Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Cigánky 147-148/162 [i] 10:45 Navždy a ďaleko [i] 13:25 Odložený prípad II. 23/23 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 24/24 [i] 15:15 Čistá láska 141-142/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex VI. 12/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:35 Deväť životov [i] 23:25 Rukojemníčka [i] 01:20 Smrtiaci príliv [i] 02:55 Aj múdry schybí [i] 04:00 Jen ho nechte, ať se bojí [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Policajti z prístavu III. 3/26 [i] 08:55 Dempsey a Makepeacová [i] 09:45 Varení pečení [i] 10:15 Sila lásky I. 117 [i] 11:05 Sila lásky I. 118 [i] 12:00 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Rany lásky 27/130 [i] 14:15 Rany lásky 28/130 [i] 15:05 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:25 FOKUS - právo [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Providence I. 16/17 [i] 17:15 SOS špeciál [i] 17:25 Dempsey a Makepeacová [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dnes vás baví Senzus [i] 21:10 Takí sme boli [i] 22:20 Viazaný povinnosťou [i] 23:50 Ochranca 37/65 [i] 00:40 Prípad pre Samanthu 61 [i] 01:25 Vášeň IV.-Aline a antilopa saiga [i] 02:20 Sila lásky I. 117 [i] 03:10 Sila lásky I. 118 [i] 04:00 Správy STV [i] 04:30 Góly body sekundy [i] 04:35 Cigánsky oheň [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:10 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibum [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Vojna vtákov [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:05 Elena Holéczyová [i] 13:30 Família [i] 14:00 Gabčíkovo-hladina zdrže sa začína v Bratislave [i] 14:15 Míľniky vedy a techniky 34 [i] 14:30 Míľniky vedy a techniky 35 [i] 14:45 Človek a mesto - Trnava [i] 15:10 Večer na tému . . [i] 16:40 Návraty [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Kaleidoskop 1/33 [i] 18:35 Televíkend [i] 19:00 Táraninky [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 5000 rokov čínskej civilizácie 5/12 [i] 21:10 GEN.sk [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Festivalové minúty z ART Filmu [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Medicína [i] 23:10 Nočný filmový klub [i] 00:35 Operácia Návrat [i] 01:30 Udalosti ČT [i] 02:05 Záznam zo zasadnutia NR SR [i] 04:55 Správy z regiónov [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Newyorskí policajti IV. [i] 06:15 Panelák - skryté titulky 282 [i] 06:50 PROMI NOVINY [i] 07:15 KRIMI NOVINY 07:45 NOVINY TV JOJ 08:15 Súdna sieň - skryté titulky [i] 09:15 Profesionáli II. 3 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 19 [i] 11:15 Acapulco H. E. A. T. 3 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 5 [i] 13:15 SHARK I. 20 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 20 [i] 15:15 Tru Calling 16 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 20 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák - skryté titulky 283 [i] 20:45 Prístav nádeje [i] 23:00 Vysoká hra [i] 01:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. [i] 01:45 Tru Calling [i] 02:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. [i] 03:15 Prístav nádeje [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka IX. 1,2/22 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 81 [i] 10:50 Doktor z hôr VI. 5 [i] 11:40 Klub EURO výhercov [i] 12:50 Lampa [i] 15:25 Nekonečná, nevystupovať! [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Rosalinda 54,55 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Sanitka 10 [i] 21:00 Siska 37 [i] 22:00 Chobotnica IV. 