Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:55 Cigánky 145-146/162 [i] 10:45 Aká matka, taký syn [i] 12:35 Odložený prípad II. 21-22/23 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 23/24 [i] 15:15 Čistá láska 139-140/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex VI. 11/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Poisťovňa šťastia II. 2/13 [i] 21:20 Pravda zabíja [i] 23:45 Havária [i] 01:40 E-Ring: Pentagón - krídlo E [i] 02:25 Prízraky na konci storočia 6/6 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:20 Komisár Rex VI. 11/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Policajti z prístavu III. 2/26 [i] 08:55 Dempsey a Makepeacová [i] 09:45 Varení pečení [i] 10:15 Sila lásky I. 115 [i] 11:05 Sila lásky I. 116 [i] 12:00 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Rany lásky 25/130 [i] 14:15 Rany lásky 26/130 [i] 15:05 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:25 FOKUS - rodina [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Providence I. 15/17 [i] 17:15 SOS špeciál [i] 17:30 Dempsey a Makepeacová [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Capri 23/25 [i] 22:05 Mallorca - žralok útočí [i] 00:00 Ochranca 36/65 [i] 00:50 Prípad pre Samanthu 60 [i] 01:35 Vášeň III.-Hroch - kráľ Afriky [i] 02:25 Sila lásky I. 115 [i] 03:15 Sila lásky I. 116 [i] 04:05 Slovensko dnes [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:25 Vášeň IV.-Aline a antilopa saiga [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:10 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Výmysly uja Elektróna 7/7 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 66 sezón [i] 12:35 Regionálny denník [i] 13:05 Živá panoráma [i] 13:40 Na ľudovú nôtu [i] 14:15 Mama to vie najlepšie [i] 14:40 Totálne fenomenálne 1/21 [i] 14:55 Totálne fenomenálne 2/21 [i] 15:10 Terítéken - Na tanieri [i] 16:20 Profesionál [i] 16:30 Polícia [i] 16:45 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Míľniky vedy a techniky 34 [i] 18:25 Míľniky vedy a techniky 35 [i] 18:45 Gabčíkovo-hladina zdrže sa začína v Bratislave [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Vojna vtákov [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Festivalové minúty z ART Filmu [i] 22:00 Správy z regiónov [i] 22:15 Večer na tému . . [i] 23:50 Ryby, rybky, rybičky [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:50 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 Panelák - skryté titulky 281 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň - skryté titulky [i] 09:15 Profesionáli II. 2 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 18 [i] 11:15 Acapulco H. E. A. T. 2 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 4 [i] 13:15 SHARK I. 19 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 19 [i] 15:15 Tru Calling 15 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 19 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák - skryté titulky 282 [i] 20:45 Kráľovná XXL [i] 22:15 Mafstory - Finále jarnej série [i] 23:30 Profesionáli II. 15 [i] 00:30 Misia pomsty [i] 02:10 Deň obetí [i] 03:45 Kauza Wardovcov [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka VIII. 21,22/22 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 80 [i] 10:50 Doktor z hôr VI. 4 [i] 11:40 Klub EURO výhercov [i] 13:45 Príbeh Elizabeth Taylorovej 1,2/2 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Rosalinda 52,53 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Hviezdne kino: Nekonečná, nevystupovať! [i] 21:30 Lampa [i] 00:00 Derrick II. 80 [i] 01:00 Pobrežná hliadka VIII. [i] 02:35 Nočné [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 3/31 [i] 07:00 All Saints VI. 21/43 [i] 07:55 Zoom 44/155 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 5/22 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 19/20 [i] 10:00 Třetí hlídka VI. 15/22 [i] 10:55 Zoom 44/155 [i] 11:00 Vodní krysy IV. 3/31 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 5/22 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 19/20 [i] 15:00 Třetí hlídka VI. 15/22 [i] 16:00 Vodní krysy IV. 4/31 [i] 17:00 All Saints VI. 22/43 [i] 17:55 Zoom 44/155 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 6/22 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 20/20 [i] 20:00 Třetí hlídka VI. 16/22 [i] 21:00 Kriminálka z pobřeží 2/20 [i] 22:00 Boj o čas 13/13 [i] 23:00 Painkiller Jane 9/22 [i] 23:55 Zoom 44/155 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 All Saints VI. 22/43 [i] 02:00 Kriminálka z pobřeží 2/20 [i] 02:50 Boj o čas 13/13 [i] 03:40 Painkiller