Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:50 Cigánky 149-150/162 [i] 10:40 Utekajme, už ide! [i] 12:10 Bláznivý Jimov život IV. 1/27 [i] 12:35 8 jednoduchých pravidiel III. 1-2/24 [i] 13:25 Čarodejnice VI. 1/23 [i] 14:20 Bez stopy I. 1/23 [i] 15:10 Čistá láska 143-144/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex VI. 13/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 SUSEDIA [i] 20:55 Nekecaj a pádluj! [i] 22:45 Paľba [i] 23:15 Nikomu never! [i] 01:05 Nepodarený biznis [i] 02:35 Zachráň ma [i] 04:15 Komisár Rex VI. 13/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Zvláštna rodinka 1/26 [i] 06:30 Sherm 1/28 [i] 06:45 Sherm 2/28 [i] 07:00 Ranný magazín [i] 08:35 Leto s Katkou 1/7 [i] 09:05 Hannah Montana I. 1/26 [i] 09:35 Večne nespokojní I. 1/22 [i] 10:25 Špiónky 1/40 [i] 11:10 Policajti z prístavu III. 5/26 [i] 11:55 Sila lásky I. 119 [i] 12:45 Sila lásky I. 120 [i] 13:40 Obchod so šťastím 1 [i] 14:15 Kaviareň Slávia [i] 14:55 Duel [i] 15:25 Duel [i] 15:55 Rany lásky 29/130 [i] 16:40 Rany lásky 30/130 [i] 17:30 Largo 1/39 [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Danielle Steelová: Úplne neznáma [i] 21:45 Milenci z pizzerie [i] 23:20 Ochranca 38/65 [i] 00:05 Prípad pre Samanthu 62 [i] 00:50 Svet v obrazoch [i] 01:15 Kto šetrí, má za 3 [i] 01:40 Sila lásky I. 119 [i] 02:25 Sila lásky I. 120 [i] 03:20 Slovensko dnes [i] 03:35 Správy STV [i] 04:00 Góly body sekundy [i] 04:10 5 proti 5 [i] 04:45 Kto šetrí, má za 3 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Polícia [i] 06:15 Správy STV [i] 06:35 Udalosti ČT [i] 07:15 TKN [i] 07:40 Živá panoráma [i] 08:15 Providence I. 4/17 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 10:30 Leto s telkou [i] 10:35 Bolo raz jedno teliatko 1/13 [i] 10:45 Kuko z archívu [i] 11:15 Sládkova abeceda [i] 11:25 Pesničky z Hviezdičky [i] 11:40 Tajomstvo pohlaví 3/3 [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:00 Špania Dolina [i] 13:30 V čase slnovratu [i] 14:00 Žijúce kamene [i] 14:30 Encyklopédia slovenských obcí [i] 14:50 Vesmírne laboratórium [i] 15:35 Siesta z archívu [i] 16:25 Život je vábny [i] 17:20 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:45 Bratislavské miniatúry [i] 18:05 Zdravíčko, pán doktor ! - Endokrinologické poruchy [i] 18:35 Prapodstata čínskej kultúry 6/6 [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Smrť v Baltickom mori-Potopenie lode Steuben [i] 20:45 Família [i] 21:10 Japonská mozaika II 1/9 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Eurokino [i] 23:40 Bratia a sestry I. 1/23 [i] 00:20 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI NOVINY 06:00 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 Súdna sieň - skryté titulky [i] 08:30 Dobrodružstvo, s. r. o. 21,22/22 [i] 10:15 Plamene nad Berlínom [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami VII. 13 [i] 13:15 SHARK I. 21 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 21 [i] 15:15 Tru Calling 17 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 21 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák - Finále III. série 284 [i] 20:45 Kutyil s. r. o. II. 4 [i] 21:30 Profesionáli 1/18 [i] 22:30 Kill Bill 2 [i] 01:20 Blázinec [i] 02:50 Autosalón [i] 03:10 Newyorskí policajti