dcery VIII 22 [i] 11:00 Záhadná žena: Nemluvně [i] 13:00 Soudkyně Amy VI 20 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt vandráka [i] 16:00 Ochránce II 15 [i] 17:00 Drzá Jordan V 19 [i] 18:00 Záhadná žena: Nemluvně 20 [i] 21:00 Ochránce II 14 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 20 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt starých dam [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 20 [i] 02:00 Hlavolam [i] 04:00 Dotek anděla III 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Piráti silnic 08 [i] 06:00 Coxy na dovolené 13 [i] 06:30 Coxy na dovolené 14 [i] 07:05 Zvířecí rekordmani 07 [i] 08:00 Vzpruha pro tělo 11 [i] 08:30 Vzpruha pro tělo 12 [i] 09:00 Renovace Debbie Travisové 23 [i] 10:00 Maminka stávkuje 17 [i] 10:35 Maminka stávkuje 18 [i] 11:15 Za jídlem přes ulici 03 [i] 11:45 Za jídlem přes ulici 04 [i] 12:15 Vzpruha pro tělo 11 [i] 12:45 Vzpruha pro tělo 12 [i] 13:15 Slavné světové obrazárny 25 [i] 13:45 Kultura za pultem 03 [i] 14:15 Coxy na dovolené 13 [i] 14:45 Coxy na dovolené 14 [i] 15:15 Výpravy za zvířaty 06 [i] 16:15 Renovace Debbie Travisové 23 [i] 17:10 Za jídlem přes ulici 03 [i] 17:40 Za jídlem přes ulici 04 [i] 18:10 Zvířecí rekordmani 07 [i] 19:05 Maminka stávkuje 17 [i] 19:40 Maminka stávkuje 18 [i] 20:20 Dítě naší doby 15 [i] 21:30 Piráti silnic 09 [i] 22:00 Piráti silnic 10 [i] 22:30 Jetstream 01 [i] 23:30 Architektura Británie 00:30 Dítě naší doby 16 [i] 01:40 Mistrovské loupeže 08 [i] 02:45 Evropská velkoměsta 12 [i] 03:55 Architektura Británie 04:50 Piráti silnic 09 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 S mafií v patách [i] 07:40 Fantastická čtyřka: Silver Surfer [i] 09:10 Tři dolary [i] 11:05 Bude naše [i] 12:35 Jako Mike 2 [i] 14:10 Angel [i] 16:05 Jmenovec [i] 18:05 Pravý Američan [i] 19:40 Navěky silný [i] 21:30 Na stojáka 54 [i] 21:55 Miami Vice [i] 00:05 Přežij [i] 01:40 Torrente 3 - Ochránce [i] 03:15 Vlajky našich otců [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Stěhování pana McAllistera [i] 11:30 Král telenovely [i] 13:05 Volání o pomoc [i] 15:05 Harry Potter a Fénixův řád [i] 17:20 Garfield 2 [i] 18:40 Hvězdný záskok [i] 20:25 Hoši z Chuecatown [i] 22:00 Honička na playboye [i] 23:45 Malá Miss Sunshine [i] 01:25 Motel smrti