Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:05 Malý zajac Bugs a priatelia II. 1/13 [i] 06:30 Scooby Doo, kde si?! I. 6/17 [i] 06:55 Duck Dodgers II. 9/26 [i] 07:20 Xena II. 19/22 [i] 08:15 Lietadlom, vlakom, autom... [i] 09:55 Priatelia III. 25/25 [i] 10:25 Priatelia IV. 1/24 [i] 10:55 Smallville VI. 2-3/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:30 Policajná akadémia: Moskovská misia [i] 16:05 Crusoe [i] 18:15 Skvelý deň [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Slnko, seno, erotika [i] 22:15 Svätý [i] 00:35 Deväť životov [i] 02:20 Pandémia: Nikto nie je v bezpečí [i] 03:50 Drahé tety a ja [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Motormagazín [i] 06:00 Postav dom, zasaď strom [i] 06:35 Pestrá rodinka 25/36 [i] 07:00 Pocoyo I. 46/52 [i] 07:05 Pocoyo I. 47/52 [i] 07:15 Zvedavý George 26/30 [i] 07:35 Mickey Mouseov klub II. [i] 08:00 Elá hop ! [i] 08:30 Góóól [i] 09:00 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:40 Púšťou a pralesom 3/3 [i] 10:30 Ushuaia - expedície do prírody V. 7/8 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot [i] 14:45 Podivné okolnosti [i] 15:55 Pošta pre teba [i] 17:20 Zmenáreň [i] 17:50 Extra [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 Chodili sme spolu [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dni skazy: Koniec sveta 1/2 [i] 21:45 Dni skazy: Koniec sveta 2/2 [i] 23:10 NetForce 2/2 [i] 00:35 Chodili sme spolu [i] 01:15 Reportéri [i] 01:45 O 5 minút 12 [i] 02:50 Podivné okolnosti [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy STV [i] 05:40 Udalosti ČT [i] 06:15 Test magazín [i] 06:25 Ryby, rybky, rybičky [i] 06:55 Československý filmový týždenník [i] 07:05 Televíkend [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:05 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 08:30 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:30 Retro noviny [i] 09:45 Kniha rekordov Šutky [i] 10:45 Katolícka moderna [i] 11:15 Zlaté klasy [i] 12:15 Netrpezlivosť srdca [i] 13:50 Náves 9/10 [i] 14:45 Náves 10/10 [i] 15:40 Folklórne festivaly [i] 16:30 Žijúce kamene [i] 16:55 Slovo [i] 17:00 Orientácie [i] 17:25 Tajomstvo pohlaví 3/3 [i] 18:20 Televízne osobnosti - Boris Filan [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke SK + CZ [i] 21:10 Umenie 09 [i] 21:35 Festivalové minúty z ART Filmu [i] 21:45 Z hranej tvorby slovenských autorov [i] 23:35 Slovo [i] 23:40 Poltón [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI NOVINY 05:50 NOVINY TV JOJ 06:00 Veľký televízny príbeh: Hollywoodske manželky [i] 07:45 Barbie denníček [i] 09:20 Simpsonovci VII. 21, 22 [i] 10:20 Na pokraji smrti [i] 10:50 Stratené duše II 21, 22/22 [i] 12:30 Autosalón [i] 13:00 Črepiny PLUS [i] 13:50 Plamene nad Berlínom [i] 16:00 Diablov obhajca [i] 17:55 PRVÉ NOVINY 18:00 NAJLEPŠIE POČASIE 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 15 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VII. 13 [i] 22:00 Sniper [i] 00:10 Diablov obhajca [i] 01:45 Na pokraji smrti [i] 02:15 Sniper [i] 03:45 Črepiny PLUS [i] 04:15 Newyorskí policajti IV. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka IX. 5,6 [i] 09:20 V uliciach San Francisca 84,85 [i] 11:00 Zorro 49,50 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 13:25 Ako sa stavia sen II. [i] 14:00 To najlepšie z Jamesa Bonda [i] 15:25 Julie Lescautová IV. 11,12 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Doktorka Quinnová 33,34 [i] 21:35 Skutočný príbeh: Dovolenka bez návratu [i] 23:20 V uliciach San Francisca [i] 01:00 Zorro [i] 01:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race XII. 11/11 [i] 07:00 The Amazing Race XIII. 1/11 [i] 08:00 Rodinné právo III. 11/21 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 10/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 11/20 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 12/20 [i] 12:00 Wildfire 12/13 [i] 13:00 Vodní krysy II. 5/13 [i] 14:00 Poslední trosečník XIII. - Cookovy Ostrovy 7/16 [i] 15:00 The Amazing Race XIV. 1/11 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI 8/22 [i] 17:00 Wildfire 12/13 [i] 18:00 Internát II. 6/8 [i] 19:40 Může to potkat i vás [i] 21:40 Zachraň mě IV. 7/13 [i] 22:40 Myšlenky zločince IV. 13/20 [i] 23:40 Pacovo mužstvo III. 12/26 [i] 01:10 Akce 7/13 [i] 01:35 Zachraň mě IV. 7/13 [i] 02:25 Internát II. 6/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Americký chopper: Motorka pro Dryvit Systems [i] 06:00 Bořiči mýtů: Legenda o telefonním seznamu [i] 06:55 Soutěž stavitelů motorek: Williams proti Comptonovi [i] 07:50 Masivní rychlost: Sportovní automobily [i] 08:15 Očitá svědectví 7 [i] 08:45 Očitá svědectví 8 [i] 09:10 Lovci tornád: Když věci létají vzduchem [i] 10:05 Opravdu to přežili: Útěk před požárem lesa [i] 10:35 Opravdu to přežili: Zavěšený padák [i] 11:00 Zbraně budoucnosti: Přesně zaměřený cíl [i] 11:55 Nutné k přežití: Jižní Dakota [i] 12:50 Očitá svědectví 7 [i] 13:20 Očitá svědectví 8 [i] 13:45 NASA: Nejvýznamnější mise: Přistání Orla [i] 14:40 Jak se to dělá 46 [i] 15:05 Jak se to dělá 47 [i] 15:35 Masivní rychlost: Sportovní automobily [i] 16:00 Špinavé práce: Kastrace beranů [i] 17:00 Svět budoucnosti: Budoucí nebezpečí [i] 18:00 Auto budoucnosti: Extrémy [i] 19:00 NASA: Nejvýznamnější mise: Vesmírní badatelé [i] 20:00 Bořiči mýtů: Vodní paralyzér [i] 21:00 Jediná cesta úniku: Závratná rotace [i] 21:30 Hry s časem: Rozmixuje se to? [i] 22:00 Zbraně budoucnosti: Speciál z Izraele [i] 23:00 Můj šokující příběh: Putovní freak show [i] 00:00 Skutečné místo činu 7 [i] 01:00 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 2 [i] 01:55 Zbraně budoucnosti: Speciál z Izraele [i] 02:50 Soutěž stavitelů motorek: Williams proti Comptonovi [i] 03:45 Masivní rychlost: Sportovní automobily [i] 04:10 Očitá svědectví 7 [i] 04:40 Očitá svědectví 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zašlapané projekty [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:05 Liška Bystrouška 7/7 [i] 06:15 Psí kusy 7/7 [i] 06:25 Ferda 9/26 [i] 06:50 Trojčátka 26/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Slavné historky zbojnické 5/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Berenika [i] 14:00 Cesty víry [i] 14:20 Křesťanský magazín [i] 14:35 Sváteční slovo faráře z Velkých Losin Milana Palkoviče [i] 14:40 Zlatá reneta [i] 16:05 Podzemní Čechy II 1/13 [i] 16:35 Moje rodina III 13/13 [i] 17:05 Evropský manuál [i] 17:25 Čétéčko [i] 17:40 Retro [i] 18:10 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek 39/39 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Všechno nejlepší! [i] 21:40 168 hodin [i] 22:15 Zprávy 22:20 Branky, body, vteřiny 22:25 Losování Sportky a Šance 22:30 Soudce Ferrare 3/3 [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Mrtví jako já 4/14 [i] 00:45 Svět umění: Hollywoodští rivalové 11/15 [i] 01:35 Film o filmu Nedodržený slib [i] 01:50 Uvolněte se, prosím [i] 02:35 Na cestě po Córdobě [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 1. část 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Grotesky [i] 05:30 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Tomášem Slámou [i] 06:50 Správy STV 07:15 City Folk - Maribor, 2007 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 735/2379 [i] 08:45 Filmopolis [i] 09:40 Knižní svět [i] 10:10 Film 2009 [i] 10:40 Po hladině: Země [i] 11:00 Chcete je? [i] 11:05 Mýty a fakta historie: Trafalgar [i] 12:00 Svatba [i] 13:10 Námluvy [i] 13:55 Terra musica [i] 14:40 Jan Zrzavý - Kleopatra [i] 14:50 Svět umění: Hollywoodští rivalové 11/15 [i] 15:40 Zasvěcení [i] 16:10 Černá růže [i] 18:10 Poklady světa [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Večery s Českou filharmonií [i] 19:30 Listy z kalendáře Pražských jar [i] 20:00 Europa Musicalis [i] 21:45 V čele Evropy [i] 22:30 Historie EU [i] 22:45 Festivalové ozvěny [i] 23:15 Léto 04 [i] 00:55 Diane Reeves [i] 01:55 Trapasy [i] 03:05 Patagonský dráček [i] 04:00 Kamera na cestách: Guyana [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:10 Království surikat 10 [i] 06:35 Kamarádi z lesa 17, 18 [i] 07:05 Bolek a Lolek 46, 47 [i] 07:25 Baby Looney Tunes 23 [i] 07:50 Spongebob v kalhotách 3 [i] 08:20 Dařbuján a Pandrhola [i] 09:45 McBride: Padlý anděl [i] 11:20 Svědectví mrtvých očí [i] 13:05 Příšerky s.r.o. [i] 14:55 Jen blázni spěchají [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa V 6 [i] 17:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Chalupáři 2 [i] 21:00 Střepiny [i] 21:30 Mr.GS [i] 22:00 Volný pád [i] 00:05 Kriminálka New York 2 [i] 00:45 Novashopping 01:05 Střepiny [i] 01:30 Volenka [i] 02:20 Áčko [i] 03:10 Rychlý prachy [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 X-Men: Začátek III 4 [i] 07:00 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka I 9 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 08:00 Přátelé VIII 3 [i] 08:25 Svět ve válce 22 [i] 09:25 Svět 2009 [i] 10:00 Opičí agent [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Partie [i] 13:35 Zítra na shledanou [i] 16:00 Columbo [i] 17:45 Jste to, co jíte [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VIII 4 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru [i] 22:15 Téměř bez šance [i] 00:20 Jmenuji se Sam [i] 02:35 Volejte Věštce 04:20 Partie [i] 04:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:05 Cíl: Země [i] 07:35 Pojízdná show [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Horká čokoláda [i] 13:35 Tátou proti své vůli [i] 15:05 Fantom opery [i] 17:25 Prostě spolu [i] 19:05 Hvězdné dítě [i] 20:45 Puckoon [i] 22:10 Hranice [i] 00:05 Smrt modelky [i] 01:35 Vrána - prokletá modlitba [i] 03:15 Demoliční univerzita [i] 04:45 Tátou proti své vůli [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Eurosport for Planet [i] 10:00 Kanoistika [i] 11:00 Kanoistika [i] 12:00 Plavání [i] 13:00 Motorismus [i] 14:00 Motorismus [i] 15:00 Motorismus [i] 16:00 Motorismus [i] 16:30 Motorismus [i] 17:30 Motorismus [i] 17:45 Plavání [i] 20:00 Kanoistika [i] 20:30 Box [i] 22:30 Motorismus [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 00:45 Motorismus [i] 01:00 Motorismus [i] 01:59 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 McLeodovy dcery VIII 15 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 