IV. [i] 04:40 Blázinec [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 Ako sa stavia sen II. [i] 06:30 Črepiny PLUS [i] 08:00 Pobrežná hliadka IX. 7,8 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 82 [i] 11:00 Doktor z hôr VI. 6 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 13:40 Doktorka Quinnová 33,34 [i] 15:15 Skutočný príbeh: Dovolenka bez návratu [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Rosalinda 56,57 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Vraždy v Midsomeri VII. 3 [i] 21:40 Filmová klasika: "Vrať se do hrobu" [i] 23:25 Derrick II. 82 [i] 00:25 Pobrežná hliadka IX. [i] 01:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 5/31 [i] 07:00 All Saints VI. 23/43 [i] 07:55 Zoom 45/155 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 7/22 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 1/20 [i] 10:00 Třetí hlídka VI. 17/22 [i] 10:55 Zoom 45/155 [i] 11:00 Vodní krysy IV. 5/31 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 7/22 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 1/20 [i] 15:00 Třetí hlídka VI. 17/22 [i] 16:00 Vodní krysy IV. 6/31 [i] 17:00 All Saints VI. 24/43 [i] 17:55 Zoom 45/155 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 8/22 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 2/20 [i] 20:00 Třetí hlídka VI. 18/22 [i] 21:00 Lost - Ztraceni V. 13/15 [i] 22:00 Posel ztracených duší III. 13/18 [i] 23:00 Painkiller Jane 11/22 [i] 23:55 Zoom 45/155 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 All Saints VI. 24/43 [i] 02:00 Lost - Ztraceni V. 13/15 [i] 02:50 Posel ztracených duší III. 13/18 [i] 03:40 Painkiller Jane 11/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Vodní paralyzér [i] 06:00 Hry s časem: Tanec break dance [i] 06:25 Miami Ink: Žena ve světě mužů [i] 07:20 Opravna vraků 20 [i] 08:15 Jak se to dělá: Halogenové žárovky/Buničinová izolace/ [i] 08:45 Jak se to dělá: Vrtáky/Fotografické budky/Poštovní známky [i] 09:10 Možné i nemožné 5 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Házení malých mincí dolů [i] 11:00 Pátá rychlost 2 [i] 11:30 Pátá rychlost 3 [i] 11:55 Opravna vraků 21 [i] 12:50 Nutné k přežití: Jižní Dakota [i] 13:45 Špinavé práce: Výrobce pergamenu [i] 14:40 Hry s časem: Lehké terénní motocykly [i] 15:05 Miami Ink: Opravdu náročný přijímací pohovor [i] 16:00 Sturgis: Motorkářská mánie [i] 17:00 Jak se to dělá 54 [i] 17:30 Jak se to dělá 55 [i] 18:00 Americký chopper: Motorka fantazie - Joseph McClendon [i] 19:00 Bořiči mýtů: Pohřbení zaživa [i] 20:00 Špinavé práce: Larví farma [i] 21:00 Černé zlato 8 [i] 22:00 Nutné k přežití: Bearova základní pravidla [i] 23:00 Hry s časem: Lehké terénní motocykly [i] 23:30 Zničeno ve vteřině 18 [i] 00:00 Možné i nemožné 6 [i] 01:00 Miami Ink: Opravdu náročný přijímací pohovor [i] 01:55 Černé zlato 8 [i] 02:50 Americký chopper: Motorka fantazie - Joseph McClendon [i] 03:45 Sturgis: Motorkářská mánie [i] 04:40 Jak se to dělá 54 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Svět Elmo 35,36/56 [i] 09:00 Slečna Rajka [i] 10:20 Moje rodina III 13/13 [i] 10:50 Modrá linie: Sicílie 3/6 [i] 11:50 U nás v Evropě [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Přezůvky s sebou [i] 13:25 Rodina a já [i] 13:45 Návrat do ráje