Jane 9/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Mobilní telefon může zničit benzínovou pumpu [i] 06:00 Hry s časem: Tekutý dusík [i] 06:25 Miami Ink: Yojiho zasvěcení [i] 07:20 Opravna vraků 18 [i] 08:15 Jak se to dělá 50 [i] 08:45 Jak se to dělá 51 [i] 09:10 Možné i nemožné 3 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Mobilní telefon může zničit benzínovou pumpu [i] 11:00 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto pro zábavnou jízdu [i] 11:55 Opravna vraků 19 [i] 12:50 Rození obchodníci na cestách: Lotus - část 1 [i] 13:20 Zničeno ve vteřině 16 [i] 13:45 Špinavé práce: Továrna na výrobu figurín [i] 14:40 Hry s časem: Býčí bič [i] 15:05 Miami Ink: Skrblík versus rozhazovač [i] 16:00 Auto budoucnosti: Pohonná paliva [i] 17:00 Jak se to dělá 52 [i] 17:30 Jak se to dělá 53 [i] 18:00 Americký chopper: Motorka fantazie - Jeff Clegg [i] 19:00 Bořiči mýtů: Sud plný cihel [i] 20:00 Špinavé práce: Vejce z drůbeží farmy [i] 21:00 Skutečné místo činu 7 [i] 22:00 Můj šokující příběh: Putovní freak show [i] 23:00 Hry s časem: Býčí bič [i] 23:30 Zničeno ve vteřině 17 [i] 00:00 Možné i nemožné 4 [i] 01:00 Miami Ink: Skrblík versus rozhazovač [i] 01:55 Skutečné místo činu 7 [i] 02:50 Americký chopper: Motorka fantazie - Jeff Clegg [i] 03:45 Auto budoucnosti: Pohonná paliva [i] 04:40 Jak se to dělá 52 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zvoník od Matky Boží [i] 10:55 Laďka Kozderková [i] 11:15 Já už vím [i] 11:50 Písničky ke kávě [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Medicína pro 21. století [i] 13:45 Návrat do ráje II 4/22 [i] 14:35 Doktorka Quinnová II 2/27 [i] 15:25 Zašlapané projekty [i] 15:45 Šikulové [i] 16:00 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop - Rady řidičům [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Služby v našich službách [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Užovka podplamatá [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Komisař Moulin [i] 21:40 Máte slovo [i] 22:30 POKR [i] 23:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:05 Nárazové vlny 5/6 [i] 00:00 Sólo pro... Jablkoň [i] 00:35 Návrat do ráje II 4/22 [i] 01:25 Pětka v Pomeranči [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Pošta pro tebe [i] 04:30 Příběhy vyprávěné větru [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Letadlová loď Enterprise: Kamikaze [i] 10:05 Neobyčejné životy [i] 11:00 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 25/26 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kuchařská pohotovost [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Rozhlédni se, člověče 5/15 [i] 13:05 Dvaasedmdesát jmen české historie 41/72 [i] 13:20 O hruškách ušatkách a jablíčku parohátku [i] 14:05 Bludiště [i] 14:35 Modrá růže [i] 14:50 Na plovárně s Richardem Schönbornem [i] 15:15 Přidej se [i] 15:30 Nedej se [i] 15:50 Svět na kolejích [i] 16:10 Království divočiny: V potemnělé říši chimér [i] 16:40 Prizma [i] 17:05 Tisíc let české myslivosti [i] 17:35 Heroin [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Retro [i] 20:00 Ležáky [i] 21:00 Historie.eu [i] 21:50 Zašlapané projekty [i] 22:10 Rodinné stříbro [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Berlín, Alexandrovo náměstí 14/14 [i] 01:00 Ghetto jménem Baluty [i] 02:30 64. mezinárodní hudební festival [i] 04:00 Sváteční slovo jezuity Petra Koláře [i] 04:05 Cesty víry [i] 04:25 Křesťanský magazín [i] 04:40 Po hladině: Voda [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 90 [i] 09:30 Uloupená srdce [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:20 Nová cestománie [i] 11:50 Lenssen & spol. [i] 12:20 Komisař Rex V 4 [i] 13:15 Ženatý se závazky 86, 87 [i] 14:10 Walker, Texas Ranger 18 [i] 15:10 Hvězdná brána IX 18 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino V 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Vražedná čísla III 3 [i] 18:30 Ulice 1387, 1388 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 123 [i] 21:25 Kriminálka New York III 23 [i] 22:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VI 2 [i] 23:10 Žralok útočí 2 [i] 00:50 Kriminálka New York 1 [i] 01:35 Novashopping 01:55 SKOPIČINY [i] 02:45 Áčko [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř IV 4 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Oggy a škodíci [i] 07:30 Deník zasloužilé matky II 20 [i] 07:55 Přátelé VII 24 [i] 08:25 M*A*S*H 107 [i] 08:55 Policie - New York VII 16 [i] 09:50 Případ pro Sam II 10 [i] 10:50 To je vražda, napsala VIII 8 [i] 11:50 Drzá Jordan II 16 [i] 12:45 Deník zasloužilé matky II 