16 [i] 08:00 Nezdolné město 2/2 [i] 10:00 Sestra i matka [i] 12:00 Nezdolné město 2/2 [i] 14:00 Soudkyně Amy VI 7 [i] 15:00 Soudkyně Amy VI 8 [i] 16:00 Foylova válka II 2/4 [i] 18:00 Život v divočině 9 [i] 19:00 Život v divočině 10 [i] 20:00 Zlomek sekundy [i] 22:00 Médium II 17 [i] 23:00 Médium II 18 [i] 00:00 Médium II 19 [i] 01:00 Médium II 20 [i] 02:00 Médium II 21 [i] 03:00 10,5 stupně: Apokalypsa 1/2 [i] 04:30 10,5 stupně: Apokalypsa 2/2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Odkud přicházíme 05 [i] 07:00 Planeta Země [i] 08:05 Chytrý průvodce po… 29 [i] 08:40 Islandské gejzíry [i] 09:10 Jamie v Austrálii 09 [i] 10:10 Božská čokoláda [i] 11:15 Pevnosti Británie [i] 12:15 Lidé a místa na Zemi: Egypt [i] 12:30 Od podlahy s Debbie Travisovou 12 [i] 13:30 Vzpruha pro tělo 25 [i] 14:00 Vzpruha pro tělo 26 [i] 15:25 Znovuobjevitelé 23 [i] 16:00 Řeč hmyzí říše 01 [i] 16:25 Mistři švindlu 08 [i] 17:00 Lidé a místa na Zemi: Egypt [i] 17:15 Maminka stávkuje 50 [i] 17:55 Maminka stávkuje 51 [i] 19:30 Svět hi [i] 20:00 Svět hi [i] 20:30 Tělo v číslech 03 [i] 21:30 V rytmu stepu [i] 00:35 Planeta Země [i] 01:35 Most přes Golden Gate [i] 02:30 Chytrý průvodce po… 29 [i] 03:00 Islandské gejzíry [i] 03:30 Místa ve Středomoří 04 [i] 04:40 Interiéry 04 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy 25 [i] 06:00 Nikdo není sám [i] 07:45 Filmy a filmové hvězdy 25 [i] 08:10 Starší syn [i] 09:35 Noc s králem [i] 11:35 Romeo a Julie se berou [i] 13:05 Bláznivej tábor [i] 14:35 Revoluce paní Ratcliffové [i] 16:15 Michael Clayton [i] 18:10 Animovaný život [i] 19:30 Před kamerou 27 [i] 20:00 Já, legenda [i] 21:40 Zápisky o skandálu [i] 23:10 Kdo je tady ředitel? [i] 00:45 Dopisy z Iwo Jimy [i] 03:00 Chilská vesmírná odysea [i] 04:25 Ďáblův deník [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Jack [i] 09:50 Jak jíst smažené žížaly [i] 11:15 Divoký Stomp [i] 13:05 Ďábel nosí Pradu [i] 14:50 Cinema, Cinema, Cinema 27 [i] 15:15 Neuvěřitelný příběh [i] 16:45 Pomoc, děti se vracejí! [i] 18:20 Jen trošku štěstí [i] 20:00 John Adams : Zbytečná válka 7 [i] 21:20 John Adams : Peacefield 8 [i] 22:20 Prasáci [i] 23:45 Dohoda [i] 01:20 Gorila [i] 03:05 Práce na farmě [i] 04:35 Cinema, Cinema, Cinema 27 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 7 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 85 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 86 [i] 07:00 Veterinární policie Houston 5 [i] 08:00 Opičí život 11 [i] 08:30 Opičí život 12 [i] 09:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 1 [i] 09:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 2 [i] 10:00 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Od desíti k pěti [i] 10:30 SOS živočišné říše 4 [i] 11:00 Zvířecí policie: Přeměna Aniyany [i] 12:00 Zvířecí policie: Další šance [i] 13:00 Veterinární policie Houston: Drama v soudní síni [i] 14:00 Veterinární policie Houston: Kruté zanedbání [i] 15:00 Opičí branže 1 [i] 15:30 Opičí branže 2 [i] 16:00 Zápisník lovce krokodýlů: Celebrity a kanadské žertíky 2 [i] 17:00 Veterinární policie Houston: Nucené odebrání z rezervace [i] 18:00 Ztřeštěná zvířata 5 [i] 18:30 Ztřeštěná zvířata 6 [i] 19:00 Surikatí království: Konec cesty [i] 19:30 Dravcova kořist: Tajné zbraně [i] 20:00 Dravcova kořist: Brnění [i] 20:30 Neporazitelní zabijáci: Lovci ve smečce [i] 21:00 Pandí čtvrť: Příběh Jou Jou [i] 22:00 Nezkrotná příroda: Útok slona