6/6 [i] 00:10 Derrick II. 81 [i] 01:10 Pobrežná hliadka IX. [i] 02:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 4/31 [i] 07:00 All Saints VI. 22/43 [i] 07:55 Zoom 44/155 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 6/22 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 20/20 [i] 10:00 Třetí hlídka VI. 16/22 [i] 10:55 Zoom 44/155 [i] 11:00 Vodní krysy IV. 4/31 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 6/22 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 20/20 [i] 15:00 Třetí hlídka VI. 16/22 [i] 16:00 Vodní krysy IV. 5/31 [i] 17:00 All Saints VI. 23/43 [i] 17:55 Zoom 44/155 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 7/22 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 1/20 [i] 20:00 Třetí hlídka VI. 17/22 [i] 21:00 Každý má svůj sen [i] 22:45 Painkiller Jane 10/22 [i] 23:40 Zoom 44/155 [i] 23:45 Noční show Davida Lettermana [i] 00:45 All Saints VI. 23/43 [i] 01:45 Každý má svůj sen [i] 03:15 Painkiller Jane 10/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Sud plný cihel [i] 06:00 Hry s časem: Býčí bič [i] 06:25 Miami Ink: Skrblík versus rozhazovač [i] 07:20 Opravna vraků 19 [i] 08:15 Jak se to dělá 52 [i] 08:45 Jak se to dělá 53 [i] 09:10 Možné i nemožné 4 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Sud plný cihel [i] 11:00 Auto budoucnosti: Pohonná paliva [i] 11:55 Opravna vraků 20 [i] 12:50 Rození obchodníci na cestách: Lotus - část 2 [i] 13:20 Zničeno ve vteřině 17 [i] 13:45 Špinavé práce: Vejce z drůbeží farmy [i] 14:40 Hry s časem: Tanec break dance [i] 15:05 Miami Ink: Žena ve světě mužů [i] 16:00 Pátá rychlost 2 [i] 16:30 Pátá rychlost 3 [i] 17:00 Jak se to dělá: Halogenové žárovky/Buničinová izolace/ [i] 17:30 Jak se to dělá: Vrtáky/Fotografické budky/Poštovní známky [i] 18:00 Americký chopper: Motorka fantazie - Susan Morisset [i] 19:00 Bořiči mýtů: Házení malých mincí dolů [i] 20:00 Špinavé práce: Výrobce pergamenu [i] 21:00 Riziková laboratoř: Nezničitelné auto [i] 22:00 Jediná cesta úniku: Závratná rotace [i] 22:30 Hry s časem: Rozmixuje se to? [i] 23:00 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 2 [i] 00:00 Možné i nemožné 5 [i] 01:00 Miami Ink: Žena ve světě mužů [i] 01:55 Riziková laboratoř: Nezničitelné auto [i] 02:50 Americký chopper: Motorka fantazie - Susan Morisset [i] 03:45 Pátá rychlost 2 [i] 04:10 Pátá rychlost 3 [i] 04:40 Jak se to dělá: Halogenové žárovky/Buničinová izolace/ [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Cestou povinnosti a lásky [i] 09:20 Vila Tugendhat [i] 09:40 Všude najlepší [i] 10:10 Film o filmu Proměny [i] 10:25 Amati hraje Praze [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 13:40 Návrat do ráje II 5/22 [i] 14:25 Krásy evropského pobřeží: Valčík hrází [i] 14:35 Simpsonovi XVIII 5/22 [i] 15:00 Benjamin Kvítko 9/26 [i] 15:25 Let 29 2/30 [i] 15:50 Svět Elmo 56/56 [i] 16:05 Daleká cesta za domovem 17/39 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Zkus mít vkus [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Řezan pilolistý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Dobrodružství kriminalistiky 4/26 [i] 20:55 13. komnata Svatopluka Karáska [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě IV 13/18 [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 Práskač a jeho kat [i] 00:30 Losování Euromiliony 00:35 Návrat do ráje II 5/22 [i] 01:20 Všechnopárty [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Události v regionech Brno 02:55 Události v regionech Ostrava [i] 03:20 Regiony ČT24 03:45 Krásný ztráty [i] 04:10 Křesťanské umění na Moravě [i] 04:30 I BBC se utne [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Praha, město věží [i] 05:15 Znáte je dobře? [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Experiment [i] 10:05 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:30 Buď hodná, nebo mi tě vezmou [i] 11:00 Pod pokličkou [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Služby v našich službách [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Medúza [i] 13:40 Šikulové [i] 13:55 Byla jednou jedna planeta 25/26 [i] 14:25 Sportovci světa: FC Barcelona - víc než jen klub [i] 15:35 Evropa dnes [i] 16:05 Kus dřeva ze stromu [i] 16:20 Vítejte v Tate galerii 12/15 [i] 16:25 Rodina a já [i] 16:45 Potřebujeme skřivana? [i] 17:05 Rozhlédni se, člověče 6/15 [i] 17:25 Dvaasedmdesát jmen české historie 42/72 [i] 17:40 Chcete mě? [i] 17:55 City Folk - Maribor, 2007 [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Klíč [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 5/22 [i] 20:00 Zázračná planeta: Galapágy 3/3 [i] 20:55 Sólo pro housle a klavír [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Golfmagazín [i] 23:35 I BBC se utne [i] 23:55 TV BONSAI... s Marthou Issovou a Jiřím Zemanem [i] 00:15 Gorodok 16/20 [i] 00:40 Ženy Charty 77 [i] 00:55 Vládneme, nerušit [i] 01:50 Ležáky [i] 02:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:15 Hledám práci [i] 03:35 Po stopách [i] 03:50 Rodina a já [i] 04:10 Potřebujeme skřivana? [i] 04:30 Svět na kolejích [i] 04:45 Počesku [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 91 [i] 09:25 Cordierovi, soudce a policajt [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:25 Nová cestománie [i] 11:55 Lenssen & spol. [i] 12:25 Komisař Rex V 5 [i] 13:20 Ženatý se závazky 88, 89 [i] 14:15 Walker, Texas Ranger 19 [i] 15:10 Hvězdná brána IX 19 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino V 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa 1 [i] 17:50 Vražedná čísla III 4 [i] 18:40 Kriminálka Las Vegas 1 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Zpověď královny střední školy [i] 21:50 Hellboy [i] 00:05 Povstání strojů [i] 01:45 Novashopping 02:10 Tabu [i] 02:55 Rychlý prachy [i] 04:30 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř IV 5 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Deník zasloužilé matky II 21 [i] 07:50 Přátelé VIII 1 [i] 08:20 M*A*S*H 108 [i] 08:50 Policie - New York VII 17 [i] 09:45 Případ pro Sam II 11 [i] 10:40 To je vražda, napsala VIII 9 [i] 11:35 Drzá Jordan II 17 [i] 12:35 Deník zasloužilé matky II 22 [i] 13:05 Sabrina - mladá čarodějnice V 21 [i] 13:35 Muži na stromech I 5 [i] 14:35 Chirurgové I 1 [i] 15:35 Láska nic nestojí [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VIII 2 [i] 20:00 Nesvatbovi [i] 22:35 Temný obraz [i] 00:40 Nejhledanější v Malibu [i] 02:20 Volejte Věštce 04:00 Medicopter 117 I [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:35 Doživotní šance [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Tam, kde končí hvězdy [i] 13:35 Malý lord Fauntleroy [i] 15:20 Horká čokoláda [i] 16:55 Zítra nehrajeme! [i] 18:40 Fantom opery [i] 21:00 Láska a jiné pohromy [i] 22:30 Infekce [i] 00:10 Mlčení [i] 01:50 Odplata [i] 03:25 Na mrtvém bodě [i] 04:55 Malý lord Fauntleroy [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 14:00 Fotbal [i] 19:00 Strongest Man [i] 20:00 Poker [i] 21:00 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 00:30 Armwrestling [i] 01:00 Motorismus [i] 01:59 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 3 [i] 06:00 Dotek anděla III 3 [i] 07:00 Dotek anděla III 4 [i] 08:00 Záhadná žena: Tajemství