21 [i] 13:15 Sabrina - mladá čarodějnice V 20 [i] 13:45 Muži na stromech I 4 [i] 14:45 Zoufalé manželky IV 5 [i] 15:40 Dvojí nasazení - Mnichov [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VIII 1 [i] 20:00 Letiště 2 [i] 21:20 Zoufalé manželky IV 6 [i] 22:15 Myšlenky zločince I 15 [i] 23:15 Instinkt zabijáka 8 [i] 00:05 Kriminálka Kolín V 13 [i] 01:00 Volejte Věštce 02:45 Medicopter 117 [i] 03:35 Dvojí nasazení 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Hlavní zprávy [i] 07:20 Tátou proti své vůli [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Artušův meč [i] 13:30 Buster [i] 15:10 Doživotní šance [i] 16:45 Poslední polibek [i] 18:30 Cíl: Země [i] 20:05 Zítra nehrajeme! [i] 21:50 Nicota [i] 23:25 Údolí stínů [i] 01:40 Buenos Aires 1977 [i] 03:25 Drsná pomsta [i] 04:55 Buster [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Jezdectví [i] 09:30 Eurosport for Planet [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 12:45 Fotbal [i] 14:30 Fotbal [i] 16:15 Fotbal [i] 19:00 Snooker [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Pro Wrestling [i] 01:00 Motorismus [i] 01:59 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 1 [i] 06:00 Dotek anděla III 1 [i] 07:00 Dotek anděla III 2 [i] 08:00 Hříbě [i] 10:00 McLeodovy dcery VIII 19 [i] 11:00 Rozvodoví advokáti [i] 13:00 Soudkyně Amy VI 18 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Jedenáctka mrtvého muže [i] 16:00 Ochránce II 13 [i] 17:00 Drzá Jordan V 17 [i] 18:00 Rozvodoví advokáti 18 [i] 21:00 Ochránce II 12 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 18 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru: Volání krve [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 18 [i] 02:00 Banka [i] 04:00 Dotek anděla III 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Piráti silnic 02 [i] 06:00 Coxy na dovolené 07 [i] 06:30 Coxy na dovolené 08 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 04 [i] 08:00 Vzpruha pro tělo 05 [i] 08:30 Vzpruha pro tělo 06 [i] 09:00 Renovace Debbie Travisové 20 [i] 10:00 Maminka stávkuje 11 [i] 10:35 Maminka stávkuje 12 [i] 11:15 Co opravdu jíme 07 [i] 11:45 Co opravdu jíme 08 [i] 12:15 Vzpruha pro tělo 05 [i] 12:45 Vzpruha pro tělo 06 [i] 13:15 Slavné světové obrazárny 22 [i] 13:45 Everest [i] 14:15 Coxy na dovolené 07 [i] 14:45 Coxy na dovolené 08 [i] 15:15 Výpravy za zvířaty 01 15:45 Výpravy za zvířaty 02 [i] 16:15 Renovace Debbie Travisové 20 [i] 17:10 Co opravdu jíme 07 [i] 17:40 Co opravdu jíme 08 [i] 18:10 Zvířecí rekordmani 04 [i] 19:05 Maminka stávkuje 11 [i] 19:40 Maminka stávkuje 12 [i] 20:20 Dítě naší doby 12 [i] 21:30 Piráti silnic 03 [i] 22:00 Piráti silnic 04 [i] 22:30 Top Guns bez příkras 04 [i] 23:00 Jet set 04 [i] 23:30 Architektura Británie 00:30 Dítě naší doby 13 [i] 01:40 Ženy JFK [i] 02:45 Evropská velkoměsta 09 [i] 03:55 Architektura Británie 04:50 Piráti silnic 03 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Haló, tady Shirlee [i] 07:25 Filmy a filmové hvězdy 25 [i] 07:55 Chilská vesmírná odysea [i] 09:15 Paříži, miluji Tě [i] 11:15 Obchod století [i] 12:35 Jaký otec, taková dcera [i] 14:00 Danielle Steelová: Přístav bezpečí [i] 15:50 Proč kočka není pes [i] 17:25 J.A.R. koncert [i] 18:30 Hrdinové a zbabělci [i] 20:00 Na stojáka 54 [i] 20:30 Krutý sever [i] 22:05 Města plná sexu 3 [i] 23:00 V údolí Elah [i] 01:00 Shred [i] 02:40 Shred 2 [i] 04:15 Torrente 3 - Ochránce [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Wall Street [i] 12:05 Před kamerou 26 [i] 12:35 Zpáteční cesta [i] 14:20 Návrat na vrchol [i] 16:30 Cinema, Cinema, Cinema 26 [i] 17:00 Život umělce [i] 18:45 Strážce [i] 20:30 Voják [i] 22:00 Z úst do úst [i] 23:40 Motel smrti [i] 01:05 Zodiac [i] 03:40 Voják [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 3 [i] 06:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 4 [i] 07:00 Lovec krokodýlů: Řeka prokletých [i] 08:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 27 [i] 08:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 28 [i] 09:00 Veterinární policie Detroit: Boxer s měkkým srdcem [i] 10:00 Miamská veterinární policie 14 [i] 11:00 SOS živočišné říše 3 [i] 11:30 Ztřeštěná zvířata: Sláva, bohatství a šílenství [i] 12:00 Tajuplné gorily z Mondika [i] 13:00 Zvířecí policie 9 [i] 14:00 Zážitky Jeffa Corwina: Siamské království [i] 15:00 Boj o velryby: Bod varu [i] 16:00 Lemuří ulička: Ztracené duše [i] 16:30 Divoká planeta: Plameňáci - Salt Lake City [i] 17:00 Veterinární policie Detroit: Boxer s měkkým srdcem [i] 18:00 SOS živočišné říše 4 [i] 18:30 Ztřeštěná zvířata: Vypravěč [i]