II 6/22 [i] 14:35 Doktorka Quinnová II 3/27 [i] 15:25 My holky z Městečka 1/9 [i] 15:55 Tohle jsem já... [i] 16:05 Futuroskop [i] 16:35 Pošťák Pat II. 1/26 [i] 16:50 Mirabelino domácí kino 1/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Svět, kde se nežebrá aneb Galerie podvodníků v Čechách [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Okáč menší [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Strážce duší 2/4 [i] 21:00 Na cestě po Sumbě [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:15 Špinavá záležitost [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Sex ve městě IV 13/18 [i] 00:20 Návrat do ráje II 6/22 [i] 01:05 Přezůvky s sebou [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:05 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 POKR [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Kultura.cz Brno [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Zkus mít vkus [i] 12:30 Dětská záchranka v akci 5/5 [i] 12:40 Přírodní rizika [i] 13:00 Le petit gnome 6/6 [i] 13:15 Tajný agent Max [i] 14:35 Fokus ČT24 [i] 14:55 168 hodin [i] 15:25 Určitý způsob štěstí [i] 16:15 Krásy evropského pobřeží [i] 16:25 První muži na prahu vesmíru [i] 17:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:50 Bojovnice 4/4 [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Sabotáž [i] 19:30 Musilok [i] 20:00 Příběhy z Afriky [i] 21:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:30 Krásný ztráty [i] 22:00 V odborné péči 35/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Film point [i] 00:40 Slepá ulička [i] 02:25 Rodinné stříbro [i] 02:45 Knižní svět [i] 03:10 Máte slovo 04:00 Den D 12/13 [i] 04:45 Československý filmový týdeník 735/2379 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Zorro: Meč a růže 92 [i] 09:25 Komisařka Diana Carrová [i] 11:05 Tescoma s chutí [i] 11:10 Pop Corn TV [i] 11:30 Nová cestománie [i] 12:00 Lenssen & spol. [i] 12:30 Komisař Rex V 6 [i] 13:25 Ženatý se závazky 90, 91 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 20 [i] 15:15 Hvězdná brána IX 20 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino V 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa 2 [i] 17:50 Vražedná čísla III 5 [i] 18:40 Kriminálka Las Vegas 2 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 O zvířatech a lidech 5 [i] 21:00 Víkend [i] 21:35 Hon na Šakala [i] 23:50 Štvanci 1 [i] 00:35 Playmate roku 2000 4 [i] 01:00 Novashopping 01:20 Zvěrokruh II 1 [i] 02:15 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř IV 6 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:45 Deník zasloužilé matky II 22 [i] 08:10 Přátelé VIII 4 [i] 08:40 M*A*S*H 109 [i] 09:10 Policie - New York VII 18 [i] 10:05 Případ pro Sam II 12 [i] 11:00 To je vražda, napsala VIII 10 [i] 11:55 Drzá Jordan II 18 [i] 12:50 Deník zasloužilé matky II 23 [i] 13:15 Sabrina - mladá čarodějnice V 22 [i] 13:45 Muži na stromech I 6 [i] 14:45 Chirurgové I 2 [i] 15:40 Šílená/Krásný [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VIII 5 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Jak se staví sen [i] 22:10 Myšlenky zločince I 16 [i] 23:10 Božská mrcha II 13 [i] 00:05 Wolffův revír I 1 [i] 01:00 Volejte Věštce 02:45 Medicopter 117 I 2 [i] 03:35 Autosalon [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:15 Fantom opery [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Cíl: Země [i] 13:35 Zelený oblak [i] 15:15 Fixlování [i] 17:05 Puckoon [i] 18:30 Závodní horečka [i] 20:05 Stormbreaker [i] 21:40 Maurice [i] 00:00 Exes [i] 01:25 Smrt modelky [i] 02:55 Jindabyne [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 10:00 Motorismus [i] 10:15 Fotbal [i] 12:00 Plavání [i] 13:00 Kanoistika [i] 15:00 Snooker [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:30 Plavání [i] 18:00 Plavání [i] 20:00 Fotbal [i] 20:20 Watts [i] 20:35 Armwrestling [i] 21:00 Pro Wrestling [i] 22:30 Bojové sporty [i] 23:30 Plavání [i] 00:30 Kanoistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Dotek anděla III 5 [i] 07:00 Dotek anděla III 6 [i] 08:00 Záhadná žena: Na první pohled [i] 10:00 McLeodovy dcery VIII 21 [i] 11:00 Slib věčné lásky [i] 13:00 Soudkyně Amy VI 19 [i] 14:00 Záhadná žena: Na první pohled [i] 16:00 Život v divočině 9 [i] 17:00 Život v divočině 10 [i] 18:00 Slib věčné lásky 19 [i] 21:00 Ochránce II 13 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 19 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt vandráka [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 19 [i] 02:00 Lži a zrada [i] 04:00 Dotek anděla III 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Coxy na dovolené 11 [i] 06:30 Coxy na dovolené 12 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 06 [i] 08:00 Vzpruha pro tělo 09 [i] 08:30 Vzpruha pro tělo 10 [i] 09:00 Renovace Debbie Travisové 22 [i] 10:00 Maminka stávkuje 15 [i] 10:35 Maminka stávkuje 16 [i] 11:15 Za jídlem přes ulici 01 [i] 11:45 Za jídlem přes ulici 02 [i] 12:15 Vzpruha pro tělo 09 [i] 12:45 Vzpruha pro tělo 10 [i] 13:15 Slavné světové obrazárny 24 [i] 13:45 Kultura za pultem 02 [i] 14:15 Coxy na dovolené 11 [i] 14:45 Coxy na dovolené 12 [i] 15:15 Výpravy za zvířaty 05 15:50 Řeč hmyzí říše 02 [i] 16:10 Renovace Debbie Travisové 22 [i] 17:10 Za jídlem přes ulici 01 [i] 17:40 Za jídlem přes ulici 02 [i] 18:10 Zvířecí rekordmani 06 [i] 19:05 Maminka stávkuje 15 [i] 19:40 Maminka stávkuje 16 [i] 20:20 Dítě naší doby 14 [i] 21:30 Piráti silnic 07 [i] 22:00 Piráti silnic 08 [i] 22:30 Top Guns bez příkras 06 [i] 23:00 Jet set 06 [i] 23:30 Architektura Británie [i] 00:30 Dítě naší doby 15 [i] 01:40 Mistrovské loupeže 07 [i] 02:45 Evropská velkoměsta 11 [i] 03:55 Architektura Británie [i] 04:50 Piráti silnic 07 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Bláznivej tábor [i] 07:30 Před kamerou 27 [i] 08:05 Revoluce paní Ratcliffové [i] 09:50 Michael Clayton [i] 11:45 Princezna [i] 13:15 S mafií v patách [i] 14:55 Vzbuďte se, vojáci! [i] 17:00 Fantastická čtyřka: Silver Surfer [i] 18:30 Bude naše [i] 20:00 Až na krev [i] 22:35 Na stojáka 59 [i] 23:05 Králové roku [i] 00:40 Red [i] 02:15 Krutý sever [i] 03:50 Vycházející slunce [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Jen trošku štěstí [i] 11:40 Citové pouto [i] 13:20 Nové sčítání hlasů [i] 15:15 Cinema, Cinema, Cinema 27 [i] 15:45 V dostihovém sedle [i] 17:15 Lady XXL [i] 18:55 Stěhování pana McAllistera [i] 20:25 U ledu [i] 22:00 Mistři Hazzardu: Jak to začalo [i] 23:35 Vincentův svět IV. : Hoši z Cannes 12 [i] 00:10 Voják [i] 01:40 Jen na sex