Divokého západu [i] 10:00 McLeodovy dcery VIII 20 [i] 11:00 Expert na vraždu [i] 13:00 Soudkyně Amy VI 19 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Volání krve [i] 16:00 Ochránce II 14 [i] 17:00 Drzá Jordan V 18 [i] 18:00 Expert na vraždu [i] 20:00 Foylova válka II 1/4 [i] 22:00 Manžel na objednávku [i] 00:00 Hříšné město [i] 02:00 Nelehký život [i] 04:00 Dotek anděla III 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Piráti silnic 04 [i] 06:00 Coxy na dovolené 09 [i] 06:30 Coxy na dovolené 10 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 05 [i] 08:00 Vzpruha pro tělo 07 [i] 08:30 Vzpruha pro tělo 08 [i] 09:00 Renovace Debbie Travisové 21 [i] 10:00 Maminka stávkuje 13 [i] 10:35 Maminka stávkuje 14 [i] 11:15 Co opravdu jíme 09 [i] 11:45 Co opravdu jíme 10 [i] 12:15 Vzpruha pro tělo 07 [i] 12:45 Vzpruha pro tělo 08 [i] 13:15 Slavné světové obrazárny 23 [i] 13:45 Kultura za pultem 01 [i] 14:15 Coxy na dovolené 09 [i] 14:45 Coxy na dovolené 10 [i] 15:15 Výpravy za zvířaty 03 [i] 15:45 Výpravy za zvířaty 04 [i] 16:15 Renovace Debbie Travisové 21 [i] 17:10 Co opravdu jíme 09 [i] 17:40 Co opravdu jíme 10 [i] 18:10 Zvířecí rekordmani 05 [i] 19:05 Maminka stávkuje 13 [i] 19:40 Maminka stávkuje 14 [i] 20:20 Dítě naší doby 13 [i] 21:30 Piráti silnic 05 [i] 22:00 Piráti silnic 06 [i] 22:30 Top Guns bez příkras 05 [i] 23:00 Jet set 05 [i] 23:30 Architektura Británie 00:30 Dítě naší doby 14 [i] 01:40 Kdo zabil Dianu? [i] 02:45 Evropská velkoměsta 10 [i] 03:55 Architektura Británie 04:50 Piráti silnic 05 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Babylon 5: Hlasy v temnotě [i] 07:15 Jaký otec, taková dcera [i] 08:40 Danielle Steelová: Přístav bezpečí [i] 10:30 Proč kočka není pes [i] 12:05 J.A.R. koncert [i] 13:10 Hrdinové a zbabělci [i] 14:40 Bernard a Doris [i] 16:20 Let 93 [i] 17:45 Nepolíbená [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 27 [i] 20:00 U mě dobrý [i] 21:45 Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu [i] 23:05 Miami Vice [i] 01:15 Jako malé děti [i] 03:30 Šprti [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Strážce [i] 11:45 Báječný den [i] 13:30 Rihanna [i] 14:50 Hračky [i] 16:50 Dannyho parťáci 3 [i] 18:50 Létající Skot [i] 20:30 Deník zabijáka [i] 22:00 Můj nový revolver [i] 23:40 Vincentův svět IV. : Hoši z Cannes 12 [i] 00:15 Skrytá identita [i] 02:45 Jasný terč [i] 04:30 Cinema, Cinema, Cinema 27 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 4 [i] 06:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 5 [i] 07:00 Lovec krokodýlů: Deníky velkého krokodýla - zvláštní vydání [i] 08:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 29 [i] 08:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 30 [i] 09:00 Veterinární policie Detroit: Mladistvý pachatel [i] 10:00 Miamská veterinární policie 15 [i] 11:00 SOS živočišné říše 4 [i] 11:30 Ztřeštěná zvířata: Vypravěč [i] 12:00 Bílí lvi: Král králů [i] 13:00 Zvířecí policie 10 [i] 14:00 Zážitky Jeffa Corwina: Šest dní s drakem [i] 15:00 Nová generace veterinářů se Stevem Irwinem: Falešné oko [i] 16:00 Lemuří ulička: Na jiném místě [i] 16:30 Divoká planeta: Kolibříci - hon za nektarem [i] 17:00 Veterinární policie Detroit: Mladistvý pachatel [i] 18:00 SOS živočišné říše 5 [i] 18:30 Ztřeštěná zvířata: Zvířecí soud [i] 19:00 Surikatí království: Osobní stráž [i] 19:30 Zoopark - africká dramata 5 [i] 20:00 Zvířata od A po Ž: Africký vrah [i] 21:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 3 [i] 22:00 Veterinární policie Detroit: Příliš mnoho nájemníků [i] 23:00 Veterinární policie Houston: Vítězný hřebec